کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT از جمله راهکارهای بسیار پیشرفته و جدیدی به شمار می رود که به واسطه آن می توان واحدهای فولیکولی را با استفاده از ابزارهای خاصی برداشت نموده و در محل طاس شده سر جاسازی نمود. نکته ای که باید بدانید این است که پزشکان برای کاشت مو fut کاملا براساس الگوی طبیعی رشد موهای شما عمل می کنند چرا که چنین شرایطی موجب می گردد تا در انتها بتوانید به موهایی زیبا و طبیعی دست یافته و به رشد موهای خود کمک قابل توجه ای نمایید.

کاشت مو به روش FUT

روش fut به عنوان جدیدترین روش کاشت مو، بهترین پیشنهاد برای افرادی است که با طاسی های بسیار زیادی در ناحیه سر خود مواجه بوده و به دنبال یافتن درمانی قطعی برای رشد دادن موهای این بخش از سر خود می باشند. چنین چالشی موجب شده است تا امروزه شاهد افراد بسیار زیادی باشیم که متقاضی انجام کاشت مو به روش FUT هستند چراکه موها تاثیرات قابل توجه ای بر زیبایی چهره انسان داشته و می توانند زمینه های جذابیت هر فردی را فراهم سازند.
با این تفاسیر می توان به این نتیجه دست یافت که روش کاشت مو fut مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد اما این مزایا شامل چه مواردی می شوند؟

جدیدترین روش کاشت مو

اهمیت کاشت مو به روش FUT در رشد طبیعی موها

در بخش ابتدایی نوشتار خود بیان نمودیم که کاشت مو fut بسیار جدید بوده و هم اکنون نیز به طور گسترده ای توسط کلینیک ها و پزشکان پوست و مو مورد استفاده قرار می گیرد. این روش بسیار پیشرفته بوده و می تواند به افرادی که دچار طاسی های بیش ازحد هستند کمک های قابل توجه ای نماید اما به چه صورت؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که ساختار کاشت مو به روش FUT به گونه ای است که پزشک با ابزارهای خاصی، یک لایه از فلپ ها را از ناحیه اهدایی برداشت می نماید.
این لایه ی فلپ حاوی تعدادی فولیکول مو می باشد که پس از بررسی و دسته بندی توسط کادر درمانی در بخش های طاس شده کاشت می گردند. براساس مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که جدیدترین روش کاشت مو یا همان FUT این قدرت را دارد تا تنها در یک جلسه درمانی حدود ۵۰۰۰ فولیکول مو را در بخش های طاسی شده از سر شما کاشت نموده و به این طریق شرایطی بسیار عالی را برایتان به ارمغان آورد.

نحوه انجام کاشت مو به روش FUT

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی چگونگی کاشت موها با استفاده از روش FUT پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. توجه داشته باشید که انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو برای افرادی که قصد دارند تا از این روش برای درمان خود استفاده کنند بسیار اهمیت دارد چرا که فرآیندها و یا پروسه های آن نیاز به دقت عمل بسیاربالایی دارد.

نحوه انجام کاشت مو به روش FUT

ممکن است بپرسید که فرآیند کاشت مو به روش FUT شامل چه مراحلی می شود که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که این مراحل به صورت زیر هستند.
• مشاوره و انجام معاینات بالینی
قبل از شروع کاشت مو fut لازم است حتما در جلسات مشاوره ای که از سوی پزشک شما تجویز می گردند شرکت نمایید تا طی این جلسات معاینات بالینی بر روی شما انجام شوند. پزشک در این جلسات وضعیت موهای شما را مورد بررسی قرار می دهد تا اطمینان یابد که کاشت مو به روش FUT برای شما مناسب می باشد یا خیر؟
• تعیین خط رویش طبیعی موها
پس از بررسی ها و معایناتی که بیان نمودیم نوبت به تعیین خط رویش موها می رسد که بایستی با دقت بسیار بالایی انجام شود چرا که ارتباط مستقیمی با رشد طبیعی موهای شما دارد. همچنین لازم به ذکر است که در این جلسه از کاشت fut تعداد گرافت های لازم برای پوشش سر شما نیز انتخاب می گردند تا بتوانید هرچه بهتر به نتایج دلخواه خود دست یابید.
• تزریق بی حسی موضعی
سومین مرحله از کاشت مو به روش FUT تزریق بی حسی های موضعی می باشد که طی جلسه کاشت انجام می شود. این بی حسی ها به شما کمک می کنند تا حین برداشت فلپ ها دردی را احساس نکنید.

مطالعه بیشتر  استفاده از اسپری بعد از کاشت مو + مهر ۱۴۰۱

تزریق بی حسی موضعی
• برداشت فولیکول های مو به صورت نواری
پس از بی حسی ناحیه اهدایی، پزشک فولیکول های لازم را به صورت نواری برداشت می نماید. توجه داشته باشید که این مرحله با استفاده از ابزارهای پیشرفته ای انجام می شود و پس از برداشت نوار پزشک سریع ناحیه موردنظر را بخیه می کند تا به این طریق مانع از ایجاد عفونت گردد.
• برسی فولیکول ها و آماده سازی آن ها
نوارهای حاوی فولیکول های مو از همان ابتدا قابل استفاده نبوده و نیاز به پالایش دارند. برای این امر کادر درمانی فعال در کلینیک زیبایی نوارها را با استفاده از میکروسکوپ بررسی نموده و آن ها را به صورت دوتایی و یا سه تایی دسته بندی می نمایند.
• کاشت فولیکول های برداشت شده
آخرین مرحله از کاشت مو به روش FUT به جاسازی فولیکول های آماده شده اختصاص می یابد که طی آن پزشک با دقت و با استفاده از ابزارهای مخصوصی این فولیکول ها را در ناحیه طاس شده کاشت می نماید. برای کاشت فولیکول ها ابتدا برش های بسیار ریزی در ناحیه گیرنده ایجاد می شوند سپس فولیکول ها در این بخش قرار می گیرند.

مجموعه مزیت های کاشت مو با تکنیک FUT

از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش fut موارد زیر را می توان تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.
• عدم نیاز به تراشیدن موها برای کاشت
• کاشت تعداد بالایی گرافت در یک جلسه
• دستیابی به نتایجی کاملا طبیعی پس از رشد موها
• بهترین گزینه برای افرادی که با طاسی های گسترده ای در سر خود مواجه هستند.
• مقرون به صرفه بودن نسبت به دیگر روش ها همچون کاشت مو به روش FUE

مزیت کاشت مو با تکنیک FUT

معایب کاشت مو به روش fut

حال که با مجموعه مزایای این روش درمانی آشنا شدید بهتر است اشاره ای نیز به معایب کاشت مو به روش fut داشته باشیم. از معایب این روش موارد زیر را می توان نام برد.
• ایحاد زخم در بانک موی اهدایی
• امکان عفونت در بخش طاس شده سر
• دوره نقاهت طولانی

مهم ترین عارضه های روش FUT

نکته ای که باید بدانید این است که عوارض کاشت مو در تمام روش ها وجود دارند اما شما با رعایت مجموعه نکات بسیار مهمی که در این زمینه اهمیت دارند می توانید مانع از ایجاد چنین عوارضی شوید. انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو یکی از این نکات می باشد که به شما کمک می کند تا از شر این عوارض رهایی یابید.

عارضه های روش FUT

عدم انتخاب چنین کلینیک هایی شرایطی بسیار بد را برای شما رقم خواهد زد و بایستی بدانید که عوارض کاشت مو به روش fut در چنین شرایطی شامل ایجاد قرمزی، خارش و یا بی حسی می شود. با این تفاسیر توصیه داریم حتما برای درمان خود به سراغ کلینیک های معتبر بروید زیرا این مراکز از امکانات بسیار پیشرفته ای برخوردار بوده و با تکیه بر تیم پزشکی مجرب خود قادرند تا به شما کمک های قابل توجه ای نمایند.

دستورالعمل های قبل از کاشت مو با تکنیک FUT

رعایت نکات قبل از کاشت مو به روش FUT به شما کمک می کند تا بتوانید در ادامه پروسه درمانی بهتری را تجربه کنید بنابراین به هیچ عنوان در این راستا سهل انگاری ننمایید. این نکات به شرح زیر می باشند.
• اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
• از مصرف داروهایی همچون آسپرین و یا دیگر داروهای رقیق کننده خون بپرهیزید.
• از یک هفته قبل از کاشت مو به روش FUT مصرف داروهای ضد التهابی را کنار بگذارید.
• دقت کنید ناحیه سر شما دچار آفتاب سوختگی نشده باشد.
• دو هفته قبل از کاشت مو مصرف الکل و یا استعمال دخانیات را کنار بگذارید.
• برنامه های تجویز شده از سوی پزشک برای شستشوی ناحیه اهدایی را رعایت کنید.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش FUT

در کنار نکاتی که لازم است قبل از کاشت مو به روش FUT انجام دهید، مراقبت هایی نیز برای بعد از انجام عمل وجود دارد که رعایت آن ها الزامی بوده و ارتباط مستقیمی با نتایجی که از سوی این روش دریافت می نمایید دارد. مراقبت های بعد از کاشت مو به روش FUT شامل موارد زیر می شوند.
• به هیچ عنوان ناحیه کاشت شده را لمس و یا ماساژ ندهید.
• برای شستشوی موهای خود حتما براساس دستورات پزشک خود عمل نمایید.
• تمام داروهای تجویز شده را به طور منظم مصرف کنید.
• تا ۲ هفته مصرف الکل و استعمال دخانیات را کنار بگذارید.
• به مدت ۳ هفته از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب بپرهیزید.
• به هیچ عنوان به مدت ۱ ماه فعالیت های ورزشی سنگین انجام ندهید.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش FUT

هزینه کاشت مو به روش FUT

در راستای قیمت کاشت مو و هزینه هایی که چنین درمانی برای شما به همراه دارد نمی توان نظر قطعی داد چرا که عامل ها و فاکتورهای مختلفی می توانند بر روی قیمت این روش اثر گذار باشند اما به طور کلی لازم است بدانید که هزینه کاشت مو به روش FUT نسبت به دیگر روش ها کمتر می باشد.
از عامل های اثرگذار در این زمینه می توان به میزان دستمزد پزشک، تعداد فولیکول های موی موردنیاز، وضعیت فعلی بانک مو و کلینیک زیبایی اشاره نمود که هرکدام در پروسه درمانی کاشت مو به روش FUT اثرات قابل توجه ای دارند و نباید به سادگی از کنار آن ها عبور نمود.

مطالعه بیشتر  نگران چربی سر بعد از کاشت مو نباشید + مهر۴۰۱

تفاوت کاشت مو به روش sut و fut

به نظر شما چه تفاوتی میان دو روش کاشت مو fut و sut وجود دارد؟ این پرسشی است که پاسخ به آن می تواند به شما کمک کند تا بهترین روش درمانی برای رفع طاسی سر خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید مهم ترین تفاوت کاشت مو به روش sut و fut موارد زیر می باشد.
• ساختار کاشت مو به روش sut به گونه ای که تمام مراحل کاشت طی یک جلسه به پایان می رسند و شما برای درمان خود نیازی به مراجعات بعدی نخواهید داشت.

تفاوت کاشت مو به روش fut و sut

• توجه داشته باشید که تمام مراحل کاشت مو به روش sut با استفاده از دستگاه انجام خواهد شد اما در کاشت مو به روش FUT بایستی پزشک شما برای انجام مراحل از دانش تجربی بسیار بالایی برخوردار باشد.
• میزان تراکم مو در روش sut نسبت به fut افزایش قابل توجه ای داشته است.

اهمیت انتخاب کلینیک مناسب برای کاشت مو FUT

در بخش های قبل تاکید نمودیم که انتخاب یک کلینیک مناسب برای کاشت مو اهمیت بسیار زیادی دارد و بایستی براساس ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو عمل نمود. پرسشی که اینجا مطرح می گردد این است که چنین کلینیک هایی چه ویژگی هایی دارند؟ به طور معمول کلینیک هایی که اعتبار بسیار بالایی دارند و شما می توانید به واسطه آن ها کاشت مو به روش fut در تهران را انجام دهید از امکانات و دستگاه های بسیار پیشرفته ای برخوردار می باشند.
همچنین لازم به ذکر است که فعالیت آن ها کاملا تحت نظارت وزارت بهداشت بوده و از کادر درمانی مجرب و پزشکانی حرفه ای بهره مند هستند. شما با انتخاب چنین مراکزی قادر خواهید بود تا پروسه درمانی خود را به بهترین حالت ممکن طی نموده و در مدت زمانی کوتاهی به نتایج دلخواه خود دست یابید.

یکی دیگر از روش های بسیار عالی و نوین در کاشت مو، روش ترکیبی است، شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش به صفحه کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید.

انتخاب کلینیک مناسب کاشت مو

عصر جدید بهترین کلینیک زیبایی پاسداران

با مطالعه مطالبی که بیان شد اگر شما نیز جزء افرادی هستید که قصد دارید تا پروسه کاشت مو در تهران را طی کنید لازم است با بهترین کلینیک های فعال در این شهر آشنا شوید. با توجه به محبوبیت کاشت مو به روش FUT و استقبالی که تاکنون از این روش درمانی شده است، مراکز بسیاری خدمات کاشت مو به این روش را ارائه می نمایند اما نکته ای که نباید فراموش کنید این است که تمام این مراکز معتبر نیستند.
در چنین شرایطی برای برطرف نمودن این چالش ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را پیشنهاد می نماییم که با تبعیت از تمام قوانین وزارت بهداشت فعالیت های خود را تحت نظارت دکتر وجودی انجام می دهد. این پزشک سوابق درخشانی در این راستا داشته و حدود ۲۵ سال است که در عرصه کاشت مو ارائه خدمت می نماید. شما با خدمات بی نظیر این کلینیک که بهترین کلینیک زیبایی پاسداران می باشد می توانید در مدت زمان کوتاهی رویای دستیابی به موهایی زیبا و طبیعی را برای خود تحقق بخشید.

خدمات کلینیک عصر جدید در زمینه کاشت مو به روش های به روز و جدید دنیا

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش ترکیبی، هزینه ها و نکات مهم درمورد آن

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.