کاشت مو به روش Micro Fit

به نظر شما کاشت مو به روش Micro Fit چقدر در درمان طاسی موها اثر دارد ؟ این تکنیک چه مزایایی دارد ؟ این ها پرسش هایی هستند که پاسخ به آن ها به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین روش را برای درمان خود انتخاب نموده و به موهایی زیبا و طبیعی دست یابید. طی سالیان اخیر متد کاشت مو توانسته است به پیشرفت های چشمگیری دست یابد و همین امر سبب شده تا از این متد به عنوان روشی جدید و موثر یاد شود.

تاکنون شاهد پیدایش روش ها و تکنیک های مختلفی برای این درمان بوده ایم که هرکدام با ویژگی های بارز خود برتری های خاصی نیز نسبت به دیگر متدها دارند. کاشت مو به میکروفیت یکی از روش های جدیدی است که در سال های اخیر توانسته است به محبوبیت بسیار بالایی میان مردم و پزشکان دست یابد. این روش براساس جدیدترین فناوری ها و یا تکنولوژی های روز دنیا ابداع گردیده است به همین دلیل است که اثربخشی بسیار بالایی داشته و می تواند به افرادی که از ریزش موها و کم پشت پشتی آن ها رنج می برند کمک های شایانی نماید.

نکته ای که باید بدانید این است که کاشت مو به روش Micro Fit به عنوان آخرین دستاورد این درمان در کشور ما یاد می شود و همین موضوع می تواند اثبات کند که این تکنیک کاملا جدید بوده و مطابق با نیازمندی های شما، قدرت لازم برای درمانتان را دارد. به نظر شما میکروفیت چگونه می تواند طاسی های سر را از بین برده و موجب رشد موهای شما به صورت کاملا طبیعی و پرتراکم گردد ؟

کاشت مو به روش میکرو FIT چیست؟

کاشت مو به روش Micro Fit

در بخش قبل نیز بیان نمودیم که کاشت مو به این روش به عنوان بهترین روش کاشت مو شناخته می شود و آخرین دستاوردی که در عرصه کاشت مو در کشورمان شاهد هستیم. اگر با واژه میکرو آشنایی داشته    می دانید که به معنای ظریف و یا کوچک می باشد و استفاده از آن در ساختار میکروفیت نشان دهنده ظرافت بسیار بالای این تکنیک برای کاشت موها است.

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند.

مراحل کاشت مو به روش Micro Fit

هزینه کاشت مو به روش Micro Fit

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مراحل کاشت مو به روش Micro Fit بپردازیم چرا که کسب اطلاعات در این باره به شما کمک می کند تا بتوانید از این روش بهره وری بیشتری داشته باشید. البته مشاهده فیلم کاشت مو به روش Micro Fit نیز می تواند در این راستا به شما کمک های قابل توجه ای نماید اما به طور کلی لازم است بدانید که این تکنیک نیز همچون بقیه روش ها دارای سه مرحله اصلی بوده و بایستی تمام این مراحل با دقت بالایی توسط پزشکان مجرب و در کلینیک های معتبر انجام گیرند. این مراحل شامل موارد زیر می شوند.

 • برداشت فولیکول های مو

برای برداشت فولیکول های مو، پزشک از بی حسی های موضعی استفاده می کند تا هنگام برداشت دردی را در ناحیه سر خود احساس نکنید. به طور معمول ناحیه ای که به عنوان بانک مو انتخاب می شود پشت سر انسان می باشد چرا که از تراکم موی بیشتری برخوردار بوده و می تواند به خوبی نیازمندی های شما را برآورده سازد. ساختار کاشت مو به روش Micro Fit به اینگونه است که پزشک با استفاده از دستگاه های خاصی با نام ایمپلنتر مینیاتوری موها را برداشت می کند.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش سلول های بنیادی از شایعه + واقعیت

این دستگاه با قابلیت های بی نظیر خود، سوراخ هایی را با قطر ۰٫۶ تا ۰٫۹ در ناحیه بانک مو ایجاد می نماید که به واسطه آن ها می توان فولیکول های موردنیاز را از بانک مو جداسازی کرد. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که سوراخ های ایجاد شده در ناحیه سر برای کاشت مو به روش Micro Fit بسیار ریز بوده و شما را با درد و خونریزی خاصی مواجه نمی سازد. این موضوع می تواند نگرانی های شما را برای برداشت فولیکول ها و زدن بخیه از بین ببرد.

 • آماده سازی فولیکول ها

پس از برداشت فولیکول های مو از بانک مو، نوبت به آماده سازی گرافت ها برای کاشت می رسد  که نقطه اشتراک انواع روش کاشت مو می باشد. در این مرحله گرافت های برداشت شده را در محلول های مخصوصی نگهداری می کنند تا هنگام کاشت کاملا سالم باشند. ممکن است تصور کنید که این امر نیاز به جلسات زیادی دارد در حالی که به طور همزمان همراه با کادر درمانی فعال در کلینیک های زیبایی انجام می شود. در چنین شرایطی کادر درمانی با استفاده از میکروسکوپ به بررسی دقیق گرافت ها می پردازند تا نسبت به سلامت آن ها اطمینان یابند.

 • کاشت گرافت ها

مرحله کاشت برای انواع روش کاشت مو یکسان است بنابراین تفاوتی نیز میان کاشت مو به روش Micro Fit با دیگر روش ها وجود ندارد. در مرحله پایانی از این روش پزشک شما از ابزارهای مخصوصی استفاده می کند تا فولیکول های آماده شده را در ناحیه درمانی جاسازی کند. به این ترتیب در ناحیه موردنظر سوراخ هایی با عمق مشخص ایجاد می گردد که گرافت های مو در این سوراخ ها جای داده       می شوند.

مزایای کاشت مو به روش Micro Fit و برتری های

به طور قطع روش Micro Fit مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد چرا که بسیار جدید بوده و با استفاده از دستگاه های ویژه ای نیز انجام می شود. از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش Micro Fit که نشان دهنده برتری های این تکنیک نسبت به روش های دیگر می باشند می توان موارد زیر را تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 • ایجاد عدم ایجاد بخیه و خونریزی

از کاشت مو به روش Micro Fit به عنوان جدیدترین روش یاد می شود و این موضوع را در بخش های قبل نیز مجددا تکرار نمودیم اما به چه علت ؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که این روش کاملا ایمن بوده و روشی غیرتهاجمی به شمار می رود. علت این امر نیز عدم نیاز به جراحی است و همین امر می تواند اثبات کند که شما برای درمان خود با استفاده از این متد نیازی به بخیه نخواهید داشت و متعاقبا ناحیه درمانی نیز دچار خونریزی نمی شود.

 • کاهش عوارض جانبی

عوارض کاشت مو به روش Micro Fit یکی دغدغه هایی است که بیشتر مردم نگرانی های بسیاری در راستای آن دارند. با توجه به مطالبی که بیان شد و کم تهاجمی بودن این متد درمانی می توان به این نتیجه دست یافت که این روش عوارضی نیز برای شما به دنبال نخواهد داشت.

 • دوران نقاهت کوتاه

درمان با استفاده از میکروفیت بسیار سریع بوده و شما دوران نقاهت کوتاه تری نسبت به دیگر روش های کاشت مو تجربه خواهید نمود. بدیت ترتیب شما می توانید سریع تر به فعالیت های روزانه و یا حتی ورزشی خود ادامه داده و بدون ایجاد هیچگونه عارضه ای این دوران را سپری کنید.

 • انعطاف پذیری بالا

کاشت مو به روش Micro Fit از میزان انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد که دلایل آن به شرح زیر هستند.

 • به دلیل استفاده از دستگاه ایمپلنتر مینیاتوری می توان از گرافت های برداشت شده برای کاشت موی نواحی دیگر نیز استفاده نمود چرا که گرافت های برداشت شده با استفاده از این دستگاه ظرافت بسیار بالایی داشته و به واسطه آن ها شما می توانید به موهایی پرتراکم و زیبا دست یابید.
 • دستگاه مورد استفاده کاشت مو به روش Micro Fit را می توان برای کاشت موهای محدود نیز مورد استفاده قرار داد.
 • در تعداد جلسات کوتاه می توانید به تراکم بالایی از مو دست یابید.
 • افزایش کیفیت گرافت های مو
مطالعه بیشتر  پرپشت شدن مو: ازکاشت مو + درمان های خانگی۴۰۱

در اینجا منظور ما از کیفیت بالای گرافت ها در واقع گرافت هایی که بهترین گزینه برای کاشت مو دائمی هستند. بر این اساس می توان گفت که چون دستگاه مورداستفاده ظرافت بسیار بالایی دارد، گرافت های برداشت شده با استفاده از آن نیز کیفیت بالایی داشته و می توان از آن ها برای کاشت موهای دائمی نیز استفاده نمود.

 • از بین رفتن خطاهای جراحی

به طور معمول در برخی از روش های کاشت مو ممکن است خطاهایی در هنگام جراحی رخ دهند که در کاشت مو به روش Micro Fit این خطاها بهبود یافته اند و شما می توانید شرایطی بسیار عالی را تجربه کنید.

معایب کاشت مو به روش Micro Fit

قیمت کاشت مو به روش Micro Fit

کاشت مو به این روش نیز همچون دیگر روش ها بهبود یافته دو روش FIT و FUT است که هر دو به عنوان بهترین روش های کاشت مو شناخته می شوند. این روش ها با وجود مزایای بی شماری که دارند محدودیت هایی نیز به همراه دارند که از مهم ترین آن ها می توان کاهش کیفیت گرافت ها نسبت به روش FUT و مدت زمان بیشتر برای برداشت فولیکول ها نسبت به این تکنیک می باشد.

هزینه کاشت مو به روش Micro Fit

کاشت مو به روش میکروفیت

هزینه های کاشت مو با استفاده از این تکنیک به عامل های مختلفی همچون میزان تبحر پزشک، کادر درمانی ، کلینیک زیبایی، مدت زمان انجام ، تعداد گرافت های برداشت شده و تعداد گرافت های کاشت شده بستگی دارد. به طور معمول پس از انجام بررسی های لازم در این باره در جلسات مشاوره ای می توان متوجه هزینه کاشت مو به روش Micro Fit شد.

یکی دیگر از روش های کاشت مو، کاشت مو ترکیبی می باشد که شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد آن به صفحه کاشت مو ترکیبی مراجعه نمایید.

کلینیک زیبایی عصرجدید بهترین کلینیک تهران

هزینه کاشت مو به روش Micro Fit

افرادی که قصد دارند تا کاشت مو در تهران را انجام دهند بایستی بدانند که تعدد بسیار بالای مراکز کاشت مو در این شهر و تبلیغاتی که بیشتر آن ها انجام می دهند ممکن است شما را ابهامات بسیار زیادی مواجه سازد. در چنین شرایطی انتخاب یک کلینیک زیبایی مناسب و معتبر اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید در این راستا سهل انگاری نمود.

اگر شما نیز جزء این افراد هستید ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را معرفی می کند که این توانمندی را دارد تا تکنیک میکروفیت را که به عنوان جدیدترین روش کاشت مو شناخته می شود به بهترین شکل ممکن تحت نظارت دکتر وجودی انجام دهد. این پزشک دانش و تجارب بسیار بالایی در این راستا داشته و می تواند با تکیه بر این دانش خود بهترین ها را برای شما به ارمغان آورد.

خدمات کلینیک عصر جدید در زمینه کاشت مو به روش های به روز و جدید دنیا

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

مطالعه بیشتر  انواع روش های کاشت مو

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش ترکیبی مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.