کاشت مو برای زنان عصر جدید

هر بار صحبت از پیوند مو می شود قطعا همه افراد به پیوند مو مردان فکر می کنند در صورتی که کاشت مو برای زنان نیز قابل انجام بوده و امروزه بسیاری از افراد نیز از آن استفاده می کنند. بسیاری از افراد در طول زندگی خود ممکن است دچار ریزش مو شوند به همین دلیل برای درمان و رفع آن اقدام خواهند کرد.

یکی از اقدامات موجود در برطرف نمودن این مشکل کاشت مو است. پیوند مو یکی از پرکاربرد ترین عمل های زیبایی می باشد که علاوه بر مردان، زنان نیز از آن استفاده می کنند. زنان یک جامعه نیز ممکن است به دلایل مختلفی از جمله تغییراتی ژنتیکی و هورمونی و یا عوامل موروثی یا سبک زندگی بد دچار ریزش مو شوند.

کلینیک زیبایی عصر جدید

سوالی که بسیاری از افراد مطرح می کنند این است که آیا کاشت مو برای زنان خطرناک است ؟ خیر  فقط باید این موضوع را مطرح کرد که کاشت مو یک عمل پیوندی بوده و ممکن است در افراد مختلف به نتایج مختلفی ختم شود. میزان امکان پذیر بودن کاشت در زنان همانند مردان به عوامل مختلفی بستگی دارد که باید قبل و بعد از اقدام برای کاشت، به آن ها توجه ویژه داشت.

به طور کلی می توان گفت روش های زیادی برای پیوند موی زنان وجود دارد که درصد موفقیت بسیار بالایی نیز دارند. از همین رو این عمل تنها مختص به مردان نبوده و کاشت مو برای زنان نیز کاربرد دارد. آیا شما نیز به عنوان یک خانم از مشکلات ریزش موی خود رنج می برید؟ آیا راه های مقابله با آن و تکنیک های پیوند مو را می دانید؟

آیا کاشت مو برای زنان خطرناک است

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

ریزش مو در زنان

یکی از علایق و آرزوهای زنان داشتن موهای بلند و پرپشت است که این موضوع باعث شده تا خانم ها حساسیت های زیادی بر موهای خود داشته باشند اما همانطور که می دانید عوامل زیادی همانند وراثت، بیماری های ژنتیکی یا هورمونی، سبک زندگی غلط و غذاهای ناسالم می توانند سلامت موها را به خطر انداخته و باعث اقدام به کاشت مو برای زنان کم مو شوند. همواره روش های زیادی برای کنترل و یا درمان ریزش موها وجود دارد که نوع روش به کار گرفته شده بستگی به سلامت موهای شما دارد. در صورتی که فولیکول های مو از بین رفته باشند تنها راه باقی مانده برای درمان کاشت مو برای زنان می باشد

مهم ترین دلایل ریزش مو در زنان

در بخش قبلی به طور مختصر به دلایل ریزش مو در زنان اشاره شد که این دلایل برای تمام افراد جامعه یعنی مردان و زنان مشترک است. به طور کلی دلایل ریزش مو در زنان را می توان به صورت زیر برشمرد.

• عوامل ژنتیکی

یکی از مهم ترین دلایل ریزش موها عوامل و اختلالات ژنتیکی است که مقابله با آن نیز کار آسانی نخواهد بود.

مهم ترین دلایل ریزش مو در زنان

• سندروم تخمدان پلی کیستیک

سندروم تخمدان و یا تنبلی تخمدان یکی از موضوعاتی است که بسیاری از زنان را درگیر خود می کند. ریزش موها می تواند یکی از عوارض این بیماری باشد.

• سبک زندگی

سبک زندگی کردن شما می تواند بر روی سلامت تمام قسمت های بدن و هم چنین موهای شما اثر گذار باشد. از جمله این موارد می توان به بهداشت عمومی پایین و استرس اشاره کرد.

• رژیم غذایی نادرست

یکی دیگر از عواملی که منجر به کاشت مو برای زنان می شود رژیم غذایی نامناسب است. مطمئن باشید یکی از عوامل ریزش مو در خانم ها کافی نبودن ویتامین های دریافتی بدن است.

• مشکلات تیروئیدی

یکی دیگر از مواردی که باعث ریزش مو در بانوان می شود پر کاری و یا کم کاری تیروئید می باشد که می توان با تشخیص صحیح و به موقع نسبت به درمان آن اقدام کرد.

 دلایل ریزش مو در زنان

الگوی ریزش مو در زنان چگونه است؟

به طور کلی کاشت مو برای زن نمی تواند یک اتفاق مثبت قلمداد شود زیرا هیچ یک از زنان نمی خواهند که موهای خود را به حدی از دست بدهند که نیازمند پیوند مو باشند. اما به هرحال برای زنانی که دچار ریزش موی شدید شده و نمی توان با درمان های موجود آن را کنترل نمود تنها راه باقی مانده پیوند مو است.

بسیاری از افراد هر گاه صحبت از پیوند مو می شود از هزینه کاشت مو برای زنان صحبت می کنند اما قبل از هر اقدامی برای تخمین هزینه و یا کاشت باید نوع الگوی ریزش مو در خانم ها شناسایی شود. الگوی ریزش مو در زنان به صورت زیر طبقه بندی می شود:

• الگوی ریزش موی مردانه

ریزش مو در ناحیه جلوی مو و همچنین فرق سر را می گویند که در این نوع ریزش زیبایی چهره و زنانگی صورت زن از بین رفته و کاشت مو برای زنان دارای این الگوی ریزش لازم و حیاتی می باشد.

مطالعه بیشتر  آیا استفاده از داروهای گیاهی برای رشد مو موثر است؟

الگوی ریزش مو در زنان چگونه است

• ریزش مو به دلیل کشش ریشه های مو

گاهی اوقات زنان برای بستن موهای خود از مدل هایی استفاده می کنند که باعث می شود فشار بسیار زیادی به موهای آن ها وارد شود. فشار وارده منجر به تضعیف و در ادامه ریزش موها می شود.

• ریزش مو به دلیل جراحی پلاستیک

انجام جراحی های متعدد و کشش پوست صورت منجر می شود تا موهای قسمت های جلویی سر دچار ریزش شوند و برای جایگزینی آنها فرد نیازمند به پیوند مو باشد.

• ریزش مو به دلیل زخم

گاهی اوقات به علت عواملی مانند سوختگی یا تصادف زخم هایی بر روی پوست سر ایجاد می شود که ریشه های مو را از بین می برند و تنها راه جبران آن انجام عمل کاشت می باشد.

• تریکوتیلومانیا

یکی دیگر از عواملی که منجر به کاشت مو برای زنان می شود تریکوتیلومانیا است. در این اختلال که کندن موی وسواسی نام دارد، فرد مقدار بسیار زیادی از موها خود را می کند که باعث می شود آسیب های شدیدی به وی وارد شود.

الگوی ریزش مو در زنان

تفاوت کاشت مو در زنان و مردان چیست؟

ریزش مو در مردان و زنان معمولا به دلایل مشابهی اتفاق می افتد. یکی از دلایل اصلی ریزش مو آلوپسی آندروژنیک می باشد که هم در مردان و هم در زنان منجر به ریزش موها می شود. این عامل به صورت مستقیم تحت تاثیر تستسترون می باشد که به عنوان هورمون مردانه شناخته شده و در بدن زنان نیز وجود دارد.

وقتی که این بیماری آغاز می شود موها رشد طبیعی خود را از دست داده و بیشتر وارد فاز استراحت می شوند. کاشت مو برای زنان و مردان مشابه یکدیگر است و تفاوت اصلی آن ها در الگوی ریزش مو می باشد. الگوی ریزش مو در مردان به این صورت است که مردان در جلوی سر خود به تدریج موهای خود را از دست می دهند و این کم پشت شدن موها به قسمت میانی سر و سپس کناره ها منتقل می شود.

اما در زنان الگوی ریزش مو به گونه ای است که موها در وسط سر و به سمت بیرون شروع به ریزش می کنند. در واقع یک فضای خالی در فرق سر زنان ایجاد می شود. این تفاوت ها و برخی دیگر از تفاوت های موجود که در ادامه بیان می شود منجر شده تا قیمت کاشت مو برای خانم ها نسبت به آقایان متفاوت باشد.

برخی از تفاوت های عمده کاشت مو برای زنان نسبت به مردان به صورت زیر است:

• ناحیه اهدا کننده و یا بانک مو در زنان بیشتر از مردان است

در زنانی که دچار الگوی ریزش موی مردانه نیستند، به آن جهت که موهای فرق سر آن ها دچار ریزش نمی شود دارای بانک موی بیشتر و وسیع تری هستند.

تفاوت کاشت مو در زنان و مردان چیست

• استفاده از موهای بدن زنان برای پیوند امکان پذیر نیست

در برخی تکنیک های کاشت می توان از موهای بدن استفاده کرد. برای مثال در کاشت مو به روش BHT می توان از موهای بدن به منظور انجام پیوند بهره برد. این روش که برای آقایان کاربرد دارد به این علت ابداع شد که در برخی آقایان موهای ناحیه بانک مو بسیار اندک بوده و به اصطلاح بانک موی ضعیفی دارند. در این حالت می توان از موهای نواحی ریش، سبیل، سینه و کمر برای پیوند استفاده کرد. همان طور که گفته شده این روش برای زنان قابل انجام نیست.

• جای زخم ناحیه اهدا کننده مو برای زنان به اندازه مردان اهمیت ندارد

کاشت مو طبیعی یک آرزو برای تمام افرادی است که دچار ریزش مو هستند. اما باقی ماندن جای بخیه ها نمی تواند خیلی خوشایند باشد. این موضوع را می توان در همان جلسه اول مشخص نمود. در آقایان کاشت مو به روش FUT نمی تواند گزینه مناسبی باشد زیرا در این روش یک برش نواری از پوست سر برداشت شده و سپس تعداد بسیار زیادی فولیکول مو از این برش حاصل می شود و فولیکول های حاصل شده بر ناحیه مورد نظر پیوند زده می شوند.

ناحیه برداشت نیز بخیه زده خواهد شد که اثر آن باقی خواهد ماند.در کاشت مو برای زنان به این علت که درصد بسیار بالایی از زنان دارای موهای بلندی بوده و غالبا نیز پرپشت هستند، اثر بخیه های زده شده نمایان نخواهد بود و نمی تواند خود را نشان دهد. از همین رو زنان می توانند با آرامش خاطر بیشتری به انجام پیوند مو به روش کاشت نواری و یا FUT روی بیاورند که در کنار حداکثر بازدهی موجود، می توانند در هزینه کاشت مو نیز صرفه جویی کنند.

تفاوت کاشت مو در زنان و مردان

• تفاوت دیدگاه زنان و مردان نسبت به پیوند مو

به طور کلی انتظار مردان از پیوند مو کاهش قسمت های کم پشت مو افزایش تراکم در آن نواحی است. در سمت مقابل هدف از کاشت مو برای زنان برطرف نمودن کامل قسمت های ریخته شده مو می باشد. در واقع این همان چیزی است که زنان به دنبال آن هستند. در زنان این امکان وجود دارد که با یکبار پیوند مو خط رویش مو برای آنها ساخته شود که البته نمی تواند همانند موهای طبیعی خودشان باشد. از طرفی نکته دیگری که وجود دارد قیمت کاشت مو زنانه می باشد که نسبت به پیوند موی مردانه متفاوت خواهد بود.

آن دسته از خانم هایی که موهای بخش های مختلف سر آن ها همانند جلو، بالا و فرق سر دچار ریزش شده باید سعی کنند که بهترین مکان ممکن را برای کاشت مو انتخاب کنند زیرا کاشت مو برای زنان در تمام قسمت هایی که دچار کم پشتی شده است دلیلی بر رسیدن به بهترین نتیجه ممکن نخواهد بود. آن دسته از بانوانی که دچار ریزش موی بسیار گسترده هستند باید سعی کنند بخش هایی از سر که خط سر یا فرق سر خود را از آنجا باز می کنند مورد ترمیم و پیوند قرار دهند.

 کاشت مو در زنان و مردان فرق دارد

کدام دسته از زنان کاندیدای مناسبی برای پیوند مو می باشند؟

در ریزش مو و پیوند موی زنانه پیچیدگی های بیشتری نسبت به آقایان وجود دارد از همین رو خانم ها قبل از آنکه به انتخاب روش و یا تخمین هزینه کاشت مو زنان بپردازند باید ببینند که آیا گزینه مناسبی برای پیوند هستند یا خیر؟ به طور کلی افرادی با ویژگی های زیر در زنان شانس بیشتری برای پیوند مو خواهند داشت:

مطالعه بیشتر  چگونه بهترین و بزرگترین کلینیک کاشت مو در ایران را بشناسیم؟

• آن دسته از افرادی که ریزش موی آن ها به دلیل استفاده مکرر از سشوار و اتو مو ایجاد شده است.
• آن دسته از افرادی که الگوی ریزش موی آن ها شبیه به الگوی ریزش مردانه است.
• آن دسته از افرادی که به علت سوختگی و یا ضربه شدید دچار ریزش مو در بخش هایی از سر خود شده اند.
• افرادی که قبلا جراحی های پلاستیک انجام داده اند و اثرات به جای مانده اط جراحی پلاستیک منجر به ریزش موی آن ها شده است.

به طور کلی یکی از نکات بسیار مهم در کاشت مو برای زنان تعیین الگوی ریزش مو فرد می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر امکان پذیر بودن و یا نبودن عمل پیوند خواهد گذاشت.

زنان کاندیدای مناسب برای پیوند مو

کاشت مو پیشانی بلند  زنان

افراد بسیار زیادی هستند که پیشانی بلند داشته و از داشتن آن نیز رضایت ندارند زیرا پیشانی بلند می تواند بالانس صورت را بر هم زده و بر ظاهر افراد اثر منفی بگذارد. برخی دیگر نیز به علت ریزش موهای جلوی سر خود رفته رفته پیشانی بلندی پیدا کرده اند. از همین رو پیوند مو در این قسمت و تخمین هزینه کاشت مو در پیشانی زن برای این دسته از خانم ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

کاشت مو برای زنان در ناحیه پیشانی برا آن دسته از زنانی که به صورت مادرزادی پیشانی بلندی دارند نتیجه مطلوب تری به همراه خواهد داشت. به این دلیل که فولیکول های موی این دسته از افراد از مقاومت بسیار خوبی برخوردار است و در مکان جدید نیز به خوبی رشد خواهند نمود.هزینه های کاشت در پیشانی برای خانم ها به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای آنکه بتوانید از مقدار تقریبی این هزینه ها مطلع شوید لازم است تا به پزشک مراجعه کرده و با ایشان مشورت کنید.

کاشت مو پیشانی بلند  زنان

روش های کاشت مو در زنان

به طور کلی اکثر روش هایی که برای کاشت مو در مردان مورد استفاده قرار می گیرند در زنان نیز کاربرد داشته و ممکن است در برخی جزئیات با یکدیگر متفاوت باشند. روش های پیوند مو که هم برای مردان و هم در کاشت مو برای زنان مورد استفاده قرار می گیرند به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول روش های تهاجمی بوده که همان روش FUT می باشد. به این دلیل به این روش تهاجمی می گویند که با برش در ناحیه سر و بخیه همراه بوده و طول دوران نقاهت بالایی دارد.

دسته دوم نیز روش های کم تهاجمی نام دارند که در آن ها به جای ایجاد برش در پوست سر از برداشت تکی فولیکول ها استفاده می شود که همین موضوع باعث می شود تا آسیب بسیار اندکی به پوست وارد شود و طول دوران نقاهت نیز کاهش پیدا کند. بر اساس روش هایی که این روزها در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند، روش های کاشت مو برای زنان را می توان به صورت زیر عنوان نمود:

• کاشت مو زنان به روش FIT

در بخش های قبلی این نوشتار در ارتباط با روش FUT توضیحاتی ارائه شد و عنوان گردید که این روش یکی از روش هایی است که در کاشت مو زنان مورد استفاده قرار می گیرد. در سمت مقابل نیز کاشت مو به روش FIT قرار دارد.

• کاشت مو زنان به روش FIT

در این روش به جای ایجاد یک برش نواری در پوست سر از برداشت یک به یک واحد های فولیکولی از پوست سر استفاده می شود. فولیکول های برداشته شده به مدت چند ساعت در یک ماده تقویتی قرار گرفته و سپس در ناحیه مورد نظر کاشته می شوند.

این روش یک روش زمان بر بوده و برای اجرای آن باید موی سر نیز تراشیده شود. اما از آن جهت که در این روش فولیکول ها توسط وسیله ای به نام پانچ با سر بسیار نازک برداشت می شود پوست سر برش زده نمی شود و جای بخیه در آن باقی نمی ماند و همین موضوع موجب محبوبیت آن در میان خانم های متقاضی پیوند مو شده است.

• کاشت مو زنان به روش SUT

در کاشت مو به روش SUT به جای ایجاد برش نواری و یا برداشت فولیکول ها به کمک پانچ های دستی از دستگاه های مخصوصی برای برداشت فولیکول ها استفاده می شود. در این تکنیک از کاشت مو برای زنان به این جهت که از دستگاه استفاده می شود سرعت انجام کار بسیار افزایش پیدا می کند اما به همان اندازه نیز هزینه بالاتری به همراه خواهد داشت. در کنار هزینه بالاتر اگر پزشک معالج نیز از مهارت بالایی برخوردار نباشد دستگاه می تواند به فولیکول ها آسیب برساند.

کاشت مو زنان به روش SUT

• کاشت مو زنان به روش Micro FIT

این روش یکی از جدید ترین و بهترین روش های کاشت مو است در دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. تفاوت عمده این روش با روش های دیگر در دستگاه های مورد استفاده است. کاشت مو به روش Micro FIT که به آن MFIT نیز می گویند به دو موضوع دلالت دارد، موضوع اول کلمه میکرو که به معنای استفاده از دستگاه های بسیار دقیق و ظریف است و موضوع دوم کلمه FIT که دلالت بر این دارد که روش MFIT بر اساس همان روش FIT می باشد که در آن از برداشت فولیکول های به صورت واحد های جداگانه استفاده می شود.

• کاشت مو زنان به روش Super FUE

کاشت مو به روش Super FUE یکی از جدیدترین روش های پیوند مو می باشد که اصول اولیه و اصلی آن بر پایه روش FIT بنا شده است. این روش تمام مزایای روش مادر یعنی FIT را داشته و با ایجاد بعضی تغییرات و اعمال برخی دستور العمل ها احتمال موفقیت آمیز بودن عمل را افزایش داده و نقص های روش مادر را نیز برطرف نموده است.

در روش Super FUE از تیغه هایی با قطر کمتر از یک میلی متر برای برداشت فولیکول ها استفاده می شود. قطر بسیار کم این تیغه ها باعث می شود تا آسیب بسیار اندکی به پوست سر وارد شود و نیاز به بخیه زدن پس از برداشت فولیکول ها وجود نداشته باشد. همچنین استفاده از این تیغه های نازک باعث می شود تا دقت در برداشت و کاشت فولیکول ها به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند که نتیجه کاشت مو برای زنان با این روش دستیابی به خطر رویش طبیعی و پرپشت می باشد.

مطالعه بیشتر  کاشت مو برای کوتاهی پیشانی بلند زنان و مردان + هزینه و مزایا

کاشت مو زنان به روش Super FUE

• کاشت مو به روش میکروگرافت

این روش از پیوند مو یکی از روش های جدید در زمینه زیبایی موها است که اخیرا مورد استقبال مراجعه کنندگان و همچنین متخصصین این حوزه قرار گرفته. در کاشت مو به روش میکروگرافت تمامی مراحل برداشت و کاشت فولیکول ها به کمک دستگاه های برقی بسیار ظریفی انجام می شود. از همین جهت نتایج پیوند مو در مدت زمان کمتری خود را نشان می دهند و همچنین مدت زمان کاشت مو در طی جلسات نیز کوتاه خواهد بود. این روش یک روش ایمن و سریع است که می توان آن را در کاشت مو برای زنان به کار گرفت.

• کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از روش های پرطرفدار در پیوند مو است که در مقایسه با روش های سنتی یعنی تکنیک FUT نیازی به برداشت نواری فولیکول ها از پوست سر نیست. این تکنیک همان تکنیکی است که متخصصان پس از سال ها تلاش و انجام روش FUT به آن دست پیدا کرده و در طی چندین سال معایب آن را برطرف نموده و در پایان به روش FIT رسیدند.

در تکنیک FUE برای کاشت مو برای زنان هیچ جای بخیه و زخمی بر روی سر باقی نمانده و در هر مرحله یک فولیکول مو از پوست سر برداشت می شود. این روش را هم می توان به صورت دستی و با استفاده از پانچ و هم به کمک دستگاه های اتوماتیک انجام داد. لازم به ذکر است در مواقعی که طاسی سر گسترده است این روش ممکن است زمان بر باشد.

کاشت مو به روش FUE

• کاشت مو برای زنان به روش DHI

در کاشت مو به روش DHI گرافت های مو از ناحیه پرپشت و یا همان بانک مو برداشت شده و سپس در قسمت کم پشت و یا طاس شده کاشته می شوند. در این روش برای برداشت و کاشت فولیکول ها از ابزار های مخصوصی استفاده می شود که باعث افزایش دقت و برداشت و کاشت فولیکول ها می شود.
در این روش از کاشت مو برای زنان از یک وسیله ای شبیه به قلم استفاده می شود که باعث شده تا هر دو مرحله برداشت و کاشت فولیکول ها به صورت همزمان انجام شود. در واقع شیوه انجام کار به این صورت است که همزمان با برداشت فولیکول ها شکاف های بسیار ریزی در پوست سر ایجاد می شود و فولیکول های برداشت شده در آن ها کاشته می شوند.

• کاشت مو زنان به روش ترکیبی

برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن در پیوند مو باید سعی کرد از روش هایی استفاده کرد که بیشترین بازدهی را داشته باشند. کاشت مو به روش ترکیبی روشی است که در آن از ترکیب روش های تهاجمی و کم تهاجمی استفاده می شود. یعنی از ترکیب روش FUT با یکی از روش هایی که در این مقاله به آن ها اشاره شد. در این روش می توان با بهره گیری از مزایای هر دو روش تهاجمی و کم تهاجمی به بیشترین تراکم به همراه خط رویش طبیعی دست پیدا کرد. در کاشت مو برای زنان نیز می توان از این تکنیک بهره برد.

زمان مناسب برای کاشت مو در زنان

برای آن که پیوند مو نتیجه بخش بوده و بتوان نتایج آن را دید باید فرد به طور کامل به بلوغ رسیده باشد. سن مناسب در جهت کاشت مو برای زنان معمولا بعد از ۲۵ سالگی است، زیرا در این سن فرد از نظر جسمی به طور کامل به بلوغ رسیده است. زنانی هم که در بازه سنی ۶۰ یا ۷۰ سالگی خود به سر می برند نیز می توانند از پیوند مو استفاده کنند. در این بازه سنی از دست دادن موها را می توان به یائسگی نسبت داد.

زمان مناسب برای کاشت مو در زنان

هزینه کاشت مو در بانوان

به طور کلی نمی توان یک هزینه یکسان را برای تمام افراد و روش های پیوند مو در نظر گرفت. مشابه مردان، هزینه کاشت مو برای زنان نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

• شهر محل سکونت و در واقع شهری که کلینیک در آن واقع شده
• منطقه شهری کلینیک
• تجربه و تخصص پزشک
• نوع روش مورد استفاده
• تجهیزات و ابزار های به کار گرفته شده
• حضور مشاورین با دانش
• میزان سلامت پوست سر شما
• میزان کم پشتی و یا طاسی سر

به طور کلی برای تخمین هزینه های ناشی از کاشت مو به روش طبیعی بهتر است پس از انتخاب کلینیک خود و مراجعه حضوری با پزشک معالج دیدار کرده تا ضمن بررسی سلامت و میزان طاسی موهای شما نسبت به هزینه های تمام شده پیوند نیز اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهد.

هزینه کاشت مو در بانوان

بهترین کلینیک زیبایی تهران

کلینیک عصر جدید به عنوان یکی از بهترین کلینیک های کاشت مو زنان در تهران واقع شده است. این کلینیک با بهره مندی از بهترین متخصصان و پزشکان این حوزه به یکی از مورد اعتماد ترین مراکز زیبایی تهران تبدیل شده است. در کنار متخصصان به نام این مجموعه تجهیزات و هم چنین روش های به کار گرفته شده در این مرکز بر اساس علم روز دنیا بوده و همین موضوع باعث افزایش کیفیت و در نهایت رضایت شما عزیزان شده است.

در این کلینیک انواع خدمات زیبایی از خدمات پوست و ابرو گرفته تا مو با بهترین کیفیت ممکن صورت می پذیرد. هم چنین این مرکز یکی از مراکز کاشت مو برای زنان بوده که از بهترین روش های موجود برای پیوند مو استفاده می کند. تمامی روش های نام برده در این نوشتار تحت عنوان روش های کاشت مو در زنان در این مرکز نیز صورت می پذیرد. هم چنین بانوان عزیز برای تخمین هزینه کاشت مو برای خانم ها می توانند با مراجعه به مرکز از خدمات مشاورین ما استفاده کنند.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.