مزوترایی ابرو

از موثرترین راه های تقویت و رشد مجدد موهای از دست رفته ابروها، می توان مزوتراپی ابرو را نام برد که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد که ریشه های ابروی شما را تقویت نموده و مانع از ریزش آن ها گردد. این روزها به طور گسترده ای از مزوتراپی استفاده می گردد و باید بدانید که از جدیدترین تکنیک های روز جهانی به شمار می رود و استفاده از آن فواید قابل توجه ای برای شما به همراه دارد.

دلایل مختلفی زمینه های ریزش موها را فراهم می سازند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی به بررسی این دلایل بپردازیم می توان عامل های ژنتیکی، افزایش سن، بیماری های اعصاب، استرس، اضطراب، رژیم های غذایی نامناسب، کمبود ویتامین و مواد مغذی را نام برد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. افزایش تعداد افرادی که از ریزش ابروهای خود رنج می برند موجب شده است تا پزشکان همواره به دنبال یافتن راه حلی مناسب برای بهبود چنین شرایطی باشند.

مزوتراپی ابرو از جمله دستاوردهای پیشرفته ای است که طی سالیان اخیر به دنیا معرفی شد تا به این طریق بتوان به ابروهایی پرپشت و زیبا دست یافت. شرایط و حساسیت این درمان شما را ملزم می سازد تا برای برخورداری از آن حتما از پزشکان متخصص پوست و مو کمک بگیرید، زیرا نیاز به دقت بسیار بالایی دارد.

مزوتراپی ابرو در کلینیک عصر جدید

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

دلایل اصلی ریزش ابروهای خود خبر داری؟

قبل از بررسی ساختار مزوتراپی ابرو لازم است به بررسی دلایل ریزش ابروها بپردازیم. همان گونه که در بخش ابتدایی نوشتار خود نیز بیان نمودیم دلایل مختلفی موجب ریزش ابروها می شوند که مهم ترین آن ها شامل درماتیت های پوستی، آلوپسی، باکتری ها، افزایش سن و کمبود مواد مغذی می باشد.

برخی ممکن است طی بروز برخی حوادث همچون تصادف با کاهش تراکم موهای ابروی خود مواجه شوند چرا که این حوادث می توانند اثرات منفی بسیار زیادی بر روی ساختار ابروهای انسان داشته باشند. زمانی که شما تصمیم می گیرید تا از مزوتراپی برای درمان خود استفاده نمایید، پزشک ابتدا به بررسی این دلایل پرداخته سپس پروسه درمان را آغاز خواهد نمود.

مزوتراپی ابرو چیست؟

معرفی مزوتراپی ابرو

مزوتراپی ابرو به عنوان نوعی درمان تزریقی شناخته می شود که طی آن ترکیبات خاصی به بافت پوستی انسان تزریق می گردند. این ترکیبات حاوی مواد مغذی و لازم برای تقویت ریشه ابروها و رشد مجدد آن ها می باشند که استفاده از آن ها اثرات مثبت و قابل توجه ای برای شما به همراه دارد. مزوتراپی ابرو کاملا غیرتهاجمی بوده و شما برای درمان خود نیازی به انجام عمل های جراحی نخواهید داشت.

چنین فرایند به خوبی نشان می دهد که در مزوتراپی ابرو خطری شما را تهدید نخواهد نمود اما باید درمان خود را به پزشکانی سپرد که در این زمینه دانش و تجربه بسیار بالایی دارند. انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر می تواند در این راستا به شما کمک های قابل توجه ای نماید چرا که این مراکز از تجهیزات و امکانات پیشرفته ای برخوردار بوده و تمام خدمات خود را نیز تحت نظارت کادر درمانی مجرب و کارآزموده ارائه می نمایند.

مطالعه بیشتر  کاشت ابرو به روش fut+ مزایا و مراحل

فواید مزوتراپی ابرو

به این دلیل که در فرآیندهای مزوتراپی ابرو از داروهای خاصی استفاده می گردد و طی تزریق این داروها غلظت بالایی از املاح معدنی و ویتامین هابه لایه اپیدرم پوست می رسند، فواید مزوتراپی ابرو باعث شده اند تا افراد زیادی از این روش درمانی برای تقویت و زیبا شدن ابروهای خود استفاده کنند. این فواید عبارتند از:

 • افزایش میزان خونرسانی به فولیکول ها

ساختار مزوتراپی ابرو به گونه ای است که ترکیبات مغذی به صورت مستقیم وارد بافت پوستی شما می شوند و از آنجایی که مقصد نهایی آن ها رگ های خونی پوست می باشد به خوبی قادرند تا خونرسانی را افزایش داده و موجب افزایش استحکام ریشه های مو گردند.

فواید مزوتراپی ابرو

 • عوارض کم

دومین مزیت استفاده از خدمات مزوتراپی ابرو، عدم ایجاد عوارض جانبی پس از درمان می باشد و این امر به دلیل تهاجمی نبودن این متد درمانی است. ترکیبات درمانی با استفاده از سوزن های بسیار باریکی تزریق می شوند و شما شاهد خونریزی و یا دردی هنگام درمان نخواهید بود. به طور قطع چنین شرایطی می تواند به شما کمک های قبل توجه ای نماید تا پروسه درمانی راحت تری را پشت سر بگذارید.

 • سریع بودن

اثراتی که این درمان برای شما به همراه خواهد داشت بسیار سریع بوده و شما در مدت زمان کوتاهی می توانید به نتایج دلخواه خود دست یابید. زمانی که ترکیبات به بافت های پوستی ابروی شما تزریق گردند میزان قدرت جذب فولیکول ها افزایش یافته و شاهد رشد آن ها خواهید بود چرا که مزوتراپی به خوبی قادر است تا فولیکول های موی غیرفعال را نیز فعال نماید.

 • متعادل نمودن هورمون های بدن

یکی دیگر از مزایای مزوتراپی ابرو متعادل سازی هورمون های بدن می باشد که بسیار مهم بوده و اثرات مثبت بسیاری بر روی سیستم بدن دارد. نکته ای که باید بدانید این است که اختلالات هورمونی تاثیرات بسیار زیادی در ریزش موهای ابرو دارند و زمانی که اختلالات آن ها برطرف گردند، ریزش آن ها نیز متوقف خواهد شد.

بهترین مارک مزوتراپی ابرو

عوارض مزوتراپی ابرو چیست؟

حال که با مجموعه مزیت های مزوتراپی آشنا شدید قصد داریم تا اشاره ای به معایب و عوارض این روش درمانی نیز داشته باشیم. این روزها مراکز زیبایی بسیار زیادی را می توان شاهد بود که در راستای ارائه خدمات متنوع زیبایی فعالیت دارند. توجه داشته باشید در میان تمام این مراکز می توان کلینیک هایی را نیز مشاهده نمود که کیفیت چندانی نداشته و از اعتبار کافی برخوردار نمی باشند.

درمان در چنین کلینیک هایی می تواند زمینه ساز ایجاد عوارض جانبی گردد به همین جهت توصیه داریم در انتخاب این کلینیک ها دقت کنید. از مهم ترین عوارض مزوتراپی ابرو موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • قرمز شدن بافت اطراف ابروها

قرمز شدن بافت اطراف ابروها پس از مزوتراپی طبیعی است اما اگر دقت عمل لازم هنگام تزریق کوکتل مزوتراپی ابرو به کار گرفته نشود، این قرمزی ها شدت یافته و می توانند شرایط بدی را برای شما رقم بزنند.

عوارض مزوتراپی ابرو

 • متورم شدن پوست ابرو

افرادی که درگیر تورم پوست بالای ابروی خود می شوند لازم است بدانند که این تورم ها موقتی بوده و با استفاده از کمپرس سرد می توان آن ها را بهبود بخشید.

 • ایجاد کبودی و یا خون مردگی در ناحیه درمانی

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که از قرص های رقیق کننده خون استفاده می کنید باید بدانید که مصرف این قرص ها قبل از درمان می تواند سبب ایجاد خون مردگی در ناحیه درمانی گردد. پزشکان مجرب در این زمینه با توجه به دانش بالایی که دارند تمام اطلاعات لازم درباره مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو را به شما انتقال خواهند داد تا درگیر چنین عوارضی نشوید.

مطالعه بیشتر  کاشت ابرو به روش fut+ مزایا و مراحل

 آیا مزوتراپی ابرو درد دارد؟

این پرسش از جمله پرسش هایی است که ممکن است شما نیز همچون برخی متقاضیان با آن مواجه بوده و شما را درگیر چالش های بسیار زیادی نموده باشد. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که ترکیبات مزوتراپی ابرو حاوی مواد مغذی و ویتامین ها هستند، به همین دلیل احساس کمی درد هنگام تزریق این مواد کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد. افرادی که از این میزان درد ترس دارند می توانند از پزشک خود بخواهند تا ناحیه درمانی بی حس نماید.

مزوتراپی ابرو درد دارد؟

مراقبت های قبل از مزوتراپی ابرو را جدی بگیرید!

مراقبت های قبل از مزوتراپی ابرو از جمله اصول بسیار مهمی به شمار می روند که عدم رعایت آن ها می تواند شرایط بدی را برای شما رقم بزند. این مراقبت ها اثرات مستقیمی بر روی نتایجی که دریافت می کنید دارند بنابراین توصیه داریم در این زمینه سهل انگاری را کنار بگذارید. از مهم ترین نکات مراقبت قبل از مزوتراپی ابرو می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • به هیچ عنوان از مواد آرایشی و صابون های لیفت برای حالت دهی به ابروها قبل از مزوتراپی استفاده ننمایید.
 • استفاده از داروهای رقیق کننده را قبل از درمان کنار بگذارید.
 • حتما قبل از شروع درمان خود، ابروها را با استفاده از شامپوهای مناسب شستشو دهید.
 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت کنید.

 مراقبت های قبل از مزوتراپی ابرو

مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو

در کنار مراقبت های قبل از درمان شما باید توجه ویژه ای نیز به مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو داشته باشید. این مراقبت ها عبارتند از:

 • پرهیز از قرارگرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب به مدت یک هفته
 • تا ۴۸ ساعت پس از تزریق کوکتل مزوتراپی ابرو حمام نروید.
 • از ماساژ دادن ناحیه درمانی بپرهیزید.
 • انجام فعالیت های ورزشی سنگین را به مدت ۱ هفته کنار بگذارید.
 • تا چند روز داروهای ضد التهاب و رقیق کننده خون مصرف نکنید.
 • به تغذیه خود توجه داشته باشید.

مراقبت های بعد از مزوتراپی ابرو

مزوتراپی ابرو چند جلسه است؟ تعداد جلسات مزوتراپی ابرو

نکته ای که نباید فراموش کنید این است که شما تنها با یک جلسه مزوتراپی ابرو نمی توانید به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید به همین جهت بایستی جلسات درمانی مکرری را پشت سر بگذارید. در راستای تعداد جلسات مزوتراپی ابرو باید بگوییم که تعیین این جلسات براساس شرایط ابروهای شما انجام می شود اما به طور کلی ۳ تا ۵ جلسه درمانی با فواصل ۱۵ روزه می باشد. برای دریافت نتایج بهتر حتما تمام جلسات را انجام داده و دستورالعمل های پزشک خود را فراموش نکنید.

چه عواملی بر نتایج سریع مزوتراپی اثر میگذارد؟

برخی با توجه به شرایط بدنی خود پس از جلسه اول درمانی، نتایج مزوتراپی ابرو را مشاهده می نمایند و برخی به زمان بیشتری نیاز دارند. به طور معمول شما پس از دو هفته می توانید متوجه افزایش ضخامت موهای ابروی خود و بیشتر شدن تراکم آن ها شوید. فراموش نکنید که زمان مشاهده نتایج به عامل های مشخصی همچون شرایط ابرو، میزان آسیب و مکانیسم بدنی شما بستگی دارد و در این راستا نمی توان نظر قطعی داد.

 آیا شما کاندید برای درمان هستید؟

در بخش های قبل اشاره نمودیم که آلوپسی یکی از دلایل اصلی ریزش موهای ابرو به شمار می رود که می توان برای درمان آن از مزوتراپی ابرو استفاده نمود. علاوه بر آلوپسی افرادی که دارای شرایط زیر می باشند نیز بهترین کاندید برای استفاده از چنین تکنیکی می باشند.

 • افراد مبتلا به تلوژن افلوویوم
 • افرادی که ساقه موهای آن ها مشکل دارد.
 • افراد مبتلا به ریزش سکه ای مو
 • افرادی که رشد موهای ابروی آن ها کند است.

مواد و ترکیبات کوکتل مزوتراپی ابرو

کوکتل مزوتراپی مو

ترکیباتی که برای مزوتراپی مورد استفاده قرار می گیرند را با نام کوکتل نیز می شناسند که حاوی مواد ویژه ای هستند. سوالی که اینجا مطرح می گردد این است که کوکتل ها حاوی چه مواد هستند؟ بهترین مارک مزوتراپی ابرو دارای ترکیبات زیر می باشد.

 • داروهای اتساع دهنده عروق
 • ویتامین ها
 • مواد معدنی
 • داروهای مغذی
 • داروهای هورمونی
 • آمینواسیدها
 • کلسی تونین
مطالعه بیشتر  کاشت ابرو به روش fut+ مزایا و مراحل

 

عکس مزوتراپی ابرو

شما با مشاهده عکس مزوتراپی ابرو می توانید به خوبی شاهد اثرات مثبت تزریق این ترکیبات به بافت های پوستی ابروی خود باشید.

 

عکس مزوتراپی ابرو

 

عکس قبل و بعد مزوتراپی ابرو

عکس قبل و بعد مزوتراپی ابرو

 

هزینه مزوتراپی ابرو

برای بررسی قیمت مزوتراپی براساس عامل های خاصی تصمیم گیری می شود چرا که این قیمت ها از یک فرد به فرد دیگری متفاوت بوده و نمی توان آن ها برای همه یکسان دانست. در حال حاضر با یک تحقیق می توان کلینیک های درمانی بسیار زیادی را یافت.

توجه داشته باشید میزان تجهیزات و تجارب پزشکان فعال در این مجموعه ها می تواند بر روی هزینه مزوتراپی ابرو و مژه اثرگذار باشد. از دیگر عامل های موثر بر این امر می توان تعداد جلسات درمانی، تعداد تزریق ها، وضعیت ابرو و ترکیبات کوکتل ها را نام برد.

هزینه وقیمت مزوتراپی ابرو

بهترین کلینیک مزوتراپی ابرو در تهران و ایران

ما در کلینیک زیبایی عصرجدید با ارائه خدمات متمایز مزوتراپی به شما کمک می کنیم تا تمام مراحل درمانی خود را همراه با پزشکانی مجرب سپری نمایید. کلینیک زیبایی عصر جدید با سوابق درخشان خود در حوزه زیبایی پوست و مو یکی از بهترین مجموعه فعال در شهر تهران می باشد که ارائه دهنده خدمات متنوعی است. از دیگر خدمات کلینیک ما می توان موارد زیر را نام برد.

مزوتراپی مو با قیمت عالی

شما میتوانید علاوه بر دریافت خدمات مزوتراپی ابرو، مزوتراپی مو را نیز از کلینیک عصر جدید دریافت نمایید. مزوتراپی مو سبب بهبود و تقویت ریشه های مو شما شده و در نتیجه از ریزش مو شدیدا جلوگیری می گردد.

شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط و هزینه مزوتراپی مو، به صورت رایگان از مشاورین ما در کلینیک عصر جدید راهنمایی دریافت نمایید و جهت بررسی و اقدامات اولیه، نوبت رزرو نمایید.

مزوتراپی صورت با مشاوره رایگان

شما میتوانید جهت دریافت خدمات مزوتراپی صورت، به صورت رایگان مشاوره دریافت نموده و همینطور به صورت آنلاین رزرو نوبت انجام دهید تا جلسه اولیه برای شما برگزار شده تا با روش و هزینه های مزوتراپی صورت خود آگاه گردید.

کاشت ابرو

اگر به دنبال رفع دائمی کم پشتی ابروهای خود می باشید ما به شما دریافت خدمات کاشت ابرو را پیشنهاد می نماییم که در کلینیک عصر جدید براساس روش های مختلفی انجام می پذیرد. این متد درمانی با قابلیت های بی نظیر خود یکی از بهترین و اثربخش ترین روش ها به شمار می رود که اطلاعات دقیق تر درباره آن را می توانید در صفحه هزینه کاشت ابرو دریافت نمایید.

بهترین کلینیک مزوتراپی ابرو

کاشت ابرو به روش fut

یکی از جدیدترین روش های ایمپلنت ابرو به شمار می رود که فولیکول های لازم را به صورت نواری از ناحیه اهدایی برداشت نموده و در ناحیه ابروهای شما جاسازی می نماید. کادردرمانی ما تمام مراحل این درمان را با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته انجام می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره توصیه داریم صفحه کاشت ابرو به روش fut را مطالعه نمایید.

کاشت ابرو به روش fit

ساختار این روش درمانی به گونه ای است که تارهای مو را به صورت جداگانه برداشت نموده و با استفاده از ابزارهایی با نام پانچ در ناحیه ابرو کاشت می نماید، که این روش درمانی هیچگونه خونریزی و یا بخیه ای برای شما به همراه نداشته و از اثربخشی بسیار بالایی برخوردار می باشد. شما با مطالعه صفحه کاشت ابرو به روش fit می توانید به اطلاعات دقیق تری درباره این تکنیک دست یابید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.