کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به روش ترکیبی


آیا می‌دانید ترکیب کاشت مو به روش ترکیبی به چه صورت می باشند ؟ چقدر با مزایای این تکنیک آشنایی دارید ؟ کاشت مو به این روش تکنیکی کاربردی و بسیار اثربخش برای رشد موهای طاس شده و کم پشت می باشد. همان گونه که از اصطلاح این روش پیداست، این روش ترکیبی از دو روش پرطرفدار کاشت مو است که آن ها را با نام های FIT و FUT می شناسند.

توجه داشته باشید که تمام روش های روی کارآمده برای کاشت مو براساس یک هدف طراحی گردیده اند بنابراین از این جهت تفاوتی با یک دیگر ندارند. تفاوتی که میان این روش ها وجود دارد در نحوه انجام کاشت مو می باشد که هرکدام شرایط و ویژگی های خاص خود را دارند.
برای درک بهتر نحوه کاشت با کاشت مو به روش ترکیبی لازم است ابتدا با ساختار روش های FIT وFUT آشنا شوید چرا که تنها در این صورت است که می توانید با این روش آشنا شوید. در این راستا باید بگوییم که در کاشت مو به روش FUT تعداد فولیکول های موردنیاز به صورت یکجا و با استفاده از نوارهای مخصوصی برداشته می شوند در حالی که در روش FIT برای برداشتن این فولیکول ها از دستگاه های خاصی با نام پانج استفاده می گردد تا بتوان هر فولیکول را جداگانه برداشت. با این تفاسیر به نظر شما ترکیب این دو روش برای کاشت مو چگونه خواهد بود ؟

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

کاشت مو به روش ترکیبی چیست ؟

مراقبت های لازم بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد.
شما به واسطه این روش که به عنوان بهترین روش کاشت مو در دنیا شناخته می شود قادر خواهید بود تا تنها در یک جلسه حدود ۵۰۰۰ گرافت مو را برداشت نموده و در نواحی طاس شده جاسازی کنید. لازم به ذکر است که برداشت این تعداد گرافت مو می تواند حدود ۱۳۰۰۰ تارمو را در نواحی درمانی رشد داده و شما را به موهایی زیبا و پرتراکم برساند. این امر یکی از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش ترکیبی می باشد که موجب شده است تا این تکنیک بتواند برتری های قابل توجه ای نسبت به دیگر روش ها داشته باشد.

کلینیک-زیبایی
اهمیت کاشت مو به روش ترکیبی برای درمان طاسی موها

کاشت مو با تکنیک ترکیبی بدین جهت بهترین روش کاشت مو در دنیا می باشد که عوارض بسیار کمی برای برطرف نمودن ریزش موهای شما به همراه دارد. نتایجی که به واسطه این روش دریافت خواهید نمود کاملا دائمی بوده و می تواند شما را صاحب موهایی بسیار زیبا نماید. برخی ممکن است بر این باور باشند که به واسطه این روش درمانی نمی توان به نتایج قطعی و موثری دست یافت اما فراموش نکنید که با توجه به رشد و پیشرفتی که تاکنون در حوزه کاشت مو صورت پذیرفته است، درمان ریزش مو با متد کاشت مو روشی بسیارعالی است.

این موضوع برای کاشت مو به روش ترکیبی نیز صدق می کند به همین دلیل است که تاکید داریم این روش، بهترین تکنیک حال حاضر برای درمان طاسی و موهای کم پشت می باشد. نکته دیگری که باید بدانید این است که تمام روش های کاشت مو برگرفته از دو روش FIT و FUT هستند اما میزان بازدهی کاشت مو به روش ترکیبی بالاتر بوده و ماندگاری بیشتری دارد. این موضوع به خوبی می تواند اهمیت استفاده از این روش را بیان نموده و به شما در انتخاب یک تکنیک درمانی مناسب کمک کند.

همه چیز درباره کاشت مو به روش ترکیبی

این روزها متد کاشت مو بسیار رواج یافته است و با وجود ویژگی های بی نظیر خود این شرایط را برای شما فراهم ساخته تا بتوانید به موهایی طبیعی دست یافته و زیبایی خود را افزایش دهید. دلایل مختلفی موجب ریزش موهای انسان می شوند که شناخت آن ها می تواند به شما جهت درمان کمک های شایانی نماید اما نکته ای که بایستی بدانید این است که این امر به طور معمول به دلیل عامل های ژنتیکی اتفاق می افتد و بیشتر آقایان را درگیر خود می سازد. متد کاشت مو ترکیبی با اثرات بی نظیر خود به خوبی می تواند طاسی های ایجاد شده بر روی سر شما را که ناشی ز ریزش شدید موها می باشند را برطرف ساخته و شرایطی بسیار مطلوب را برای شما رقم بزند.

این روزها روش ها و تکنیک های مختلفی برای کاشت مو وجود دارند که همگی شبیه به هم هستند و تنها تفاوت آن ها در چگونگی برداشت موها از ناحیه موردنظر می باشد. کاشت مو ترکیبی یکی از همین متدها به شمار می رود که با ترکیب دو روشFUT و FIT قادر است تا ناحیه هایی از سر شما را که دچار ریزش و طاسی شده است را پوشش داده و به این طریق موجب رشد موهایی کاملا طبیعی برای شما شود.

مطالعه بیشتر  بانک مو: اتفاقی بزرگ درکلینیک کاشت مو+مهر۱۴۰۱

با استفاده از کاشت مو به روش ترکیبی پزشک می تواند تا ۵۰۰۰ گرافت مو را طی یک جلسه از دیگر بخش های سرشما برداشت نموده و در ناحیه طاس شده جاسازی نماید. این متد مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه که اگر بخواهیم به مهم ترین آن ها اشاره ای داشته باشیم می توان برداشت گرافت های بسیار زیاد در یک جلسه را نام برد که موجب تسریع در روند درمان شما می گردد.

مراحل کاشت مو به روش ترکیبی

مراحل کاشت مو به روش ترکیبی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مراحل کاشت مو به روش ترکیبی پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. توجه داشته باشید پزشکان برای کاشت مو به این روش ابتدا تعداد بالایی از گرافت ها را به روش FUT یعنی به صورت نواری برداشت می نمایند سپس از روش FIT برای افزایش تراکم موها بهره می گیرند. به طور کلی مراحل کاشت مو به این روش به صورت زیر می باشد.

• ارائه مشاوره ها و انجام معاینات بالینی

اولین مرحله از مجموعه مراحل کاشت مو به روش ترکیبی شامل دریافت مشاوره و انجام معاینات بالینی می شود که طی این مرحله با مراجعه به پزشک می توانید مشاوره های دقیقی را در راستای نحوه انجام این درمان دریافت کنید. در این مرحله پزشک به آنالیز شرایط موهای شما پرداخته و گرافت های آن ها را مورد بررسی قرار می دهد تا تشخیص دهد که بهترین روش کاشت مو برای شما کدام درمان می باشد.

طی این آنالیزها شما بایستی تمام آزمایشاتی که از سوی پزشک تجویز می گردند را کامل انجام داده و نتایج آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید. در مرحله ارزیابی و آنالیز گرافت های مو، پزشک با دقت گرافت ها را بررسی می نماید تا به این طریق بهترین محل را برای برداشت نواری گرافت ها انتخاب کند. همچنین جلسه برداشت گرافت ها نیز تعیین می گردد و شما باید تمام این جلسات را مرتب انجام دهید. توجه داشته باشید این امر برای انجام انواع روش کاشت مو الزامی است.

• برداشت گرافت های مو به روش FUT

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

از دیگر مراحل کاشت مو به روش ترکیبی برداشت گرافت های مو به روش FUT را می توان نام برد که دومین مرحله بوده و طی آن پزشک با توجه به معایناتی که در جلسات قبل انجام داده ها به برداشت فولیکول ها به صورت نواری می پردازد. این مرحله با تزریق بی حسی آغاز می گردد و بایستی توسط پزشکان متخصص انجام شود تا هیچگونه آسیبی به گرافت های برداشت شده وارد نگردد.
پس از برداشت این گرافت ها پزشک آن ها را در اختیار تیم پزشکی قرار می دهد تا با استفاده از میکروسکوپ به طور دقیقی جداسازی شوند. علت این امر برداشت گروهی فولیکول ها می باشد که باید در مراحل بعدی برای جاسازی آماده شوند. پس از برداشت، بانک مو یا همان ناحیه اهدایی با استفاده نخ های مخصوص بخیه زده می شوند تا اثری از این بخیه ها در ادامه بر روی این ناحیه باقی نماند. فیلم کاشت مو به روش ترکیبی می تواند در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد.

• کاشت گرافت های برداشت شده

پس از برداشت گرافت ها به روش FUT نوبت به کاشت آن ها در ناحیه درمانی می باشد که در این مرحله از کاشت مو به روش ترکیبی، شکاف هایی با قط مشخص بر روی این ناحیه ایجاد می شوند تا به این طریق بتوان فولیکول ها را جاسازی نمود. توجه داشته باشید اگر شما برای درمان خود از روش FUT استفاده کنید روند درمانی شما در این مرحله به پایان می رسد اما در مراحل کاشت مو به روش ترکیبی لازم است فرآیندهای دیگری را نیز طی نمود.

 

• کاشت گرافت ها به روش FIT

مراقب های بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

در سومین مرحله از کاشت مو با این تکنیک، کاشت گرافت ها با استفاده از روش FIT آغاز می گردد تا به این طریق بتوان به تراکم مویی بیشتری دست یافت. ساختار روش FIT به گونه ای است که طی آن ۱۰۰۰ گرافت مو برداشت می گردد که به راحتی می توان آن ها را بین گرافت های کاشت شده به روش FUT جاسازی نمود.
به همین دلیل است که می گوییم کاشت مو به روش ترکیبی می تواند شما را به تراکمی که انتظارش را دارید برساند. در روش کاشت مو به روش FIT شما با هیچگونه عارضه ای همچون ایجاد زخم مواجه نخواهید شد چرا که گرافت ها از شکاف هایی برداشت می شوند که کمتر از ۱ میلی‌متر هستند.

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

کاشت مو به این روش قطعا مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه خواهد داشت که اگر با توجه به نمونه های کاشت مو به روش ترکیبی می توان گفت که این تکنیک مزایای زیر را برای شما به همراه دارد.

• مقرون به صرفه بودن

• بهره مندی از مزایای هر دو روش FIT و FUT

• امکان کاشت مو در یک جلسه

• بهترین گزینه برای افرادی که طاسی مو بیشتری دارند.

• امکان برداشت تعداد گرافت های بیشتر

 

عوارض کاشت مو به روش ترکیبی

برخی ممکن است با این پرسش که جدیدترین روش کاشت مو که همان روش ترکیبی است چه عوارضی برای انسان به همراه دارد که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که اگر برای درمان خود کلینیک هایی را انتخاب کنید که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند عوارضی را از سوی این تکنیک مشاهده نخواهید نمود.

کاشت مو به روش ترکیبی برای چه افراد مناسب است؟

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به معرفی افرادی بپردازیم که بهترین کاندیدها برای کاشت مو به روش ترکیبی بوده و می توانند با استفاده از این متد به نتایج دلخواه خود دست یابند. در گام اول شما بایستی تمام آزمایشاتی را که به آن ها اشاره شد را انجام دهید تا پزشک به این موضوع که شما بهترین فرد برای دریافت خدمات این تکنیک از کاشت مو می باشید پی برد.

مطالعه بیشتر  لیزر co2:خدحافظی با چین و چروک + لکه های پوستی

بهترین افراد برای کاشت مو به روش ترکیبی

بهترین افراد برای کاشت مو به روش ترکیبی

در بخش های قبل بیان نمودیم که شما برای بهره مندی از کاشت مو به روش ترکیبی لازم است که آزمایش‌های بسیار مهمی را انجام دهید. براساس این آزمایش ها اگر فردی مبتلا به بیماری های زمینه ای خاصی باشد نمی تواند از این درمان بهره‌مند شود. توجه داشته باشید که اگر فردی با طاسی های گسترده ای مواجه می باشد می تواند از این روش درمانی برای درمان خود استفاده نماید چرا که با توجه به مطالبی که بیان شد کاشت مو به روش ترکیبی می تواند این افراد را به تراکم مویی بسیار بالایی برساند.
براین اساس می توان گفت که مناسب ترین افراد برای بهره مندی از جدیدترین روش کاشت مو افراد زیر می باشند.

• افرادی که بانک موی ضعیفی دارند.

• افرادی که از جراحی ترسی ندارند.

• افرادی که با طاسی های گسترده ای در سر خود مواجه هستند.

بهترین روش کاشت موی ترکیبی

کاشت مو یکی از بهترین راهکارها برای دستیابی به موهایی کاملا طبیعی به شمار می رود اما لازم است تمام مراحل آن را با دقت بالایی انجام داد. از بهترین روش کاشت مو می توان به FUT وFIT اشاره نمود که کاشت موی ترکیبی از ترکیب این دو تشکیل گردیده است تا بتوانید تمام نیازمندی های خود را به راحتی برآورده سازید.

کاشت مو ترکیبی برای چه کسانی مناسب است ؟

کاشت مو ترکیبی
ممکن است برخی پس از آنالیزهایی که توسط پزشک صورت می پذیرد به این نتیجه دست یابند که متد کاشت موی ترکیبی برای آن ها مناسب نبوده و بایستی با استفاده از روش دیگری به درمان خود بپردازند. از جمله افرادی که کاندید استفاده از این روش درمانی هستند می توان موارد زیر را نام برد.

• افرادی که برای درمان خود نیاز به بیش از ۴۰۰۰ گرافت مو دارند.

• افرادی که رضایت کاملی نسبت به استفاده از هر دو روش FIT و FUT را داشته باشند.

• افرادی که حداقل بانک مو را بری برداشت مو با استفاده از هر دو روش را دارند.

توصیه های قبل از کاشت مو به روش ترکیبی

مجموعه توصیه های قبل از کاشت مو به روش ترکیبی شامل موارد زیر می شوند.

  • حتما در جلسات مشاوره ای که توسط پزشک شما برگزار می گردند شرکت کنید.
  • از دو هفته قبل از کاشت مو استفاده از داروهای رقیق کننده خون را کنار بگذارید.
  • از استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکی بپرهیزید.
  • قبل از جراحی حتما موهای خود را بشویید تا عاری از هرگونه آلودگی باشند.

پانسمان بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

توصیه های بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

شما برای دریافت نتایج مورد انتظار خود با این روش بایستی تمام مراقبت های قبل و بعد از جراحی را که شامل شستشو صحیح، مصرف داروها، رعایت دستورات پزشک و پانسمان بعد از کاشت مو به روش ترکیبی می شوند رعایت نمایید چرا که ارتباط مستقیمی باکیفیت درمان شما دارند. از مهم ترین مراقبت های بعد از کاشت مو موارد زیر را می توان تشریح نمود.

  • از زخم هایی که در ناحیه درمانی ایجاد می شوند مراقبت کنید.
  • انجام فعالیت های سنگین و ورزش را تا بهبود کامل کنار بگذارید.
  • تمام دستورالعمل های پزشک خود را انجام دهید.
  • محل زخم را به طور مرتب شستشو دهید.
  • حتما از شامپوهایی که پزشک تجویز می نماید استفاده کنید.

هزینه و قیمت کاشت مو به روش ترکیبی

در راستای میزان هزینه کاشت مو به روش ترکیبی نمی توان نظر قطعی داد چرا که فاکتورهای بسیار مهمی موجب متغیر شدن این هزینه ها خواهند شد که از مهم ترین آن ها می توان به تعداد گرافت های موردنیاز ، وسعت ناحیه طاس شده و کلینیک زیبایی اشاره نمود که هرکدام نقش بسیار مهمی را دراین زمینه ایفا می کنند.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش ترکیبی

هزینه کاشت مو به روش ترکیبی

حال که با مجموعه مراحل و معایب کاشت مو به روش ترکیبی آشنا شدید بهتر است به بررسی مراقبت های پس از کاشت مو به روش ترکیبی نیز بپردازیم چرا که این مراقبت ها اهمیت بسیار زیادی داشته و در صورتی که رعایت نشوند قادر نخواهید بود از کاشت مو به روش ترکیبی نتایجی قطعی را به دست آورید. از مهم ترین مراقبت های این امر موارد زیر را می توان تشریح نمود.

• از زخم هایی که در ناحیه درمانی ایجاد می شوند مراقبت کنید.

• انجام فعالیت های سنگین و ورزش را تا بهبود کامل کنار بگذارید.

• تمام دستورالعمل های پزشک خود را انجام دهید.

• محل زخم را به طور مرتب شستشو دهید.

• حتما از شامپوهایی که پزشک تجویز می نماید استفاده کنید.

• آب فراوان بنوشید.

• از رژیم های غذایی مقوی و ویتامین دار استفاده کنید.

کلینیک-زیبایی
انتخاب یک کلینیک معتبر و ارتباط آن با کیفیت کاشت مو

یکی از مهم ترین نکاتی که لازم است هنگام کاشت مو به روش ترکیبی رعایت کنید انتخاب کلینیک هایی است که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند نیازمندی های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازند. کلینیک زیبایی عصر جدید از جمله مراکزی به شمار می رود که با تکیه بر کادر درمانی مجرب و تجهیزات پیشرفته خود یکی از بهترین کلینیک های فعال در امر کاشت مو در تهران می باشد.

این کلینیک تمام بسترهای لازم ر برای شما فراهم نموده است تا بتوانید بهترین درمان خود را تحت نظارت دکتر وجودی که یکی از بهترین پزشکان کشور در حوزه کاشت مو می باشد تجربه نمایید. خدمات این کلینیک کاملا قانونی بوده و دارای مجوزهای لازم از سوی وزارت بهداشت برای اجرای بهترین روش کاشت مو در تهران می باشد. براین اساس اگر شما نیز قصد دارید تا درمان خود را در شهر تهران انجام دهید ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را پیشنهاد می نماییم.

بهترین پزشک و کلینیک کاشت مو ترکیبی

با توجه به محبوبیت بی شمار کاشت مو هم اکنون می توان کلینیک های بسیار زیادی را مشاهده نمود که ارائه دهنده خدمات کاشت  بوده وشما با مراجعه به آن ها می توانید اقدام به کاشت مو به روش ترکیبی نمایید. انتخاب یک کلینیک معتبر از این میان تمام این مراکز اهمیت بسیار بالایی دارد چرا که ارتباط مستقیمی با کیفیت کاشت و طبیعی بودن موهای شما داشته و نباید نادیده گرفته شود.

براین اساس اگر شما نیز به دنبال یافتن یک کلینیک معتبر برای انجام متد کاشت مو می باشید ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را معرفی می کنیم که با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته و مدرن و کادر درمانی مجرب تمام شرایط لازم را برای شما فراهم ساخته است تا به نتایج دلخواه خود دست یابید. کلینیک زیبایی پوست و مو با ارائه خدمات خود تحت نظر دکتر وجودی یکی از بهترین مراکز کاشت مو در تهران به شمار می رود و پزشکان آن از جمله دکتر وجودی از دانش و مهارت بسیار بالایی در این حوزه برخوردار می باشند.

مطالعه بیشتر  دلایل ریزش ریش + راهکارهای درمانی و اثرات کاشت ریش

خدمات کلینیک عصر جدید در زمینه کاشت مو به روش های به روز و جدید دنیا

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.