لیفت با نخ چیست؟ عمل لیفت نخ چطور انجام میشود؟

لیفت با نخ چیست؟ شاید شما هم بارها خانم‌های بالای ۳۰ سال را دیده‌ و با مشاهده پوست صورت‌شان که به مرور به سمت زوال، چروکیدگی و پیری می‌رود نگران آینده زیبایی‌تان شده باشید. حتی شاید خودتان با این مشکلات به صورت مستقیم روبرو شده باشید و الآن به دنبال یک راهکار برای بازگشت به زیبایی چند سال قبل هستید.

لیفت نخ صورت یا همان لیفت با نخ، در حال حاضر یکی از معتبرترین راهکارها برای جوان سازی پوست است که در آن، پزشک ماهر با استفاده از نخ‌های مخصوص اقدام به کشش پوست‌تان می‌کند. در ادامه این مقاله اطلاعات کاملی در مورد عمل لیفت با نخ به شما می‌دهیم تا در مورد آن سؤالی در ذهن‌تان باقی نماند.

در عمل لیفت نخ چه اتفاقی می افتد؟

لیفت با نخ تصویر

 

قبل از اینکه بدانیم اصلا لیفت نخ چیست و چطور باعث ایجاد تأثیرات جوان سازی می‌شود، باید دلیل پیری پوست را بفهمیم. دو تا از مهم‌ترین پروتئین‌های پوست صورت که باعث شادابی آن می‌شوند، “الاستین” و “کلاژن” هستند. این دو پروتئین بعد از گذشت سال‌ها و پا گذاشتن در سنین میانی زندگی به مرور از بین می‌روند و این موضوع باعث ایجاد انواع خط، چین، چروک و شل شدگی در پوست می‌شود.

در مقابل، پزشکان در عمل لیفت با نخ، با استفاده از نخ‌ اقدام به کشیدن پوست کرده و باعث می‌شوند مشکلاتی که در بالا گفته شد، از روی صورت شما حذف و دوباره ظاهرتان مثل قبل شود. اما چطور؟ توضیح می‌دهیم:

قدم به قدم تا لیفت صورت با نخ

در ابتدا پزشک یک بی‌حسی موضعی به پوست شما تزریق می‌کند تا هیچ دردی در طول عمل احساس نکنید، سپس سوراخ‌های خیلی ریزی روی نقاط مشخص شده از قبل که قرار است با لیفت نخ کشیده شود، ایجاد شده و نخ از آن عبور می‌کند. عمل سوراخ و رد کردن نخ از پوست به کمک یک سوزن بسیار ریز و کوچک انجام می‌شود.

در انتها نخ‌هایی که در صورت شما قرار گرفته، باعث کشیده شدن پوست و رفع چین و چروک‌ها می‌شود. برای اینکه بهتر متوجه چگونگی انجام عمل لیفت نخ شوید، بهتر است نگاهی به تصویر پایین بیندازید:

در لیفت با نخ چه اتفاقی می افتد

مزایای لیفت نخ چیست؟

مهم‌ترین مزایایی که عمل لیفت با نخ برای افراد دارند را در ادامه مطالعه کنید:

 • اثرات پیری روی پوست کاهش پیدا می‌کند
 • چین و چروک‌های پوستی کاهش پیدا کرده یا از بین می‌رود
 • بر خلاف انواع عمل‌های زیبایی، نتایج آن سریعا قابل مشاهده‌اند
 • التهابات، تورم و قرمزی بسیار کمی بعد از عمل به جا مانده و سریع از بین می‌روند
 • پوست سفت می‌شود
 • و…

لیفت با نخ روی کدام نواحی صورت انجام می‌شود؟

بیشترین استفاده از عمل لیفت نخ برای رسیدن به پوستی صاف و بدون چروک است که این عمل روی قسمت‌هایی از صورت مثل:

 • ابرو
 • خط فک
 • گردن
 • گونه‌ها
 • و قسمت میانی صورت

انجام می‌شود. علاوه بر لیفت صورت، با استفاده از عمل لیفت، می‌توان فرم بینی را نیز تغییر داد که به آن عمل لیفت بینی گفته می‌شود.

کلام آخر؛ انتخاب حیاتی

قبل و بعد

بیشتر افرادی که مقالاتی در مورد لیفت نخ صورت را مطالعه می‌کنند، علاقه‌مند به انجام عمل آن می‌شوند و برای این هدف به پزشک مراجعه می‌کنند. به عنوان کلام آخر باید پیشنهاد کنیم که نه فقط برای عمل لیفت نخ، بلکه برای تمامی عمل‌های پزشکی و مخصوصا زیبایی، در انتخاب پزشک متخصص دقت لازم را به خرج دهید.

خودتان بهتر می‌دانید یک اشتباه کوچک در این عمل‌ها که حاصل از بی‌تجربگی باشد، می‌تواند پشیمانی طولانی مدتی برای شما به وجود بیاورد. در نهایت می‌توانید برای پرسیدن بقیه سؤلات در مورد لیفت نخ، مشاوره رایگان و استعلام قیمت خدمات، با شماره پایین تماس بگیرید:

26473314 – 26473351 – 26473376
09122658060

با آرزوی موفقیت.

فهرست