کاشت مو به روش bht

کاشت مو به روش BHT چیست ؟ آیا این متد اثرات مثبت و قابل توجه ای درمان طاسی موها دارد ؟ این ها پرسش هایی هستند که ممکن است شما نیز با آن ها مواجه بوده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای آن ها باشید. ریزش مو از جمله عارضه هایی است که این روزها افراد بسیاری درگیر آن هستند و به دلایل مختلفی بروز می یابد. برخی ممکن است به دلیل عامل های ژنتیکی به این بیماری مبتلا گردند و برخی دیگر به دلیل کمبود مواد معدنی. در هر صورت عدم درمان ریزش مو می تواند موجب طاسی موهای شما گردد.

در سال های گذشته عموم مردم آشنایی چندانی با متد کاشت مو نداشتند و یا اینکه نتایج آن را غیرواقعی می دانستند. البته باید بدانید که این روش درمانی در گذشته با تحولات و یا پیشرفت های خاصی مواجه نشده بود و این امر دلیل اصلی چنین باوری بود. در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در این راستا صورت پذیرفته اند ما شاهد روی کارآمدن روش های مختلفی از کاشت مو همچون کاشت مو به روش BHT می باشیم که با قابلیت ها و مزایای بی نظیر به عنوان بهترین روش کاشت مو در دنیا شناخته می شود.

کاشت مو به روش BHT چیست ؟

کاشت مو به روش bht

این پرسش را در بخش ابتدایی نوشتار خود نیاز مطرح نمودیم و حال قصد داریم تا به آن پاسخ دهیم. شما با دقت به موهای بدن خود به راحتی متوجه این موضوع خواهید شد که موهای بدن شما الگوی رشد متفاوتی نسبت به موهای سرتان دارند. این موضوع با مشاهده میزان ضخامت موها به راحتی حس خواهد شد اما اگر کمی با کاشت مو به روش BHT آشنایی داشته باشید ممکن است بپرسید که چگونه از چنین موهایی برای کاشت موی سر استفاده می گردد؟

زمانی که شما کاشت مو با استفاده از موهای بدن را برای درمان طاسی موهای سر خود انتخاب کنید، پزشک ساختار موهای بدن شما را با دقت بالایی مورد بررسی قرار می دهد تا به این اطمینان برسد که بانک موی مناسبی برای کاشت مو دارید. به طور معمول برای کاشت مو از بدن به سر از موهای بخش های خاصی همچون سینه، بازو، کناره های گوش، زیر ریش، پشت گردن و کمر استفاده می گردد چرا که این بخش ها بانک موی کافی برای اهدای فولیکول ها را دارند.

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند.

مراحل کاشت مو به روش BHT

هزینه کاشت مو به روش کاشت مو به روش bht

انجام دقیق مراحل کاشت مو به روش BHT اهمیت بسیار زیادی دارد به همین دلیل است که تاکید داریم حتما در راستای انتخاب مراکز کاشت مو به روش BHT  دقت کنید. این روش بهترین گزینه برای افرادی است که بانک موی سر آن ها ضعیف بوده و تعداد فولیکول های لازم برای کاشت را ندارند. در چنین شرایط امکان کاشت مو از بدن برای این افراد وجود دارد و می توانند از موهای دیگر نواحی بدن خود برای دستیابی به تراکم موی بالا استفاده کنند.

مطالعه بیشتر  ریزش سکه ای مو، علت ریزش سکه ای و روش های درمان آن

تکنیکی که برای کاشت مو به روش BHT مورد استفاده قرار می گیرد هیچ تفاوتی با روش FIT ندارد. اگر با روش FIT آشنایی داشته باشید می دانید که پس از تزریق بی حسی ، سوراخ هایی با قطر مشخص بر روی ناحیه اهدایی ایجاد می گردند تا بدین طریق بتوان گرافت های لازم را برداشت نمود. به طور کلی مراحل کاشت مو به روش BHT شامل موارد زیر می شود.

 • برداشت گرافت ها از بانک مو

در این مرحله از کاشت مو با موهای بدن، پزشک با استفاده از بی حسی های موضعی ناحیه اهدایی را کاملا بی حس می کند تا هنگام برداشت گرافت ها درد چندانی را احساس نکنید. پس از تزریق بی حسی، از ابزارهای خاصی با عنوان پانچ برای برداشتن فولیکول های لازم استفاده می گردد. این پانچ ها قادرند تا سوراخ هایی را با فاصله های مشخصی از هم بر روی ناحیه اهدایی ایجاد کنند. چنین شیوه برداشتی مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به عدم ایجاد اسکار در ناحیه برداشت مو اشاره نمود.

 • آماده نمودن گرافت ها برای کاشت

پس از برداشت مو، نوبت به آماده سازی آن ها برای کاشت مو از موی بدن می رسد. در این راستا لازم است بدانید که موهای برداشت شده را نمی توان سریعا پس از برداشت از ناحیه اهدایی در قسمت درمانی جاسازی نمود. در این مرحله باید فولیکول ها آنالیز شده و برای کاشت تقویت شوند. استفاده از فولیکول های آسیب دیده موجب می گردد تا موهای شما رشدی طبیعی را تجربه نکنند به همین جهت بهتر است حتما در انتخاب مرکز کاشت مو به روش BHT  دقت کنید.

 • کاشت گرافت ها در ناحیه طاس شده

پس از برداشت فولیکول ها لازم است پزشک با توجه به خط رویشی که برای کاشت موها در نظر گرفته است، سوراخ هایی را برای جاسازی فولیکول ها ایجاد کند. در گام بعدی باید فولیکول ها با دقت بالایی در این سوراخ ها قرار داده شوند. کاشت مو از جای دیگر به بدن نیاز به تبحر بسیار بالایی دارد و تنها پزشکانی می توانند در این راستا به شما کمک کنند که از سوابق و تجارب درخشانی در این زمینه برخوردار هستند. شما با مشاهده فیلم کاشت مو به روش BHT قادر خواهید بود تا بیشتر با نحوه انجام این روش و مزایای آن آشنا شوید.

مزیت های بی نظیر کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش bht

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که کاشت مو به روش BHT مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد که در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی این مزایا پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم . از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش BHT می توان موارد زیر را تشریح نمود که هر کدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 • کاشت مو به روش BHT مناسب ترین و بهترین روش کاشت مو برای افرادی است که در ناحیه سر خود بانک موی چندانی ندارند.
 • نتایجی که به واسطه این تکنیک دریافت خواهید نمود کاملا طبیعی هستند.
 • پس از انجام فرآیندها هیچگونه زخم و یا اسکاری در ناحیه درمانی مشاهده نخواهد شد.
 • کاشت مو از بدن دارای تست های خاصی است که به واسطه این تست ها می توان به میزان موفقیت درمان خود پی برد.
 • کاشت مو به روش برداشت از بدن، روشی غیرتهاجمی بوده و شما پس از درمانی نیازی به سپری نمودن دوران نقاهت طولانی ندارید.

برای کاشت مو از کجا مو برمی دارید ؟

کاشت مو به روش bht

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که ساختار کاشت مو به روش BHT به گونه ای است که پزشکان بانک های مویی را که به ناحیه درمانی نزدیک تر هستند را بهترین گزینه برای برداشت گرافت ها می دانند. بر این اساس می توان گفت که برای استفاده از این تکنیک از موی بخش های مختلفی همچون ریش، سینه، بازوها، پشت گردن و کناره های گوش استفاده می شود.

عوارض کاشت مو به روش BHT

قیمت کاشت مو به روش bht

در راستای بررسی عوارض کاشت مو به روش BHT باید بگوییم که انتخاب یک مرکز کاشت مو به روش BHT که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد در این زمینه بسیار اهمیت دارد. چنین مراکزی از کادر درمانی مجرب و تجهیزاتی بسیار پیشرفته برخوردار هستند و همین امر می تواند شما را در شرایطی قرار دهد که عوارضی از سوی این روش از روش های کاشت موی سر مشاهده ننمایید.

مطالعه بیشتر  مزونیدلینگ مو : روشی نوین برای رشد مو در علم پزشکی ۱۴۰۱

معایب کاشت موی سر به روش BHT

توجه داشته باشید که استفاده از موی بدن برای کاشت به هیچ عنوان برای خانم ها امکان پذیر نیست و البته تمام آقایان نیز صلاحیت لازم برای استفاده از چنین درمانی را ندارند. ممکن است بپرسید چرا ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که تنها بهره مندی از یک بانک موی پرپشت در دیگر نواحی بدن برای کاشت مو به روش BHT کافی نیست بلکه بایستی این موها کیفیت لازم برای کاشت را داشته باشند.

از دیگر محدودیت ها و یا معایب کاشت مو به روش BHT می توان عدم امکان کاشت مو برای افرادی اشاره نمود که طاسی های گسترده ای را در ناحیه درمانی خود دارند. چنین روشی برای این افراد مناسب نبوده و با استفاده از آن نمی توانند به نتایجی که انتظارش را دارند دست یابند.

هزینه کاشت مو به روش BHT

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که از کاشت مو به روش BHT در مواردی استفاده می شود که قصد داشته باشید تا به میزان تراکم موهای خود بیفزایید. بر این اساس لازم است بدانید عامل های مختلفی همچون وسعت ناحیه کاشت، میزان مهارت پزشک، کیفیت دستگاه ها و کلینیک درمانی می توانند اثرات قابل توجه ای بر روی هزینه کاشت مو به روش bht داشته باشند که نباید آن ها را نادیده گرفت.

مجموعه مراقبت های بعد از کاشت مو به روش BHT

از مهم ترین مراقبت های بعد از کاشت مو به روش BHT موارد زیر را می توان نام برد.

 • حتما از رژیم های غذایی مقوی استفاده کنید.
 • ناحیه درمانی را با استفاده از شامپوهایی شستشو دهید که توسط پزشک تجویز می گردند.
 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را با دقت انجام دهید.
 • انجام فعالیت های سنگین بپرهیزید.
 • مایعات فراوان بنوشید.
 • از مصرف دخانیات و الکل بپرهیزید.

انجام کاشت مو به روش BHT در کلینیک عصر جدید

این روزها در شهر تهران کلینیک های زیبایی بسیار زیادی را می توان مشاهده نمود که خدمات درمان با استفاده BHT، به عنوان بهترین روش کاشت مو از بدن را ارائه می نماید. نکته ای که باید بدانید این است که تمام کلینیک هایی که در این راستا فعالیت دارند از اعتبار چندانی برخوردار نبوده و بهتر است فریب تبلیغاتی را که در این زمینه می نمایند. نخورید.

انتخاب یک کلینیک کاشت مو در تهران بسیار اهمیت دارد چرا که این درمان بسیار حساس بوده و عدم تبحر پزشک می تواند اثرات منفی و غیرقابل جبرانی را برای شما به همراه داشته باشد. با مطالعه این مطلب اگر شما نیز با این ابهام که بهترین کلینیک زیبایی در تهران کدام کلینیک می باشد مواجه هستید ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را معرفی می کنیم که سوابق درخشانی در این راستا داشته و با بهره مندی از تجهیزات و امکاناتی پیشرفته و کادردرمانی مجرب همچون دکتر وجودی می تواند بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد.

خدمات کلینیک عصر جدید در زمینه کاشت مو به روش های به روز و جدید دنیا

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

مطالعه بیشتر  انواع روش های کاشت مو

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.