انجام عمل کاشب مو FUE

کاشت مو به روش FUE از جدیدترین روش های حال حاضر در دنیا برای برطرف ساختن طاسی موها به شمار می رود که طی سالیان اخیر توانسته است در سطح دنیا به محبوبیت قابل توجه ای دست یابد. نکته ای که باید بدانید این است که این تکنیک کاملا تایید شده از سوی متخصصین پوست و موی آمریکایی بوده و همین امر موجب شده است تا از آن به عنوان کاربردی ترین روش یاد شود چرا که این توانمندی را دارد تا در سریع ترین زمان ممکن شما را به نتایجی که انتظارش را دارید برساند.
ساختار کاشت مو fue به گونه ای است که فولیکول ها به صورت جداگانه استخراج می شوند و بهترین پیشنهاد برای افرادی است که موهای آن ها کم پشت بوده و قصد دارند تا به این طریق به موهایی با تراکم بالا و کاملا طبیعی دست یابند.
قابلیت ها و مزایای کاشت مو به روش FUE موجب شده است تا بیشتر پزشکان این تکنیک را برای کاشت مو انتخاب کنند و هم اکنون نیز کلینیک های زیادی را شاهد باشیم که تجهیزات انجام این روش را در اختیار دارند. پرسشی که در اینجا مطرح می گردد این است که چرا روش کاشت مو FUE طرفداران بسیار زیادی دارد؟

کاشت مو به روش FUE چیست؟

در میان تمام کلینیک هایی که از تجهیزات و کادردرمانی مجرب و پیشرفته ای برای کاشت مو برخوردار می بباشند می توان مراکزی را نیز مشاهده نمود که از روش های قدیمی استفاده می کنند. نکته ای که باید بدانید این است که به طور قطع چنین کلینیک هایی قادر نخواهند بود تا نیازمندی های شما را فراهم سازند چرا که امکانات لازم را در اختیار ندارند.
کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید.

کاشت مو به روش FUE چیست؟
استفاده از کاشت مو به روش FUE می تواند به تمام افرادی که درگیر طاسی موها و ریزش آن ها هستند کمک های قابل توجه ای نماید چرا که از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا برای درمان شما بهره مند می باشد. البته باید بدانید که شما زمانی می توانید به تراکم بالایی از موها به واسطه این روش دست یابید که بتوانید بهترین کلینیک کاشت مو را برای درمان خود انتخاب کنید چرا که این امر ارتباط مستقیمی با کیفیت درمان شما دارد.

کاربردهای روش کاشت FUE

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین کاربردهای کاشت مو به روش FUE پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. توجه داشته باشید که کاشت مو به عنوان اصلی ترین کاربرد این تکنیک شناخته می شود اما تنها کاربرد آن نیست. تمام افرادی که دچار ریزش مو در ابرو و ریش و سبیل خود شده اند می توانند از کاشت مو به روش FUE استفاده کنند تا به این طریق به تراکم بالایی در موهای این بخش از بدن خود برسند.

مطالعه بیشتر: کاشت مو به روش FIT

کاشت ریش و سبیل با FUE

پزشکانی که در این حوزه فعالیت دارند برای کاشت ریش و سبیل به این روش از ابزارهای ویژه ای جهت ایجاد حفره های یک میلی متری استفاده می کنند تا فولیکول های برداشت شده را در این نواحی کاشت نمود. یکی از مزایای کاشت مو به روش FUE استفاده از همین ابزارها می باشد چرا که میزان دقت کاشت را افزایش داده و می تواند شرایط بهتری را پیش روی شما قرار دهد.

کاشت ریش و سبیل با FUE

کاشت ابرو به روش FUE

همان گونه که بیان نمودیم یکی دیگر از کاربردهای تکنیک FUE، کاشت ابرو به روش FUE می باشد که این روزه با استقبال افراد بسیار زیادی مواجه گردیده است چرا که این روش به عنوان جدیدترین روش کاشت مو می تواند زمینه ساز رشد موهایی زیبا و یک دست در این بخش از صورت باشد. شما نیز با انتخاب کاشت مو به روش FUE خواهید بود تا کیفیت کاشت ابروهای خود را افزایش داده و در مدت زمان کوتاهی به ابروهایی طبیعی دست یابید.

نحوه انجام کاشت مو FUE

کاشت مو به روش FUE نیز همچون دیگر روش های کاشت دارای مراحل مشخصی است که بایستی پزشکان با دقت بسیار بالایی تمام این مراحل را طی نمایند تا در انتها بتوان به نتایجی فوق العاده عالی دست یافت. نحوه انجام کاشت مو FUE به صورت زیر می باشد.
• مورد بررسی قرار دادن بانک موها
به عنوان اولین مرحله از عمل کاشت مو fue باید بگوییم که در این مرحله پزشک بانک موی شما را مورد بررسی قرار می دهد و به انجام یک مجموعه معاینات بالینی می پردازد تا به این طریق بتوان بهترین بانک مو را برای برداشت فولیکول های موردنیاز انتخاب نمود. توجه داشته باشید که انجام چنین معایناتی الزامی بوده و می تواند در انتها نتایجی اثربخش را برای شما به همراه داشته باشد.
• تزریق بی حسی به ناحیه درمانی
پس از انجام معاینات بالینی، جلسه نهایی برای کاشت مو به روش FUE مشخص می گردد و در این جلسه پزشک ابتدا بی حسی هایی را در ناحیه درمانی تزریق می کند تا شما حین برداشت فولیکول ها و یا کاشت آن ها دردی را احساس نکنید.

مطالعه بیشتر: کاشت مو به روش SUT

تزریق بی حسی به ناحیه درمانی

• برداشت فولیکول های مو از ناحیه اهدایی
در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که ساختار کاشت مو به روش FUE به گونه ای است که پزشک فولیکول ها را به صور تکی جهت کاشت استخراج می نماید. استخراج فولیکول ها با دقت بسیار بالایی با استفاده از دستگاه های پانچ انجام می شود. استفاده از چنین دستگاه هایی موجب می شود تا برداشت فولیکول ها به راحتی و بدون ایجاد سوراخ هایی با ضخامت بالا انجام شود. لازم به ذکر است که چنین شرایطی مانع از ایجاد خونریزی در بانک مو خواهد شد.
• کاشت فولیکول های برداشت شده در ناحیه درمانی
این مرحله از کاشت مو به روش FUE نیز با استفاده از ابزارهای مخصوصی انجام می شود تا به این طریق بتوان کانال های استوانه ای شکل را در ناحیه طاس شده ایجاد نمود. توجه داشته باشید که فرآیند کاشت مو به این روش هیچ تفاوتی با روش FUT ندارد و پزشک پس از قرار دادن فولیکول ها زیر میکروسکوپ و بررسی وضعیت آن ها، اقدام به کاشت فولیکول ها به صورت دسته هایی ۱ الی ۴ تایی در این کانال ها می نماید.

کاشت مو به روش FUE و مزایای بی نظیر آن برای کاشت موهای طبیعی

انجام عمل کاشت مو FUE نسبت به دیگر روش هایی که در گذشته مورد استفاده قرار می گرفتن مزیت های بی شماری برای شما به همراه دارد چرا که این تکنیک بسیار جدید و موثر بوده و می تواند شما را صاحب موهایی بسیار زیبا و پرتراکم نماید.از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش FUE موارد زیر را می توان تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

  • عدم ایجاد درد پس از کاشت مو
  • عدم نیاز به بخیه نمودن ناحیه درمانی
  • عدم باقی ماندن جای بخیه بر روی سر
  • دوره نقاهت کوتاه
  • دستیابی به خط رویشی طبیعی و زیبا
  • رشد موهای پرتراکم
  • عدم استفاده از داروهای بیهوشی
  • عدم ایجاد خونریزی های زیاد هنگام عمل کاشت مو FUE

مطالعه بیشتر:کاشت مو به روش میکروگرافت

معایب کاشت مو به روش FUE

حال که با مجموعه مزایای این روش درمانی آشنا شدید باید بدانید که این تکنیک نیز همچون دیگر روش های کاشت دارای معایبی نیز می باشد که آشنایی با آن ها می تواند به شما هنگام انتخاب بهترین روش درمانی کمک های قابل توجه ای نماید. معایب کاشت مو به روش FUE به شرح زیر می باشند.
• نیاز به مدت زمان بیشتر برای کاشت موها به دلیل برداشت تکی فولیکول های مو
• نیاز به کوتاه نمودن کامل موها
• احتمال ایجاد واکنش های آلرژیک

معایب کاشت مو به روش FUE

عوارض کاشت موها با استفاده از تکنیک FUE

عوارض کاشت موها موضوعی است که نمی توان آن را انکار نمود چرا که اگر شما نتوانید در انتخاب پزشک و کلینیک زیبایی بهترین عملکرد را داشته باشید ممکن است با عوارض قابل توجه ای در این راستا مواجه گردید. این امر برای کاشت مو به روش FUE نیز صدق می کند و بهره مندی از تجارب پزشکان مجرب و حرفه ای اساس و پایه درمانی باکیفیت به شمار می رود که نباید نادیده گرفته شود. در صورت عدم انتخاب درست ممکن است عوارض کاشت مو به روش FUE در شما به صورت زیر بروز یابند.
• سفت شدن ناحیه درمانی
• متورم شدن سر
• احتمال ایجاد خونریزی
• ایجاد زخم های خفیفی
• پوسته پوسته شدن ناحیه درمانی

مطالعه بیشتر: کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش FUE چه تفاوتی با روش SUT دارد؟

این پرسشی است که ممکن است شما نیز همچون برخی متقاضیان کاشت مو با آن مواجه شده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای پرسش خود باشید. در راستای بررسی تفاوت کاشت مو به روش sut و fue لازم است بگوییم که در روش SUT شما تنها در یک جلسه می توانید بیش از ۱۴ هزارتار موی واقعی را کاشت نموده و به تراکم بسیار بالایی از مو دست یابید اما این تنها تفاوت این دو روش نیست. دیگر تفاوت های این دو تکنیک شامل موارد زیر می شوند.
• در روش SUT در یک جلسه انجام می شود در حالی که برای انجام عمل کاشت مو fue نیاز به چند جلسه درمانی می باشد.
• شما با تکنیک کاشت موی SUT دوران نقاهت کوتاه تری خواهید داشت.

تفاوت کاشت مو FUE با SUT

هزینه های کاشت مو با روش درمانی FUE

برای محاسبه قیمت کاشت مو به روش FUE بایستی براساس تعدادگرافت هایی که در ناحیه طاس شده کاشت می شوند عمل نمود. به بیان ساده تر می توان گفت که این میزان هزینه ها از یک فرد به فرد دیگر متفاوت بوده و یکی از عامل های اثرگذار بر متغیر شدن این هزینه های کاشت مو به روش FUT تعداد گرافت های موردنیاز برای کاشت مو می باشد. از دیگر عوامل موثر بر هزینه های این روش درمانی می توان به کلینیک درمانی، میزان تجارب پزشک و شرایط فعلی موها اشاره نمود.

کاشت مو به روش Super FUE و پیشرفت های آن نسبت به FUE

برخی بر این باورند که روش های FUE و Super FUE جدا از هم بوده و کاملا با یک دیگر متفاوت هستند در حالی که باید بدانید که مراحل انجام هر دو روش کاملا شبیه به هم می باشد با این تفاوت که در کاشت مو به روش Super FUE برای انجام فرآیندها از دستگاه ها و ابزارهای بسیار پیشرفته ای استفاده می گردد و همین امر موجب می شود تا شما به تراکم موی بالاتری نسبت به دیگر روش ها برسید. توجه داشته باشید که این امر برای کاشت مو به روش Sapphire FUE نیز صدق می کند و این روش درمانی مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد.

کلینیک زیبایی عصر جدید

عصر جدید بهترین کلینیک زیبایی پاسداران

با مطالعه مطالبی که بیان شد و تاکیدی که بر اهمیت انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر نمودیم ممکن است شما نیز به دنبال یافتن مراکزی پیشرفته و مناسب برای درمان خود باشید. این روزها با وجود تعدد بسیاری بالای این مراکز عموم مردم با ابهامات بسیار زیادی در راستای انتخاب این کلینیک ها دارند. اگرشما نیز از جمله افرادی هستید که با چنین چالشی برای کاشت مو به روش FUE مواجه هستید ما به شما کلینیک عصرجدید را پیشنهاد می نماییم که بهترین کلینیک زیبایی در پاسداران به شمار می رود.

کاشت مو به روش FUE درتهران

در بخش قبل اشاره ای اجمالی به کاشت در کلینیک عصر جدید داشتیم اما چرا چنین کلینیکی را پیشنهاد می نماییم؟ تمام افرادی که متقاضی کاشت مو به روش FUE در تهران می باشند باید بدانند که این کلینیک با برخورداری از تجهیزات مدرن و به روز دنیا و البته کادر درمانی مجرب این توانمندی را دارد که روش FUE را که بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا می باشد را تحت نظارت دکتر وجودی انجام داده و در این زمینه بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد. دکتر وجودی با سوابق ۲۵ ساله خود از حرفه ای ترین و مجرب ترین پزشکان کاشت مو FUE در تهران به شمار می رود که با تکیه بر دانش وی قادر خواهید بود تا به موهایی بسیار زیبا و طبیعی دست یابید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.