لیزر co2 فرکشنال کلینیک عصر جدید

در حال حاضر ما شاهد پیشرفت های قابل توجه ای در روی کارآمدن روش های مختلف جوانسازی از جمله لیزر co2 می باشیم که با کاربردهای بی نظیر خود این توانایی را دارند تا انواع مشکلات و عارضه های پوستی را درمان نموده و شما را صاحب پوستی صاف و شفاف نمایند.

متدهایی که با عنوان لیزر فرکشنال ارائه می شوند عاری از هرگونه درد و ناراحتی بوده و طی انجام فرآیندهای آن ها شاهد هیچگونه عمل جراحی خاصی نخواهید بود زیرا به عنوان درمان های کم تهاجمی شناخته می شوند.

لیزر co2 متدی است که با قابلیت های بی نظیر خود می توان انواع ضایعات ایجاد شده در سطح پوست شما از جمله جای جوش، جای زخم و اسکار را از بین برده و به این طریق شرایطی بسیار عالی را برای شما رقم بزند.

نکته ای که وجود دارد این است که این مورد تنها کاربرد لیزر co2 فرکشنال نبوده و می توانید از آن برای درمان چین و چروک های پوستی و لکه ها نیز استفاده کنید.

کلینیک زیبایی عصر جدید

برای انجام لیزر co2 نیاز به انتخاب پزشکی دارید که در این راستا دانش و مهارت بسیار بالایی داشته و بتواند از این روش درمانی در راستای بهبود شما بهترین استفاده را نماید.

داشته باشید ضایعات پوستی نام برده شده به طور معمول به دلیل تغییرات هورمونی، افزایش سن ، کمبود مواد مغذی و عدم مراقبت از پوست ایجاد می شوند که نباید آن ها را نادیده گرفت چرا که زیبایی شما را تحت تاثیر قرار داده و آن را تهدید می کنند.

لیزر co2 چیست؟

اگر بخواهیم به دسته بندی لیزرها اشاره ای داشته باشیم می توان گفت که لیزرها به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول آن ها را با عنوان لیزر لایه بردار و دسته دوم را با نام لیزر غیر لایه بردار می شناسند.

هرکدام از این لیزر با قابلیت ها و ویژگی های بی نظیر خود مزیت ها و کاربردهای خاصی داشته و می توانند پوست شما را زیبا و شفاف نمایند.

حال نکته ای که باید بدانید این است که این دو دسته لیزر نیز خود شامل لیزرهای فرکشنال و لیزرهای غیر فرکشنال می شوند که مهم ترین و محبوب ترین آن ها لیزر co2 است که در علم پزشکی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به تحقیقاتی که تاکنون صورت پذیرفته است این نوع لیزر قدرت بسیار بالایی در لایه برداری از پوست داشته و می تواند بدون ایجاد درد و عارضه خاصی زیبایی را بهش ما هدیه نماید.

ساختار لیزر co2 به این شکل است که انرژی های خاصی در قالب نور به بافت پوستی شما ارسال می شوند. در واقع به بیان ساده تر می توان گفت که بافت پوستی شما به وسیله این نورها مورد هدف قرار گرفته و موجب تحریک و فعال شدن تولید کلاژن و الاستین می گردد.

چنین شرایطی به خوبی می تواند زمینه ساز ترمیم پوست شما شده و هرگونه جای زخم و بخیه ای را از بین برد. شاید به همین دلیل است که از این روش با عنوان لیزر co2 برای جای بخیه نیز یاد می شود.

لیزر co2 چیست؟

 آیا از عملکرد لیزر co2 اطلاع دارید ؟

این پرسشی است که ممکن است شما نیز همچون برخی متقاضیان و افرادی که با این متد درمانی و زیبایی آشنایی ندارد با آن مواجه بوده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای آن باشید. دقت کنید لیزر co2 برای درمان عارضه ها و ضایعات پوستی شما به این شکل عمل می کند که از دستگاه های خاصی استفاده می گردد.

مطالعه بیشتر  بهترین روش کاشت مو در ایران

حال این دستگاه ها با قدرت بالای خود قادرند تا پرتور کربن دی اکسید را دریافت نموده و این پرتو را به پرتورهای نوری کوچک تبدیل کنند.در گام بعدی هرکدام از این پرتورهای نوری کوچک به بافت پوستی شما نفوذ نموده و موجب ایجاد شیارهایی در بافت آن می شوند.

دلیل ایجاد این شیار تحریک کلاژن ها و افزایش تولید آن ها می باشد تا به این طریق بتوان کلاژن ها و سلول های جدیدی را تولید نموده و به واسطه این سلول ها به ترمیم پوست کمک نمود.

ساختار لیزر co2 برای ترک های پوستی و دیگر عارضه ها به گونه ای است که نور به بافت های عمیق شما انتقال داده می شود و طبیعی است اگر چنین روندی پوست شما را تحریک کند. ممکن است بگویید که گرمای این اشعه و تابانده شدن آن به بافت پوست دردی برای انسان به همراه دارد یا خیر؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که خیر چرا که پزشک جریان هوای سردی را از طریق دستگاه به پوست شما انتقال می دهد تا دردی را احساس ننموده و به نتایج موثرتری دست یابید. این گرما به تولید کلاژن ها کمک های قابل توجه ای خواهد نمود چرا که اثرات آن می تواند کلاژن ها را تحریک نموده و فرآیند بهبود عارضه ها و جوانسازی پوست صورت شما را سرعت بخشد.

عملکرد لیزر co2 چگونه است؟

شیوه کار لیزر co2 فرکشنال در بهبود عارضه های پوستی

توجه داشته باشید، لیزر co2 به سه شکل کلی می تواند موجب بهبود عارضه های پوستی شما شود. این سه حالت به شرح زیر می باشند.

•  بهبود رنگ پوست و بافت آن

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که تمایل به زیبایی و صاف بودن پوست خود دارند لازم است بدانید که co2 به خوبی قادر است تا نیازمندی های شما را براورده سازد. این نوع لیزر به عنوان بهترین روش جوانسازی پوست از قدرت بالایی برای درمان عارضه های ناشی از اشعه های ماوراء بنفش، اسکار و جای زخم برخوردار می باشد.

•  از بین بردن چین و چروک ها و خطوط صورت

افزایش سن و دیگر عامل هایی که در بخش های قبل نام بردیم می توانند زمینه ساز ایجاد چین و چروک های پوستی باشند و به این طریق خطوطی با عمق کم و زیاد را بر روی پوست شما ایجاد کنند. همان گونه که بیان نمودیم شما به واسطه لیزر co2 می توانید به تحریک بافت پوستی خود کمک نموده و به این طریق موجب افزایش تولیدکلاژن شوید.

•  حذف ضایعات عمقی و سطحی ایجاد شده بر روی پوست

آسیب های نوری و یا افزایش سن گاهی ممکن است موجب ایجاد انواع مختلفی از زگیل و دیگر ضایعات پوستی شود. چنین ضاعیاتی با استفاده از لیزر co2 قابل برداشت و ترمیم هستند.

شیوه کار لیزر co2 فرکشنال در بهبود عارضه های پوستی

 مهمترین کاربردهای لیزر co2 فرکشنال که باید بدانید ؟

لیزر co2 فرکشنال هم در راستایی زیبایی و هم درمانی کاربرد داشته و می تواند به شما کمک کند تا به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید. از مهم ترین کاربردهای لیزر co2 فرکشنال موارد زیر را می توان نام برد.

•    درمان لکه های پوستی ناشی از آسیب های نوری
•    برطرف ساختن چین و چروک های سطحی و عمیق
•    از بین بردن جای زخم و یا اسکار
•    درمان شکل شدگی و افتادگی پوست
•    از بین بردن ضایعات خوش خیم روپوستی
•    درمانی التهابات لب ناشی از آسیب های نوری
•    درمان زگیل های پوستی

مهمترین کاربردهای لیزر co2 فرکشنال

 آیا از برتری و انواع ویژگی لیزر co2 خبر دارید ؟

افرادی که قصد دارند تا از این شیوه برای درمان و زیبا شدن خود استفاده کنند لازم است تا با ویژگی های آن نیز آشنا شوند. ویژگی های  لیزر co2 به شرح زیر می باشد.

مطالعه بیشتر  مزوتراپی صورت، هزینه ها و نکات مهم آن

•    برخورداری از استاندارد طلایی

به نظر شما استاندارد طلایی چیست؟ توجه کنید، در علم پزشکی برخی روش های درمانی اثربخشی بسیار بالایی دارند به همین جهت آن ها را بهترین روش درمانی می دانند. چنین روش هایی را استاندارد طلایی می نامند. لیزر co2 قابلیت های ویژه ای در از بین بردن چین و چروک های پوستی داشته و می تواند با برطرف ساختن جای هرگونه زخم و اسکار شرایطی بسیار عالی را پیش روی شما قرار دهد.

•    توان بالا و عملکرد عالی

همان گونه که در بخش های قبلی نیز بیان نمودیم لیزرها و به طور کلی متدهایی که از امواج برای درمان استفاده می کنند به دو دسته لیزرهای لایه بردار  و لیزرهای غیر لایه بردار تقسیم می شوند. لیزر co2 از جمله لیزرهای لایه برداری است که تاثیرات شگرفتی بر روی پوست شما داشته و با عملکرد و توان بسیار عالی خود می تواند عارضه های عمیق پوستی را شما نیز برطرف سازد.

•    روشی تهاجمی با عوارض بسیار کم

اگر با ساختار روش های تهاجمی آشنایی داشته باشید می دانید که برای درمان از عمل های جراحی استفاده می کنند. چنین روش هایی می توانند عوارض بسیاری برای انسان داشته باشند و شما باید خطرات جانی آن ها را نیز بپذیرید. لیزر co2 از جمله روش های تهاجمی به شمار می رود اما شما طی آن جراحی خاصی را شاهد نخواهید بود و در مدت زمان کوتاهی می توانید به فعالیت های روزمره خود ادامه دهید.

•    دوران نقاهت کوتاه

دوران نقاهت این روش درمانی کوتاه بوده و شما تنها لازم است ۳ روز از پوست خود مراقبت کنید. نکته ای که باید بدانید این است که co2 از پوست شما لایه برداری می نماید و شما بایستی در طول نقاهت خود تمام مراقبت های لازم را براساس دستورالعمل های پزشک انجام دهید. با توجه به این موضوع می توان به این نتیجه دست یافت که عوارض لیزر co2 و دوران نقاهت آن تنها ایجاد تورم در ۳ روز ابتدایی است که بایستی از پوست خود به خوبی مراقبت کنید.

برتری و انواع ویژگی لیزر co2

چه کسانی برای انجام لیزر co2 فرکشنال مناسب نیستند؟

برخی با توجه به شرایطی که دارند کاندید مناسبی برای انجام لیزر co2 نمی باشند. به طور اجمالی این افراد به شرح زیر هستند.

•    افرادی که طی ۶ الی ۱ ماه گذشته از درمان هایی همچون استفاده از راکوتان استفاده نموده اند.
•    متقاضیانی که سابقه زخم های کلوئیدی را دارند.
•    افرادی که قبلا پرتو درمانی انجام داده اند.
•    خانم های باردار وشیرده
•    افرادی که امکان ماندن در منزل و دوری از اشعه های خورشید را به دلیل مسائل شغلی ندارند.

ماندگاری چند ساله در لیزر co2 به شرط ؟

در صورت انجام مراقبت های لازم شما می توانید اثرات مثبت این روش درمانی تا را چندین ماه و یا چندین سال بر روی پوست خود شاهد باشید. براین اساس می توان گفت که ماندگاری لیزر co2 به خوبی می تواند نیازمندی های شما را برآورده سازد.

ماندگاری چند ساله در لیزر co2 به شرط

  تاثیر شگفت انگیز با انجام توصیه های پس از لیزر co2

مجموعه مراقبت های پس از لیزر co2 که رعایت آن ها تاثیرات بسیار زیادی بر نتایج دریافتی دارد شامل موارد زیر می شوند.

•    حتما برای بهبود تورم ها و دردهای ناشی از درمان از کمپرس سرد استفاده کنید.
•    تمام دوره نقاهت خود را در منزل بمانید تا اشعه های مضر نور خورشید به بافت پوستی شما نرسند.
•    کاملا براساس دستورالعمل های پزشک خود عمل نموده و مراقبت های لازم را انجام دهید.
•    در صورت تجویز هرگونه دارویی آن ها را دقیق و مرتب مصرف کنید.

 چه فاکتور ها یی بر قیمت و هزینه لیزر co2 اثر میگذارد؟

فاکتورهای مختلفی وجود دارند که می توانند بر روی لیزر co2 قیمت و شرایط آن اثرگذار باشند. هرکدام از این فاکتورها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نشان می دهند که برای بررسی این هزینه ها نمی توان نظر قطعی داد.

به طور کلی هزینه لیزر co2 وابسته به عواملی همچون دستمزد پزشک، هزینه های مربوط به دوران نقاهت و پس از درمان، کلینیک درمانی، نوع عارضه پوستی، وسعت آن ها و تعداد جلسات درمانی می باشد.

مطالعه بیشتر  با کاشت مو به روش DHI بالاترین تراکم مو را تجربه کنید

قیمت و هزینه لیزر co2

کلینیک زیبایی عصر جدید بهترین ارائه دهنده خدمات co2

یافتن این کلینیک مناسب که علاوه بر کادر درمانی مجرب و کارآزموده، تجهیزات پیشرفته ای نیز داشته باشد سخت است چرا که این روزها با توجه به نیازمندی های عموم مردم و افزایش متقاضیان عمل های زیبایی کلینیک های بسیار زیادی را می توان شاهد بود که در این زمینه فعالیت دارند. این موضوع برای افرادی که به دنبال بهترین کلینیک زیبایی تهران می باشند پیچیده تر است چرا که تعداد بالاتری از مراکز زیبایی را در این شهر می توان یافت.

مجموعه زیبایی عصرجدید با سوابق درخشان خود در حوزه خدمات زیبایی از جمله کلینیک های برتر تهران به شمار می رود که انواع مختلفی از خدمات زیبایی پوست و ما را ارائه می نماید. ما در کلینیک عصرجدید شرایطی را برای شما فراهم نموده ایم تا بتوانید از خدمات این روش درمانی و دیگر متدهای زیبایی نهایت لذت را برده و به هر انچه که در ذهن خود دارید دست یابید.

کلینیک زیبایی عصر جدید co2

انواع روش های جوانسازی قابل اجرا در کلینیک زیبایی عصرجدید

همان گونه که در بخش قبل نیز بین نمودیم مجموعه عصر جدید خدمات متنوعی را ارائه می نمایند. از انواع روش های جوانسازی پوست که می توانید خدمات آن را از این مجموعه دریافت کنید موارد زیر را می توان تشریح نمود. توجه داشته باشید این ها تنها تعداد محدودی از متدهای زیبایی عصرجدید به شمار می روند.

مزوتراپی صورت

مزوتراپی صورت از جمله روش های درمانی ویژه ای به شمار می رود که هم اکنون از محبوبیت بسیار بالایی در سراسر دنیا برخوردار می باشد. این نوع درمانی در دسته روش های تزریقی قرار دارد که با تزریق محلول های خاصی با نام کوکتل به بهبود عارضه های پوستی شما می پردازد. ترکیباتی که در این روش درمانی مورد استفاده قرار می گیرند عمدتا حاوی انواع مختلفی از ویتامین ها، مواد مغذی و مواد معدنی هستند.

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی را با نام جراحی پلک نیز می شناسند که از عمده کاربردهای آن می توان به رفع تیرگی های اطراف چشم، از بین بردن افتادگی های پلک و جوانسازی پوست پلک اشاره نمود که همگی اثرات قابل توجه ای در زیبایی انسان دارند. این متد زیبایی با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا چربی های اضافی اطراف چشم های شما را از بین برده و شرایطی بسیار عالی را برایتان به ارمغان آورد.

درمان چین و چروک با لیزر co2

بوکال فت

این روزها افراد بسیار زیادی را می توان یافت که به دلیل افزایش چربی در ناحیه صورت خود دارای صورت های گرد بوده و از ظاهر آن رضایت ندارند. چربی هایی که به صورت توده در ناحیه گونه ها ایجاد می شوند را با نام بوکال می شناسند که با استفاده از روش درمانی بوکال فت می توان آن ها را تخلیه نمود. این روش درمانی از سرعت بالایی برخوردار بوده و عارض خاصی برای شما به همراه ندارد.

ساکشن غبغب

افزایش چربی و تجمع آن ها در ناحیه زیرچانه می تواند زاویه صورت انسان را بهم ریخته و شرایط بدی را برای انسان به وجود آورد. این چربی ها که نام آن ها غبغب است نیاز به تخلیه دارند تا به این طریق بتوان زاویه ای مثلثی شکل به فک و صورت خود بخشید. ساکشن غبغب از جمله روش هایی است که می تواند این چربی ها را از بین برده و هرگونه افتادگی چانه و گردن شما را برطرف سازد.

لیزر ترمیا

لیزر ترمیا متد ویژه ی است که از دستگاه خاصی با نام ترمیا برای از بین بردن چین و چروک های پوستی، از بین بردن منافذ باز پوستی، برطرف ساختن جای جوش، درمان لکه های پوستی و ترک های پوستی استفاده می کند. نکته ای که باید بدانید این است که با توجه به شدت عارضه های پوستی ممکن است برای استفاده از ترمیا (Thermia laser)نیاز به بی حسی موضعی داشته باشید. رعایت مجموعه مراقبت های لازم و دستورالعمل های پزشک می توانند به شما در دستیابی به نتایجی عالی تر کمک های قابل توجه ای نمایند.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.