ریزش مو

یکی از مشکلاتی که از گذشته تاکنون، هم آقایان و هم خانم ها درگیر آن بوده اند ریزش مو می باشد که محدود به سن خاصی نبوده و ممکن است در هر سنی و برای هر فردی اتفاق افتد. این ریزش ها زمانی که شدت یابند موجب آزار و اذیت انسان خواهند شد و متعاقبا زمینه های طاسی موها را نیز فراهم می سازند به همین جهت نباید آن ها را بی اهمیت دانست.

ریزش مو

دلایل مختلفی می توانند موجب ریزش مو شوند که برخی از آن ها را می توان کنترل نمود اما برخی دیگر قابل کنترل نبوده و بایستی به فکر راه حل مناسبی برای درمان آن ها بود. در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در این حوزه صورت پذیرفته اند ما شاهد راهکارهای متنوعی برای درمان ریزش مو می باشیم که هرکدام با اثرات مثبت خود می توانند به درمان شما کمک کنند.

نکته ی مهمی که وجود دارد این است که قبل از شروع فرآیند درمانی خود باید به بررسی این مسئله که بهترین راهکار درمانی کدام می باشد بپردازید تا به این طریق بتوانید بهترین و موثرترین روش را انتخاب کنید. در این زمینه توصیه ای که داریم این است که حتما از پزشکانی کمک بگیرید که تجارب بسیار بالایی در این حوزه دارند چرا که این پزشکان با تمام روش های درمانی ریزش مو آشنایی داشته و این توانمندی را دارند تا در مدت زمان کوتاهی شما را به شرایطی که انتظارش را دارید برسانند.

کلینیک-زیبایی

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

ریزش مو چیست؟

هر فرد با توجه به شرایط موهای خود به طور طبیعی طی روز ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو را از دست خواهد داد و این موضوع کاملا طبیعی است اما زمانی که این تارهای مویی بیشتر شوند می گوییم که بین رشد مو و ریزش آن ها تعادلی وجود ندارد و اختلال ایجاد شده است. چنین شرایطی موجب ریختن بیشتر موها می گردد و می تواند شرایط بدی را برای انسان رقم بزند به گونه ای که افزایش بیش از حد آن موجب طاسی موهای سر می شود.

این عارضه را با عنوان ریزش مو می شناسند که در حال حاضر افراد بسیار زیادی از آن رنج می برند و علت آن هم این است که می تواند از تراکم و حجم موهای انسان بکاهد. گاهی ممکن است در شرایطی قرار بگیرید که ریختن موهای شما به صورت ناگهانی اتفاق نیفتد و این پروسه تدریجی باشد. قطعا در چنین شرایطی شما متوجه کاهش تراکم موهای خود نخواهید شد اما باید بدانید که درمان و جلوگیری از این ریزش ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

ریزش مو

علائم ریزش مو

ریزش مو دارای یک مجموعه علائم شایع می باشد که می توان آن ها در تمام افرادی که مبتلا به این بیماری شده اند مشاهده نمود. دیدن این علائم می تواند به شما کمک کند تا این بیماری را تشخیص داده و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به درمان خود اقدام نمایید.

از مهم ترین علائم ریزش مو شدید موارد زیر را می توان نام برد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. تمام این علائم نشان می دهند که شما برای درمان خود و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه بایستی حتما به یک پزشک معالج مراجعه نمایید تا پروسه درمانی شما به بهترین شکل ممکن سپری گردد.

• ریختن تارهای مویی بر روی بالش
• جداشدن تعداد زیادی از تارهای موی زمانی که آن ها را شانه می زنید.
• کنده شدن موها زمانی که آن ها را می کشید.
• تجمع بسیار زیاد تارهای مویی زمان استحمام

ریزش مو

اهمیت درمان ریزش موها

این روزها افراد بسیار زیادی را می توانید مشاهده نمایید که اگر در این بارها با آن ها صحبت کنید به شما می گویند که ریزش مو شدید دارم. جلوگیری از ریزش نه تنها برای این افراد بلکه برای کسانی که به این بیماری نیز مبتلا نمی باشند اهمیت دارد چرا که عدم مراقبت از موها در آینده می تواند چنین شرایطی را برای این افراد نیز رقم بزند.

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم ریزش مو بیماری شایعی است که ممکن است برای هر فردی اتفاق بیفتد و نمی توان گفت که مختص بزرگسالان می باشد. اگر بخواهیم به صورت جامع به بررسی اهمیت درمان و جلوگیری از ریزش موها بپردازیم باید بگوییم که به طور کلی از دو جهت قابل بررسی بوده و هر دو نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

• از نظر زیبایی

جالب است بدانید که برخی کشورها به موهای انسان لقب تاج جوانی را داده اند چرا که می تواند زیبایی قابل توجه ای برای انسان به همراه داشته باشد. طبیعی است که ریزش مو بتواند از میزان جوانی و شادابی انسان بکاهد و این موضوعی است که نمی توان آن را انکار نمود. با توجه به این موضوع اگر شما نیز قصد دارید تا شادابی و جوانی خود را حفظ کنید به سادگی از کنار درمان ریزش مو عبور ننمایید.

ریزش مو

• از نظر روحی و روانی

برخی ممکن است تاثیرات بسیار بدی از ریزش موهای خود بگیرند و این موضوع بر روی روح و روان آن ها اثرات مخربی داشته باشد. در واقع چنین شرایطی ممکن است زمینه ساز خجالت کشیدن انسان از قرارگیری در محل تحصیل، کار و جمع های دوستانه شود. در حال حاضر جوانان بسیار زیادی درگیر این موضوع بوده و از قرارگرفتن در اجتماع به دلیل ریزش مو اجتناب می ورزند. درمان این ریزش ها می تواند به انسان کمک های قابل توجه ای نموده و نشان دهنده اهمیت بسیار بالای آن ها باشد.

راهکارهای جلوگیری از ریزش موها

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که از ریزش موهای خود بیم دارید و قصد جلوگیری از بروز چنین شرایطی را دارید می توانید از راهکارهایی که در این راستا مطرح گردیده اند استفاده نمایید. این راهکارها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و اثرات مثبت و قابل توجه ای در درمان شما به همراه دارند.

ریزش مو

جلوگیری نمودن از ریختن موها با استفاده از تغذیه مناسب

توجه داشته باشید افرادی که موهای آن ها از سلامت بسیار بالایی برخوردار می باشد از نظر تغذیه ای نیز شرایط خوبی را دارند چرا که نوع تغذیه اثرات بسیاری بر روی سلامت موهای انسان دارد. تغذیه مناسب می تواند موهای شما را مقاوم نموده و مانع از ریزش آن ها گردد بنابراین اگر شما نیز از این بیماری رنج می برید توصیه داریم حتما از یک رژیم غذایی مقوی استفاده نمایید.

افرادی که قصد دارند تا رژیم لاغری بگیرند و متعاقبا نگران ریزش موهای خود نیز می باشند می توانند طبق دستورات پزشک خود از مکمل ها و موادی استفاده کنند که سرشار از ویتامین، پروتئین و مواد معدنی بوده و قادرند تا سلامت موها و سلامت جسمانی آن را تامین سازند.

ریزش مو

کاهش استرس بهترین راه برای مقابله با ریزش موها

برخی ممکن است به دلیل استرس بسیار زیاد درگیر ریزش مو شوند و این موضوع نمایانگر بیماری آن ها می باشد. افرادی که طی زندگی خود با استرس های قابل توجه ای مواجه بوده و از این موضوع رنج می برند باید بدانند که ادامه چنین شرایطی می تواند سلامت موهای آن ها را تهدید کند. ممکن است بپرسید چگونه؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که استرس میزان شکنندگی موهای شما را افزایش داده و مانع از فعالیت طبیعی فولیکول های مو می گردد. این موضوع می تواند زمینه ساز ایجاد اختلال در روند رشد موهای شما نیز شود بنابراین توصیه داریم حتما برای درمان استرس خود از دوستان، خانواده و پزشکان فعال در این حوزه کمک بگیرید تا به این طریق مانع از ریزش مو خود شوید.

ریزش مو

دلایل اصلی ریزش مو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی عامل هایی بپردازیم که علت ریزش مو شناخته شده و می توانند این بیماری را در شما ایجاد نمایند. این عامل ها عبارتند از:

• عامل های ارثی یا آندروژنیک

این امر یکی از شایع ترین دلایل ریزش مو به شمار می رود که منجر به ریختن موها در خانم ها و آقایان می گردد. نکته ای که باید بدانید این است که مردانی که به این دلیل دچار ریزش در ناحیه سر خود می گردند این ریزش ها موجب ایجاد طاسی در سر آن ها می شود.

این طاسی ها براساس الگوی خاصی ایجاد شده و اگر دقت نموده باشید ابتدا کناره های سر سپس بالای سر طاس می گردند. این الگو برای ریزش مو در زنان متفاوت می باشد زیرا در خانم ها تنها تارهای مویی نازک می گردند و شما شاهد عقب رفت موهای آن ها نخواهید بود.

ریزش مو

• تغییرات هورمونی

گاهی ممکن است ریزش مو به دلیل تغییرات هورمونی به وجود آید که این تغییرات نشان دهنده عدم تعادل هورمون های بدن است. به طور معمول افزایش سن می تواند چنین اختلالاتی را ایجاد کند به همین دلیل است که شاهد ریزش مو هورمونی بیشتری در افراد مسن می باشیم.

• اختلالات تیروئیدی

علاوه بر دلایلی که بیان شد ممکن است ریزش موهای شما به دلیل اختلالات تیروئیدی رخ دهد چرا که کم کاری و یا پرکاری تیروئید اثرات قابل توجه ای در ریختن موها داشته و درمان آن اثرات مثبت بسیاری بر بهبود شما دارد.

• استرس

در بخش های قبل نیز بیان نمودیم که استرس می تواند زمینه ساز ریزش مو باشد که نوع شدید آن شرایط بدتری را برای شما رقم خواهد زد. با توجه به این امر افرادی که از استرس زیاد رنج می برند نباید نسبت به درمان خود بی تفاوت باشند چرا که عواقب خطرناکی برای آن ها به همراه خواهد داشت.

ریزش مو

انواع ریزش مو

از انواع ریزش مو می توان موارد زیر را تشریح نمود.

• آلوپسی اینولوشنال

طی این نوع ریزش مو، موهای شما به تدریج یعنی با افزایش سن نازک شده و از میزان ضخامت آن ها کاسته می شود. توجه داشته باشید در این نوع ریزش بسیاری از فولیکول های موی سر در حالت استراحت قرارگرفته و رشد آن ها متوقف می گردد.

• آلوپسی آندروژنیک

این نوع وضعیت، وضعیتی ژنتیکی است که محدودیت جنسی نداشته و هم آقایان و هم خانم ها ممکن است به آن مبتلا گردند. تداوم این نوع ریزش موجب ایجاد طاسی مردانه براساس الگوی ریزش و نازک شدن تارهای مویی زنان می گردد.

ریزش مو

• آلوپسی آره تا

نام دیگر آلوپسی آره تا ، ریزش مو سکه ای است که می توان نمونه های بسیاری از آن را در زنان، مردان، کودکان و … مشاهده نمود. این وضعیت نشان می دهد که هر فردی در هر سنی ممکن است به آلوپسی آره آتا مبتلا گردد.

• آلوپسی یونیورسالیس

این نوع ریزش زمینه ساز ریزش مو کل بدن شما خواهد شد به گونه ای که ممکن است موهای ناحیه ابرو، مژه ها و … نیز دچار ریزش گردند.

• تریکو تیلومانیا

این نوع ریزش را با نام اختلال موکنی نیز می شناسند که میان کودکان شیوع بیشتری دارد. در این اختلال فرد به کندن موهای سر خود می پردازد که نباید درمان آن را نادیده گرفت.

ریزش مو

• تلوژن افلوویوم

زمانی که موهای شما تا حد زیادی نازک شوند شما دچار این نوع ریزش خواهید شد. تغییراتی که در چرخه رشد موهای انسان بروز می یابند می توانند زمینه ساز نازک شدن موها و متعاقبا ابتلا به تلوژن افلوویوم شوند.

• آلوپسی زخمی

این نوع اختلال می تواند منجر به ریزش مو دائمی در شما شود. عامل های مختلفی می توانند زمینه ساز بروز این شرایط باشند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را بررسی کنیم می توان التهابات پوستی، فولیکولیت و جوش را نام برد که هرکدام اثرات منفی قابل توجه ای بر سلامت موها دارند. شما با مشاهده عکس ریزش مو به خوبی می توانید متوجه اثرات منفی این اختلال شوید.

ریزش مو

ریزش موی ناگهانی و علت آن

گاهی ممکن است که انسان به طور ناگهانی دچار ریزش شود. به بیان ساده تر می توان گفت که این ریزش ها در مدت زمان کوتاهی اتفاق بیفتند. شوک های هیجانی و یا ناراحتی های روانی می توانند زمینه ساز ریزش ناگهانی موها شوند که اگر بخواهیم برخی از آن ها را نام ببریم می توان به بیهوشی عمومی، تب های شدید، خستگی بیش از حد، کمبودهای تغذیه ای، مصرف برخی داروهای خاص، عدم تعادل در رژیم های غذایی، کمبود ویتامین و عدم رعایت نکات بهداشتی اشاره نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

ریزش مو در بارداری

دوران بارداری و نتیجه آن که همان مادرشدن می باشد از زیباترین و یا شیرین ترین اتفاقاتی است که ممکن است برای هر خانمی رخ دهد اما بارداری نیز می تواند علت ریزش مو باشد چرا که طی آن بدن در یک نوع شوک قرار خواهد گرفت. خانم ها در دوران بارداری خود با یک مجموعه تغییرات هورمونی مواجه می گردند که این تغییرات می توانند موجب ایجاد ریزش مو در بارداری شوند.

با توجه به این امر می توان تغییرات و یا عدم تعادل هورمونی را عامل اصلی بروز این ریزش ها در دوران بارداری دانست. نکته ای که باید بدانید این است که برخی خانم ها طی دوره بعد از زایمان خود دچار این ریزش ها می شوند. در واقع می توان گفت که در این دوره ریزش موهای آن ها افزایش قابل توجه ای نسبت به قبل خواهد یافت. این شرایط نشان دهنده ریزش مو بعد از زایمان می باشد که افراد زیادی از آن رنج می برند.

ریزش مو

ریزش مو بعد از کرونا

گاهی افرادی را می توان یافت که با وجود اینکه ماه ها از دوره بهبود کرونای آن ها گذشته است بازهم با ریزش مو شدیدی مواجه هستند. براساس تحقیقاتی که صورت گرفته است بیش از ۲۰ درصد افرادی که به این بیماری مبتلا شده و ۶ ماه نیز از بهبود آن ها گذشته است درگیر این ریزش ها هستند که دلایل مختلفی می توانند زمینه ساز آن ها باشند. از مهم ترین دلایل ریزش مو بعد از کرونا می توان به استرس و مصرف داروهای درمانی را می توان نام برد.

برای درمان این نوع ریزش مو بایستی کمبودهای تغذیه ای خود را رفع نمایید، صبور باشید، حتما با یک متخصص پوست و مو مشورت کنید، مکمل های تقویت کننده مو مصرف کنید و از محصولات مراقبتی استفاده کنید.

ریختن موها در دوران شیردهی

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم ریزش موها تنها محدود به دوران بارداری نمی شود و فرد ممکن است طی دوران شیردهی خود نیز به این بیماری مبتلا گردد. ریزش مو در شیردهی ممکن است ۳ الی ۴ ماه طول بکشد که قابل درمان بوده و جای نگرانی ندارد.

ریزش مو

دلایل اصلی ریزش مو با انتهای سفید

همه ما در انتهای موهای خود می توانید غده ای سفید رنگ را مشاهده نماییم که نشان دهنده ریشه موها هستند. برخی بر این باورند که اگر موی ریخته شده اگر دارای انتهای سفید باشد دیگر قابل جایگزین شدن نخواهد بود در حالی که این باور کاملا اشتباه می باشد زیرا در این شرایط تنها پیاز مو جدا می گردد و ریشه ها باقی خواهند ماند.

دلایل مختلفی می توانند زمینه ساز ریزش مو با انتهای سفید باشند که به طور اجمالی شامل ناراحتی های عصبی، اختلالات هورمونی، ابتلا به برخی بیماری های پوستی، استفاده از داروهای هورمونی و عدم مراقبت از موها می شوند که نباید آن ها را نادیده گرفت.

درمان ریزش مو

در راستای درمان، شما می توانید یک مجموعه داروهای تقویتی استفاده کنید که خرید بهترین قرص ویتامین برای ریزش مو می تواند اثرات مثبت و قابل توجه ای برای شما به همراه داشته باشد. این داروها قادرند تا فولیکول های موی شما را تقویت نموده و به این طریق موجب استحکام آن ها گردند. علاوه بر این نوع درمان، راهکارهای دیگری نیز وجود دارند که از مهم ترین آن ها موارد زیر را می توان نام برد.

لیزردرمانی

لیزردرمانی روشی است که با ارسال اشعه های درمانی به بافت پوست این قابلیت دارد تا ریزش مو را متوقف ساخته و به این طریق شرایط بهتری را برای شما رقم بزند.

ریزش مو

مزوتراپی

مزوتراپی به عنوان درمانی تزریقی شناخته می شود که طی آن ترکیباتی مغذی که حاوی ویتامین ها، املاح های معدنی و مواد تقویت کننده مو می باشند به بافت پوست تزریق می گردند. این ترکیبات را با نام کوکتل می شناسند که می تواند اثرات مثبت بسیاری بر درمان شما داشته باشد اما نیاز به چند جلسه مکرر دارد.

کلینیک زیبایی عصر جدید بهترین کلینیک برای درمان ریزش موها

اگر ساکن شهر تهران هستید و به دنبال کلینیکی با مجموعه خدمات موثر برای درمان ریزش مو می باشید ما به شما کلینیک عصرجدید را پیشنهاد می نماییم که یکی از بهترین کلینیک های این استان به شمار می رود.

ما در مجموعه عصر جدید با ارائه خدمات مزوتراپی مو این امکان را برای شما فراهم نموده ایم تا موهای خود را تقویت نموده و به این طریق روند درمانی نتیجه بخشی را تجربه کنید. از دیگر خدمات ما در حوزه سلامت مو موارد زیر را می توان نام برد.

کاشت مو

خدمات کاشت مو در مجموعه عصر جدید با استفاده از جدیدترین روش های روز دنیا و تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می گردند. این پزشک از مجرب ترین و کارآزموده ترین پزشکان کشور به شمار می رود که سابقه ای ۲۵ ساله در این حوزه دارد. اطلاعات بیشتر درباره هزینه های این درمان را می توانید در صفحه هزینه کاشت مو دریافت کنید.

ریزش مو

کاشت مو به روش sut

افزایش تراکم و حجم موها و برداشت تعداد بالایی از گرافت ها تنها در یک جلسه هدف نهایی این روش درمانی است که به خوبی می توانید آن ها را برآورده سازید. این تکنیک کاملا جدید بوده و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن انجام می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آن صفحه کاشت مو به روش sut را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش fit

این تکنیک از محبوب ترین روش های درمانی میان متقاضیان می باشد که با برداشت فولیکول ها به صورت جداگانه مراحل کاشت را انجام می دهد. در این روش شما دقت و ظرافت بسیار بالایی را شاهد خواهید بود که همگی می توانند نتایجی طبیعی و زیبا را برای شما رقم بزنند. شما با مطالعه صفحه کاشت مو به روش fit بیشتر می توانید با این روش آشنا شوید.

ریزش مو

کاشت مو به روش میکروگرافت

میکروگرافت با ایجاد سوراخ هایی با اندازه میکرو برای کاشت موها شرایطی را فراهم می سازد تا بتوانید به یک خط رویش کاملا طبیعی دست یابید. این روش درمانی اتوماتیک بوده و مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که در صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت بیشتر می توانید به بررسی این مزیت ها بپردازید.

کاشت مو به روش micro fit

پیشرفت هایی که در راستای متد درمانی fit صورت پذیرفتند موجب ایجاد این روش درمانی شد که در حال حاضر نیز به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. استفاده از تجهیزات پیشرفته یکی از اصول بسیارمهم این تکنیک به شمار می رود که ما در مجموعه عصر جدید همگی را برای شما فراهم نموده ایم. اگر راغب به دریافت خدمات این روش می باشید حتما صفحه کاشت مو به روش micro fit را مطالعه نمایید.

ریزش مو

کاشت مو به روش ترکیبی

زمانی که دو روش درمانی با یک دیگر ترکیب شوند شما قادر خواهید بود تا از مزیت های هر دو روش بهره منده شده و به این طریق شرایطی بسیار عالی را برای خود رقم بزنید. این امر برای کاشت مو به روش ترکیبی نیز صدق می کند که اطلاعات تکمیلی درباره آن را می توانید از صفحه کاشت مو به روش ترکیبی دریافت نمایید.

کاشت مو به روش bht

کاشت مو به روش bht تمام بسترهای لازم برای برداشت مو از دیگر نواحی بدن را فراهم ساخته است به همین جهت است که این روش مختص آقایان بوده و خانم ها نمی توانند از آن استفاده کنند. ما در صفحه کاشت مو به روش bht بیشتر به بررسی این روش پرداخته ایم.

کاشت مو به روش super fue

این روزها افراد بسیار زیادی متقاضی دریافت خدمات کاشت مو super fue می باشند چرا که این روش یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به موهایی طبیعی و پرپشت می باشد. پایه و اساس این روش بر مبنا روش fue بوده و برای برداشت فولیکول ها به صورت تکی عمل می نماید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تکنیک صفحه کاشت مو به روش super fue را مطالعه نمایید.

ریزش مو

کاشت مو به روش dhi

یکی از مزیت های بسیار مهم این روش افزایش سرعت می باشد چرا که فولیکول ها پس از برداشت مستقیم در ناحیه طاس شده کاشت می شوند. این موضعغ نیاز به دقت عمل بسیار بالایی دارد که ما در صفحه کاشت مو به روش dhi به بررسی هرچه بیشتر آن پرداخته ایم.

کاشت مو به روش fue

در این روش نیز همچون روش fit فولیکول های مو به صورت جداگانه و تکی برداشت می شوند اما شما تجهیزات پیشرفته تری را برای این روش شاهد خواهید بود. خونریزی کم، عدم ایجاد درد و ناراحتی و کاشت تعداد بیشتر گرافت ها از مهم ترین مزیت های این روش می باشند که در صفحه کاشت مو به روش fue بیشتر می توانید با آن ها آشنا شوید.

کاشت مو به روش fut

برداشت نواری فولیکول ها موجب افزایش تراکم موهای شما خواهد شد چرا که در این روش تعداد بیشتری گرافت از ناحیه اهدایی استخراج می گردند. این اساس کار این روش درمانی است که می تواند به شما کمک کند تا تنها در یک جلسه چندبرابر بیشتر فولیکول برداشت نمایید. با مطالعه صفحه کاشت مو به روش fut بیشتر می توانید با این روش آشنا شوید.

ریزش مو

کاشت مو به روش طبیعی

افرادی که متقاضی کاشت طبیعی موهای خود می باشند دیگر نگران نباشند چرا که تمام بسترهای لازم برای دستیابی به این هدف در کلینیک زیبایی عصر جدید فراهم گردیده است. کاشت مو به روش طبیعی می تواند شما صاحب موهایی زیباتر، خوش رنگ تر و پرحجم تر نماید.

کاشت ابرو

آیا تاکنون از راهکارهای موقتی برای پرپشت نمودن و یا حالت بخشیدن به ابروهای خود استفاده نموده اید؟ این روش ها اثربخشی چندانی برای شما به همراه نخواهند داشت چرا که موقتی بوده و پس از مدتی از بین خواهند رفت. این امر برای ایمپلنت مو صدق نمی کند و شما با مطالعه صفحه کاشت ابرو می توانید متوجه دائمی بودن این درمان شوید.

ریزش ریش

کاشت ریش و سبیل

علاوه بر موی سر یا ابرو، امکان کاشت موی ریش و سبیل نیز امکان پذیر می باشد که خدمات آن در کلینیک عصر جدید فراهم گردیده اید. این روش می تواند شما را برای همیشه از شر طاسی های این ناحیه خلاص نماید. اطلاعات کامل درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت ریش و سبیل دریافت نمایید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.