درمان ریزش مو با فیلر مو

آیا می دانید که فیلر مو بهترین راه برای جلوگیری از ریزش موها به شمار می رود؟ تاکنون تجربه استفاده از این متد درمانی را داشته اید؟ این روزها افراد بسیاری از ریزش موهای سر خود رنج می برند و همین موضوع موجب شده است تا شاهد ایجاد طاسی در کناره ها و یا وسط سر خود باشند. عدم توجه به این ریزش ها زمینه های گسترده تر شدن آن ها را فراهم می سازد بنابراین نباید نسبت به آن ها بی توجه بود. افزایش بی شمار ریزش مو، موجب شده تا در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی شاهد می باشیم راهکارهای مختلفی برای درمان روی کار بیایند.

فیلر مو یکی از همین راهکارها به شمار می رود که با مزایای بی نظیر خود این توانایی را دارد تا مانع از گسترش طاسی موهای شما گردد. این متد درمانی ویژگی های خاص خود را دارد که شما به عنوان یک متقاضی بایستی قبل از هر اقدامی نسبت به این ویژگی ها به دانش کافی دست یابید. به نظر شما فیلر مو چگونه می تواند به ریزش موهای انسان کمک کند؟

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

دلایل اصلی ریزش موی شما چیست؟

علت ریزش مو

دلایل مختلفی می توانند زمینه ساز ریزش های جزئی و یا گسترده ی موهای انسان گردند که برخی قابل کنترل بوده و برخی دیگر را نمی توان کنترل نمود. گاهی ممکن است انسان به دلیل استفاده بسیار زیاد از رنگ، اتوی مو و یا سشوار به این بیماری مبتلا گردد. ممکن است بپرسید که این عوامل چگونه می توانند موجب ریزش موهای سر انسان گردند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که استفاده مکرر از سشوار و اتوی مو می تواند زمینه های نازک شدن موهای شما را فراهم سازد. زمانی که ریشه موهای انسان ضعیف گردد، طاسی های جزئی و یا گسترده ای در ناحیه سر انسان اتفاق می افتد که نباید آن ها را نادیده گرفت. علاوه بر این ممکن است انسان به دلیل عامل های ژنتیکی ، تغییرات هورمونی و رژیم غذایی نامناسب دچار ریزش مو گردد.

 آیا میدانید فیلر مو چیست؟

معرفی فیلر مو یا هیر فیلر

فیلر مو بهترین راهکار برای درمان این ریزش ها و متعاقبا از بین بردن طاسی ها می باشد که از زمان پیدایش خود تاکنون مورد استقبال افراد بسیار زیادی قرار گرفته است. این متد درمانی می تواند با تقویت نمودن ریشه های موی شما زمینه های رشد مجدد آن ها را فراهم سازد تا بتوانید برای همیشه از شر طاسی موهای خود خلاص شوید.

توجه داشته باشید ساختار این متد به گونه ای است که تارهای موی شما را ضخیم تر می سازد و به این طریق برای شما چهره ای زیباتر را به ارمغان خواهد آورد.اگر بخواهیم به صورت اجمالی فیلرمو را تشریح نماییم می توان گفت که فیلر نوعی ژل می باشد که در بردارنده تمام ویتامین ها، پروتئین ها و مواد مغذی رشد دهنده مو است که همگی در کنار هم می توانند موجب رشد و تقویت موهای شما گردند.

استفاده از این متد هیچگونه محدودیت جنسی ندارد و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از آن استفاده کنند اما بایستی درمان خود را تحت نظارت پزشکان مجرب پیش ببرند.

ساختار فیلر مو به گونه ای طراحی شده است که می تواند یک لایه محافظتی را در اطراف فولیکول های موی شما ایجاد نماید تا موهای شما به دور از هرگونه عامل آسیب رسانی قرار گیرند. این عامل ها شامل استرس، نور خورشید و آلودگی های محیطی شوند که هرکدام می توانند اثرات مخربی بر روی سلامت موهای شما داشته باشند.

کلاژن سازی با استفاده از هیر فیلر

تولید کلاژن ها با استفاده از فیلر مو

نکته ای که در راستای فیلرمو باید بدانید این است که تکنیکی میکروتزریقی به شمار می رود که طی آن ترکیبات خاصی با استفاده از سوزن های باریک به زیرپوست شما تزریق می گردند. زمانی که این ترکیبات به ریشه موهای شما نفوذ نمایند شما شاهد تقویت فولیکول های موی خود خواهید بود و زمانی که این فولیکول ها تقویت شوند، رویش مجددهای از دست رفته اتفاق می افتد.

ترکیبات مورد استفاده برای فیلرمو حاوی هیالورونیک اسید می باشند که با قابلیت های بی نظیر خود می توانند موهای شما را هیدراته نمایند. هیدراته شدن موهای شما برابر است با تولید کلاژن که به طور معمول بر اثر تحریک فیبروپلاست ها بروز می یابد. توجه داشته باشید تولید کلاژن ها به اندازه ای اهمیت دارد که می تواند گردش خون را در پوست سر شما افزایش داده و و موجب بهبود ساختار آن گردد.

همچنین لازم است بدانید که ترکیبات فیلرمو می توانند خاصیت ارتجاعی موهای شما را حفظ نموده و عملکرد فولیکول های موی شما را بهبود بخشند. همین موارد می توانند به خوبی نشان دهند که فیلرمو علاوه بر رشد مجدد موها این قابلیت را دارد تا ریزش موهای شما را متوقف نموده و مانع از گسترش طاسی آن ها گردد.

مطالعه بیشتر  هزینه مزوتراپی مو و اثرات آن در جوانسازی پوست

 

هیر فیلر؛ متد درمانی بی نظیر

هیر فیلر

با توجه به تحقیقاتی که بر روی ساختار فیلر مو صورت پذیرفته اند، این متد درمانی می تواند مشکلات مربوط به موهای شما را در سه فاز کلی درمان نماید. این سه فاز به شرح زیر می باشند.

تقویت نمودن ریشه موها

دلایل مختلفی می توانند موجب ضعیف شدن بافت موهای انسان گردند که در بخش های قبل نیز به طور اجمالی به بررسی آن ها پرداختیم. ترکیبات فیلرمو به دلیل برخورداری از مواد مغذی به خوبی می توانند موهای شما را تقویت نموده، آن ها را بازسازی و احیا کنند.

تقویت مو موجب می شود تا نسبت به قبل پرتر شده و به میزان جذابیت شما نیز بیفزاید. بنابراین فیلر مو نه تنها از نظر درمانی محبوبیت دارد بلکه به عنوان یک متد زیبایی نیز قابل تحسین می باشد.

رشد مجدد موهای سر

استفاده از ترکیبات فیلر مو شرایطی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید طاسی های ایجاد شده در ناحیه سر خود را درمان نمایید چرا که می توانند ریشه موهای شما را احیا کنند. چنین پروسه ای به طور قطع موجب می شود تا پس از رشد مجدد موهای خود صاحب موهایی شوید که خط رویشی بسیار طبیعی دارند. همین یکنواخت بودن موهای تازه رشد کرده اثرات مثبت بسیار زیادی بر روی زیبایی و جذابیت شما دارد.

جلوگیری از ریزش مجدد آن ها

نکته ای که باید بدانید این است که اثرات درمان ریزش مو با فیلر مو تنها محدود به زمان تزریق آن نمی شود بلکه شما پس از پایان دوره های تکمیلی نیز می توانید با استفاده از ترکیبات فیلر سلامت موهای خود را حفظ نمایید. در واقع به بیان ساده تر می توان گفت که این ترکیبات اثراتی طولانی مدت دارند و می توانند خیال شما را برای داشتن موهایی زیبا و پرپشت برای همیشه راحت کنند.

 

نحوه ترزیق فیلر مو

نحوه ترزیق فیلر مو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی نحوه تزریق فیلر مو بپردازیم. پس از تزریق ترکیبات توسط پزشک، مواد مغذی موجود در ماده تزریقی به تدریج در بافت پوستی شما انتشار می یابند تا بتوانند ریشه موهای شما را تقویت کنند. نکته ای که باید بدانید این است که ترکیبات فیلر مو می توانند به صورت ۲۴ ساعته اثرات مثبت خود را بر روی ریشه موهای شما داشته باشند.

میزان داوم و ماندگاری این ترکیبات ۲ هفته می باشد و این مدت بهترین زمان برای تقویت موهای هر انسانی است تا در انتها بتواند به نتایجی که انتظارش را دارد دست یابد. همچنین باید بدانید که هدف فیلرمو درمان ضعف ریشه های مو می باشد تا به این طریق بتوان نازکی و شکنندگی آن را بهبود بخشید. این شرایط همگی در کنار هم موجب شده اند تا از فیلر مو به عنوان درمانی با اثربخشی طولانی مدت یاد شود.

 

بهترین برند و مواد فیلر مو

معرفی مواد فیلر مو

از دیگر عوامل تاثیر گذار روند تزریق هیر فیلر استفاده از بهترین برند قیلر مو است. فیلر مو به طور کلی دارای ۷ ترکیب برای رشد و تقویت موهای شما می باشد که همگی خواص بی شماری به همراه دارند. این ترکیبات را مش عبارتند از:

 • اولیگو پپتید ۵۴

این ماده با خواص بی نظیر خود این قابلیت را دارد تا مانع از ریزش موهای شما گردد و تمام عواملی را نیز که موجب ریزش آن ها می شوند را از بین می برد. تزریق این ماده به بافت پوست موجب می گردد تا از میزان نازکی و شکنندگی موهای شما کاسته شده و شما برای همیشه از شر ریزش موهای خود خلاصی یابید.

 • دکا پپتید ۱۰

این ماده برای تغذیه نمودن پوست سر و ریشه موهای شما کاربرد دارد و می تواند مانع از خشکی آن ها گردد. همچنین شما با خواص بی نظیر دکا پپتید ۱۰ می توانید حالت دهی موهای خود را بهبود ببخشید.

 • هیالورونیک اسید

در بخش های قبل اشاره نمودیم که هیالورونیک اسید می تواند موهای شما را هیدراته نموده و به این طریق مانع از شکنندگی آن ها گردد. این ماده رطوبت لازم را برای موهای شما تعامین نموده و با تحریک فیبروپلاست ها موجب تولید کلاژن در پوست سر شما می گردد.

 • اکتا پپتید ۲

خواص اکتا پپتید ۲ در راستای محافظت نمودن از موها در برابر عامل های آسیب رسان همچون استرس و اشعه های مضر می باشد که می تواند یک لایه حفاظتی را برای موهای شما ایجاد کند.

 • اکتا پپتید ۱۱

از مهم ترین خواص این ماده می توان به تحریک ریشه موها برای تولید کلاژن اشاره نمود. افزایش میزان تولید کلاژن ها موجب نرمی و لطافت بیشتر موهای شما می گردد.

 • اولیگو پپتید ۷۱

این ماده از فیلرمو قادر است تا از رنگ دانه های موجود در موهای شما محافظت نموده و به این طریق از سفید شدن آن ها جلوگیری نماید. شما با استفاده از این ماده می توانید شادابی و جوانی خود را تامین سازید.

 • دکا پپتید ۱۸

این ماده برای تحریک پوست سر در راستای تولید فولیکول های جدید کاربرد دارد تا بتوان زمینه های رویش مجدد ها را فراهم ساخت. از دیگر خواص دکا پپتید ۱۸ که جزو مواد فیلر مو می باشد، می توان اشاره به افزایش میزان ضخامت موها داشت که نشان می دهد فیلرمو بهترین راهکار برای از بین بردن طاسی موهای سر به شمار می رود.

مزایای فیلر مو

مزایای فیلر مو

با توجه به مطالبی که تاکنون بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که مزایا فیلر مو در راستای تامین سلامت موهای انسان، بسیار زیاد است. شما با استفاده از این متد می توانید به نتایجی دست یابید که اثرات آن ها موقتی نبوده و می توانند نیازمندی های شما را در طولانی مدت برآورده سازند.

مطالعه بیشتر  بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران و ایران

این امر به عنوان یکی از مزایای درمان با فیلرمو می تواند ریشه موهای شما را تقویت نموده و موجب رشد مجدد موهای از دست رفته شما گردد. از دیگر مزایای فیلرمو می توان موارد زیر را تشریح نمود.

 • افزایش میزان ضخامت و حجم موها
 • درمان نازکی و شکنندگی موها
 • افزایش تراکم موها به دلیل تزریق مواد مغذی
 • عدم ایجاد عوارض جانبی
 • عدم ایجاد درد و ناراحتی
 • سریع رشد موها
 • تقویت نمودن موهای خشک و آسیب دیده
 • از بین رفتن عواملی که موجب ریزش موهای سر می گردند.

تعداد جلسات فیلر مو برای دستیابی به نتایج قطعی

تعداد جلسات فیلر مو

هر فرد با توجه به وضعیت و شرایط موهای خود نیاز به جلسات درمانی مشخصی دارد تا در انتها بتواند به موهایی سالم و زیبا دست یابد. با توجه به این امر می توان گفت که شرایط فرد و میزان کیفیت موهای وی می توانند بر روی تعداد جلسات فیلر مو اثرگذار باشند. به طور معمول شما بایستی ۳ جلسه درمانی با فواصل ۱۵ روزه را پشت سر بگذارید تا بتوانید به هدف اصلی خود دست یابید.

 

مراقبت های بعد از فیلر مو را جدی بگیرید!

مراقبت های بعد از فیلر مو

همانند دیگر متدهای درمانی، فیلرمو نیز برای ارائه نتایج اثربخش خود نیاز به رعایت مراقبت های بسیار مهمی دارد که نباید در راستای انجام آن ها سهل انگاری نمود. مراقبت های بعد از فیلر مو شامل موارد زیر می شوند.

 • به هیچ عنوان موهای خود را در معرض نور مستقیم آفتاب قرار ندهید.
 • تا ۲۴ ساعت بعد از جلسه موهای خود را شستشو ندهید.
 • از بستن روسری های محکم و یا کلاه بپرهیزید.
 • تا پایان دوره بهبود، موهای خود را رنگ نکنید.
 • پوست سر خود را به آرامی ماساژ دهید.
 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت نمایید.

میزان هزینه فیلرمو به چه  عواملی بستگی دارد ؟

پزشکانی که در راستای ارائه خدمات زیبایی فعالیت دارند برای محاسبه قیمت فیلر مو با توجه به برند و میزان دوز تزریقی عمل می نمایند. همین امر می تواند از نظر بودجه ای شرایط متفاوتی را پیش روی شما قراردهد. همچنین وضعیت فعلی موهای شما نیز می تواند در تعیین قیمت فیلرمو اثر داشته باشند.

عکس قبل و بعد فیلر مو

در تصاویر زیر می توانید نمونه عکس فیلر مو و میزان اثرگذاری آن را بطور دقیق مشاهده کنید.

عکس قبل و بعد فیلر مو

فیلرمو در تهران؛ کلینیک زیبایی عصر جدید

این روزها افراد بسیار زیادی متقاضی انجام فیلر مو در تهران می باشند و همین موضوع موجب شده است تا نتوانند از میان تمام مراکزی که در این زمینه فعالیت دارند بهترین را انتخاب کنند. بهترین بودن یک کلینیک مستلزم برخورداری از کادر درمانی مجرب، پزشکان متخصص، تجهیزات پیشرفته و مجهز و فعالیت قانونی می باشد که ما آن ها را در کلینیک زیبایی عصر جدید که بهترین کلینیک تهران می باشد برای شما فراهم نموده ایم.

هیر فیلر در تهران

خدمات دیگر کلینیک زیبایی عصر جدید در حوزه سلامت و زیبایی مو

از دیگر خدمات مجموعه عصر جدید در راستای تامین سلامت و زیبایی موهای شما می توان موارد زیر را نام برد.

کاشت مو

کاشت مو روشی بسیار موثر و عالی برای برطرف ساختن طاسی موها می باشد که انواع مختلفی داشته و به لطف پیشرفت ها و تحولاتی که تاکنون پشت سر گذاشته است، به خوبی می تواند رویای شما را تحقق بخشد.

این متد با کاشت طبیعی فولیکول های مو در نواحی طاس شده قادر است تا خط رویشی بسیار طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا و ویژگی های این متد درمانی و زیبایی می توانید صفحه کاشت مو را مطالعه کنید.

کاشت ابرو

علاوه بر موها، ممکن است ابروهای انسان نیز دچار ریزش شده و متعاقبا از تراکم آن ها نیز کاسته شود. کاشت ابرو متدی است که می تواند موهای از دست رفته ناحیه ابروی شما را بازگردانده و حالتی بسیار زیبا را به آن ها ببخشد.

ما در مجموعه عصر جدید از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای برای کاشت ابروهای شما استفاده می نماییم که برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آن توصیه داریم حتما صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

کاشت ریش و سبیل

از میان تمام افرادی که از طاسی موهای سر خود رنج می برند می توان افرادی را نیز شاهد بودیم که دارای ریش و سبیل های کم پشت بوده و قصد دارند تا با استفاده کاشت ریش و سبیل تراکم موهای این ناحیه از بدن خود را افزایش دهند.

خدمات ما در عصر جدید شامل کاشت ریش و نیز خواهد شد و شما می توانید تمام مراحل این امر را تحت نظر پزشکان مجرب ما پشت سر بگذارید. اطلاعات دقیق تر درباره کاشت موی این ناحیه را می توانید از صفحه کاشت ریش و سبیل دریافت کنید.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

خدمات زیبایی و درمانی کلینیک عصر جدید

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید. فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحهکاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر  احیای مو و انواع روش آن + تفاوت احیا با کراتینه مو

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

مزوتراپی مو

مزوتراپی طیف وسیعی از درمان های تزریقی کم تهاجمی است که کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال مزوتراپی مو یکی از کاربردهای این روش درمانی است که ریزش مو را متوقف کرده و رشد مو را تحریک می کند. در مزوتراپی ترکیبی از مواد سفت کننده مختلف به پوست تزریق می شود. این مواد شامل عصاره های گیاهی، داروهای مختلف، ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها، فاکتورهای رشد و سایر عواملی هستند که می توانند به درمان آلوپسی (ریزش مو یا طاسی) کمک کنند.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.