هزینه تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی 

با جدیدترین وسایل

در کلینیک عصر جدید سعی داریم با جدید ترین متودهای روز دنیا فرآیند تزریق چربی را به صورت طبیعی برای شما انجام دهیم. شما میتوانید بهترین خدمات تزریق چربی را از ما دریافت کنید.

رزرو نوبت آنلاین 

همین حالا رزرو کنید.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت برای دریافت خدمات تزریق چربی همین حالا از طریق سایت اقدام نمایید و فرم مربوط به رزرو آنلاین را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان قبل از رزرو نوبت

با توجه به اینکه ممکن است قبل از اقدام به تزریق چربی، سوالاتی برای شما پیش آمده باشد، شما میتوانید از طریق شماره های درج شده داخل سایت با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات تزریق چربی

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

تزریق چربی

  • اجرا توسط تیم مجرب
  • بهترین قیمت
  • بالاترین کیفیت
  • با جدیدترین دستگاه های دنیا
  • مشاوره رایگان
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور وجودی

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

هزینه تزریق چربی، قیمت تزریق چربی به صورت و بدن ۱۴۰۱ + نمونه 

بسیاری از افراد سعی می ‌کنند برای حفظ زیبایی خود در هر شرایطی حتی در سن بالا به سراغ تزریق چربی یا سایر عمل‌ های زیبایی بروند. اولین نکته ای که برای مراجعه کنندگان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، هزینه تزریق چربی است. امروز در این مقاله قصد داریم برای شما به طور کامل در رابطه با هزینه تزریق چربی موارد لازم را بیان کنیم، پس دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر ما را همراهی کنید.

هزینه تزریق چربی به صورت

از جمله روش های موثری که می ‌تواند در جوانسازی پوست صورت و از بین بردن چین و چروک های پوستی نقش بسیار مهم و پر اهمیتی را اجرا کند تزریق چربی می باشد. البته برای این کار نیز در ابتدا پزشک سعی می کند میزان چین و چروک را به طور کامل در نظر بگیرد. با توجه به این موضوع نیز مقدار چربی را برای تزریق تعیین کرده و با روش خاص و اصول لازم وارد منافذ پوست خواهد کرد.

لازم است پیش از هر نکته ‌ای بیان کنیم تزریق چربی با توجه به روش های مختلفی انجام می ‌شود و برای هر روش نیز هزینه خاصی در نظر گرفته می شود. به طور کلی هزینه تزریق چربی به صورت به عوامل موثر گوناگونی بستگی دارد که سعی می ‌کنیم آن ها را در ادامه نام ببریم.

عوامل موثر در قیمت و هزینه تزریق چربی

عوامل تعیین کننده قیمت تزریق چربی

همانطور که در مطالب بالا نیز گفته شد قیمت تزریق چربی به صورت و عوامل متعددی بستگی دارد که شما می توانید پیش از اقدام برای تزریق، یک جلسه مشاوره با پزشک مورد نظر خود داشته باشید. در طول جلسه مشاوره می توانید به راحتی تمامی اهداف خود را از انجام تزریق بیان کنید و همچنین از هزینه عمل نیز مطلع شوید. از جمله عوامل متفاوتی که روی هزینه تزریق چربی تاثیر می‌ گذارد عبارتند از:

نوع روش برداشتن چربی

یکی از مهمترین موارد در عمل تزریق برداشتن‌ چربی می باشد که هزینه های متفاوتی نیز برای آن ها در نظر گرفته شده. همانطور که گفته شد معمولاً برداشتن ‌چربی با استفاده از روش‌های گوناگونی انجام می‌ شود که یکی از آن ها لیپوساکشن است. این روش به عنوان یکی از قدیمی ترین شیوه ها جهت برداشت چربی می باشد که البته برای آن باید پزشک ماهر و با تجربه اقدام کند، در غیر این صورت ممکن است عوارض زیادی برای شما ایجاد شود.

از جمله روش های دیگری که برای برداشتن چربی مورد استفاده قرار می گیرد لیپوماتیک است که از هزینه بالاتری نیز برخوردار می باشد. در این روش از دستگاه مخصوص پزشکی به نام لیپوماتیک استفاده می گردد که معمولاً با استفاده از ارتعاشات دستگاه برای جدا کردن چربی های مقاوم بدن اقدام خواهند کرد. یکی از ویژگی‌ های مهم دستگاه داشتن حسگر مخصوص است که مانع از آسیب رسیدن به بافت بدن می شود‌‌.

میزان حجم چربی در نظر گرفته شده برای تزریق

کاملاً طبیعی است که هر چه حجم چربی مورد نظر برای تزریق بیشتر باشد قیمت تزریق چربی نیز افزایش پیدا ‌کند. معمولاً میزان تزریق چربی به هر نقطه از بدن افراد دارای تفاوت بوده و هر یک نیز با توجه به شرایط شما در نظر گرفته می شود. به طور مثال چنانچه حجم چین و چروک های موجود روی صورت یا ناحیه دیگری زیاد باشد طبیعی است که تزریق چربی بیشتر صورت گرفته و این مورد افزایش هزینه را به دنبال دارد. تعیین کردن میزان حجم چربی برای تزریق باید با نظر و تجویز پزشک صورت بگیرد. در برخی موارد دیده شده که افراد تقاضای تزریق چربی بیشتری را دارند و بابت آن نیز هزینه بیشتری را پرداخت می ‌کنند. پیشنهاد می ‌دهیم که به هیچ وجه در کار پزشک دخالت نکرده و اجازه دهید بر اساس آنچه در نظر دارد تزریق را برای شما انجام دهد.

نواحی تزریق چربی به صورت

ناحیه مورد نظر برای تزریق چربی

این مورد نیز به عنوان یکی دیگر از نکات مهم، جهت تعیین قیمت تزریق چربی به صورت می باشد. در برخی مواقع لازم است پزشک اقدام به اصلاح کردن خط لبخند شما کند یا حتی قصد فرم دادن به گونه های خود را داشته باشید. در بین دو مورد نام برده شده هزینه ‌ای که برای فرم دهی گونه باید پرداخت کنید بیشتر می باشد، چرا که پزشک تایم طولانی‌ تری را برای انجام کار احتیاج دارد. البته میزان چربی تزریق شده به گونه نیز بیشتر از خط لبخند می باشد.

هزینه‌های قبل و بعد از تزریق چربی 

شاید این ذهنیت را داشته باشید که پیش از انجام تزریق هیچگونه هزینه ای وجود ندارد. اما لازم است بیان کنیم که پیش از عمل یکسری آزمایش ها احتیاج است که تنها برای تعیین وضعیت جسمی شما در نظر گرفته می ‌شود. پزشک با در نظر گرفتن نتایج آزمایش به درستی متوجه می شود که چه مقدار چربی برای شما لازم است. پس از تزریق نیز ممکن است خرید دارو تقویتی و سایر موارد دیگر هزینه داشته باشد.
هزینه های مربوط به کلینیک و دستمزد پزشک: این مورد را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین موارد در تعیین هزینه تزریق چربی به صورت در نظر گرفت. معمولاً آن دسته از پزشکانی که از تجربه و مهارت بسیار بالاتری برخوردار می شوند و این کار را با اصول و قواعد خاصی انجام می دهند هزینه بالاتری را نیز دریافت خواهند کرد. برای هزینه های کلینیک زیبایی نیز باید در نظر داشته باشید که این مورد با توجه به خدمات و امکاناتی که در اختیار متقاضی قرار می ‌دهد تعیین می ‌شود.

تعداد جلسات لازم برای تزریق چربی

تعداد جلسات تزریق چربی

در رابطه با این مورد لازم است بیان کنیم که تعداد دفعات و جلسات لازم برای تزریق چربی در وهله اول به تکنیک و مهارت پزشک بستگی دارد.
اما به طور کلی ممکن است در یک الی شش جلسه این کار به پایان برسد. البته موارد دیگری همچون سن و شرایط بدنی فرد، میزان شدت ایراد در ناحیه مورد نظر، ناحیه در نظر گرفته شده برای تزریق چربی و همچنین تخصص و مهارت پزشک، می ‌تواند نقش بسیار مهمی در تعیین تعداد جلسات تزریق چربی آن به همراه داشته باشد.

نواحی مختلف تزریق چربی و هزینه آن

نواحی مختلف تزریق چربی

در مطالب فوق نیز به توضیح این مورد پرداختیم که برای ناحیه های مختلف معمولاً هزینه های متفاوتی نیز در نظر گرفته می شود. در اینجا نمی توان به طور کامل بیان کرد که برای هر ناحیه چه هزینه ‌ای تعیین شده است. شما باید در وهله اول به کلینیک مورد نظر مراجعه کرده و با پزشک مشاوره لازم را در این زمینه انجام دهید. پس از پشت سر گذاشتن این مرحله نیز پزشک می‌ تواند به طور مشخص برای شما تعیین کند که هزینه تزریق چربی به ناحیه مورد نظر چه میزان بوده و در صورت رضایت برای انجام آن اقدام کنید.

اقدامات لازم بعد از تزریق چربی

یکسری اقدامات و مراقبت های بعد از تزریق چربی لازم است انجام شود. می توانید جهت کاهش تورم و کبودی بعد از تزریق چربی از داروهای تقویتی که پزشک تجویز می کند استفاده کنید. حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که مصرف داروها بسیار واجب بوده و در صورت بی توجهی به آن ها روند بهبودی شما به تأخیر می ‌افتد. این امکان نیز وجود دارد که جهت شادابی و جوانسازی پوست خود از برخی کرم های مرطوب کننده مخصوص استفاده کنید که این کار در حفظ و دوام تزریق چربی موثر است.

آیا تزریق چربی ارزان مطمئن است؟

این مورد که بخواهیم بیان کنیم در صورت ارزان بودن هزینه تزریق چربی صورت کار پزشک مورد نظر قابل اعتماد نمی باشد امر نادرستی است. البته در هر شرایطی گرفتن هزینه بسیار پایین برای اینکار ممکن است یک سری معایب را به دنبال داشته باشد.
برای جلوگیری از چنین مواردی به شما پیشنهاد می دهیم که در وهله اول تحقیقات لازم را در رابطه با کلینیک مورد نظر انجام داده و از سوابق پزشک آن به طور کامل مطلع شوید تا اطمینان لازم برای شما حاصل شود. پیشنهاد می دهیم حتماً از پزشک این درخواست را داشته باشید که نمونه های قبل و بعد را در اختیار شما قرار دهد تا با اطمینان بیشتری تصمیم گیری کنید.

لیست قیمت تزریق چربی به صورت

در مطالب فوق نیز به توضیح این موضوع پرداختیم انتخاب کلینیک مورد نظر و پزشک از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد؛ چرا که می ‌تواند در نتیجه نهایی کار تاثیر بسزایی داشته و با توجه به در نظر گرفتن این مورد، کلینیک عصر جدید می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. این کلینیک امکانات بسیار کاملی را در اختیار مراجعه‌ کنندگان قرار خواهد داد. همچنین پزشکان آن از تجربه و مهارت بسیار فوق العاده و بالایی نیز برخوردار می باشند. شما می ‌توانید برای دیدن نتیجه های تزریق چربی و لیست قیمت تزریق چربی به پیج اینستاگرام کلینیک عصر جدید مراجعه کرده و نظرات افراد را نیز مطالعه فرمایید.

منابع: thelanfranchicenter

ادامه مطلب