درمان ترک پوستی با لیزر

درمان ترک پوستی با لیزر


درمان ترک پوستی با لیزر یک درمان سریع و بدون درد است اما لازم است برای دریافت چنین درمانی از پزشکان و کلینیک‌های مجرب و پیشرفته کمک بگیرید. البته تزریق چربی نیز تا حد زیادی می تواند به برطرف نمودن این مشکل کمک نماید.

درمان قطعی ترک های پوستی با لیزر

لیزر استریا از جمله متدهای درمانی مؤثری به شمار می‌رود که به‌واسطه آن می‌توان در مدت‌زمان کمی از شر این نوع ترک‌های پوستی خلاص شد. ممکن است بپرسید استریا چیست؟ استریا ترک‌های پوستی و یا ضایعاتی است که به دلایل مختلفی همچون نازک شدن اپیدرم پوست و لایه درم ایجاد می‌شود. ساختار این نوع ضایعات به شکل بریدگی‌هایی است که عمدتاً بر روی سینه‌ها، شکم، باسن و ران ایجاد می‌شوند. برخی ممکن است طی دوران بلوغ خود با چنین ترک‌هایی مواجه گردند اما نکته‌ای که باید بدانید این است که طی دوران حاملگی این ترک‌های پوستی افزایش‌یافته و موجب آزار انسان می‌گردند بنابراین بایستی به فکر درمان آن‌ها بود اما به چه صورت؟
در حال حاضر راهکارهای بسیاری وجود دارند که به‌واسطه آن‌ها می توان استریا و یا ترک‌های پوستی ایجاد شده بر روی بدن خود را درمان نمود. لیزر یکی از همین راهکارها است که باقابلیت‌های بی‌نظیر خود قادر است تا در سریع‌ترین زمان ممکن شما را به نتایج دلخواهتان برساند.

کلینیک-زیبایی

علت به‌وجودآمدن ترک‌های پوستی و استریا در بدن

درمان ترک پوستی با لیزر
عوامل مختلفی می‌توانند زمینه‌ساز بروز ترک‌های پوستی و یا استریا در بدن انسان شوند که اگر بخواهیم اشاره‌ای به مهم‌ترین آن‌ها داشته باشیم می‌توان کشیدگی ناگهانی پوست را نام برد که در دوران خاصی همچون دوران بلوغ و دوران حاملگی شاهد این کشیدگی‌ها هستیم. علت ایجاد استریا در بدن را نمی‌توان محدود به کشیدگی پوست نمود چرا که این تنها یکی از مجموعه دلائل به‌وجودآمدن ترک‌های پوستی به شمار می‌رود.
تغییرات هورمونی و بیماری‌های زمینه‌ای از دیگر عامل‌های مؤثر در پیدایش استریا هستند که به دلیل عدم تعادل در فیبروپلاست ها به وجود می‌آیند. زمانی که تعادل لازم میان فیبروپلاست جای بدن وجود نداشته باشد از تعداد و کیفیت فیبرهای کلاژن و الاستین بدن کاسته شده و انسان با این ترک‌های پوستی مواجه می‌گردد.

مطالعه بیشتر  آیا بیمه های درمانی هزینه پروتز مو را پرداخت میکنند؟

 

بهترین و سریع‌ترین راه درمان استریا و ترک پوستی

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی راهکارهای مؤثر و کارآمد برای درمان ترک‌های پوستی بپردازیم. نکته‌ای که نباید فراموش کنید این است که عدم درمان این ترک‌ها در همان اوایل ایجاد موجب می‌شود تا تغییر رنگ داده و در ادامه سخت‌تر درمان شوند. این ترک‌ها به طور طبیعی درمان نخواهند شد و شما بایستی برای ازبین‌بردن آن‌ها با پزشکان فعال در این حوزه مشورت کنید.
استریا در حالت اولیه خود به رنگ قرمز می‌باشد و شما در چنین زمانی راحت‌تر می‌توانید آن را درمان کنید اما به چه صورت؟ از جمله درمان‌هایی که هم اکنون می‌توان از آن‌ها بهره‌مند شد می‌توان درمان‌های دارویی، آر اف فرکشنال و لیزر را نام برد که هرکدام اثربخشی خاص خود را دارند. پزشکان متخصص برای درمان استریا به‌واسطه تجویز دارو از داروهایی همچون ویتامین سی موضعی، اسید گلیکولیک و ترتینوئین استفاده می‌کنند که با مصرف آن‌ها می‌توان به نتایج خوبی دست‌یافت اما این امر در مدت‌زمان طولانی اتفاق می‌افتد.
آر اف فرکشنال نوعی درمان جدید به شمار می‌رود که به محو شدت ترک‌های پوستی کمک قابل‌توجه ای می‌نماید و بایستی بدانید قادر است تا پوست شما نیز سفت‌تر کند. به‌عنوان آخرین درمان و مؤثرترین آن‌ها درمان ترک پوستی با لیزر را می‌توان نام برد که در حال حاضر محبوبیت بسیار بالایی داشته و شما به‌واسطه آن می‌توانید در مدت‌زمان کمی به نتایج دلخواه خود دست‌یابید.

 

درمان ترک‌های پوست با لیزر

درمان ترک پوستی با لیزر
لیزر استریا انواع مختلفی دارد که بر اساس صلاحدید پزشک می‌توان آن‌ها را مورداستفاده قرارداد. لیزرها جدیدترین روشی به شمار می‌روند که باقابلیت‌های بی‌نظیر خود می‌توانند اثرات ظاهری ترک‌های پوستی را از بین برده و به این طریق شرایطی بسیار عالی‌تر را برای شما رقم بزنند. ساختار لیزر استریا برای ازبین‌بردن ترک‌های بدنی به‌گونه‌ای است که از پالس‌های رنگی و شدیدی استفاده می‌کند تا رشد کلاژن‌ها افزایش یابد. زمانی که کلاژن‌های بدن تحریک شوند زمینه‌های بهبود ترک‌های پوستی نیز فراهم می‌گردد.
این روزها پزشکان بسیاری را می‌توان یافت که در حوزه درمان ترک پوستی با لیزر فعالیت دارند که باتکیه‌بر دانش و تجربه بسیار بالای خود در این حوزه می‌توانند تمام مراحل درمان را طی نموده و اثربخشی بالایی را از این درمان‌ها برای شما به ارمغان آورند. نکته‌ای که باید بدانید این است این موضوع برای تمام پزشکان و مراکز زیبایی صدق نمی‌کند چرا که می‌توان کلینیک‌ها و پزشکانی را نیز مشاهده نمود که دانش و مهارت لازم را نداشته و نمی‌توانند کمک چندانی به شما نمایند.

مطالعه بیشتر  لیزر موهای زائد بدن | آرامش + افزایش اعتماد به نفس |

درمان ترک پوستی ناشی از چاقی

گاهی انسان به دلیل چاق شدن و یا لاغر شدن بیش از حد با چنین ترک‌هایی مواجه می‌گردد. چنین امری موجب می‌شود تا ساختمان کلاژن‌ها و الاستین‌های بدن تخریب شده و دیگر قادر به ترمیم پوست انسان نباشند. این کلاژن‌ها نقش بسیار مؤثری را در استحکام پوست انسان ایفا می‌کنند بنابراین هرگونه تخریب آن‌ها موجب ایجاد ضایعات پوستی مختلف همچون استریا می‌گردد. لیزردرمانی بانفوذ به بافت‌های پوست موجب می‌شود تا بازسازی پوست رخ دهد چرا که قادر است تا بافت‌های اطراف ترک‌های پوستی را تحریک نموده و زمینه‌های بهبود شما را فراهم سازد.

 

هزینه درمان ترک پوستی با لیزر

با وجود مؤثر بودن و محبوب بودن لیزر استریا عموم مردم دغدغه‌های بسیاری در راستای هزینه ترک پوستی با لیزر دارند. در راستای قیمت لیزر استریا نمی‌توان نظر قطعی داد چرا که این امر بر اساس عامل‌های خاصی دچار تغییر می‌شود. درمان در مراحل اولیه ایجاد شما را متحمل هزینه‌های کمتری خواهد نمود چرا که پزشک طی جلسات کمتری می‌تواند این ترک‌ها را برطرف سازد. از مهم‌ترین عامل‌های مؤثر در متغیر شدن هزینه ترک پوستی با لیزر می‌توان به نوع لیزر، تجهیزات کلینیک، وسعت ترک‌های پوستی، مجرب بودن پزشک و تعداد جلسات موردنیاز اشاره نمود که هرکدام اهمیت بسیار بالایی دارند.

کلینیک-زیبایی

کلینیک لیزر ترک‌های پوستی

درمان ترک پوستی با لیزر
در بخش‌های قبل نیز تاکید نمودیم که این روزها کلینیک‌های بسیاری را می‌توان مشاهده نمود که خدمات درمان ترک پوستی با لیزر را ارائه می‌نمایند. کلینیک‌های معتبر از مجموعه ویژگی‌های بارزی برخوردار بوده و شما با مورد بررسی قراردادن این ویژگی‌ها قادر خواهید بود تا درمان خود را توسط پزشکان مجربی انجام دهید. این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند.

مطالعه بیشتر  ریزش سکه ای مو، علت ریزش سکه ای و روش های درمان آن

• برخورداری از مجوزهای وزارت بهداشت

کلینیک هایی که از مجوزهای وزارت بهداشت بهره‌مند هستند از اعتبار بالایی برخوردار هستند چرا که سازمان وزارت بهداشت با بررسی کامل آن ها و در صورت رعایت نمودن تمام استانداردهای روز دنیا چنین مجوزهایی را صادر می نماید.

 

• بهره‌مندی از کادر درمانی مجرب

کادر درمانی و پزشکان نقش بسیار مهمی را در ارائه خدمات مؤثر ایفا می کنند به همین جهت است که تنها مراکزی را که از این ویژگی برخوردار هستند می توان معتبر و باکیفیت دانست.

• تجهیزات و امکانات پیشرفته

کلینیک های زیبایی پیشرفته دارای تجهیزات و امکانات مدرنی می باشند که به واسطه این امکانات می توان به نتایج دلخواه خود دست یافت. زمانی که یک کلینیک نتواند از این جهت شما را تامین سازد قطعا موفق نخواهد بود به درمانتان نیز کمک کند بنابراین برای انتخاب یک کلینیک معتبر حتما این ویژگی را مورد بررسی قرار داده و نسبت به مجهز بودن آن ها اطمینان یابید.
کلینیک پوست و مو  به‌عنوان معتبرترین و بهترین کلینیک زیبایی خدمات قابل‌توجه ای برای شما در نظر گرفته است تا بتوانید با بهره‌مندی از متد درمانی لیزر در مدت‌زمان کمی به نتایج قابل‌توجه ای دست‌یابید. این کلینیک تمام خدمات و درمان‌های خود را تحت‌نظر پزشکان مجرب و کارآزموده‌ای ارائه می‌نماید که توانمندی‌های بسیار بالایی در راستای استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های درمانی دارند.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.