چربی سر بعد از کاشت مو عصر جدید

این روزها تمام افرادی که برای زیبایی موهای خود از متد ایمپلنت مو استفاده می نمایند نگرانی های بسیار زیادی در راستای طبیعی بودن ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو دارند. همان گونه که می دانید این روش درمانی از جدیدترین و موثرترین راهکارها برای رویش مجدد موهای از دست رفته می باشد اما بایستی مجموعه مراقبت های خاصی را برای دریافت نتایج بهتر از آن رعایت نمود.

چربی سر بعد از کاشت مو

در موارد خاصی ممکن است افرادی که از این متد استفاده نموده اند با چربی سر بعد از کاشت مو مواجه شوند و از این موضوع نگران گردند چرا که در گذشته چنین چربی هایی را بر روی موهای خود ندیده اند. نکته ای که باید بدانید این است که این چربی ها به صورت طبیعی پس از کاشت مو ایجاد می شوند و اثرات مثبت بسیار زیادی نیز بر روی رویش موهای شما خواهند داشت.

با توجه به این موضوع بهتر است نگران نباشید چرا که چربی سر بعد از کاشت مو می تواند در نقش یک عامل ترمیم کننده ظاهر شده و شرایطی بسیار عالی تر را برای شما رقم بزند. ساختار پوست هر انسانی به گونه ای است که پس از کاشت مو نسبت به این درمان واکنش نشان خواهد داد و ایجاد این چربی ها واکنشی است که شما از پوست خود دریافت خواهید نمود.

کلینیک زیبایی عصر جدید

طبیعی بودن چربی سر بعد از کاشت مو

در بخش ابتدایی محتوای خود تشریح نمودیم که ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو کاملا طبیعی است بنابراین این امر به عنوان عارضه کاشت شناخته نمی شود. این چربی ها دقیقا همچون زینک، پروتئین، ویتامین و … بر روی موهای شما عمل نموده و می توانند شرایطی را برای آن ها فراهم سازند که رشد و بهبود آن ها در مدت زمان کوتاه تری رخ دهد.

چربی سر بعد از کاشت مو را به عنوان نوعی ترکیب مغذی می شناسند که با قدرت بسیار بالای خود این توانایی را دارد تا میزان فعالیت فولیکول های کاشت شده در نواحی طاس شده را بهبود بخشیده و افزایش دهد. ممکن است بپرسید که این امر چگونه اتفاق می افتد؟ در پاسخ به این پرسش لازم است بگوییم که چربی ها می توانند انرژی لازم برای رشد فولیکول ها را فراهم سازند به همین جهت است که تاکید داریم اصلا مضر نبوده و بهتر است بابت این موضوع خود را نگران نکنید.

طبیعی بودن چربی سر بعد از کاشت مو

علت های ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مجموعه دلایل اصلی ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که قصد دارید تا این چربی ها را درمان نمایید در گام اول بایستی با دلایل ایجاد آن ها آشنا شوید چرا که عامل های مختلفی وجود دارند که می توانند زمینه ساز ایجاد این چربی ها شده و یا آن ها را تشدید نمایند.

ممکن است بگویید که اگر چربی سر بعد از کاشت مو طبیعی است چرا باید به فکر درمان آن بود؟ توجه داشته باشید میزان چربی های موی سر شما اگر از حد طبیعی خود بیشتر شوند می توانند به پوست شما آسیب های قابل توجه ای وارد نمایند بنابراین بیش از حد چرب بودن سر طبیعی نیست و نباید آن ها را نادیده گرفت. از مهم ترین دلایل ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو موارد زیر را می توان تشریح نمود.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش Micro Fit + مشاوره رایگان و هزینه های آن

تامین نمودن مواد مغذی

همان گونه که در بخش های قبلی نیز اشاره نمودیم پس از انجام کاشت مو پوست شما به طور طبیعی واکنش هایی از خود نشان خواهد داد که این چربی ها نیز از واکنش های این امر به شمار می روند. نتیجه چنین واکنش هایی رسیدن مواد مغذی به پوست سر شما می باشد تا به این طریق بتوان موادی را که منجر به رشد و بهبود موهای شما می گردند را تامین نمود.

علت های ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو

ایجاد یک لایه محافظ

جالب است بدانید که ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو می تواند همچون یک لایه محافظتی از پوست سر شما محافظت نموده و به این صورت شرایطی بسیار عالی تر را پیش روی شما قرار دهد. این چربی ها با قابلیت های بی نظیری که دارند می توانند مانع از خشک شدن پوست سر شما شده و میکروب هایی را که بر روی سطح پوست شما ایجاد می شوند را نیز از بین ببرند. علاوه بر این شما با این چربی ها می توانید زخم ها و اسکارهایی را که ناشی از عمل می باشند را نیز بهبود ببخشید.

کاهش شستشوی موها

یکی از دیگر دلایل ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو، کاهش شستشوی موها می باشد به این صورت که شما پس از عمل کاشت موهای خود را بنابر دستور پزشک کمتر از گذشته شستشو خواهید داد. این شرایط می تواند فعالیت غدد چربی سر شما را تشدید بخشیده و موجب چربی شدن موهای شما گردد.

استفاده از سشوار برای خشک نمودن موها

توجه داشته باشید افراد بسیار زیادی هستند که از سشوار به طور مکرر برای خشک نمودن موهای خود استفاده می نمایند اما باید بدانید که پس از کاشت بایستی موهای خود را به صورت طبیعی خشک نمود زیرا خشک کردن آن ها با استفاده از سشوار می تواند غدد چربی سر شما را تحریک نموده و به این طریق موجب ایجاد چربی بعد از کاشت مو گردد. توصیه ای که داریم این است که پس از کاشت حتما موهای خود را با استفاده از پارچه های نخی خشک نمایید.

 ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو

جاگیری فولیکول ها

یکی دیگر از دلایلی که نشان می دهد که ایجاد چربی سر بعد از کاشت مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد این است که پوست شما به واسطه این چربی ها حالت کشسانی خود را حفظ خواهد نمود و این موضوع می تواند به جاگیری فولیکول های تازه کاشت شده کمک های قابل توجه ای نماید. چنین شرایطی قطعا مانع از ریزش بیش از حد موهای شما پس از کاشت خواهد شد تا بتوانید یک کاشت مو طبیعی را تجربه نمایید.

بهبود تورم های بعد از کاشت مو

برخی از روش های عمل کاشت موجب ایجاد برش هایی بر روی سطح پوست سر شما خواهند شد که چربی سر بعد از کاشت مو شرایطی را فراهم می سازد تا از پوست شما در برابر این تورم ها محافظت شده و در مدت زمان کوتاهی نیز شکاف های ایجاد شده بهبود یابند.

دلمه های فولیکول مو

زمانی که هر فولیکول مو در نواحی طاس شده سر کاشت مو می شوند به طور طبیعی یک دلمه در اطراف هرکدام از آن ها ایجاد می گردد. این دلمه ها غده های چربی هستند که افزایش بیش از حد آن ها می تواند برای پوست شما مضر باشد بنابراین بایستی به فکر درمان آن ها باشید.

علت چربی سر بعد از کاشت مو

چربی سر از عوامل ریزش موها پس از کاشت مو

به طور طبیعی حتی اگر شما عمل کاشت را نیز انجام ندهید چربی موها می تواند موجب ریزش آن ها گردد و جالب تر این است که اگر به طور ناگهانی این چربی ها کاهش بسیار زیادی داشته باشند نیز ریزش مو رخ می دهد اما چرا؟ چربی ها می توانند منافذ پوست سر شما را بسته و مانع از اکسیژن رسانی به آن ها شوند اما گاهی برای ترمیم موهای کاشت شده شما نیز مفید می باشند.

در صورتی می توان این چربی ها را مفید دانست که از حدمعقول خود بالاتر نروند زیرا می توانند پس از کاشت مواد مغذی لازم برای رشد موهای شما را فراهم نمایند. افزایش این چربی ها می تواند موجب افزایش ریزش موهای تازه کاشت شده گردد به همین دلیل است که توصیه داریم اگر با حجم بالایی از چربی بر روی پوست سر خود مواجه شدید حتما نسبت درمان و از بین بردن آن ها اقدام نمایید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو بدون جراحی: اتفاقی بزرگ در علم پزشکی مهر۱۴۰۱

چربی سر از عوامل ریزش موها پس از کاشت مو

درمان چربی سر بعد از کاشت مو

حال که با دلایل اصلی و تاثیرات چربی سر بعد از کاشت مو آشنا شدید قصد داریم تا اشاره ای به راهکارهای درمانی این امر داشته باشیم تا بتوانید به راحتی خود را درمان نمایید. راهکارهای زیر می توانند در درمان این چربی ها به شما کمک های قابل توجه ای نمایند.

• به هیچ عنوان بیش از اندازه به پوست سر خود دست نزنید

توصیه ای که داریم این است که از دستکاری بیش از حد پوست سر خود پس از کاشت بپرهیزید زیرا عارضه آن تنها افزایش تعداد غدد چربی نیست بلکه این کار می تواند به فولیکول هایی که به تازگی کاشت شده اند نیز آسیب بزند.

درمان چربی سر بعد از کاشت مو

• موهای خود را براساس دستورات پزشک شستشو دهید

افرادی که با تازگی اقدام به کاشت مو نموده اند بایستی موهای خود را با توجه مجموعه دستورالعمل های پزشک خود شستشو دهند. توجه داشته باشید که اگر موها بیش از اندازه شسته شوند چربی های مفید پوست نیز از بین خواهند رفت و شستن آن ها به تعداد دفعات کم نیز می تواند بر روی سرعت رشد آن ها اثرات منفی بسیار زیادی داشته باشد.

• موهای خود را در معرض آلودگی قرار ندهید

یکی از نکات بسیار مهم عمل کاشت این است که تا چند هفته پس از جراحی مانع از قرارگیری موهای خود در برابر آلودگی یا نور خورشید شوید. این عامل ها می توانند پوست شما را تحریک نموده و به این طریق موجب افزایش میزان چربی سر بعد از کاشت مو گردند.

موهای خود را در معرض آلودگی قرار ندهید

• انجام اصولی کاشت مو

زمانی که شما بتوانید تمام فرآیندهای کاشت مو را اصولی انجام دهید دیگر با افزایش بیش از حد چربی ها در ناحیه سر خود مواجه نخواهید شد. انتخاب درست کلینیک های زیبایی و پزشکان مجرب یکی از نکات بسیار مهمی است که بایستی قبل از هرگونه اقدامی انجام دهید بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار این موضوع عبور ننمایید.

کاشت مو در کلینیک زیبایی عصرجدید و مزیت های آن

در حال حاضر به دلیل افزایش تقاضا برای کاشت مو کلینیک های بسیار زیادی را می توان در سطح کشور مشاهده نمود که خدمات زیبایی مو را ارائه می نمایند. تعدد بسیار بالای این مراکز می تواند هرکسی را با این ابهام که بهترین کلینیک کدام می باشد مواجه سازد.

طبیعی است اگر نتوانید از میان کلینیک های فعال بهترین آن ها را انتخاب کنید اما باید بدانید که کلینیک عصر جدید به عنوان بهترین کلینیک در استان تهران خدماتی را برای شما در نظر گرفته است که موجب تمایز آن با دیگر مراکز درمانی گردیده اند.

شما به واسطه مجموعه مشاوره های تخصصی کلینیک ما می توانید به اطلاعات دقیقی درباره مزایا، ویژگی ها و هزینه کاشت مو دست یابید. در ادامه به برخی از روش های کاشت در این کلینیک اشاره خواهیم نمود.

کاشت مو در عصرجدید

کاشت مو به روش SUT

این روش جدیدترین متد برای کاشت مو به شمار می رود که طی سال های گذشته توانسته است به جایگاه های قابل توجه ای در سطح کشورمان دست یابد. در این متد برخلاف روش های دیگر کاشت شما برش ، جراحی و یا ایجاد اسکار را شاهد نخواهید بود و این امر نشان دهنده برتری این روش درمانی نسبت به دیگر روش هاست. ما در صفحه کاشت مو به روش SUT به بررسی هرچه بیشتر این روش پرداخته ایم.

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو FIT به معنای برداشت واحدهای فولیکولی است که همین امر موجب شده است تا به عنوان یکی از روش های مدرن و نوین کاشت شناخته شود. نتایجی که به واسطه این روش دریافت خواهید نمود کاملا طبیعی بوده و نکته ای که باید بدانید این که بیشتر روش هایی که در حال حاضر در این عرصه مورد استفاده قرار می گیرند بر مبنای FIT اجرا می گردند. اطلاعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت مو به روش FIT دریافت نمایید.

کاشت مو به روش FIT

کاشت مو به روش میکروگرافت

میکروگرافت از جمله روش هایی است که کاملا بی خطر بوده و میان مردم و پزشکان محبوبیت بسیار بالایی نیز دارد. ساختار این روش به گونه ای طراحی شده است که پزشکان برای کاشت موهای شما از ابزارهای برقی خاصی استفاده می نمایند که می توانند سرعت اجرای فرآیندها را افزایش دهند. مطالعه مطالبی که در صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت بیان نموده ایم به شما کمک می کنند تا بیشتر با مزایا و ویژگی های این روش درمانی آشنا شوید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش super fue و نکات مهم این روش

کاشت مو به روش MICRO FIT

این روش نیز از جدیدترین متدهای کاشت مو به شمار می رود که برای پیاده سازی آن پزشکان متدهای FIT و SUT را با یک دیگر ترکیب نموده اند تا به این طریق بتوانند سرعت کاشت را افزایش داده و از میزان عوارض آن نیز بکاهند. برای اجرای این روش از دستگاه های بسیار ظریف و دقیقی استفاده می گردد که همگی می توانند اثرات مثبت بسیاری بر روی نتایج درمان شما داشته باشند. شما در صفحه کاشت مو به روش MICRO FIT بیشتر می توانید با این روش آشنا شوید.

کاشت مو به روش MICRO FIT

کاشت مو به روش ترکیبی

این متد به ترکیب روش های FIT و FUT پرداخته و به این طریق فرآیندهای اجرای کاشت را بهبود می بخشد تا بتوانید اثربخشی بالاتری را از درمان خود دریافت نمایید. در این متد تعداد گرافت های کاشت شده افزایش یافته و شما به این طریق می توانید تراکم موهای خود را افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش در کلینیک زیبایی عصرجدید می توانید صفحه کاشت مو به روش ترکیبی را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

این روش درمانی مخصوص آقایان می باشد چرا که در آن امکان برداشت فولیکول های مو از نواحی مختلفی از بدن همچون پشت گردن، پشت گوش ها، سینه و … فراهم گردیده است تا به این طریق بتوان یک بانک موی قوی را برای کاشت انتخاب نمود. توجه داشته باشید که انتخاب یک پزشک مجرب برای اجرای این روش اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا پزشک باید بتواند بهترین فولیکول های مو را انتخاب نماید. اگر شما نیز قصد انجام عمل کاشت به این روش را دارید حتما قبل از هر اقدامی صفحه کاشت مو به روش BHT را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

کاشت مو به روش SUPER FUE

پایه و اساس روش SUPER FUE بر مبنای روش FUE می باشد اما تفاوت هایی نیز با این روش دارد. در این متد فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و تمامی مراحل نیز با استفاده از دستگاه های هوشمند انجام می پذیرند تا نتایج دریافتی طبیعی تر باشند. شما با استفاده از این روش که اطلاعات دقیق تر آن را می توانید در صفحه کاشت مو به روش SUPER FUE دریافت نمایید قادر خواهید بود تا به تراکم حداکثری موها، رویش طبیعی و ظاهر بسیار زیبای آن ها دست یابید.

کاشت مو به روش DHI

این روش به کاشت مستقیم موهای شما می پردازد به این شکل که فولیکول های برداشت شده، مستقیم در اختیار تیم درمانی قرار می گیرند تا در نواحی طاس شده کاشت شوند. این روال می تواند سرعت اجرای کاشت را افزایش داده و شما را به نتایجی که انتظارش را دارید برساند. ما در صفحه کاشت مو به روش DHI به بررسی هرچه بیشتر این روش پرداخته ایم.

کاشت مو به روش FUE

این متد درمانی با اثربخشی بالا و تراکم حداکثری موها یکی از بهترین روش های کاشت مو به شمار می رود که قابلیت های بی نظیری برای رویش طبیعی موهای شما دارد. در این روش پزشک به برداشت واحدهای تکی فولیکول پرداخته و با استفاده از ابزارهای خاصی آن ها را در نواحی طاس شده کاشت می نماید. ما در صفحه کاشت مو به روش FUE اطلاعات بیشتری از این متد را در اختیار شما قرار داده ایم.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUT

FUT روشی است که امکان برداشت تعداد گرافت های بیشتر را برای پزشکان فراهم می سازد چرا که به صورت نواری فولیکول ها را استخراج می کند. افرادی می توانند از این متد استفاده نمایند که بانک موی قوی داشته باشند. اگر قصد دارید تا تراکم موهای خود را افزایش دهید حتما مطالب ما در صفحه کاشت مو به روش FUT را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش طبیعی

کاشت طبیعی موها مستلزم به کارگیری درست روش هایی است که در بخش های قبل به آن ها اشاره نمودیم. هرکدام از این روش ها برای اجرای هرچه طبیعی تر نیاز به کلینیک های معتبر و پزشکان مجرب دارند که اطلاعات دقیق تر درباره آن ها را می توانید در صفحه کاشت مو به روش طبیعی دریافت نمایید.

 

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.