کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI


کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. به بیان ساده‌تر کاشت مو به روش DHI همچون روش FUE فولیکول های مو را به صورت جداگانه از ناحیه اهدایی برداشت می نماید.

پس از برداشت فولیکول های موردنیاز، ناحیه کاشت آماده می شود تا بتوان این فولیکول ها را در این ناحیه جاسازی نمود. توجه داشته باشید که پزشکان طی فرآیندهای این روش به طور همزمان فولیکول ها را برداشت نموده و در ناحیه درمانی کاشت می کنند. بر این اساس می توان به این نتیجه دست یافت که کاشت مو به روش مستقیم به دلیل جاگذاری فولیکول ها بلافاصله پس از برداشت به این نام شناخته می شود. به نظر شما این روش از کاشت مو چه ویژگی هایی دیگری دارد؟

کاشت مو به روش DHI چیست؟

کاشت مو به روش DHI چیست؟

اگر شما نیز جزء افرادی باشید که قصد دارید تا برای درمان طاسی موهای خود از کاشت مو استفاده کنید قطعا با روش های مختلف این متد درمانی آشنایی دارید. کاشت مو به روش DHI یکی از روش های جدید و بسیار پیشرفته به شمار می رود که به واسطه آن می توان به تراکم بالایی از موهای طبیعی دست یافت. این متد برای درمان شما از ابزارها و تجهیزات مختلفی استفاده می نماید که بایستی همگی براساس آخرین تکنولوژی های روز دنیا انتخاب شوند.

همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیز بیان نمودیم این روش که بهترین روش کاشت مو در دنیا می باشد را با نام کاشت موی مستقیم نیز می شناسند که قابلیت های بسیار ویژه ای به همراه دارد. ساختار آن نیز به گونه ای طراحی شده است که پزشکان فولیکول های موی برداشت شده از ناحیه اهدایی را بلافاصله در ناحیه طاس شده کاشت می نمایند. به طور قطع برای دریافت نتایج موفقیت آمیز از این روش درمانی لازم است حتما از یک کلینیک زیبایی معتبر که بتواند به بهترین شکل ممکن کاشت مو تهران را انجام دهد کمک بگیرید اما چرا؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که چنین کلینیک هایی بسترهایی را برای شما فراهم ساخته اند که به واسطه آن ها می توانید از خدمات بسیار ویژه تری بهره‌مند شوید. اگر بخواهیم به طور اجمالی این خدمات را مورد بررسی قرار دهیم می توان برخورداری از دستگاه های پیشرفته و مدرن، ارائه مشاوره های مفید و بهره مندی از کادردرمانی و پزشکان مجرب را نام برد که هرکدام نقش قابل توجه و مفیدی را در طی نمودن یک پروسه درمانی اثربخش برای شما ایفا می کنند.

کلینیک-زیبایی
نحوه انجام کاشت مو به روش DHI

یکی از مهم ترین ابزارهایی که در روش های کاشت موی سر از جمله DHI مورد استفاده قرار می گیرد، میکروپانچ ها را می توان نام برد که برای برداشت گرافت های مو کاربرد دارند. این ابزارها با دقت بسیار بالایی فولیکول های لازم را برداشت می نمایند تا در ادامه بتوان فولیکول هایی را مورد استفاده قرار داد که عاری از هرگونه آسیبی می باشند.

پس از برداشت این فولیکول ها، از آن ها در محلول هایی غنی از مواد غذایی نگهداری می شود تا طی مدت زمانی که برای برداشت و کاشت سپری می گردد دچار آسیبی نشوند. نکته ای که باید بدانید این است که در DHI که بهترین روش کاشت مو در دنیا به شمار می رود برای کاشت موها از قلم های خاصی استفاده می گردد. این روزها فیلم های بسیاری را با عنوان فیلم کاشت مو به روش DHI می توان در بستر اینترنت مشاهده نمود که بادقت به آن می توان به اطلاعات مفیدی در این باره دست یافت.

مطالعه بیشتر  هزینه مزوتراپی مو و اثرات آن در جوانسازی پوست

قلم های مورد استفاده در کاشت مو به روش DHI را با نام قلم چوی می شناسند که استفاده از همین قلم موجب تفاوت این روش با دیگر روش ها شده است. جهت آشنایی بیشتر با قلم چوی باید بگوییم که سوزنی توخالی با ابعاد مختلف می باشد که این سوزن ها به واسطه لوله های مخصوصی به یک مخزن متصل می گردند. سپس با استفاده از این قلم ها حفره هایی با اندازه مشخص در ناحیه درمانی ایجاد می گردد تا بتوان فولیکول های برداشت شده را در این ناحیه قرار داد.

مراحل کاشت مو به روش DHI

مراحل کاشت مو به روش DHI

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مراحل اصلی کاشت DHI پرداخته و در این راستا اطلاعات دقیقی را به شما انتقال دهیم. از مهم ترین مراحل کاشت مو به روش DHI موارد زیر را می توان تشریح نمود که بایستی تحت نظارت پزشکان مجرب و با دقت بسیار بالایی انجام پذیرند.

• معاینات بالینی و آزمایشات پس از کاشت مو

طی این مرحله شما با مراجعه به پزشک مجموعه مشاوره های مفیدی را در درباره چنین درمانی دریافت نموده و پزشک تمام معاینات بالینی لازم را انجام می دهد تا شرایط فعلی شما را مورد بررسی قرار دهد. طی این جلسه آزمایشات مخصوصی از سوی پزشک شما تجویز می گردند که بایستی نتایج تمام این
آزمایشات را در اختیار پزشک خود قرار دهید.

• تزریق بی حسی به ناحیه درمانی

پس از تعیین جلسه جراحی و مراجعه شما پزشک، نوبت به تزریق بی حسی برای شروع فرآیند درمان به واسطه کاشت مو به روش DHI می رسد که طی این مرحله پزشک برای عدم ایجاد هرگونه درد و ناراحتی در شما بی حسی هایی را به صورت تزریقی و یا موضعی مورد استفاده قرار می دهد.

• برداشت فولیکول های مو

پس از تزریق این بی حسی با استفاده از ابزارهایی که قبلا به آن ها اشاره نمودیم فولیکول های مو به صورت جداگانه برداشت و در ماده ای که غنی از مواد غذایی می باشد برای کاشت نگهداری می شوند.

• کاشت فولیکول های مو

پس از برداشت این فولیکول ها، پزشک از قلم های چوی برای ایجاد حفره های ریز بر روی نواحی طاس شده استفاده می کند تا در نهایت این فولیکول ها در این نواحی جاسازی شوند.

مهم ترین مزایای کاشت مو به روش DHI

مهم ترین مزایای کاشت مو به روش DHI

با توجه به مطالبی که بیان شد می توان متوجه این امر گردید که کاشت مو به روش DHI مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد. همین امر موجب شده است تا این روزها افراد بسیاری چنین روشی برای درمان خود انتخاب کنند اما نکته ای که باید بدانید که استفاده از این درمان به نظر پزشک شما بستگی دارد. از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش DHI موارد زیر را می توان شرح داد.

• کاهش احتمال از بین رفتن فولیکول های مو طی فرآیندهای برداشت تا کاشت

• بالا بودن سرعت کاشت مو نسبت به دیگر روش های کاشت موی سر

• عدم امکان انتقال عفونت به دلیل کاشت مستقیم فولیکول ها

• دقت بسیار بالا

• امکان رشد موهای طبیعی و پرتراکم

معایب کاشت مو به روش DHI

معایب کاشت مو به روش DHI

طبیعی است که در کنار مزایای کاشت مو به این روش معایبی را نیز شاهد باشیم که ممکن است شما را با محدودیت هایی مواجه سازند اما فراموش نکنید می توان این معایب را نادیده گرفت چرا که DHI بهترین روش کاشت مو در دنیا بوده و شما به واسطه آن می توانید به انتظارات خود دست یابید. معایب کاشت مو به روش DHI به صورت زیر می باشند.

• میزان هزینه های بیشتر

• طولانی بودن نسبت به کاشت مو به روش SUT به دلیل دقت عمل بالاتر

• امکان ایجاد آلرژی

عوارض کاشت مو به روش DHI

عوارض کاشت مو به روش DHI

در این راستا نکته ای که باید بدانید این است که برخی عوارض در تمام روش های کاشت مو وجود دارند و ممکن است شما با علائمی همچون کبودی، بی حسی و یا تورم در ناحیه درمانی سر خود مواجه شوید. میزان تجارب پزشک می تواند در این زمینه شرایط بهتری را برای شما فراهم سازد بنابراین اگر شما بتوانید یک کلینیک زیبایی معتبر و مناسب را برای درمان خود انتخاب کنید درگیر عوارض کاشت مو به روش DHI نخواهید شد.

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش DHI

مراقبت های بعد از کاشت مو به روش DHI

برخی توجه چندانی به مراقبت های بعد از کاشت مو ندارند در حالی که این مراقبت ها ارتباط مستقیمی با میزان کیفیت کاشت و نتایجی که دریافت می کنید دارند. بر این اساس توصیه داریم حتما این مراقبت ها را رعایت نموده و کاملا براساس دستورالعمل های پزشک خود عمل کنید. مراقبت های بعد از کاشت مو به این روش شامل موارد زیر می شود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

مطالعه بیشتر  لیفت صورت یا فیس لیفت چیست؟ مزایا و معایب + روش ها

• به مدت دو ماه مصرف الکل و یا استعمال دخانیات را کنار بگذارید.

• برای شستشوی سر خود حتما از شامپوهایی که توسط پزشک تجویز می گردند استفاده کنید.

• بنا به دستور پزشک از آنتی بیوتیک برای جلوگیری از عفونت استفاده کنید.

• از انجام فعالیت های ورزشی سنگین بپرهیزید.

• به هیچ عنوان در معرض نور آفتاب قرار نگیرید.

هزینه کاشت مو به روش DHI

هزینه کاشت مو به روش DHI

قیمت کاشت مو به روش DHI با وجود مزایا و محبوبیت بسیار زیاد خود همواره یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی بوده است که قصد دارند تا از این روش برای درمان خود استفاده کنند. توجه داشته باشید که هزینه کاشت مو به این روش به عامل ها و فاکتورهای خاصی بستگی دارد که به طور مختصر این عامل ها شامل روش کاشت مو، میزان تراکم مو، ویژگی های ظاهری موها، میزان دانش و مهارت پزشک و کلینیک زیبایی می شوند.

اهمیت انتخاب درست مراکز کاشت مو به روش DHI

در بخش های قبل نیز بیان نمودیم که در حال حاضر مراکز بسیاری حوزه فعالیتی خود را به کاشت مو اختصاص داده اند اما آیا تمام این مراکز را می توان معتبر دانست؟ قطعا خیر! در میان تمام مراکز کاشت مو به روش DHI که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشند هستند کلینیک هایی که تنها به واسطه تبلیغات توانسته اند محبوب شوند.
خدمات چنین کلینیک هایی نمی توانند شما را به انتظاراتی که از کاشت مو به روش DHI دارید برسانند به همین جهت توصیه داریم حتما در انتخاب کلینیک های کاشت مو دقت کنید. لازم به ذکر است که این کلینیک ها دارای مجوزهای لازم از سوی وزارت بهداشت بوده و کاملا قانونی فعالیت دارند.

کلینیک-زیبایی
کاشت مو به روش DHI در تهران

با توجه به پیشرفت هایی هم اکنون برای کاشت مو در تهران شاهد می باشیم، مراکز معتبر بسیار زیادی نیز در این شهر وجود دارند که امکانات پیشرفته ای داشته و خدمات آن ها کاملا تحت نظارت پزشکان مجرب ارائه می شوند. کلینیک زیبایی عصر جدید از جمله کلینیک های فعال در امر کاشت مو می باشد که با خدمات و امکانات بی نظیر تمام شرایط لازم را برای شما جهت کاشت طبیعی موها به روش DHI را فراهم ساخته است.

این کلینیک خدمات زیبایی و کاشت مو را تحت نظارت دکتر وجودی ارائه می نماید که یکی از بهترین پزشکان کشور در این حوزه به شمار می رود. دکتر وجودی با سوابق درخشان ۲۵ ساله خود این توانمندی را دارد از این روش به بهترین حالت ممکن برای دستیابی به موهایی طبیعی استفاده نموده و در مدت زمان کوتاهی رویای داشتن موهایی پرتراکم و زیبا را برای شما تحقق بخشد.

خدمات کلینیک عصر جدید در زمینه کاشت مو به روش های به روز و جدید دنیا

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

مطالعه بیشتر  مزوتراپی مو (فواید، مراحل، سن و ماندگاری مزوتراپی مو + عکس)

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.