کاشت مو به روش FCI

این روزها در سراسر دنیا هزاران نفر اقدام به دریافت خدمات روش های مختلف زیبایی مو همچون کاشت مو به روش FCI می نمایند چرا که اثرات مثبت و بی نظیر این متدهای درمانی موجب شده است تا نگرانی چندانی بابت اثربخشی این روش درمانی نداشته باشند. در واقع می توان گفت که ایمپلنت مو با قابلیت های بی نظیر خود یکی از بهترین راه های دستیابی به موهایی طبیعی و پرپشت می باشد که شما در نتایج دریافتی از آن اثری از موهای مصنوعی نخواهید دید.

کاشت مو به روش FCI

همان گونه که اشاره نمودیم روش های مختلفی برای کاشت مو پدید آمده اند که با ویژگی های بی نظیر خود می توانند هرکسی را شگفت زده نمایند اما نمی توان برتری های برخی روش ها نسبت به دیگر روش های درمانی را نادیده گرفت. این موضوع برای کاشت مو به روش FIC نیز صدق می کند و همین موضوع موجب شده است تا پزشکان این روش را تحولی بسیار بزرگ در آینده کاشت مو بدانند.

قطعا ویژگی های بارزی موجب شده اند تا از این متد به این شکل تمجید گردد و طبیعی بودن نتایج آن یکی از مزیت هایی است که ایده آل هر مراجعه کننده ای به کلینیک های زیبایی است. این متد با توانمندی های بی نظیری که دارد به واسطه دستکاری نمودن فولیکول ها موجب رشد آن ها خواهد شد. این موضوع می تواند برای هرکسی این ابهام را ایجاد کند که دستکاری فولیکول ها چه اثری در رشد موها دارد؟

کلینیک-زیبایی

کاشت مو به روش FCI چیست؟

اگر با ساختار رشدموها آشنایی داشته باشید قطعا می دانید که چنین فرآیندی توسط ذرات ریزی انجام می گردد که آن ها را با نام فولیکول مو می شناسند. محل قرارگیری این فولیکول ها بالاتر از ریشه موها بوده و این وظیفه دارند تا مواد مغذی لازم را به ریشه های مو برسانند تا به این طریق فرآیند رشدموها به سمت بیرون به خوبی انجام پذیرد. تاکنون با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه کاشت مو صورت پذیرفته اند ما شاهد روی کارآمدن روش های مختلفی از کاشت مو بوده ایم.

هرکدام از این روش ها براساس ساختار و شرایطی که دارند چه به صورت مستقیم و چه به صورت غیرمستقیم بر روی رشد فولیکول ها اثرگذار بوده و به این شکل می توانند میزان اثربخشی متد ایمپلنت مو را افزایش دهند. کاشت مو به روش FCI نیز یکی از روش هایی به شمار می رود که با وجود مزیت های بی شمار خود هنوز به مرحله تست انسانی نرسیده و در حد یک تئوری و یا پیشنهاد بسیار قدرتمند باقی مانده است.

کاشت مو به روش FCI

برای آشنایی بیشتر با کاشت مو به روش FCI در گام اول باید بدانید که ریزش موهای سر هر انسانی ابتدا از بخش های کناری آغاز شده و به مرور به بالای سر می رسد. اگر کمی با دقت به این موضوع فکر قطعا متوجه خواهید شد که فولیکول هایی که در قسمت پشتی سر انسان قرار دارند از نظر وضعیتی در شرایط بهتری قرار دارند چرا که دچار ریزش کمتری خواهند شد. حال باید بدانید که اثرات کاشت مو به روش FCI بر روی این موها به چه صورت می باشد؟

در این روش فولیکول ها را در شرایطی قرار می دهند که عمل تکثیر بر روی آن ها انجام شود. برای این کار ابتدا بایستی فولیکول ها برداشت شده و بر خلاف روش های قبلی که مستقیما در نواحی طاس شده کاشته می شدند در آزمایشگاه ها تحت شرایطی خاصی قرار داد. فراهم نمودن شرایط محیطی مناسب برای این فولیکول ها موجب رشد و تکثیر آن ها خواهد شد و این امر به خوبی نشان می دهد که فولیکول های مو نیز امکان تکثیر را دارا بوده و می توان در چنین شرایطی از آن ها برای رشد موهای از دست رفته استفاده نمود.

کاشت مو به روش FCI

ویژگی های بارز کاشت مو به روش FCI

قطعا کاشت مو به روش FCI نیز همچون هر متد درمانی دیگری دارای یک مجموعه ویژگی ها می باشد که موجب تمایز آن با دیگر روش ها می شوند. در واقع این ویژگی های روش درمانی FCI است که می تواند افراد زیادی را علاقمند به درمان نماید.

شما با آشنایی با این ویژگی ها قادر خواهید بود تا به خوبی متوجه این موضوع شوید که چرا از کاشت مو به روش FCI به عنوان متحول کننده آینده کاشت مو یاد می شود. در بخش قبل تاکید نمودیم که برای آماده سازی فولیکول های برداشت شده شرایط محیطی لازم را در آزمایشگاه های مربوطه فراهم می سازند تا به این طریق تکثیر فولیکول ها انجام پذیرد.

مطالعه بیشتر  کاشت مو زنان، هزینه کاشت مو برای خانم ها + شرایط و جلسات

در پاسخ به این پرسش که دستکاری نمودن فولیکول ها چه اثری دارد باید بگوییم که نگهداری از فولیکول ها در چنین محیطی این امکان را به پزشکان و متخصصان می دهد تا با دستکاری نمودن فولیکول ها زمینه رشد و تکثیر آن ها را فراهم سازند. توجه داشته باشید که چنین فرآیندی می تواند به میزان سهولت انجام کاشت افزوده و شرایط بهتری را هم برای متقاضیان و هم پزشکان فراهم سازد.

کاشت مو به روش FCI

از دیگر ویژگی های کاشت مو به روش FCI می توان به امکان دستکاری قطر فولیکول ها اشاره نمود که تمام شرایط آن در آزمایشگاه ها فراهم گردیده است و زمانی که در چنین محیطی انجام پذیرد اثرات مثبت و قابل توجه ای بر روی رشد موهای شما خواهد داشت. نکته ای که باید بدانید این است که بیشتر ویژگی های فولیکول های مو را می توان در کاشت مو به روش FCI دستکاری نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

ایجاد بانک مو در کاشت مو به روش FCI

ممکن است این امر برای شما نیز جالب باشد که در فرآیند کاشت مو به روش FCI برای شما بانک موی مخصوصی ایجاد می گردد که این بانک مو در بردارنده فولیکول های موی شماست. در این بانک ها شرایط لازم برای نگهداری از فولیکول های برداشت شده فراهم گردیده است و باید بدانید که این بانک ها مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارند.

از مهم ترین مزیت های ایجاد بانک مو در کاشت مو به روش FCI می توان عدم نیاز به انجام مجدد فرایند برداشت فولیکول ها اشاره نمود. این شرایط زمانی اتفاق می افتد که کاشت موی شما به درستی انجام نشده و نتوان به واسطه آن به نتایجی که انتظارش را دارید دست یافت. در واقع به بیان ساده تر در صورت بروز این اتفاق دیگری نیازی به برداشت فولیکول نیست و می توان از طریق بانک مویی که قبلا در کاشت مو به روش FCI تشکیل گردیده است اقدام به رشد و تکثیر فولیکول ها نمود.

افرادی که در سال های بعد از کاشت مو در نواحی کاشت شده دچار ریزش مو می شوند به این طریق دیگر نگرانی خاصی نخواهند داشت چرا که این بانک در هر شرایطی در اختیار این افراد قرار داشته و با استفاده از آن می توانند تراکم موهای خود را افزایش دهند. علاوه بر این با استفاده از این بانک امکان کاشت در نواحی دیگر بدن نیز امکان پذیر بوده و در این راستا شما هیچگونه محدودیتی را شاهد نخواهید بود.

کاشت مو به روش FCI

نحوه انجام فرآیندهای کاشت مو

حال که با ویژگی های بارز این روش درمانی و موثر آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی مراحل کاشت مو به روش FCI پرداخته و به این طریق اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. فرآیند کلی این روش به صورت زیر می باشد.

• مراجعه به پزشک

در گام اول نیاز به مراجعه شما به پزشکانی است که در این زمینه تخصص قابل توجه ای داشته و شما می توانید به دانش و مهارت آن ها اعتماد کنید. این پزشکان با مورد بررسی قرار دادن شرایط فعلی شما قادرند تا اطلاعات مفید جامعی را در راستای کاشت مو به روش fic به شما انتقال دهند.

• برداشت فولیکول ها

در مرحله دوم و زمانی که شما آمادگی های لازم را برای این روش درمانی یافتید، نوبت به انجام فرآیندهای کاشت مو می رسد که برای این امر شما باید طی یک جلسه درمانی و مراجعه به پزشک اقدام به برداشت فولیکول ها نمایید. توجه داشته باشید که پزشکان برای اجرای این روش فولیکول های زیادی را برداشت نخواهند نمود چرا که طی روند نگهداری از آن ها در آزمایشگاه ها این فولیکول ها تکثیر یافته و بر تعداد آن ها افزوده می گردد.

کاشت مو به روش FCI

• کاشت سلولی

کاشت مو به روش FIC شرایطی را فراهم می سازد که طی آن این امکان فراهم می گردد تا سلول ها زایش را تجربه کنند و همین امر موجب افزایش تعداد فولیکول های مو گردد. ساختار این روش به گونه ای طراحی گردیده است که برای کاشت فولیکول های جدید به این صورت عمل می گردد و فرآیند کشت این فولیکول ها با استفاده از سلول های DP انجام می شوند.

به بیان ساده تر فولیکول های کاشت شده توسط کاشت مو به روش FCI به صورت ترکیبی هستند و ترکیب آن ها متشکل از سلول های کاشته شده و اپیدرم می باشد. یکی از نکاتی که در این روش اهمیت بسیار زیادی دارد این است که شما نمی توانید برای کاشت سلولی از سلول های بدن فرد دیگری استفاده کنید و مبنا تنها بر این است که برای هر فرد از سلول های بدن خودش استفاده گردد.

کاشت مو به روش FCI

• لانه گزینی

یکی دیگر از مراحل کاشت مو به روش FIC لانه گزینی می باشد که این امر پس از ارسال فولیکول ها به کلینیک انجام می پذیرد. به بیان ساده تر باید بدانید که پزشک ابتدا سلول ها را برداشت نموده و برای تکثیر به کلینیک ها ارسال می کند تا پس از این کار فرآیند لانه گزینی انجام پذیرد. ممکن است بپرسید که چقدر زمان برای انجام ارسال تا لانه گزینی نیاز است که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که تعیین این زمان براساس فاکتورهای خاصی انجام می پذیرد.

مطالعه بیشتر  کاشت ابرو به روش sut چگونه است؟ مزایا+ هزینه +معایب

اگر بخواهیم اشاره ای اجمالی به این عامل ها داشته باشیم می توان جنس مو، شرایط و ویژگی های فولیکول مو، مساحت و تعداد فولیکول ها اشاره نمود که همگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. برخی ممکن است برای رشد فولیکول های موی برداشت شده و تکثیر آن ها به چند ماه زمان نیاز داشته باشند بنابراین نمی توان زمان خاصی را برای مدت زمان نگهداری از فولیکول ها تا آماده سازی آن ها برای لانه گزینی یا همان کاشت بیان نمود.

• تزریق بی حسی موضعی

زمانی که فولیکول ها برای کاشت آماده شدند در گام بعدی از کاشت مو به روش FCI پزشک از بی حسی های موضعی برای عدم ایجاد درد هنگام کاشت مو استفاده می نماید. این موضع اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که افراد فراوانی را می توان یافت که از انجام این فرآیندها ترس دارند.

 کاشت مو به روش FCI

• کاشت موها

برای انجام این مرحله از کاشت مو به روش FCI از دستگاه های مخصوصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را با دقت و ظرافت بالاتری در نواحی طاس شده کاشت نمود. برای این امر ابتدا سوراخ هایی با اندازه های مشخص شده در این ناحیه ها ایجاد شده سپس با دقت فولیکول های تکثیر یافته کاشت می گردند.

اقدامات احتیاطی لازم برای انجام کاشت مو به روش FCI

کاشت مو به روش FCI همچون هر متد درمانی دیگری نیاز به انجام یک مجموعه اقدامات و یا مراقبت ها دارد تا به این طریق بتوان به نتایج مورد انتظار خود دست یافت. این مراقبت ها اثرات قابل توجه ای بر روی شرایط شما داشته و همین موضوع به خوبی نشان می دهد که از اهمیت بسیار زیادی نیز برخوردار می باشند.

برای بررسی نکات قبل و بعد از کاشت مو به روش FCI باید بگوییم که به هیچ عنوان قبل از درمان خود از داروهای رقیق کننده خون استفاده ننمایید. اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما اطلاعات لازم را به پزشک خود انتقال داده و یک روز قبل از کاشت و یا برداشت فولیکول ها، موهای خود را تمیز بشویید. شما پس از پایان فرآیند کاشت مو می توانید به منزل خود بازگردید اما توجه داشته باشید نمی توانید فعالیت های سنگین را همچون گذشته ادامه دهید.

کاشت مو به روش FIC

علاوه بر این امکان استحمام پس از بازگشت امکان پذیر نبوده و در زمان مناسب نیز بایستی از شامپوهایی که توسط پزشک تجویز گردیده اند برای شستن موهای خود استفاده کنید. قرارگرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب می تواند شرایط بدی را برای شما رقم بزند بنابراین به هیچ عنوان در زیر نور آفتاب قرار نگیرید. از ماساژ ناحیه درمانی بپرهیزید.

مزایای کاشت مو با تکنیک FCI

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم کاشت مو به روش FCI مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد که در این بخش قصد داریم تا به طور جامع تر به بررسی این مزیت ها بپردازیم. با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که این روش درمانی برتری های بیشتری نسبت به سایر تکنیک ها دارد.

شما در این روش برخلاف روش های دارویی که اثراتی موقتی دارند می توانید برای همیشه صاحب موهایی پرپشت شوید و این امر مزیت بزرگی برای شما خواهد بود. از دیگر مزایای کاشت مو به روش FCI می توان به افزایش میزان حجم موهای کاشت شده می باشد و این امر به این دلیل که بر خلاف دیگر روش ها موها به طور مستقیم و پس از برداشت در نواحی طاس شده کاشت نمی گردند.

علاوه بر این تعداد فولیکول هایی که با استفاده از این روش برداشت می شود کمتر است و طی نگهداری این فولیکول ها تکثیر می یابند. به طور طبیعی چنین شرایطی موجب کاهش میزان زخم ها و خراش های پوستی در کف سر شما خواهد شد و می تواند زمینه ساز رشد موهایی خوش رنگ تر و زیباتر گردد.

کاشت مو به روش FIC

معایب کاشت مو به روش FCI

این روش با وجود مزیت های قابل توجه ای که برای شما به دنبال خواهد داشت، دارای معایبی نیز هست که این معایب به شرح زیر هستند.

• هزینه بالا نسبت به دیگر روش های درمانی
• عدم امکان استفاده از بانک موی فرد دیگر
• امکان کاهش یک دست بودن موهای کاشت شده

هزینه کاشت مو

عامل های مختلفی همچون کلینیک زیبایی، میزان دانش و مهارت پزشک، وضعیت موها و تعداد فولیکول های برداشت شده می توانند بر روی هزینه کاشت مو به روش FCI موثر باشند که موجب می گردند تا نتوان محاسبه دقیقی را برای این میزان هزینه ها انجام داد. همان گونه که بیان نمودیم این روش نسبت به دیگر درمان ها هزینه بیشتری به همراه خواهد داشت اما با توجه به مزایای بی شماری که دارد می توان این هزینه ها را نادیده گرفت.

کاشت مو به روش FCI

 

دریافت خدمات باکیفیت کاشت مو در کلینیک زیبایی عصر جدید

کلینیک زیبایی عصر جدید از جمله کلینیک های برتر شهر تهران می باشد که تمام امکانات و شرایط لازم برای اجرای تمام روش های کاشت مو را دارا است. این مجموعه با برخورداری از کادردرمانی مجرب و امکانات و تجهیزات پیشرفته از سطح کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده و سوابق درخشانی در حوزه کاشت مو دارد. خدمات کاشت ما در کلینیک عصر جدید یک مجموعه خدمات مشاوره ای در راستای بررسی ویژگی ها، انواع روش ها و هزینه کاشت مو را نیز در بر می گیرد.

روش های کاشت مو قابل اجرا در کلینیک عصر جدید

کاشت مو به روش SUT

این روش را با عنوان جدیدترین روش کاشت مو می شناسند که طی سالیان اخیر توانسته است به جایگاه های قابل توجه ای دست یابد. در این روش تراکم موهای شما افزایش یافته و در مدت زمان کوتاهی می توانید صاحب موهایی زیبا و خوش حالت شوید. اطلاعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت مو به روش SUT دریافت نمایید.

مطالعه بیشتر  ترمیم مو به روشHRT با ۱ جلسه: شایعه + واقعیت

کاشت مو به روش FIT

FIT با برداشت تکی و جداگانه فولیکول ها بهترین گزینه برای افرادی است که از طاسی موهای خود رنج می برند. افرادی که وسعت طاسی موهای آن ها بالاست می توانند از این روش برای پوشش دهی فوق العاده عالی موهای خود استفاده کنند. در صفحه کاشت مو به روش FIT بیشتر می توانید با این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش FCI

کاشت مو به روش میکروگرافت

ساختار این متد به گونه ای است که موها به صورت اتوماتیک و با استفاده از دستگاه هایی بسیار دقیق کاشت می شوند. همین موضوع می تواند شما را ملزم سازد تا برای درمان خود به دنبال کلینیک های مجهز باشید. ما در کلینیک عصرجدید تمام امکانات و تجهیزات این روش درمانی را برای شما فراهم نموده ایم که اطلاعات تکمیلی درباره آن ها را می توانید از صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت دریافت نمایید.

کاشت مو به روش MICRO FIT

پایه و اساس این روش درمانی بر مبنای روش FIT بنا نهاده شده است اما با این تفاوت که از تجهیزات پیشرفته تری برای اجرای آن استفاده می گردد. برتری های این روش می تواند هرکسی را ترغیب به کاشت مو نماید. برای بررسی بیشتر می توانید صفحه کاشت مو به روش MICRO FIT را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی

ترکیب کاشت مو به روش FIT و FUT می تواند هرکسی را شگفت زده کند چرا که قابلیت ها و مزیت های این دو روش را نمی توان نادیده گرفت. با استفاده از این روش شما می توانید از مزایای هر دو روش بهره مند شده و به موهایی یک دست و پرحجم دست یابید. ما در صفحه کاشت مو به روش ترکیبی بیشتر به بررسی این روش پرداخته ایم.

کاشت مو به روش FCI

کاشت مو به روش BHT

در گذشته برداشت فولیکول از دیگر نواحی بدن امکان پذیر نبود اما امروزه به لطف کاشت مو به روش BHT این امر قابل اجراست. این روش قابل انجام برای خانم ها نبوده و شرایط لازم را برای پزشکان فراهم می سازد تا برای کاشت از موهای دیگر نواحی بدن نیز استفاده کنند. با مطالعه صفحه کاشت مو به روش BHT بیشتر با مزیت های این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش SUPER FUE

SUPER FUE گسترش یافته متد FUE می باشد که طی آن پزشکان از تجهیزات پیشرفته تری برای درمان شما استفاده می نمایند. قطعا این روش برتری های خاصی نسبت به FUE خواهد داشت و سرعت بالای آن می تواند رضایت شما را جلب سازد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید صفحه کاشت مو به روش SUPER FUE را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش FCI

کاشت مو به روش DHI

این روش درمانی امکان کاشت به صورت مستقیم را برای پزشکان فراهم می سازد. به این شکل که پس از برداشت فولیکول ها مستقیم برای کاشت در اختیار کادردرمانی قرار می گیرند. چنین شرایطی سرعت انجام فرآیندها را افزایش داده و مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه خواهد داشت. ما در صفحه کاشت مو به روش DHI جامع تر به تشریح این روش پرداخته ایم.

کاشت مو به روش FUE

این روش فولیکول ها را به صورت جداگانه برداشت نموده و به این طریق تراکم موهای شما را افزایش خواهد داد. کیفیت فولیکول ها به دلیل دقت در برداشت بسیار بالاتر خواهد بود و این موضوعی است که اثرات بسیار زیادی بر روی طبیعی بودن موهای شما در آینده خواهد داشت. اطلاعات بیشتر را در صفحه کاشت مو به روش FUE دریافت کنید.

 کاشت مو به روش FCI

کاشت مو به روش FUT

ساختار این روش به گونه ای طرح ریزی شده است که تراکم موهای شما چند برابر خواهد شد و این امر به دلیل برداشت نواری فولیکول ها است. به طور طبیعی زمانی که دسته ای از فولیکول ها برداشت شوند تراکم موهای شما نیز افزایش خواهد یافت. این امر تنها یکی از مزایای این روش می باشد که در صفحه کاشت مو به روش FUT به بیان آن ها پرداخته ایم.

کاشت مو به روش طبیعی

اگر متقاضی کاشت طبیعی موهای خود می باشید کلینیک زیبایی عصر جدید را فراموش نکنید. ما در این کلینیک امکاناتی را برای شما فراهم نموده ایم تا با اجرای تمام روش های کاشت بتوانید به زیبایی خود بیفزایید. مطالعه صفحه کاشت مو به روش طبیعی قطعا شما را شگفت زده خواهد نمود.

 کاشت مو به روش FCI

کاشت ابرو

افرادی که قصد دارند تا با استفاده از کاشت به تراکم موهای ابروی خود بیفزایند می توانند از خدمات ما در حوزه ایمپلنت ابرو استفاده کنند. روش های مورد استفاده در کلینیک عصر جدید کاملا نوین بوده و شما در صفحه کاشت ابرو بیشتر می توانید با چند و چون این درمان آشنا شوید.

کاشت ریش و سبیل

ریزش ریش و سبیل عارضه ای است که ممکن است هر کسی را درگیر خود سازد. به طور قطع چنین شرایطی باب میل آقایان نخواهد بود و کاشت متدی است که می تواند به خوبی نیازمندی های این افراد را برآورده سازد. در صفحه کاشت ریش و سبیل می توانید بیشتر با این روش آشنا شوید.

 

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.