قیمت کاشت مو، هزینه کاشت مو + رزرو آنلاین نوبت

نمایش ویدیو درباره هزینه کاشت مو

کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته

قیمت کاشت مو

بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

سعی داریم تا با حفظ کیفیت کاشت مو، بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر بگیرم تا بتوانید با میزان کیفیتی بالا فرآیند و پروسه کاشت مو خود را انجام دهید.

رزرو آنلاین نوبت

همین حالا رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت مو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

هزینه کاشت مو، قیمت کاشت مو طبیعی در تهران و ایران (۱۴۰۱)

با وجود تمام مزایایی که متد درمانی کاشت به همراه دارد باز هم افراد بسیاری وجود دارند که دغدغه های زیادی در راستای قیمت کاشت مو دارند. اگر با ساختار کاشت مو آشنایی داشته باشید می‌دانید که با قابلیت های بی نظیر خود یکی از موثرترین راهکارها برای بازگشت موهای از دست رفته شما بوده و می تواند در مدت زمان کوتاهی شما را صاحب موهایی کاملا طبیعی نماید. این متد طی سالیان اخیر به محبوبیت قابل توجه ای در سراسر دنیا دست یافته است و افراد بسیاری متقاضی دریافت خدمات آن می باشند.
فراموش نکنید در هر درمانی انتخاب یک پزشک مجرب می تواند اثرات مثبت و بی نظیری به همراه داشته باشد چرا که این پزشکان با دانش بسیار بالای خود قادرند تا یک پروسه درمانی دقیق و صحیح را برای شما به ارمغان آورند. این موضوع برای کاشت مو طبیعی نیز صدق می کند به همین جهت توصیه داریم کاشت موهای خود را به پزشکانی بسپارید که با تجارب درخشان خود می توانند خیال شما را آسوده کنند. جالب است بدانید همین امر می تواند هزینه کاشت مو را دستخوش تغییر قرار داده وشرایطی متفاوت را به وجود آورد اما این تنها عامل مؤثر در این زمینه به شمار نمی رود. به نظر شما چه عامل های دیگری موجب تغییر هزینه کاشت طبیعی موها خواهند شد ؟

کاشت مو طبیعی راهی برای خلاصی از موهای کم پشت

قیمت کاشت مو طبیعی
قبل از بررسی هزینه های کاشت مو بهتر است به صورت اجمالی اشاره ای به خدمات کاشت مو داشته باشیم تا ادامه نوشتار را با دید بازتری مطالعه کنید. همه ما هنگام دریافت خدمات زیبایی این انتظار را داریم تا به بهترین نتایج دست یابیم اما آیا می‌دانید انتخاب یک روش مناسب می تواند در این مسیر اثرگذار باشد. براین اساس می توان گفت زمانی شما می توانید به واسطه کاشت مو به موهایی طبیعی و زیبا دست یابید که این متد به بهترین حالت ممکن خود مورد استفاده قرار گیرد. در گذشته مردم بر این باور بودند که با کمک چنین درمانی نمی توان به موهایی پرپشت دست یافت اما با پیشرفت هایی که در این حوزه صورت پذیرفته اند نتایج قابل دریافت از کاشت مو به قطعیت رسیده اند.
با وجود روش هایی که هم اکنون برای کاشت مو روی کار آمده اند دیگر نگرانی خاصی برای دستیابی به نتایح دلخواه خود نخواهید داشت اما لازم است با دقت بالایی کلینیک زیبایی موردنظر خود را انتخاب کنید. ممکن است بپرسید چرا ؟ در پاسخ به این پرسش بایستی بگوییم که هرکدام از این روش ها نیاز به تجهیزات پیشرفته داشته و زمانی که یک کلینیک نتواند خدمات زیبایی خود را با تکیه بر تجهیزات پیشرفته و پزشکان مجرب خود ارائه نماید شما نیز نمی توانید نتایح اثربخشی را از درمان خود دریافت کنید.

این کلینیک ها با ارائه مشاوره های مفید اطلاعات لازم را به شما انتقال خواهند داد و باید بدانید کسب اطلاعات لازم در این راستا ضروری بوده و نباید نادیده گرفته شود. طی این جلسات با مورد بررسی قرار دادن ساختار موها، بهترین روش کاشت برای شما انتخاب شده و هزینه کاشت مو طبیعی نیز برآورد می گردد.

عوامل مؤثر بر قیمت کاشت مو

عوامل موثر بر قیمت کاشت مو
همان گونه که در ابتدای نوشتار خود بیان نمودیم عامل های مختلفی موجب متغیر شدن قیمت کاشت مو می شوند. بر این اساس می توان گفت هزینه های دریافت چنین خدماتی ثابت نبوده و نمی توان در این زمینه نظر قطعی داد. از مهم ترین عامل های مؤثر بر قیمت خدمات کاشت مو می توان موارد زیر را تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

منطقه جغرافیایی زندگی شما

شاید به ظاهر این امر غیرمنطقی به نظر بیاید اما توجه داشته باشید منطقه جغرافیایی می تواند بر روی قیمت کاشت مو طبیعی اثرات قابل توجه ای داشته باشد. زمانی که شما انتخاب کنید که خدمات کاشت موی خود را در کدام کلینیک زیبایی دریافت کنید متحمل هزینه های مختلفی خواهید شد. ممکن است در ذهن خود بر این باور باشید که هزینه این خدمات در کشورهای مختلف به یک میزان نیست در حالی که این امر برای شهرهای هر کشور نیز صدق می کند.

به بیان ساده‌تر هزینه های کاشت مو در شهرهای کشور نیز متفاوت بوده و به این شکل منطقه جغرافیایی می تواند شرایطی خاص را برای شما به ارمغان آورد. به طور طبیعی انتخاب یک کلینیک خاص از شهر بزرگی همچون تهران هزینه های بیشتری جهت کاشت مو برای شما خواهد داشت و علت این امر نیز مهارت بسیار بالای پزشکان و تجهیزات پیشرفته ای است که شما با مراجعه به چنین کلینیک هایی قادر خواهید بود تا از آن ها استفاده کنید. کلینیک هایی که در شهرهای بزرگ فعالیت دارند هزینه بیشتری را برای خدمات خود در نظر می گیرند چرا که این توانمندی را دارند با تکیه بر ساختاری که بیان نمودیم یک روند درمانی اثربخش و عالی را برای شما فراهم سازند.

وسعت طاسی و میزان گرافت های کاشت شده

هزینه کاشت مو با توجه به وسعت طاسی

به عنوان دومین عامل اثرگذار بر قیمت کاشت مو لازم است وسعت طاسی سر و تعداد گرافت هایی را نام که برد در این ناحیه کاشت می شوند. به طور طبیعی هرچه میزان طاسی سر شما بیشتر باشد نیاز به کاشت گرافت های بیشتری برای ایجاد تراکم بالا در موهای خود دارید. پزشکانی که در این راستا فعالیت دارند برای دستیابی به نتایجی قطعی لازم است مدت زمان زیادی را صرف درمان شما نموده و از مواد مصرفی بیشتری استفاده کنند. طبیعی است که چنین شرایطی موجب متغیر شدن هزینه های خدمات زیبایی کاشت مو گردد به همین جهت است که میزان طاسی را به عنوان مهم ترین عامل می شناسند.

اعتبار کلینیک زیبایی

این روزها کلینیک های بسیاری حوزه فعالیتی خود را به کاشت مو طبیعی اختصاص داده اند تا به این طریق بتوانند نیازمندی های مراجعین خود را در مدت زمان کمی برآورده سازند اما آیا می توان تمام آن ها را معتبر دانست؟ در میان تمام این مراکز ممکن است کلینیک هایی را نیز شاهد باشیم که از اعتبار چندانی برخوردار نبوده و همین امر موجب کاهش کیفیت خدمات آن ها گردد. اگر شما نیز جزء افرادی باشید که هنگام مراجعه به یک پزشک که در دو کلینیک متفاوت فعالیت دارد با قیمت های متفاوتی نیز مواجه شده باشید قطعا می‌دانید این امر می تواند بر روی هزینه کاشت مو طبیعی اثرات قابل توجه ای داشته باشد.

با وجود اینکه در هر دو کلینیک از روش ها و مواد مصرفی یکسانی استفاده می گردد بازهم نمی توان این موضوع را انکار نمود و شما در شرایطی کاملا یکسان بایستی هزینه های متفاوتی را برای درمان خود پرداخت کنید. بر این اساس می توان گفت هرکلینیک قیمت های خاص خود را برای ارائه خدمات زیبایی کاشت مو دارد و انتخاب آن ها نیز می تواند شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزند.
اگر به دنبال یک کلینیک زیبایی بسیار معتبر می باشید تا با پرداخت کمترین هزینه کاشت مو به نتایجی بسیار عالی دست یابید. ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را پیشنهاد می نماییم که با ارائه جدیدترین و بهترین روش های کاشت تحت نظر دکتر وجودی تمام قابلیت های لازم برای درمان شما به بهترین نحو ممکن را دارا می باشد. تمام کلینیک هایی که در این زمینه ارائه خدمت می نمایند با در نظر گرفتن امکانات خود، سوابق پزشکی، ابزارهای کار و مهارت تکنسین های خود شرایط به خصوصی را برای مراجعین در نظر می گیرند و نکته ای که بایستی بدانید این است این ها همه فاکتورهای انتخاب یک کلینیک مناسب و مجرب می باشند که نباید نادیده گرفته شوند.

روش های کاشت مو

معرفی متدهای کاشت مو و هزینه ها
روش کاشت مو از دیگر عامل هایی است که موجب متغیر شدن قیمت کاشت مو طبیعی می گردد. در بخش های قبل تاکید نمودیم که روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارند که هرکدام از این روش ها با ویژگی های منحصر به فرد خود اثرات قابل توجه ای بر روند رشد موهای طبیعی شما دارند. برای انتخاب درست بهترین روش کاشت مو از بین روش های مختلف کاشت، لازم است مشاوره های دقیقی را از سوی پزشک خود دریافت کنید و پزشک پس از پایان این مشاوره ها براساس روش انتخابی هزینه کاشت طبیعی مو را مشخص می کند.

ممکن است بپرسید این روش ها به چه صورت بر روی این هزینه ها اثر می گذارند که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که روش های خاصی همچون میکروفیت برای انجام نیاز به ابزارها و تجهیزات ویژه ای دارند. همین امر می تواند هزینه کاشت مو به روش میکروفیت را افزایش دهد. بر این اساس می توان به این نتیجه دست یافت که استفاده از هر دستگاه هزینه های متفاوتی برای کلینیک به همراه خواهد داشت و متعاقبا شما را نیز با قیمت های متفاوتی مواجه می سازد.
علاوه بر این میزان صلاحیت و تجربه پزشک نیز برای به کارگیری این روش ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و پزشکانی را می توان مجرب دانست که بتوانند تمام این روش ها را کاملا دقیق انجام دهند. طبیعی است که اگر یک پزشک مراجعین بیشتری داشته باشد تجارب بالاتری نیز در عرصه کاشت مو خواهد داشت و این امر برای دکتر وجودی نیز صدق می کند. این پزشک با ۲۵ سال سابقه درخشان خود در عرصه کاشت مو ارائه دهنده بهترین مشاوره ها بوده و این توانمندی را دارد تا با طرح یک پروسه درمانی اثربخش در مدت زمانی کوتاهی رویای داشتن موهایی طبیعی و زیبا را برای شما تحقق بخشد.

تعداد قلمه های لازم جهت پیوند مو

تعداد قلمه برای کاشت مو طبیعی
در حال حاضر کلینیک هایی نیز وجود دارند که هزینه های کاشت مو را براساس تعداد پیوندهای مشخص می کنند که در ناحیه درمانی زده می شوند. در واقع می توان گفت این تعداد قلمه ها می تواند این هزینه ها تغییر دهد اما در میان این کلینیک ها، مراکزی نیز وجود دارند که تعداد جلسات را تعیین قیمت این خدمات می‌دانند.

زمانی که شما کلینیک عصر جدید را برای کاشت طبیعی موهای خود انتخاب کنید تمام مشاوره های لازم را به صورت رایگان دریافت خواهید نمود و هزینه های درمان نیز پس از پایان این جلسات تعیین می گردد. تعیین هزینه با توجه به تعداد پیوندها مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی اشاره ای کوتاه به آن ها داشته باشیم موارد زیر را می توان تشریح نمود.

• با این روش هزینه ها دقیق تر محاسبه خواهند شد و تنها تعداد پیوندها در نظر گرفته می شوند.

• بهره مندی از یک برنامه خاص برای برطرف نمودن مشکلاتی که در نواحی درمانی ایجاد شده اند با توجه به تعداد قلمه ها

• اندازه گیری هایی که با این روش صورت می پذیرند بسیار دقیق بوده و به این طریق شما به نتایج خوبی نیز از کاشت موهای خود دست خواهید یافت.

• تمام این موارد در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پزشکان براساس انتظارات شما هزینه ها را برآورده خواهند نمود.

هزینه کاشت مو در تهران

هزینه کاشت مو در تهران
اگر به خاطر داشته باشید در بخش های قبل بیان نمودیم که منطقه جغرافیایی موجب تغییر قیمت کاشت مو خواهد شد. اما برخی بر این باورند که هزینه کاشت مو در ایران به این علت پایین است که کیفیت خدمات کلینیک ها کمتر است. در جهت بررسی این باور باید بگوییم که کاملا اشتباه بوده و هم اکنون کشور ما در حوزه ارائه خدمات زیبایی آقایان و یا خانم ها پیشرو بوده و جایگاه ویژه ای دارد.

در این راستا نکته ای نیز که نباید فراموش کنید این است که به هیچ عنوان فریب پایین بودن قیمت برخی از کلینیک های نامعتبر را نخورید. چنین کلینیک هایی به این جهت خدمات زیبایی خود را ارزان‌تر ارائه می نمایند که تکنسین های فعال در مجموعه آن ها کارآموز هستند و اطلاعات یک پزشک مجرب را ندارند. این موضوع قطعا شما را نیز ترغیب خواهد ساخت تا به دنبال یک کلینیک معتبر همچون عصر جدید باشید؛ چرا که کلینیک زیبایی عصر جدید با تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب یکی از بهترین مراکز کاشت مو و زیبایی در تهران می باشد.

از طرفی می توان گفت قیمت کاشت مو در تهران نسبت به شهرهای دیگر کشورها به این دلیل کمتر است که رقابت بسیار بالایی میان کلینیک ها وجود دارد و مراکزی زیادی نیز در این زمینه فعالیت دارند.

هزینه کاشت مو در کشور های مختلف

میزان تقاضای پیوند مو در تمام نقاط جهان رو به افزایش است. از طرفی در برخی از کشور ها هزینه کاشت مو به صرفه نبوده و افراد برای کاشت مو به دیگر کشور ها مراجعه می کنند. همانند کشور خودمان هزینه کاشت مو در دیگر کشورها نیز به عوامل مختلفی از جمله روش کاشت مو، نوع کلینیک، تجربه و تخصص پزشک، کشور مقصد و… بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه های پیوند مو در خارج از کشور، این هزینه ها برای چند کشور محاسبه شده که در ادامه به آن ها پرداخته می شود.

 • هزینه کاشت مو در ترکیه

کشور ترکیه بیشتر به خاطر جراحی های چشم مشهور است اما در شهر هایی نظیر استانبول، آنکارا و آنتالیا عمل های پیوند مو نیز صورت می گیرد. متوسط هزینه کاشت مو در ترکیه ۳۰۰۰ دلار می باشد که این مقدار هزینه بلیط های رفت و برگشت و اقامت را نیز شامل می شود.

 • هزینه کاشت مو در هند

کشور هند به علت موقعیت خود مقصد بسیاری از گردشگران و به خصوص گردشگران پزشکی است. سالانه افراد زیادی از کشور هایی مانند استرالیا و انگلستان و حتی آمریکا برای کاشت مو به این کشور مراجعه می کنند. هزینه کاشت مو در هند برابر با ۳۰۰۰ دلار می باشد.

 • هزینه کاشت مو در تایلند

کشور تایلند یک مقصد بی نظیر گردشگری می باشد. در سال های اخیر نیز توریست های بسیاری از کشور خودمان به این کشور سفر کرده اند. میانگین هزینه کاشت مو در کشور تایلند ۵۲۰۰ دلار است.

 • هزینه کاشت مو در مجارستان

مجارستان سالانه پذیرای گردشگران بسیاری از کشور ایران است. اگر شما قصد مهاجرت و استفاده از خدمات کاشت مو در این کشور را دارید باید بدانید که هزینه کاشت مو در کشور مجارستان در حدود ۳۶۰۰ دلار است.

 • هزینه کاشت مو در انگلستان

کشور انگلستان به عنوان یکی از پیشرفته ترین کشور های اروپا و جهان همواره مقصد بسیاری از گردشگران حوزه پزشکی است. هزینه های کاشت مو در این کشور به طور میانگین ۷۰۰۰ دلار می باشد.

 • هزینه کاشت مو در استرالیا و آمریکا

دو کشور استرالیا و آمریکا گرانترین کشور ها برای خدمات کاشت مو هستند. کشور استرالیا که به طور کلی از گران ترین کشور های جهان است. هزینه های کاشت مو در کشور های استرالیا و آمریکا به ترتیب برابر با ۱۵۰۰۰ و ۱۶۰۰۰ دلار است.

ارتباط کیفیت و کمیت کاشت مو در ایران

به طور کلی نمی توان یک رابطه مشخص و ثابتی برای کیفیت و کمیت کاشت مو تعیین کرد. در واقع نمی توان گفت با افزایش کمیت و تراکم موهای کاشته شده،  از کیفیت انجام کار کاسته می شود یا برعکس. کیفیت کاشت مو را می توان به داشتن خط رویش کاملا طبیعی نسبت داد و کمیت کاشت نیز به تراکم موهای کاشته شده بر می گردد که البته خود تراکم موها نیز از پارامتر های اصلی برای تعیین کیفیت کار است.

در واقع داشتن موهای با کیفیت متراکم بعد از کاشت به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به میزان کم پشتی یا طاسی سر، نوع روش به کار گرفته شده، دقت انجام کار، دستگاه های مورد استفاده، اقدامات قبل و بعد از کاشت، تجربه و تخصص پزشک و… اشاره نمود.

کم هزینه ترین روش کاشت موارزان ترین روش کاشت مو

هزینه ناشی از کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در بخش هایی از این مقاله نیز به آن اشاره شد. عواملی همچون، کلینیک مورد استفاده، تجربه و تخصص پزشک، روش مورد استفاده و… بر هزینه های کاشت مو اثر گذار هستند. اما به طور کلی می توان گفت روش SUT از جمله ارزان ترین روش های پیوند مو بدون جراحی است. این روش ممکن است که در ابتدا هزینه های بالایی داشته باشد اما از آن جهت که یک روش کم تهاجمی و مطمئن کاشت می باشد، در مجموع هزینه های کمتری برای شما خواهد داشت.

روش FUT نیز که یک روش کاشت مو همراه با جراحی است که نسبت به روش های بدون جراحی، هزینه کاشت مو کمتری خواهد داشت. زیرا کاشت مو به روش FUT مدت زمان کمتر و دقت کمتری دارد ولی به علت ماهیت تهاجمی بودن آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

اقدامات قبل از کاشت مو

باید در نظر داشته باشید که برای هرچه بهتر انجام شدن پیوند موها، باید اقدامات قبل از کاشت مو را جدی بگیرید. از جمله این اقدامات می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • مصرف سیگار، قلیان و مشروبات الکلی را حداقل یک هفته قبل از اقدام برای کاشت مو قطع کنید.
 • در صورت مصرف قرص های ضد غلظت خون حتما با پزشک خود مشورت کنید.
 • قبل از اقدام برای کاشت از مصرف آسپرین بپرهیزید.
 • سعی کنید تا حد امکان از مکمل های غذایی استفاده نکنید.
 • در صورت داشتن بیماری های زمینه ای حتما پزشک متخصص را از این موضوع مطلع کنید.
 • در صورت داشتن بیماری های هورمونی، به خصوص در خانم ها، حتما با پزشک خود مشورت کنید زیرا یکی از دلایل عمده ای که باعث ریزش موها می شود تاثیر هورمون ها بر فولیکول ها است.

اقدامات بعد از کاشت مو

پس از انجام هرگونه عمل پزشکی، برای آن که روند درمان خود را به خوبی طی کنید و طول دوران نقاهت کاهش پیدا کند باید برخی از اقدامات را جدی بگیرید. اقدامات بعد از کاشت مو نیز از این قاعده مستثنی نیست.

 • برای جلوگیری از تورم ناحیه پیشانی باید در شب اول پس از کاشت بر روی آن کمپرس یخ قرار دهید.
 • نحوه استراحت و خوابیدن بعد از کاشت مو باید به گونه ای باشد که فشار زیادی به فولیکول های کاشته شده وارد نشود.
 • حتما بازکردن پانسمان را به همان مرکزی که پیوند را انجام داده اید بسپارید.
 • حتما پس از کاشت به خصوص در روز های ابتدایی مصرف میوه های حاوی ویتامین C را در برنامه غذایی خود بگنجانید.
 • پس از کاشت داروهایی که از جانب پزشک برای شما تجویز می شودرا مصرف نموده و در مصرف این دارو ها دقت لازم را داشته باشید زیرا تاثیر زیادی بر دوران نقاهت شما خواهد داشت.
 • شستشوی سر خود را به آرامی و به وسیله شامپوهای غیر شیمیایی انجام دهید.
 • از انجام ورزش های سنگین تا یک ماه پس از کاشت بپرهیزید.

قیمت هر گرافت مو برای کاشت

از جمله عواملی که بر هزینه های ناشی از کاشت مو اثر می گذارد تعداد گرافت های لازم برای رسیدن به یک تراکم موی ایده آل می باشد، که این هزینه برای هر روش متفاوت است. برای مثال هزینه لازم برای برداشت ۴۰۰۰ گرافت مو در روش های مختلف متفاوت می باشد. برای آن که به صورت دقیق از قیمت هر گرافت مو برای کاشت در هر یک از روش ها مطلع شوید باید حتما با کلینیک مورد نظر خود تماس برقرار کنید.

عوامل موثر بر قیمت کاشت هر تارمو

یکی از عوامل موثر بر هزینه های کاشت مو تعداد تار های موی مورد نیاز است. هزینه کاشت هر تار مو بر اساس تعرفه وزارت بهداشت بوده و ثابت است. اما به علت رقابتی بودن بازار این قیمت ها ممکن است دچار تغییر شود. یکی دیگر از عواملی که بر هزینه کاشت هر تار مو اثر می گذارد سابقه و کیفیت کار کلینیک می باشد. برخی از کلینیک ها به علت نو پا بودن معمولا هزینه های کمتری دریافت می کنند.

هزینه کاشت مو به روش MFIT

کاشت مو در این روش بر اساس کاشت مو به روش FIT می باشد با این تفاوت که در این روش از ابزارهای اتوماتیک و پیشرفته تری استفاده می شود. این ابزارها سوراخ هایی با قطر ۰.۶ تا ۰.۹ میلی متر در سر ایجاد می کنند که آسیب بسیار کمی به پوست سر وارد می کند. این روش یکی از روش های کم تهاجمی بوده و به علت دوران نقاهت کم و آسیب بسیار اندک به پوست اخیرا به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. به طور کلی هزینه کاشت مو به روش MFIT در محدوده ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان است که عواملی مختلفی همچون میزان طاسی سر، کلینیک مورد استفاده، میزان سلامت پوست و… بر این هزینه ها اثر گذار خواهد بود.

هزینه کاشت مو به روش SUT

این روش یکی از جدیدترین روش های پیوند مو در ایران و جهان بوده که افرادی زیادی از این روش برای درمان موهای خود استفاده می کنند. تفاوت عمده این روش با روش FIT در این است که به جای استفاده از هولدرهای دستی از ابزارهای پیشرفته اتوماتیک استفاده می شود. از آن جا که گرافت های مو در این روش توسط دستگاه های اتوماتیک انجام می شود لذا کمترین آسیب ممکن به آن ها خواهد رسید.

این روش از جمله روش های کم تهاجمی بوده که نیاز به بیهوشی نداشته و به علت عدم خونریزی زیاد و آسیب بسیار کم به پوست سر طول دوران نقاهت آن بسیار اندک است. هزینه کاشت مو به روش SUT در حدود ۱۲ تا ۱۵ میلیون تومان می باشد. باید در نظر داشته باشید که برای تکمیل کاشت موهای خود و رسیدن به تراکم ایده آل نیاز است تا فرآیند کاشت را در طی دو مرحله یا حتی بیشتر انجام دهید.

تعداد عمل ها به میزان طاسی سر، سلامت پوست سر شما و کیفیت گرافت های برداشت شده از ناحیه بانک مو بستگی دارد. همه این موارد بر هزینه نهایی کاشت مو به این روش اثرگذار خواهد بود.

قیمت کاشت مو برای افراد غیر مقیم در تهران

هزینه کاشت مو طبیعی در تهران

باید تاکنون متوجه شده باشید که یکی از عوامل تاثیرگذار بر هزینه های تمام شده کاشت مو، استان و شهر مورد نظر است. حتی در یک شهر هزینه های کاشت مو در مراکز مختلف آن متفاوت می باشد. شهر تهران نیز به علت موقعیتی که دارد معمولا هزینه های کاشت در این شهر از شهر های دیگر کشور بالاتر است.

کلینیک های مختلفی در شهر تهران مشغول ارائه خدمات زیبایی پوست و مو به افراد مختلف هستند که بر اساس منطقه ای از شهر که کلینیک واقع شده، تجهیزات مورد استفاده، تجربه و تخصص کادر پزشکی و… هزینه های مختلفی برای کاشت مو خواهند داشت.

افراد غیر بومی باید این موضوع را مد نظر قرار دهند که علاوه بر هزینه های عادی کاشت مو باید هزینه های دیگری نیز مانند هزینه های اقامت و غیره را در صورتی که نیاز باشد پرداخت کنند. برای این دسته از عزیزان ذکر این نکته نیز ضروری است که هزینه کاشت مو در تهران می تواند برای آن ها نسبت به شهر محل سکونتشان، بیشتر باشد. زیرا همانگونه که گفته شد شهر تهران به علت موقیعت خود از نظر مکانی و سیاسی و اقتصادی از جمله شهر های گران قیمت ایران بوده و هزینه های خدمات مختلف از جمله خدمات زیبایی در این شهر نسبت به شهر های دیگه بالاتر است.

هزینه های آزمایشات قبل از کاشت مو

به طور کلی پیوند مو یک عمل ساده و بی خطر می باشد اما همانند سایر عمل ها قبل از انجام این عمل باید آزمایشاتی صورت پذیرد. آزمایشات قبل از کاشت مو برای بررسی وضعیت سلامت فرد انجام می شوند. از جمله این موارد می توان آزمایشات تشخیص انعقاد خون را نام برد زیرا افرادی که دچار این مشکل هستند توقف خونریزی در آن ها مشکل است.

در سمت مقابل این آزمایشات باید برای حفظ سلامت پزشک و تکنسین هم انجام شود زیرا در روش های کاشت مو معمولا خون افراد با دست پزشک در تماس بوده و ممکن است باعث انتقال برخی بیماری ها شود. از جمله آزمایشاتی که معمولا قبل از اقدام برای کاشت مو انجام می شوند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • HIV
 • CBC
 • FBS
 • آزمایش PT و PTT
 • آزمایش چربی تری گلیسرید و کلسترول
 • آزمایش HCV Ab
 • آزمایش HBs Ag
 • تست بیهوشی

هزینه آزمایشات قبل از کاشت مو در درجه اول به این عامل بستگی دارد که پزشک شما چه تعداد از آزمایشات بالا را برای شما تجویز نماید. پس از این موضوع باید دید که بیمه درمانی شما چه مقدار از هزینه های آزمایشات انجام شده را پرداخت خواهد کرد.

آیا کاشت مو توسط بیمه تکمیلی قابل پرداخت است؟

ابتدا به این موضوع توجه کنید که کاشت مو در دسته عمل های زیبایی قرار می گیرد و هیچ یک از بیمه های موجود در کشور هزینه های این عمل را پرداخت نخواهند کرد. برخی بیمه های موجود در کشور در شرایط و با تبصره های خاصی برخی از هزینه های این عمل را پرداخت خواهند کرد که از جمله آن ها می توان به بیمه ایران اشاره کرد.

بیمه تکمیلی نیز مانند سایر بیمه های موجود همانند تامین اجتماعی، خدمات درمانی، روستائیان و عشایر و… هزینه های مرتبط با پیوند مو را پرداخت نمی کند. تنها در شرایطی این بیمه هزینه های ویزیت و خرید برخی دارو های مورد نیاز را پرداخت خواهد کرد.

برای دریافت هزینه کاشت مو سر خود چطور اقدام کنیم؟

توجه داشته باشید که در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که قیمت کاشت مو و هزینه های مربوط به آن از جمله مواردی می باشد که امکان دریافت آن به واسطه بیمه ها را نخواهید داشت و این موضوع نشان می دهد که هیچ بیمه ای این درمان را تحت پوشش قرار نمی دهد. بنابراین امکان دریافت هزینه های کاشت مو وجود ندارد.

منابع: medicalnewstoday

ادامه مطلب
آبرسانی

کاشت مو

باجدیدترین متدهای روز دنیا

 • کاشت مو با تراکم بالا
 • خط رویش طبیعی
 • استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو
 • با بیش از ۲۵ سال سابقه در کاشت مو
 • مجرب ترین کادر پزشکی
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت مو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

۰۲۱۲۶۴۷۳۳۵۱

۰۹۱۲۲۶۵۸۰۶۰

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی