نانوفیت

نانوفیت


نانوفت از جمله راهکارهای بسیار موثری است که برای از بین بردن چین و چروک های پوستی کاربرد دارد. همان گونه که می‌دانید در حال حاضر متدهای زیبایی بسیار زیادی وجود دارند که می توانند در این راستا به شما کمک کنند اما درصد اثربخشی برخی از این متدها نسبت به دیگر روش ها بالاتر بوده و همین امر نشان می دهد کارایی قابل توجه ای دارند. توجه داشته باشید بعضی از این روش ها دارای محدودیت هایی نیز هستند و ممکن است نتوان آن ها را برای از بین بردن چین و چروک های عمیق پوستی مورد استفاده قرار داد. نکته دیگری نیز که بایستی بدانید این دست از میان تمام روش هایی که برای جوانسازی پوست کاربرد دارند روش هایی نیز وجود دارند که نمی توانند حجم از بین رفته از برخی نقاط صورت انسان را برطرف سازند.
تزریق چربی روشی است که برای برآورده نمودن نیازمندی های شما روی کار آمده است چرا که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا در مدت زمان کوتاهی پوستی زیبا و عاری از چین و چروک را برای شما به ارمغان آورد. مزیت های این متد درمانی و زیبایی موجب شده اند تا درحال حاضر به طور گسترده ای شاهد استفاده از این روش باشیم. آشنایی با ویژگی ها و مزایای تزریق چربی به روش نانوفت شرایطی را برای شما فراهم می سازد تا بتوانید بهترین نتایج را از این متد دریافت کنید. در اینجا این پرسش مطرح می گردد که این ویژگی ها به چه صورت بوده و با چه روشی تزریق چربی به بافت های پوستی انجام می گردد؟

نانوفت چیست؟ همه چیز درباره تزریق چربی به روش نانوفت

نانوفت
ساختاری که در گذشته برای برطرف نمودن چین و چروک های پستی با استفاده از روش تزریق چربی مورداستفاده قرار می گرفت متفاوت بود به این صورت که پزشک تمام تلاش خود را به کار می گرفت تا سلول های چربی را برداشت نموده و به همان صورت به ناحیه دیگری تزریق نماید. براساس تحقیقاتی که در این راستا انجام پذیرفته اند می توان به این نتیجه دست یافت که چنین روشی کارآمد نیست چرا که برخی از این سلول های چربی برای ترمیم پوست نیاز نبوده و برداشت آن ها کاربردی نیز ندارد. در این مسیر پزشکان دریافتند که تنها سلول های بنیادی هستند که می توانند چین و چروک های پوستی را برطرف ساخته و به این طریق شرایطی بسیار عالی را برای شما رقم بزنند. نانوفت روشی است که تنها به تزریق این سلول ها می پردازد به همین جهت است که از آن با عنوان یک روش مؤثر یاد می گردد چرا که اثرات قابل توجه ای برای مراجعین به همراه دارد.

پایه و اساس این روش به گونه ای است که از سلول های زنده چربی برای جوانسازی پوست شما استفاده نمی نماید و شما تنها سلول های کوچکی را شاهد می باشید که بیشترین اثرات مثبت را در ترمیم عارضه های پوستی دارند. به بیان ساده‌تر این سلول ها وطیفه دارند تا پوست شما را ترمیم نمایند اما به چه صورت ؟ در این متد پزشک با استفاده از ابزارهای خاصی اقدام به برداشتن چربی هایی می نماید که این چربی ها به صورت ترکیبی هستند. ترکیب آن ها نیز شامل سلول های بنیادین و چربی مایع فیلتر شده می شود که هرکدام با مزیت های بی نظیری که دارند می توانند هرگونه چین و چروک و یا آثار زخم را از بین ببرند.

کلینیک-زیبایی

کاربرد تزریق چربی به روش نانوفت

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی کاربردهای ویژه تزریق چربی به روش نانوفت پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. از مهم ترین کاربردهای این متد درمانی می توان موارد زیر را تشریح نمود که هرکدام از مهم ترین اهداف عموم مردم به شمار می روند.
• درمان نمودن هرگونه اسکار که ناشی از ایجاد زخم و یا سوختگی هستند.
• برطرف ساختن چین و چروک های عمیق دست
• از بین بردن تیرگی های ایجاد شده در اطراف چشم
• حذف لک های پوستی و یا کک و مک
• از بین بردن چین و چروک های صورت
• جوانسازی و شاداب نمودن کل صورت

نانوفت صورت : تزریق چربی صورت به روش نانوفت

نانوفت
در راستای استفاده از نانوفت بایستی بدانید این متد به هیچ عنوان حجم دهنده نبوده و این امر برای صورت نیز صدق می کند. براین اساس می توان به این نتیجه دست یافت که نانوفت برای سینه و باسن کاربردی ندارد. در واقع این روش به درمان ضایعات پوستی پرداخته و با قدرت بسیار بالایی که دارد می تواند شادابی و نشاط قابل توجه ای را به کل صورت شما ببخشد. همان گونه که در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم شما با استفاده از این روش قادرخواهید بود تا انواع کک و مک، لک های پوستی، جای جوش و یا آکنه را از سطح پوست خود حذف نموده و با کمک پزشکان مجربی که در این راستا فعالیت دارند بهترین ها را تجربه کنید. دستیابی به چنین شرایطی مستلزم انتخاب یک مرکز درمانی معتبر و مجهز می باشد که کلینیک عصر جدید یکی از این مراکز زیبایی معتبر در تهران به شمار می رود. این کلینیک با بهره مندی از پزشکانی مجرب و کارآزموده تمام امکانات لازم را در راستای ارائه خدماتی مفید در اختیار دارد.

نانوفت زیر چشم : تزریق چربی زیر چشم به روش نانوفت

چندسالی است که تزریق چربی زیرچشم رواج بسیار زیادی یافته است زیرا به خوبی قادر است تا چین و چروک های اطراف چشم انسان را از بین برده و به حذف تیرگی ها و سیاهی های این ناحیه کمک های شایانی نماید. این روزها روش های مختلفی برای تزریق چربی به زیر چشم روی کار آمده اند که نانوفت یکی از این روش ها به شمار می رود. از این متد نیز برای از بین بردن گودی و سیاهی زیر چشم استفاده می گردد اما بایستی توسط متخصصان مجرب انجام پذیرد چرا که چشم ناحیه بسیار حساسی بوده و هرگونه بی دقتی می تواند شرایط بدی را برای شما رقم بزند.

برای انجام فرآیند تزریق چربی به زیر چشم با استفاده از متد نانوفت پزشک ابتدا چربی های لازم را نواحی مختلفی از بدن همچون شکم و یا پهلو برداشت نموده و پس از خالص سازی و جداسازی چربی های غیرکاربردی از آن ها استفاده می کند. توجه داشته باشید برای تزریق این چربی ها پزشک از بی حسی های موضعی استفاده می کند تا هیچگونه دردی را احساس نکنید. در حال حاضر کلینیک عصر جدید با ارائه خدمات تزریق چربی به زیر چشم آماده خدمت رسانی به شما می باشد بنابراین اگر شما نیز به دنبال یک مرکز معتبر و مجهز می باشد ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را معرفی می نماییم.

مزایای تزریق چربی به روش نانوفت

نانوفت
براساس مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که تزریق چربی به روش نانوفت مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه داد. به طور اجمالی این مزیت ها شامل موارد زیر می شوند که همگی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و نباید نادیده گرفته شوند.
• بهره مندی از قدرت ترمیم بسیار بالا به دلیل استفاده از چربی ها و سلول های بنیادی برای ترمیم پوست
• عدم ایجاد واکنش های آلرژیک به تزریق
• عدم ایجاد درد و ناراحتی هنگام تزریق چربی
• عدم نیاز به بستری پس از درمان
• اثربخشی بسیار بالا نسبت به سایر متدها برای درمان چین و چروک های پوستی

ماندگاری نانوفت

در راستای میزان ماندگاری این روش بایستی بگوییم عامل های مختلفی می توانند در این زمینه اثرگذار باشند. نکته ای که باید بدانید این است میزان ماندگاری اثر تزریق رابطه مستقیمی با میزان ماندگاری درمان دارد بنابراین هرچه اثرات تزریق بیشتر باشد شما مدت زمان بیشتری نیز می توانید اثرات مثبت تزریق چربی به روش نانوفت را شاهد باشید. در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که انتخاب یک پزشک و کلینیک زیبایی مناسب می تواند در این راستا به شما کمک کند.

فرق تزریق چربی با نانوفت

نانوفت
در حال حاضر برای تزریق چربی از دو روش مختلف استفاده می گردد که این روش ها را با نام های نانوفت و میکروفت می شناسند. در این روش ها همچون گذشته به طور مستقیم چربی برداشت شده و به محل موردنظر تزریق نخواهد شد و این چربی ها به اندازه های کوچک تری یا به واحدهای کوچک تری تقسیم می شوند. تفاوت دو روش نانوفت و میکروفت در اندازه این واحدها است وگرنه هر دو متد اثرات مثبت قابل توجه ای برای درمان عارضه های پوستی انسان به همراه دارند.

افراد مناسب و کاندیدا برای نانوفت

از مهم ترین افرادی که کاندید استفاده از نانوفت می باشند می توان موارد زیر را نام برد.
• افرادی که سن آن ها بین ۳۰ تا ۶۵ سال است.
• افرادی که از سلامت عمومی بالایی برخوردار بوده و به بیماری های خاصی مبتلا نیستند.
• کسانی که بانک چربی لازم را دارند.

هزینه نانوفت و تزریق چربی به روش نانوفت

نانوفت
همان گونه که می‌دانید بیمه های درمانی شامل متدهای زیبایی نخواهند شد و این نشان می دهد شما بایستی هزینه بیشتری را پرداخت کنید. در راستای هزینه نانوفت نمی توان نظر قطعی داد چرا که عامل هایی همچون حجم استخراجی، وسعت کار، فرم ایده آل متقاضی و دستورها پزشک می تواند بر روی این هزینه ها اثرگذار بوده و شرایطی متفاوت را برای شما رقم بزنند.

کلینیک-زیبایی

کلینیک مناسب برای تزریق چربی

کلینیک هایی که از اعتبار بالایی برای تزریق چربی به روش نانوفت برخوردار هستند این توانمندی را دارا می باشند تا از امکانات و تجهیزات به روزی برای درمان شما استفاده کنند. همچنین این مراکز با بهره مندی از پزشکانی مجرب با دقت بالایی این روش ها را به کار گرفته و روند درمانی مناسبی را برای شما فراهم می سازند. کلینیک پوست و مو به عنوان یکی از بهترین کلینیک های فعال در امر زیبایی شناخته می شود که تمام تجهیزات لازم را برای نانوفت به بهترین حالت ممکن دارا بوده و می تواند به شما در فراهم نمودن درمانی موثرتر کمک نماید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.