کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT


کاشت مو به روش FIT چه ویژگی هایی دارد؟ به نظر شما این متد چه برتری هایی نسبت به دیگر روش ها دارد؟ همان گونه که می‌دانید مو اثرات قابل توجه ای در زیبایی انسان دارد اما افراد بسیاری نیز هستند که از موهایی پرپشت برخوردار نبوده و رنج زیادی از این موضوع می برند. این امر موجب شده است تا امروزه افراد زیادی را شاهد باشیم که دغدغه های قابل توجه ای در راستای برخورداری از موهای پرپشت داشته باشند. این چالش از دیرباز موردتوجه پزشکان بسیاری بوده است و تمام سعی خود را به کار گرفته اند تا بتوانند با استفاده از راهکارهای مؤثر شرایطی عالی را برای عموم مردم به ارمغان آورند.

طی سالیان اخیر کاشت مو به پیشرفت های بسیاری دست یافته است و روی کارآمدن روش های مختلفی برای این متد درمانی شاهد می باشیم که سبب شده تا دیگر از این متد با عنوان درمانی غیرواقعی یاد نشود. ممکن است بپرسید چرا غیر واقعی؟ در گذشته عموم مردم بر این باور بودند که کاشت قدرت لازم برای درمان طاسی را ندارد بنابراین نمی توان آن را اثربخش دانست اما امروزه به لطف پیشرفت هایی که در این راستا صورت پذیرفته است این متد درمانی کاملا قطعی بوده و شما با استفاده از آن می توانید به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید. این امر برای کاشت مو به روش FIT نیز صدق می کند اما چگونه؟

کلینیک-زیبایی

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

کاشت مو به روش FIT چیست ؟

اگر با ساختار کاشت مو آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که این درمان بسیار مؤثر و رضایت بخش بوده و تاکنون افراد بسیاری توانسته اند به واسطه آن موهای خود را ترمیم و اصلاح نمایند. FIT یکی از بهترین روش های کاشت مو به شمار می رود که محبوبیت قابل توجه میان مردم و پزشکان سراسر دنیا داشته و به طور گسترده ای نیز در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. ساختار این روش به گونه ای است که پزشک برای برداشت فولیکول های مو از طریق پانچ های کوچکی اقدام می کند که قابلیت های ویژه ای در این زمینه دارند.
گرافت هایی که با این روش برداشت می شوند شامل یک تا چهار فولیکول مو هستند که پس از برداشت آن ها نوبت به کاشت در نواحی طاس شده می رسد. در این مرحله پزشک پس از آماده‌سازی فولیکول های برداشت شده از بانک مو که به طور معمول پشت سر می باشد، آن ها برای انتقال به بخش های طاس شده آماده می کند. در انتها با استفاده از دستگاه های مخصوص این گرافت ها جاسازی می شوند که مراحل خاص خود را داشته و بایستی توسط پزشکان مجرب انجام شود.

 

مزایای کاشت مو به روش FIT

مزایای کاشت مو به روش ترکیبی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مزایای کاشت مو به روش FIT پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. این مزایا شامل موارد زیر می شوند که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 • عدم ایجاد اسکار در ناحیه اهدایی
 • عدم نیاز به انجام جراحی
 • دوران نقاهت کوتاه
 • عدم وجود عوارض
 • عدم ایجاد جای زخم و یا بخیه

کاشت مو به روش FIT بهتر است یا FUT ؟

کاشت مو به روش FIT

ممکن است شما نیز با شنیدن نام کاشت مو به روش FUT با این پرسش که کدام یک ازاین دو روش مناسب تر است مواجه شوید که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که اگر هدف شما از انجام کاشت مو دستیابی به موهایی پرتراکم می باشد ما به شما انجام کاشت مو به روش FUT در کلینیک عصر جدید را پیشنهاد می نماییم. این روش برداشت فولیکول ها را به صورت نواری انجام داده و بهترین گزینه برای افرادی است که از طاسی بیش از حد سر خود رنج می برند.

در مقابل افرادی که طاسی های خفیفی دارند و تنها هدف آن ها ایجاد خط رویش می باشد کاشت مو به روش FIT می تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد. توجه داشته باشید هر دو روش به عنوان بهترین روش های کاشت مو شناخته می شوند اما لازم است تحت نظر پزشکی مجرب و حرفه ای انجام شوند. فراموش نکنید که این امر ارتباط مستقیمی با کیفیت کاشت مو داشته و هرگونه سهل انگاری در انتخاب کلینیک و پزشک می تواند شرایط بدی را برای شما رقم بزند.

مقایسه کاشت مو به روش FIT و FUT

 نکات مهم حین اجرای کاشت مو به روش fit

با توجه به اینکه این روزها روش های مختلفی را برای کاشت مو شاهد می باشیم، بیشتر مردم با این پرسش که کاشت مو به روش FIT بهتر است یا FUT مواجه می باشند. لازم به ذکر است که این متدها هر دو از قابلیت های ویژه ای برای کاشت طبیعی موها برخوردار می باشند و همین امر موجب شده است تا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرند.

تفاوت کاشت مو به روش FIT با برداشت نواری FUT در این است که در کاشت مو به روش FUT شما تراکم مویی بالاتری را شاهد خواهید بود و این امر نشان می دهد که این روش بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند موهای آن ها تراکم بالایی داشته باشد. در مقابل کاشت مو به روش FIT به دلیل برداشت تعداد گرافت های کمتر نمی تواند شما را به تراکم موی بالایی برساند به همین جهت است که در حال حاضر از این دو متد به صورت ترکیبی استفاده می گردد.

افرادی که از طاسی های خفیفی در ناحیه موهای سر خود رنج می برند می توانند از متد FIT برای کاشت استفاده کنند چرا که این روش به خوبی می تواند نیازمندی های آن ها را برآورده سازد اما گزینه مناسبی برای طاسی های گسترده نیست. FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نیاز به دقت بسیار بالایی برای دریافت نتایج بهتر دارد به همین جهت توصیه داریم حتما برای درمان خود به پزشکان و کلینیک های درمانی معتبر و مجرب مراجعه نمایید.

عوارض کاشت مو به روش FIT

با وجود اینکه از روش FIT به عنوان جدیدترین روش کاشت مو یاد می شود بازهم افرادی هستند که دغدغه های بسیاری درباره معایب کاشت مو به روش FIT دارند. توجه داشته باشید اگر این درمان در کلینیک های مناسب انجام شود شدت عارضه بسیار کاهش خواهد یافت و در این راستا کلینیک زیبایی عصر جدید می تواند به شما کمک های شایانی نماید.

هزینه کاشت مو به روش FIT

در راستای هزینه کاشت مو به این روش نمی توان نظر قطعی داد چرا که انتخاب یک کلینیک، تجارب پزشک، تراکم مو، حجم، تعداد گرافت و میزان طاسی می تواند موجب ایجاد تغییر در قیمت این روش درمانی گردد. شما به واسطه خدمات مشاوره ای کلینیک عصر جدید می توانید علاوه بر کسب اطلاعات لازم درباره وضعیت فعلی خود نسبت به هزینه های درمان به این روش نیز اگاهی یابید.

مراحل کاشت مو به روش FIT

 

کاشت مو به روش FIT

حال که با مزایای این متد درمانی آشنا شدید بهتر است اشاره ای نیز به مجموعه مراحل کاشت مو به این داشته باشیم تا با آگاهی بیشتری نسبت به درمان خود اقدام کنید. این مراحل شامل موارد زیر می شوند که باید با دقت بالایی انجام شوند.

• انتخاب پزشک و کلینیک مناسب

شما در گام اول باید بتوانید از کلینیک ها و پزشکان مجرب کمک بگیرید چرا که عدم انتخاب یک مرکز درمانی مناسب می تواند در ادامه شما را با مشکلات متعددی مواجه سازد. کلینیک عصر جدید به عنوان بهترین کلینیک زیبایی پوست و مو در تهران این توانایی را دارد تا چنین درمانی را تحت نظارت پزشکان مجربی همچون دکتر وجودی و تجهیزات پیشرفته ارائه نماید.

 

• انجام معاینات بالینی و آزمایشات

در گام بعد نوبت به انجام معاینات و آزمایشاتی می رسد که از سوی پزشک شما تجویز می شوند. توجه داشته باشید این آزمایش ها بسیار مهم بوده و بایستی نتایج آن ها به اطلاع پزشک شما برسد.

• مشخص نمودن خط رویش مو

در این مرحله پزشک با مورد بررسی قرار دادن وضعیت موهای شما، به تعیین خطر رویش موها پرداخته و تعداد فولیکول های موردنیاز برای کاشت مو طبیعی را مشخص می نماید تا در انتها بتوانید به نتایج دلخواه خود دست یابید.

• تزریق بی حسی برای برداشت فولیکول ها

تزریق بی حسی از این جهت اهمیت دارد که شما هنگام برداشت و کاشت فولیکول ها دردی را احساس نکنید. چنین شرایطی در کلینیک عصرجدید به شما کمک می کند تا درمانی کاملا عاری از درد و خونریزی را تجربه نمایید.

• برداشت فولیکول ها از ناحیه اهدایی

پس از تزریق بی حسی و استریل نمودن ناحیه اهدایی، نوبت به برداشت گرافت ها می رسد که در این مرحله پزشک با استفاده از پانچ های لیزری فولیکول های لازم را از بانک مو برداشت می کند تا برای کاشت در نواحی طاس شده آماده شوند.

• آماده‌سازی فولیکول ها

همان گونه که بیان نمودیم پس از برداشت بایستی فولیکول ها آماده شوند تا هنگام کاشت با خرابی مواجه نشوند. در این مرحله پس از نگهداری از فولیکول ها و انجام آنالیزهای لازم برای جاسازی آماده می شوند.

• کاشت و جاسازی فولیکول های استخراج شده در نواحی طاس شده

در انتها پزشک با ایجاد سوراخ هایی با عمق های مشخص اقدام به کاشت فولیکول ها می نماید. این مرحله بایستی با دقت بسیار بالایی انجام شد تا خط رویش موها طبیعی شکل گیرد.

ماندگاری نتایج کاشت مو به روش FIT

بیشتر افرادی که کاشت مو را برای درمان طاسی موهای خود انتخاب می کنند همواره با این چالش که آیا نتایج به دست آمده ماندگاری دارند یا خیر مواجه هستند. نکته ای که بایستی در راستای میزان ماندگاری کاشت مو به روش fit بدانید این است که تمام نتایجی که از این تکنیک دریافت می کنید کاملا دائمی بوده و می توانند شما را برای همیشه صاحب موهایی بسیار طبیعی و زیبا نمایند.

همچون دیگر متدها نیز برخی ممکن است به دلیل نداشتن شرایط لازم برای کاشت مو به این روش نتوانند به نتایجی که انتظارش را دارند دست یابند. توجه داشته باشید افرادی که شرایط زیر را داشته باشند قطعا می توانند با استفاده از کاشت مو به روش FIT به نتایج دلخواه خود دست یابند.

 • افرادی که کاشت مو را تحت نظارت پزشکان مجرب و کارآزموده انجام می دهند.
 • افرادی که ریزش موی آن ها متوقف شده است.
 • افرادی که با دقت مراقبت های قبل و بعد از جراحی را رعایت می کنند.
 • افرادی که از خدمات کلینیک های معتبر برای درمان خود استفاده می کنند.

مراقبت های قبل از کاشت مو با تکنیک FIT

توجه داشته باشید اگر شما نیز قصد دارید تا با استفاده از کاشت مو با تکنیک FIT به نتایج قابل قبولی دست یابید بایستی هرگونه سهل انگاری در رعایت نکات قبل از جراحی را کنار بگذارید. رعایت این نکات می تواند اثرات بسیار مثبتی بر روی جراحی شما داشته باشد تا با عوارض خاصی مواجه نگردید. از مهمترین مراقبت های قبل از کاشت مو به روش FIT موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • از مصرف دخانیات و مشروبات الکی قبل از کاشت بپرهیزید چرا که این مواد می توانند خون شما را رقیق نموده و موجب افزایش خونریزی شما شوند. همچنین لازم است بدانید که مصرف دخانیات اکسیژن موهای شما را کاهش خواهد داد و این به معنای افزایش عوارض کاشت مو می باشد.
 • اگر دارویی مصرف می کنید حتما اطلاعات دقیق درباره آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
 • اگر به بیماری خاصی همچون بیماری های هورمونی، دیابت و … مبتلا هستید حتما با پزشک خود مشورت کنید.
 • قبل از کاشت حتما حمام کنید تا هنگام جراحی آلودگی خاصی بر روی پوست سر شما وجود نداشته باشد.
 • قبل از کاشت به هیچ عنوان موهای خود را رنگ ننمایید.

مراقبت های بعد کاشت مو به روش FIT

حال با مراقبت ها و نکات قبل از کاشت با تکنیک FIT آشنا شدید، قصد داریم تا به بررسی مراقبت های بعد از کاشت بپردازیم. این مراقبت ها عبارتند از:

 • موهای خود را حتما براساس دستورالعمل پزشک خود شستشو دهید.
 • تمام داروهای تجویز شده پزشک را مرتب مصرف کنید.
 • از انجام فعالیت های ورزش سنگین بپرهیزید چرا که می تواند گردش خون شما را مختل سازد.
 • حتما از رژیم های غذایی مناسب استفاده کنید.

کلینیک-زیبایی

آیا نتایج حاصل اف آی تی دائمی است؟

در این راستا باید بدانید که به طور کلی نتایج کاشت مو دائمی بوده و از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار می باشند. این امر برای کاشت مو به روش fit نیز صدق می کند بنابراین بهتر است هیچگونه نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید. افرادی که در ادامه معرفی می نماییم می توانند با استفاده از این متد به تمام نتایج مورد انتظار خود دست یابند اما در صورتی که تمام نکات مهم در حین اجرای روش کاشت مو FIT را رعایت نمایند.

• افرادی که ریزش مو ندارند.
• افرادی که برای درمان خود کلینیک ها و پزشکان مجرب و معتبر را انتخاب می کنند.
• افرادی که تمام مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو را رعایت می کنند.

کاندیدهای کاشت مو به روش fit

نکات قبل از کاشت مو

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که دریافت نتایجی عالی و دائمی از اهداف اصلی شماست، توصیه داریم حتما نکات قبل از کاشت مو به روش FIT را رعایت نمایید. طی نمودن پروسه ای بدون درد و ناراحتی نیاز به در نظر گرفتن این مراقبت ها دارد.

• به هیچ عنوان قبل از کاشت مو، مشروبات الکی و یا دخانیات مصرف نکنید. مصرف این مواد می تواند موجب کاهش اکسیژن موهای شما شده و متعاقبا میزان خونریزی را هنگام جراحی افزایش دهد.

• به هیچ عنوان قبل از کاشت مو، مشروبات الکی و یا دخانیات مصرف نکنید. مصرف این مواد می تواند موجب کاهش اکسیژن موهای شما شده و متعاقبا میزان خونریزی را هنگام جراحی افزایش دهد.
• در صورت مصرف داروهای خاص حتما جژئیات آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
• افرادی که به بیماری هایی همچون دیابت، تیروئید و یا بیماری های هورمونی مبتلا می باشند بایستی حتما پزشک را در جریان بیماری های خود قرار دهند.
• یک روز قبل از کاشت مو به روش FIT موهای خود را تمیز بشویید تا هیچگونه آلودگی خاصی بر روی آن ها وجود نداشته باشد.
• از رنگ زدن موهای خود قبل از جراحی بپرهیزید.

 هزینه کاشت مو به روش fit

توصیه های بعد از کاشت مو به روش FIT

علاوه بر نکاتی که در بخش قبل به عنوان نکات قبل از جراحی بیان شد شما بایستی مراقبت هایی را نیز در دوران بعد کاشت موی خود رعایت نمایید تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست یابید. مهم ترین توصیه های بعد از کاشت مو به روش FIT شامل موارد زیر می شوند.

• تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت نمایید.
• برای شستشوی موهای خود از شامپوهایی که توسط پزشک تجویز گردیده اند استفاده کنید.
• داروهای خود را به طور مرتب مصرف کنید.
• تا بهبود کامل خود فعالیت های ورزشی سنگین انجام ندهید.
• استفاده از رژیم های غذایی مقوی را در برنامه خود قرار دهید.

 مزایای کاشت مو به روش fit

چه افرادی برای کاشت مو به روش FIT مناسب هستند؟

افرادی که در ادامه نام می بریم بهترین کاندیدها برای کاشت مو به روش FIT می باشند چرا که با استفاده از این متد می توانند به موهایی طبیعی و زیبا دست یابید.
• افرادی که دارای ریزش مو با الگوی زنانه و مردانه می باشند.
• افرادی که به دلیل بیماری، ایجاد زخم و یا شکستگی دچار ریزش مو و طاسی شده اند.
توجه داشته باشید شما در صورتی می توانید از این متد برای درمان طاسی موهای خود استفاده کنید که بانک موی پرپشتی داشته باشید چرا که متقاضیان با طاسی های وسیع نمی توانند با استفاده از این روش به موهایی پرپشت دست یابند.

 معایب کاشت مو به روش fit

سیکل ریزش و رشد مو در این تکنیک

در راستای بررسی سیکل ریزش و رشد مو پس از کاشت مو به اف آی تی لازم است بگوییم که همه افرادی که از این متد استفاده نموده اند در دوره اولیه پس از کاشت مو با ریزش موهای خود مواجه می گردند و این موضوعی کاملا طبیعی است. این ریزش ها در ۶ تا ۹ هفته پس از کاشت موها رخ می دهد و افراد زیادی را با نگرانی های خاصی مواجه می سازد.

بهتر است هنگام مواجه با این ریزش ها اصلا نگران نباشید چرا که این موضوع واکنشی است که بدن شما در مقابل این درمان از خود نشان می دهد. این واکنش را با نام شوک ریزش مو می شناسند که طی آن تنها ساقه موهای شما دچار ریزش خواهد شد و شما شاهد آسیبی در فولیکول های موی خود نخواهید بود. پس از این ریزش ها، فرآیند رشد موهای شما آغاز خواهد شد و شما طی حداکثر یک سال می توانید به موهای مورد انتظار خود دست یابید.

 عوارض کاشت مو به روش fit

با عصر جدید بهترین ها را تجربه کنید

در انتهای نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی اهمیت دریافت خدمات کاشت مو به روش FIT بپردازیم. کلینیک زیبایی عصر جدید یکی از بهترین مراکز زیبایی برای کاشت مو در تهران به شمار می رود که با بهره مندی از تجهیزات روز دنیا و کادر درمانی مجرب تمام امکانات و شرایط یک کلینیک معتبر را دارد. شما به واسطه خدمات این کلینیک می توانید در محیطی امن و قانونی رویای دستیابی به موهایی طبیعی و زیبا را تحقق بخشید.

 

عصر جدیدترین بهترین کلینیک ارائه دهنده خدمات کاشت مو

دریافت صحیح خدمات کاشت مو به روش FIT یکی از موضوعات بسیار مهمی است که نباید آن را نادیده گرفت. افزایش متفاضیان کاشت مو موجب شده است تا هم اکنون در سراسر دنیا کلینیک های زیبایی مختلفی را شاهد باشیم که خدمات ایپملنت مو را ارائه می نمایند. کلینیک زیبایی عصر جدید با سال ها سابقه درخشان خود در این زمینه یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو به روش های مختلف می باشد.

 قیمت کاشت مو به روش fit

ما در مجموعه عصر جدید خدمات متنوعی را در حوزه زیبایی پوست و مو برای شما در نظر گرفته این تا بتوانید در تحت نظارت پزشکان متخصصان و با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته به رویای خود دست یافته و زیبایی وصف نشدنی را به خود هدیه نمایید. از مهم ترین خدمات زیبایی کلینیک عصر جدید موارد زیر را می توان نام برد.

کاشت مو به روش SUT

از جدیدترین دستاوردهای علم پزشکی در راستای کاشت مو می توان این تکنیک را را نام برد که مزایای بی شماری نسبت به دیگر روش ها دارد. ساختار این متد نیز شبیه به کاشت مو به روش FIT می باشند اما در این تکنیک از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته تری استفاده می گردد.

شما با استفاده از این درمان می توانید به تراکم مویی بسیار بالایی دست یافته و شاهد رشد طبیعی موهای خود باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره حتما مطالب ما در صفحه کاشت مو به روش SUT را مطالعه کنید.

 شرایط کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش میکروگرافت

در این روش برای برداشت و کاشت موها از ابزارهای برقی مخصوصی استفاده میگردد که همگی می توانند شرایط بهتری را هنگام جراحی برای شما رقم بزنند. شما با استفاده از این روش می توانید تا ۴ برابر تراکم موهای خود را نسبت به روش های دیگر افزایش دهید.

همچنین دوران نقاهت این درمان بسیار کوتاه بوده و عاری از هرگونه درد و ناراحتی است. به دلیل استفاده از ابزارهای دقیق و پیشرفته شما خونریزی خاصی را هنگام جراحی شاهد نخواهید بود این موضوع نشان می دهد که امکان ایجاد اسکار نیز در این روش وجود ندارد. شما با مطالعه صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت می توانید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست یابید.

کاشت مو به روش micro fit

این روش درمانی بسیار پیشرفته تر از کاشت مو به روش fit می باشد چرا که تراکم موها افزایش یافته و به دلیل استفاده از ابزارهای پیشرفته شما در مدت زمان کوتاه تری می توانی به موهایی طبیعی و زیبا دست یابید. ما در صفحه کاشت مو به روش micro fit جامع تر به بررسی ویژگی ها و مزایای این تکنیک پرداخته ایم.

Hair transplant by FIT method17

کاشت مو به روش ترکیبی

ما در این نوشتار خود به بررسی روش fit پرداختیم، حال باید بدانید که کاشت مو به روش ترکیبی تلفیقی از دو روش fit و fut می باشد. فرآیندهای این روش درمانی به این صورت است که ابتدا گرافت ها به صورت نواری برداشت شده و کاشت می گردند.

پس از این مرحله مجددا فولیکول ها با استفاده از روش fit برداشت می شوند تا بتوان موها را به تراکم بالاتری رساند. اگر شما نیز قصد دارید تا از تکنیک برای کاشت موهای خود استفاده نمایید توصیه داریم حتما در صفحه کاشت مو به روش ترکیبی بیشتر با این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش BHT

این روش درمانی، تکنیکی است که برای آقایان مناسب می باشد و قابل استفاده برای خانم ها نیست. ممکن است بپرسید چرا؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در این تکنیک پزشکان برای برداشت فولیکول ها از نواحی دیگری همچون ریش، سبیل، سینه و … نیز استفاده می نمایند.

دانستنی های کاشت مو به روش fit

همین موارد به خوبی می توانند نشان دهند که این روش گزینه مناسبی برای خانم ها نبوده و قابل انجام نیست. ما در صفحه کاشت مو به روش BHT بیشتر به بررسی این تکنیک پرداخته ایم.

کاشت مو به روش Super fue

این روش گسترش یافته روش fue می باشد که از زمان پیدایش خود تاکنون با استقبال گسترده ای از سوی مردم مواجه شده است. در این روش نیز برای کاشت موها از دستگاه های مجهزی استفاده می گردد که موجب افزایش سرعت کاشت و دقت در این روش شده اند. قطعا شما نیز با خواندن ویژگی ها و مزایای این روش در صفحه کاشت مو به روش Super fue بیشتر برای درمان خود ترغیب خواهید شد.

کاشت مو به روش DHI

نام دیگر کاشت مو به روش DHI، کاشت مو به روش مستقیم می باشد که متدی پدید آمده براساس روش FUE است. ساختار این روش به گونه ای طراحی گردیده است که همزمان با برداشت فولیکول ها از بانک مو، حفره های لازم برای کاشت نیز ایجاد می شوند.

پس از برداشت، فولیکول ها مستقیم دورن این حفره ها جاسازی می شوند. این موضوع بر روی سرعت کاشت اثرات مثبت و قابل توجه ای دارد. شما در صفحه کاشت مو به روش DHI می توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست یابید.

کاشت مو به روش FUE

در این روش پزشکان با دقت و با استفاده از ابزارهای مخصوصی فولیکول های مو را به صورت مجزا از ناحیه بانک مو برداشت نموده و برای پالایش آماده می نمایند.

پس از انجام پالایش ها و ارزیابی های لازم نوبت به کاشت فولیکول های استخراج شده در نواحی طاس شده می رسد. مزایا و ویژگی های بارز این روش موجب برتری آن نسبت به دیگر روش ها شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش می توانید صفحه کاشت مو به روش FUE را مطالعه کنید.

 ریزش ریش و کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش FUT

در این روش فولیکول های لازم برای کاشت به صورت نواری برداشت می شوند. برای این امر پزشک برش هایی را در ناحیه بانک مو ایجاد می نماید تا بتواند در قالب یک نوار، فولیکول های بیشتری را برداشت نماید.

نتایج نهایی این روش با تراکم بالای موها همراه می باشد که می تواند رضایت هر فردی را جلب سازد. با مطالعه مطالب ما در صفحه کاشت مو به روش FUT می توانید به اطلاعات جامع تری درباره این روش دست یابید.

کاشت ابرو

علاوه بر کاشت موهای سر، در کلینیک زیبایی عصر جدید این امکان برای شما فراهم گردیده است تا بتوانید ابروهای خود را نیز پرپشت نموده و حالتی زیبا را به آن ها ببخشید.

تمام خدمات ما در عصر جدید تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می شوند که یکی از بهترین پزشکان کشور با ۲ سال سابقه در این حوزه به شمار می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات پیشنهاد می کنیم حتما صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

کاشت ریش و سبیل

این روزها افراد بسیار زیادی از ریزش موهای ناحیه ریش و سبیل خود رنج می برند و همین موضوع سبب شده تا هم اکنون شاهد کاشت ریش و سبیل نیز باشیم. برای این نوع کاشت نیز بایستی براساس اصول و استانداردها عمل نمود تا بتوان به نتایج دلخواه خود دست یافت. شما در صفحه کاشت ریش و سبیل بیشتر می توانید با این متد آشنا شوید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.