کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش fut از جمله راهکارهای بسیار موثری است که می تواند شما را صاحب ابروهایی پرپشت و زیبا نماید. همان گونه که می دانید هر فردی با هرگروه سنی ممکن است دچار ریزش ابرو شود و زمانی که این ریزش درمان گردد با ابروهایی کم پشت و بی حالت مواجه می گردد.

همین امر موضوع می تواند به خوبی اهمیت کاشت ابرو را نشان دهد چرا که روشی بسیار موثر و دائمی بوده و شما به واسطه آن می توانید به نتایج قابل توجه ای دست یابید. از جمله نکاتی که نباید فراموش کنید طبیعی بودن ابروها پس از کاشت می باشد که تنها زمانی اتفاق می افتد که شما از بهترین روش کاشت مو در معتبرترین کلینیک ها بهره مند شوید.

کلینیک-زیبایی

در راستای تامین چنین نیازمندی هایی، راهکارهای زیادی روی کارآمده اند که هرکدام از ویژگی ها و مزایای خاصی برخوردار می باشند. کاشت ابرو به روش fut را به عنوان روش مادر می شناسند که رواج بسیار زیادی میان عموم مردم دارد زیرا به خوبی می تواند ابروهای شما را به تراکم مویی بالایی برساند. به نظر شما کاشت ابرو به این روش چه ویژگی های دیگری دارد؟

مطالعه بیشتر: هزینه کاشت ابرو

کاشت ابرو به روش fut چیست؟

کاشت ابرو به روش fut

همان گونه که در بخش ابتدایی نوشتار خود بیان نمودیم کاشت ابرو به روش fut از رایج ترین روش های حال حاضر در دنیا می باشد که تاکنون با استقبال گسترده ای از سوی مردم مواجه گردیده است. این روش براساس متدهای کاشت مو، کاشت ابرو را نیز انجام می دهد و شما می توانید از آن برای ترمیم ابروهای خود استفاده های قابل توجه ای نمایید.

از آنجایی که کاشت ابرو به روش اف یو تی از میزان حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد بایستی در انتخاب کلینیک هایی که چنین خدماتی را ارائه می نمایند دقت عمل بالایی را به کار گرفت. ساختار این تکنیک به گونه ای طراحی گردیده است که همچون دیگر روش های کاشت ابتدا بایستی ناحیه اهدایی یا همان بانک مو برای برداشتن فولیکول ها آماده سازی شود.

زمانی که فولیکول ها برداشت می شوند، پزشک با اعمال بخیه های لازم ناحیه اهدایی را می بندد تا مانع از ایجاد خونریزی شود. در انتها فولیکول های برداشت شده با استفاده از ابزارهای مخصوصی در ناحیه درمانی کاشت می شوند تا شما به تراکم مدنظر خود دست یابید. چنین ساختاری مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد اما در صورتی که بتوانید فرآیندها را در یک کلینیک زیبایی مناسب انجام دهید.

مطالعه بیشتر  هزینه فیلرمو + ویژگی ها و تعداد جلسات این درمان

مطالعه بیشتر: کاشت ابرو به روش SUT

مهم ترین مزایای کاشت با تکنیک fut

هزینه کاشت ابرو به روش fut

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که کاشت مو به روش fut شما را با مزایای قابل توجه ای مواجه می سازد اما چه مزایایی؟ از مهم ترین مزایای کاشت ابرو به روش fut موارد زیر می توان تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

 • فراهم سازی امکان انتقال تعداد بالایی گرافت به ناحیه ابرو برای هرچه پرپشت تر شدن ابروها
 • برداشت فولیکول های مو به صورت نواری برای جلوگیری از بروز آسیب در آن ها و عدم ایجاد نگرانی برای خرابی فولیکول ها
 • پزشکان برای انجام کاشت ابرو به روش اف یو تی از میکروسکوپ های استریوسکوپی استفاده می کنند که به واسطه آن ها بانک مو دچار هیچگونه آسیبی نخواهد شد. در واقع به بیان ساده تر این میکروسکوپ ها سلامت کامل فولیکول های برداشت شده را آنالیز می نمایند تا در ادامه با مشکلات خاصی مواجه نگردید.
 • کانال هایی که با استفاده از عمل کاشت ابرو به روش fut باز می شوند به صورت شکاف های بسیار ریز می باشند که با استفاده از آن ها می توان فولیکول های موی موردنیاز را بدون هیچ گونه درد و یا خونریزی در ناحیه درمانی کاشت نمود.
 • پزشکان برای برداشت نواری فولیکول ها از بخش پشتی سر و یا پشت گوش استفاده می کنند زیرا این قسمت ها دارای موهایی با میزان مقاومت بالا بوده و عوامل ژنتیکی اثرات کمتری بر روی آن ها دارند. توجه داشته باشید که همین امر می تواند ابروهایی پرپشت و دائمی را برای شما به ارمغان ورد. آورد.
 • کمدت زمانی که برای کا عمل کاشت ابرو به روش fut در مدت زمانی کوتاهی به پایان می رسد و این موضوع نشان می دهد که شما نیاز به دوران نقاهت کوتاهی خواهید داشت.
 • دست یابی به دصد دستیابی به درصد بالای موفقیت
 • عدم آیاد عدم ایجاد آسیب های جدی در ناحیه درمانی
 • این ناین تکنیک بسیار مقرون به صرفه می باشد چرا که با استفاده از آن می توان تعداد گرافت های بیشتری را برداشت نمود.

مراحل کاشت ابرو با تکنیک FUT

مراحل کاشت ابرو به روش fut

کاشت ابرو به روش fut دارای مجموعه مراحل مشخصی است که لازم است تمام این مراحل با دقت و توسط پزشکان مجرب در کلینیک های معتبر انجام شوند. مراحل این روش درمانی به صورت زیر می باشند.

 • ارائه مشاوره های درمانی و انجام معاینات بالینی
 • آماده سازی ناحیه اهدایی با استفاده از تزریق بی حسی
 • برداشت فولیکول های موی لازم از بانک موی اهدایی
 • اعمال بخیه در ناحیه اهدایی برای عدم ایجاد عفونت و یا اسکار
 • آماده سازی فولیکول های مو برداشت و پالایش آن ها
 • کاشت فولیکول ها با استفاده از ابزارهای مناسب در ناحیه ابرو

نتیجه کاشت ابرو به روش FUT و ارتباط آن با کلینیک زیبایی

توجه داشته باشید اگر شما موفق به انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر شوید نتیجه کاشت ابرو به روش FUT نیز بسیار طبیعی خواهد بود چرا که این مراکز براساس تمام استانداردهای روز دنیا عمل را انجام      می دهند و این توانمندی را دارند تا از تجهیزات پیشرفته ای جهت درمان شما استفاده کنند. همچنین لازم به ذکر است تمام ابزارها و دستگاه هایی که در این کلینیک ها برای کاشت طبیعی ابروها مورد استفاده قرار می گیرند پیشرفته هستند.

مطالعه بیشتر  مزوتراپی ابرو چیست؟ جلسات و هزینه مزوتراپی ابرو بعد کاشت + عکس

معایب پیوند ابروها به واسطه تکنیک FUT

رزرو نوبت کاشت ابرو به روش fut

در کنار مزایای کاشت ابرو به روش fut شما ممکن است معایبی را نیز شاهد باشید اما فراموش نکنید که میزان تجارب پزشک شما ارتباط مستقیمی با بروز چنین عوارضی دارد. از مهم ترین معایب کاشت ابرو به روش fut موارد زیر را می توان نام برد.

 • ایجاد عفونت و اسکار به دلیل عدم بخیه درست
 • ایجاد خونریزی در ناحیه درمانی
 • طولانی شدن دوران نقاهت

توجه داشته باشید که عوارض کاشت ابرو به روش fut در صورت عدم مراجعه به پزشک مناسب اتفاق       می افتند.

مهم ترین نکات قبل از کاشت ابرو به روش FUT

مشاوره کاشت ابرو به روش fut

مجموعه توصیه هایی که به عنوان نکات قبل از کاشت ابرو به روش FUT مطرح گریده اند اهمیت بسیار بالایی دارند و اگر شما این نکات را به خوبی رعایت ننمایید در طول جراحی خود با مشکلات متعددی مواجه خواهید شد. این نکات شامل موارد زیر می شوند.

 • به مدت یک ماه قبل از عمل کاشت ابرو به روش fut، مصرف الکل و استعمال دخانیات را کنار بگذارید زیرا مصرف دخانیات می تواند سطح اکسیژن خون را کاهش داده و به این طریق موجب بروز آسیبی به فولیکول های مو گردد. مصرف الکل نیز به دلیل رقیق نمودن بیش از حد خون موجب ایجاد خونریزی های شدید حین جراحی خواهد شد.
 • دو هفته قبل از کاشت ابرو به روش fut از مصرف داروهای رقیق کننده خون بپرهیزید.
 • اگر به بیماری خاصی مبتلا هستید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • حتما یک روز قبل از کاشت ابرو حمام کنید تا تمام آلودگی های سطح پوست از بین بروند.
 • به هیچ عنوان نباید هنگام عمل کاشت ابرو به روش fut بر روی پوست خود آرایشی داشته باشید.

مجموعه مراقبت های بسیار مهم بعد از کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو به روش fut

علاوه بر نکاتی که لازم است قبل از کاشت ابرو رعایت کنید، مجموعه مراقبت هایی نیز برای بعد از کاشت وجود دارند که رعایت آن ها الزامی است چرا که ارتباط مستقیمی با نتایج دریافتی دارند. در واقع اگر عمل جراحی شما به بهترین حالت ممکن نیز انجام شود اما نسبت به مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش fut سهل انگاری نمایید قادر نخواهید بود تا به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید. این مراقبت ها به شرح زیر می باشند.

 • تا یک ماه پس از کاشت ابرو به روش fut الکل مصرف نکنید.
 • استعمال دخانیات را تا یک ماه کنار بگذارید.
 • تمام داروهایی که از سوی پزشک شما تجویز گردیده اند را مرتب مصرف کنید.
 • هنگام خواب دقت کنید که سر شما در زاویه ۴۵ درجه نسبت به بدن قرار گرفته باشد زیرا این امر می تواند مانع از ایجاد تورم گردد.
 • از قرارگیری در محیط های آلوده بپرهیزید.
 • حتما میزان مصرف مایعات را در طول روز افزایش دهید چرا که موجب افزایش خونرسانی به محل کاشت می گردد.
 • رژیم های غذایی مقوی و ویتامین دار را در برنامه غذایی خود قرار دهید.
 • از ماساژ دادن و یا خاراندن محل کاشت بپرهیزید.
 • حداقل تا ۴۸ ساعت مانع از برخورد آب به ناحه ابرو خود شوید.
مطالعه بیشتر  بهترین کلینیک زیبایی در تهران با به روز ترین متدها و تجهیزات

تفاوت تکنیک های کاشت ابرو fut و fue

رزرو نوبت کاشت ابرو به روش fut

چقدر با کاشت ابرو به روش fue آشنایی دارید؟ به نظر شما این روش چه تفاوتی با تکنیک fut دارد؟ این پرسشی که در این بخش مطرح نمودیم تا به این طریق متوجه تفاوت کاشت ابرو به روش fut و fue شوید. ساختار روش fue به گونه ای است که هیچگونه زخمی در ناحیه اهدایی ایجاد نمی گردد بنابراین می تواند گفت که کاشت ابرو به روش fue کم تهاجمی بوده و استخراج فولیکول ها نیز به سادگی انجام می پذیرد.

در واقع می توان گفت که تفاوت تکنیک های کاشت ابرو fut و fue در نحوه برداشت فولیکول ها از ناحیه اهدایی می باشد که در حالت fut برای برداشت این فولیکول ها به صورت نواری عمل می شود و همین امر می تواند موجب ایجاد زخم در قسمت پشتی سر شما گردد. به جز این موضوع دیگر تفاوتی میان پیوند ابرو به روش fut و fue وجود ندارد.

اهمیت کاشت طبیعی ابرو به روش FUT

کاشت طبیعی ابروها دلخواه هر فردی است و همواره تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بتوانید به چنین نتیجه ای دست یابد. در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که اگر شما نیز جزء افرادی هستید که سعی بر کاشت طبیعی ابرو به روش FUT دارید لازم است در انتخاب کلینیک های زیبایی دقت عمل بالایی را به کار گیرید.

این روزها در شهر تهران کلینیک های بسیار زیادی خدمات کاشت به روش FUT را ارائه می نمایند اما این ابهام نیز میان عموم مردم وجود دارد که آیا این کلینیک ها معتبر هستند؟ بایستی بدانید که هر کلینیکی معتبر نبوده و قادر نخواهد بود تا نیازمندی های شما را نیز برآورده سازد پس بهتر است در این راستا سهل انگاری ننمایید.

تجربه کاشت طبیعی ابروها در کلینیک زیبایی عصرجدید

اگر شما نیز به دنبال یافتن بهترین کلینیک زیبایی پاسداران می باشید مجموعه ما می تواند به خوبی پاسخگوی نیازهای شما باشد. فعالیت ما با عنوان کلینیک زیبایی عصرجدید شرایطی را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید در محیطی بسیار پیشرفته و امن از مزایای متدهای کاشت های مو بهره مند شوید.

ما در عصر جدید تمام خدمات خود را تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می نماییم که یکی از بهترین پزشکان کشور با ۲۵ سال سابقه درخشان در امر کاشت ابرو و مو شناخته می شود. براساس مطالبی که بیان شد قطعا شما به واسطه کلینیک زیبایی عصر جدید می توانید به ابروهایی کاملا طبیعی و زیبا دست یابید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.