کاشت مو به روش FIT

چقدر با ویژگی های کاشت مو به روش FIT آشنایی دارید؟ آیا می دانید این متد یکی از بهترین راه ها برای دستیابی به موهایی طبیعی و زیباست؟ مو به عنوان یکی از مهم ترین ارکان زیبایی هر انسانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و ایجاد هرگونه آسیب در ساختار آن می تواند زیبایی ظاهری انسان را دستخوش تغییرات بدی قرار دهد.

 مراحل کاشت مو به روش FIT

با این وجود افراد بسیار زیادی از کم پشت بودن و ریزش موهای خود رنج می برند و دغدغه های بسیاری نیز برای رویش مجدد موهای از دست رفته خود دارند. این دغدغه ها به عنوان چالشی بزرگ از گذشته تاکنون عموم مردم دنیا را درگیر خود ساخته اند و پزشکان و متخصصان بسیار زیادی به تحقیق درباره راه های برطرف ساختن آن پرداخته اند.

نتایج این تحقیقات تاکنون موجب پیدایش راه حل های مختلفی شده است اما نکته ای که وجود دارد این است که باید بررسی گردد که کدام راهکار می تواند انسان را به نتایجی که انتظارش را دارد برساند.کاشت مو یکی از متدهایی است که طی سالیان اخیر توانسته است به محبوبیت بسیار زیادی دست یابد چرا که اثرات دائمی و قابل توجه ای برای انسان به همراه دارد.

با توجه به پیشرفت هایی که در این حوزه شاهد بوده ایم کاشت مو به روش FIT یکی از مهم ترین دستاوردهای جهانی این متد درمانی است.

کلینیک-زیبایی

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

کاشت مو به روش fit چیست؟

در گذشته عموم مردم بر این باور بودند که کاشت مو این توانمندی را ندارد تا درمان های دائمی و قطعی را به انسان ها هدیه دهد اما در حال حاضر این تکنیک به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد و افراد زیادی نیز متقاضی درمان خود با استفاده از آن می باشند.

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند.

برای این امر پزشکان از ابزارها و دستگاه های مخصوصی استفاده می نمایند که پیشرفته بودن آن ها می تواند بر روی نتایج نهایی کاشت مو به روش FIT اثرات قابل توجه ای داشته باشد. شما با انتخاب یک پزشک متخصص می توانید تمام مراحل درمانی خود را به طور منظم و کاملا تخصصی پشت سر گذاشته و در انتها صاحب موهایی با خط رویشی کاملا طبیعی شوید.

Hair transplant by FIT method6

مهم ترین مزایای کاشت مو به روش FIT

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مزایای کاشت مو به روش fit پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. مزایای این روش درمانی عبارتند از:

• دوران نقاهت کوتاه و راحت
• عدم ایجاد عوارض جانبی
• عدم ایجاد اسکار
• عدم ایجاد جای زخم و یا بخیه
• عدم نیاز به جراحی برای کاشت مو

مقایسه کاشت مو به روش FIT و FUT

با توجه به اینکه این روزها روش های مختلفی را برای کاشت مو شاهد می باشیم، بیشتر مردم با این پرسش که کاشت مو به روش FIT بهتر است یا FUT مواجه می باشند. لازم به ذکر است که این متدها هر دو از قابلیت های ویژه ای برای کاشت طبیعی موها برخوردار می باشند و همین امر موجب شده است تا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرند.

تفاوت کاشت مو به روش FIT با برداشت نواری FUT در این است که در کاشت مو به روش FUT شما تراکم مویی بالاتری را شاهد خواهید بود و این امر نشان می دهد که این روش بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند موهای آن ها تراکم بالایی داشته باشد. در مقابل کاشت مو به روش FIT به دلیل برداشت تعداد گرافت های کمتر نمی تواند شما را به تراکم موی بالایی برساند به همین جهت است که در حال حاضر از این دو متد به صورت ترکیبی استفاده می گردد.

افرادی که از طاسی های خفیفی در ناحیه موهای سر خود رنج می برند می توانند از متد FIT برای کاشت استفاده کنند چرا که این روش به خوبی می تواند نیازمندی های آن ها را برآورده سازد اما گزینه مناسبی برای طاسی های گسترده نیست. FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نیاز به دقت بسیار بالایی برای دریافت نتایج بهتر دارد به همین جهت توصیه داریم حتما برای درمان خود به پزشکان و کلینیک های درمانی معتبر و مجرب مراجعه نمایید.

 نکات مهم حین اجرای کاشت مو به روش fit

مهم ترین عوارض کاشت مو با تکنیک FIT

عوارض کاشت مو به روش FIT یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که متقاضیان کاشت با این تکنیک دارند. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که اگر شما تمام مراحل درمان خود را در کلینیک های معتبر و تحت نظارت متخصصان حرفه ای انجام دهید شاهد عارضه از سوی کاشت مو به روش FIT نخواهید بود و این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. با توجه به این امر توصیه داریم به هیچ عنوان از کنار این موضوع به سادگی عبور ننمایید.

مطالعه بیشتر  جدیدترین روش کاشت مو + مزایا و معایب هرکدام

هزینه کاشت مو به روش FIT

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی میزان هزینه های کاشت با این متد بپردازیم. در حال حاضر عامل های مختلفی می توانند بر روی هزینه کاشت مو به روش FIT اثرگذار باشند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان اعتبار کلینیک زیبایی، میزان تجارب پزشک، میزان گرافت های برداشت شده، میزان فولیکول های کاشت شده، وسعت طاسی و حجم مو را نام برد که هر کدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

پزشکان با بررسی نمودن تمام این عوامل در جلسات مشاوره ای هزینه های نهایی کاشت مو به روش FIT را به شما اعلام خواهند نمود.

 توصیه های بعد از کاشت مو به روش fit

مراحل کلی و فرآیند کاشت مو

کاشت مو به روش FIT نیز همچون هر روش درمانی دیگری دارای یک مجموعه مراحل مشخص می باشد که باید تمام آن ها را یک به یک با دقت بسیار بالایی انجام داد. در هر کدام از این مراحل فرآیندهای مشخصی انجام می پذیرند که انتخاب پزشکان و کلینیک های مناسب می تواند بر روی کیفیت این فرآیندها اثرات مستقیمی داشته باشد مهم ترین مراحل کاشت مو به روش FIT شامل موارد زیر می شوند.

• انجام معاینات بالینی

شما برای انجام دقیق معاینات بالینی در کاشت مو به روش FIT در گام اول بایستی از یک پزشک مجرب و کارآزموده کمک بگیرید. در این مرحله تمام شرایط فعلی شما مورد بررسی قرار گرفته و مجموعه آزمایشات بسیار مهمی نیز از سوی پزشک شما تجویز می گردند. فراموش نکنید که تمام دستورالعمل های پزشک خود را قبل از کاشت باید رعایت نموده و نتایج آزمایش ها را به طور کامل در اختیار وی قرار دهید.

 نتایج کاشت مو به روش fit

• تعیین خط رویش مو

پس از تایید این امر که شما فرد مناسبی برای دریافت خدمات کاشت مو به روش FIT می باشید، نوبت به تعیین خط رویش طبیعی موها می رسد. این مرحله از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد چرا که هر گونه بی دقتی در این زمینه می تواند نتایجی غیرطبیعی را برای شما به ارمغان آورد.

• برداشت فولیکول های مو

برداشت فولیکول های مو از مهم ترین مراحل کاشت مو به روش FIT است که با استفاده از ابزارهای خاصی با نام پانچ انجام می شود. در این مرحله پزشک هر فولیکول را به صورت تکی یا جداگانه برداشت نموده و برای مرحله آنالیز کنار می گذارد.

• آنالیز و ارزیابی فولیکول ها

توجه داشته باشید، فولیکول های برداشت شده را نمی توان به طور مستقیم در این متد کاشت نمود. به همین جهت بایستی آنالیزهای خاصی بر روی آن ها انجام شوند تا بتوان به سالم بودن آن ها اطمینان یافت.

 سیکل ریزش و رشد موها در کاشت مو به روش fit

• کاشت گرافت های مو در نواحی طاس شده

پس از آماده سازی فولیکول ها، پزشک با ایجاد حفره هایی با اندازه مشخص، این فولیکول ها را در بخش های طاس شده بر اساس خط رویشی که از قبل تعیین گردیده است کاشت می نماید. عمق این حفره ها کم بوده و هیچگونه خونریزی خاصی برای شما به همراه ندارند.

آیا نتایج حاصل اف آی تی دائمی است؟

در این راستا باید بدانید که به طور کلی نتایج کاشت مو دائمی بوده و از ماندگاری طولانی مدتی برخوردار می باشند. این امر برای کاشت مو به روش fit نیز صدق می کند بنابراین بهتر است هیچگونه نگرانی بابت این موضوع نداشته باشید. افرادی که در ادامه معرفی می نماییم می توانند با استفاده از این متد به تمام نتایج مورد انتظار خود دست یابند اما در صورتی که تمام نکات مهم در حین اجرای روش کاشت مو FIT را رعایت نمایند.

• افرادی که ریزش مو ندارند.
• افرادی که برای درمان خود کلینیک ها و پزشکان مجرب و معتبر را انتخاب می کنند.
• افرادی که تمام مراقبت های قبل و بعد از کاشت مو را رعایت می کنند.

کاندیدهای کاشت مو به روش fit

نکات قبل از کاشت مو

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که دریافت نتایجی عالی و دائمی از اهداف اصلی شماست، توصیه داریم حتما نکات قبل از کاشت مو به روش FIT را رعایت نمایید. طی نمودن پروسه ای بدون درد و ناراحتی نیاز به در نظر گرفتن این مراقبت ها دارد.

• به هیچ عنوان قبل از کاشت مو، مشروبات الکی و یا دخانیات مصرف نکنید. مصرف این مواد می تواند موجب کاهش اکسیژن موهای شما شده و متعاقبا میزان خونریزی را هنگام جراحی افزایش دهد.

• به هیچ عنوان قبل از کاشت مو، مشروبات الکی و یا دخانیات مصرف نکنید. مصرف این مواد می تواند موجب کاهش اکسیژن موهای شما شده و متعاقبا میزان خونریزی را هنگام جراحی افزایش دهد.
• در صورت مصرف داروهای خاص حتما جژئیات آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
• افرادی که به بیماری هایی همچون دیابت، تیروئید و یا بیماری های هورمونی مبتلا می باشند بایستی حتما پزشک را در جریان بیماری های خود قرار دهند.
• یک روز قبل از کاشت مو به روش FIT موهای خود را تمیز بشویید تا هیچگونه آلودگی خاصی بر روی آن ها وجود نداشته باشد.
• از رنگ زدن موهای خود قبل از جراحی بپرهیزید.

 هزینه کاشت مو به روش fit

توصیه های بعد از کاشت مو به روش FIT

علاوه بر نکاتی که در بخش قبل به عنوان نکات قبل از جراحی بیان شد شما بایستی مراقبت هایی را نیز در دوران بعد کاشت موی خود رعایت نمایید تا بتوانید به بهترین نتایج ممکن دست یابید. مهم ترین توصیه های بعد از کاشت مو به روش FIT شامل موارد زیر می شوند.

• تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت نمایید.
• برای شستشوی موهای خود از شامپوهایی که توسط پزشک تجویز گردیده اند استفاده کنید.
• داروهای خود را به طور مرتب مصرف کنید.
• تا بهبود کامل خود فعالیت های ورزشی سنگین انجام ندهید.
• استفاده از رژیم های غذایی مقوی را در برنامه خود قرار دهید.

 مزایای کاشت مو به روش fit

چه افرادی برای کاشت مو به روش FIT مناسب هستند؟

افرادی که در ادامه نام می بریم بهترین کاندیدها برای کاشت مو به روش FIT می باشند چرا که با استفاده از این متد می توانند به موهایی طبیعی و زیبا دست یابید.
• افرادی که دارای ریزش مو با الگوی زنانه و مردانه می باشند.
• افرادی که به دلیل بیماری، ایجاد زخم و یا شکستگی دچار ریزش مو و طاسی شده اند.
توجه داشته باشید شما در صورتی می توانید از این متد برای درمان طاسی موهای خود استفاده کنید که بانک موی پرپشتی داشته باشید چرا که متقاضیان با طاسی های وسیع نمی توانند با استفاده از این روش به موهایی پرپشت دست یابند.

 معایب کاشت مو به روش fit

سیکل ریزش و رشد مو در این تکنیک

در راستای بررسی سیکل ریزش و رشد مو پس از کاشت مو به اف آی تی لازم است بگوییم که همه افرادی که از این متد استفاده نموده اند در دوره اولیه پس از کاشت مو با ریزش موهای خود مواجه می گردند و این موضوعی کاملا طبیعی است. این ریزش ها در ۶ تا ۹ هفته پس از کاشت موها رخ می دهد و افراد زیادی را با نگرانی های خاصی مواجه می سازد.

مطالعه بیشتر  کاشت مو برای کوتاهی پیشانی بلند زنان و مردان + هزینه و مزایا

بهتر است هنگام مواجه با این ریزش ها اصلا نگران نباشید چرا که این موضوع واکنشی است که بدن شما در مقابل این درمان از خود نشان می دهد. این واکنش را با نام شوک ریزش مو می شناسند که طی آن تنها ساقه موهای شما دچار ریزش خواهد شد و شما شاهد آسیبی در فولیکول های موی خود نخواهید بود. پس از این ریزش ها، فرآیند رشد موهای شما آغاز خواهد شد و شما طی حداکثر یک سال می توانید به موهای مورد انتظار خود دست یابید.

 عوارض کاشت مو به روش fit

عصر جدیدترین بهترین کلینیک ارائه دهنده خدمات کاشت مو

دریافت صحیح خدمات کاشت مو به روش FIT یکی از موضوعات بسیار مهمی است که نباید آن را نادیده گرفت. افزایش متفاضیان کاشت مو موجب شده است تا هم اکنون در سراسر دنیا کلینیک های زیبایی مختلفی را شاهد باشیم که خدمات ایپملنت مو را ارائه می نمایند. کلینیک زیبایی عصر جدید با سال ها سابقه درخشان خود در این زمینه یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو به روش های مختلف می باشد.

 قیمت کاشت مو به روش fit

ما در مجموعه عصر جدید خدمات متنوعی را در حوزه زیبایی پوست و مو برای شما در نظر گرفته این تا بتوانید در تحت نظارت پزشکان متخصصان و با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته به رویای خود دست یافته و زیبایی وصف نشدنی را به خود هدیه نمایید. از مهم ترین خدمات زیبایی کلینیک عصر جدید موارد زیر را می توان نام برد.

کاشت مو به روش SUT

از جدیدترین دستاوردهای علم پزشکی در راستای کاشت مو می توان این تکنیک را را نام برد که مزایای بی شماری نسبت به دیگر روش ها دارد. ساختار این متد نیز شبیه به کاشت مو به روش FIT می باشند اما در این تکنیک از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته تری استفاده می گردد.

شما با استفاده از این درمان می توانید به تراکم مویی بسیار بالایی دست یافته و شاهد رشد طبیعی موهای خود باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره حتما مطالب ما در صفحه کاشت مو به روش SUT را مطالعه کنید.

 شرایط کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش میکروگرافت

در این روش برای برداشت و کاشت موها از ابزارهای برقی مخصوصی استفاده میگردد که همگی می توانند شرایط بهتری را هنگام جراحی برای شما رقم بزنند. شما با استفاده از این روش می توانید تا ۴ برابر تراکم موهای خود را نسبت به روش های دیگر افزایش دهید.

همچنین دوران نقاهت این درمان بسیار کوتاه بوده و عاری از هرگونه درد و ناراحتی است. به دلیل استفاده از ابزارهای دقیق و پیشرفته شما خونریزی خاصی را هنگام جراحی شاهد نخواهید بود این موضوع نشان می دهد که امکان ایجاد اسکار نیز در این روش وجود ندارد. شما با مطالعه صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت می توانید به اطلاعات بیشتری در این زمینه دست یابید.

کاشت مو به روش micro fit

این روش درمانی بسیار پیشرفته تر از کاشت مو به روش fit می باشد چرا که تراکم موها افزایش یافته و به دلیل استفاده از ابزارهای پیشرفته شما در مدت زمان کوتاه تری می توانی به موهایی طبیعی و زیبا دست یابید. ما در صفحه کاشت مو به روش micro fit جامع تر به بررسی ویژگی ها و مزایای این تکنیک پرداخته ایم.

Hair transplant by FIT method17

کاشت مو به روش ترکیبی

ما در این نوشتار خود به بررسی روش fit پرداختیم، حال باید بدانید که کاشت مو به روش ترکیبی تلفیقی از دو روش fit و fut می باشد. فرآیندهای این روش درمانی به این صورت است که ابتدا گرافت ها به صورت نواری برداشت شده و کاشت می گردند.

پس از این مرحله مجددا فولیکول ها با استفاده از روش fit برداشت می شوند تا بتوان موها را به تراکم بالاتری رساند. اگر شما نیز قصد دارید تا از تکنیک برای کاشت موهای خود استفاده نمایید توصیه داریم حتما در صفحه کاشت مو به روش ترکیبی بیشتر با این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش BHT

این روش درمانی، تکنیکی است که برای آقایان مناسب می باشد و قابل استفاده برای خانم ها نیست. ممکن است بپرسید چرا؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که در این تکنیک پزشکان برای برداشت فولیکول ها از نواحی دیگری همچون ریش، سبیل، سینه و … نیز استفاده می نمایند.

دانستنی های کاشت مو به روش fit

همین موارد به خوبی می توانند نشان دهند که این روش گزینه مناسبی برای خانم ها نبوده و قابل انجام نیست. ما در صفحه کاشت مو به روش BHT بیشتر به بررسی این تکنیک پرداخته ایم.

کاشت مو به روش Super fue

این روش گسترش یافته روش fue می باشد که از زمان پیدایش خود تاکنون با استقبال گسترده ای از سوی مردم مواجه شده است. در این روش نیز برای کاشت موها از دستگاه های مجهزی استفاده می گردد که موجب افزایش سرعت کاشت و دقت در این روش شده اند. قطعا شما نیز با خواندن ویژگی ها و مزایای این روش در صفحه کاشت مو به روش Super fue بیشتر برای درمان خود ترغیب خواهید شد.

کاشت مو به روش DHI

نام دیگر کاشت مو به روش DHI، کاشت مو به روش مستقیم می باشد که متدی پدید آمده براساس روش FUE است. ساختار این روش به گونه ای طراحی گردیده است که همزمان با برداشت فولیکول ها از بانک مو، حفره های لازم برای کاشت نیز ایجاد می شوند.

پس از برداشت، فولیکول ها مستقیم دورن این حفره ها جاسازی می شوند. این موضوع بر روی سرعت کاشت اثرات مثبت و قابل توجه ای دارد. شما در صفحه کاشت مو به روش DHI می توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست یابید.

کاشت مو به روش FUE

در این روش پزشکان با دقت و با استفاده از ابزارهای مخصوصی فولیکول های مو را به صورت مجزا از ناحیه بانک مو برداشت نموده و برای پالایش آماده می نمایند.

پس از انجام پالایش ها و ارزیابی های لازم نوبت به کاشت فولیکول های استخراج شده در نواحی طاس شده می رسد. مزایا و ویژگی های بارز این روش موجب برتری آن نسبت به دیگر روش ها شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش می توانید صفحه کاشت مو به روش FUE را مطالعه کنید.

 ریزش ریش و کاشت مو به روش fit

کاشت مو به روش FUT

در این روش فولیکول های لازم برای کاشت به صورت نواری برداشت می شوند. برای این امر پزشک برش هایی را در ناحیه بانک مو ایجاد می نماید تا بتواند در قالب یک نوار، فولیکول های بیشتری را برداشت نماید.

نتایج نهایی این روش با تراکم بالای موها همراه می باشد که می تواند رضایت هر فردی را جلب سازد. با مطالعه مطالب ما در صفحه کاشت مو به روش FUT می توانید به اطلاعات جامع تری درباره این روش دست یابید.

کاشت ابرو

علاوه بر کاشت موهای سر، در کلینیک زیبایی عصر جدید این امکان برای شما فراهم گردیده است تا بتوانید ابروهای خود را نیز پرپشت نموده و حالتی زیبا را به آن ها ببخشید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش FUT با جدیدترین ابزار و متدها + مشاوره رایگان

تمام خدمات ما در عصر جدید تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می شوند که یکی از بهترین پزشکان کشور با ۲ سال سابقه در این حوزه به شمار می رود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره خدمات پیشنهاد می کنیم حتما صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

کاشت ریش و سبیل

این روزها افراد بسیار زیادی از ریزش موهای ناحیه ریش و سبیل خود رنج می برند و همین موضوع سبب شده تا هم اکنون شاهد کاشت ریش و سبیل نیز باشیم. برای این نوع کاشت نیز بایستی براساس اصول و استانداردها عمل نمود تا بتوان به نتایج دلخواه خود دست یافت. شما در صفحه کاشت ریش و سبیل بیشتر می توانید با این متد آشنا شوید.

کاشت مو به روش FIT بهتر است یا FUT ؟

کاشت مو به روش FIT

ممکن است شما نیز با شنیدن نام کاشت مو به روش FUT با این پرسش که کدام یک ازاین دو روش مناسب تر است مواجه شوید که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که اگر هدف شما از انجام کاشت مو دستیابی به موهایی پرتراکم می باشد ما به شما انجام کاشت مو به روش FUT در کلینیک عصر جدید را پیشنهاد می نماییم. این روش برداشت فولیکول ها را به صورت نواری انجام داده و بهترین گزینه برای افرادی است که از طاسی بیش از حد سر خود رنج می برند.

در مقابل افرادی که طاسی های خفیفی دارند و تنها هدف آن ها ایجاد خط رویش می باشد کاشت مو به روش FIT می تواند پاسخگوی نیاز آن ها باشد. توجه داشته باشید هر دو روش به عنوان بهترین روش های کاشت مو شناخته می شوند اما لازم است تحت نظر پزشکی مجرب و حرفه ای انجام شوند. فراموش نکنید که این امر ارتباط مستقیمی با کیفیت کاشت مو داشته و هرگونه سهل انگاری در انتخاب کلینیک و پزشک می تواند شرایط بدی را برای شما رقم بزند.

مقایسه کاشت مو به روش FIT و FUT

 نکات مهم حین اجرای کاشت مو به روش fit

با توجه به اینکه این روزها روش های مختلفی را برای کاشت مو شاهد می باشیم، بیشتر مردم با این پرسش که کاشت مو به روش FIT بهتر است یا FUT مواجه می باشند. لازم به ذکر است که این متدها هر دو از قابلیت های ویژه ای برای کاشت طبیعی موها برخوردار می باشند و همین امر موجب شده است تا به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گیرند.

تفاوت کاشت مو به روش FIT با برداشت نواری FUT در این است که در کاشت مو به روش FUT شما تراکم مویی بالاتری را شاهد خواهید بود و این امر نشان می دهد که این روش بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند موهای آن ها تراکم بالایی داشته باشد. در مقابل کاشت مو به روش FIT به دلیل برداشت تعداد گرافت های کمتر نمی تواند شما را به تراکم موی بالایی برساند به همین جهت است که در حال حاضر از این دو متد به صورت ترکیبی استفاده می گردد.

افرادی که از طاسی های خفیفی در ناحیه موهای سر خود رنج می برند می توانند از متد FIT برای کاشت استفاده کنند چرا که این روش به خوبی می تواند نیازمندی های آن ها را برآورده سازد اما گزینه مناسبی برای طاسی های گسترده نیست. FIT به عنوان بهترین روش کاشت مو نیاز به دقت بسیار بالایی برای دریافت نتایج بهتر دارد به همین جهت توصیه داریم حتما برای درمان خود به پزشکان و کلینیک های درمانی معتبر و مجرب مراجعه نمایید.

عوارض کاشت مو به روش FIT

با وجود اینکه از روش FIT به عنوان جدیدترین روش کاشت مو یاد می شود بازهم افرادی هستند که دغدغه های بسیاری درباره معایب کاشت مو به روش FIT دارند. توجه داشته باشید اگر این درمان در کلینیک های مناسب انجام شود شدت عارضه بسیار کاهش خواهد یافت و در این راستا کلینیک زیبایی عصر جدید می تواند به شما کمک های شایانی نماید.

ماندگاری نتایج کاشت مو به روش FIT

بیشتر افرادی که کاشت مو را برای درمان طاسی موهای خود انتخاب می کنند همواره با این چالش که آیا نتایج به دست آمده ماندگاری دارند یا خیر مواجه هستند. نکته ای که بایستی در راستای میزان ماندگاری کاشت مو به روش fit بدانید این است که تمام نتایجی که از این تکنیک دریافت می کنید کاملا دائمی بوده و می توانند شما را برای همیشه صاحب موهایی بسیار طبیعی و زیبا نمایند.

همچون دیگر متدها نیز برخی ممکن است به دلیل نداشتن شرایط لازم برای کاشت مو به این روش نتوانند به نتایجی که انتظارش را دارند دست یابند. توجه داشته باشید افرادی که شرایط زیر را داشته باشند قطعا می توانند با استفاده از کاشت مو به روش FIT به نتایج دلخواه خود دست یابند.

 • افرادی که کاشت مو را تحت نظارت پزشکان مجرب و کارآزموده انجام می دهند.
 • افرادی که ریزش موی آن ها متوقف شده است.
 • افرادی که با دقت مراقبت های قبل و بعد از جراحی را رعایت می کنند.
 • افرادی که از خدمات کلینیک های معتبر برای درمان خود استفاده می کنند.

مراقبت های قبل از کاشت مو با تکنیک FIT

توجه داشته باشید اگر شما نیز قصد دارید تا با استفاده از کاشت مو با تکنیک FIT به نتایج قابل قبولی دست یابید بایستی هرگونه سهل انگاری در رعایت نکات قبل از جراحی را کنار بگذارید. رعایت این نکات می تواند اثرات بسیار مثبتی بر روی جراحی شما داشته باشد تا با عوارض خاصی مواجه نگردید. از مهمترین مراقبت های قبل از کاشت مو به روش FIT موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • از مصرف دخانیات و مشروبات الکی قبل از کاشت بپرهیزید چرا که این مواد می توانند خون شما را رقیق نموده و موجب افزایش خونریزی شما شوند. همچنین لازم است بدانید که مصرف دخانیات اکسیژن موهای شما را کاهش خواهد داد و این به معنای افزایش عوارض کاشت مو می باشد.
 • اگر دارویی مصرف می کنید حتما اطلاعات دقیق درباره آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
 • اگر به بیماری خاصی همچون بیماری های هورمونی، دیابت و … مبتلا هستید حتما با پزشک خود مشورت کنید.
 • قبل از کاشت حتما حمام کنید تا هنگام جراحی آلودگی خاصی بر روی پوست سر شما وجود نداشته باشد.
 • قبل از کاشت به هیچ عنوان موهای خود را رنگ ننمایید.

مراقبت های بعد کاشت مو به روش FIT

حال با مراقبت ها و نکات قبل از کاشت با تکنیک FIT آشنا شدید، قصد داریم تا به بررسی مراقبت های بعد از کاشت بپردازیم. این مراقبت ها عبارتند از:

 • موهای خود را حتما براساس دستورالعمل پزشک خود شستشو دهید.
 • تمام داروهای تجویز شده پزشک را مرتب مصرف کنید.
 • از انجام فعالیت های ورزش سنگین بپرهیزید چرا که می تواند گردش خون شما را مختل سازد.
 • حتما از رژیم های غذایی مناسب استفاده کنید.
امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.