کاشت مو به روش میکروگرافت 

کاشت مو به روش میکروگرافت یکی از بهترین راهکارها برای برطرف ساختن نیازهای افرادی می باشد که دغدغه های بسیاری برای دستیابی به موهای طبیعی دارند. زیبایی از جمله معیارهایی به شمار می رود که نیاز هر فردی بوده و همواره تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا بتواند به زیبایی موردنظر خود دست یابد. مو یکی از عامل هایی به شمار می رود که نقش قابل توجه ای را در این راستا ایفا می کند چرا که می تواند زیبایی صورت هر انسانی را کامل کند.

همین موضوع دلیل بزرگی است تا افرادی که موهایی کم پشت دارند و یا در ناحیه سر خود دچار طاسی شده اند به دنبال یافتن راه حلی مناسب برای رشد دادن موهای خود باشند. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود بیان نمودیم کاشت مو راه حلی است که می تواند به خوبی پاسخگوی این نیاز انسان باشد و بایستی بدانید که راهی کاملا پزشکی است که طی سالیان اخیر توسط پزشکان ابداع گردیده است.

درحال حاضر میلیون ها نفر از این متد برای رفع طاسی موهای خود استفاده می کنند زیرا این متد درمانی امنیت بسیار بالایی داشته و در مدت زمان کوتاهی می تواند شما را به موهایی طبیعی برساند. کاشت مو به روش میکروگرافت، روشی مناسب برای کاشت مو است که فرآیند بسیار ساده ای داشته و با انتخاب یک کلینیک مناسب و معتبر می توان در مدت زمان کوتاهی آن را اجرا نمود.

کاشت مو به روش میکروگرافت چیست؟

قیمت کاشت مو به روش میکروگرافت 

برای اولین بار در سال ۱۹۸۰ بود که روشی نوین با عنوان کاشت مو به روش میکروگرافت به مجموعه تکنیک های مورداستفاده برای این امر اضافه شد که قابلیت های بی نظیری نسبت به دیگر روش ها داشت. این متد با مزایای بی نظیر خود زخم های کمتری برای شما به همراه دارد و شما با طی نمودن تمام مراحل آن می توانید در مدت زمان کوتاهی به موهایی طبیعی و بسیار زیبا دست یابید.

این روزها با توجه به پیشرفت هایی که صورت گرفته است از کاشت مو به روش میکروگرافت به عنوان مطمئن ترین روش یاد می شود چرا که نتایج آن کاملا قطعی بوده و می تواند نیازمندی های شما را به بهترین حالت ممکن برآورده سازد.

این روش را تمام افرادی که دغدغه داشتن موهایی زیبا دارند را می توانند مورد استفاده قرار دهند و محدودیتی برای به کارگیری آن برای آقایان و خانم ها وجود ندارد. نکته ای که باید بدانید این است که پیش از پیدایش این روش، افرادی که کاشت مو انجام می دادند با زخم های زیادی در ناحیه درمانی خود مواجه می شوند اما با روی کار آمدن این تکنیک دیگر شما شاهد چنین زخم هایی نمی باشید.

کاشت مو به روش میکروگرافت چگونه است ؟

فرآیند کاشت مو به روش میکروگرافت 

در راستای بررسی چگونگی انجام کاشت مو به این روش لازم است بدانید که پزشک از ابزارهای مخصوصی برای برداشت گرافت های مو استفاده می کند که این ابزارها دقت بسیار بالایی داشته و می توانند گرافت های موردنیاز را با ظرافت بالایی برداشت کنند. پس از برداشت فولیکول های لازم عمل کاشت صورت می گیرد که باید با دقت عمل بالایی اجرا گردد چرا که ارتباط مستقیمی با کیفیت موها و طبیعی بودن رشدشان دارد.

کاشت مو با این تکنیک به عنوان جدیدترین روش کاشت مو از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و روشی کاملا سریع به شمار می رود. نتایجی که شما به واسطه این تکنیک دریافت می کنید کاملا طبیعی است و این نشان می دهد که کاشت مو به روش میکروگرافت بهترین گزینه برای برطرف ساختن کم پشتی موها است. شما با انجام این متد در کلینیک زیبایی عصر جدید می توانید بدون هیچ گونه عارضه ای رویای خود را تحقق بخشیده و زیبایی و جوانی را برای خود به ارمغان آورید.

بهترین افراد برای انجام کاشت مو به روش میکروگرافت

قیمت کاشت مو به روش میکروگرافت 

همان گونه که در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم در میان انواع روش های کاشت مو، میکروگرافت بهترین آن ها برای برطرف ساختن طاسی و کم پشتی موها به شمار می رود که با قدرت بسیار بالای خود این توانمندی را دارد تا انواع مختلفی از طاسی ها همچون طاسی های دائمی و منطقه ای را ازبین ببرد. علاوه بر این، کاشت مو به روش میکروگرافت می تواند به افرادی نیز که درگیر ریزش موهای خود هستند نیز کمک های شایانی نماید.

از جمله افرادی که کاندید استفاده از این تکنیک هستند می توان به کسانی اشاره نمود که قسمت پشتی موهای آن ها کاملا پرپشت بوده و تنها در قسمت جلویی سر و کناره های آن دچار طاسی شده اند. همچنین از این روش می توان برای پرپشت نمودن ابروها و ریش و سبیل نیز استفاده کرد و تمام افرادی که در بازه سنی ۲۵ سال تا ۵۰ سال هستند می توانند از این تکنیک برای بازگرداندن موهای این نواحی از بدن خود استفاده نمایند.

مراحل کاشت مو به روش میکروگرافت

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مراحل کاشت مو به روش میکروگرافت پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. توجه داشته باشید که تمام این مراحل را بایستی تحت نظارت پزشکان مجرب انجام داد تا در انتها بتوان به موهایی بسیار زیبا و طبیعی دست یافت. مراحل کاشت مو با این تکنیک به شرح زیر می باشد.

 • مشاوره و معاینات بالینی

طی این مرحله از کاشت مو به روش میکروگرافت، پزشک با مورد بررسی قرار دادن ناحیه درمانی بهترین بانک مو را برای برداشت فولیکول ها انتخاب می کند. مشاوره ها و معایناتی که در این جلسه صورت می گیرند به شما کمک می کنند تا بیشتر با این روش آشنا شده و بتوانید بهترین پروسه درمانی را سپری کنید. فراموش نکنید که تمام آزمایشاتی که در این جلسه توسط پزشک تجویز می گردند را بایستی دقیق انجام دهید تا پزشک براساس این آزمایشات تشخیص دهد که آیا این روش برای شما مناسب می باشد یا خیر.

 • برداشت فولیکول های مو

دومین مرحله از روش میکروگرافت که یکی از بهترین روش های کاشت مو می باشد استخراج گرافت های مو است که طی آن به صورت خطی سوراخ هایی ایجاد می گردند تا پزشک بتواند گرافت های لازم را از ناحیه اهدا کننده استخراج نماید. دستگاه هایی که برای برداشت گرافت در این مرحله مورد استفاده قرار می گیرند کاملا پیشرفته بوده و از ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشند. این موضوع موجب شده است تا کاشت مو به روش میکروگرافت متمایزتر از دیگر روش ها باشد چرا که می تواند گرافت ها را کاملا سالم برداشت نماید.

 • کاشت گرافت ها در نواحی طاسی شده

زمانی که عمل استخراج گرافت ها از ناحیه اهدایی به پایان رسید نوبت به کاشت آن ها در نواحی طاس شده می رسد که طی این مرحله پزشک با تزریق نمودن بی حسی سوراخ هایی با میزان عمق مشخصی در این ناحیه ایجاد می کند. هرکدام از این سوراخ ها دارای عمقی معادل ۱ میلی متر بوده و در فاصله خیلی نزدیک به یک دیگر ایجاد می گردند.

ساختار ایجاد این سوراخ ها بایستی به گونه ای باشد که کل ناحیه درمانی را دربرگرفته و در انتها بتواند موهایی پرتراکم برای شما به ارمغان آورد. فیلم کاشت مو به روش میکروگرافت، حاوی اطلاعات دقیقی از چگونگی انجام این تکنیک می باشد که با مشاهده آن می توانید به اطلاعات مفیدی در این راستا دست یابید.

مراقبت های لازم پس از کاشت مو به روش میکروگرافت

رزرو نوبت کاشت مو به روش میکروگرافت 

مراقبت هایی که از سوی پزشکان فعال در این حوزه تجویز می گردند بسیار مهم تر از فرآیند انجام این روش درمانی هستند بنابراین توصیه داریم در این زمینه سهل انگاری را کنار بگذارید. رعایت این مجموعه مراقبت ها شرایطی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید در مدت زمان کوتاهی به بهبودی دست یافته و دوران نقاهت کوتاه تری را پشت سر بگذارید. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شوند.

 • حتما استفاده از کمپرس سرد را در برنامه های خود قرار دهید چرا که می تواند تورم و کبودی های ایجاد شده را برطرف سازد.
 • تا زمانی که تورم های ایجاد شده در ناحیه درمانی برطرف نگردیده اند در منزل استراحت کنید.
 • به هیچ عنوان زخم های سر خود را دستکاری ننمایید از آلوده شدن این ناحیه جلوگیری کنید.
 • تا بهبود خود به حمام نروید.
 • برای شستن سر خود حتما از شامپوهایی که توسط پزشک تجویز می گردند استفاده نمایید.
 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را با دقت انجام دهید.
 • برای بهبود سریع تر خود از رژیم های غذایی سالم و مقوی استفاده کنید.
 • انجام فعالیت های سنگین و ورزش را تا بهبود کامل خود کنار بگذارید.

عوارض کاشت مو به روش میکروگرافت

کاشت مو به روش میکروگرافت 

برخی با مشاهده برخی کبودی و یا تورم ها در ناحیه درمانی دچار نگرانی می شوند در حالی که این عارضه ها کاملا طبیعی بوده و پس از چند روز از بین خواهند رفت. زمانی که شما از کلینیک های معتبری با عنوان کلینیک های کاشت مو به روش میکروگرافت استفاده کنید با معایب کاشت مو به روش میکروگرافت نخواهید شد به همین جهت است که تاکید داریم حتما در انتخاب این مراکز دقت کنید.

توجه داشته باشید ایجاد درد پس از جراحی کاملا طبیعی است و این امر به دلیل از بین رفتن اثرات داروهای بی حسی می باشد که در چنین شرایطی لازم است حتما طبق دستورالعمل پزشک خود پیش روید تا در ادامه با مشکلات خاصی مواجه نگردید. مصرف خودسرانه داروهای مسکن در چنین زمانی را کنار بگذارید چرا که می توانند بر روی نتایج کاشت مو به روش میکروگرافت اثرات منفی قابل توجه ای داشته باشند.

هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت

یکی از چالش هایی که عموم مردم برای درمان خود با این روش دارند، هزینه کاشت مو در تهران و دیگر شهرها می باشد که باید بدانید که این هزینه ها با توجه به کلینیک و یا شهری که قصد دارید تا درمان خود را در آنجا انجام دهید متفاوت می باشد.

به بیان ساده تر این کیفیت کار کلینیک می باشد که بر روی قیمت کاشت مو به روش میکروگرافت اثر دارد اما این تنها عامل موثر نیست. از دیگر عامل های دخیل در تغییر هزینه کاشت مو به روش میکروگرافت می توان به میزان طاسی سر و تعداد گرافت های برداشت شده نیز اشاره نمود که نباید آن ها را نادیده گرفت.

یکی دیگر از روش های بسیار خوب برای کاشت مو، روش ترکیبی می باشد که بسیار طبیعی و حرفه ای به نظر می رسد، شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش به صفحه کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید.

مزایای کاشت مو به روش میکروگرافت در تهران

کاشت مو به روش میکروگرافت 

تهران از جمله شهرهایی است که دارای کلینیک های بسیار زیادی برای درمان با استفاده از این روش      می باشد اما فراموش نکنید که در میان این کلینیک ها ممکن است برخی اعتبار و تجارب چندانی نداشته و نتوانند انتظارات شما را تحقق بخشند. در چنین شرایطی که ممکن است در انتخاب یک کلینیک زیبایی پوست و مو دچار ابهام شوید، کلینیک زیبایی عصر جدید می تواند برای شما راهگشا باشد اما چگونه ؟

انجام چنین درمانی در این کلینیک مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند. از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش میکروگرافت در این کلینیک می توان به ظرافت بالا، طبیعی بودن رشد موها، تراکم موی بالا تا ۴ برابر نسبت به دیگر روش های کاشت مو، عدم ایجاد زخم و خونریزی در ناحیه درمانی، دوران نقاهت کوتاه و برداشت گرافت های سالم اشاره نمود.

شما در کلینیک زیبایی عصر جدید تمام فرآیندهای این درمان را تحت نظارت دکتر وجودی انجام خواهید داد که از دانش، مهارت و سوابق درخشانی در این راستا برخوردار می باشند. این کلینیک یکی از بهترین کلینیک های فعال در امر کاشت مو به روش میکروگرافت می باشد که تمام تجهیزات لازم را در اختیار داشته و می تواند در این زمینه به شما کمک های بی شماری نماید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.