هزینه پروتز مو

همه ما با شروع ریزش موهای خود با این چالش که چگونه می توان آن را درمان نمود مواجه می باشیم. پروتز و هزینه پروتز مو از جمله دغدغه هایی به شمار می روند که تمام متقاضیان این روش درمانی سعی دارند تا آن ها را برطرف سازند تا بتوانند به این طریق از این روش درمانی بهترین نتیجه را کسب کنند. اگر با این متد درمانی و زیبایی آشنایی داشته باشید قطعا می دانید که از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که هم سرعت بیشتری دارد و هم هزینه پروتز مو نسبت به پیوند مو کمتر است.

در حال حاضر مراکز زیبایی بسیار زیادی در سراسر دنیا خدمات زیبایی مو را ارائه می نمایند اما نکته ای که وجود دارد این است که هر مرکزی معتبر نیست و این امر خود عاملی است که می تواند بر روی هزینه پروتز مو موثر باشد. همان گونه که می دانید برخی مراکز در راستای تبلیغ بیشتر خدمات خود را با قیمتی بسیار پایین ارائه می نمایند تا بتوانند به این طریق افراد بیشتری را جذب خود سازند.

کلینیک-زیبایی

توصیه ای که به شما داریم این است که به هیچ عنوان گول چنین تبلیغ هایی را نخورید چرا که انتخاب مرکزی که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار باشد برای دریافت خدمات زیبایی پوست و مو اهمیت بسیار بالایی دارد. شما چقدر با عامل های موثر بر هزینه پروتز موآشنایی دارید؟ آیا تاکنون تجربه دریافت چنین خدماتی را داشته اید؟

مزیت های پروتز مو

قبل از بررسی عامل های موثر بر هزینه پروتز مو قصد داریم تا به تشریح مهم ترین مزیت های این روش پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. پروتز مو را با عنوان بهترین روش درمانی برای ترمیم موها می شناسند که این روزها به طور گسترده ای توسط مردم سراسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.

نکته ای که بایستی به آن توجه داشته باشید این است که در پروتز مو هیچگونه عمل جراحی خاصی بر روی نواحی طاس شده سر شما انجام نخواهد شد و این موضوع نشان می دهد که این روش فاقد عارضه جانبی خاصی می باشد اما نباید انتظار داشته باشید که به واسطه آن بتوانید به نتایج کاشت مو طبیعی دست یابید.

مطالعه بیشتر  بانک مو: اتفاقی بزرگ درکلینیک کاشت مو+مهر۱۴۰۱

تمام موادی که برای تولید پروتزها مورد استفاده قرار می گیرند با استفاده از فناوری نانوتکنولوژی تولید می گردند و این فناوری با قدرت بسیار بالای خود موجب شده است تا پروتزها هیچگونه عوارضی همچون قارچ و عفونت را برای شما به همراه نداشته باشند. همچنین شما پس از پروتز مو نیاز به طی نمودن دوران نقاهت خاصی نخواهید داشت و می توانید فعالیت های خود را ادامه دهید. پایین بودن هزینه پروتز مو موجب شده است تا کاملا مقرون به صرفه بوده و شما را متحمل هزینه های بالایی ننماید.

هزینه پروتز مو

افراد کاندید برای انجام پروتز مو

تمام افرادی که شرایط زیر را دارند می توانند از پروتز مو برای پرپشت نمودن موهای خود استفاده نمایند.

• افرادی که موهای خود را از دست داده اند و از این موضوع رنج می برند.
• متقاضیانی که سعی دارند تا از روش های غیرتهاجمی برای درمان طاسی موهای خود استفاده نمایند و از هرگونه انجام جراحی ترس دارند.
• افرادی که بانک موی ضعیفی برای انجام کاشت مو دارند.
• افرادی که شرایط لازم را برای پیوند مو ندارند.

هزینه پروتز مو

هزینه پروتز مو و عامل های موثر بر آن

یکی از سوالاتی که همه متقضایان پروتز مو با آن مواجه می باشند این است که هزینه پروتز مو چقدر است؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم قیمت این روش از یک فرد به فرد دیگر متفاوت بوده و عامل های مختلفی می توانند بر روی آن موثر باشند. در حال حاضر برای تولید پروتزها از مواد مختلفی استفاده می کنند و همین موضوع موجب شده است تا نتوان برای پروتز مو قیمت ثابتی را بیان نمود. جنس این مواد از مهم ترین فاکتورهایی به شمار می رود که می تواند بر روی هزینه پروتز مو اثرگذار بوده و شرایطی متفاوت را پیش روی شما قرار دهد.

از دیگر فاکتورهای مهم در این راستا می توان به کوتاه و یا بلند بودن موها، میزان طاسی و تراکم موها، شرایط فعلی متقاضی، چسب مورد استفاده برای نصب پروتزها، رنگ مو و مواد لازم اشاره نمود که پس از بررسی هر کدام می توان به هزینه نهایی پروتز دست یافت. توجه داشته باشید اگر شما نیز جزء افرادی هستید که تمام سرتان طاس شده است بایستی هزینه بیشتری را برای پرپشت نمودن موهای خود پرداخت نمایید.

هزینه پروتز مو

بیمه های درمانی هزینه پروتز مو را پرداخت می نمایند؟

متاسفانه هیچ کدام از شرکت های ارائه دهنده بیمه های درمانی هزینه پروتز مو را پرداخت نمی نمایند. در واقع می توان گفت که مراکز درمانی قرارداد خاصی برای این سری از روش های زیبایی نداشته و از آن ها حمایت نمی کنند. به بیان سده تر می توان گفت این شکت ها هزینه های این درمان را تحت پوشش قرار نداده و در این شرایط حمایت چندانی از متقضایان نمی نمایند و شما بایستی هزینه پروتز مو را به صورت آزاد پرداخت نمایید.

مطالعه بیشتر  درمان ترک پوستی با لیزر، رفع استریا با لیزر + هزینه و مزایا

کلینیک زیبایی عصرجدید، بهترین ارائه دهنده خدمات زیبایی پوست و مو

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که قصد دارید تا در شهر تهران از خدمات زیبایی مو بهره مند شوید و به دنبال یافتن یک مرکز زیبایی معتبر می باشید ما به شما کلینیک عصرجدید را معرفی می نماییم که از بهترین کلینیک های فعال در این شمال تهران به شمار می رود. ما در مجموعه عصرجدید با بهره گیری از تجهیزات و امکانات پیشرفته سعی داریم تا خدماتی منحصر به فرد را به شما ارائه نماییم.

کاشت مو از مهم ترین خدماتی است که می توانید در کلینیک زیبایی عصرجدید دریافت نموده و از کیفیت بالا و خط رویش طبیعی موهای خود نهایت لذت را ببرید. تمام خدمات ما در این کلینیک تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می شوند که یکی از بهترین پزشکان فعال در حوزه پوست و مو با سابقه ای ۲۵ ساله می باشد.

هزینه پروتز مو

هزینه کاشت مو در کلینیک زیبایی عصرجدید

هزینه کاشت مو نیز همچون هر روش درمانی دیگری به عامل های مختلفی بستگی دارد که این عامل ها مواردی همچون تجارب پزشک، کلینیک زیبایی، روش درمانی، وسعت طاسی و تعداد گرافت ها را در بر می گیرند. شما پس از دریافت مشاوره های تخصصی و رایگان از سوی ما می توانید به اطلاعات دقیقی در این باره دست یابید.

هزینه پروتز مو

بهترین روش های پیوند مو در کلینیک زیبایی عصرجدید

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم ما در مجموعه عصرجدید توانایی اجرای روش های مختلفی از پیوند مو را داریم. این روش ها به شرح زیر می باشند.

کاشت مو به روش SUT

این روش از بهترین و مدرن ترین روش های پیوند مو به شمار می رود که تنها در یک جلسه انجام شده و می تواند تراکم موهای شما افزایش قابل توجه ای دهد. یکی از ویژگی های بارز این روش که موجب تمایز آن با دیگر روش ها شده است استفاده از دستگاه های میکروموتور اتوماتیک می باشد که جای خود را به هولدرهای دستی داده اند. کاشت مو به روش SUT از عملکرد بسیار سریعی برخوردار بوده و می تواند شما را به نتایجی که انتظارش را دارید برساند.

هزینه پروتز مو

کاشت مو به روش FIT

ساختار کاشت مو به روش FIT به این شکل است که برای برداشت و جاسازی فولیکول ها از ابزارهایی با نام پانچ استفاده می کنند که با دقت بسیار بالایی دارند می توانند یک خط رویش طبیعی و بسیار زیبا را برای شما به ارمغان آورند. در این روش برای برداشت گرافت ها ابتدا از بی حسی موضعی استفاده می گردد تا هنگام درمان درد چندانی را احساس ننمایید.

کاشت مو به روش میکروگرافت

استفاده از دستگاه های اتوماتیک در کاشت مو به روش میکروگرافت موجب شده است تا این روش قابلیت چیوند موهایی با ظرافت میکرو داشته باشد. این روش هیچگونه عارضه خاصی به همراه نداشته و با قدرت بسیار بالای خود می تواند به شما کمک کند تا بدون ایجاد اسکار و یا بخیه آنچه که انتظارش را دارید دست یابید.

مطالعه بیشتر  جوانسازی پوست صورت

هزینه پروتز مو

کاشت مو به روش MICRO FIT

این روش بر پایه روش FIT بوده و ساختاری شبیه به آن دارد با این تفاوت که تمام دستگاه های مورد استفاده در آن کاملا اتوماتیک و هوشمند بوده و موجب ظرافت بیشتر تارهای کاشت شده می شوند. سرعت کاشت مو به روش MICRO FIT بالا بوده و بدون انجام جراحی خاصی می تواند شما را به موهایی پرپشت و کاملا طبیعی برساند.

کاشت مو به روش ترکیبی

همان گونه که از نام این روش پیداست از ترکیب روش های مختلفی از پیوند مو استفاده می کند. ممکن است بپرسید این روش ها کدام اند؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که کاشت مو به روش ترکیبی قادر است تا روش های FIT و FUT را ترکیب نموده و به این طریق شرایطی بسیار عالی تر را پیش روی شما قرار دهد.

هزینه پروتز مو

کاشت مو به روش FUT

این روش تهاجمی است به این صورت که فولیکول ها به صورت نواری برداشت می نمایند. در واقع می توان گفت در کاشت مو به روش FUT ابتدا برشی در ناحیه اهدایی ایجاد می شوند سپس به صورت نواری تعداد بالایی گرافت مو به صورت یکباره برداشت می شوند. در گام بعدی این فولیکول ها در نواحی طاس شده کاشته می شوند. چنین فرآیندی می تواند سرعت پیوند مو را افزایش دهد.

کاشت مو به روش FUE

این روش برخلاف روش FUT فولیکول ها را به صورت جداگانه و مجزا برداشت می نماید و این موضوع می تواند کیفیت گرافت های برداشت شده را افزایش دهد. کاشت مو به روش FUE از بهترین روش هایی است که شما می توانید خدمات آن را به بهترین شکل ممکن با کیفیت بسیار بالایی در کلینیک زیبایی عصرجدید دریافت نمایید.

هزینه پروتز مو

کاشت مو به روش SUPER FUE

این روش از قوانین روش FUE پیروی می کند اما استفاده از دستگاه های هوشمند موجب تفاوت آن دیگر روش ها شده است. کاشت مو به روش SUPER FUE به لطف استفاده از این دستگاه از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و عاری از هرگونه عارضه خاصی است.

کاشت مو به روش DHI

سرعت بسیار بالای این روش موجب محبوبیت زیاد آن شده است اما بایستی آن را به افرادی بسپارید که در این زمینه دانش و تخصص بسیار زیادی دارند. کاشت مو به روش DHI به صورت مستقیم به پیوند مو می پردازد به این شکل که فولیکول ها بلافاصله پس از برداشت در اختیار تیم درمانی قرار می گیرند تا در نواحی طاس شده کاشت شوند.

کاشت مو به روش BHT

افرادی که بانک موی ضعیفی دارند می توانند با استفاده از کاشت مو به روش BHT به نتایج دلخواه خود دست یابند زیرا در این متد امکان برداشت فولیکول ها از دیگر نواحی بدن امکان پذیر می باشد. نکته ای که برای این روش وجود دارد این است که امکان استفاده از آن در خانم ها وجود ندارد.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.