تزریق فیلر

از گذشته تاکنون میل به زیبایی در تمام مردم وجود داشته است و همواره به دنبال یافتن راهکاری برای هرچه زیباتر شده بوده اند. این موضوع واکنش مثبتی است که عموم افراد جامعه به موضوع زیبایی نشان می دهند و نمی توان آن را انکار نمود زیرا غریزی بوده و راه گریزی از آن وجود ندارد.

تزریق فیلر از جمله روش های زیبایی و درمانی به شمار می رود که طی سالیان اخیر با استقبال گسترده ای از مردم مواجه شده است و می تواند به افرادی که در صورت خود دارای چین و چروک می باشند کمک های شایانی نماید. این چین و چروک ها از مهم ترین عامل های برهم زننده زیبایی چهره انسان ها به شمار می روند و همین امر موجب شده است تا هم اکنون روش های مختلفی را برای از بین بردن آن ها شاهد باشیم.

کلینیک زیبایی عصر جدید

هرکدام از این روش ها ویژگی ها و مزایای خاص خود را دارند و این امر برای تزریق فیلر نیز صدق می کند. این متد زیبایی از ساده ترین راهکارهای درمان چین و چروک است که با استفاده از آن می توانید در سریع ترین زمان ممکن به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید اما قبل از هرچیز بایستی باید با مجموعه ویژگی ها و مزایای این روش درمانی آشنا شوید تا در ادامه درمان خود با مشکل خاصی مواجه نگردید.

افرادی که تجربه استفاده از تزریق فیلر را دارند می دانند که از این روش درمانی می توان برای نواحی مختلفی از صورت همچون اطراف لب ها، زیرچشم، بینی و گونه ها استفاده نمود و محدودیتی در این راستا نخواهید داشت. این متد از جمله درمان های تزریقی است که با کاربردهای بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا زیبایی از دست رفته شما را بازگرداند. آیا شما نیز تجربه تزریق فیلر را داشته اید؟ چقدر با این روش درمانی آشنایی دارید؟

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

تزریق فیلر چیست؟

افرادی که به دنبال زیباتر می باشند و روش های زیبایی را دنبال می کنند قطعا نام فیلر را شنیده اند و با کاربردهای این روش درمانی آشنایی دارند. با تزریق فیلر نوعی کلاژن که تولید شده در آزمایشگاه ها می باشد به بافت پوستی شما تزریق شده و به جوانشدن پوستتان کمک می کند. اگر با ساختار بدن انسان ها آشنایی داشته باشید می دانید که با افزایش سن میزان تولید کلاژن در بدن نیز کاهش خواهد یافت و این موضوع برابر با پیری پوست و ایجاد چین و چروک در آن می باشد.

این چین و چروک ها می توانند هر انسانی را رنج دهند چرا که زیبایی آن ها را تهدید نموده و شرایط بدی را برایشان رقم می زنند. تزریق فیلر درمانی است که با قابلیت ها و خواص بی نظیر خود قادر است تا به پوست شما حجم داده و این چین و چروک ها را از بین ببرد. این روزها عموم مردم از این متد درمانی با عنوان تزریق ژل یاد می کنند و با توجه به این موضوع می توان به این نتیجه دست یافت که این دو هیچ تفاوتی با یک دیگر ندارند.

تزریق فیلر چیست

انواع فیلر و کاربردهای هرکدام

با توجه به استقبال گسترده ای که تاکنون از روش درمانی تزریق فیلر شده است هم اکنون ما شاهد انواع مختلفی از فیلرها می باشیم که هرکدام با ویژگی هایی که دارند می توانند شرایطی بسیار عالی را برای شما به ارمغان آورند. انواع فیلرها به شرح زیر می باشند.

•    اسید هیالورونیک
•    کلسیم هیدروکسید
•    اسید پلی لاکتیک
•    چربی
•    پلی متیل متاکریلات

خواص فیلر اسیدهیالورونیک

به عنوان اولین نوع فیلر که کاربردهای ویژه ای در تزریق فیلر دارد قصد داریم تا به بررسی اسید هیالورونیک بپردازیم که به عنوان فیلرهای حجم دهنده شناخته می شود. توجه داشته باشید که این نوع فیلر از میزان ایمنی بسیار بالایی برخوردار می باشد. ممکن است بپرسید که علت امنیت بالای اسید هیالورونیک چیست؟

انواع فیلر خواص فیلر اسیدهیالورونیک

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که به طور طبیعی در بدن انسان می توان اسید هیالورونیک را مشاهده نموده و این ماده از جمله ماده هایی به شمار نمی رود که برای شما خطری به همراه داشته باشد. نکته ای که باید بدانید این است که همه افرادی که متقاضی تزریق فیلر می باشند می توانند از این نوع فیلر استفاده نموده و زیبایی چشمگیری را به چهره خود ببخشند.

مطالعه بیشتر  تزریق چربی به روش نانوفت؛ مزایا، ماندگاری تزریق چربی نانوفت

برخی نگرانی های بسیار زیادی نسبت به این نوع فیلر دارند اما توصیه داریم افرادی که حساسیت خاصی به کلاژن های گاوی ندارند حتما برای درمان خود از اسید هیالورونیک استفاده کنند چرا که هیچ گونه خطری برای آن ها به همراه ندارد. تزریق فیلر اسید هیالورونیک از این جهت اهمیت دارد که نتایج دریافتی توسط آن کاملا طبیعی و زیبا خواهند بود.

مهم ترین کاربردهای اسید هیالورونیک

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین کاربردهای تزریق فیلر پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. کاربردهای این روش درمانی عبارتند از:

•    رفع خطوط پیشانی با تزریق ژل به پیشانی
•    از بین بردن خطوط گوشه های لب و اطراف دهان
•    درمان نمودن زخم های ناشی از اسکار و آکنه
•    برطرف ساختن چین و چروک های اطراف چشم با تزریق ژل زیرچشم
•    برطرف ساختن گودی و تیرگی های ایجاد شده در اطراف چشم ها
•    افزایش حجم لب و ایجاد فرم زیبا در آن ها با تزریق ژل لب
•    برطرف ساختن عدم تقارن و ناهماهنگی صورت
•    برطرف ساختن عیوب بینی

مهم ترین کاربردهای اسید هیالورونیک

فیلر کلیسم هیدورکسید

فیلر کلسیم هیدروکسید نیز همچون اسید هیالورونیک دارای خاصیت حجم دهندگی بوده و با استفاده از آن می توانید به بهترین حالت ممکن زاویه سازی صورت، فک و افزایش حجم گونه ها و لب های خود را انجام دهید. علاوه بر این کلسیم هیدروکسید برای از بین بردن چین و چروک های پوستی نیز کاربرد داشته و بهترین گزینه برای حذف چین و چیوک های عمیق پوستی به شمار می رود.

توجه داشته باشید که این ماده را نیز می توان به طور طبیعی در بدن انسان ها یافت و میان ماده هایی که هم اکنون وجود دارند به عنوان سنگین ترین فیلر شناخته می شوند. وجود این ماده در بدن هر انسانی موجب شده است تا پس از تزریق نیز شما بتوانید به نتایج طبیعی و فوق العاده ای دست یابید چرا که عوارض خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت.

میزان ماندگاری تزریق فیلر از این نوع بستگی به کاربرد آن دارد. اگر از آن برای زاویه سازی فک صورت استفاده کنید ماندگاری آن یک سال و اگر برای چین و چروک ها مورد استفاده قرار دهید ماندگاری آن سه سال است.

فیلر کلیسم هیدورکسید

فیلر اسید پلی لاکتیک

خاصیت این نوع به گونه ای است که به عنوان فیلرهای محرک شناخته می شود چرا که پس از تزریق فیلر شما می توانید کلاژن سازی را در بدن خود شاهد باشید. در واقع به بیان ساده تر می توان گفت که اسید پلی لاکتیک قادر است تا کلاژن سازی را برای بدن شما فعال نموده و شرایطی بسیار عالی را برایتان رقم بزند. انتظاراتی که برخی از تزریق فیلر دارند این است که نتایج را بلافاصله پس از تزریق ببینند در صورتی که شما برای مشاهده این نتایج نیاز به دو هفته زمان دارید تا به تدریج به نتایج دلخواه خود دست یابید.

فیلر چربی

از دیگر فیلرهای موجود می توان چربی ها را نام برد که برای تامین آن از چربی های بدن خود شما استفاده می گردد. برای این امر میزان چربی های موردنیاز از نواحی خاصی از بدن همچون زیرشکم استخراج شده و برای حجم دهی و از بین بردن چین و چروک های پوستی مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشید نتایجی که تزریق چربی دریافت می کنید دائمی هستند.

فیلر پلی متیل متاکریلات

این نوع فیلر نیز دارای نتایجی دائمی بوده و کاربردهای متنوعی همچون از بین بردن خطوط اطراف دهان، اخم و … را دارد.

فیلر پلی متیل متاکریلات

اهمیت انتخاب بهترین نوع فیلر برای تزریق

تنوع بالای فیلرها ممکن است هرکسی را هنگام تزریق فیلر با این ابهام که بهترین فیلر کدام است مواجه سازد. همان گونه که می دانید در حال حاضر برندهای مختلفی در راستای تولید و عرضه فیلرها فعالیت دارند که انتخاب بهترین آن ها را بایستی به پزشکانی سپرد که در این راستا دانش و مهارت بسیار بالایی دارند. علت این امر اهمیت انتخاب یک فیلر با توجهبه شرایط پوستی شما می باشد چرا که به این طریق می توان بهترین فیلر را انتخاب نمود.

میزان ماندگاری تزریق فیلر

حال که با انواع فیلرها آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی میزان ماندگاری تزریق فیلر بپردازیم. نکته ای که باید بدانید این است که دسته بندی فیلرها نیز با توجه به میزان ماندگاری آن ها متفاوت است و در این راستا نمی توان نظر قطعی داد. برای بررسی میزان ماندگاری تزریق فیلر بایستی به بررسی نوع فیلر، شرایط پوستی، میزان فیلرهای موردنیاز، ناحیه درمانی و سرعت جذب فیلرها پرداخت که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

میزان ماندگاری تزریق فیلر

با توجه به این موضوع می توان گفت که ممکن است فیلر تزریقی در بدن یک انسان ۴ ماه ماندگاری داشته باشد و در بدن فرد دیگری ۶ ماه باقی بماند بنابراین نمی توان در این زمینه نظر قاطع داد. علاوه بر شما با تزریق های منظم فیلر می توانید میزان ماندگاری تزریق فیلر را انجام دهید چرا که به طور معمول برای دریافت نتایج اثربخش نیاز به ۳ جلسه درمانی دارید. در ادامه به معرفی برخی برندها با میزان ماندگاری محصولات آن ها می پردازیم.

مطالعه بیشتر  مزوتراپی صورت، هزینه ها و نکات مهم آن

•    فیلرها با میزان ماندگاری ۶ ماه

فیلرهای تولیدی توسط برند ژوویدرم، بلترو، رستیلن

•    فیلرها با میزان ماندگاری ۶ ماه تا ۱ سال

فیلرهای تولید شده توسط برندهای رستیلن سیلک، ژویدرم ولبلا

•    فیلرها با میزان ماندگاری ۲ سال

برندهای ژویدرم ولوما، اسکالپترا و رادیسه از جمله برندهایی بهش مار می روند که محصولات آن ها تا دو سال ماندگاری دارد.

کاربردهای تزریق فیلر

به طور کلی می توان گفت که تزریق فیلر دارای ۴ کاربرد اصلی است که این کاربردها موارد زیر را در بر می گیرند.

•    از بین بردن چین و چروک های پوستی به دلیل برخورداری از خاصیت های پرکنندگی
•    از بین بردن خطوط خنده و خطوط اخم با تزریق ژل خط خنده
•    قرینه سازی اعضای صورت و حفظ تعادل آن ها

کاربردهای تزریق فیلر

هزینه تزریق فیلر

همه انسان ها همواره دغدغه هزینه های دریافت خدمات درمانی را داشته اند و این موضوعی است که نمی توان آن را کتمان نمود. برای تزریق فیلر نیز پس از ارزیابی های لازم این پرسش هزینه های درمان چقدر می باشد ممکن است برای هرکسی مطرح گردد.

توجه داشته باشید پارامترهای مختلفی می توانند بر روی هزینه تزریق ژل اثرگذار باشند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی این هزینه را تشریح نماییم می توان ناحیه موردنظر برای تزریق، حجم مواد تزریقی، برند تولید کننده فیلر، نوع فیلر، دستمزد پزشک و میزان اعتبار و تجهیزات کلینیک درمانی اشاره نمود که همگی از اهمیت بالایی برخوردار هستند.

نواحی مهم قابل درمان با تزریق فیلر

از مهم ترین ناحیه هایی که می توانید با استفاده از تزریق فیلر به تقارن و زیبایی هرچه بیشتر آن ها کمک کنید موارد زیر را می توان نام برد.

تزریق فیلر زیرچشم

شما با تزریق فیلر زیر چشم قادر خواهید بود تا نواحی زیر چشم خود را روشن تر و پرتر نموده و به این طریق افتادگی های مربوط به پلک های خود را برطرف سازید. با این کار میزان چین و چروک ها زیر چشم شما نیز کاهش پیدا خواهد کرد. به طور کلی هدف از تزریق فیلر برای زیرچشم از بین بردن خطوط پنجه کلاغی، حذف سیاهی ها و تو رفتگی های زیرچشم و از بین بردن چین و چروک ها می باشد.

نواحی مهم قابل درمان با تزریق فیلر زیر چشم

تزریق فیلر لب

از مهم ترین مزیت های تزریق فیلر لب که عمدتا برای حجم دهی به لب ها کاربرد دارد می توان به کبودی کمتر، ماندگاری نتایج، کنترل نمودن آسان تر حجم لب ها، سهولت در از بین بردن خطوط اطراف لب ها و پایین بودن میزان احتمال ایجاد واکنش های آلرژیک اشاره نمود.

تزریق فیلر خط خنده

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم در حال حاضر انواع مختلفی از روش های درمانی برای از بین بردن چین و چروک ها وجود دارند اما بایستی این موضوع را مورد بررسی قرار داد که بهترین آن ها کدام می باشد.

فیلرها با پر نمودن چین و چروک های ایجاد شده در اطراف خط خنده بهترین گزینه برای از بین بردن خطوط و چین و چروک های مربوط به خطوط خنده به شمار می روند به همین جهت است که تزریق فیلر خط خنده تاکنون با استقبال گسترده ای از مردم مواجه شده است.

تزریق فیلر خط خنده

تزریق فیلر صورت

استفاده از تزریق فیلر صورت این امکان را به شما می دهد تا خطوط صورت خود را از بین برده و به جوانسازی صورت خود کمک های قابل توجه ای نمایید. زمانی که سن انسان افزایش می یابد به طور طبیعی خطوط صورت وی نیز برجسته تر خواهند شد و عامل های مختلفی می توانند زمینه ساز چنین شرایطی شوند. تزریق فیلر صورت راهی برای حذف این خطوط بر روی صورت است.

تزریق فیلر خط اخم

خط اخم از جمله عارضه هایی است که افراد بسیار زیادی از آن رنج می برند و فیلر خط اخم از جمله راهکارهایی به شمار می رود که به واسطه آن می توان خطوط عمیق ابرو را از بین برد. تزریق فیلر به زیر پوست می تواند خلاء ایجاد شده میان ابروان شما را پر نموده و با ماندگاری بی نظیر خود بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد. توجه داشته باشید که هزینه تزریق فیلر پیشانی بیشتر از بوتاکس است اما شما با دریافت خدمات آن از مزایای بیشتری نیز برخوردار خواهید شد.

تزریق فیلر برای جای جوش

علاوه بر مواردی که بیان شد فیلر برای از بین بردن جای جوش نیز کاربرد دارد و ما در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که تزریق فیلر برای جوش متدی است که می تواند جای هرگونه اسکار و آکنه را از بین برده و پوستی شفاف و زیبا را به شما هدیه نماید.

تزریق فیلر برای جای جوش

فیلر مو

ساختار فیلرمو به گونه ای است که ترکیبات نام برده شده با ستفاده از سوزن های مخصوصی به زیر پوست سر شما تزریق شده و با خواص بی نظیر خود می توانند مانع از مرگ سلولی و متعاقبا ریزش موهای شما گردند. علاوه بر شما با تزریق فیلرمو می توانید سلامت و زیبایی موهای خود را تامین نمایید و این متد راهی برای احیای سلول ها و رشد موهای از دست رفته شما به شمار می رود.

مطالعه بیشتر  جوانسازی پوست + فواید، بهترین و سریعترین روش جوانسازی پوست

پزشکان برای تعیین هزینه فیلرمو ابتدا برند تولید کننده فیلر و میزان دوز لازم برای رمان را مورد بررسی قرار داده سپس این هزینه ها را برآورد می نمایند. همین عامل موجب شده است تا نتوان برای این میزان هزینه ها نظر قطعی داد به همین جهت توصیه داریم حتما قبل از درمان خود با پزشک متخصص مشورت نمایید تا پس از انجام معاینات لازم به اطلاعات دقیق تری دست یابید.

کلینیک زیبایی عصر جدید بهترین کلینیک ارائه دهنده خدمات زیبایی

همه ما انسان ها پس از اجرای متدهای زیبایی به دنبال دریافت نتایجی اثربخش و عالی می باشیم اما نکته ای که باید بدانید این است که دریافت این نتایج مستلزم انتخاب یک کلینیک زیبایی مناسب و معتبر می باشد که از مجموعه تجهیزات پیشرفته ای برخوردار بوده و تمام خدمات خود را تحت نظارت پزشکان مجرب و کارآزموده ارائه نماید.

تزریق فیلر در کلینیک زیبایی عصر جدید

اگر به دنبال یک کلینیک زیبایی معتبر و مجهز در شهر تهران می باشید، مجموعه ما با نام کلینیک عصرجدید از بهترین کلینیک های استان تهران می باشد که سابقه ای درخشان در حوزه ارائه خدمات زیبایی دارد. ما در کلینیک زیبایی عصرجدید بستری را برای شما فراهم نموده ایم تا بتوانید کیفیت بسیار بالایی را از خدمات متنوع زیبایی ما تجربه نموده و بهترین ها را سهم خود سازید.

خدمات زیبایی کلینیک عصر جدید

مهم ترین خدمات کلینیک زیبایی عصرجدید شامل موارد زیر می شود.

کاشت مو

ساختار عمل زیبایی کاشت مو به این شکل است که از موهای نواحی خاصی از بدن شما که امکان کاشت آن ها وجود دارد استفاده نموده و بخش هایی را که دچار طاسی شده اند را پوشش می دهند. از مهم ترین نقاطی که به عنوان بانک مو اهدایی شناخته می شوند می توان به  پشت سر، حد فاصل دوگوش و زیر گردن اشاره نمود که دارای فولیکول هایی باکیفیت تر و متناسب با ساختار موهای سر شما می باشند.اطلاعات بیشتر درباره این متد را می توانید از صفحه کاشت مو دریافت نمایید.

تزریق فیلر

کاشت ابرو

اگر از ریزش ابروهای خود رنج می برید و دارای ابروهایی کم پشت و بدون حالت می باشید ما به شما کاشت ابرو را پیشنهاد می نماییم که میزان فولیکول های موردنیاز از دیگر نواحی بدن برداشته شده و به محل کم پشت پیوند داده می شود تا بتوانید به حالت دلخواه خود دست یابید. ما در صفحه کاشت ابرو به بررسی هرچه بیشتر این متد زیبایی پرداخته ایم.

کاشت ریش و سبیل

عمل کاشت محدود به بخش سر انسان نمی شود بلکه نواحی دیگری را نیز در بر می گیرد. شما با استفاده از این روش زیبایی و درمانی می توانید عمل کاشت ریش و سبیل را نیز انجام داده و برای همیشه از شر کم پشتی ریش های خود خلاص شوید. اگر متقاضی کاشت برای ریش و سبیل می باشید توصیه داریم حتما صفحه کاشت ریش و سبیل را مطالعه نمایید.

جوانسازی پوست

چین و چروک ها، جای جوش، اسکار، افتادگی ها و خطوطی که ممکن است به دلایل مختلفی بر روی صورت انسان ایجاد شوند از جمله عامل هایی به شمار می روند که می توانند زیبایی هرانسانی را تهدید کنند.

با افزایش سن و بروز این عارضه های پوستی افرادی که به زیبایی علاقه دارند به دنبال یافتن راهکارهای مناسب برای جوانسازی پوست خود می باشند. در حال حاضر روش های مختلفی از خدمات وجود دارد که اطلاعات بیشتر درباره آن ها را می توانید از صفحه جوانسازی پوست دریافت نمایید.

تزریق فیلر

تزریق بوتاکس

بوتاکس ها داروهای تزریقی خاصی هستند که با فلج نمودن عضلات صورت شما میتوانند عارضه های پوستی را ترمیم کنند. با مطالعه این مطلب ممکن است بگویید که تزریق بوتاکس بسیار خطرناک است اما توجه داشته باشید که اصلا خطری برای شما به همراه نداشته و روشی کاملا ایمن و موثر به شمار می رود. با مطالعه صفحه تزریق بوتاکس می توانید به اطلاعات بیشتری درباره این روش درمانی دست یابید.

بوکال فت

این عمل زیبایی برای برداشتن چربی های اضافی داخل دهان کاربرد دارد که موجب شده اند تا صورت شما بسیار چاق شده و حالت زیبای خود را از دست بدهند. برای این کار پزشک ابتدا برشی را در قسمت داخلی دهان شما ایجاد نموده سپس از لوله های کوچکی برای استخراج این چربی های اضافی استفاده می نماید. این متد روشی بسیار عالی برای درمان شماست که ما در صفحه بوکال فت به بررسی هرچه بیشتر آن پرداخته ایم.

ساکشن غبغب

افتادگی های زیرچانه و تجمع چربی در این ناحیه را با عنوان غبغب می شناسند که می تواند زاویه صورت شما را به هم بریزد. در حال حاضر افراد بسیار زیادی را می توان یافت که از این عارضه رنج می برند اما جای نگرانی نیست چرا که با استفاده از ساکشن غبغب می توان برای همیشه این چربی های اضافی را از بین برد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.