کاشت ابرو به روش sut عصر جدید

چقدر با کاشت ابرو به روش sut آشنایی دارید ؟ همان گونه که می دانید ابروها از مهم ترین بخش ها و یا ارکان صورت هر انسانی به شمار می روند که کم پشت بودن آن ها اثرات منفی قابل توجهی بر روی زیبایی صورت دارد. همین امر موجب شده است تا این روزها افراد بسیاری را شاهد باشیم که از روش های مختلفی برای حالت دادن به ابروهای خود استفاده می کنند اما به نظر شما تمام این روش ها می توانند موثر باشند ؟

کاشت ابرو به روش sut

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که خیر نمی توان تمام این راهکارها را موثر و دائمی دانست چرا که اگر مواد آرایشی باشند تنها با یک شستشوی ساده از بین می روند.از گذشته تاکنون عموم مردم راه حل های مختلفی را امتحان کرده اند اما نکته ای که وجود دارد این است که نتوانسته اند به نتایجی که انتظارش را دارند دست یابند.

با توجه به پیشرفت هایی که تاکنون در حوزه کاشت مو صورت پذیرفته اند، کاشت ابرو به عنوان دائمی ترین راه حل برای دستیابی به ابروهایی زیبا و پرپشت به شمار می رود اما بایستی در انتخاب مراکزی که چنین خدماتی را ارائه می نمایند نهایت دقت عمل را به کار گرفت. با مطالعه این مطلب ممکن است با این ابهام که یک کلینیک مناسب برای کاشت ابرو به روش sut چه ویژگی هایی دارد؟ در ادامه به این پرسش پاسخ خواهیم داد.

اهمیت کاشت ابرو

کاشت ابرو

قبل از مورد بررسی قرار دادن ویژگی های کاشت ابرو به روش sut بهتر است اشاره ای کوتاه به اهمیت کاشت ابرو طبیعی داشته باشیم تا با دید بازتری ادامه این نوشتار را مطالعه نمایید. همان گونه که می دانند بسیاری از خانم ها برای حالت بخشیدن به ابروهای خود از لوازم آرایشی استفاده می کنند. این ابزار با وجود زیبایی هایی که می توانند به ابروهای شما بدهند دائمی نبوده و در طولانی مدت قادر نخواهند بود تا نیازمندی های شما را برآورده سازند.
علاوه بر مطالبی که بیان شد بایستی بدانید که عوارض و یا ظاهر غیرطبیعی این روش ها نیز موضوعی نیست که بتوان به سادگی از کنار آن عبور نمود به همین جهت است که کاشت ابرو اهمیت می یابد. این متد درمانی با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا ابروهایی پرپشت و زیبا را برای شما به ارمغان آورد اما به چه صورت ؟
از زمانی که کاشت ابرو روی کارآمده است تاکنون روش های مختلفی برای بهره مندی از این متد پدید آمده اند که هرکدام ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند. کاشت ابرو به روش sut به عنوان بهترین و جدیدترین روش برای کاشت شناخته می شود.

مطالعه بیشتر  با کاشت مو به روش DHI بالاترین تراکم مو را تجربه کنید

اهمیت کاشت ابرو

عمل کاشت ابرو به روش sut

همان گونه که در بخش ابتدایی نوشتار خود بیان نمودیم کاشت ابرو به روش sut از جدیدترین متدهای حال حاضر برای دستیابی به ابروهایی پرپشت می باشد که استفاده از آن مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد. این روش به صورت ترکیبی بوده و با قابلیت های ویژه خود تمام معایب و عوارضی را که دیگر روش ها برای شما به همراه دارند برطرف ساخته است.
پزشکانی که در حوزه عمل کاشت ابرو به روش sut فعالیت دارند از ابزارها و وسایل دقیق و حساسی برای کاشت ابروهای شما استفاده می کنند که می توانند نتایج موثرتری را برای شما به همراه داشته باشند. برای دستیابی به چنین شرایطی لازم است از کلینیک هایی کمک بگیرید که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند چرا که این کلینیک ها به عنوان بهترین کلینیک پوست و مو با تکیه بر تجارب بالای پزشکان خود و تجهیزاتی که در اختیار دارند می توانند بهترین ها را برای شما به ارمغان آورند.

افراد کاندید برای کاشت ابرو به روش sut

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی افرادی بپردازیم که مناسب ترین افراد برای کاشت ابرو به روش sut بوده و می توانند به واسطه این متد درمانی و زیبایی به تمام نتایج مورد انتظار خود دست یابند. توجه داشته باشید که ساختار کاشت ابرو به گونه ای طراحی شده است که محدودیتی برای انتخاب افراد کاندید وجود ندارد و این امر بدان معناست که تمام افرادی که از کم پشت بودن ابروهای خود رنج می برند می توانند از کاشت ابرو به روش sut استفاده کنند.

افراد کاندید برای کاشت ابرو به روش sut

مزیت های بی نظیر کاشت ابرو با تکنیک sut

با مطالعه مطالبی که بیان شد ممکن است با این پرسش که کاشت ابرو به روش sut چه نقاط قوتی دارد مواجه گردید که در پاسخ به این پرسش بایستی بگوییم که این متد مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد که از مهم ترین مزایای کاشت ابرو به روش sut می توان موارد زیر را نام برد.
• دوران نقاهت کوتاه
• استفاده حداکثری از بانک مو
• عدم ایجاد خونریزی و درد در ناحیه تحت درمان
• طبیعی بودن کاشت ابرو به روش sut
• ترمیم زخم ها در مدت زمان کوتاه
• برخورداری از خط رویشی کاملا طبیعی و زیبا

عوارض کاشت ابرو به متد درمانی sut

برخی ممکن است با این پرسش که آیا کاشت ابرو به روش sut معایبی نیز برای انسان به همراه دارد مواجه شوند که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در صورت بروز خطای پزشکی و بی توجهی نسبت به تمام مراحل کاشت مو به روش sut ممکن است شما با عوارض خاصی مواجه شوید.
براین اساس قبل از بررسی این عوارض توصیه داریم حتما به سراغ کلینیک هایی بروید که در این زمینه سوابق بسیار بالایی دارند. از مهم ترین عوارض کاشت ابرو به روش sut موارد زیر را می توان نام برد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

مطالعه بیشتر  کاشت مو بدون جراحی: اتفاقی بزرگ در علم پزشکی مهر۱۴۰۱

• التهاب و یا ورم نمودن پوست پس از پیوند ابرو
• احتمال ایجاد عفونت به دلیل عدم استریل ناحیه درمانی
• احتمال ایجاد اسکار در صورتی که پزشک دانش لازم برای بخیه زدن ناحیه اهدایی را نداشته باشد.

عوارض کاشت ابرو به روش Sut

توجه داشته باشید یکی از معایب کاشت مو به روش sut برخورداری از بانک موی بسیار قوی می باشد. در واقع لازم است بدانید شما زمانی می توانید از این روش برای کاشت ابرو طبیعی بهره مند شوید که بانک موی موردنظر بتواند ابروهای شما را به تراکم لازم برساند.

مهم ترین مراحل کاشت ابرو به روش sut

مراحلی که برای کاشت ابرو به روش sut وجود دارند تفاوت چندانی با دیگر روش ها ندارد و تنها تفاوتی که می توان میان این روش با روش های دیگر شاهد بود ابزارهایی هستند که برای این متد مورد استفاده قرار می گیرند. مراحل کاشت ابرو به روش sut شامل موارد زیر می شود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و بایستی با دقت عمل بالایی توسط پزشک انجام شوند.

• مشاوره های قبل از جراحی

به عنوان اولین گام از کاشت ابرو به روش sut لازم است اشاره ای به مشاوره های پزشکی داشته باشیم که قبل از انجام جراحی توسط پزشک شما ارائه می گردند. طی این مشاوره ها آزمایشات مختلفی همچون هپاتیت و ایدز از سوی پزشک شما تجویز می گردند تا به این طریق نسبت به سلامت کامل شما اطمینان حاصل گردد.

مراحل کاشت ابرو

• برداشت فولیکول های مو از بانک مو

دومین مرحله از عمل کاشت ابرو به روش sut به برداشت فولیکول ها از بانک مو اختصاص می یابد که پزشک برای انجام این عمل از بی حسی های موضعی استفاده می نماید. مناسب ترین بانک مو برای برداشت فولیکول ها، پشت سر می باشد که با استفاده از ابزارهایی دقیق و حساس انجام می شود.

• آماده سازی فولیکول ها

توجه داشته باشد که فولیکول ها از همان ابتدا برای کاشت مناسب نبوده و نیاز به پالایش های خاصی دارند تا در ادامه دچار آسیب نگردند. پس از برداشت فولیکول ها از بانک مو نوبت به آماده سازی آن ها برای کاشت می رسد که در این مرحله پزشک با دقت بالایی این فولیکول ها را در محلول های خاصی نگهداری می نماید تا برای کاشت ابرو آماده شوند.

• کاشت فولیکول ها در ناحیه ابرو

در این مرحله شما می توانید عکس ابروی مورد علاقه خود را به پزشک نشان داده و از وی بخواهید آن ها به همان شکل طراحی کند. پس از انجام طراحی های موردنیاز، پزشک شکاف های بسیار ریزی را در ناحیه ابروی شما ایجاد می کند تا به این طریق بتواند فولیکول ها را نواحی موردنظر پیوند دهد.

کاشت فولیکول

اهمیت رعایت مراقبت های پس از کاشت ابرو

مراقبت های بعد از کاشت ابرو به روش sut دقیقا مانند مراقبت های قبل از کاشت ابرو به روش sut از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و نکته ای که بایستی بدانید این است که اگر عمل شما با موفقیت انجام شود اما مراقبت ها به درستی انجام نشوند نمی توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید. این مجموعه مراقبت ها به شرح زیر هستند.

مطالعه بیشتر  پروتز مو چیست؟ | ویژگی + مزایا + معایب

• از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید
• ابروهای خود را صحیح و با دقت شستشو دهید.
• داروهای تجویز شده از سوی پزشک را مرتب مصرف کنید.
• از رژیم های غذایی مناسب استفاده کنید.

تفاوت کاشت ابرو به روش fit و sut

اگر با کاشت ابرو به روش fit آشنایی داشته باشید می دانید که در این روش درمانی یکی از جدیدترین تکنیک های روز دنیا برای کاشت ابرو به شمار می رود که طی انجام فرآیندهای آن پزشک فولیکول های موی موردنیاز برای کاشت را با استفاده از ابزاریی به نام پانچ برداشت می کند. این روش تفاوت های خاصی با روش sut دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی به بررسی تفاوت کاشت ابرو به روش fit و sut بپردازیم موارد زیر را می توان نام برد.

• با کاشت ابرو به روش sut  (Eyebrow implantation by sut method)شما می توانید تراکمی ۳ برابر بیشتر از fit را تجربه کنید.
• تعداد جلسات کاشت sut کمتر می باشد.
• در روش sut هیچگونه درد و یا خونریزی را در ناحیه درمانی شاهد نخواهید بود.
• دوران نقاهت کاشت ابرو به روش sut کوتاه تر از fit می باشد.

تفاوت کاشت ابرو به روش fit و sut
میزان هزینه کاشت ابرو و عامل های موثر بر قیمت این متد

در راستای هزینه کاشت ابرو باید بدانید که پزشکان برای محاسبه این هزینه ها فاکتورهای مشخصی را در نظر می گیرند و این موضوع تنها محدود به روش کاشت نمی شود. توجه داشته باشید که علاوه بر روش، تعداد گرافت های موردنیاز برای پیوند نیز اهمیت دارند. این امر برای هزینه کاشت ابرو به روش sut نیز صدق می کند بنابراین نمی توان در این زمینه نظر قطعی داد.

اهمیت انتخاب یک کلینیک مناسب برای کاشت ابرو

تعدد بسیار بالای کلینیک های زیبایی موجب شده است تا عموم مردم دقت چندانی در انتخاب یک کلینیک مناسب برای کاشت ابرو به روش sut ننمایند. توجه داشته باشید که این متد درمانی و زیبایی بسیار حساس بوده و در صورتی که به درستی انجام نشود عوارض بی شماری برای شما به همراه دارد به همین جهت توصیه داریم برای کاشت ابرو به روش sut حتما به کلینیک های معتبر مراجعه کنید.
کلینیک پوست و مو عصر جدید با سوابق درخشان خود یکی از بهترین کلینیک های فعال در شهر تهران می باشد که خدمات خود را تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می نماید. این پزشک با سال ها فعالیت در این حوزه تجارب بسیار بالایی در امر کاشت ابرو دارد و می تواند نیازمندی های شما را به خوبی برآورده سازد. این کلینیک از تجهیزات بسیار جدید و مدرنی برخوردار بوده و این توانمندی را دارد تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد.

 

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.