خدمات کاشت ابرو

پخش ویدیو

کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

ما در کلینیک عصر جدید در تلاشیم تا بهترین خدمات را با به روزترین و مدرنترین امکانات برای شما عزیزان آماده سازیم تا بتوانید پروسه کاشت مو خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.

هزینه کاشت ابرو

بهترین قیمت و کیفیت عالی

سعی داریم تا با حفظ کیفیت کاشت مو، بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر بگیرم تا بتوانید با میزان کیفیتی بالا فرآیند و پروسه کاشت مو خود را انجام دهید.

رزرو آنلاین نوبت

همین حالا رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت مو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

به خوبی این نکته را می دانید که داشتن ابروهای کشیده و پهن می تواند زیبایی صورت افراد را دوچندان کند، اما در این میان دلایلی همچون افزایش سن، زمینه های ژنتیکی یا برخی از بیماری ‌های خاص و استفاده از داروهای مربوط به آن ممکن است ریزش ابرو را به همراه داشته باشند و با توجه به این موضوع نیز بسیاری از افراد سعی می کند عمل کاشت ابرو را جهت تقویت و همچنین رشد ابروها و یا جبران ریزش موی ابرو جایگزین کنند.

امروزه با استفاده از روش کاشت ابرو این امکان فراهم شده تا به طور مجدد ابروهای پرپشت و حالت دار و زیبایی را برای خود ایجاد کنید با توجه به تکنیک های جدید و فوق العاده ای که برای کاشت ابرو استفاده می شود امروزه افراد بسیار زیادی برای انجام این عمل اقدام خواهند کرد، اما بیش از هر چیزی برای تمامی افراد این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در رابطه با عمل کاشت ابرو اطلاعات کامل و به روزی داشته باشند.

 امروز در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با کاشت ابرو و تمامی موارد مربوط به آن مطالبی را بیان کنیم که می ‌تواند بسیار مفید و تاثیرگذار واقع شود دعوت می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

شاید شما نیز به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که امروزه اکثر مردم علاقه به داشتن ابروهای پرپشت و پهن دارند و همین موضوع نیز باعث شده آن دسته از افرادی که ابروهای بسیار باریک و کم پشتی دارند عمل کاشت ابرو را در اولویت خود قرار دهند. در برخی موارد نیز ممکن است استفاده بیش از حد از مواد آرایشی مانند مداد ابرو، سایه ابرو یا حتی با سوختن پوست ناحیه ای از آن باعث از بین رفتن موهای ابرو شده باشند که در چنین مواردی عمل کاشت می تواند راه حل مناسبی باشد.

دلایل ریزش ابرو:

ریزش موی ابرو نیز دارای دلایل مختلفی می باشد که در طی آن

 مو به شدت نازک شده و یا به طور کلی از بین می رود. این موضوع ممکن است در یک یا حتی دو ابروی فرد به وجود آید و هیچ ربطی نیز به جنسیت نداشته و این امکان وجود دارد که هم در مردان و هم در زنان رخ دهد. اما دلایل گوناگون و متعددی جهت ریزش موی ابرو و وجود دارد که عبارتند از:

 • ایجاد برخی فرایندهای طبیعی که از افزایش سن ایجاد شده و در اثر آن فولیکوله ای مو تولید طبیعی خود را متوقف خواهند کرد.
 • نداشتن تعادل هورمونی که شامل پرکاری تیروئید یا کم‌ کاری آن خواهد شد و هر دو مشکل معمولاً با ریزش موی ابرو به ارتباط دارند، علی الخصوص افرادی که دچار کم کاری تیروئید هستند.
 • برخی از شرایط خاص پوستی که می‌ تواند شامل درماتیت آتوپیک پسوزیاریس درماتیت سبورئیک باشد
 • توجه داشته باشید که مواردی همچون کمبود تغذیه ای شامل کمبود اسیدهای چرب بیوتین  روی ویتامین A و C نیز می‌تواند روی ریزش موی ابرو تاثیرگذار باشد.

کاشت ابرو، مزایا ونکات مهم آن + مشاوره رایگان

در این قسمت سعی می ‌کنیم تمامی موارد لازم در رابطه با کاشت ابرو و نکاتی که بسیار مهم و از اهمیت بالایی برخوردار می باشند را به طور کامل برای شما بیان کنیم.

منظور از کاشت ابرو چیست؟

در طی انجام عمل زیبایی کاشت و پیوند ابرو سعی می شود فولیکول های مربوط به مو که شامل مو و برخی از قسمت های جزئی آن می شود و وظیفه آن ساخت و رشد مو است از بخش خاصی از سر که شامل پشت سر و مابین دو گوش فرد می‌ شود گرفته شده و به ناحیه مورد نظر از ابرو و پیوند زده خواهد شد. لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که پس از کاشت فولیکول های مو در ناحیه مخصوص ابرو تمامی تارهای موی کاشته شده از این قابلیت برخوردار هستند که تا پایان عمر فرد با همان سرعت اولیه و قوتی که به همراه داشتن به رشد خود ادامه داده و همچنین این امکان فراهم است تا فرد بتواند ابروی خود را همانند قبل اصلاح کند.

کاشت ابرو چه ویژگی ‌هایی به همراه دارد؟

معمولا مهم است که برای موهای ابرو چهار ویژگی جهت کاشت در نظر گرفته شود که در ادامه هر یک از آن ها را به ترتیب نام خواهیم برد.

 1. توجه داشته باشید که معمولا رویش ابرو در قسمت ها و بخش های مختلف آن کاملا متفاوت می باشد.
 2. شاید به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که موهای سر به صورت عمودی رشد کرده و این در صورتی است که رشد موهای ابرو به صورت افقی نسبت به پوست صورت می باشد و همچنین زاویه بیشتری نسبت به پوست صورت از فولیکول دارند.
 3. در کاشت موی سر معمولاً به صورت دسته ای رشد می ‌کنند و این دسته شامل موهای دوتایی، سه تایی و چهارتایی نیز خواهد شد و این در صورتی است که موهای ابرو تنها به صورت تار به تار و تکثیر و رشد خواهند کرد.
 4. همچنین تفاوت زیادی ما بین رشد موی سر و ابرو با توجه به در نظر گرفتن شرایط زمانی آن ها وجود دارد.

با توجه به موارد گفته شده نیز لازم است بار دیگر بیان کنیم که پیوند ابرو به تجربه بالا و دقت بسیار زیادی احتیاج دارد علاوه بر تمامی این نکات باید کاشت ابرو به صورت کاملاً طبیعی و بر اساس صورت فرد انجام بگیرد. مورد مهم دیگری نیز که باید آن را در نظر بگیرند تفاوت فطری میان ابروهای خانم ها و آقایان می باشد.

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب می باشد؟

از جمله دلایل بسیار مهمی که باعث می‌ شود افراد به انجام کاشت ابرو روی بیاورند می ‌توان به این موضوع اشاره کرد که داشتن ابروهای زیبا و خوش فرم و خوش حالت و همچنین بدون نقص می تواند تاثیر دو چندان و چشمگیری در زیبایی چشم‌ها و حتی در حالت کلی صورت به همراه داشته باشد و در برخی مواقع نیز کاشت ابرو می ‌تواند از پیوند مو نیز اهمیت بیشتری داشت باشد توجه داشته باشید که تناسب ابروها با فرم کلی صورت و حالت چشم های فرد می ‌تواند تاثیر خاصی در زیبایی چهره افراد به دنبال داشته باشد و با توجه به این موضوع نیز ریزش موهای ابرو کم کم می تواند کم پشتی و کمتر شدن زیبایی را در پی داشته و این موضوع در نهایت تاثیر منفی روی زیبایی افراد خواهد گذاشت، پس با توجه به این موارد گفته شده نیز تمامی افرادی که ابروهای آن ها به هر دلیلی دچار ریزش و کم پشتی شده و از آن رضایت کافی را به همراه ندارند می توانند جهت انجام کاشت ابرو اقدام نمایند.

مدت زمان لازم برای کاشت ابرو:

بسیاری از افراد بر این باورند که جهت رسیدن به نتیجه مطلوب هنگام انجام کاشت ابرو باید مدت زمان بسیار زیادی به آن اختصاص داده شود و همچنین جلسات متوالی زیادی را به مطب پزشک مراجعه کنند در صورتی که این باور کاملاً نا درست بوده و به طور کلی کاشت ابرو با توجه به در نظر گرفتن مشاوره‌ های لازم و همچنین در مورد طرح مورد نظر متقاضی ممکن است بین ۵ الی ۶ ساعت طول بکشد که البته این زمان نیز به موارد مختلفی همانند تعداد فولیکول های مورد نظر جهت کاشت بستگی خواهد داشت به طور کلی مراحل کاشت ابرو به صورت زیر می باشد:

مشاوره و برنامه ریزی های لازم:

در این مرحله سعی می ‌شود با توجه به در نظر گرفتن تمامی ویژگی های مربوط به صورت و همچنین انتظارات متقاضی طراحی ابروها صورت بگیرد و همچنین پزشک باید ناحیه گیرنده و موهای اهدا کننده را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهد.

استخراج پیوند:

شامل برداشتن فولیکول های مو از بانک مو می‌ شود که البته این قسمت به طور کامل از قبل مشخص شده است.

شروع پیوند:

بی حسی موضعی برای ابرو صورت گرفته و به کمک قلم ایمپلنت کاشت فولیکول‌ های مو با توجه به تمامی موارد لازم همچون زاویه و جهت مناسب رشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ریکاوری و مراقبت‌های لازم پس از عمل:

باید اطمینان حاصل شود که فولیکول‌های مو به صورت کاملاً درست به بافت پوست چسبیده. تمامی موارد نام برده شده با توجه به نظر پزشک می ‌تواند در طی یک تا دو روز به صورت کامل انجام شود. لازم به ذکر است بیان کنیم موارد لازم در رابطه با مراقبت هایی که پس از عمل کاشت ابرو باید صورت بگیرد توسط پزشک در اختیار شما قرار خواهد گرفت و باید آن ها را به صورت کامل رعایت کنید.

چندین ویژگی مهم جهت کاشت ابرو:

در ادامه سعی می کنیم نکات لازم در رابطه با کاشت مو را به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم.

 • خواب و رویش ابرو: همانطور که می‌ دانید ابرو از سه بخش اصلی شامل تاج، تنه و دم تشکیل شده است که در هر یک از این بخش ها خواب ابرو و همچنین رشد آن متفاوت می باشد.

تاج ابرو:

معمولاً از تاج ابرو به عنوان یکی از درونی ترین قسمت های ابرو نام برده می ‌شود و اندازه آن حدود ۵ تا ۷ میلیمتر است. در این ناحیه رشد موها به سمت بالا و از نظر رنگی نیز کمی روشن تر از سایر قسمت ‌های مختلف دیگر ابرو می باشند. اغلب افرادی که جهت کاشت ابرو مراجعه می‌ کنند علاقه ‌ای به پر کردن بیش از حد این ناحیه ندارند.

تنه ابرو:

پرپشت ترین و پر حجم ترین قسمت ابرو ناحیه میانی آن می باشد که دارای طول دو نیم سانتی متر است. به طور کلی آن قسمت از تنه که به سر ابرو نزدیکتر می باشد زاویه رشد مو در آن به سمت بالا و کاملا خارج از صورت است.

دم ابرو:

به عنوان یکی از کم تراکم ترین ناحیه ابرو در نظر گرفته شده و همچنین تارهای مو در این قسمت بسیار نازک می باشد جهت رشد آن نیز افقی بوده و با بالا رفتن سن فرد رشد آن کاهش یافته و کم پشت تر خواهد شد.

 • رشد موهای ابرو و زاویه مربوط به آن که لازم است بیان کنیم زاویه رشد بین موی سر و ابرو حدود ۴۵ درجه با یکدیگر متفاوت بوده و همین موضوع نیز در نهایت باعث خواهد شد موهای ابرو به راحتی روی پوست بخوابند و موهای سر به صورت عمودی رشد کنند و با در نظر گرفتن این مورد اغلب از ناحیه پشت گوش که خواب آن با موهای ابرو تشابه دارد جهت پیوند و کاشت برمی دارند.
 • تفاوت موجود میان گرافت های مو: شاید شما نیز به خوبی این نکته را بدانید بخش های فولیکولی که از ناحیه سر برداشته می شود این امکان در رابطه با آن وجود دارد که شامل چندین تار مو شود چرا که اکثر فولیکول های سر شامل دسته‌ های دوتایی، سه تایی و حتی چهارتایی مو خواهد شد و این در صورتی است که برای کاشت ابرو احتیاج به تار به تار و تکی می باشد، پس با توجه به این موضوع نیز باید به صورت کامل دقت داشت که چنانچه هر واحد فولیکول از یک تار مو بیشتر بود در زیر میکروسکوپ قرار گرفته و آن را به بخش های تک تار مویی تبدیل کنند.

مزایای کاشت ابرو:

در صورت داشتن ریزش ابرو در وهله اول لازم است به پزشک مراجعه کرده و پس از تشخیص دادن علت ریزش پیشنهاد می شود مناسب ‌ترین روش درمانی را برای بازگرداندن مجدد موهای ابرو انتخاب کنید.

همانطور که می دانید امروزه راه کارهای بسیار زیادی جهت پرپشت کردن ابرو موجود می باشد که استفاده از هر یک از آن ها نیز تا حدودی می تواند موثر واقع شود، البته به این نکته نیز توجه داشته باشید برای مطلع شدن از این موضوع که کدام یک از روش ‌ها می ‌تواند تاثیر فوق‌ العاده‌ای روی پرپشت شدن ابروها به همراه داشته باشد لازم است از متدها و پیشنهاد های منابع معتبر استفاده کنید.

از جمله مزیت مهم کاشت ابرو نسبت به سایر روش ها و متدهای موجود می توان به دائمی بودن آن اشاره کرد. توجه داشته باشید که اگر کاشت ابرو در مراکز معتبر و شناخته شده و تحت نظر پزشکان با تجربه با آموزش دیده انجام شود علاوه بر این موضوع که هیچگونه عوارضی به همراه ندارد از ماندگاری بسیار طولانی و تراکم بسیار زیاد برخوردار خواهد بود که در این زمینه پیشنهاد می‌ دهیم حتما کلینیک عصر جدید را برای کاشت ابرو انتخاب نمایید و همچنین کاشت مو نیز در این کلینیک انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم که برای کاشت ابرو سعی می ‌شود از متد FUT استفاده کنند چرا که این روش مانع از به وجود آمدن حالت فرچه ای ابروها خواهد شد و این موضوع برای اکثر افراد علی الخصوص خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، پس با توجه به این موضوع نیز در کلینیک عصر جدید نیز برای جلوگیری از فرچه ای شدن ابروها از روش FUT جهت کاشت ابرو استفاده شود.

سخن پایانی:

در مطالب فوق سعی کردیم تمامی موارد لازم در رابطه با کاشت ابرو را در اختیار شما قرار دهیم و لازم است بار دیگر این نکته را توضیح دهیم مهمترین مورد برای کاشت ابرو انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده با حضور پزشکان متخصص و با تجربه می باشد چراکه در صورت در نظر گرفتن این موارد ممکن است آسیب‌ های جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود. در کلینیک عصر جدید تمامی مشاوره ها به صورت کاملاً رایگان در اختیار افراد متقاضی قرار گرفته و پس از کسب اطلاعات از تمامی موارد لازم و همچنین چگونگی کاشت و مراحل آن می توانید با خیالی آسوده این کار را انجام داده و نتیجه مطلوبی را نیز دریافت کنید. همچنین کاشت مو طبیعی نیز با استفاده از جدید ترین متد های روز برای شما انجام شده و هزینه کاشت مو نیز در طی جلسات مشاوره برای شما مشخص خواهد شد.

ادامه مطلب
آبرسانی

با جدیدترین متدها

کاشت ابرو 

 • کاشت ابرو طبیعی
 • با خواب طبیعی ابروها
 • تراکم بالا
 • طراحی ابرو مطابق با سلیقه ی مراجعه کننده
 • مجرب ترین تکنیسین های کاشت ابرو
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

۰۲۱۲۶۴۷۳۳۵۱

۰۹۱۲۲۶۵۸۰۶۰

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت ابرو 

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی