کاشت مو به روش نیوگرافت

کاشت مو به روش نیوگرافت از جمله متدهایی است که از زمان پیدایش خود تاکنون مورد استقبال افراد بسیار زیادی از سراسر دنیا قرار گرفته است. همان گونه که می دانید سال های زیادی است که عموم مردم درگیر ریزش موهای خود می باشند و همین امر موجب شده است تا با نگاهی به سطح جامعه بتوان افراد بسیار زیادی را مشاهده نمود که دچار طاسی شده اند. این ریزش ها با تهدید جذابیت انسان می توانند از میزان زیبایی آن ها کاسته و شرایط بدی را برایشان رقم بزنند.

ساختار کاشت مو به روش نیوگرافت

ممکن است بپرسید چرا؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که موها از مهم ترین فاکتورهای زیبایی هر انسانی به شمار می روند که از دست رفتن آن ها می تواند جوانی انسان ها را از بین ببرد. تقاضای عموم مردم برای رفع این ریزش ها موجب شده است تا هم اکنون شاهد روی کار آمدن روش های درمانی مختلفی همچون کاشت مو باشیم. این تکنیک درمانی قابلیت های ویژه ای برای رویش مجدد موهای شما دارد که آشنایی با آن ها می تواند هرکسی را ترغیب به درمان نماید.

تنوع بسیار بالای این روش های درمانی می تواند هرکسی را دچار ابهام سازد. توصیه ای که در این راستا داریم این است که قبل از انتخاب، بررسی کنید که کدام متد می تواند اثربخشی بیشتری برای شما به همراه داشته باشد. کاشت مو به روش نیوگرافت از جدیدترین دستاوردهای علم پزشکی به شمار می رود که دارای مجموعه مراحل، مزایا و شرایط ویژه ای است که نباید آن ها را نادیده گرفت. شما چقدر با ویژگی های روش کاشت مو به صورت نیوگرافت آشنایی دارید؟

کلینیک-زیبایی

کاشت مو به روش نیوگرافت چیست؟

جالب است بدانید که در کاشت مو به روش نیوگرافت از ربات های مخصوصی استفاده می گردد که موجب شده اند تا این روش درمانی کاملا اتوماتیک گردد. به طور طبیعی اتوماتیک بودن این تکنیک مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد چرا که سرعت انجام فرآیندها افزایش یافته و با دقت بیشتری نیز طی می گردند.

اتوماتیک بودن کاشت مو به روش نیوگرافت سبب ایجاد برتری هایی نیز گشته است و همین امر موجب شده است تا پزشکان توجه ویژه ای به این درمان داشته باشند. ساختار این روش به گونه ای طراحی گردیده است که شما علاوه بر ربات به یک صندلی ارگونومیک نیز برای طی نمودن صحیح فرآیندها نیاز دارید.

مراحل کالشت مو به روش نیوگرافت

این موضوع به خوبی نشان می دهد که برای دریافت خدمات این روش بایستی به کلینیک هایی مراجعه نمایید که تمام امکانات و تجهیزات لازم را در اختیار داشته باشند. از دیگر تجهیزات لازم برای اجرای کاشت مو به روش نیوگرافت می توان به رابط کامپیوتری اشاره نمود که پلی برای ارتباط پزشک با ربات می باشد که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ربات های مورد استفاده برای این امر دارای ویژگی های خاصی هستند و بازوی آن ها از دوربین هایی ویژه برخوردار است.

ممکن است بپرسید که این دوربین ها چه کاربردی دارند؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که دوربین های تعبیه شده در بازوی این ربات ها به راحتی می توانند محل برداشت و کاشت فولیکول های مو را تشخیص داده و به این طریق به پزشک شما کمک های قابل توجه ای نمایند.

زمانی که ربات بتواند به خوبی فلیکول ها را شناسایی نماید این توانمندی را نیز دارا خواهد بود تا براساس الگوریتم های خاصی به صورت تصادفی فولیکول های را لازم را برداشت نموده و در نواحی طاس شده کاشت نماید. به همین دلیل است که تاکید داریم سرعت اجرای فرآیندها در کاشت مو به روش نیوگرافت بیشتر می باشد.

مطالعه بیشتر  تاثیر ضربه به سر پس از کاشت مو + مهر۱۴۰۱

روش انجام کاشت مو به روش نیوگرافت

افراد کاندید برای کاشت مو با این تکنیک

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا اشاره ای مناسب ترین افراد برای اجرای روش کاشت مو به صورت نیوگرافت داشته باشیم که به راحتی می توانند از مزایای این متد بهره مند شوند. کاندیدهای کاشت مو با این تکنیک عبارتند از:

• افرادی که قصد دارند تا به موهایی پرحجم دست یابند.
• افرادی که متقاضی موهایی طبیعی هستند.

با توجه به این موضوع می توان به این نتیج دست یافت که کاشت مو به روش نیوگرافت محدودیت خاصی نداشته و هم آقایان و هم خانم ها می توانند از ان برای درمان خود استفاده نمایند.

مزایای کاشت مو به روش نیوگرافت

حال که با ساختار کاشت مو به روش نیوگرافت آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی جامع مجموعه مزیت های این روش پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. قطعا این مزایا می توانند رضایت شما را جلب سازند. از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش نیوگرافت موارد زیر را می توان تشریح نمود.

سرعت بالا

همه ما به دنبال روشی برای درمان خود می باشیم که در مدت زمان کوتاهی ما را به نتایجی که انتظارش را داریم برساند. کاشت مو به روش نیوگرافت به عنوان جدیدترین روش در دنیا از سرعت عمل بسیار بالاتری نسبت به دیگر روش ها برخوردار می باشد. این امر به دلیل اتوماتیک بودن این تکنیک بوده و می تواند شرایطی بسیار عالی را برای شما رقم بزند.

نکته ای که باید بدانید این است که در دیگر روش های ایمپلنت مو از ابزارهای دستی برای برداشت و کاشت فولیکول ها استفاده می گردد در حالی که در کاشت مو به این روش تمام تجهیزات خودکار بوده و می توانند اثرات قابل توجه ای بر روی افزایش سرعت فرآیند درمانی شما داشته باشند.

معایب کاشت مو به روش نیوگرافت

غیر تهاجمی بودن و عدم بروز آسیب های جدی

یکی از چالش هایی که در حال حاضر عموم مردم با آن مواجه می باشند جراحی و عوارضی است که ممکن است به همراه داشته باشد. توجه داشته باشید که کاشت مو به روش نیوگرافت قابلیت های بسیار ویژه ای در عرصه کاشت دارد و همین موضوع موجب شده است تا به عنوان درمانی غیرتهاجمی شناخته شود. زمانی که یک روش درمانی غیرتهاجمی باشد، عوارض خاصی نیز برای شما به همراه نداشته و آسیب خاصی به دنبال نخواهد داشت.

در حال حاضر برخی روش های قدیمی همچنان مورد استفاده قرار می گیرند اما نباید عوارض آن ها را نیز نادیده گرفت. همین موضوع به شما کمک می کند تا شرایط بهتری را نیز در دوران نقاهت خود داشته باشید چرا که مدت زمان لازم برای بهبود با کاشت مو به روش نیوگرافت کوتاه است.

مراقبت های قبل از کاشت مو به روش نیوگرافت

طبیعی بودن خط رویش موها

طبیعی بودن موها یکی از مهم ترین نتایجی است که بایستی پس از پایان دوره های خود دریافت نمایید. شما زمانی می توانید به این امر مهم دست یابید که بهترین روش را برای درمان خود انتخاب کنید. کاشت مو به روش نیوگرافت این قابلیت را دارد تا شما را به موهایی طبیعی و زیبا برساند چرا که کیفیت کاشت در این روش درمانی بسیار بالاتر از دیگر روش ها بوده و این موضوع به خوبی می تواند برتری های نیوگرافت را به شما اثبات کند.

تراکم بالای موها

افرادی که قصد دارند تا به موهایی زیبا و پرتراکم دست یابند بهتر است به سادگی از کنار کاشت مو به روش نیوگرافت عبور نمایند چرا که یکی از مهم ترین مزیت های این روش درمانی رشد موهایی با تراکم بالاست. با توجه به دقت و ظرافت بسیار بالای این روش کمی توان به راحتی متوجه به این موضوع شد که افراد بسیار زیادی از این روش درمانی رضایت کامل دارند چرا که با استفاده از آن می توان تعداد گرافت های بیشتری را برداشت و متعاقبا در نواحی طاس شده کاشت نمود.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش نیوگرافت

مراحل کاشت مو به روش نیوگرافت

دقت در انجام مراحل کاشت مو به روش نیوگرافت یکی از اصول بسیار مهم اجرای فرآیندهای این متد درمانی می باشد که نباید به سادگی از کنار آن عبور نمود. همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم پزشک برای انجام این روش درمانی از ربات های خاصی کمک می گیرد و مسئول برقراری ارتباط این ربات با پزشک، رابط کامپیوتری است که نقش قابل توجه ای را در این راستا ایفا می کند.

در این متد بازوهای ربات که از دوربین های بسیار قدرتمندی برخوردار می باشند، فولیکول های لازم را از بانک مو برداشت نموده سپس در نواحی طاس شده جاسازی می کنند. این ربات ها برای تحقق این هدف براساس پارامترهایی که پزشک در اختیار آن ها قرار داده است عمل می نمایند. ربات مراحل اصلی کاشت مو به روش نیوگرافت را با استفاده از دو سوزن مخصوص انجام می دهد که این سوزن ها بر روی بازوی او قرار داده شده اند.

مطالعه بیشتر  زخم بعد از کاشت مو، علل زخم های بعد از کاشت مو + علائم آن

این سوزن ها وظیفه دارند تا به عمق اپیدرم پوست شما نفوذ نموده، فولیکول های لازم را با دقت برداشت نمایند. درگام بعدی فولیکول ها براساس برنامه ای که از قبل برای آن ها مشخص شده اند انتخاب و با استفاده از سوزن دیگر در نواحی طاس شده کاشت می شوند. ساختار این روش برپایه کاشت مو به روش FUE است که گرافت ها را به صورت دسته های ۴ تایی استخراج می نماید.

عوارض کاشت مو به روش نیوگرافت

از آنجایی که کاشت مو به روش نیوگرافت غیرتهاجمی می باشد عوارض چندانی نیز برای شما به همراه نخواهد داشت اما توجه داشته باشید سهل انگاری در انتخاب پزشک و یا کلینیک مناسب می تواند شما را درگیر عوارض خاصی نماید. از مهم ترین عوارضی که ممکن است در چنین شرایطی رخ دهند می توان موارد زیر را تشریح نمود.

• ایجاد خارش در نواحی درمانی
• قرمز شدن ناحیه سر
• ایجاد شوک ریزشی

توصیه های قبل از کاشت مو به روش نیوگرافت

توصیه های قبل از کاشت مو به روش نیوگرافت

توصیه های قبل از کاشت مو به روش نیوگرافت شامل موارد زیر می شوند.

• دو ماه قبل از کاشت موهای خود استعمال دخانیات و یا مصرف مشروبات الکی را کنار بگذارید.
• دو هفته قبل از کاشت مصرف داروهای رقیق کننده خون را کنار بگذارید.
• اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما اطلاعات لازم درباره آن ها را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
• اگر مبتلا به بیماری خاصی می باشید پزشک را در جریان شرایط و بیماری خود قرار دهید.
• قبل از عمل حتما موهای خود را بشویید تا تمام آلودگی های موجود از بین بروند.
• قبل از درمان از مصرف داروهای مسکن و ضد التهاب بپرهیزید.
• استراحت کامل قبل از کاشت مو را فراموش نکنید.

توصیه های بعد از کاشت مو به روش نیوگرافت

توصیه های بعد از کاشت مو به روش نیوگرافت

علاوه بر مراقبت هایی که لازم است قبل از درمان خود رعایت نمایید، مجموعه مراقبت هایی نیز وجود دارند که برای دوران بعد از درمان شما کاربرد داشته و هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند توصیه های بعد از کاشت مو به روش نیوگرافت عبارتند از:

• مصرف مشروبات الکی و یا استعمال دخانیات را تا بهبود کامل خود کنار بگذارید.
• پس از دو روز می توانید آسپرین و یا داروهای رقیق کننده خون را مصرف کنید.
• به هیچ عنوان پوست سر خود را ماساژ ندهید.
• از انجام فعالیت های ورزشی سنگین تا دو ماه بپرهیزید.
• تمام دستورالعمل های پزشک خود را رعایت نمایید.
• برای شستشوی موهای خود از شامپوهایی که توسط پزشک شما تجویز گردیده اند استفاده کنید.

فرآیند کاشت مو به روش نیوگرافت

هزینه کاشت مو

با توجه به اینکه در این روش درمانی از تجهیزات بسیار پیشرفته ای استفاده می گردد، هزینه کاشت مو به این صورت نیز بیشتر می باشد. این عامل تنها عامل تعیین کننده قیمت چنین درمانی نیست چرا که عامل های دیگری همچون میزان تجارب پزشک، کلینیک زیبایی، وسعت طاسی و تعداد گرافت های کاشت شده نیز می توانند بر روی هزینه نهایی کاشت مو به روش نیوگرافت موثر باشند.

انتخاب یک کلینیک زیبایی مجرب برای کاشت مو

توجه داشته باشید در صورتی که یک کلینیک تمام تجهیزات لازم برای کاشت مو به روش نیوگرافت را در اختیار نداشته باشد شما قادر نخواهید بود تا از این متد استفاده کنید. به همین جهت توصیه داریم قبل از انتخاب این مراکز تمام شرایط و وضعیت آن ها را مورد بررسی قرار دهید تا نسبت به مجهز بودن آن ها اطمینان یابید.

کلینیک عصر جدید با برخورداری از تمام تجهیزات و امکانات این روش درمانی، شرایط لازم را برای شما فراهم نموده است تا این روش را تحت نظارت دکتر وجودی انجام دهید. این پزشک با سابقه ۲۵ ساله خود در این زمینه یکی از بهترین پزشکان کشور به شمار می رود که بی شک بهره مندی از خدمات و دانش و می تواند شما را به نتایجی که انتظارش را دارید برساند.

ما در مجموعه عصر جدید خدمات دیگری را نیز در راستای کاشت مو طبیعی به شما ارائه می نماییم که در ادامه بیشتر با آن ها آشنا خواهید شد.

خدمات کاشت مو به روش نیوگرافت

خدمات بی نظیر کلینیک زیبایی عصر جدید

از دیگر خدمات بی نظیر مجموعه ما موارد زیر را می توان تشریح نمود.

کاشت مو به روش SUT

این روش درمانی از جدیدترین تکنیک های روز دنیا به شمار می رود که می تواند شما را صاحب موهایی باتراکم بالا نماید. این تکنیک بسیار پیشرفته تر روش های قبل از خود بوده و هم اکنون به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش می توانید صفحه کاشت مو به روش SUT را مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر  مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش FIT با برداشت فولیکول های جداگانه این توانایی را دارد تا با دقت و ظرافت بسیار بالایی موهای دلخواه شما را کاشت نماید. در این روش درمانی پزشک فولیکول ها را با استفاده از ابزارهای خاصی با نام پانچ برداشت نموده سپس حفره هایی را در نواحی طاس شده ایجاد و این فولیکول ها را در این نواحی جاسازی می نماید. اطلاعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت مو به روش FIT دریافت نمایید.

متدهای کاشت مو به روش نیوگرافت

کاشت مو به روش میکروگرافت

دقت و ظرافت بسیار بالای این روش درمانی موجب شده تا از محبوبیت بسیار بالایی میان مردم برخوردار باشد. این روش درمانی تمام قابلیت های لازم برای درمان طاسی های شما با کمترین درد، دوران نقاهت و خونریزی را دارا بوده و می تواند بهترین ها را برای شما رقم بزند. شما با مطالعه صفحه کاشت مو به میکروگرافت می توانید بیشتر با این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش micro fit

متدی بر پایه روش FIT است که از ابزارها و تجهیزات پیشرفته تری برای کاشت مو استفاده می نماید. این روش درمانی امکانات لازم را در اختیار پزشک شما قرار می دهد تا تعداد بالایی از فولیکول ها را برداشت نموده و در نواحی طاس شده جاسازی نماید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا و ویژگی های این روش پیشنهاد می کنیم صفحه کاشت مو به روش micro fit را مطالعه نمایید.

مزیت های کاشت مو به روش نیوگرافت

کاشت مو به روش BHT

روشی مخصوص آقایان می باشد که امکان کاشت ریش و سبیل و یا برداشت فولیکول ها از دیگر نواحی بدن را نیز فراهم می سازد. این روش نیز از جدیدترین روش های درمانی در سراسر دنیا به شمار می رود که عارضه ای برای شما به همراه نداشته و این توانایی را دارد تا بهترین نتایج را برایتان به ارمغان آورد. ما در صفحه کاشت مو به روش BHT به بررسی هرچه بیشتر این روش پرداخته ایم.

کاشت مو به روش Super fue

این روش درمانی پیشرفت یافته روش FUE می باشد که این قابلیت را دارد تا فولیکول ها را به صورت دسته های ۴ تایی برداشت نموده و کاشت نماید. به طور طبیعی چنین شرایطی می تواند سرعت کاشت مو را افزایش داده و متعاقبا شرایط بهتری را نیز برای شما رقم بزند. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره این روش می توانید صفحه کاشت مو به روش Super fue را مطالعه نمایید.

پزشکان کاشت مو به روش نیوگرافت

کاشت مو به روش DHI

آیا می دانید امکان کاشت موی مستقیم نیز برای شما فراهم گردیده است؟ در این روش درمانی فولیکول های برداشت شده بلافاصله پس از برداشت توسط تیم پزشک در حفره های در نظر گرفته شده کاشت می شوند. همین امر سبب شده است تا از این روش با عنوان کاشت مو به صورت مستقیم یاد شود. قطعا شما با مطالعه صفحه کاشت مو به روش DHI برای درمان خود ترغیب خواهید شد.

کاشت مو به روش fue

تکنیکی برای کاشت دقیق و طبیعی موها است که از سرعت بالاتری برخوردار بوده و این توانایی را دارد تا تراکم موهای شما را افزایش دهد. این روش درمانی عاری از هرگونه درد و خونریزی بوده دوران نقاهت کوتاهی دارد. شما در صفحه کاشت مو به روش FUE بیشتر می توانید با این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش FUT

ساختار روش FUT به گونه ای که برای برداشت فولیکول ها به صورت نواری عمل می گردد. برای این امر پزشک برشی را در ناحیه اهدایی ایجاد نموده و فولیکول ها را به صورت یکجا برداشت می نماید امکان برداشت گرافت و کاشت بیشتر آن ها در این روش امکان پذیر می باشد که اطلاعات دقیق تر آن را می توانید در صفحه کاشت مو به روش FUT دریافت نمایید.

کاشت ابرو

این روزها علاوه بر ریزش موهای سر، افراد بسیار زیادی را نیز می توان یافت که به علت ریزش ابروهای خود دارای ابروهایی کم پشت و بدون حالت می باشند. قطعا چنین شرایطی باب میل کسی نیست و همین امر موجب پیدایش متد ایمپلنت ابرو شده است. در صفحه کاشت ابرو بیشتر با این درمان آشنا شوید.

کاشت ریش و سبیل

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که از کم پشت بودن و یا طاسی موهای ریش و سبیل خود رنج می برید باید بگوییم که جای نگرانی نیست. روی کار آمدن ایمپلنت ریش و سبیل می تواند به شما کمک های قابل توجه ای نماید. برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه صفحه کاشت ریش و سبیل را پیشنهاد می نماییم.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.