بلفاروپلاستی

آیا می دانید با بلفاروپلاستی می توان افتادگی های پلک را برطرف ساخت؟ به نظر شما این متد چه کاربردهای دیگری دارد؟ افزایش سن می تواند تاثیرات قابل توجه ای در زیبایی انسان ها داشته باشد و یکی از مهم ترین اثرات آن را می توان با ایجاد چین و چروک های پوستی مشاهده نمود.

این چین و چروک ها می توانند پلک و اطراف چشم انسان ها را نیز در برگیرند و نکته ای که باید بدانید این است که مراقبت از سلامت و زیبایی آن ها موضوعی است که نباید نادیده گرفته شود. همه ما رضایت چندانی از چهره افرادی که خشن و یا غمگین به نظر می رسند نداریم و اگر این موضوع برای خود ما اتفاق بیفتد شرایط بدتری را تجربه خواهیم نمود.

آیا می دانستید همین افتادگی پلک و یا چین و چروک هایی که در اطراف چشم انسان ایجاد می شوند می توانند چهره انسان را خشن تر نشان دهند. بلفاروپلاستی درمانی است که می تواند این خطوط و یا افتادگی ها را از بین برده و به پوست شما شادابی و نشاط قابل توجه ای ببخشد اما به چه صورت؟ در ادامه به بررسی هرچه بیشتر جوانسازی پوست با این متد درمانی خواهیم پرداخت.

کلینیک-زیبایی

بلفاروپلاستی چیست؟

بلفاروپلاستی چیست

با مطالعه مطالبی که در بخش ابتدایی این نوشتار بیان گردید ممکن است شما نیز با این پرسش که بلفاروپلاستی چیست؟ مواجه گردید. همه ی انسان ها به طور طبیعی خواهان زیبایی هستند و این امر را نمی توان انکار نمود. حال وقتی که انسان در شرایطی قرار می گیرد که زیبایی وی را به خطر میندازند به فکر راه چاره ای برای جوان تر شدن خود می افتد.

یکی از این راهکارها عمل بلفاروپلاستی پلک می باشد که دارای پروسه مشخصی بوده و بایستی تحت نظر پزشکان مجرب انجام پذیرد. این متد درمانی برای برطرف ساختن چین و چروک های ایجاد شده در ناحیه پلک و چشم انسان ها کاربرد داشته و با قابلیت های بی نظیر خود قادر است تا زیبایی را به چهره شما برگرداند.

کاربردهای بلفاروپلاستی

هزینه بلفاروپلاستی

برخی ممکن است تصور کنند که بلفاروپلاستی تنها برای زیباسازی چهره کاربرد دارد در حالی که باید بدانید که این متد نوعی درمان نیز به شمار می رود اما به چه صورت؟ ساختار عمل جراحی بلفاروپلاستی به گونه ای است که می تواند تمام عامل هایی را که ممکن است بینایی انسان را به خطر بیندازند را نیز درمان نموده و به این طریق شرایط مساعدی را برای وی رقم بزنند. همین موضوع به خوبی می تواند گویای کاربرد درمانی این تکنیک در راستای جوانسازی پوست باشد.

نکته ای که وجود دارد این است که برای بهره مندی از بلفاروپلاستی جهت درمان مشکلات چشمی ابتدا بایستی حتما با پزشک و یا جراح خود مشورت نموده و پس از تایید وی اقدامات لازم را انجام داد. این پزشکان ابتدا جلسات مشاوره های لازم را برگزار نموده و به این طریق اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند تا در انتها بتوانید بهترین انتخاب را برای درمان خود داشته باشید. شما با رزرو نوبت بلفاروپلاستی می توانید در این جلسات مشاوره ای شرکت کنید.

انواع بلفاروپلاستی و ویژگی های هرکدام

قیمت بلفاروپلاستی

در حال حاضر این عمل به دو صورت سنتی و با لیزر انجام می شود که این دو تفاوت های خاصی با یک دیگر دارند. توجه داشته باشید که بلفاروپلاستی سنتی رواج بسیار زیادی میان مردم دارد و نکته ای که وجود دارد این است که باید این جراحی را در تحت نظارت پزشکان مربوطه انجام داد. در مقابل بلفاروپلاستی با لیزر را در کلینیک های مختلفی تحت عنوان لیزر co2 می توان انجام داد اما باید در انتخاب این کلینیک ها دقت کرد.

شما با مشاهده فیلم عمل بلفاروپلاستی می توانید متوجه این موضوع شوید که پزشک به روش خاصی چربی ها و یا پوست های افتاده اطراف چشم را بر می دارد و همین موضوع می تواند موجب ایجاد تورم و یا خونریزی گردد. در مقابل بلفاروپلاستی بدون جراحی از اشعه های لیزر برای برطرف ساختن این افتادگی ها استفاده می نماید و شما طی درمان هیچگونه درد و یا خونریزی خاصی را مشاهده نخواهید نمود.

شما براساس شرایط خود می توانید از این تکنیک ها برای بلفاروپلاستی چشم گربه ای ، افتادگی پلک و … استفاده نمایید. اطلاعاتی که شما طی جلسات مشاوره ای دریافت می کنید به شما کمک می کنند تا با ساختار هرکدام بیشتر آشنا شده و نسبت به قیمت بلفاروپلاستی به آگاهی بیشتری دست یابید.

بهترین سن برای انجام عمل بلفاروپلاستی

رزرو نوبت بلفاروپلاستی

به طور معمول پزشکان سن خاصی را برای انجام این درمان در نظر نمی گیرند زیرا علاوه بر افزایش سن برخی عامل های اثرگذار دیگر نیز می توانند موجب افتادگی پلک انسان شوند. بر این اساس ممکن انسان در همان سنین جوانی نیاز به انجام عمل بلفاروپلاستی پلک داشته باشد تا بتواند زیبایی خود را تثبیت کند. در این راستا نکته ای که وجود دارد این است، افرادی که در سنین بالا این متد را برای زیبایی و یا درمان خد انتخاب می کنند میزان ماندگاری بیشتری را برای بلفاروپلاستی شاهد خواهند بود.

مزایای بی نظیر این متد درمانی و زیبایی

مزیت های بلفاروپلاستی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مزیت های عمل بلفاروپلاستی بپردازیم. این مزایا به شرح زیر بوده و هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

 • توجه داشته باشید زمانی که پوست و چربی اطراف پلک از حد طبیعی خود افزایش یابد انسان دچار اختلال در بینایی خواهد شد. متد درمانی بلفاروپلاستی پلک پایین بهترین گزینه برای برطرف ساختن و حذف نمودن این چربی های اضافی است تا دید انسان بهبود یابد.
 • شما با این متد می توانید تمام چربی هایی را که موجب آویزان شدن و یا افتادگی پلک های شما شده اند را از بین ببرید.
 • درمانی بسیار سریع بوده و طی ۲ الی ۳ ساعت به پایان می رسد.
 • دوران نقاهت کوتاهی داشته و حین عمل دردی را احساس نخواهید نمود.

مراقبت های قبل از انجام بلفاروپلاستی

برای دریافت نتایج بهتر برای عمل جراحی بلفاروپلاستی لازم است حتما مجموعه مراقبت های بسیار مهمی را رعایت نمایید تا هنگام جراحی با مشکلات خاصی مواجه نگردید. از مهم ترین مراقبت های قبل از جراحی پلک موارد زیر را می توان تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

 • حتما تمام آزمایشات مربوط به بینایی سنجی را طبق تجویز پزشک خود انجام دهید.
 • اگر دارویی مصرف می کنید حتما تمام آن ها را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
 • به هیچ عنوان قبل از جراحی از داروهای رقیق کننده خون استفاده نکنید.
 • سه هفته قبل از بلفاروپلاستی استعمال دخانیات را کنار بگذارید.
 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را با دقت انجام دهید.

مراقبت های بعد از عمل بلفاروپلاستی

نکته ای که نباید فراموش کنید این است که عمل بلفاروپلاستی در قسمتی از بدن انجام می پذیرد که از میزان حساسیت بسیار بالایی برخوردار است، بنابراین نباید در انتخاب پزشک و یا کلینیک زیبایی مربوطه سهل انگاری نمود.

مراقبت های بعد از این عمل به شما کمک می کنند تا میزان اثربخشی جراحی را افزایش داده و شرایطی بسیار عالی را تجربه کنید. از مهم ترین مراقبت های بعد از بلفاروپلاستی موارد زیر را می توان نام برد.

 • حتما از کمپرس سرد برای بهبود سریع تر خود استفاده کنید.
 • حتما انجام فعالیت های سبک همچون راه رفتن در برنامه روزانه خود قرار دهید.
 • پس اط ۷ الی ۱۰ روز می توانید فعالیت های روزانه خود را ادامه دهید.
 • حتما پس از جراحی از عینک استفاده کنید.

هزینه بلفاروپلاستی و عوامل موثر بر آن

همانند دیگر متدهای درمانی و زیبایی، نمی توان در راستای هزینه بلفاروپلاستی نیز نظر قطعی داد. این هزینه ها براساس عامل های خاصی دچار تغییر می شوند که اگر بخواهیم اشاره ای به آن ها داشته باشیم می توان دستمزد پزشک، کلینیک زیبایی، میزان افتادگی و چین و چروک های چشم را نام برد که پس از بررسی هرکدام تعرفه بلفاروپلاستی اعلام می گردد.

اهمیت انتخاب مراکز زیبایی

در بخش های قبل بارها تاکید نمودیم که برای عمل بلفاروپلاستی بایستی کلینیک های معتبر را انتخاب کنید تا بتوانید شرایط بهتری را تجربه کنید. ما در کلینیک عصر جدید به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از دستگاه های پیشرفته و مدرن این جراحی را انجام می دهیم تا بتوانید به تمام نتایجی که انتظارش دارید دست یابید. همچنین کلینیک ما در حوزه ارائه خدمات کاشت ابرو، کاشت مو، مزوتراپی و … نیز ارائه خدمت می نماید.

 

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.