کاشت ابرو، قیمت کاشت ابرو

قیمت کاشت ابرو

کاشت ابرو

بهترین روش کاشت ابرو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته

هزینه کاشت ابرو

بهترین قیمت و کیفیت عالی

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته

رزرو آنلاین

همین حالا نوبت رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت ابرو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت ابرو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

کاشت ابرو 

  • کاشت ابرو طبیعی
  • با خواب طبیعی ابروها
  • تراکم بالا
  • طراحی ابرو مطابق با سلیقه ی مراجعه کننده
  • مجرب ترین تکنیسین های کاشت ابرو
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

اگر قصد دارید از تمامی موارد در رابطه با هزینه کاشت مو با اطلاعات شوید دعوت می‌ کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

به خوبی این موضوع را می دانید که ابروها می توانند تاثیر بسیار بالا و زیادی در چهره افراد به همراه داشته باشند چرا که سن و همچنین حالت کلی صورت تا حدود بسیار بالایی به شکل ابروها وابسته می ‌باشد، اما دلایل بسیار زیادی همچون ژنتیک، استفاده مداوم از لوازم آرایش های نامناسب و اصلاح بیش از حد ابروها می تواند به عنوان مواردی باشد که به مرور زمان باعث ریزش یا حتی باریک شدن آن خواهد شد.

البته امروز با توجه به پیشرفت بسیار زیادی که در علم پزشکی رخ داده با استفاده از متد ها و شیوه های مختلف امکان بازگرداندن زیبایی مجدد ابروها برای تمامی افراد وجود دارد، البته تمامی روش های موجود می‌ تواند بنا به دلایل مختلف مورد پسند افراد قرار نگیرد، اما در این میان یکی از روش ‌های بسیار تضمینی و منحصر به فرد که می ‌تواند باعث بازگرداندن ابروهای پرپشت و ایده آل برای شما شود و این کار نیز به صورت دائمی نیز می باشد کاشت ابرو است.

چنانچه به این نتیجه رسیدید که کاشت ابرو می تواند یک روش کاملاً مناسب برای بازگرداندن زیبایی مجدد شما باشد باید پارامترهای مختلفی را در رابطه با آن در نظر گرفته و مورد بررسی قرار دهید که معمولاً یکی از مهمترین موارد ممکن در رابطه با این عمل زیبایی هزینه کاشت ابرو است که به عوامل مختلفی نیز بستگی دارد. جهت مطلع شدن از عوامل موثر در محاسبه قیمت ها شما را به خواندن ادامه مطلب دعوت می کنیم.

هزینه کاشت ابرو، قیمت کاشت ابرو ۱۴۰۱ + مشاوره رایگان

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم برای محاسبه کلی هزینه کاشت ابرو باید موارد مختلفی را در نظر گرفت که معمولاً آن ها را در طی مشاوره به شما خواهند گفت. شاید برخی از افراد این ذهنیت را داشته باشند که هزینه آن بالا است ولی به طور قطعی پس از پایان کار و دریافت نتیجه کاملا مطلوب از روش کاشت ابرو و همچنین مقایسه کردن این روش با سایر روش های همچون تاتو و میکروبلیدینگ به خوبی مشاهده خواهید کرد هزینه ای که برای آن صرف شده کاملاً با ارزش می باشد.

قیمت کاشت ابرو ۱۴۰۱:

از جمله موارد مهمی که می ‌تواند در تعیین قیمت و یا هزینه کاشت ابرو تاثیر داشته باشد عبارتند از:

روش کاشت:

از جمله مهمترین عاملی که می تواند در هزینه نهایی تاثیر بسیار زیادی داشته باشد روشی است که از آن جهت برداشت گرافت ها از بانک مو و همچنین کاشت در محل مورد نظر استفاده خواهد شد. معمولاً روش‌های مختلفی برای کاشت ابرو وجود دارد که در کلینیک عصر جدید سعی می ‌شود برای جلوگیری از فرچه ای شدن ابرو که این مورد برای خانم ها از اهمیت بسیار بالایی نیز برخوردار می‌ باشد از روش FUT که به عنوان یکی از قدیمی ‌ترین روش ها نیز می باشد و بهترین بازدهی را دارد استفاده کنند.

تراکم و تعداد گرافت های مورد نیاز:

این مورد که ابروهای شما تا چه میزان به ترمیم احتیاج داشته باشد و اینکه چه مدلی برای کاشت مد نظر داشته باشید به عنوان یکی از موارد مهم در هزینه کاشت ابرو می باشد. برخی از متقاضیان علاقه دارند ابروهای پرپشت تری داشته باشند که در این صورت طبیعی است هزینه آن افزایش پیدا کند.

مدل ابرو:

از دیگر عوامل مهمی که برای هزینه کاشت ابرو باید در نظر گرفت مدل مورد نظر متقاضی می باشد. به طور کلی زمانی که فرد تقاضای ابروهای پهن تر یا دنباله بلندتری داشته باشد در نتیجه گرافت بیشتری نیز احتیاج خواهد داشت پس با توجه به همین موضوع نیز فرایند برداشت از مدت زمان بالاتری برخوردار بوده و می تواند هزینه بیشتری را نیز به همراه داشته باشد. لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم که بخش زیادی از گرافت ها در دو قسمت تاج یا انتهای ابرو کاشته خواهد ش و دارای هزینه بیشتری می باشند و دلیل آن هم تنها این است که در این دو قسمت زاویه متفاوتی وجود داشته و با توجه به این موضوع نیز زمان و دقت بیشتری را باید برای آن قرار دهند.

دستمزد پزشک:

در رابطه با این موارد باید بیان کنیم با توجه به اینکه تجربه و مهارت پزشک مورد نظر در کاشت ابرو تا چه میزان می باشد طبیعی است که دستمزد نیز تفاوت پیدا کند. از سوی دیگر چنانچه قسمت های مختلف ابروی شما دچار ریزش شده باشد تیم پزشکی باید وقت و زمان بیشتری را برای آن صرف کنند پس ممکن است با توجه به تمامی این موارد هزینه افزایش پیدا کند.

کلینیک کاشت ابرو:

معمولاً کلینیک های مختلف با توجه به سرویس ‌دهی و امکاناتی که در اختیار متقاضی قرار می ‌دهند و همچنین ابزارها و دستگاه‌های در اختیار هزینه را مشخص خواهند کرد و کاملاً طبیعی است در برخی از کلینیک ها که ابزار های کاملاً پیشرفته و به روزی را دارند هزینه افزایش پیدا کند. لازم به ذکر است این نکته را نیز بیان کنیم در مواردی که بعضی کلینیک ها طرح تخفیفی به مشتریان ارائه می دهند تمامی پکیج های ارائه شده را نیز به طور کامل برای افراد توضیح خواهند داد.

با توجه به تمامی موارد گفته شده عوامل دیگری همچون هزینه آزمایشات و داروهای مورد نیاز که توسط پزشک برای شما تجویز شده و برای مراقبت های قبل و بعد از کاشت ابرو لازم است می تواند در قیمت نهایی تاثیر خاص خود را به همراه داشته باشد به طور کلی سیاست های مربوط به قیمت گذاری برای هر پزشکی می ‌تواند کاملاً متفاوت باشد پس با توجه به نکات گفته شده شما می‌ توانید برای دریافت قیمت دقیق کاشت ابرو به کلینیک عصر جدید مراجعه کرده و با مشاوران صحبت های لازم را به عمل آورید.

هزینه کاشت ابرو چقدر می باشد؟

تمامی افرادی که قصد انجام عمل کاشت ابرو را در کلینیک دارند اولین سوالی که در ذهن آن ها ایجاد می‌شود در رابطه با هزینه کاشت ابرو می باشد که به طور قطعی نمی توان قیمت مشخصی را در اینجا بیان کرد چرا که معیار و شرایط خاصی برای آن در نظر گرفته خواهد شد. در ادامه توضیحات سعی می‌ کنیم پاسخ مناسبی برای تمامی این سوال ها بیان کنیم.

در وهله اول باید بیان کنیم با توجه به فراگیر شدن عمل های زیبایی کاشت طبیعی ابرو در کلینیک ها، مطب های بسیار زیادی وجود دارند که در این حوزه فعالیت می کنند و هر یک از آن ها نیز برای انجام این عمل زیبایی تعرفه خاصی را در نظر گرفته، اما با توجه به همین دلیل رقابتی بودن موارد مربوط به عمل زیبایی برخی از پزشکان سعی می‌ کنند تعرفه کمتری را جهت این عمل ‌ها در نظر بگیرند که باید این نکته را بیان کنیم ممکن است این کار تنها برای جذب بیشتر افراد باشد.

برخی از پزشکان سعی می کنند از استراتژی خاصی برای این کار استفاده کند که معمولاً به هزینه ‌ها مربوط خواهد شد و با کم کردن آن سعی در جذب متقاضی به همراه دارند. البته این مورد تنها تا زمانی جواب گو خواهد بود که بتوانند در قبال هزینه دریافتی عمل تضمینی و کاملی را برای مراجعه کننده انجام دهند.

در بسیاری از موارد نیز این موضوع به وجود آمده که نتایج نامطلوبی از انجام عمل کاشت ابرو داشته باشند چرا که تنها اولویت افراد هزینه پایین کلینیک مورد نظر بوده و این نکته نیز می ‌توانند خدمات بی ‌کیفیتی را به همراه داشته و دقت زیادی را برای انجام پیوند ابرو صورت نگرفته باشد. البته این امکان نیز وجود دارد در صورت بی دقتی عوارض خطرناکی برای فرد ایجاد شود پس با توجه به این موضوع نیز باید حتماً کلینیک و پزشک با تجربه جهت انجام این کار انتخاب شود که در این میان ما به شما پیشنهاد می دهیم حتما کلینیک عصر جدید را در اولویت خود جهت انجام عمل های زیبایی قرار دهید.

آیا هزینه کاشت ابرو ارزش نتیجه آن را به همراه دارد یا خیر؟

اکثر افراد علی الخصوص خانم ها به خوبی از این موضوع آگاهی لازم را دارند که امروزه متدهای بسیار زیادی برای درمان کم پشتی ابرو مانند تاتو کردن، رنگ کردن یا حتی کاشت وجود دارد اما برخی از این روش ها به صورت کاملا موقتی عمل کرده و پس از گذشت یک دوره زمانی مشخص شده لازم است جهت ترمیم آن اقدام شود، پس با توجه به نکات گفته شده می‌ توان به این نتیجه رسید که کاشت ابرو با توجه به مزیت های فوق العاده ای که به همراه دارد به هیچ عنوان با روش ‌های موقتی مانند میکروبلیدینگ یا میکروپیگمنتیشن قابل مقایسه نخواهد بود‌ بخصوص برای مردان چرا که این سری از روش های غیر طبیعی به طور کلی چهره آن ها را از حالت طبیعی و مردانه خارج خواهد کرد و با توجه به این موضوع نیز در هر شرایطی به دنبال روشی هستند که کاملاً طبیعی  باشد به همین دلیل نیز بهترین نتیجه را از کاشت ابرو می توانند به دست آورد و همچنین به دلیل وجود پیشرفت علم و تکنولوژی به خوبی شاهد موفقیت‌های بسیار زیاد در این عمل زیبایی هستید.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم در بین خانم ها تتو‌کردن بسیار شایع می باشد و اکثر آن ها نیز سعی می کنند که ابروهای خود را با استفاده از روش تاتو زیباتر جلوه دهند، اما باید بگوییم علاوه بر این موضوع که انجام تاتو هیچ گونه ظاهر طبیعی ندارد پس از مدت زمانی نیز بسیار کمرنگ خواهد شد و لازم است برای ترمیم آن اقدام کنید و این در صورتی است که کاشت ابروی طبیعی نسبت به سایر روش‌های مشابه می ‌تواند نقش بسیار خاص و پرکاربردی را در کم پشتی ابرو به همراه داشته باشد و همچنین به عنوان یک عمل دائمی تلقی خواهد شد که بدون هیچ گونه تغییری و به صورت حالت اولیه خود باقی خواهد ماند و به طور کلی هیچ احتیاجی نیست که در هر بازه زمانی مشخص شده برای ترمیم آن اقدام کنید مگر در برخی شرایط خاص و حساس که ممکن است در اثر عدم مراقبت های لازم پس از کاشت توسط خود فرد صورت بگیرد که در چنین مواقعی ترمیم آن ضرورت پیدا خواهد کرد.

با در نظر گرفتن تمامی موارد گفته شده می توان اینگونه بیان کرد هزینه‌ ای که شما برای کاشت ابرو پرداخت خواهید کرد بسیار مناسب و مقرون به صرفه بوده و به طور قطعی ارزش نتیجه مطلوب آن را به همراه خواهد شد و حتی می توان گفت نتیجه به دست آمده از عمل زیبایی کاشت ابرو بسیار ارزشمندتر از هزینه در نظر گرفته شده برای آن می ‌باشد چرا که شما با داشتن ابروهای کاملاً طبیعی می توانید ظاهری بسیار زیبا تر از قبل به دست آورده که این موضوع در افزایش اعتماد به نفس شما بی تاثیر نخواهد بود البته تمامی موارد گفته شده تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که شما یک کلینیک کاملا معتبر و شناخته شده را برای این عمل زیبایی انتخاب کنید که باز هم باید گفت کلینیک عصر جدید می‌ تواند به روزترین خدمات ممکن را در اختیار مراجعه‌ کنندگان قرار دهد.

لازم است این نکته را نیز بیان کنیم که در کلینیک عصر جدید علاوه بر کاشت ابرو، کاشت مو طبیعی نیز صورت گرفته و شما از این امکان برخوردار خواهید بود که تمامی مشاوره های لازم را به صورت رایگان دریافت کنید و از این طریق نیز هزینه کاشت مو به شما اعلام خواهد شد.

سخن پایانی:

سعی کردیم در این مقاله در رابطه با هزینه کاشت ابرو برای شما موارد لازم را بیان کنیم و به توضیح این موضوع پرداختیم هزینه نهایی این عمل زیبایی در گرو فاکتورهای مختلفی می باشد که پس از در نظر گرفتن تمامی آن ها می توانند قیمت کلی را در اختیار شما قرار دهند. می توان این گونه بیان کرد تمامی مواردی که به هزینه کاشت ابرو مربوط می شود در وهله اول به انتخاب کلینیک مورد نظر شما بستگی دارد چرا که هر یک از آن ها دارای امکانات متفاوتی بوده و با توجه به امکاناتی که در اختیار مراجعه کننده قرار می ‌دهند هزینه را نیز بیان می ‌کنند.

کلینیک عصر جدید از جدیدترین متدهای روز جهت کاشت ابرو استفاده خواهد کرد و همچنین هزینه کاملا مناسب و مقرون به صرفه ای را نیز برای تمامی مراجعه کنندگان خود در نظر خواهد گرفت، همچنین پزشکان این کلینیک از تجربه و مهارت فوق العاده بالایی نیز برخوردار می باشند.

ادامه مطلب