بوکال فت

بوکال فت چیست؟ این متد چه کاربردهایی دارد؟ اگر شما نیز تاکنون این نام را نشنیده باشید، قطعا پس از شنیدن آن با چنین سوالاتی مواجه خواهید داشت. به طور طبیعی همه انسان ها هنگام برخورد با یک دیگر به صورت هم توجه دارند. در واقع می توان گفت که صورت هر انسانی اولین چیزی است که هر فردی را جذب خود می سازد و همین امر موجب شده است تا عموم مردم به زیبایی خود اهمیت بدهند. داشتن صورتی زیبا و بدون نقص به حدی اهمیت یافته است که ما هم اکنون شاهد روی کار آمدن متدهای زیبایی مختلفی می باشیم که هرکدام کاربردهای خاص خود را دارند.

این موضوع برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد و به راحتی می توان متوجه این موضوع شد که خانم ها بیشتر متقاضی انجام تکنیک های زیبایی بر روی صورت خود می باشند. حال باید بدانید که بوکال فت نیز یکی از همین متدهای زیبایی است که از زمان پیدایش خود تا به امروز با استقبال بسیار زیادی از سوی مردم مواجه گردیده است.

بوکال فت صورت چیست؟

با دقت به ظاهر افراد جامعه می توان متوجه این موضوع شد که برخی با اینکه ورزش را به طور مرتب انجام می دهند و یا رژیم غذایی مناسبی را نیز در برنامه های غذایی خود قرار داده اند اما باز هم از چاق برخی اندام های خود همچون صورت رنج می برند. دلایل مختلفی وجود دارند که می توانند موجب چاق شدن صورت انسان گردند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی به بررسی آن ها بپردازیم می توان تجمع آب، اضافه وزن و عامل های ژنتیکی را نام برد که هرکدام اثرات خاص خود را در این راستا دارند.

بوکال فت صورت

همان گونه که بیان نمودیم برخی از چاقی صورت خود رنج می برند چرا که اثرات منفی و قابل توجه ای بر روی تناسب صورت هر انسانی دارد. به همین دلیل است که به فکر یافتن راهکاری مناسب و ایمن برای لاغر شدن صورت خود می باشند. بوکال فت یکی از روش های روز دنیا برای حذف چربی های صورت و لاغر شدن آن می باشد که بسیار امن بوده و عاری از هرگونه خطری است.

در این روش شما برای از بین بردن چربی های اضافی صورت خود نیازی به بیهوشی نخواهید داشت و نکته ای که باید بدانید این است که جای هیچگونه بخیه ای نیز بر روی صورت شما باقی نخواهد گذاشت. بوکال فت صورت راهکاری است که به شما کمک می کند تا صورت خود را زاویه سازی نموده و شرایطی بسیار عالی را تجربه کنید.

افراد کاندید برای جراحی بوکال فت صورت

افراد مناسب برای عمل بوکال فت

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به افرادی اشاره داشته باشیم که بهترین گزینه برای جراحی بوکال فت صورت می باشند و می توانند به واسطه آن به نتایجی قطعی و اثربخش دست یابند. توجه داشته باشید این متد از جوانسازی پوست نوعی عمل زیبایی به شمار می رود و تمام افرادی که زاویه صورت خود ناراضی هستند می توانند از آن برای زاویه سازی و از بین بردن چاقی صورت استفاده کنند.

از مهم ترین افرادی که به این درمان نیاز دارند موارد زیر را می توان نام برد.

 • افراد مبتلا به اتروفی نیمه فاسیال پیش رونده
 • افرادی که میزان چربی های صورت آن ها بیش از حد استاندارد می باشد.
 • افرادی که هیچگونه بیماری زمینه ای نداشته و می توانند با خیالی آسوده از بوکال فت بهره مند شوند.
 • افرادی که فک مربعی علاقه دارند.
 • افرادی که استخوان فک آن ها مشخص نیست و قصد دارند تا گونه های آن دیده شود.
 • افرادی که زاویه صورت آن ها به دلیل تجمع چربی قابل مشاهده نیست.
 • افرادی که صورت آن گرد می باشد.

نکته ای که در این راستا باید بدانید این برای تشخیص صلاحیت انجام این متد و دستیابی به نتیجه نهایی بوکال فت لازم است حتما با یک پزشک مجرب مشورت کنید. رعایت این نکته اهمیت بسیار زیادی دارد و توصیه داریم به سادگی از کنار آن عبور ننمایید چرا که طی این جلسات مشاوره ای است که مشخص می گردد که آیا کاندید انجام بوکال فت می باشید یا خیر؟ همچنین شما می توانید در این جلسات اطلاعات لازم درباره هزینه عمل کردن بوکال فت را نیز دریافت کنید.

مطالعه بیشتر  جوانسازی پوست صورت

دوران نقاهت بوکال فت

دوران نقاهت بوکال فت

بله درست متوجه شدید ساختار متد زیبایی بوکال فت به گونه ای است که شما دوران نقاهت کوتاهی را در پیش خواهید داشت اما این بدان معنا نیست که هیچگونه نقاهتی برای این متد وجود ندارد. نکته ای که وجود دارد این است که عامل های مختلفی می توانند بر روی این دوره اثر گذار بوده و شرایط متفاوتی را پیش روی شما قرار دهند. بیشتر افرادی که بوکال فت صورت را برای درمان خود انتخاب می کنند به طور معمول چند روز پس از جراحی می توانند به انجام فعالیت های روزمره خود بپردازند. همچنین لازم به ذکر است نیازی به بستری شدن نداشته و شما همان روز مرخص خواهید شد.

در دوران نقاهت توصیه داریم حتما تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت نموده و هرگونه داروی تجویز شده از سوی وی را به طور مرتب مصرف کنید تا این دوران به خوبی سپری نموده و نتیجه نهایی بوکال فت به بهترین حالت خود برای شما رقم بخورد.

ماندگاری بوکال فت چقدر است؟

ماندگاری بوکال فت

با روی کار آمدن متدهایی که پس از مدتی نیاز به تمدید مجدد دارند برخی ممکن است با این پرسش که میزان ماندگاری بوکال فت صورت چقدر می باشد مواجه گردند. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که نتیجه نهایی بوکال فت کاملا دائمی می باشد چرا که تمام چربی های جمع شده در داخل دهان که موجب تغییر حالت صورت شما شده اند از بین خواهند رفت.

پس از تخلیه این چربی ها امکان بازگشت آن ها نسبت به قبل بسیار کاهش خواهد یافت بنابراین جای هیچگونه نگرانی بابت موقتی بودن بوکال فت نیست. توجه داشته باشید این شرایط زمانی اتفاق می افتد که شما بتوانید عواملی را که می توانند بر روی ماندگاری این درمان اثرات منفی داشته باشند را حذف کنید. به طور مختصر این عامل شامل رژیم غذایی نامناسب و چاق شدن مجدد صورت را نام برد.

توصیه های قبل و بعد از عمل بوکال فت صورت

نکات مهم قبل و بعد عمل بوکال فت صورت

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهمترین مراقبت های بعد از بوکال فت و قبل از این جراحی اشاره ای داشته باشیم که سهل انگاری در انجام این مراقبت ها می تواند شرایط بدی را برای شما رقم بزند. در راستای اهمیت رعایت این مراقبت ها باید بگوییم که شما زمانی می توانید به واسطه این تکنیک به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید که این مراقبت ها را رعایت نمایید چرا که ارتباط مستقیمی با نتیجه نهایی بوکال فت دارند.

مراقبت های قبل از بوکال فت

مراقبت های قبل از بوکال فت

از مهم ترین مراقبت های قبل از بوکال فت موارد زیر را می توان نام برد.

 • از مصرف نمودن آسپرین یک هفته قبل از جراحی بپرهیزید.
 • قبل از جراحی حتما اطمینان یابید که دهان و دندان شما درگیر عفونت نمی باشد.
 • اگر دارویی مصرف می کنید و یا نسبت به داروی خاصی حساسیت دارید اطلاعات لازم را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
 • استعمال دخانیات را یک هفته قبل از عمل کنار بگذارید.
 • به هیچ عنوان قبل از عمل بوکال فت ویتامین مصرف نکنید.
 • از مصرف داروهایی که خون را رقیق می کنند به مدت یک هفته قبل از جراحی بپرهیزید.

مراقبت های بعد از بوکال فت صورت

مراقبت های بعد از بوکال فت صورت

همچون مراقبت های قبل از بوکال فت، مراقبت های بعد از این جراحی نیز اهمیت بسیار زیادی دارند چرا که می توانند شرایط شما را در دوران نقاهت تغییر دهند. مراقبت های بعد از بوکال فت شامل موارد زیر می شوند.

 • حتما از غذاهای سبک و نرم استفاده کنید چرا که بایستی ماهیچه های دهانی شما با فشار خاصی مواجه نگردند.
 • دهان خود را پس از صرف هر وعده غذایی با استفاده از مواد شوینده ای که ویژه این امر می باشند شستشو دهید.
 • حتما براساس دستورالعمل پزشک مصرف آنتی بیوتیک را ادامه دهید.
 • تا بهبود کامل ناحیه درمانی نباید دخانیات مصرف کنید.
 • از لمس نمودن ناحیه درمانی با استفاده از زبان خود تا بهبود کامل بپرهیزید.
 • تا بهبود کامل خود فعالیت های ورزشی سنگین را کنار بگذارید.
 • اگر قصد دارید از محافظ صورت استفاده کنید حتما با پزشک خود مشورت کنید.

نحوه انجام جراحی لاغری صورت

با مطالعه مطالبی که بیان شد ممکن است بپرسید که این متد (Buccal Fat Removal) چگونه انجام می شود؟ شما برای انجام چنین جراحی هایی در گام اول بایستی اقدام به رزرو نوبت بوکال فیت نمایید. در این زمینه بهتر است حتما از پزشکانی کمک بگیرید که تجارب بسیار بالایی دارند. در این جراحی پزشک ابتدا بی حسی های لازم را تزریق می نماید تا هنگام تخلیه چربی های اضافی دردی را احساس نکنید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش ترکیبی، هزینه ها و نکات مهم درمورد آن

پس از بی حس شدن ناحیه درمانی، برشی کوچک در قسمت داخلی دهان شما ایجاد می گردد تا به واسطه این برش چربی های اضافی تخلیه گردند. پزشک شما باید بتوانید به طور دقیق محل تجمع چربی ها مشخص نموده و ادامه فرآیندها را انجام دهد.

نکته ای که وجود دارد این است که چربی های دهانی به طور معمول در قسمت زیر استخوان های گونه قرار می گیرند. بر این اساس پزشک باید بتواند بدون ایجاد هیچگونه عارضه ای برش های لازم را در این قسمت ایجاد نموده، چربی های جمع را تخلیه کرده سپس ناحیه موردنظر را بخیه نماید.

مزایای بوکال فت صورت

نتیجه ای که می توان تا به اینجای به آن دست یافت این است که بوکال فت مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که در این بخش قصد داریم تا به تشریح دقیق تر مزایا بوکال فت بپردازیم. مهم ترین مزیت های بهره مندی از این تکنیک تحت نظارت بهترین جراح بوکال فت در تهران موارد زیر را در بر می گیرند.

 • جوانسازی پوست صورت و تقویت نمودن آن
 • افزایش اعتماد به نفس
 • مشخص نمودن خط گونه ها
 • بهبود زاویه فک و صورت
 • از بین بردن چربی های اضافی
 • دوران نقاهت کوتاه
 • عدم احساس درد و ناراحتی

عوارض بوکال فت

افرادی که قصد دارند تا در شهر تهران این متد درمانی را انجام دهند توجه اشته باشند که اگر موفق به انتخاب بهترین جراح بوکال فت در تهران نشوید این درمان ممکن است عوارض خاصی برای شما به همراه داشته باشد. پزشکانی در این راستا تجارب بسیار بالایی دارند می توانند با تکیه بر دانش و اطلاعات خود در گام اول جراحی بوکال فت را به بهترین حالت ممکن انجام داده و درگام دوم به شما در طی نمودن دوران نقاهتی بسیار عالی کمک کنند.

بر این اساس می توان گفت که نتیجه عدم انتخاب پزشک مناسب و رعایت ننمودن مراقبت ها، می تواند شما را درگیر عوارض بوکال فت زیر نماید.

 • ایجاد عفونت در ناحیه درمانی
 • خونریزی نمودن
 • احساس دردهای مداوم و ممتد
 • افتادگی گونه ها و ایجاد ورم بوکال فت
 • بروز آسیب در ماهیچه های فک و صورت

تعرفه بوکال فت و عوامل موثر بر آن

این روزها افراد بسیاری با چالش میزان تعرفه بوکال فیت مواجه می باشند اما باید بدانید که هزینه های این درمان براساس فاکتورها یا عامل های خاصی تعیین می گردد. عوامل موثر بر هزینه بوکال فیت به صورت زیر می باشند.

 • نوع بیهوشی و بررسی این امر که آیا شما برای درمان خود نیاز به بیهوشی عمومی دارید یا بیهوشی موضعی
 • شرایط جسمانی شما و میزان چربی های جمع شده در ناحیه صورت
 • میزان تجربه و مهارت پزشک
 • انجام عمل های ترکیبی برای دستیابی به نتایجی بهتر
 • میزان تجهیزات کلینیک زیبایی

قبل و بعد بوکال فت

قبل و بعد عمل بوکال فت

در تصویر زیر نیز میتوانید نمونه دیگری از نتیجه نهایی بوکال فت صورت را مشاهده کنید.

نتیجه نهایی بوکال فت

عمل بوکال فت صورت در تهران؛ کلینیک زیبایی عصرجدید

ما در کلینیک عصر جدید این امکان را برای شما فراهم نموده ایم تا قبل از جراحی خود از یک مجموعه مشاوره های مفید و دقیق از سوی پزشکان مجرب این کلینیک بهره مند شوید. پزشکان و کادر درمانی ما طی این جلسات مشاوره ای به انجام معاینات بالینی، بررسی وضعیت فعلی و شرایط شما خواهند پرداخت و شما پس از این جلسات می توانید به اطلاعات قابل توجه ای درباره ویژگی ها، اثربخشی و قیمت بوکال فیت دست یابید. توجه داشته باشید ما در کلینیک خود این جراحی را با استفاده از جدیدترین تجهیزات دنیا انجام می دهیم و شما می توانید با استفاده از این امکانات و تجهیزات به اثربخشی بسیار بالایی از بوکال فیت دست یابید.

خدمات زیبایی در کلینیک عصر جدید

در این بخش قصد داریم تا شما را با خدمات زیبایی در کلینیک عصر جدید آشنا نماییم:

کاشت مو

تقریباً دو سوم مردان با نزدیک شدن به سن ۳۰ سالگی به تدریج موهای خود را از دست می دهند. این آمار بیش از ۸۵ درصد از مردان بالای ۵۰ سال را شامل می شود. البته این مشکل فقط مردان را درگیر نمی کند. در حال حاضر نیمی از زنان با مشکلات ریزش مو دست و پنجه نرم می کنند. با این تفاسیر قابل درک است که چرا انواع روش های ترمیم مو تا این حد محبوب هستند

مطالعه بیشتر  هزینه مزوتراپی مو و اثرات آن در جوانسازی پوست

ما در کلینیک عصر جدید آماده خدمات رسانی به شما عزیزان در زمینه کاشت مو، بررسی دلایل ریزش مو شما و همینطور ارائه راه کارهای درمانی هستیم.

کاشت ابرو

انتخاب مدل ابرو در هر بازه زمانی با توجه به مد و سلیقه افراد تغییر می کند به عنوان مثال در گذشته اغلب مدل های ابروهای باریک و کشیده را انتخاب می کردند در حالی که امروزه سلیقه افراد تغییر کرده و بیشتر ابروهای پهن، نازک و پرپشت را دوست دارند. اکثر افرادی که به دنبال کاشت ابرو طبیعی هستند، به دلایل زیادی مانند استفاده زیاد از لوازم آرایشی مانند مداد ابرو و سایه چشم، یا سوزش پوست در ناحیه ابرو یا برداشتن نادرست ابرو، ابروهای کم پشت و نازک دارند. ، و غیره. برخی یا همه ابروهای آنها افتاده یا نازک هستند.

شما میتوانید در کلینیک عصر جدید با توجه به مد و متد مورد نظر خود، کاشت ابرو را انجام دهید و همینطور قبل از اجرای عمل کاشت ابروی خود به صورت رایگان از متخصصین ما مشاوره دریافت نمایید.

کاشت ریش و سبیل

بسیاری از مردان ایرانی دوست دارند ریش و سبیل پرپشت داشته باشند. زیرا در کشور ما به دلیل شرایط فرهنگی و بافت مذهبی، ریش و سبیل یکی از جلوه های زیبایی چهره مردانه محسوب می شود. موهای صورت، مانند موهای سر، هدیه ای از جانب خداوند است که برخی از ما آن را نداریم. اما خبر خوب این است که با کاشت ریش و سبیل تقریباً هر کسی می تواند ریش و سبیل پرپشت و زیبایی داشته باشد.

بلفاروپلاستی

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی عملی برای بهبود ظاهر پلک ها است. این عمل را می توان در هر دو پلک بالا و پایین و یا فقط در یکی از آنها انجام داد. بلفاروپلاستی هم برای زیباسازی نواحی اطراف چشم و هم برای درمان مشکلات عملکردی پلک استفاده می شود. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این عمل به صفحه بلفاروپلاستی مراجعه نمایید.

ساکشن غبغب

ساکشن غبغب یکی از عمل های زیبایی است که توسط متخصص زیبایی و یا جراح پلاستیک و با استفاده از دستگاه های مدرن و مدرن بسیار ایمن و کاربردی انجام می شود. وقتی صحبت از پیری می شود، صورت و گردن جزو اولین اندامی هستند که سن افراد را نشان می دهند. خط فک با پوست سفت یا شل یکی از جنبه های زیبایی صورت است که می تواند به راحتی فرد را جوان یا مسن تر نشان دهد. داشتن خطوط ضعیف گردن می تواند بر ظاهر چهره افراد تاثیر زیادی بگذارد. اما با انجام ساکشن غبغب شما قادرید که جوانی و  زیبایی این بخش را بخوبی بهبود دهید.

جوانسازی پوست

علاقه به جوان به نظر رسیدن و حفظ جوانی به قدمت خلقت انسان است. در کتیبه های مصر باستان آثاری از استفاده از روش های آرایشی برای حفظ جوانی نمایان است و کیمیاگران از دیرباز به دنبال اکسیر جوانی بوده اند. یکی از مهمترین عناصر جوانی پوست صورت است که متأسفانه بیش از هر قسمت دیگری از بدن علائم پیری را نشان می دهد.

درست است که هنوز راهی برای جلوگیری از پیری وجود ندارد، اما روش‌های جوان‌سازی پوست می‌تواند ظاهری جوان‌تر، شاداب‌تر و زیباتر به شما بدهد. شما با روش ها و متدهای جوانسازی پوست می توانید تا حد بسیار زیادی به جوانسازی خود کمک نمایید.

احیای مو

معمولا موهای زیبا و شاداب آرزوی هر خانمی است. همه خانم ها به زیبایی خود اهمیت زیادی می دهند. همانطور که می دانید، بسیاری از این زیبایی به موهای آنها بستگی دارد. به این ترتیب روش های مختلفی در سرتاسر دنیا برای رسیدن به موهایی زیبا و درخشان ابداع شده است.

موهای برخی افراد پس از رنگ کردن یا استفاده نادرست از مواد شیمیایی آسیب می بینند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد پس از چندین بار رنگ کردن موهای خود مجبور به استفاده از روش های احیای مو هستند.

موزوتراپی

مزوتراپی یکی از روش های درمان و زیبایی پوست است و در دسته روش های تزریقی قرار می گیرد. در واقع در مزوتراپی، مواد خاصی با خاصیت درمانی به زیر پوست تزریق می شود. این مواد خاص با مشکل شما تعیین می شود. مواردی مانند عصاره های گیاهی، ویتامین ها و آنزیم ها، داروها و هورمون ها از جمله مواردی هستند که در حین مزوتراپی به صورت موضعی به پوست تزریق می شوند. البته این روش درجاهای مختلف مانند مو استفاده می شود که تاثیر بسزایی در تقویت و رشد موها دارد و با نام مزوتراپی مو از آن یاد می شود.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.