تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست


عموم مردم تنها زیبایی صورت خود را پراهمیت می‌دانند و زمانی که صحبت از جوانسازی پوست نیز می شود ذهن انسان ناخودآگاه به سوی زیبایی صورت می رود اما نکته ای که نباید فراموش نمود این است علاوه بر صورت زیبایی دیگر اندام های بدن نیز بسیار اهمیت دارد. با افزایش سن و یا بروز عامل های مؤثر دیگر ممکن است پوست نواحی دیگر بدن شما نیز با چین و چروک مواجه شوند و این مسئله نشان می دهد بروز چین و چروک تنها به صورت محدود نشده و ممکن است دیگر اندام های شما را نیز درگیر خود سازد.

تزریق چربی به دست برای جوانسازی و رفع پیری دست ها

این روزها با توجه به نیازمندی هایی که در راستای زیباسازی وجود دارند می توان شاهد روی کارآمدن متدهای زیبایی مختلفی بود که هرکدام با اثربخشی خاصی که دارند می توانند به شما کمک کنند تا زیبایی خود را بازگردانید. تزریق چربی به دست یکی از راهکارهایی است که با قابلیت های بی نظیری که دارد می تواند زمینه های جوانسازی پوست دست شما را فراهم سازد اما به چه صورت ؟ با ما همراه باشید تا به بررسی مزایا و شرایط بهره مندی از متد تزریق چربی به دست پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم.

همان گونه که در بخش قبل نیز بیان نمودیم افزایش سن یکی از مهم ترین دلایل ایجاد چین و چروک های پوستی می باشد و زمانی که انسان در چنین شرایطی قرار می گیرد با لکه هایی قهوه ای رنگ بر روی سطح پوست دست خود مواجه می شود اما این موضوع به همین امر محدود نمی گردد. این چین و چروک ها می توانند موجب از دست رفتن شادابی پوست و شل شدن آن ها شوند و همین ها برای کاهش زیبایی دست های شما کافی هستند.
این شرایط برای برخی بسیار آزاردهنده بوده و همواره به دنبال یافتن یک راهکار مناسب و قطعی برای درمان خود می باشند. ما به شما تزریق چربی به دست را پیشنهاد می نماییم که یک راهکار بسیار عالی برای از بین بردن چین و چروک عمیق پوست دست بوده و با اثربخشی بسیار بالای خود قادر است تا نیازمندی های شما را به خوبی برآورده سازد.

کلینیک-زیبایی

مزایای تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به دست
توجه داشته باشید در صورتی که چربی های موردنیاز به بافت های پشت دست شما تزریق شوند تا زمانی که وزن کم نکنید باقی خواهند ماند. شما برای انجام متد نیازی به تمدیدهای ۶ الی ۹ ماهه نخواهید داشت چرا که فیلرهای چربی از بین نرفته و می توانند برای همیشه درزیر پوست شما باقی بمانند. برخی ممکن است برای دریافت نتایج دلخواه خود نیاز به دوره درمانی بیشتری داشته باشند که البته این امر را بایستی براساس صلاحدید پزشک خود انجام داد.
از مهم ترین مزایای استفاده از متد تزریق چربی به پشت دست می توان به انتقال سلول های چربی خود بدن شما اشاره نمود که موجب می شود تا نتایج به دست آمده کاملا طبیعی بوده و بتوانید به زیبایی دلخواه خود دست یابید. تزریق چربی به دست خطری برای شما به همراه ندارد و به صورت غیرتهاجمی بوده و پزشک با دقت بسیار بالایی این فیلرهای چربی را به بافت های پوست شما تزریق می نماید.

مراحل تزریق چربی به پشت دست

تزریق چربی به پشت دست نیز همچون هر متد درمانی و زیبایی دیگری دارای مجموعه مراحل مشخصی است که بایستی با دقت بسیار بالایی توسط پزشکان متخصص انجام شود. مراحل کلی این متد به شرح زیر بوده و هرکدام اهمیت بسیار بالایی دارند.

مطالعه بیشتر  لیزر موهای زائد بدن | آرامش + افزایش اعتماد به نفس |

• درگام اول شما بایستی یک کلینیک معتبر را برای درمان خود انتخاب کنید. بهره مندی از دانش و مهارت پزشکان مجرب این امکان را برای شما فراهم می سازد تا در مدت زمان کمی به نتایج دلخواه خود دست یافته و از زیبایی دست هایتان نهایت لذت را ببرید. براین اساس توصیه داریم به سادگی از کنار این موضوع عبور ننمایید.

• دومین مرحله از تزریق چربی به دست به جلسات مشاوره ای اختصاص می یابد که توسط پزشکان برگزار می گردند. طی این جلسات پزشک شما اطلاعات لازم را درباره روند تزریق چربی وشرایط آن در اختیار شما قرار خواهد داد تا با دید بازتری اقدام به انجام این متد زیبایی نمایید.

 

• برداشت چربی از بدن سومین مرحله از تزریق چربی به دست می باشد که طی این مرحله پزشک ناحیه خاصی را برای برداشت چربی انتخاب نموده و با راهکارهای بی حسی ناحیه موردنظر را بی حس می کند. سپس برشی کوچک در این محل ایجاد شده و چربی های موردنیاز با استفاده از مکنده برداشت می شود.

• پس از برداشت چربی ها باید آن ها فرآوری نمود تا بتوان برای تزریق در ناحیه دست از آن ها استفاده کرد. برای فرآوری از دستگاه های سانتریفیوژ استفاده می گردد که این دستگاه ها قادرند تا با به کارگیری فرآیندهای خاصی ناخالصی های موجود را جدا نمایند.

• تزریق چربی های فرآوری شده به دست آخرین مرحله از تزریق چربی به پشت دست می باشد که با استفاده از سوزن های بسیار ظریفی انجام می شود. شما طی تمام مراحل این متد دردی را احساس نخواهید نمود و این امر به عنوان یک مزیت بسیار مهم می تواند به شما کمک های قابل توجه ای نماید.

 

تزریق چربی به دست چقدر ماندگاری دارد ؟

تزریق چربی به دست
انسان ها دارای پوست های مختلفی می باشند بنابراین می توان گفت تنوع بسیار بالایی برای پوست انسان وجود دارد که می تواند بر روی واکنش هایی که دست به تزریق چربی نشان می دهد اثرگذار باشد. همان گونه که در بخش قبل نیز بیان نمودیم چربی لازم برای تزریق به دست ها از خود بدن گرفته می شود و این موضوع نشان می دهد که این متد زیبایی از میزان ماندگاری بسیار بالایی برخوردار بوده و در واقع درمانی دائمی است.

هزینه تزریق چربی به دست

میزان هزینه ای که برای تزریق چربی به دست متحمل می گردید به دستمزد پزشک بستگی دارد بنابراین نمی توان در این راستا نظر قطعی داد. عامل های خاصی وجود دارند که می توانند بر روی هزینه تزریق چربی دست اثرگذار بوده و شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزنند. اگر بخواهیم به صورت اجمالی به بررسی عامل های مؤثر بر قیمت تزریق چربی به پشت دست بپردازیم می توان به هزینه پزشک، تجهیزات کلینیک و مهارت کادر درمانی اشاره نمود که همگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

مراقبت بعد از تزریق چربی به دست

تزریق چربی به دست
رعایت مجموعه مراقبت هایی که برای دوران پس از تزریق چربی به دست تجویز می گردند به شما کمک می کند تا درمان موثرتری را تجربه کنید. از مهم ترین مراقبت های لازم پس از تزریق چربی می توان موارد زیر را تشریح نمود.

• تا بهبود کامل به هیچ عنوان سونا بخار نروید.

• از روزهای ابتدایی تزریق چربی از کمپرس سرد استفاده کنید.

• از روز چهارم به بعد کمپرس گرم را جایگزین کمپرس سرد کنید.

• از فشار دادن و یا دستکاری نمودن ناحیه موردنظر بپرهیزید.

• غذاهای شور و پرنمک را کنار بگذارید.

• براساس دستورالعمل پزشک تمام داروهای تجویز شده را مصرف کنید.

کلینیک-زیبایی

آیا تاکنون نام تزریق چربی به دست را شنیده اید؟ به نظر شما این متد درمانی چه اندازه در زیبایی   دست ها اثر دارد؟ از گذشته تاکنون عموم مردم تنها رسیدگی به پوست صورت خود را مهم می دانند و اهمیت خاصی به زیبایی دست های خود نمی دهند. البته این موضوع برای همه افراد جامعه صدق نمی کند چرا که هستند افرادی که با رعایت مجموعه نکات مراقبتی سعی دارند تا از پیری و چروک پوست دست خود جلوگیری کنند.

نکته ی مهمی که وجود دارد این است که هر اندازه شما به پوست دستان خود اهمیت دهید، برخی عوامل طبیعی همچون افزایش سن می توانند موجب ایجاد چین و چروک بر روی دستان شما شوند بنابراین نباید از جوانسازی دست های خود غافل شد. فراموش نکنید که صاف بودن پوست دست ارتباط مستقیمی در زیبایی شما دارد، همانگونه که تناسب اندام می تواند شما را در چشم دیگران جذاب جلوه دهد.

مطالعه بیشتر  ساکشن غبغب چیست؟ رفع غبغب، مزایا و مراقبتهای بعد از عمل ساکشن غبغب

تزریق چربی به دست چیست؟

تزریق چربی به دست

این پرسشی است که ممکن است پس از مطالعه مطالب بخش ابتدایی نوشتار به ذهن شما خطور کرده باشد. همان گونه که می دانید این روزها متدهای زیبایی نسبت به گذشته تنوع بسیار زیادی یافته اند و این موضوع به دلیل افزایش میزان نیازمندی هایی است که مردم برای زیبایی خود دارند.

هرکدام از این متدها با توجه به ویژگی هایی که دارند می توانند اثرات مثبت و قابل توجه ای بر روی زیبایی شما داشته باشند اما در صورتی که تحت نظارت پزشکان مجرب و مراکز زیبایی معتبر انجام شوند. این امر برای تزریق چربی به پشت دست نیز صدق می کند و هرگونه سهل انگاری در این زمینه می تواند عوارضی جبران ناپذیر را برای شما به همراه داشته باشد.

تزریق چربی به دست از جمله راهکارهای درمانی و جوانسازی دست ها به شمار می رود که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا چین و چروک های ایجاد شده بر روی دستان شما را از بین برده و زمینه های زیبایی این عضو از بدنتان را فراهم سازد.

دلایل ایجاد چین و چروک بر روی دست ها

تزریق چربی به دست

اگر بخاطر داشته باشید بیان نمودیم که افزایش سن مهم ترین دلیل ایجاد چین و چروک دست ها به شمار می رود اما تنها دلیل نیست. علاوه بر این عامل می توان عوامل ژنتیکی، تغییرات هورمونی و عدم تغذیه مناسب را نیز نام برد که هر کدام اثرات بسیار بدی بر روی دست های انسان دارند.

برخی از این عوامل را می توان کنترل نمود اما برخی همچون افزایش سن قابل کنترل نیستند اما شما با تزریق چربی به دست می توانید این چین و چروک ها را از بین برده و شرایط بهتری را برای خود رقم بزنید. فراموش نکنید که این چین و چروک ها می توانند از میزان شادابی پوست دست های شما بکاهند و این امر نیز می تواند شما را همچون بیشتر افراد جامعه آزار بدهد.

مزایای بارز تزریق چربی به دست ها

تزریق چربی به دست

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مزایای تزریق چربی به انگشتان دست پرداخته و در این زمینه اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. ساختار تزریق این چربی ها به گونه ای است که ماندگاری بسیار بالایی دارند و در صورتی از بین می روند که شما میزان وزن زیادی را از دست بدهید یا به عبارتی لاغر شوید.

شما با انتخاب این متد درمانی دیگر نیازی به تمدیدهای چندماهه نخواهید داشت و این موضوع یکی از مهم ترین مزایای تزریق چربی به شمار می رود که اهمیت قابل توجه ای دارد. همچنین لازم به ذکر است که چربی های موردنیاز برای تزریق از بافت بدنی خود شما برداشته می شوند که موجب می شود تا بدن واکنش بدی نسبت به این درمان نشان نداده و نتایجی که دریافت می کنید نیز کاملا طبیعی باشند.

تزریق چربی انگشتان دست، روشی است که کاملا غیر تهاجمی بوده و این امر نشان می دهد که خطری برای شما به همراه ندارد اما نباید نسبت به انتخاب پزشک و کلینیک های زیبایی معتبر و مجرب غافل بود. ممکن است بپرسید چرا؟ در پاسخ به این پرسش لازم است بگوییم که تزریق چربی بایستی با دقت بسیار بالایی انجام شود تا بتوان به نتایج که انتظارش را دارید دست یافت.

تزریق چربی به دست چقدر ماندگاری دارد؟

تزریق چربی به دست

با توجه به ساختار پوست انسان ها می توان به این نتیجه دست یافت که ما انواع مختلفی از پوست ها را داریم که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. نوع پوست هر انسان ارتباط مستقیمی با واکنش هایی که ممکن است به تزریق چربی نشان دهد دارد بنابراین می توان گفت که میزان ماندگاری این متد نیز بستگی به پوست هر انسان دارد.

توجه داشته باشید ماندگاری تزریق چربی به دست با توجه به اینکه پزشک چربی ها را از بدن خود شما برمی دارد بسیار بالابوده و پزشکان نتایج آن را دائمی می دانند. بنابراین اگر با این چالش که آیا این درمان موقتی است یا خیر مواجه هستید باید بگوییم که جای نگرانی نیست چرا که متد موردنظر دارای نتایجی دائمی بوده و به خوبی می تواند نیازمندی های شما را برآورده سازد. آن

مهم ترین مراحل تزریق چربی دست

تزریق چربی به دست

تزریق چربی نیز همچون هر متد زیبایی دیگری دارای یک مجموعه مراحل مشخص می باشد که تمام آن ها بایستی با دقت و تحت نظارت پزشکانی انجام شوند که در این راستا دانش و تجارب گسترده ای دارند. از مهم ترین مراحل تزریق چربی به دست موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • ارائه مشاوره های درمانی

زمانی که شما بتوانید در انتخاب مراکز زیبایی موفق عمل کنید قادر خواهید بود تا از مشاوره های کاربردی و مفیدی از سوی کادردرمانی این مجموعه بهره مند شوید. طی این جلسات مشاوره های پزشک با انجام معاینات بالینی و بررسی شرایط دست های شما اطلاعات لازم را به شما انتقال خواهد داد.

 • تزریق بی حسی

اولین مرحله از تزریق چربی دست، تزریق بی حسی های موضعی است تا هنگام برداشت چربی ها موردنیاز هیچگونه دردی را ناحیه موردنظر احساس نکنید.

 • برداشت چربی

پس از بی حس شدن ناحیه اهدایی، پزشک با ایجاد یک برش در این ناحیه چربی های موردنیاز جهت تزریق را با استفاده از ابزارها و دستگاه های خاصی برداشت نموده و برای فرآوری و پالایش آماده می سازد.

 • فرآوری نمودن چربی های برداشت شده

نکته ای که باید بدانید این دست که چربی های برداشت سریع و پس از برداشت قابل استفاده نبوده و نیاز به فرآوری دارند. این فرآوری ها به منظور پالایش نمودن چربی و جداسازی ناخالصی ها از ساختار آن ها انجام می پذیرد که به طور معمول پزشکان برای انجام این مرحله از دستگاه های سانتریفیوژ کمک می گیرند.

 • تزریق چربی به پشت دست

زمانی که چربی ها آماده سازی شدند، پزشک با دقت آن ها را با استفاده از سوزن های نازک و بسیار ظریفی به پشت دستان شما تزریق می نماید.

مطالعه بیشتر  با کاشت مو به روش DHI بالاترین تراکم مو را تجربه کنید

مجموعه مراقبت های پس از تزریق نمودن چربی

هزینه تزریق چربی به دست

اگر به دنبال دریافت نتایجی اثربخش از تزریق چربی به دست می باشید توصیه داریم که مراقبت های لازم در این زمینه را فراموش نکنید. از مهم ترین مراقبت های بعد از تزریق چربی به دست می توان موارد زیر را نام برد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 • تمام دستورالعمل های پزشک خود را کامل انجام دهید.
 • به هیچ عنوان ناحیه درمانی فشار ندهید.
 • تا بهبود کامل خود سونا بخار را کنار بگذارید.
 • روزهای ابتدایی از کمپرس سرد برای بهبود خود استفاده کنید.
 • مصرف غذاهای شور را کنار بگذارید.
 • از روز چهارم به بعد از کمپرس گرم به جای کمپرس سرد استفاده کنید.

آیا تزریق چربی به دست عوارضی دارد؟

در بخش های قبل تاکید نمودیم که برای عدم ایجاد عوارض تزریق چربی به دست بایستی حتما پزشکان مجربی را برای درمان خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید اگر در این راستا سهل انگاری نمایید ممکن است با عارضه های زیر مواجه گردید.

 • ایجاد حساسیت و یا عفونت در ناحیه درمانی
 • ایجاد خونریزی
 • بروز زخم
 • دوران نقاهت طولانی

هزینه های جوانسازی پوست دست

در راستای هزینه تزریق چربی به دست نمی توان نظر قطعی داد چرا که عامل ها و یا فاکتورهای خاصی وجود دارند که می توانند بر روی این هزینه اثرگذار بوده و شرایط متفاوتی را نسبت به دیگران برای شما رقم بزنند. اگر بخواهیم به طور مختصر به بررسی این عوامل بپردازیم می توان به میزان تزریق چربی، میزان برداشت چربی، تجارب پزشک و کلینیک درمانی اشاره نمود.

کلینیک زیبایی عصر بهترین کلینیک برای تزریق چربی به دست

با مطالعه مطالبی که بیان شد و اشاره های بی شمار ما به انتخاب درست کلینیک های زیبایی ارائه دهنده خدمات تزریق چربی، ممکن است شما نیز با این چالش که کدام کلینیک مناسب می باشد مواجه گردید. ما در مجموعه عصر جدید که بهترین و معتبرترین کلینیک زیبایی پاسداران به شمار می رود خدمات متنوعی را برای شما در نظر گرفته ایم تا بتوانید با بالاترین کیفیت و همراه با یک کادر درمانی مجرب و کارآزموده رویای داشتن دست هایی زیبا را برای خود تحقق بخشید.

انتخاب کلینیک مناسب برای تزریق چربی به دست

اگر به خاطر داشته باشید در ابتدای نوشتار بیان نمودیم که انتخاب یک کلینیک معتبر اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید نادیده گرفته شود. کلینیک زیبایی پوست و مو  با ارائه خدمات بی نظیر تزریق چربی به دست شرایط و امکاناتی را برای شما فراهم نموده است که به واسطه این امکانات می توانید درمانی کاملا مؤثر را تجربه کنید. بهره مندی از این مجموعه خدمات روند درمانی شما تسریع خواهد بخشید چرا که تحت نظر بهترین پزشکان تهران ارائه گردیده و می توانند رویای داشتن دست هایی زیبا را برای شما تحقق بخشند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.