مزایای لیزر موهای زائد بدن

آیا تاکنون تجربه لیزر موهای زائد بدن را داشته اید؟ چقدر با این متد آشنایی دارید؟ این روزها همه ما برای یک بار هم که شده نام لیزر را شنیده ایم و می دانیم با قابلیت های بی نظیر خود به خوبی می تواند انسان را برای همیشه از شر موهای زائد بدن رهایی دهد.

با توجه به مزایایی که لیزر موهای زائد برای انسان به دنبال دارد هستند افرادی که این متد را نوعی معجزه می دانند که می تواند مانع از رشد مجدد موهای بدن انسان گردد.

Laser body hair removal1

در کنار افرادی که با کاربردها و مزایای لیزر موهای زائد بدن آشنایی دارند می توان افرادی را نیز مشاهده نمود که استفاده از این روش را برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن بی فایده می دانند و بر این باورند که این متد اثرات چندانی در این راستا ندارد. حال ما این پرسش را از شما می پرسیم آیا شما نیز بر این باورید که لیزر موهای زائد بدن ضرر دارد؟

این روزها در صنایع مختلفی از اشعه لیزر استفاده می گردد و علم پزشکی نیز از این قاعده مستثنی نیست چرا که اشعه های لیزر توانمندی های بسیار زیادی در درمان برخی بیماری ها دارند. شما با استفاده از لیزر قادر خواهید بود تا فولیکول های موی خود را از بین برده و به این طریق از رشد مجدد موهای زائد بدن خود جلوگیری کنید. قطعا لیزر موهای زائد بدن مزایای بی شماری برای شما به همراه خواهد داشت اما چه مزایایی؟

کلینیک-زیبایی عصر جدید لیزر موهای زائد بدن

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

 آیا میدانید لیزر موهای زائد بدن چگونه  انجام میشود ؟

تاکنون تحقیقات علمی بسیار گسترده ای در راستای اهمیت استفاده از لیزر انجام شده است اما بهتر است ما تنها به بررسی کاربردهای این متد در راستای از بین بردن موهای زائد بپردازیم. لیزر براساس ایده های خاصی بنا گردیده است که اگر بخواهیم اشاره ای اجمالی به این ایده ها داشته باشیم می توان گفت که لیزر نوعی پرتو درمانی است که از انرژی بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر است تا از این میزان انرژی برای از بین بردن موهای زائد بدن شما استفاده نماید.

در حال حاضر از این متد استفاده های گسترده ای می شود و شما با کمی جستجو می توانید شاهد انواع روش های لیزر موهای زائد باشید که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند. پرتورهای لیزر با توجه به فناوری های خاصی فعالیت دارند و همین فناوری ها موجب شده اند تا کاربردهای مختلفی داشته باشند. به طور معمول لیزر موهای زائد بدن بر پایه فناوری های الکساندریت بنا گردیده است که با قابلیت های بی نظیر خود به خوبی می تواند شما را برای همیشه از شر موهای زائد بدنتان خلاص نماید.

لیزر موهای زائد بدن چگونه است عصر جدید

 آیا از عملکرد لیزر و اثرات آن ، خبر دارید ؟

با توجه به مطالبی که در بخش ابتدایی نوشتار بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که لیزر موهای زائد بدن این قابلیت را دارد تا بر روی فولیکول های موی شما اثر داشته باشد. در واقع می توان گفت که طراحی های صورت گرفته برای این متد به گونه ای هستند که می توانند پیاز مو را داغ نموده و به این طریق موجب سوختن فولیکول های مو گردند. پرسشی که در اینجا مطرح می گردد این است که این فولیکول ها چه وظیفه ای دارند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که به طور کلی این فولیکول ها وظیفه دارند تا موهای بدن انسان را در بازه های زمانی مشخصی دهند. زمانی که از بین بروند شما دیگر شاهد رویش مجدد موهای بدن خود نخواهید بود و این عملکرد اصلی لیزر موهای زائد بدن می باشد. همچنین لازم است بدانید که لیزر به صورت انتخابی آسیب ها وارد می سازد بنابراین به جز فلیکول ها به هیچ نقطه دیگر بدن شما آسیب وارد نخواهد ساخت.

مطالعه بیشتر  ساکشن غبغب چیست؟ رفع غبغب، مزایا و مراقبتهای بعد از عمل ساکشن غبغب

عملکرد لیزر و اثرات آن بر روی موهای زائد بدن عصر جدید

 آیا از کاربردهای بی نظیر لیزر خبر دارید ؟

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به تشریح مهم ترین کاربردهای لیرز موهای زائد بدن پرداخته و به این طریق اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. توجه داشته باشید که شما می توانید از این متد برای حذف موهای زائد نواحی مختلف بدن خود استفاده نمایید که به طور مختصر این نواحی شامل دست ها، پاها، بیکینی، شکم، پشت گردن و … می شود که از بین بردن موهای زائد هرکدام می توان آرامش خاطر قابل توجه ای را برای شما به ارمغان آورد.

کاربرد لیزر موهای زائد بدن آقایان برای از بین بردن موهای کمر، پشت گردن، سینه، زیر بغل و خط ریش می باشد که هم اکنون می توان شیوع بسیار بالایی را برای آن ها شاهد بود. یکی از نقاط قوت لیزر موها انعطاف پذیری زیاد آن هاست که نشان می دهد این متد اثرات مثبت بسیاری برای انسان به همراه خواهد داشت.
از مهم ترین کاربردهای لیزر موهای زائد بدن زنان نیز می توان به حذف موهای صورت، دست ها، پاها و بیکینی اشاره نمود که این نواحی نیز به طور گسترده ای تحت درمان لیزر قرار می گیرند.

کاربردهای بی نظیر لیزر موهای زائد عصر جدید

 آیا از شر موهای زائد بکینی میتوان نجات یافت ؟ قطعا بله

این روزها افراد بسیار متقاضی لیزر موهای زائد بیکینی می باشند چرا که از بین بردن موهای زائد این ناحیه با استفاده از روش هایی غیر از لیزر می تواند انسان را با مشکلات متعددی مواجه سازد. زمانی که شما از تیغ برای اصلاح این موها استفاده کنید در مدت زمان کوتاهی نهایتا ۴ روز شاهد رشد مجدد موهای ناحیه بیکینی خود خواهید بود و این موضوع می تواند هرکسی را رنج دهد. اما راه چاره چیست؟

اثرات لیزر موهای زائد بیکینی و ناحیه تناسلی به گونه ای است که می توانید به طور دائمی این موها را از بین برده و دیگر دغدغه ای برای رشد آن ها نداشته باشید. این متد تمام دردسرهای اصلاح با تیغ، شیو و یا وکس را از سر شما باز خواهد نمود و این موضوع خود یکی از بزرگترین مزایای لیزر موهای زائد به شمار می رود که توصیه داریم به سادگی از کنار آن عبور ننمایید.

آیا لیزر بیکینی درد دارد؟ بله ..کمی درد دارد

( بکش و خوشکلم کن )

ما قصد نداریم که بگوییم لیزر موهای زائد بیکینی اصلا درد ندارد چرا که شما ممکن است کمی درد را تجربه کنید اما این دردها کاملا قابل تحمل بوده و جای هیچگونه نگرانی در این زمینه نیست. نکته ای که باید بدانید این است که برخی از متقاضیان لیزر در پاسخ به این پرسش که آیا لیزر بیکینی درد دارد چنین پاسخ داده اند که این متد درد خاصی ندارد و در مقابل نیز هستند افرادی که ممکن است کمی درد بکشند. با این تفاسیر می توان به این نتیجه دست یافت که میزان دردی که فرد تحمل می کند متغیر می باشد.

لیزر موهای بدن زیر بغل عصر جدید

لذت بعد از لیزر موهای زائد صورت را تجربه کرده اید ؟

از دیگر کاربردهای لیزر موهای زائد بدن می توان لیزر موهای صورت را نام برد که هم اکنون محبوبیت بسیار بالایی میان خانم ها دارد. همان گونه که می دانید پوست صورت انسان از میزان حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و بایستی مراقبت های لازم را در راستای حفظ سلامت آن به عمل آورد.

به طور طبیعی هیچ خانمی راضی به وجود مو در صورت خود نیست و همین امر سبب شده است تا از سال های دور شاهد اصلاح موهای صورت به روش مختلفی باشیم اما آیا می دانید که استفاده از وکس، موم و یا هر ابزار دیگری چه عوارضی دارد؟ در این شرایط حتی اگر شما عوارضی نیز برای این روش ها مشاهده ننمایید نیز رشد مجدد موها را نمی توان نادیده گرفت.

لیزر موهای زائد صورت، راهکاری بسیار عالی برای حذف موهای صورت شما می باشد که می توان از آن به عنوان بهترین جایگزین برای تیغ، وکس و … یاد نمود. استفاده از این ابزارها می تواند سلامت پوست شما را تهدید نماید بنابراین اگر شما نیز به دنبال راهی برای از بین بردن دائمی موهای صورت خود می باشد ما لیزر موهای زائد را به شما پیشنهاد می نماییم که کاملا بی خطر بوده و عاری از هرگونه درد و ناراحتی است.

لیزر موهای زائد صورت عصر جدید

 لذت وصف نشدنی بعد از لیزر موهای زیر بغل !آیا تجربه داری ؟

علاوه بر مواردی که نام برده شد شما از فناوری لیزر می توانید برای از بین بردن موهای زیر بغل خود نیز استفاده نمایید. ساختار لیزر زیر بغل نیز تفاوتی با دیگر نواحی ندارد و اشعه های لیزر به فو لیکول های این ناحیه تابانده می شوند.

زمانی که این فولیکول ها در معرض این اشعه ها قرار گیرند قادر به ادامه فعالیت های خود نخواهند بود. شما پس از طی نمودن تمام جلسات لیزر زیر بغل می توانید به نتایجی بسیار عالی از این متد دست یابید. این ناحیه کاربرد بسیار زیادی در لیزر موهای زائد بدن مردان دارد.

 لیزر موهای زائد بدن چند جلسه باید باشد ؟

توجه داشته باشید شما تنها با یک جلسه لیزر موهای زائد بدن نمی توانید به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید به همین جهت بایستی جلسات درمانی منظمی را طی بازه های زمانی مشخصی سپری نمایید. پرسشی که مطرح می گردد این است که لیزر موهای زائد بدن چند جلسه است؟

مطالعه بیشتر  بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در پاسداران

به طور معمول شما برای دریافت نتایج قطعی از لیزر بایستی ۸ جلسه درمانی را پشت سر بگذارید. فواصلی که برای این جلسات در نظر گرفته می شوند ۴ هفته می باشد که دست یابی به نتایج اثربخش از لیزر موهای زائد بدن مستلزم شرکت منظم در این جلسات است.

لیزر موهای زائد بدن چند جلسه است

  آیا میدانید لیزر برای موهای زائد آقایان متقاضی بیشتری دارد ؟

علاوه بر خانم ها این روزها مردان بسیار زیادی را نیز می توان مشاهده نمود که متقاضی دریافت خدمات لیزر می باشند تا بتوانند برای همیشه موهای برخی از نواحی بدن خود را از بین ببرند. آقایانی که قصد دارند تا از این تکنیک برای حذف موهای زائد بدن خود استفاده کنند باید بدانند که لیزر موج صاف شدن پوست آن ها نخواهد شد بلکه می تواند از میزان تراکم موهای بدن آن ها بکاهد.

این متد برای افراد ورزشکاری که به طور معمول لباس های مخصوص و کوتاه به تن دارند بهترین گزینه می باشد تا دیگر دردسرهای اصلاح و شیو با استفاده تیغ و یا وکس را نکشند. نکته ی دیگری که وجود دارد این است که آقایان بیشتر از خانم ها موهای زیرپوستی دارند و لیزر موهای زائد بدن بهترین راه برای خلاصی از این موهای زیرپوستی است.

 آیا عوارض لیزر برای موهای زائد جدی است ؟ خیر

گاهی بروز برخی عوارض طبیعی لیزر موجب نگرانی افراد بسیار زیادی می شود اما باید بدانید اگر پس از هر جلسه پوست شما قرمز گردید و یا دچار سوزش شد اصلا جای نگرانی نیست چرا که این عارضه ها کاملا طبیعی بوده و در مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت.

این پرسش با عنوان لیزر موهای زائد بدن عوارض دارد؟ به طور گسترده ای مطرح می گردد و اگر یک نظر سنجی را در این باره انجام دهیم مشاهده خواهید نمود که افراد بسیار زیادی از عوارض لیزر موهای زائد می ترسند.

عوارض لیزر موهای زائد عصر جدید

تمام مواردی که بیان گردید تنها به دلیل عدم آگاهی است و در حال حاضر رسانه های مختلفی نیز با انتشار دروغین برخی عارضه های شدید سعی دارند تا به مردم نشان دهند که لیزر موهای زائد عواقبی بسیار خطرناک برای انسان به همراه دارد.

توجه داشته باشید این عارضه ها تنها عوارض ناشی از خطای اپراتور می باشد. اگر این موضوع برای شما مبهم است باید بگوییم که شما تنها زمانی دچار عارضه های شدید لیزر موهای زائد خواهید شد که از روش های غیر استاندارد برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده کنید.

زمانی که یک کلینیک از بهترین دستگاه های لیزر و کادر درمانی مجرب و کارآزموده برخوردار باشد شما عارضه ای از سوی این متد دریافت نخواهید نمود. براین اساس باید بدانید که لیزر موهای زائد اصلا سرطان زا نیست و موجب نازایی خانم ها نیز نمی گردد.

این متد نمی تواند آسیبی به چشم های شما وارد سازد چرا که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم که ساختار آن به گونه ای طراحی گردیده است که تنها فولیکول ها را مورد هدف قرار می دهد.

لیزر پا عصر جدید

مهم ترین عوارض ناشی از خطای اپراتور

با توجه به مطالب بخش قبل حال قصد داریم تا به بررسی عوارض ناشی از خطای اپراتور بپردازیم که در صورت عدم انتخاب کلینیک های معتبر اتفاق می افتند. از عوارض مهم این امر می توان موارد زیر را تشریح نمود.

  • ایجاد لکه های پوستی
  • سوختگی

عارضه های طبیعی لیزر موهای زائد بدن

علاوه بر عوارضی که بیان شد، عوارض طبیعی لیزر که به طور معمول پس از پایان جلسات دیده می شوند شامل تورم، احساس گرما و قرمزی پوست می شوند که استفاده از کمپرس سرد به خوبی می تواند این عارضه ها را از بین ببرد.

عارضه های طبیعی لیزر موهای زائد بدن عصر جدید

راهکارهایی برای از بین بردن عوارض لیزر موهای زائد بدن

راهکارهای بسیار موثری وجود دارند که می توانند به شما در از بین بردن عارضه های لیزر کمک های شایانی نمایند. شما در گام اول باید بتوانید یک کلینیک زیبایی معتبر را برای درمان خود انتخاب کنید چرا که خدمات این مراکز ارتباط مستقیمی با کیفیت دوره های لیزر موها دارد.

توجه داشته باشد که این مراکز تمام خدمات لیزر موهای زائد را تحت نظارت پزشکان متخصص ارائه می دهند بنابراین شما شرایط بهتری را تجربه خواهید نمود و این موضوع به عنوان یکی از نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد بدن می تواند به شما کمک های قابل توجه ای نماید.

دومین راهکار رعایت مراقبت های بعد لیزر موهای زائد بدن می باشد که همگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند اثرات قابل توجه ای بر روی نتایج دریافتی از این متد داشته باشند. در ادامه به بررسی هر چه بیشتر این مراقبت ها خواهیم پرداخت.

 لطفا توصیه های بعد از لیزر موهای زائد بدن را جدی بگیرید

از مهم ترین توصیه های بعد از لیزر موهای زائد بدن موارد زیر را می توان تشریح نمود.

• به هیچ عنوان پس از پایان جلسات لیزر خود در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
• از گرفتن حمام آفتاب و یا انجام سولاریوم بپرهیزید.
• به هیچ عنوان تا ۱۲ ساعت پس از لیزر از مواد آرایشی استفاده ننمایید.
• پس از لیزر بدن خود از روش های دیگر حذف موهای زائد استفاده ننمایید.
• تا دو روز پس از جلسه لیزر به حمام نروید.

مطالعه بیشتر  با کاشت مو به روش DHI بالاترین تراکم مو را تجربه کنید

توصیه های بعد از لیزر موهای زائد بدن

 آشنایی با بهترین دستگاه های لیزر

در بخش های قبل اشاره به اهمیت انتخاب بهترین دستگاه های لیزر (The best body laser devices)نمودیم. با مطالعه این مطالب ممکن است شما نیز با این ابهام که کدام دستگاه ها بهترین هستند مواجه گردید. درحال حاضر دستگاه های مختلفی را می توان در سطح کشور مشاهده نمود که هرکدام توسط برندهای مختلفی تولید و به بازار عرضه گردیده اند.

نکته ای که وجود دارد این است هر دستگاهی اثربخشی بالا را نخواهد داشت بنابراین قبل از اقدام به لیزر بهتر است با بهترین دستگاه های لیزر بیشتر آشنا شوید. این دستگاه ها عبارتند از:
• دستگاه لیزر دکا ۲۰۱۹
• دستگاه لیزر کندلا
• دستگاه لیزر دایود وکتوس

 انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد : عوارض کمتر

این روزها در سراسر کشور کلینیک های زیبایی بسیار زیادی را می توان مشاهده نمود که خدمات لیزر موهای زائد را ارائه می نمایند. از میان برخی کلینیک های معتبر می توان مراکزی را نیز یافت که اعتبار چندانی ندارند بنابراین توصیه داریم قبل از هر اقدامی ابتدا با مهم ترین ویژگی های بهترین مرکز لیزر موهای زائد آشنا شوید. به طور اجمالی این ویژگی ها شامل موارد زیر می شوند.

• برخورداری از دستگاه های مختلف
• ارائه خدمات تحت نظارت پزشکان متخصص
• برخورداری از کادر درمانی مجرب و اپراتورهای کارآزموده
• متعارف بودن هزینه لیزر موهای زائد بدن

اهمیت انتخاب بهترین مرکز لیزر موهای زائد

مزایای شیرین لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد با مزایای بی نظیر خود یکی از بهترین روش ها برای ازبین بردن موهای بدن به شمار می رود. از مهم ترین مزیت های بهره مندی از خدمات این متد موارد زیر را می توان تشریح نمود.

• عدم ایجاد عارضه
• عدم ایجاد درد و ناراحتی
• اثربخشی بسیار بالا و سریع
• عدم نیاز به بستری شدن در مراکز زیبایی
• حذف دائمی موهای زائد بدن
• عدم درگیر شدن پوست انسان
• قابل استفاده برای تمام نقاط بدن
• مشاهده نتایج در مدت زمان کوتاه

 متاسفانه شما نمیتوانید از لیزر استفاده کنید

به عنوان اولین نکته باید بدانید لیزر موهای زائد بدن در شیردهی ممنوع می باشد و خانم هایی که چنین شرایطی دارند بایستی تا پایان این دوره صبر کنند. از دیگر افرادی که کاندید مناسبی برای لیزر نمی باشند موارد زیر را می توان نام برد.

• افرادی که اختلالات هورمونی دارند.
• افرادی که داروهای خاصی مصرف می کنند.
• افرادی که به بیماری خاصی مبتلا هستند.
• افرادی که پوست خود را برنزه نموده اند.
• افرادی که سابقه عفونت و جوش های چرکی دارند.
• خانم هایی باردار هستند.

لیزر موهای زائد بدن آقایان

هزینه لیزر موهای زائد بدن و عوامل موثر بر آن

در راستای بررسی هزینه لیزر کل بدن نمی توان نظر قطعی داد چرا که این هزینه ها براساس عامل های خاصی متغیر می گردند. این عامل ها و به عنوان عامل های موثر بر قیمت لیزر موهای زائد می توانند شرایط متفاوتی را پیش روی شما قرار دهند بنابراین توصیه داریم اصلا آن ها را نادیده نگیرید.

از مهم ترین عوامل موثر بر هزینه لیزر موهای زائد بدن می توان به کلینیک ، دستگاه لیزر، میزان تجارب پزشک، وسعت نواحی و تعداد جلسات لیزر اشاره نمود که هر کدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند.

کلینیک زیبایی عصر جدید ارائه دهنده جدیدترین خدمات لیزر

با وجود تعدد بسیار بالای مراکز لیزر در شهر تهران افراد بسیار زیادی دغدغه انتخاب درست این کلینیک ها را دارند. کلینیک عصر جدید با سال ها سابقه درخشان خود در حوزه لیزر یکی از بهترین کلینیک های شهر تهران به شمار می رود که از امکانات و دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد بدن برخوردار می باشد.
فعالیت ما در مجموعه عصر جدید کاملا قانونی و براساس مجوزهای صادر شده از سوی وزارت بهداشت می باشد که همگی نشان می دهند عصر جدید مرکزی بسیار معتبر به شمار می رود. ما به عنوان بهترین مرکز لیزر تهران این افتخار را داریم تا تمام خدمات خود را تحت نظارت پزشکانی مجرب ارائه نموده و به این طریق به شما کمک کنیم تا شرایطی بسیار عالی را تجربه کنید. از دیگر خدمات ما در کلینیک عصر جدید می توان موارد زیر را نام برد.

خدمات کاشت مو

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که از طاسی و کم پشتی موهای خود رنج می برید ما به شما خدمات کاشت مو در کلینیک عصر جدید را پیشنهاد می نماییم. اطلاعات تکمیلی در این باره را می توانید در صفحه کاشت مو مطالعه نمایید.

خدمات کاشت ابرو

علاوه بر ریزش موهای سر، افرادی نیز هستند که دچار ریزش در ناحیه ابروهای خود می باشند. طبیعی است که چنین شرایطی موجب کم پشت شدن ابروهای انسان گردد اما جای نگرانی نیست چرا که با استفاده از خدمات کاشت ابرو در کلینیک عصر جدید شما می توانید صاحب ابروهایی بسیار زیبا و پرپشت شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید صفحه کاشت ابرو را مطالعه کنید.

 

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.