کاشت ابرو به روش fue

آیا می دانید کاشت ابرو به روش fue جدیدترین تکنیک روز دنیا می باشد؟ چقدر با مراحل این تکنیک آشنایی دارید؟ طی سالیان اخیر کاشت ابرو با این روش به محبوبیت بسیار بالایی میان پزشکان و عموم مردم دست یافته است و براساس آمارهایی که به دست آمده افراد زیادی متقاضی دریافت خدمات کاشت ابرو به روش fue می باشند. در این روش درمانی استخراج فولیکول های مو به صورت واحدهای مجزا انجام می شود و این امر می تواند مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه داشته باشد.

ممکن است بپرسید استخراج واحد فولیکولی چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم این فرآیند به معنای برداشتن پیوندهایی از مو می باشد که امکان بازسازی موهای ابروی شما را فراهم می نماید. این روش کاربردهای قابل توجه ای دارد بنابراین نمی توان آن ها را تنها محدود به کاشت ابرو نمود. شما با استفاده از آن می توانید تراکم موهای سر خود را نیز افزایش داده و برای همیشه از شر موهایی کم پشت و یا طاس شده خلاص شوید.

کاشت ابرو به روش fue چیست؟

کاشت ابرو به روش fue

 

همان گونه که در بخش ابتدایی نوشتار خود بیان نمودیم کاشت ابرو به روش fue یکی از جدیدترین تکنیک های روز دنیا به شمار می رود که به واسطه آن می توان به موهایی بسیار زیبا و طبیعی دست یافت. ساختار این روش به گونه ای طراحی گردیده است که شما هنگام جراحی شاهد هیچگونه درد، خونریزی شدید، بیهوشی و یا بخیه های عمیق نخواهید بود و همین امر می تواند دوران نقاهت کوتاهی نیز برای شما به همراه داشته باشد.

این روزها کلینیک های بسیار زیادی را می توان مشاهده نمود که خدمات کاشت ابرو به روش fue را ارائه می نمایند اما نکته ای که وجود دارد این است که کلینیکی در این راستا بهترین تلقی می گردد که از تجهیزات به روز و پیشرفته ای برای انجام عمل استفاده نموده و از تمام قوانین کاشت مو پیروی نماید.

این روش ویژگی های خاصی دارد و طی آن پزشک ابتدا واحدهای فولیکولی لازم را استخراج نموده و پس از آماده سازی در ناحیه ابروی شما کاشت می نماید. دقت در انجام تمام این مراحل اهمیت بسیار بالایی دارد به همین دلیل است که توصیه داریم در انتخاب کلینیک پوست و مو دقت کنید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش نیوگرافت+ برتری و مزایای آن

مهم ترین مراحل کاشت ابرو به روش fue

قیمت کاشت ابرو به روش fue

حال که با ساختار کلی کاشت ابرو به روش fue آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مراحل این تکنیک پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. مراحل کاشت ابرو به روشfue  شامل موارد زیر می شوند که بایستی با دقت بالا و توسط پزشکان متخصص انجام پذیرند.

 • بررسی وضعیت فعلی موها و انجام معاینات بالینی

به عنوان اولین مرحله از کاشت ابرو به روش fue پزشک شما به بررسی وضعیت فعلی موها پرداخته و یک مجموعه معاینات بالینی را بر روی شما انجام می دهد. این معاینات اطلاعات مشخصی را در اختیار پزشک قرار می دهد تا در ادامه روند بهتری طی گردد. در این جلسه با توجه به شرایط شما، جلسه نهایی کاشت ابرو تعیین می گردد.

 • تزریق بی حسی های موضعی

در جلسه کاشت ابرو به روش fue، ابتدا پزشک بی حسی های موضعی و خاصی را در ناحیه اهدایی که همان پشت سر می باشد تزریق می نماید تا به این طریق دردی را احساس نکنید. به همین دلیل است که تاکید داریم کاشت ابرو با این تکنیک دردی برای شما به همراه نخواهد داشت و شما با رعایت یک مجموعه مراقبت های قبل و بعد از کاشت می توانید به نتایجی بسیار عالی از این تکنیک دست یابید.

 • استخراج واحدهای فولیکولی

پس از بی حس شدن ناحیه اهدایی نوبت به استخراج فولیکول های مو با استفاده از ابزارهای مخصوص      می رسد. در این مرحله پزشک با دقت این فولیکول ها را برداشت می نماید تا هیچگونه آسیبی به ساختار آن ها وارد نگردد.

 • آماده سازی فولیکول های مو

فولیکول های برداشت شده برای کاشت نیاز به آماده سازی دارند به همین جهت پزشک پس از برداشت آن ها در محلول هایی که غنی شده از مواد معدنی می باشند قرار می دهد تا برای کاشت کاملا آماده شده و به استحکام بالایی دست یابند.

 • کاشت فولیکول ها در ناحیه ابرو

در انتها بایستی برش هایی کاملا در جهت خط رویش ابروهای شما ایجاد شده، سپس با استفاده از ابزارهایی شبیه به پنس فولیکول های برداشت شده را کاشت نمود. توجه داشته باشید که پزشک باید بتواند این فولیکول ها را در زوایای مناسبی قرار دهد چرا که این امر ارتباط مستقیمی با رشد طبیعی موهای شما و حالت آن دارد.

مزایای بی نظیر کاشت ابرو با روش درمانی FUE

رزرو نوبت کاشت ابرو به روش fue

کاشت ابرو به روش fue همچون دیگر تکنیک های حال حاضر در دنیا دارای یک مجموعه مزایای بی نظیر می باشد که می توانند شما را ترغیب به بهره مندی از این روش نمایند. از مهم ترین مزایای کاشت ابرو به روش fue موارد زیر را می توان تشریح نمود که توصیه داریم به سادگی از کنار آن ها عبور ننمایید.

 • عدم ایجاد جای زخم و یا اسکار در ناحیه اهدایی
 • دستیابی به تراکم موی بالا در ناحیه ابرو به دلیل برداشت تعداد زیاد گرافت ها
 • دستیابی به خط رویشی کاملا طبیعی و زیبا
 • قابل استفاده هم برای خانم ها و هم آقایان
 • تهاجمی نبودن و عدم وجود خطرات احتمالی
 • عدم وجود عوارض خطرناک
مطالعه بیشتر  بهترین روش کاشت مو در ایران

عوارض کاشت ابرو به روش fue

هزینه کاشت ابرو به روش fue

در کنار تمام مزایایی که برای کاشت مو به روش FUE بیان نمودیم لازم است بدانید که اگر نتوانید در انتخاب یک کلینیک زیبایی مناسب و معتبر به خوبی عمل نمایید قادر نخواهید بود تا به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید.

همین موضوع نشان می دهد که معایب کاشت ابرو به روش fue نیز در چنین شر ایطی بروز می یابند بنابراین نباید در این راستا سهل انگاری نمود. ممکن است بپرسید که عوارض این روش چه می باشند؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که عوارض کاشت ابرو به روش fue در صورت عدم انتخاب پزشک و کلینیک مناسب به صورت زیر بروز می یابند.

 • ایجاد اسکار در ناحیه درمانی
 • بروز عفونت در بخش اهدایی موها به دلیل عدم بخیه درست
 • مشاهده تورم و یا التهاب در قسمت ابرو
 • احتمال نیاز به جلسات بیشتر برای کاشت ابرو
 • ایجاد دلمه هایی که امکان خونریزی آن ها وجود دارد
 • عدم دستیابی به نتاج دلخواه

مجموعه مراقبت های قبل از کاشت 

کاشت ابرو به روش fue

در کاشت ابرو به روش fue مانند هر عمل جراحی دیگری شما نیاز به رعایت نکات و مراقبت هایی قبل از انجام عمل دارید که انجام آن ها برای دریافت نتایجی بهتر الزامی است. توجه داشته باشید در صورت انتخاب یک کلینیک پوست و مو مناسب، پزشکان این مراکز اطلاعات لازم را در این راستا به شما انتقال خواهند داد تا به این طریق بتوانید مانع از ایجاد عوارض کاشت مو به روش fue شوید.

اگر شما نیز قصد دارید تا با استفاده از این تکنیک به ابروهایی بسیار زیبا و پرپشت دست یابید توصیه داریم حتما نکات زیر را با عنوان مراقبت های قبل از کاشت ابرو به روش fue رعایت نمایید.

 • به هیچ عنوان در روز جلسه کاشت ابرو به روش fue از مواد آرایشی استفاده نکنید.
 • از یک ماه قبل از کاشت، مصرف الکل را کنار بگذارید.
 • قبل از جلسه حتما حمام کنید تا آلودگی خاصی بر روی سطح پوست شما وجود نداشته باشد.
 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را انجام دهید.
 • از یک ماه قبل از کاشت ابرو از استعمال دخانیات بپرهیزید.
 • از دو هفته قبل استفاده از داروهای رقیق کننده خون را کنار بگذارید.
 • اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

مزایا کاشت ابرو به روش fue چیست؟

درمورد مزایای کاشت ابرو به روش fue میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. از مزیت های بزرگ کاشت ابرو به روش fue میتوان به دائمی بودن آن اشاره کرد، در این روش شما با انجام یکباره آن، میتوانید همیشه با خیالی آسوده از زیبایی ابروی خود لذت ببرید.
 2. طبیعی بودن حالت کاشت ابرو در این روش بسیار قابل مشاهده بوده و چهره شما مصنوعی نمایش داده نمی شود.
 3. یکی دیگر از مزیت های بزرگ کاشت ابرو به روش fue دارد این است که این روش به صورت غیرتهاجمی بوده و صورت شخص مراجعه کننده تحت هیچ شرایطی دچار زخم های عمیق و زیاد نمی گردد و برای احساس درد کمتر هم دکتر از مواد بی هوشی موضعی استفاده می نماید تا شخص بیمار دچا ردرد نگردد.
 4. این روش گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که ابروهای خود را در حادثه یا اتفاقی از دست داده یا دچار مشکل شده اند می باشد.
 5. دلیل بالای موفقیت این روش در کاشت ابرو این است که بانک مو نیز از خود شخص تامین می گردد و برای همین میزان موفقیت این پیوند به شدت بالا می باشد.
 6. عوارض جانبی در این روش در حداقل ترین حالت ممکن می باشد و میتوان گفت کمترین میزان عوارض را در این روش تجربه خواهید کرد که این موارد هم بعد از گذشت یک هفته کامل رفع خواهد شد.
 7. بعد از گذراندن دوران نقاهت، دیگر هیچ اثری از جای زخم و اسکار بر روی صورت شما وجود نداشته و چهره شما به حالت طبیعی خود باز می گردد.
مطالعه بیشتر  سریعترین و بهترین درمان کاشت مو در جای شکستگی

مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش fue

کلینیک-زیبایی

مراقبت های کاشت ابرو تنها محدود به قبل از جراحی نمی شوند و شما باید نکاتی را نیز پس از انجام جراحی رعایت نمایید که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش fue شامل موارد زیر می شوند.

 • تا بهبود کامل از انجام فعالیت ورزشی سنگین بپرهیزید.
 • از ماساژ دادن و یا خاراندن ناحیه درمانی پرهیز نمایید.
 • تمام داروهای تجویز شده از سوی پزشک خود را مرتب مصرف کنید.
 • تا ۴۸ ساعت ناحیه درمانی را نشویید.
 • تا بهبود کامل از استعمال دخانیات و مصرف الکل بپرهیزید.

هزینه های کاشت ابرو به روش fue

میزان هزینه های کاشت مو به روش FUE همواره یکی از چالش هایی بوده است که افراد زیادی درگیر آن می باشند. این امر برای کاشت ابرو نیز صدق می کند اما باید بدانید که در این راستا نمی توان نظر قطعی داد. فاکتورهای خاصی وجود دارند که می توانند هزینه های کاشت را تغییر داده و شرایطی متفاوت را برای هر فرد رقم بزنند. از مهم ترین عامل های اثرگذار بر هزینه کاشت ابرو می توان به میزان مهارت پزشک، تعداد گرافت های کاشت شده، وضعیت فعلی موها و کلینیک زیبایی اشاه نمود.

کاشت ابرو طبیعی در کلینیک زیبایی عصر جدید

ما در مجموعه عصر جدید که بهترین کلینیک پوست و مو تهران به شمار می رود شرایطی را برای شما فراهم نموده ایم تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی به ابروهایی بسیار زیبا و طبیعی دست یابید. کاشت ابرو طبیعی در کلینیک ما تحت نظارت دکتر وجودی انجام می پذیرد که یکی از بهترین پزشکان فعال در این حوزه شناخته می شود. تجارب بسیار بالا، سوابق درخشان ۲۵ ساله دکتر وجودی و امکانات گسترده کلینیک زیبایی عصر جدید می تواند بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.