هزینه های فیلرمو

این روزها با افزایش تقاضا برای فیلر نمودن موها، افراد زیادی با این چالش که هزینه فیلرمو چقدر می باشد مواجه هستند. اگر با متد فیلر آشنایی داشته باشید می دانید که با کاربردهای بی نظیر خود هم جنبه درمانی داشته و هم می تواند زمینه های هرچه زیباتر شدن شما را فراهم سازد.

متد فیلرمو یکی از بهترین روش ها برای حفظ سلامت موها به شمار می رود که برای آقایان و خانم ها قابل استفاده بوده و این توانایی را دارد تا موهای ضعیف و شکننده را درمان کند. ساختار متد فیلر مو به گونه ای است که می تواند فولیکول های موی شما را تحریک نموده و به این طریق به رشد مجدد موها کمک کند.

عامل های موثر بر هزینه فیلرمو

همین امر موجب شده است تا از این روش برای از بین بردن طاسی موها استفاده گردد چرا که به خوبی می تواند مواد مغذی لازم برای رشد موهای انسان را فراهم سازد. تمام افرادی که تصمیم می گیرند از این متد برای درمان ریزش موهای خود استفاده کنند در گام اول به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت فیلرمو می باشند. این موضوع نشان می دهد که هزینه های فیلر نمودن موها مسئله ای است که نمی توان آن را نادیده گرفت.

کلینیک-زیبایی

فیلرمو چیست؟

قبل از بررسی میزان هزینه فیلرمو لازم است به بررسی ویژگی های این متد درمانی و زیبایی بپردازیم. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که از ریزش موهای خود رنج می برید فیلر می تواند به شما کمک کند تا برای همیشه از شر ریزش موهای خود خلاصی یابید. فیلرها موادی شبیه به ژل هستند که به عنوان مواد پرکننده شناخته می شوند.

این مواد حاوی مواد مغذی و ویتامین های لازم برای رشد و تقویت موها می باشند که با قابلیت های بی نظیر خود می توانند ریزش موهای شما را درمان نموده و به رویش مجدد موهای طاس شده شما کمک های شایانی نمایند. در حال حاضر کلینیک های بسیار زیادی خدمات فیلرمو را ارائه می نمایند اما مسئله ای که وجود دارد این است که هرکلینیکی برای دریافت چنین خدماتی مناسب نیست و بایستی به دنبال مراکز معتبر بود.

متدهای موثر بر هزینه فیلرمو

ترکیبات مورد استفاده در فیلر مو

یکی از مزایای فیلرمو که نباید آن را نادیده گرفت استفاده از ترکیباتی است که می توانند به شما کمک کنند تا موهای خود را تقویت نمایید. فیلرمو حاوی ۷ نوع ماده تقویتی است که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را نام ببریم می توان هیالورونیک اسید، دکا پپتید ۱۰، اکتا پپتید۲، اکتا پپتید۱۱، الیگو پپتید ۷۱ و الیگو پپتید ۵۴ را نام برد که هرکدام اثربخشی خاص خود را دارند. توجه داشته باشید استفاده از این ترکیبات می تواند قیمت هر فیلرمو را متغیر سازد و این امر یکی از عامل های موثر شناخته می شود.

قیمت و هزینه فیلرمو

هزینه تزریق فیلر مو و عامل های موثر برآن

شرایط هر فرد و وضعیت موهای وی می توانند بر روی هزینه هر جلسه فیلرمو اثرات قابل توجه ای داشته باشند. همان گونه که بیان نمودیم این روزها افراد بسیار زیادی متقاضی دریافت خدمات فیلرمو می باشند اما قبل از هر چیز بایستی نسبت به این درمان به دانش و آگاهی بالایی دست یابند. هزینه فیلرمو تحت عامل های خاصی تغییر می کند که این عامل ها عبارتند از:

مطالعه بیشتر  لیفت صورت یا فیس لیفت چیست؟ مزایا و معایب + روش ها

تعداد جلسات درمانی

یکی از نکات بسیار مهمی که باید بدانید این است که شما تنها با یک جلسه فیلر نمی توانید به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید بنابراین بایستی یک دوره درمانی مشخص را سپری کنید. به طور معمول پزشکان برای درمان ۳ جلسه درمانی با فواصل ۱۵ روزه را در نظر می گیرند اما بازهم تعداد جلسات فیلرمو براساس وضعیت فعلی موهای شما مشخص می گردند. به طور طبیعی هرچقدر تعداد جلسات درمانی شما افزایش یابد میزان قیمت تزریق فیلرمو نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه فیلرمو و شرایط

وضعیت موها

برخی با طاسی های گسترده و یا ریزش موی بسیار زیادی مواجه می باشند و وضعیت موهای آن ها اصلا خوب نیست. همین عامل موجب می گردد تا پزشک از ترکیبات بیشتری برای درمان استفاده کند. بر این اساس می توان به این نتیجه دست یافت که وضعیت فعلی موها می تواند قیمت هر جلسه فیلرمو را تغییر داده و شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزند.

تعداد جلسات و اثرات آن بر هزینه فیلرمو

تعداد تزریق های فیلرمو

پزشکان برای هر تزریق بایستی میزان مشخصی ماده پرکننده را مورد استفاده قرار دهند و هر تزریق می تواند موجب تغییر نهایی هزینه فیلرمو گردد. این امر یکی دیگر از عامل های موثر بر قیمت این متد درمانی است.

کلینیک زیبایی

تعدد بسیار بالای کلینیک های زیبای می تواند شما را با ابهامات بسیاری برای انتخاب بهترین کلینیک مواجه سازد. فراموش نکنید که بررسی اعتبار این کلینیک ها می تواند کیفیت خدمات را افزایش و یا کاهش دهد.
با توجه به این امر توصیه داریم حتما برای درمان خود از کلینیک هایی کمک بگیرید که تجهیزات لازم را در اختیار داشته و از کادر درمانی مجربی برخوردار باشند. چنین شرایطی می تواند بر روی هزینه فیلرمو اثرات قابل توجه ای داشته باشد.

تعداد جلسات و اثرات آن بر هزینه فیلرمو

میزان تجارب پزشک

مراجعه به پزشکانی که حوزه زیبایی تخصص ویژه ای دارند به شما کمک می کند تا از جلسات درمانی خود بهترین نتیجه دریافت کنید اما متعاقبا هزینه های درمان شما نیز افزایش خواهد یافت. درمان تحت نظارت پزشکان متخصص یکی دیگر فاکتورهای موثر بر هزینه هرجلسه فیلر مو می باشد.

لیست خدمات کلینیک زیبایی عصر جدید

کلینیک زیبایی عصر جدید از جمله کلینیک های برتر کشور در حوزه خدمات زیبایی پوست و مو می باشد که سوابق درخشانی در ارائه خدمات انواع متدهای درمانی و زیبایی دارد. ما در کلینیک عصر جدید همسو با استانداردهای جهانی خدمات فیلرمو را به شما ارائه خواهیم نمود و این گامی بسیار مهم برای تامین سلامت موهای شما به شمار می رود. از مهم ترین خدمات کلینیک زیبایی عصر جدید می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام در دنیای کنونی نقش بسیار مهمی را در زیبایی ایفا می کنند.

کاشت مو

طی سالیان اخیر افراد بسیار زیادی متقاضی دریافت خدمات کاشت مو بوده اند چرا که این متد با مزایای بیشمار خود این قابلیت را دارد تا شما را به موهایی کاملا طبیعی و زیبا برساند. کلینیک زیبایی عصر جدید تمام امکانات و تجهیزات لازم برای کاشت مو طبیعی را برای شما فراهم نموده است تا بتوانید رویای خود را تحقق بخشید. شما با مطالعه صفحه کاشت مو می توانید به اطلاعات دقیق تری درباره این متد و قیمت کاشت مو دست یابید.

کاشت ابرو

همان گونه که می دانید راهکارهای بسیار زیادی برای حالت بخشیدن به ابروها وجود دارد اما نکته ای که نمی توان آن را نادیده گرفت این است که این روش ها میزان ماندگاری بالایی نداشته و نمی توانند در طولانی مدت نیازهای شما را برآورده سازند. شما با خدمات کاشت ابرو در کلینیک عصر جدید می توانید برای همیشه صاحب ابروهایی پرپشت و زیبا شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره توصیه داریم حتما مطالب ما در صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر  تزریق چربی به دست، هزینه تزریق چربی به پشت دست + مزایا و عکس

کاشت ریش و سبیل

آقایانی که به دلیل ریزش سکه ای مو درگیر کم پشتی موهای ناحیه ریش و سبیل خود می باشند باید بدانند که جای هیچگونه نگرانی نیست. کاشت ریش و سبیل با مزایای بی شمار خود یکی از بهترین متدها برای درمان کم پشتی موهای صورت اقایان می باشد که می توانند با استفاده از آن به نتایجی قطعی دست یابند. اطلاعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت ریش و سبیل مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

مطالعه بیشتر  آیا بیمه های درمانی هزینه پروتز مو را پرداخت میکنند؟

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

مزوتراپی مو

مزوتراپی طیف وسیعی از درمان های تزریقی کم تهاجمی است که کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال مزوتراپی مو  یکی از کاربردهای این روش درمانی است که ریزش مو را متوقف کرده و رشد مو را تحریک می کند. در مزوتراپی ترکیبی از مواد سفت کننده مختلف به پوست تزریق می شود. این مواد شامل عصاره های گیاهی، داروهای مختلف، ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها، فاکتورهای رشد و سایر عواملی هستند که می توانند به درمان آلوپسی (ریزش مو یا طاسی) کمک کنند.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.