بهترین دکتر کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو


امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دست یابی به روش های نوین در کاشت مو افراد زیادی در ایران اقدام به کاشت مو کرده اند اما متأسفانه باید بگوییم به دلیل نداشتن اطلاعات و دانش کافی پزشکان در این زمینه و عدم استفاده از دستگاه های مطلوب بیشتر مردم نتیجه خوبی از کاشت مو دریافت نمی کنند. افراد متأسفانه فریب ظاهر و موقعیت مکانی کلینیک را می خورند و زیر بار پرداخت هزینه های زیاد می روند اما نتیجه ای که انتظارش را دارند عاید آن ها نمی شود. ظاهر عالی و بی نقض یک کلینیک دلیل بر این که کاری حرفه ای و کیفیت بالا را به افراد بدهند نمی باشد. شما در هنگام یافتن یک دکتر و کلینیک مناسب باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. اگر به دنبال یک کلینیک کاشت مو در پاسداران هستند حتما در این مقاله همراه ما باشید تا یک مرکز فوق تخصصی در این زمینه را به شما معرفی کنیم.

ویژگی های بهترین دکتر کاشت مو در پاسداران

کلینیک کاشت مو در پاسداران
یکی از مهم ترین مسئله هایی که در خصوص خدمات درمانی باید به آن ها توجه کنید کیفیتی است که مرکز درمانی در کارهای خود به مشتریان ارائه می دهند. کیفیت یکی از ویژگی های کلی یک مرکز درمانی به خصوص در کاشت مو است چون که ۵۰% زیبایی یک فرد است. این امر از آیتم های مختلفی تشکیل شده است. یکی از بهترین کلینیک هایی است که شما می توانید در آن بهترین روش کاشت مو را از دکتران بخواهید کلینک کاشت مو عصر جدید در پاسداران است که یک کلینک فوق‌العاده با پزشکان متخصص و دانش بالا می باشد. پزشکان کلینک ما توانسته اند با سال ها تلاش و تجربه فراوان در این زمینه عنوان بهترین کلینیک کاشت مو پاسداران را ازآن خود کنند.

قبل از انتخاب یک مرکز بهداشتی و درمانی برای این کار بهتر است چند نکته برای دریافت نتیجه بهتر از مرکز و انتخاب مرکز کاشت مو در نظر داشته باشید. برخی از این نکات که باید به آن ها دقت کنید عبارت اند از:

  •  داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت
  •  تمامی مرکز های کاشت مو باید دارای مجوز و مدارک تخصصی در این راه باشند
مطالعه بیشتر  بانک مو: اتفاقی بزرگ درکلینیک کاشت مو+مهر۱۴۰۱

بهترین کلینیک کاشت مو پاسداران باید چه  استاندارد های تعیین شده از طرف وزارت بهداشت را داشته باشد؟

  1.  سیستم تهویه و ایمنی درمانگاه
  2.  سالن انتظار مناسب
  3.  اتاق جراحی و اتاق معاینه مجهز
  •  تنوع خدمات درمانی
  •  تجهیزات مدرن و امکانات مناسب
  •  کادر اداری و خدماتی مناسب
  •  پشتیبانی و حمایت از مراجعین
  •  پزشکان و متخصصین زبردست

کلینیک-زیبایی

کلینیک عصرجدید بهترین کلینیک کاشت مو در پاسداران

ویژگی هایی که باعث شده است تا کلینیک عصر جدید یکی از بهترین کلینیک کاشت مو پاسداران شود عبارت اند از:

نوبت دهی

این کلینیک دارای نوبت دهی آنلاین، حضوری و تلفنی می باشد.

پذیرش بیمار

پذیرش بیماران در این کلینیک با شیوع ویروس کرونا کاملا با رعایت پروتکل های بهداشتی صورت می گیرد و کلینیک به صورت مکرر ضد عفونی خواهد شد در کنار این موارد تمامی تجهیزات نیز در کلینیک عصر جدید به صورت ضد عفونی شده برای هر فرد مورد استفاده قرار می گیرد.

قبل از شروع کار

در کلینیک عصر جدید قبل از شروع کار توسط دکتر به شما آلبومی از نمونه کار تحویل داده می شود، همچنین در کنار این مورد شما ویزیت خواهید شد و مشاوره های لازمه را دریافت خواهید کرد.

کاشت مو و ابرو در کلینیک عصر جدید

کاشت مو، ابرو و کاشت مو زنان در کلینیک کاشت مو در پاسداران به صورت تضمینی و توسط پزشکان خبره انجام می شود. کاشت مو و ابرو در این کلینیک به صورت تراکم بالا، خواب طبیعی و مهم تر از همه بدون داشتن عوارض جانبی انجام می شود.

دستگاه های کلینیک

کلینیک عصر جدید دارای دستگاه های لیزر موهای زائد الکس کندلا آمریکا بوده که دارای ۳ طول موج مختلف در خود است. تمامی دستگاه های موجود در این کاشت مو و ابرو جز بهترین دستگاه های موجود و به روز ترین دستگاه ها هستند.

کلینیک-زیبایی

متدهای کاشت مو در کلینیک عصرجدید

کلینیک کاشت مو در پاسداران
امروزه روش های مختلفی برای انجام کاشت ابرو و مو در دسترس دکتران قرار گرفته است، پزشکان با توجه به بررسی ها و معاینه هایی که در جلسه های مشاوره انجام می دهند به این نتیجه خواهند رسید که بهترین روش کاشت مو و مناسب ترین نوع کاشت مو برای شما کدام خواهد بود تا نتیجه مطلوبی را در این راه به دست آورید. لازم به ذکر است در بهترین کلینیک کاشت مو تمامی روش ها با کمترین میزان تهاجم صورت خواهند گرفت و عوارض آن ها بسیار پایین می باشد.
ماهیت های تمامی این روش ها به یک صورت می باشد که پزشکان با برداشت فولیکول های سالم از ناحیه اهدایی شما، آن ها را در ناحیه مورد نظر شما پیوند خواهد داد. تفاوت اصلی در تمامی این روش ها تکنیک های برداشت گرافت ها است. متد های کاشت مو عبارت اند از:

مطالعه بیشتر  زمان اصلاح و نحوه کوتاه کردن مو بعد از کاشت مو + نکات ضروری!

کاشت مو به روش FUT

یکی از روش های کاشت مو در کلینک عصر جدید، کاشت مو به روش FUT است. این روش سرعت بالایی در برداشت گرافیت ها دارد، هزینه این روش نسبت به دیگر روش ها پایین‌تر خواهد بود، گرافیت های برداشت شده زمان کمتری را در محیط بیرون سپری خواهند کرد و همین امر باعث می شود که آسیب کمتری به آن ها برسد، در کاشت مو به روش FUT خطای ناشی از جراحی بسیار پایین خواهد بود به این دلیل که فرایند استخراج گرافیت ها فولیکول های برداشت شده از محل اهدایی از مقاوم ترین محل انتخاب خواهد شد.

کاشت مو به روش FIT

در روش کاشت مو به روش FIT دوران نقاهت شما کوتاه تر از دیگر روش ها خواهد بود، در هنگام جراحی و پس از آن شما درد و ناراحتی در این راه احساس نخواهید کرد. کاشت مو به روش FIT بدون خون ریزی صورت خواهد گرفت و جای هیچ گونه زخمی باقی نخواهد ماند همچنین این روش نیازمند به بخیه نمی باشید. روش FIT برای افرادی پیشنهاد می شود که دارای سابقه در زخم های گوشتی هستند و یا پوست سر و صورت آن ها انعطاف پذیری زیادی را ندارد.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش SUT یکی دیگر از روش های کاشت مو در کلینک عصر جدید می باشد که دقیقاً مشابه همان روش FIT می باشد، به این صورت که روش SUT نیز بسیار سرعت بالا است و آسیبی به گرافیت های شما نخواهید رسید. در این روش شما می توانید در یک جلسه کاشت موی خود را انجام دهید و در همان جلسه به تراکم بالایی برسید.

کاشت مو به روش میکروگرافت

در روش کاشت مو با استفاده از میکروگرافت این امکان به پزشک داده می شد تا تعداد بیشتری از گرافت ها را در یک جلسه بردارد. کاشت مو به روش میکروگرافت امکان برداشت گرافت ها به صورت تک و یا دو تار مویی را به پزش می دهد تا برای کاشت در خط رویش از آن ها بهره ببرد. به دلیل استفاده از میکروموتورها تراکم بالاتری از موها برای شما کاشته خواهد شد. کاشت مو به روش میکروگرافت آسیبی به گرافت ها نخواهد رساند و باعث بالا رفتن سرعت در عمل جراحی می شود به همین دلیل یکی از بهترین روش کاشت مو در تهران می باشد. در این روش شما زودتر از روش های دیگر نتیجه کاشت را خواهید دید به این دلیل که در این روش از تکنیک سلول های بنیادی استفاده می شود.

کاشت مو به روش Micro FIT

کاشت مو به روش MICRO FIT نیز از دیگر روش های کاشت مو در کلینک عصر جدید است که به دلیل داشتن ابزارهای دقیق تر و قابل تنظیم در برداشت گرافت ها بسیار دقیق می باشد و این امکان را می دهد تا گرافت های ظریف و تک تار مویی را برای طبیعی تر شدن خط رویش برداشت کرد. روش Micro FIT برای افرادی که دچار ریزش موی منطقه ای و جزئی هستند مناسب است. سرعت در برداشت گرافت ها نیز در این روش بالا است و باعث کاهش آسیب به گرافت ها می شود.

مطالعه بیشتر  لیزر ترمیا : هرچه خوبان همه دارند ترمیا یکجا دارد

کاشت مو به روش ترکیبی

کیفیت در برداشت گرافت ها به روش ترکیبی بسیار بالا بوده و این امکان را به پزشکان می دهد تا تراکم بالایی را ایجاد کنند، همین امر باعث شده است تا پزشک بتواند نواحی خالی شده را به صورت وسیع پوشش دهد. کاشت مو به روش ترکیبی همانند روش های FIT و FUT عمل خواهد کرد.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش BHT به پزشک این امکان را می دهد تا بتواند با روش های کاشت دیگر را به این روش ترکیب کند. روش BHT برای افرادی مناسب می باشد که دارای بانک موی ضعیف تری نسبت به دیگر افراد هستند.

کاشت مو به روش Super FUE

کاشت مو به روش Super FUE در اول کار پزشک به صورت دقیق پوست سر و موهای اهدایی شما را آنالیز و اسکن خواهد کرد. در روش کاشت مو از طریق Super FUE با استفاده از دستگاه های هوشمند و پیشرفته عمل برداشت گرافت ها صورت خواهد گرفت، همین امر باعث شده تا پزشک دستگاه استخراج را با توجه به عمق ریشه و ضخامت مو تنظیم دقیق کند. در این روش فولیکول های برداشته شده در شرایط خاصی نگه داری می شود که در فاصله بین برداشت و کاشت آسیب به آن ها نرسد. کاشت مو به روش Super FUE خواب طبیعی و زاویه رشد مو به صورت طبیعی را خواهید دید.

کاشت مو به روش DHI

در روش DHI زمان بیرون ماندن گرافت ها بسیار کم می باشد و این عامل باعث افزایش درصد موفقیت کاشت خواهد شد. روش برداشت گرافت ها به صورت برداشت دانه ای خواهد بود. پزشک در این روش از دستگاه ایمپلنتر استفاده خواهد کرد و به همین دلیل احتمال انتقال عفونت در هنگام کاشت بسیار پایین می باشد. این دستگاه را برای جداسازی و قرار دادن گرافت ها در محل مورد نظر به کار خواهند گرفت. در روش DHI سرعت رشد گرافت ها نسبت به دیگر روش ها بالاتر است. زاویه کاشت در روش DHI به دلیل استفاده از قلم چوی دقیق تر خواهد شد.

کاشت مو به روش Sapphire FUE

روش Sapphire FUE با استفاده از تیغه های یاقوتی که ضد باکتری می باشند این عامل که ممکن است عفونت کند را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد. در این روش تعداد بیشتری از گرافت ها نسبت به دیگر راه ها کاشته می شود. شکاف هایی که در محل کاشت به وجود خواهد آمد بسیار ظریف بوده و همین امر باعث جلوگیری از باقی ماندن جای زخم می شود.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.