کاشت ابرو، قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو

کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته

هزینه کاشت ابرو

بهترین قیمت و کیفیت عالی

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته

رزرو آنلاین

همین حالا نوبت رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت ابرو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت ابرو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

کاشت ابرو 

 • کاشت ابرو طبیعی
 • با خواب طبیعی ابروها
 • تراکم بالا
 • طراحی ابرو مطابق با سلیقه ی مراجعه کننده
 • مجرب ترین تکنیسین های کاشت ابرو
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

هزینه کاشت ابرو، هزینه کاشت ابرو طبیعی و دائمی (۱۴۰۱) + عکس

به خوبی این موضوع را می دانید که ابروها می توانند تاثیر بسیار بالا و زیادی در چهره افراد به همراه داشته باشند چرا که سن و همچنین حالت کلی صورت تا حدود بسیار بالایی به شکل ابروها وابسته می ‌باشد، اما دلایل بسیار زیادی همچون ژنتیک، استفاده مداوم از لوازم آرایش های نامناسب و اصلاح بیش از حد ابروها می تواند به عنوان مواردی باشد که به مرور زمان باعث ریزش یا حتی باریک شدن آن خواهد شد.

البته امروز با توجه به پیشرفت بسیار زیادی که در علم پزشکی رخ داده با استفاده از متد ها و شیوه های مختلف امکان بازگرداندن زیبایی مجدد ابروها برای تمامی افراد وجود دارد، البته تمامی روش های موجود می‌ تواند بنا به دلایل مختلف مورد پسند افراد قرار نگیرد، اما در این میان یکی از روش ‌های بسیار تضمینی و منحصر به فرد که می ‌تواند باعث بازگرداندن ابروهای پرپشت و ایده آل برای شما شود و این کار نیز به صورت دائمی نیز می باشد کاشت ابرو است.

چنانچه به این نتیجه رسیدید که کاشت ابرو می تواند یک روش کاملاً مناسب برای بازگرداندن زیبایی مجدد شما باشد باید پارامترهای مختلفی را در رابطه با آن در نظر گرفته و مورد بررسی قرار دهید که معمولاً یکی از مهمترین موارد ممکن در رابطه با این عمل زیبایی هزینه کاشت ابرو است که به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. جهت مطلع شدن از عوامل موثر در محاسبه قیمت ها شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم.

قیمت کاشت ابرو

 

هزینه کاشت ابرو

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم برای محاسبه کلی هزینه کاشت ابرو باید موارد مختلفی را در نظر گرفت که معمولاً آن ها را در طی مشاوره به شما خواهند گفت. شاید برخی از افراد این ذهنیت را داشته باشند که هزینه آن بالا است ولی به طور قطعی پس از پایان کار و دریافت نتیجه کاملا مطلوب از روش کاشت ابرو و همچنین مقایسه کردن این روش با سایر روش های همچون تاتو و میکروبلیدینگ به خوبی مشاهده خواهید کرد هزینه ای که برای آن صرف شده کاملاً با ارزش می باشد.

از جمله موارد مهمی که می ‌تواند در تعیین قیمت کاشت ابرو تاثیر داشته باشد عبارتند از:

 • روش کاشت

از جمله مهمترین عاملی که می تواند در هزینه نهایی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد روشی است که از آن جهت برداشت گرافت ها از بانک مو و همچنین کاشت در محل مورد نظر استفاده خواهد شد. معمولاً روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که در کلینیک عصر جدید سعی می ‌شود برای جلوگیری از فرچه ای شدن ابرو که این مورد برای خانم ها از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می‌ باشد، با انجام کاشت ابرو به روش FUT که به عنوان یکی از قدیمی ‌ترین روش ها نیز می باشد و بهترین بازدهی را دارد استفاده کنند.

 • تراکم و تعداد گرافت های مورد نیاز

این مورد که ابروهای شما تا چه میزان به ترمیم احتیاج داشته باشد و اینکه چه مدلی برای کاشت مد نظر داشته باشید به عنوان یکی از موارد مهم در هزینه کاشت ابرو می باشد. برخی از متقاضیان علاقه دارند ابروهای پرپشت تری داشته باشند که در این صورت طبیعی است هزینه آن افزایش پیدا کند.

 • مدل ابرو

از دیگر عوامل مهمی که برای هزینه کاشت ابرو طبیعی باید در نظر گرفت مدل مورد نظر متقاضی می باشد. به طور کلی زمانی که فرد تقاضای ابروهای پهن تر یا دنباله بلندتری داشته باشد در نتیجه گرافت بیشتری نیز احتیاج خواهد داشت پس با توجه به همین موضوع نیز فرایند برداشت از مدت زمان بالاتری برخوردار بوده و می تواند هزینه بیشتری را نیز به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم که بخش زیادی از گرافت ها در دو قسمت تاج یا انتهای ابرو کاشته خواهد شد و دارای هزینه بیشتری می باشند. دلیل آن هم تنها این است که در این دو قسمت زاویه متفاوتی وجود داشته و با توجه به این موضوع نیز زمان و دقت بیشتری را باید برای آن قرار دهند.

 • دستمزد پزشک

در رابطه با این موارد باید بیان کنیم با توجه به اینکه تجربه و مهارت پزشک مورد نظر در کاشت ابرو تا چه میزان می باشد، طبیعی است که دستمزد نیز تفاوت پیدا کند. از سوی دیگر چنانچه قسمت های مختلف ابروی شما دچار ریزش شده باشد، تیم پزشکی باید وقت و زمان بیشتری را برای آن صرف کنند پس ممکن است با توجه به تمامی این موارد قیمت کاشت ابرو افزایش پیدا کند.

 • کلینیک کاشت ابرو

معمولاً کلینیک های مختلف با توجه به سرویس ‌دهی و امکاناتی که در اختیار متقاضی قرار می ‌دهند. همچنین ابزارها و دستگاه‌های در اختیار هزینه را مشخص خواهند کرد و کاملاً طبیعی است در برخی از کلینیک ها که ابزار های کاملاً پیشرفته و به روزی را دارند، هزینه افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم در مواردی که بعضی کلینیک ها طرح تخفیفی به مشتریان ارائه می دهند تمامی پکیج های ارائه شده را نیز به طور کامل برای افراد توضیح خواهند داد.

با توجه به تمامی موارد گفته شده عوامل دیگری همچون هزینه آزمایشات و داروهای مورد نیاز که توسط پزشک برای شما تجویز شده و برای مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو لازم است، می تواند در قیمت نهایی تاثیر خاص خود را به همراه داشته باشد به طور کلی سیاست های مربوط به قیمت گذاری برای هر پزشکی می ‌تواند کاملاً متفاوت باشد پس با توجه به نکات گفته شده شما می‌ توانید برای دریافت دقیق قیمت کاشت ابرو به کلینیک عصر جدید مراجعه کرده یا با مشاوران صحبت های لازم را به عمل آورید.

هزینه کاشت ابرو چقدر می باشد؟

تمامی افرادی که قصد انجام عمل کاشت ابرو را در کلینیک دارند اولین سوالی که در ذهن آن ها ایجاد می‌شود در رابطه با هزینه کاشت ابرو می باشد که به طور قطعی نمی توان قیمت مشخصی را در اینجا بیان کرد چرا که معیار و شرایط خاصی برای آن در نظر گرفته خواهد شد. در ادامه توضیحات سعی می‌ کنیم پاسخ مناسبی برای تمامی این سوال ها بیان کنیم.

در وهله اول باید بیان کنیم با توجه به فراگیر شدن عمل های زیبایی کاشت طبیعی ابرو در کلینیک ها، مطب های بسیار زیادی وجود دارند که در این حوزه فعالیت می کنند. هر یک از آن ها نیز برای انجام این عمل زیبایی تعرفه خاصی را در نظر گرفته، اما با توجه به همین دلیل رقابتی بودن موارد مربوط به عمل زیبایی، برخی از پزشکان سعی می‌ کنند تعرفه کمتری را جهت این عمل ‌ها در نظر بگیرند. باید این نکته را بیان کنیم که ممکن است این کار صرفا برای جذب بیشتر افراد باشد.

برخی از پزشکان سعی می کنند از استراتژی خاصی برای این کار استفاده کند که معمولاً به هزینه ‌ها مربوط خواهد شد و با کم کردن آن سعی در جذب متقاضی به همراه دارند. البته این مورد تنها تا زمانی جواب گو خواهد بود که بتوانند در قبال هزینه دریافتی عمل تضمینی و کاملی را برای مراجعه کننده انجام دهند.

در بسیاری از موارد نیز این موضوع به وجود آمده که نتایج نامطلوبی از انجام عمل کاشت ابرو داشته باشند. چرا که تنها اولویت افراد هزینه پایین کلینیک مورد نظر بوده است. این مورد می ‌تواند خدمات بی ‌کیفیتی را به همراه داشته و دقت زیادی را برای انجام پیوند ابرو صورت نگرفته باشد. البته این امکان نیز وجود دارد در صورت بی دقتی عوارض خطرناکی برای فرد ایجاد شود پس با توجه به این موضوع نیز باید حتماً کلینیک زیبایی و پزشک با تجربه جهت انجام این کار انتخاب شود که در این میان ما به شما پیشنهاد می دهیم، حتما کلینیک عصر جدید را در اولویت خود جهت انجام عمل های زیبایی قرار دهید.

آیا هزینه کاشت ابرو ارزش نتیجه آن را به همراه دارد یا خیر؟

قیمت کاشت ابرو طبیعی

اکثر افراد علی الخصوص خانم ها به خوبی از این موضوع آگاهی لازم را دارند که امروزه متدهای بسیار زیادی برای درمان کم پشتی ابرو مانند تاتو کردن، رنگ کردن یا حتی کاشت وجود دارد اما برخی از این روش ها به صورت کاملا موقتی عمل کرده و پس از گذشت یک دوره زمانی مشخص شده لازم است جهت ترمیم آن اقدام شود، پس با توجه به نکات گفته شده می‌ توان به این نتیجه رسید که کاشت ابرو با توجه به مزیت های فوق العاده ای که به همراه دارد به هیچ عنوان با روش ‌های موقتی مانند میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن قابل مقایسه نخواهد بود‌ بخصوص برای مردان چرا که این سری از روش های غیر طبیعی به طور کلی چهره آن ها را از حالت طبیعی و مردانه خارج خواهد کرد و با توجه به این موضوع نیز در هر شرایطی به دنبال روشی هستند که کاملاً طبیعی  باشد به همین دلیل نیز بهترین نتیجه را از کاشت ابرو می توانند به دست آورد و همچنین به دلیل وجود پیشرفت علم و تکنولوژی به خوبی شاهد موفقیت‌های بسیار زیاد در این عمل زیبایی هستید.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم در بین خانم ها تتو‌کردن بسیار شایع می باشد و اکثر آن ها نیز سعی می کنند که ابروهای خود را با استفاده از روش تاتو زیباتر جلوه دهند، اما باید بگوییم علاوه بر این موضوع که انجام تاتو هیچ گونه ظاهر طبیعی ندارد پس از مدت زمانی نیز بسیار کمرنگ خواهد شد و لازم است برای ترمیم آن اقدام کنید و این در صورتی است که کاشت ابروی طبیعی نسبت به سایر روش‌های مشابه می ‌تواند نقش بسیار خاص و پرکاربردی را در کم پشتی ابرو به همراه داشته باشد و همچنین به عنوان یک عمل دائمی تلقی خواهد شد که بدون هیچ گونه تغییری و به صورت حالت اولیه خود باقی خواهد ماند و به طور کلی هیچ احتیاجی نیست که در هر بازه زمانی مشخص شده برای ترمیم آن اقدام کنید مگر در برخی شرایط خاص و حساس که ممکن است در اثر عدم مراقبت های لازم پس از کاشت توسط خود فرد صورت بگیرد که در چنین مواقعی ترمیم آن ضرورت پیدا خواهد کرد.

با در نظر گرفتن تمامی موارد گفته شده می توان اینگونه بیان کرد هزینه‌ ای که شما برای کاشت ابرو پرداخت خواهید کرد بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و به طور قطعی ارزش نتیجه مطلوب آن را به همراه خواهد شد و حتی می توان گفت نتیجه به دست آمده از عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار ارزشمندتر از هزینه در نظر گرفته شده برای آن می ‌باشد چرا که شما با داشتن ابروهای کاملاً طبیعی می توانید ظاهری بسیار زیبا تر از قبل به دست آورده که این موضوع در افزایش اعتماد به نفس شما بی تاثیر نخواهد بود البته تمامی موارد گفته شده تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که شما یک کلینیک کاملا معتبر و شناخته شده را برای این عمل زیبایی انتخاب کنید که باز هم باید گفت کلینیک عصر جدید می‌ تواند به روزترین خدمات ممکن را در اختیار مراجعه‌ کنندگان قرار دهد.

لازم است این نکته را نیز بیان کنیم که در کلینیک عصر جدید علاوه بر کاشت ابرو، کاشت مو طبیعی نیز صورت گرفته و شما از این امکان برخوردار خواهید بود که تمامی مشاوره های لازم را به صورت رایگان دریافت کنید و از این طریق نیز هزینه کاشت مو به شما اعلام خواهد شد.

روش های کاشت ابرو

از زمانی که کاشت ابرو به عنوان یکی از روش های رفع کم پشتی ابرو مورد استفاده قرار گرفت روش های مختلفی برای انجام آن معرفی شدند. به طور کلی روش های کاشت ابرو بسیار مشابه به کاشت مو است با این تفاوت که تعداد فولیکول های برداشت شده از ناحیه بانک مو در کاشت ابرو بسیار کمتر از کاشت مو می باشد. در حال حاضر روش های مختلفی برای پر پشت کردن ابرو ها به کار گرفته می شوند که یکی از آن ها کاشت ابرو است. پیوند ابرو در حال حاضر به روش FUT و FIT انجام می شود.

 • کاشت ابرو به روش FUT

این روش که به آن کاشت نواری نیز می گویند یکی از با سابقه ترین روش های کاشت مو می باشد که از آن برای کاشت ابرو نیز استفاده می شود. ابروهایی که با این تکنیک ساخته می شوند بسیار با کیفیت و مطلوب بوده و حالت وز و شانه ای پیدا نخواهند کرد. کاشت ابرو به روش FUT نیاز مند دقت بالا توسط جراح دارد تا در نهایت خط پیوند ابرو کاملا طبیعی باشد.

در این متد از موهای سر و یا پشت گوش استفاده می شود. برای برداشت فولیکول ها یک برش بر روی سر ایجاد کرده و پس از برداشت گرافت های مورد نیاز قسمت مربوطه را بخیه می زنند. این روش همان روشی است که برای کاشت مو نیز استفاده می شود. سپس موهای برداشت شده با سوزن های خاصی به صورت دقیق و به گونه ای که زاویه کاشت با موهای طبیعی یکسان باشد در قسمت های کم پشت کاشته می شوند.

 • کاشت ابرو به روش FUE

این روش از کاشت ابرو نیاز به جراحی ناحیه برداشت و بخیه زدن آن ندارد و در واقع روشی کم تهاجمی است. این تکنیک از جمله روش های بدون درد و در واقع بی دردسر برای کاشت ابرو می باشد که هم آقایان و هم بانوان می توانند از آن استفاده کنند. موهای مورد نیاز را از قسمت پشت سر بر می دارند و دلیل آن هم نازک بودن و شبیه بودن موهای این ناحیه به موهای ابرو می باشد.

کاشت صورت گرفته در این روش بدون جراحی بوده به همین دلیل طول دوران نقاهت آن از روش FUT کمتر است. در کاشت ابرو به روش FUE در هر بار استخراج و کاشت فولیکول ها تنها یک واحد فولیکول انتقال پیدا می کند که این موضوع برای حفظ سلامت فولیکول ها و هم چنین دقت در انجام کاشت است. این روش به علت غیر تهاجمی بودن به یکی از بهترین روش های ممکن تبدیل شده است.

در کنار روش های FUT و FUE امروزه از روش های کاشت ابرو به روش FIT و روش های Super FUE و SUT نیز به منظور کاشت ابرو استفاده می شود. این دو روش که از روش های کم تهاجمی برای کاشت ابرو هستند در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. دلیل اصلی توجه افراد به این دو روش استفاده از تجهیزات پیشرفته تر برای برداشت و کاشت فولیکول های مو می باشد که در نهایت منجر می شود خط روش ابرو بسیار طبیعی و مشابه ابرو های طبیعی باشد. دیگر مزیت این روش ها دائمی بودن آن ها می باشد.

بهترین مرکز برای کاشت ابرو

تقریبا یکی از مهم ترین مراحل پیوند ابرو پیدا کردن یک مرکز ایده آل و خوب برای کاشت می باشد. ممکن است از خود بپرسید بهترین مرکز کاشت ابرو چه ویژگی هایی دارد؟ باید در نظر بگیرید که کاشت ابرو یک فرآیند حساس و دقیق است و باید تحت نظر پزشک متخصص انجام شود زیرا در غیر این صورت ممکن است نتایج مطلوبی در پی نداشته باشد.

یکی از مهم ترین نکات بهداشت محیط کلینیک است. رعایت نکردن نکات بهداشتی ممکن است خسارات مالی و جسمی به همراه داشته باشد. کلینیک مورد نظر باید حتما مورد تایید وزارت بهداشت و درمان بوده و تمام تاییدیه های لازم را دارا باشد. در درجه بعد حضور مشاوران در کلینیک از نکات بسیار مهم است.

یک مشاور خوب باید ضمن معرفی بهترین روش های کاشت ابرو موجود، وضعیت شما را مورد بررسی قرار داده و بر اساس وضعیت شما مزایا و معایب احتمالی کاشت را برای شما تشریح نماید. همچنین باید گفت مهم ترین موضوع در انتخاب بهترین مرکز کاشت ابرو وجود متخصصین با تجربه در مجموعه می باشد. در واقع باید توجه کنید که با مراجعه به یک متخصص به نام و با تجربه می توانید از بقیه مزایای یک کلینیک خوب بهره مند شوید.

کلینیک زیبایی عصر جدید به عنوان بهترین کلینیک فعال در حوزه زیبایی واقع در شهر تهران تمام پارامتر های لازم برای معرفی خود به عنوان یکی از بهترین مراکز ممکن برای کاشت ابرو را دارا می باشد. در این کلینیک شما می توانید ضمن برخورداری از بهترین متخصصین زیبایی از حضور مشاورین با تجریه نیز بهره ببرید و از پیشنهادات آن ها استفاده کنید. علاوه بر این موارد در این کلینیک از بهترین تجهیزات روز و مدرن ترین روش های ممکن در راستای ارائه خدمات زیبایی از جمله کاشت ابرو استفاه می شود.

قیمت کاشت ابرو در کلینیک عصر جدید

قیمت کاشت ابرو در کلینیک عصر جدید

در ابتدا باید توجه کنید که کاشت ابرو نیز همانند دیگر عمل های زیبایی یک قیمت مشخص ندارد. همانند کاشت مو، قیمت کاشت ابرو نیز به موارد مختلفی بستگی دارد. از جمله این موارد می توان به نوع کلینیک، مکان قرار گیری آن، میزان تجربه متخصصین، روش به کار گرفته شده، تجهیزات و… اشاره کرد. یکی دیگر از مهم ترین مواردی که بر روی هزینه تمام شده کاشت تاثیر می گذارد وضعیت ابروهای شما از نظر سلامت و کم پشتی است.

پس به طور کلی برای تخمین هزینه های نهایی کاشت ابرو بهتر است ضمن مراجعه و یا تماس با مجموعه، با مشاورین ما در این مورد مشورت نموده و پس از تشریح وضعیت ابروهای خود می توانید به صورت حدودی از هزینه های تمام شده مطلع شوید. مشاورین ما در این مجموعه همواره پاسخگوی شما خواهند بود.

کاشت ابرو روی تتو

تتو ابرو یکی از روش های موقتی است که برای درمان کم پشتی ابروها مورد استفاده قرار می گیرد. نکته مهم اینجاست که تتو یک روش دائمی نبوده و ممکن است پس از مدتی نیاز به ترمیم داشته باشد. در سمت مقابل پیوند ابرو یک روش دائمی برای درمان کم پشتی ابروها می باشد که در مقایسه با روش تتو بسیار مناسب تر است.

بسیاری از افرادی که از تتو برای درمان کم پشتی ابروهای خود استفاده کرده اند پس از مدتی به روش کاشت روی آورده اند و ممکن است نگران این باشند که آیا این موضوع امکان انجام دارد یا خیر. باید بدانید که کاشت ابرو بر روی تتو نه تنها مشکلی ندارد بلکه می تواند بسیار مفید نیز باشد. تتو حاوی رنگ دانه هایی است که این رنگ دانه ها به وسیله هاشور بر روی پوست قرار گرفته اند که این موضوع در زمان کاشت ابرو می تواند کمک کننده باشد.

در سمت مقابل برخی از افراد قبل از هر اقدامی برای کاشت، ابروهای خود را تتو می کنند. شاید بپرسید دلیل این کار چیست؟ در نظر داشته باشید که ابروهای کاشته شده به عنوان عضوی از ابروهای طبیعی شما ممکن است پس از مدتی دچار ریزش شوند. این ریزش البته بسیار محدود می باشد و مشکلی ایجاد نمی کند. هم چنین ابروهای طبیعی خود شما نیز ممکن است دچار این مشکل شوند. وجود تتو قبل از کاشت ابرو باعث می شود که فضاهای خالی پس از ریزش ابروهای طبیعی کمتر دیده شود و زیبایی ابروهای شما را حفظ کند.

کاشت ابرو بر روی تتو هیچ محدودیتی نداشته و نیازی به برداشتن رنگ دانه ها نیست. باید بدانید که بلافاصله پس از کاشت، ابروهای شما رشد و نکرده و باید مدتی منتظر باشید تا فرآیند رشد ابروها به اتمام برسد. در این مدت زمان وجود تتو در ابروهای شما باعث حفظ زیبایی آن ها می شود.

در نظر داشته باشید که نمی توان بلافاصه پس از انجام تاتو به کاشت ابرو روی آورد. زیرا بر اثر انجام تتو پوست قسمت های مورد نظر دچار زخم شده و امکان کاشت وجود ندارد. به منظور آن که بتوان کاشت مطلوبی انجام داد و از بروز عفونت جلوگیری کرد باید حدود یک تا چند هفته از تتو ابرو گذشته باشد سپس برای کاشت اقدام نمود. بروز عفونت می تواند باعث از بین رفتن فولیکول های کاشته شده شود.

نکات قبل از کاشت ابرو

عمل پیوند ابرو به خصوص اگر به روش FUE انجام شود یک عمل بسیار سبک و آسان بوده که نیاز به بیهوشی نداشته و بدون درد و خونریزی صورت می گیرد اما قبل از اقدام برای عمل پیوند ابرو باید همانند بقیه عمل ها برخی نکات را رعایت کنید. این نکات از طرفی برای کمک به انجام عمل و از طرف دیگر برای پی بردن به ممکن بودن و یا نبودن عمل کاشت ابرو می باشد. از جمله نکاتی که نیاز است تا مورد بررسی قرار گیرند می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • به مدت ۲ تا ۳ هفته قبل از اقدام برای کاشت ابرو از مصرف سیگار، قلیان و نوشیدنی های الکلی بپرهیزید. این موارد بر طول دوران نقاهت شما اثر خواهند گذاشت. و به طور کلی کاشت ابروها را نیز تحت تاثیر قرار می دهند.
 • اگر قرص های ویتامین E مصرف می کنید بهتر است ۱۰ روز قبل از انجام عمل از مصرف این قرص ها پرهیز کنید. قرص های ویتامین E عمدتا برای رقیق شدن خون مصرف می شوند که این موضوع ممکن است منجر به خونریزی در حین انجام کاشت شود.
 • یکی دیگر از قرص ها و دارویی هایی که برای رقیق سازی خون به کار می رود قرص های آسپرین می باشد. همانند قرص ویتامین E باید از مصرف آسپرین نیز تا ۱۰ روز قبل از عمل کاشت خودداری نمایید.
 • قبل از اقدام کاشت باید حتما با پزشک خود مشورت کنید. اگر بیماری زمینه ای دارید و یا داروی خاصی مصرف می کنید حتما این موضوع را با پزشک خود در میان بگذارید. اگر شما داروهای خاصی مصرف می کنید که ممکن است بر روی کاشت ابرو اثر گذار باشد پزشک معالج می تواند این دارو را قطع کرده و برای آن جایگزینی معرفی نماید.
 • حتما در روز کاشت ابرو استحمام داشته باشید.

اقدامات بعد از کاشت ابرو

همانطور که می دانید عمل کاشت ابرو به وسیله موهای سر انجام می شود که معمولا از موهای نواحی پشت سر استفاده می شود. در این روش بر اساس وضعیت ابروهای شما به ۲۵۰ تا ۴۰۰ تار مو نیاز است. پس از انجام عمل پیوند ابرو برای آن که به بهترین نتیجه ممکن دست پیدا کنید لازم است تا برخی اقدامات لازم را انجام دهید. این اقدامات ضمن کمک به رشد فولیکول ها و تقویت آن ها طول دوران نقاهت شما را نیز کاهش می دهد. از جمله این اقدامات می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سعی کنید تا ۵ روز اول بعد از پیوند ابرو ها از رسیدن رطوبت به آن ها جلوگیری کنید. فولیکول های کاشته شده در روزهای ابتدایی بسیار حساس می باشند و رسیدن رطوبت به آن ها می تواند منجر به آسیب دیدن فولیکول ها شود. همچنین رطوبت ممکن است باعث بروز عفونت در ابروها و نواحی کاشته شده شود.
 • در روز های ابتدایی بعد از کاشت از اعمال فشار بر ابروها خود داری نمایید. اعمال فشار می تواند منجر به آسیب فولیکول ها شود. شما در روز ۶ یا ۷ بعد از کاشت می توانید اقدام به شستن ابروها کنید ولی این کار باید با دقت بسیار زیادی انجام شود زیرا ممکن است باعث سست شدن ابرو های کاشته شده و آسیب به آن ها شود.
 • برای رفع التهاب و ورم احتمالی هیچ گاه از کمپرس یخ بر روی ابرو ها استفاده نکنید. این موضوع می تواند در آینده به ابروهای شما آسیب وارد کند. در عوض می توانید کمپرس یخ را بر روی چشمان خود قرار دهید.
 • یکی از پرسش های همیشگی مراجعه کنندگان کاشت ابرو استفاده از رنگ پس از کاشت است. باید توجه داشته باشید که حداقل به مدت ۳ هفته از رنگ کردن ابرو های خود پرهیز کنید.
 • برای تمیز نگه داشتن محل کاشت می توانید از اسپری فولیکول سالین یا ماده دیگری استفاده کنید. توجه داشته باشید که نوع، مقدار و نحوه مصرف باید بر اساس تجویز پزشک باشد. تمیز نگه داشتن محل کاشت می تواند طول دوران نقاهت را کاهش داده و به سلامت ابروها کمک کند.
 • ورزش های سنگین در کنار این که می تواند به ابرو ها فشار وارد کرده و به آن ها آسیب بزند، با تعرق شدید در شما باعث مرطوب شدن ابروها و عرق کردن شدید صورت می شود. این موضوع می تواند موجب آسیب دیدن فولیکول های تازه کاشته شده شود.

عوارش کاشت ابرو

باید در نظر داشته باشید که کاشت ابرو نیز مانند هر عمل دیگری ممکن است با عوارض خاصی همراه باشد. عوارض موجود در تمام افراد شایع نبوده و همچنین عوارض سنگینی نخواهند بود. از جمله این عوارض می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تورم بعد از کاشت

پس از پیوند ابرو ممکن است در نواحی اطراف پیشانی و یا چشمان خود احساس تورم کنید. این تورم شدید نبوده و با رعایت برخی موارد در همان روز های ابتدایی درمان می شود.

 • خارش در ناحیه پیوند

یکی دیگر از عوارض پیوند ابرو احساس خارش در ناحیه پیوند است. معمولا پزشک معالج برای درمان خارش اسپری و یا پماد های مخصوصی تجویز می کند که می توانید از آن ها استفاده کنید.

 • پوسته شدن پوست اطراف ابرو

پوسته پوسته شدن پوست اطراف ابرو معمولا به علت خشک شدن پوست است که موضوع نگران کننده ای نخواهد بود. اگر هم شما پوست خشکی دارید می توانید از پماد های مخصوصی استفاده کنید.

 • ایجاد عفونت

این موضوع یکی از خطرناک ترین عوارض کاشت ابرو است. البته اگر عمل پیوند را در یک کلینیک معتبر و در حضور پزشکی با تجربه انجام داده باشید خطر بروز عفونت به شدت کاهش پیدا خواهد کرد. در ضمن پزشک نیز برای جلوگیری از عفونت معولا برخی آنتی بیوتیک ها را تجویز می نماید.

 • رشد کم موهای کاشته شده

برخی از افراد به سرعت کم رشد موها اعتراض دارند. باید بدانید که برای دیدن رشد ابرو های خود پس از کاشت باید صبر داشته باشید. فولیکول های کاشته شده به زمانی مشخصی نیاز دارند تا به محل جدید خود عادت کرده و پس از آن رشد طبیعی داشته باشند. توجه کنید که کمتر بودن رشد ابروهای کاشته شده نسبت به ابروهای طبیعی خود در مدت ۶ تا ۹ ماه بعد از کاشت طبیعی می باشد.

سعی کردیم در این مطلب در رابطه با هزینه کاشت ابرو برای شما موارد لازم را بیان کنیم و به توضیح این موضوع پرداختیم. هزینه نهایی این عمل زیبایی در گرو فاکتورهای مختلفی می باشد که پس از در نظر گرفتن تمامی آن ها می توانند قیمت کلی را در اختیار شما قرار دهند. می توان این گونه بیان کرد تمامی مواردی که به هزینه کاشت ابرو طبیعی مربوط می شود در وهله اول به انتخاب کلینیک مورد نظر شما بستگی دارد چرا که هر یک از آن ها دارای امکانات متفاوتی بوده و با توجه به امکاناتی که در اختیار مراجعه کننده قرار می ‌دهند هزینه را نیز بیان می ‌کنند.

کلینیک عصر جدید از جدیدترین متدهای روز جهت کاشت ابرو استفاده خواهد کرد و همچنین هزینه کاملا مناسب و مقرون به صرفه ای را نیز برای تمامی مراجعه کنندگان خود در نظر خواهد گرفت، همچنین پزشکان این کلینیک از تجربه و مهارت فوق العاده بالایی نیز برخوردار می باشند.

ادامه مطلب