درمان ریزش مو با فیلرمو

آیا می دانید که فیلر مو بهترین راه برای جلوگیری از ریزش موها به شمار می رود؟ تاکنون تجربه استفاده از این متد درمانی را داشته اید؟ این روزها افراد بسیاری از ریزش موهای سر خود رنج می برند و همین موضوع موجب شده است تا شاهد ایجاد طاسی در کناره ها و یا وسط سر خود باشند.

عدم توجه به این ریزش ها زمینه های گسترده تر شدن آن ها را فراهم می سازد بنابراین نباید نسبت به آن ها بی توجه بود. افزایش بی شمار ریزش مو، موجب شده تا در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی شاهد می باشیم راهکارهای مختلفی برای درمان روی کار بیایند.

کلینیک-زیبایی

فیلر مو یکی از همین راهکارها به شمار می رود که با مزایای بی نظیر خود این توانایی را دارد تا مانع از گسترش طاسی موهای شما گردد. این متد درمانی ویژگی های خاص خود را دارد که شما به عنوان یک متقاضی بایستی قبل از هر اقدامی نسبت به این ویژگی ها به دانش کافی دست یابید. به نظر شما فیلر مو چگونه می تواند به ریزش موهای انسان کمک کند؟

دلایل اصلی ریزش موها

دلایل مختلفی می توانند زمینه ساز ریزش های جزئی و یا گسترده ی موهای انسان گردند که برخی قابل کنترل بوده و برخی دیگر را نمی توان کنترل نمود. گاهی ممکن است انسان به دلیل استفاده بسیار زیاد از رنگ، اتوی مو و یا سشوار به این بیماری مبتلا گردد. ممکن است بپرسید که این عوامل چگونه می توانند موجب ریزش موهای سر انسان گردند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که استفاده مکرر از سشوار و اتوی مو می تواند زمینه های نازک شدن موهای شما را فراهم سازد. زمانی که ریشه موهای انسان ضعیف گردد، طاسی های جزئی و یا گسترده ای در ناحیه سر انسان اتفاق می افتد که نباید آن ها را نادیده گرفت. علاوه بر این ممکن است انسان به دلیل عامل های ژنتیکی ، تغییرات هورمونی و رژیم غذایی نامناسب دچار ریزش مو گردد.

قیمت فیلرمو

فیلر مو چیست؟

فیلر مو بهترین راهکار برای درمان این ریزش ها و متعاقبا از بین بردن طاسی ها می باشد که از زمان پیدایش خود تاکنون مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. این متد درمانی می تواند با تقویت نمودن ریشه های موی شما زمینه های رشد مجدد آن ها را فراهم سازد تا بتوانید برای همیشه از شر طاسی موهای خود خلاص شوید.

توجه داشته باشید ساختار این متد به گونه ای است که تارهای موی شما را ضخیم تر می سازد و به این طریق برای شما چهره ای زیباتر را به ارمغان خواهد آورد.اگر بخواهیم به صورت اجمالی فیلرمو را تشریح نماییم می توان گفت که فیلر نوعی ژل می باشد که در بردارنده تمام ویتامین ها، پروتئین ها و مواد مغذی رشد دهنده مو است که همگی در کنار هم می توانند موجب رشد و تقویت موهای شما گردند.

استفاده از این متد هیچگونه محدودیت جنسی ندارد و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند اما بایستی درمان خود را تحت نظارت پزشکان مجرب پیش ببرند.

ساختار فیلر مو به گونه ای طراحی شده است که می تواند یک لایه محافظتی را در اطراف فولیکول های موی شما ایجاد نماید تا موهای شما به دور از هرگونه عامل آسیب رسانی قرار گیرند. این عامل ها شامل استرس، نور خورشید و آلودگی های محیطی شوند که هرکدام می توانند اثرات مخربی بر روی سلامت موهای شما داشته باشند.

هزینه فیلرمو

تولید کلاژن ها با استفاده از فیلر مو

نکته ای که در راستای فیلرمو باید بدانید این است که تکنیکی میکروتزریقی به شمار می رود که طی آن ترکیبات خاصی با استفاده از سوزن های باریک به زیرپوست شما تزریق می گردند. زمانی که این ترکیبات به ریشه موهای شما نفوذ نمایند شما شاهد تقویت فولیکول های موی خود خواهید بود و زمانی که این فولیکول ها تقویت شوند، رویش مجددهای از دست رفته اتفاق می افتد.

ترکیبات مورد استفاده برای فیلرمو حاوی هیالورونیک اسید می باشند که با قابلیت های بی نظیر خود می توانند موهای شما را هیدراته نمایند. هیدراته شدن موهای شما برابر است با تولید کلاژن که به طور معمول بر اثر تحریک فیبروپلاست ها بروز می یابد. توجه داشته باشید تولید کلاژن ها به اندازه ای اهمیت دارد که می تواند گردش خون را در پوست سر شما افزایش داده و و موجب بهبود ساختار آن گردد.

همچنین لازم است بدانید که ترکیبات فیلرمو می توانند خاصیت ارتجاعی موهای شما را حفظ نموده و عملکرد فولیکول های موی شما را بهبود بخشند. همین موارد می توانند به خوبی نشان دهند که فیلرمو علاوه بر رشد مجدد موها این قابلیت را دارد تا ریزش موهای شما را متوقف نموده و مانع از گسترش طاسی آن ها گردد.

مزایای فیلرمو

اهمیت استفاده از فیلرمو

با توجه به تحقیقاتی که بر روی ساختار فیلر مو صورت پذیرفته اند، این متد درمانی می تواند مشکلات مربوط به موهای شما را در سه فاز کلی درمان نماید. این سه فاز به شرح زیر می باشند.

• تقویت نمودن ریشه موها

دلایل مختلفی می توانند موجب ضعیف شدن بافت موهای انسان گردند که در بخش های قبل نیز به طور اجمالی به بررسی آن ها پرداختیم. ترکیبات فیلرمو به دلیل برخورداری از مواد مغذی به خوبی می توانند موهای شما را تقویت نموده، آن ها را بازسازی و احیا کنند.

تقویت مو موجب می شود تا نسبت به قبل پرتر شده و به میزان جذابیت شما نیز بیفزاید. بنابراین فیلر مو نه تنها از نظر درمانی محبوبیت دارد بلکه به عنوان یک متد زیبایی نیز قابل تحسین می باشد.

• رشد مجدد موهای سر

استفاده از ترکیبات فیلر مو شرایطی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید طاسی های ایجاد شده در ناحیه سر خود را درمان نمایید چرا که می توانند ریشه موهای شما را احیا کنند. چنین پروسه ای به طور قطع موجب می شود تا پس از رشد مجدد موهای خود صاحب موهایی شوید که خط رویشی بسیار طبیعی دارند. همین یکنواخت بودن موهای تازه رشد کرده اثرات مثبت بسیار زیادی بر روی زیبایی و جذابیت شما دارد.

• جلوگیری از ریزش مجدد آن ها

نکته ای که باید بدانید این است که اثرات درمان ریزش مو با فیلر مو تنها محدود به زمان تزریق آن نمی شود بلکه شما پس از پایان دوره های تکمیلی نیز می توانید با استفاده از ترکیبات فیلر سلامت موهای خود را حفظ نمایید. در واقع به بیان ساده تر می توان گفت که این ترکیبات اثراتی طولانی مدت دارند و می توانند خیال شما را برای داشتن موهایی زیبا و پرپشت برای همیشه راحت کنند.

ترکیبات فیلرمو

چگونگی درمان ریزش مو با فیلر مو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی نحوه تزریق فیلرمو بپردازیم. پس از تزریق ترکیبات توسط پزشک، مواد مغذی موجود در ماده تزریقی به تدریج در بافت پوستی شما انتشار می یابند تا بتوانند ریشه موهای شما را تقویت کنند. نکته ای که باید بدانید این است که ترکیبات فیلرمو می توانند به صورت ۲۴ ساعته اثرات مثبت خود را بر روی ریشه موهای شما داشته باشند.

میزان داوم و ماندگاری این ترکیبات ۲ هفته می باشد و این مدت بهترین زمان برای تقویت موهای هر انسانی است تا در انتها بتواند به نتایجی که انتظارش را دارد دست یابد. همچنین باید بدانید که هدف فیلرمو درمان ضعف ریشه های مو می باشد تا به این طریق بتوان نازکی و شکنندگی آن را بهبود بخشید. این شرایط همگی در کنار هم موجب شده اند تا از فیلرمو به عنوان درمانی با اثربخشی طولانی مدت یاد شود.

مزایای درمان با فیلرمو

ترکیبات فیلرمو و اثرات بی نظیر آن ها

فیلر مو به طور کلی دارای ۷ ترکیب برای رشد و تقویت موهای شما می باشد که همگی خواص بی شماری به همراه دارند. این ترکیبات عبارتند از:

• اولیگو پپتید ۵۴

این ماده با خواص بی نظیر خود این قابلیت را دارد تا مانع از ریزش موهای شما گردد و تمام عواملی را نیز که موجب ریزش آن ها می شوند را از بین می برد. تزریق این ماده به بافت پوست موجب می گردد تا از میزان نازکی و شکنندگی موهای شما کاسته شده و شما برای همیشه از شر ریزش موهای خود خلاصی یابید.

• دکا پپتید ۱۰

این ماده برای تغذیه نمودن پوست سر و ریشه موهای شما کاربرد دارد و می تواند مانع از خشکی آن ها گردد. همچنین شما با خواص بی نظیر دکا پپتید ۱۰ می توانید حالت دهی موهای خود را بهبود ببخشید.

• هیالورونیک اسید

در بخش های قبل اشاره نمودیم که هیالورونیک اسید می تواند موهای شما را هیدراته نموده و به این طریق مانع از شکنندگی آن ها گردد. این ماده رطوبت لازم را برای موهای شما تعامین نموده و با تحریک فیبروپلاست ها موجب تولید کلاژن در پوست سر شما می گردد.

• اکتا پپتید ۲

خواص اکتا پپتید ۲ در راستای محافظت نمودن از موها در برابر عامل های آسیب رسان همچون استرس و اشعه های مضر می باشد که می تواند یک لایه حفاظتی را برای موهای شما ایجاد کند.

• اکتا پپتید ۱۱

از مهم ترین خواص این ماده می توان به تحریک ریشه موها برای تولید کلاژن اشاره نمود. افزایش میزان تولید کلاژن ها موجب نرمی و لطافت بیشتر موهای شما می گردد.

• اولیگو پپتید ۷۱

این ماده از فیلرمو قادر است تا از رنگ دانه های موجود در موهای شما محافظت نموده و به این طریق از سفید شدن آن ها جلوگیری نماید. شما با استفاده از این ماده می توانید شادابی و جوانی خود را تامین سازید.

• دکا پپتید ۱۸

این ماده برای تحریک پوست سر در راستای تولید فولیکول های جدید کاربرد دارد تا بتوان زمینه های رویش مجدد ها را فراهم ساخت. از دیگر خواص آن می توان اشاره ای به افزایش میزان ضخامت موها داشت که نشان می دهد فیلرمو بهترین راهکار برای از بین بردن طاسی موهای سر به شمار می رود.

نحوه تزریق فیلرمو

مزایای بهره مندی از درمان فیلرمو

با توجه به مطالبی که تاکنون بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که فیلرمو مزایای بی شماری در راستای تامین سلامت موهای انسان دارد. شما با استفاده از این متد می توانید به نتایجی دست یابید که اثرات آن ها موقتی نبوده و می توانند نیازمندی های شما را در طولانی مدت برآورده سازند.

این امر به عنوان یکی از مزایای درمان با فیلرمو می تواند ریشه موهای شما را تقویت نموده و موجب رشد مجدد موهای از دست رفته شما گردد. از دیگر مزایای فیلرمو می توان موارد زیر را تشریح نمود.

• افزایش میزان ضخامت و حجم موها
• درمان نازکی و شکنندگی موها
• افزایش تراکم موها به دلیل تزریق مواد مغذی
• عدم ایجاد عوارض جانبی
• عدم ایجاد درد و ناراحتی
• تسریع رشد موها
• تقویت نمودن موهای خشک و آسیب دیده
• از بین رفتن عواملی که موجب ریزش موهای سر می گردند.

تعداد جلسات برای دستیابی به نتایج قطعی

هر فرد با توجه به وضعیت و شرایط موهای خود نیاز به جلسات درمانی مشخصی دارد تا در انتها بتواند به موهایی سالم و زیبا دست یابد. با توجه به این امر می توان گفت که شرایط فرد و میزان کیفیت موهای وی می توانند بر روی تعداد جلسات فیلرمو اثرگذار باشند. به طور معمول شما بایستی ۳ جلسه درمانی با فواصل ۱۵ روزه را پشت سر بگذارید تا بتوانید به هدف اصلی خود دست یابید.

تعداد جلسات فیلرمو

مراقبت های ضروری بعد از فیلرموها

همانند دیگر متدهای درمانی، فیلرمو نیز برای ارائه نتایج اثربخش خود نیاز به رعایت مراقبت های بسیار مهمی دارد که نباید در راستای انجام آن ها سهل انگاری نمود. اقدامات بعد از فیلرمو شامل موارد زیر می شوند.

• به هیچ عنوان موهای خود را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.
• تا ۲۴ ساعت بعد از جلسه موهای خود را شستشو ندهید.
• از بستن روسری های محکم و یا کلاه بپرهیزید.
• تا پایان دوره بهبود، موهای خود را رنگ نکنید.
• پوست سر خود را به آرامی ماساژ دهید.
• تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت نمایید.

اقدامات بعد از فیلرمو

میزان هزینه فیلرمو به چه صورت است؟

پزشکانی که در راستای ارائه خدمات زیبایی فعالیت دارند برای محاسبه قیمت فیلرمو با توجه به برند و میزان دوز تزریقی عمل می نمایند. همین امر می تواند از نظر بودجه ای شرایط متفاوتی را پیش روی شما قراردهد. همچنین وضعیت فعلی موهای شما نیز می تواند در تعیین قیمت فیلرمو اثر داشته باشند.

تجربه درمانی اثربخش در کلینیک زیبایی عصر جدید

این روزها افراد بسیار زیادی متقاضی انجام فیلرمو در شهر تهران می باشند و همین موضوع موجب شده است تا نتوانند از میان تمام مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند بهترین را انتخاب کنند. بهترین بودن یک کلینیک مستلزم برخورداری از کادر درمانی مجرب، پزشکان متخصص، تجهیزات پیشرفته و مجهز و فعالیت قانونی می باشد که ما آن ها را در کلینیک زیبایی عصر جدید که بهترین کلینیک تهران می باشد برای شما فراهم نموده ایم.

هدف از فیلرمو

خدمات دیگر کلینیک زیبایی عصر جدید در حوزه سلامت و زیبایی مو

از دیگر خدمات مجموعه عصر جدید در راستای تامین سلامت و زیبایی موهای شما می توان موارد زیر را نام برد.

کاشت مو

کاشت مو روشی بسیار موثر و عالی برای برطرف ساختن طاسی موها می باشد که انواع مختلفی داشته و به لطف پیشرفت ها و تحولاتی که تاکنون پشت سر گذاشته است، به خوبی می تواند رویای شما را تحقق بخشد.

این متد با کاشت طبیعی فولیکول های مو در نواحی طاس شده قادر است تا خط رویشی بسیار طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا و ویژگی های این متد درمانی و زیبایی می توانید صفحه کاشت مو را مطالعه کنید.

کاشت ابرو

علاوه بر موها، ممکن است ابروهای انسان نیز دچار ریزش شده و متعاقبا از تراکم آن ها نیز کاسته شود. کاشت ابرو متدی است که می تواند موهای از دست رفته ناحیه ابروی شما را بازگردانده و حالتی بسیار زیبا را به آن ها ببخشد.

ما در مجموعه عصر جدید از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای برای کاشت ابروهای شما استفاده می نماییم که برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آن توصیه داریم حتما صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

کاشت ریش و سبیل

از میان تمام افرادی که از طاسی موهای سر خود رنج می برند می توان افرادی را نیز شاهد بودیم که دارای ریش و سبیل های کم پشت بوده و قصد دارند تا با استفاده کاشت ریش و سبیل تراکم موهای این ناحیه از بدن خود را افزایش دهند.

خدمات ما در عصر جدید شامل کاشت ریش و نیز خواهد شد و شما می توانید تمام مراحل این امر را تحت نظر پزشکان مجرب ما پشت سر بگذارید. اطلاعات دقیق تر درباره کاشت موی این ناحیه را می توانید از صفحه کاشت ریش و سبیل دریافت کنید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.