کاشت مو برای کوتاهی پیشانی

کاشت مو برای کوتاهی پیشانی


آیا با واژه کاشت مو برای کوتاهی پیشانی آشنایی دارید؟ عموم ما با شنیدن نام کاشت مو افرادی را به‌خاطر می‌آوریم که به دلیل ریزش موهای خود مجبور به انجام چنین متدی زیبایی و درمانی خاصی شده‌اند تا به این طریق بتوانند شرایط ظاهری مناسبی را برای خود رقم بزنند. براین‌اساس ممکن است با خود تصور کنید کاشت مو در صورت عدم ریزش موها کاربرد خاصی نخواهد شد اما نکته‌ای که بایستی بدانید این است چنین باوری کاملاً اشتباه بوده و در موارد خاصی همچون کوتاه نمودن پیشانی‌های بلند نیز می‌توان از این متد استفاده نمود.

ترمیم و کاشت مو برای موهای کم پشت

افرادی که پیشانی بلندی دارند محل رویش موهای آن‌ها عقب‌تر از پیشانی است به همین جهت است که پیشانی این افراد را بلند می‌دانند. برای برخی چنین شرایطی خوشایند بوده و یا به عبارتی مشکلی با آن ندارند اما برخی دیگر بلند بودن پیشانی خود را دوست نداشته و سعی دارند تا این بلندی را از بین ببرند اگرش ما نیز جزء این افراد هستید کاشت مو برای کوتاهی پیشانی می‌تواند به شما کمک‌های شایانی نماید تا با اثرات مثبت این متد جذابیت چهره خود را افزایش داده و شرایطی ایده آل را تجربه کنید.

کلینیک-زیبایی

درمان پیشانی بلند با کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

کاشت مو برای موهای کم پشت
دلایل مختلفی موجب می‌شوند تا پیشانی برخی بلندتر از دیگران باشد. اگر بخواهیم اشاره‌ای اجمالی به این دلایل داشته باشیم می‌توان ریزش مو و عوامل مادرزادی را نام که هرکدام به نوبه خود اثرات قابل‌توجه ای در بروز چنین شرایطی دارند. ممکن است بپرسید ریزش مو چگونه موجب ایجاد پیشانی بلند می‌شود؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که الگوی ریزش مو از یک فردبه‌فرد دیگری متفاوت است. براین‌اساس برخی ممکن است از قسمت جلویی سرخود دچار ریزش شده و خط رویش موهای آن‌ها عقب رود. ادامه این روند موجب می‌شود تا پیشانی انسان بلندتر از حالت طبیعی خود گردد و حس ناخوشایندی را به انسان انتقال دهد. در چنین شرایطی استفاده از متد کاشت مو برای کوتاهی پیشانی می‌تواند به شما کمک‌های شایانی نماید تا این بلندی‌ها را درمان نمایید.

مطالعه بیشتر  کاشت ابرو به روش sut چگونه است؟ مزایا+ هزینه +معایب

 

تأثیر کاشت مو در کوتاه‌کردن پیشانی

بر اساس تحقیقاتی که بر روی ۸۹ بیمار انجام شده است پزشکان از روش‌های مختلفی برای درمان بلندی پیشانی با استفاده از کاشت مو استفاده نموده‌اند. اگر با این متد آشنایی داشته باشید می‌دانید که از روش‌های مختلفی برای رفع طاسی سر بهره می‌گیرد. طی این تحقیقات برای ۶۰ نفر از این بیماران از روش کاشت مو FUT استفاده گردیده است که ساختار آن به‌گونه‌ای است که جراح برشی را بر روی پیشانی بیمار ایجاد نموده و فولیکول‌ها استخراج شده از دیگر بخش‌های سر وی را در محل پیشانی پیوند می‌دهد.
برای دیگر بیماران از روش FUE بهره گرفته شده است که عمل پیوند را بدون برش انجام می‌دهد. میزان رضایتی که از هر روش برای درمان بلندی پیشانی حاصل گردیده نشان می‌دهد متد کاشت مو در کوتاه نمودن پیشانی مؤثر بوده و بدون هیچ‌گونه عارضه‌ای می‌تواند شما را به نتایج دلخواهتان برساند.

بهترین روش کاشت مو برای کوتاهی پیشانی

هزینه کاشت مو برای موهای کم پشت
این روزها روش‌های مختلفی جهت کاشت مو برای کوتاهی پیشانی وجود دارند که هرکدام با اثربخشی بالای خود قادرند تا به‌خوبی رضایت شما را جلب سازند. از بهترین روش‌های کاشت برای برطرف ساختن این بلندی‌ها می‌توان روش‌های زیر را نام برد.

• روش SUPER FUE

این روش نسبت به دیگر روش‌ها محبوب‌تر بوده و باقابلیت‌های بی‌نظیر خود رشته‌های موی موردنیاز شما را از پشت و کنارها سر به‌صورت دسته‌های یک تا چهارتایی پیوند زده و به این طریق نیازمندی‌های شما را برآورده می‌سازد. چنین شرایطی موجب می‌شود تا موهای شما رشد طبیعی و ویژه‌ای را شاهد باشند اما این تنها مزیت این روش کاشت مو برای کوتاهی پیشانی نیست بلکه به‌واسطه این متد دوران نقاهت شما کوتاه‌تر بوده و شاهد بروز زخم‌های حاد نیز نخواهید بود.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش BHT، هزینه، مراحل و نکات مراقبتی

 

• روش FUT

همان گونه که در بخش‌های قبل نیز بیان نمودیم در روش کاشت مو FUT برشی در قسمت جلویی سر ایجاد می‌گردد و فولیکول‌های مو استخراج شده از قسمت‌های دیگر سر در محل این برش‌ها پیوند زده می‌شوند تا به این طریق پیشانی شما را کوتاه کنند.

• روش FUE

در این روش برشی بر روی سرانجام نخواهد شد و فولیکول‌های موردنیاز به طور جداگانه‌ای استخراج شده و بر روی قسمت پیشانی شما جاسازی می‌شوند. این روش نیاز به مدت زمانی بیشتری دارد اما نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که در انتها موهای طبیعی شما بسیار قابل‌توجه بوده و زیبایی شما را چندبرابر خواهند نمود.

کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی زنان

به طور معمول زنان به دلیل مسائل ژنتیکی دچار پیشانی بلند می‌شوند و بایستی بدانید اگر دلیل اصلی این بلندی در زنان همین مسائل ژنتیکی باشد درصد موفقیت کاشت مو برای کوتاهی پیشانی زنان نیز افزایش خواهد یافت. ممکن است بپرسید علت این امر چیست؟ افرادی که به دلیل مسائل ژنتیکی پیشانی آن‌ها بلند است فولیکول‌های موی آن‌ها میزان مقاومت بالاتری در برابر ریزش دارند و این نشان می‌دهد ریزش موهای آن‌ها پس از کاشت بسیار پایین است.

 

هزینه کاشت مو برای کوتاه‌کردن پیشانی

جهت کاشت مو برای کوتاهی پیشانی از فرایندهای خاصی استفاده می‌گردد و همین موضوع موجب متغیر شدن هزینه کاشت مو برای کوتاهی پیشانی می‌شود. براین‌اساس می‌توان گفت عامل‌های مختلفی بر روی این هزینه اثرگذار هستند که اگر بخواهیم اشاره‌ای کوتاه به این عامل‌ها داشته باشیم می‌توان تعداد تراکم مو، روش مورداستفاده، نوع کلینیک درمانی و میزان مهارت پزشک اشاره نمود که همگی اثرات قابل‌توجه ای در این راستا دارند و نباید نادیده گرفته شوند.

بهترین کلینیک کاشت مو برای کوتاهی پیشانی

کاشت مو برای موهای کم پشت برای زنان
فاکتورهای مختلفی می‌توانند به شما در مسیر انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو در تهران کمک کنند که مهم‌ترین آن‌ها شامل موارد زیر می‌شوند.

• میزان مهارت پزشکان فعال در کلینیک

درصد اثربخشی و رضایتمندی شما از کاشت مو برای کوتاهی پیشانی به میزان توانایی پزشکان یک کلینیک بستگی دارد بنابراین یکی از ویژگی‌های بارز بهترین کلینیک‌های فعال در این حوزه بهره‌مندی آن‌ها از پزشکانی حاذق و باتجربه است. کلینیک زیبایی و کاشت مو عصر جدید تحت نظارت دکتر وجودی که یکی از مجرب‌ترین پزشکان در این راستا به شمار می‌رود تمام امکانات لازم را برای شما فراهم نموده است تا با اثربخشی بالایی متد کاشت مو را برای درمان خود انجام دهید.

مطالعه بیشتر  تاثیر ضربه به سر پس از کاشت مو + مهر۱۴۰۱

• بهره‌مندی از تجهیزات و امکانات پیشرفته

یک کلینیک مناسب و معتبر در امر کاشت مو بایستی از یک مجموعه امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته برخوردار بوده و قدرت اجرایی نمودن درمان با استفاده از این تجهیزات را نیز دارا باشد. شما در کلینیک عصر جدید امکانات و خدمات بسیار ویژه‌ای را برای درمان خود در اختیار خواهید داشت.

 

• برخورداری از مدارک قانونی و مجوز از وزارت بهداشت

مجوزهایی که از سوی وزارت بهداشت صادر می‌گردند تنها در صورت برخورداری از امکانات، تجهیزات و کاشت مو بر اساس استانداردهای روز دنیا به کلینیک‌ها تعلق می‌گیرند بنابراین هنگام انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو برای کوتاهی پیشانی حتماً این مجوزها را مورد بررسی قرار دهید.

کلینیک-زیبایی

نکات مهم بعد از کاشت مو برای کوتاه شدن پیشانی

حال که با روش‌ها و نکات بسیار مهم انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو آشنا شدید قصد داریم تا به تشریح مجموعه نکاتی بپردازیم که رعایت نمودن آن‌ها بعد از انجام کاشت می‌تواند اثربخشی این متد را جهت کوتاه شدن پیشانی شما را افزایش داده و شرایطی بسیار مطلوب را برای شما به ارمغان آورد. از مهم‌ترین مراقبت‌های لازم در این زمینه می‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

• پس از کاشت به مدت دوهفته از شستن ناحیه کاشت شده پرهیز نمایید.

• استفاده از سشوار را در دوهفته اول کاشت موهای خود به طور کامل کنار بگذارید.

• هنگام خواب سرخود را بالاتر از دیگر اعضای بدن خود قرار دهید تا به این طریق مانع از بروز تورم در ناحیه کاشت شده گردید.

• از تماس ناحیه کاشت شده با بالش خودداری نمایید زیرا این امر موجب بروز آسیب به دلمه‌ها می‌گردد.

• تا زمانی که پزشک اجازه نداده است فعالیت ورزشی انجام ندهید.

• به‌هیچ‌عنوان در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

• تغذیه خود را کنترل نموده و از رژیم‌های غذایی ویتامین‌دار و باارزش استفاده کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.