خدمات کاشت ابرو

پخش ویدیو

کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

ما در کلینیک عصر جدید در تلاشیم تا بهترین خدمات را با به روزترین و مدرنترین امکانات برای شما عزیزان آماده سازیم تا بتوانید پروسه کاشت مو خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.

هزینه کاشت ابرو

بهترین قیمت و کیفیت عالی

سعی داریم تا با حفظ کیفیت کاشت مو، بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر بگیرم تا بتوانید با میزان کیفیتی بالا فرآیند و پروسه کاشت مو خود را انجام دهید.

رزرو آنلاین نوبت

همین حالا رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت مو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

کاشت ابرو (مزایا، مراحل و بهترین روش کاشت ابرو ) + عکس و نظرات

به خوبی این نکته را می دانید که داشتن ابروهای کشیده و پهن می تواند زیبایی صورت افراد را دوچندان کند، اما در این میان دلایلی همچون افزایش سن، زمینه های ژنتیکی یا برخی از بیماری ‌های خاص و استفاده از داروهای مربوط به آن ممکن است ریزش ابرو را به همراه داشته باشند و با توجه به این موضوع نیز بسیاری از افراد سعی می کند عمل کاشت ابرو را جهت تقویت و همچنین رشد ابروها و یا جبران ریزش موی ابرو جایگزین کنند.

امروزه با استفاده از روش کاشت ابرو این امکان فراهم شده تا به طور مجدد ابروهای پرپشت و حالت دار و زیبایی را برای خود ایجاد کنید با توجه به تکنیک های جدید و فوق العاده ای که برای کاشت ابرو استفاده می شود امروزه افراد بسیار زیادی برای انجام این عمل اقدام خواهند کرد، اما بیش از هر چیزی برای تمامی افراد این نکته از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که در رابطه با عمل کاشت ابرو اطلاعات کامل و به روزی داشته باشند.

 در اینجا قصد داریم برای شما در رابطه با کاشت ابرو و تمامی موارد مربوط به آن مطالبی را بیان کنیم که می ‌تواند بسیار مفید و تاثیرگذار واقع شود. دعوت می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتها با ما همراه باشید.

شاید شما نیز به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که امروزه اکثر مردم علاقه به داشتن ابروهای پرپشت و پهن دارند و همین موضوع نیز باعث شده آن دسته از افرادی که ابروهای بسیار باریک و کم پشتی دارند عمل کاشت ابرو را در اولویت خود قرار دهند. در برخی موارد نیز ممکن است استفاده بیش از حد از مواد آرایشی مانند مداد ابرو، سایه ابرو یا حتی با سوختن پوست ناحیه ای از آن باعث از بین رفتن موهای ابرو شده باشند که در چنین مواردی عمل کاشت می تواند راه حل مناسبی باشد.

دلایل ریزش ابرو چیست؟

ریزش موی ابرو نیز دارای دلایل مختلفی می باشد که در طی آن مو به شدت نازک شده و یا به طور کلی از بین می رود. این موضوع ممکن است در یک یا حتی دو ابروی فرد به وجود آید و هیچ ربطی نیز به جنسیت نداشته و این امکان وجود دارد که هم در مردان و هم در زنان رخ دهد. اما دلایل گوناگون و متعددی جهت ریزش موی ابرو و وجود دارد که عبارتند از:

 • ایجاد برخی فرایندهای طبیعی که از افزایش سن ایجاد شده و در اثر آن فولیکوله ای مو تولید طبیعی خود را متوقف خواهند کرد.
 • نداشتن تعادل هورمونی که شامل پرکاری تیروئید یا کم‌ کاری آن خواهد شد و هر دو مشکل معمولاً با ریزش موی ابرو به ارتباط دارند، علی الخصوص افرادی که دچار کم کاری تیروئید هستند.
 • برخی از شرایط خاص پوستی که می‌ تواند شامل درماتیت آتوپیک پسوزیاریس درماتیت سبورئیک باشد
 • توجه داشته باشید که مواردی همچون کمبود تغذیه ای شامل کمبود اسیدهای چرب بیوتین  روی ویتامین A و C نیز می‌تواند روی ریزش موی ابرو تاثیرگذار باشد.

منظور از کاشت ابرو چیست؟

در طی انجام عمل زیبایی کاشت و پیوند ابرو سعی می شود فولیکول های مربوط به مو که شامل مو و برخی از قسمت های جزئی آن می شود و وظیفه آن ساخت و رشد مو است از بخش خاصی از سر که شامل پشت سر و مابین دو گوش فرد می‌ شود گرفته شده و به ناحیه مورد نظر از ابرو و پیوند زده خواهد شد. لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم که پس از کاشت فولیکول های مو در ناحیه مخصوص ابرو تمامی تارهای موی کاشته شده از این قابلیت برخوردار هستند که تا پایان عمر فرد با همان سرعت اولیه و قوتی که به همراه داشتن به رشد خود ادامه داده و همچنین این امکان فراهم است تا فرد بتواند ابروی خود را همانند قبل اصلاح کند.

کاشت ابرو چه ویژگی ‌هایی به همراه دارد؟

معمولا مهم است که برای موهای ابرو چهار ویژگی جهت کاشت در نظر گرفته شود که در ادامه هر یک از آن ها را به ترتیب نام خواهیم برد.

 1. توجه داشته باشید که معمولا رویش ابرو در قسمت ها و بخش های مختلف آن کاملا متفاوت می باشد.
 2. شاید به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که موهای سر به صورت عمودی رشد کرده و این در صورتی است که رشد موهای ابرو به صورت افقی نسبت به پوست صورت می باشد و همچنین زاویه بیشتری نسبت به پوست صورت از فولیکول دارند.
 3. در کاشت ابرو موها معمولاً به صورت دسته ای رشد می ‌کنند و این دسته شامل موهای دوتایی، سه تایی و چهارتایی نیز خواهد شد و این در صورتی است که موهای ابرو تنها به صورت تار به تار و تکثیر و رشد خواهند کرد.
 4. همچنین تفاوت زیادی ما بین رشد موی سر و ابرو با توجه به در نظر گرفتن شرایط زمانی آن ها وجود دارد.

با توجه به موارد گفته شده نیز لازم است بار دیگر بیان کنیم که پیوند ابرو به تجربه بالا و دقت بسیار زیادی احتیاج دارد علاوه بر تمامی این نکات باید کاشت ابرو به صورت کاملاً طبیعی و بر اساس صورت فرد انجام بگیرد. مورد مهم دیگری نیز که باید آن را در نظر بگیرند تفاوت فطری میان ابروهای خانم ها و آقایان می باشد.

کاشت ابرو برای چه افرادی مناسب می باشد؟

از جمله دلایل بسیار مهمی که باعث می‌ شود افراد به انجام کاشت ابرو روی بیاورند می ‌توان به این موضوع اشاره کرد که داشتن ابروهای زیبا و خوش فرم و خوش حالت و همچنین بدون نقص می تواند تاثیر دو چندان و چشمگیری در زیبایی چشم‌ها و حتی در حالت کلی صورت به همراه داشته باشد و در برخی مواقع نیز کاشت ابرو می ‌تواند از پیوند مو نیز اهمیت بیشتری داشت باشد توجه داشته باشید که تناسب ابروها با فرم کلی صورت و حالت چشم های فرد می ‌تواند تاثیر خاصی در زیبایی چهره افراد به دنبال داشته باشد و با توجه به این موضوع نیز ریزش موهای ابرو کم کم می تواند کم پشتی و کمتر شدن زیبایی را در پی داشته و این موضوع در نهایت تاثیر منفی روی زیبایی افراد خواهد گذاشت، پس با توجه به این موارد گفته شده نیز تمامی افرادی که ابروهای آن ها به هر دلیلی دچار ریزش و کم پشتی شده و از آن رضایت کافی را به همراه ندارند می توانند جهت انجام کاشت ابرو اقدام نمایند.

تعداد جلسات کاشت ابرو؛ مدت زمان لازم برای کاشت ابرو چقدر است؟

بسیاری از افراد بر این باورند که جهت رسیدن به نتیجه مطلوب هنگام انجام کاشت ابرو باید مدت زمان بسیار زیادی به آن اختصاص داده شود و همچنین جلسات متوالی زیادی را به مطب پزشک مراجعه کنند در صورتی که این باور کاملاً نا درست بوده و به طور کلی کاشت ابرو با توجه به در نظر گرفتن مشاوره‌ های لازم و همچنین در مورد طرح مورد نظر متقاضی ممکن است بین ۵ الی ۶ ساعت طول بکشد که البته این زمان نیز به موارد مختلفی همانند تعداد فولیکول های مورد نظر جهت کاشت بستگی خواهد داشت.

مراحل کاشت ابرو

کاشت ابرو مراحل مختلف و و جزییات مهمی دارد. بطور کلی مراحل کاشت ابرو به صورت زیر می باشد:

 • مشاوره و برنامه ریزی های لازم

در این مرحله سعی می ‌شود با توجه به در نظر گرفتن تمامی ویژگی های مربوط به صورت و همچنین انتظارات متقاضی طراحی ابروها صورت بگیرد و همچنین پزشک باید ناحیه گیرنده و موهای اهدا کننده را به طور کامل مورد ارزیابی قرار دهد.

 • استخراج پیوند

شامل برداشتن فولیکول های مو از بانک مو می‌ شود که البته این قسمت به طور کامل از قبل مشخص شده است.

 • شروع پیوند

بی حسی موضعی برای ابرو صورت گرفته و به کمک قلم ایمپلنت کاشت فولیکول‌ های مو با توجه به تمامی موارد لازم همچون زاویه و جهت مناسب رشد مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 • ریکاوری و مراقبت‌های لازم پس از عمل

باید اطمینان حاصل شود که فولیکول‌های مو به صورت کاملاً درست به بافت پوست چسبیده. تمامی موارد نام برده شده با توجه به نظر پزشک می ‌تواند در طی یک تا دو روز به صورت کامل انجام شود. لازم به ذکر است بیان کنیم موارد لازم در رابطه با مراقبت هایی که پس از عمل کاشت ابرو باید صورت بگیرد توسط پزشک در اختیار شما قرار خواهد گرفت و باید آن ها را به صورت کامل رعایت کنید.

چند نکته مهم جهت کاشت ابرو

در ادامه سعی می کنیم نکات لازم در رابطه با کاشت ابرو را به طور کامل در اختیار شما قرار دهیم.

خواب و رویش ابرو

همانطور که می‌ دانید ابرو از سه بخش اصلی شامل تاج، تنه و دم تشکیل شده است که در هر یک از این بخش ها خواب ابرو و همچنین رشد آن متفاوت می باشد.

تاج ابرو

معمولاً از تاج ابرو به عنوان یکی از درونی ترین قسمت های ابرو نام برده می ‌شود و اندازه آن حدود ۵ تا ۷ میلیمتر است. در این ناحیه رشد موها به سمت بالا و از نظر رنگی نیز کمی روشن تر از سایر قسمت ‌های مختلف دیگر ابرو می باشند. اغلب افرادی که جهت کاشت ابرو مراجعه می‌ کنند علاقه ‌ای به پر کردن بیش از حد این ناحیه ندارند.

تنه ابرو

پرپشت ترین و پر حجم ترین قسمت ابرو ناحیه میانی آن می باشد که دارای طول دو نیم سانتی متر است. به طور کلی آن قسمت از تنه که به سر ابرو نزدیکتر می باشد زاویه رشد مو در آن به سمت بالا و کاملا خارج از صورت است.

دم ابرو

به عنوان یکی از کم تراکم ترین ناحیه ابرو در نظر گرفته شده و همچنین تارهای مو در این قسمت بسیار نازک می باشد جهت رشد آن نیز افقی بوده و با بالا رفتن سن فرد رشد آن کاهش یافته و کم پشت تر خواهد شد.

رشد موهای ابرو و زاویه

رشد موهای ابرو و زاویه مربوط به آن که لازم است بیان کنیم زاویه رشد بین موی سر و ابرو حدود ۴۵ درجه با یکدیگر متفاوت بوده و همین موضوع نیز در نهایت باعث خواهد شد موهای ابرو به راحتی روی پوست بخوابند و موهای سر به صورت عمودی رشد کنند و با در نظر گرفتن این مورد اغلب از ناحیه پشت گوش که خواب آن با موهای ابرو تشابه دارد جهت پیوند و کاشت برمی دارند.

تفاوت موجود میان گرافت های مو

شاید شما نیز به خوبی این نکته را بدانید بخش های فولیکولی که از ناحیه سر برداشته می شود این امکان در رابطه با آن وجود دارد که شامل چندین تار مو شود چرا که اکثر فولیکول های سر شامل دسته‌ های دوتایی، سه تایی و حتی چهارتایی مو خواهد شد و این در صورتی است که برای کاشت ابرو احتیاج به تار به تار و تکی می باشد، پس با توجه به این موضوع نیز باید به صورت کامل دقت داشت که چنانچه هر واحد فولیکول از یک تار مو بیشتر بود در زیر میکروسکوپ قرار گرفته و آن را به بخش های تک تار مویی تبدیل کنند.

مزایای کاشت ابرو

در صورت داشتن ریزش ابرو در وهله اول لازم است به پزشک مراجعه کرده و پس از تشخیص دادن علت ریزش پیشنهاد می شود مناسب ‌ترین روش درمانی را برای بازگرداندن مجدد موهای ابرو انتخاب کنید.

همانطور که می دانید امروزه راه کارهای بسیار زیادی جهت پرپشت کردن ابرو موجود می باشد که استفاده از هر یک از آن ها نیز تا حدودی می تواند موثر واقع شود، البته به این نکته نیز توجه داشته باشید برای مطلع شدن از این موضوع که کدام یک از روش ‌ها می ‌تواند تاثیر فوق‌ العاده‌ای روی پرپشت شدن ابروها به همراه داشته باشد لازم است از متدها و پیشنهاد های منابع معتبر استفاده کنید.

از جمله مزیت مهم کاشت ابرو طبیعی نسبت به سایر روش ها و متدهای موجود می توان به دائمی بودن آن اشاره کرد. توجه داشته باشید که اگر کاشت ابرو در مراکز معتبر و شناخته شده و تحت نظر پزشکان با تجربه با آموزش دیده انجام شود علاوه بر این موضوع که هیچگونه عوارضی به همراه ندارد از ماندگاری بسیار طولانی و تراکم بسیار زیاد برخوردار خواهد بود که در این زمینه پیشنهاد می‌ دهیم حتما کلینیک عصر جدید را برای کاشت ابرو انتخاب نمایید و همچنین کاشت مو نیز در این کلینیک انجام خواهد شد.

لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم که برای کاشت ابرو سعی می ‌شود از متد FUT استفاده کنند چرا که این روش مانع از به وجود آمدن حالت فرچه ای ابروها خواهد شد و این موضوع برای اکثر افراد علی الخصوص خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، پس با توجه به این موضوع نیز در کلینیک عصر جدید نیز برای جلوگیری از فرچه ای شدن ابروها از روش FUT جهت کاشت ابرو استفاده شود.

آزمایشات لازم قبل از کاشت ابرو

آزمایشات لازم قبل از کاشت ابرو با توجه به نظر اصلی پزشک و شرایط فعلی شما متفاوت خواهد بود اما توجه داشته باشید که برخی از این آزمایشات را بایستی حتما انجام داده و نتایج آن را در اختیار پزشک خود قرار دهید. اگر بخواهیم به طور اجمالی و کوتاه اشاره ای به این آزمایشات داشته باشیم می توان هپاتیت C و HIV را نام برد که به عنوان آزمایش هایی برای بررسی عامل های عفونی شناخته می شوند. از دیگر آزمایشات موردنیاز قبل از کاشت ابرو می توان موارد زیر را نام برد.

 • آزمایش CBC
 • آزمایش FBS
 • آزمایش HBS
 • تست های انعقادی خون مانند PT و PTT
 • آزمایش کلسترول
 • آزمایش HCV
 • آزمایش ادرار
 • تست بیهوشی

آیا امکان کاشت ابرو در آقایان وجود دارد؟

همان گونه که می دانید دلایل مختلفی برای ریزش ابروها وجود دارند و این امر در آقایان نیز صدق می کند. این روزها خانم ها از روش های مختلفی برای پرپشت نشان دادن ابروهای خود استفاده می کنند اما نکته ای که باید بدانید این است که این روش ها می توانند ظاهری غیرطبیعی را به آقایان بدهند بنابراین متدهایی همچون میکروبلیدینگ و یا تاتو گزینه مناسبی برای آقایان به  شمار نمی روند.

این امر موجب شده است تا این روزها شاهد افزایش بسیار زیاد متقاضیان کاشت ابرو در آقایان باشیم؛ چرا که این متد با قابلیت های بی نظیری که دارد می تواند کاملا طبیعی ابروها را پرپشت نموده و زیبایی بی نظیری به چشم های شما ببخشد. این موضوع نشان می دهد که امکان کاشت ابرو در زنان و مردان وجود دارد اما برای این امر لازم است حتما از مراکز و کلینیک های زیبایی معتبر کمک بگیرید.

هزینه کاشت ابرو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی قیمت کاشت ابرو طبیعی پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهیم. توجه داشته باشید که عامل ها و یا فاکتورهای مختلفی می توانند بر روی این هزینه ها اثرگذار بوده و شرایطی متفاوت را پیش روی متقاضیان قرار دهند. از مهم ترین فاکتورهای موثر در این امر می توان موارد زیر را تشریح نمود.

روش انتخابی برای کاشت ابرو

به عنوان اولین عامل می توان به روش مورد استفاده برای کاشت ابرو اشاره نمود که در حال حاضر پیشرفت های قابل توجه ای نموده است. روش FUT قدیمی ترین روش مورد استفاده برای ترمیم یا کاشت ابرو به شمار می رود که این روزها همچون گذشته کاربرد ندارد چرا که تکنیک های مختلفی روی کارآمده اند که خدمات کاشت را بدون دخالت دست ارائه می نمایند. بسته به نوع روشی که انتخاب می کنید هزینه های کاشت برای شما متفاوت خواهد بود.

مدل کاشت ابرو

توجه داشته باشید که شما از مدل ابروهای مختلفی می توانید برای کاشت استفاده نمایید و هرچه مدل کاشت ابرو موجب بلندترشدن و پهن شدن ابروهای شما گردد هزینه های عمل کاشت نیز افزایش خواهد یافت چرا که برای چنین پیوندی نیاز به برداشت بیشتر فولیکول ها و صرف زمان بیشتر می باشد تا بتوانید به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید.

تعداد گرافت های لازم برای کاشت ابرو

در بخش قبل نیز بیان نمودیم که برای پرپشت نمودن ابروهای خود نیاز به تعداد گرافت های بیشتری دارد و این امر می تواند هزینه های درمان را برای شما افزایش دهد.

دستمزد پزشک معالج

یکی از نکاتی که بایستی توجه بسیاری به آن داشته باشید انتخاب یک پزشک ماهر و مجرب می باشد که توانمندی های بسیار زیادی در راستای کاشت ابرو داشته باشد. به طور معمول پزشکانی که در این حوزه سابقه فعالیتی درخشان دارند نسبت به دیگر پزشکان هزینه های بیشتری را از شما درخواست می کنند که توصیه داریم این افزایش هزینه ها را نادیده بگیرید چرا که عدم تجربه و مهارت پزشک می تواند شرایطی بد را پیش روی شما قرار دهد.

کلینیک زیبایی

یکی دیگر از عامل های موثر بر تفاوت هزینه کاشت ابرو در زنان و مردان، کلینیک انتخابی برای کاشت می باشد. چرا که بسته به مجهزبودن کلینیک و خدمات زیبایی که به شما اراه می نماید هزینه های کاشت ابرو نیز تغییر خواهد نمود.

انواع روش کاشت ابرو

از گذشته تاکنون شاهد پیدایش روش های مختلفی از کاشت ابرو بوده ایم که هرکدام ویژگی ها و شرایط خاص خود را دارند. توجه داشته باشید برای اجرای تمام این روش ها شما قبل از هر اقدامی باید در جلسات مشاوره ای پزشک خود شرکت نموده و با مشورت وی و پس از انجام معاینات لازم بهترین روش را برای کاشت انتخاب کنید. از موثرترین روش های کاشت می توان موارد زیر را نام برد.

روش FUT یا کاشت نواری

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم این روش از جمله قدیمی ترین روش های درمانی و زیبایی به شمار می رود. شما با استفاده از این روش قادر خواهید بود تا جلوه ای بسیار زیبا و طبیعی را به ابروهای خود بخشیده و به این طریق صاحب ابروهایی پرپشت شوید. انتخاب یک پزشک معالج مجرب در این روش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که ارتباط مستقیمی با کیفیت کاشت داشته و بایستی با دقت بالایی انجام شود.

ساختار این روش به گونه ای است که برای استخراج فولیکول ها از موهای پشت گوش و یا سر استفاده می گردد که تناسب لازم را با ابروهای انسان دارند. طی این تکنیک ابتدا برشی در ناحیه اهدایی ایجاد شده و گرافت های لازم به صورت نواری برداشت می شوند. در گام بعدی این گرافت ها با دقت بالایی با استفاده از سوزن های مخصوص در ناحیه ابرو کاشت می شوند.

روش FUE روشی غیرجراحی برای کاشت ابرو

با توجه به مطالبی که در بخش قبل بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که روش FUT یک روش کم تهاجمی بوده و همراه با بخیه می باشد در حالی که در کاشت ابرو به روش FUE شما شاهد بخیه ای نخواهید بود. این روش را می توان هم برای آقایان و هم برای خانم ها مورد استفاده قرار داد و نکته ای که باید بدانید این است که کاملا بی درد سر بوده و این امر به دلیل عدم ایجاد بخیه در ناحیه اهدایی است.

برای اجرای فرایند کاشت ابرو به روش FUE فولیکول های لازم به صورت جداگانه از بانک مو با استفاده از ابزارهای مخصوصی برداشته می شوند. یکی از مزیت های استفاده از این تکنیک دستیابی به موهایی با میزان ظرافت بالاست چرا که سوزن های مورد استفاده و دیگر ابزارها از دقت بالایی برخوردار بوده و می توانند شما را به نتایج دلخواهتان برسانند. در ساختار این روش فولیکول ها پس از برداشت با استفاده از ابزارهای مخصوص در ناحیه ابروها کاشت می شوند و این امر به خوبی می تواند نشان دهد که این تکنیک عاری از هرگونه بخیه و اسکاری است.

شرایط تاتو و کاشت ابرو روی آن

اگر با تاتو آشنایی داشته باشید قطعا می دانید که این روش متدی کاملا موقتی بوده و طی بازه زمانی مشخصی به ابروهای شما حالت می بخشد. پس از گذراندن این بازه زمانی شما برای ماندگاری نتایج تاتو بایستی حتما اقدام به ترمیم آن نمایید. در مقابل کاشت ابرو دارای نتایجی ماندگار بوده و نیازی به ترمیم نخواهد داشت اما شما برای انجام آن بایستی از بانک موی مناسبی برخوردار باشید.

افرادی که از تاتو برای حالت بخشی ابروهای خود استفاده می کنند ممکن است پس از مشاهده نتایج کاشت ابرو قصد دریافت خدمات چنین تکنیکی را داشته باشند اما همواره با این پرسش که آیا می توان بر روی تاتو کاشت انجام داد مواجه باشند. توجه داشته باشید، امکان کاشت بر روی تاتو وجود دارد و شما برای کاشت ابرو بر روی تاتو و هاشور نیازی به پاک نمودن رنگ دانه های مربوط به تاتو نخواهید داشت.

با توجه به این موضوع که کاشت ابرو شرایط خاصی دارد و شما برای انجام آن بایستی به طور دقیقی زاویه ابروی خود را مشخص کنید، توصیه داریم حتما برای این امر به سراغ پزشکانی بروید که مهارت و دانش لازم را دارند. عدم توجه به این نکته می تواند موجب عدم دستیابی به نتایجی موثرتر برای شما خواهد شد.

عوارض کاشت ابرو

عوارضی که در این بخش به تشریح آن ها می پردازیم به عنوان عوارض احتمالی کاشت ابرو شناخته می شوند که به طور معمول نتیجه عدم انتخاب کلینیک زیبایی مناسب و پزشک ماهر می باشند.

 • قرمز شدن پوست ابرو
 • ایجاد ظاهری ناخوشایند در ابروها
 • غیرطبیعی بودن ابروها
 • متفاوت بودن رنگ ابروها
 • بروز خونریزی در ناحیه درمانی
 • ایجاد تورم در ناحیه کاشت
 • خارش در ناحیه کاشت ابرو

مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو

مجموعه مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو از جمله نکات بسیار مهمی به شمار می روند که عدم رعایت آن ها می تواند کیفیت عمل کاشت را کاهش دهد. این مراقبت ها دسته های مختلفی را شامل می شوند که مهم ترین آن ها در امر آمادگی های قبل از کاشت ابرو و بعد از آن شامل موارد زیر می شوند.

 • از استعمال دخانیات قبل از درمان و تا بهبود کامل خود یعنی در دوران نقاهت بپرهیزید.
 • توصیه داریم ۱۰ روز قبل از کاشت ابرو استفاده از مکمل های حاوی ویتامین E را کنار بگذارید.
 • در صورت استفاده از آسپرین یک هفته قبل از درمان آن را قطع کنی چرا که موجب خونریزی هنگام جراحی می گردد.
 • استفاده از هرگونه مشروبان الکی را یک ماه قبل از کاشت ابرو کنار بگذارید.
 • در صورت تورم در ناحیه درمانی استفاده از کمپرس یخ را فراموش نکنید.
 • تا بهبودی کامل انجام فعالیت های ورزشی سنگین را کنار بگذارید.
 • برای شستن صورت خود حتما از شوینده هایی که توسط پزشک تجویز گردیده اند استفاده نمایید.
 • تمام دستورات پزشک خود را مرتب انجام دهید.

دوران بهبودی کاشت ابرو در زنان

اگر قصد دارید تا پس از طی نمودن دوران بهبودی کاشت ابرو در زنان و آقایان به نتایجی که انتظارش را دارید دست یابید لازم است حتما نکات مهمی را رعایت نمایید. توصیه داریم در این دوران که با عنوان دوران نقاهت نیز شناخته می شود حتما استراحت کافی داشته باشید. هنگام خواب تمام اصول صحیح خوابیدن را رعایت نمایید تا آسیبی به ابروهای شما وارد نگردد. همچنین برای شستشوی ابروهای خود حتما از آب ولرم استفاده کنید و استفاده از کمپرس های سرد و گرم را فراموش نکنید.

آیا برای کاشت ابرو می توان از موهای بدن استفاده کرد؟

چالشی که این روزها برخی متقاضیان با آن مواجه می باشند این است که موی مناسب برای کاشت ابرو کدام قسمت است ؟ آیا امکان استفاده از موهای بدن وجود دارد؟ شما برای این امر در گام اول بایستی بدانید که می توانید از این متد برای پرپشت نمودن ابروهای خود استفاده نمایید یا خیر. همان گونه که در بخش های قبل نیز اشاره نمودیم امکان کاشت ابرو هم برای آقایان و هم برای خانم ها امکان پذیر بوده و در این راستا محدودیتی وجود ندارد.

خوشبختانه تمام افرادی که متقاضی کاشت ابرو هستند می توانند از موهای بدن خود برای کاشت استفاده نمایند اما قبل از هرچیز اگر شما به دلیل اختلالات هورمونی دچار ریزش ابرو شده اید ابتدا بایستی این اختلالات را درمان کنید چرا که می توانند موجب ریزش ابروهای تازه کاشت شده نیز شوند. بهترین قسمت برای برداشت مو ناحیه پشت گوش، پشت گردن و پا می باشد چرا که موهای این بخش ها تناسب بیشتری با ابروهای شما دارند.

کلینیک زیبایی عصر جدید؛ بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

افرادی که متقاضی کاشت ابرو در تهران بوده و به دنبال یافتن یک کلینیک زیبایی معتبر می باشند همواره با این ابهام که کدام کلینیک دارای خدماتی باکیفیت تر است مواجه هستند. با وجود تعدد بسیار بالای این مراکز یافتن کلینیکی که از همه جهت موردتایید می باشد کار سختی است اما نگران نباشید چرا که ما در مجموعه عصرجدید که بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران به شمار می رود خدمات متنوعی را برای شما در نظر گرفته ایم و از تجهیزات پیشرفته ای برای ارائه خدمات خود استفاده می نماییم.

در مطالب فوق سعی کردیم تمامی موارد لازم در رابطه با کاشت ابرو را در اختیار شما قرار دهیم و لازم است بار دیگر این نکته را توضیح دهیم مهمترین مورد برای کاشت ابرو انتخاب یک کلینیک معتبر و شناخته شده با حضور پزشکان متخصص و با تجربه می باشد چراکه در صورت در نظر گرفتن این موارد ممکن است آسیب‌ های جبران ناپذیری برای شما ایجاد شود. در کلینیک عصر جدید تمامی مشاوره ها به صورت کاملاً رایگان در اختیار افراد متقاضی قرار گرفته و پس از کسب اطلاعات از تمامی موارد لازم و همچنین چگونگی کاشت و مراحل آن می توانید با خیالی آسوده این کار را انجام داده و نتیجه مطلوبی را نیز دریافت کنید. همچنین کاشت مو طبیعی نیز با استفاده از جدید ترین متد های روز برای شما انجام شده و قیمت کاشت مو نیز در طی جلسات مشاوره برای شما مشخص خواهد شد.

ادامه مطلب
آبرسانی

با جدیدترین متدها

کاشت ابرو 

 • کاشت ابرو طبیعی
 • با خواب طبیعی ابروها
 • تراکم بالا
 • طراحی ابرو مطابق با سلیقه ی مراجعه کننده
 • مجرب ترین تکنیسین های کاشت ابرو
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

۰۲۱۲۶۴۷۳۳۵۱

۰۹۱۲۲۶۵۸۰۶۰

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت ابرو 

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی