کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابرو با متد FIT

بهترین روش کاشت ابرو

در کلینیک عصر جدید سعی داریم با جدید ترین متودهای روز دنیا فرآیند کاشت ابرو را به صورت طبیعی برای شما انجام دهیم. شما میتوانید بهترین خدمات ابرو را از ما دریافت کنید.

رزرو نوبت آنلاین 

همین حالا رزرو کنید.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت برای دریافت خدمات کاشت ابرو با روش FIT همین حالا از طریق سایت اقدام نمایید و فرم مربوط به رزرو آنلاین را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان قبل از رزرو نوبت

با توجه به اینکه ممکن است قبل از اقدام به کاشت ابرو با روش FIT، سوالاتی برای شما پیش آمده باشد، شما میتوانید از طریق شماره های درج شده داخل سایت با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت ابرو به روش FIT

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

کاشت ابرو 

  • کاشت ابرو طبیعی
  • با خواب طبیعی ابروها
  • تراکم بالا
  • طراحی ابرو مطابق با سلیقه ی مراجعه کننده
  • مجرب ترین تکنیسین های کاشت ابرو
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور وجودی

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

اگر می خواهید در رابطه با کاشت ابرو به روش fit اطلاعات لازم را به دست آورید و از نحوه چگونگی آن مطلع شوید دعوت می کنیم تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

با اینکه به ابروها تنها بخش کوچکی از ظاهر افراد را تشکیل می ‌دهند، اما به خوبی متوجه این موضوع شده اید که تاثیر بسیار زیاد و انکار ناپذیری نیز در زیبایی چهره به دنبال دارند برای پی‌ بردن و مطمئن شدن از این موضوع می توانید به چهره افرادی نگاه کنید که از این نعمت برخوردار نیستند و دارای ابروهای باریک یا کم پشتی می باشند. امروزه این امکان فراهم شده تا با استفاده از روش مناسب این زیبایی را به طور مجدد بازگردانند.

کاشت ابرو به روش FIT

به خوبی این نکته را می دانید که در طول زندگی با توجه به در نظر گرفتن شرایط های مختلف، ممکن است استرس بسیار زیادی برای افراد ایجاد شود که تاثیرات منفی نیز برای سلامتی و بدن فرد به همراه خواهد داشت و اولین تاثیر خود را روی زیبایی شما خواهد گذاشت، اما این نکته نیز کاملاً واضح است که جلوگیری از رویارویی با استرس امری نشدنی می باشد و به عنوان بخشی از زندگی روزمره امروزه محسوب خواهد شد و در طی آن فیزیولوژی بدن انسان به هم می خورد.
به هم خوردن تعادلات هورمونی بدن انسان، داشتن سوءتغذیه، عدم جذب کردن مواد مغذی و دلایل بسیار زیاد دیگر همه جزو عواملی می ‌باشند که به واسطه آن استرس ایجاد خواهد شد و همین موضوع می ‌تواند روی سلامتی بدن تاثیر داشته و تاثیر منفی خود را بیشتر روی فولیکول های مو نشان می دهد، با توجه به این موضوع که فولیکول ها بسیار حساس می باشند در اثر به وجود آمدن موارد فوق طبیعی است که سریعاً تضعیف شود و در نهایت ریزش مو را به دنبال خواهد داشت، اما برای رفع این مشکل نیز یک روش فوق‌العاده در نظر گرفته شده که شما از این امکان برخوردار خواهید بود با روش های جدید کاشت مو و ابرو که نقش بسیار خاصی را ایفا می‌ کنند این مورد را برطرف کنید. امروز در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با کاشت ابرو به روش fit موارد لازم را بیان کنیم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر در دعوت می ‌کنیم در ادامه ما را همراهی نمایید.

کاشت ابرو به روش FIT به چه صورت انجام خواهد شد؟

هزینه کاشت ابرو به روش FIT

بیش از هر چیزی لازم از این نکته را بیان کنیم که این روش از زمان و قدمت کمتری نسبت به روش FUT برخوردار می باشد، اما با این حال نیز به عنوان یکی از بهترین روش‌ها در نظر گرفته شده و همچنین تمامی ایرادات مربوط به آن نیز به طور کامل برطرف شده است و معمولاً برای کاشت ابرو به روش fit سعی می‌ شود از یکسری ابزارهای کاملاً خاص و منحصر به فرد جهت برداشت مو استفاده شود و کارآیی آن ها نیز به مراتب بیشتر از زمان قبل خود می باشد. این نکته را فراموش نکنید که اولین مورد لازم پیش از کاشت ابرو داشتن یک یا دو جلسه مشاوره می باشد.
در طی مشاوره پزشک مورد نظر شما اطلاعات کاملی در رابطه با چگونگی انجام این عمل زیبایی و همچنین مراقبت های قبل و بعد از عمل در اختیار مراجعه کننده قرار خواهد داد و با در نظر گرفتن تمامی موارد فرد آماده کاشت در ناحیه ابرو خواهد شد. اولین و مهمترین مرحله ای که برای کاشت ابرو به روش اف آی تی در نظر گرفته می‌ شود برداشت فولیکول‌های مو و آماده سازی تمامی آن ها جهت انتقال به ناحیه مورد نظر می باشد.

لازم به ذکر است بیان کنیم انتخاب فولیکول مناسب جهت پیوند و کاشت ابرو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و باید این مرحله به صورت کاملاً درست انجام شود تا علاوه بر تامین تمامی موهای لازم برای ابرو به هیچ عنوان به منطقه بانک مو آسیبی وارد نشود و به همین دلیل به شما پیشنهاد می دهیم که حتما مراکز معتبری همچون کلینیک عصر جدید را برای پیوند و کاشت ابرو به روش fit در نظر بگیرید.

جهت انجام کاشت ابرو به روش اف آی تی در ابتدا لازم است بانک مو آماده شود و برای آن نیز معمولاً از ناحیه ای استفاده خواهد شد که موهای آن شباهت بیشتری به موی ابرو به همراه دارد و به همین دلیل نیز ناحیه خاص خود را جهت انتخاب در نظر خواهند گرفت و ناحیه مورد نظر را اصلاح می کنند. موهای در نظر گرفته شده برای کاشت ابرو حدوداً باید طول آن ها یک میلیمتر باشد، پس از آن نیز کار برداشت مو صورت خواهد گرفت در این روش یک سری از ابزارهای کاملاً خاص و حساس و همچنین کوچک وجود دارد که به آن ها پانچ می گویند.

پانچ از این قابلیت برخوردار می باشد که از آن به صورت واحدهای فولیکولار جهت برداشت مو اقدام کنند و یکی از مزیت ‌های ویژه ای آن این است که زخم بسیار زیاد و بخیه کردن را به دنبال نخواهد داشت و همچنین باید این نکته را بیان کنیم برداشت فولیکول با استفاده از پانچ در نهایت باعث خواهد شد که مراجعه کننده دچار عوارض جانبی پس از کاشت ابرو نشود، اما این موضوع در صورت مراقبت درست امکان ‌پذیر خواهد بود.

جهت انجام کاشت ابرو به روش fit با استفاده از پانچ های کوچک در اطراف ریشه مو یک برش بسیار کوچک ایجاد شده و از این طریق مو و واحد فولیکولار و همچنین بافت های موجود در اطراف آن را استخراج خواهد کرد. لازم به ذکر است بیان‌ کنیم انجام این کار با بی حسی موضعی در ناحیه مورد نظر که همان بانک مو می باشد انجام خواهد شد.

شاید برای بسیاری از افراد این ذهنیت ایجاد شده باشد که به دلیل ایجاد برش درد زیادی را متحمل شوند، اما این باور کاملاً اشتباه بوده و این خراش ها بسیار کوچکتر از آنچه می ‌باشد که در ذهن شما است و با انجام این کار فرد احساس درد نمی کند.
البته پس از پایان یافتن عمل کاشت ابرو و از بین رفتن اثر مربوط به ماده بی حسی ممکن است درد بسیار خفیفی را حس کنید که البته این مورد تنها با استفاده از داروی مسکنی که توسط پزشک تجویز می ‌شود به طور کاملاً راحت قابل کنترل است. برخی از افراد با توجه به آستانه تحمل بسیار بالایی که در برابر درد به همراه دارند حتی از مسکن نیز استفاده نخواهند کرد.

به کمک پانچ معمولاً واحدهای فولیکولی که یک تا دو تار مو به همراه دارند برداشت شده و آن‌ها را در یک محلول مخصوص نگهداری خواهند کرد تا به راحتی بتوانند آن را به ناحیه مورد نظر کاشت ابرو انتقال دهند.

چگونگی کاشت ابرو به روش fit:

کاشت ابرو به روش FIT

پس از آن که مرحله برداشت مو به پایان رسید باید ناحیه مورد نظر ابرو برای انتقال گرافت ها به طور کامل آماده شود که معمولاً هنگام انجام عمل کاشت ابرو به روش اف آی تی پس از آنکه برداشت مو و آماده سازی آن به اتمام رسید گرافت های به دست آمده را دسته ‌بندی خواهند کرد و دلیل انجام این کار نیز تنها در این جهت است که در زمان کاشت و پیوند ابرو هیچگونه مشکلی ایجاد نشود چرا که مرحله آماده‌ سازی کمی زمان بر می باشد، پس با توجه به این موضوع نیز لازم است آن ها را در یک سری ظرف های کاملاً مخصوص با دمای پایین و همچنین به صورت هیدراته مورد نگهداری قرار دهند و این مورد تنها در جهت زنده ماندن گرافت ها صورت می گیرد.
پس از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل گفته شده باید ابرو کاملا استریل شده، سپس برای کاشت آماده خواهد شد. معمولاً از یکسری سوزن های خاص و بسیار کوچک که قطر آن ها حدوداً یک میلیمتر می باشد شکاف‌ هایی کاملاً کوچک در قسمت مختلف ابرو ایجاد می شود و پس از آن گرافت هایی که از قبل آماده‌ سازی شده ‌اند با در نظر گرفتن خط رویش کاملاً استاندارد در زیر پوست قرار خواهند گرفت. این نکته را در نظر داشته باشید که نمی‌ توان تعداد واحدهای فولیکولی در این روش را به طور کامل بیان کرد چرا که این مورد در وهله اول به تراکم موجود در ناحیه اهدا کننده بستگی داشته و می‌ تواند برای هر فرد متفاوت باشد.

نحوه کاشت ابرو نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و تکنیسین باید بتوانند تمامی دقت و حواس خود را روی آن گذاشته تا یک خط رویش بسیار مناسب برای هر منطقه از ابرو در نظر گرفته و آن را ایجاد کند. به خوبی می‌دانید که ابرو در قسمت‌های مختلف خود دارای یک زاویه رویش مشخص می باشد که اگر آن را نادیده بگیرند ممکن است مشکلات گوناگونی همانند داشتن حالت نامناسب موهای ابرو و همچنین حالت غیر طبیعی آن را در پی داشته باشد. لازم است تراکم کافی برای هر یک از بخش‌های مختلف ابرو نیز به طور کامل ایجاد شود.

توجه داشته باشید انجام کاشت ابرو به روش اف آی تی باید در یک کلینیک کاملا معتبر و توسط تکنیسین های شناخته شده و مجرب انجام شود چرا که با در نظر گرفتن این دو مورد شما میتوانید با خیالی آسوده نسبت به کاشت ابرو اقدام کنید‌. قیمت کاشت ابرو در طی مشاوره ‌ای که با پزشک انجام می‌ دهید برای شما مشخص خواهد شد.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم کاشت ابرو به روش اف آی تی بیشتر برای آن دسته از افرادی توصیه می شود که قصد دارند ناحیه خاصی از ابرو را ترمیم کنند یا ابروی آن ها دچار شکستگی شده است، اما در حالت کلی بهترین روش برای کاشت FUT می ‌باشد که از فرچه ای شدن ابرو نیز جلوگیری می کند، پس پیشنهاد می ‌دهیم که حتماً برای انجام این کار و مشاوره های لازم به کلینیک عصر جدید مراجعه فرمایید.

مزیت‌ های ویژه ای که کاشت ابرو به روش fit به همراه دارد:

کاشت ابرو به روش FIT

کاشت ابرو به روش fit به عنوان یکی از روش هایی می باشد که از مزیت ‌های بسیار خاص و ویژه ای برخوردار بوده و بیشترین تاثیر خود را در ناحیه بانک مو به همراه خواهد داشت چرا که مشکلات آن به حداقل ممکن می‌ رسد. از جمله ویژگی ها و مزیت مهم کاشت ابرو به روش اف آی تی عبارتند از:

• همانطور که در مطالب فوق نیز گفته شد هنگام انجام کاشت ابرو به روش اف آی تی زخم های بسیار کوچک و ریز ایجاد خواهد شد که در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به طور کامل بهبود پیدا کرده و به هیچ عنوان باعث ایجاد اسکار نمی ‌شود.

• به هیچ عنوان احتیاج به پانسمان نخواهد بود و با توجه به این مزیت ویژه‌ای که به همراه دارد مراجعه کننده کاملاً راحت با آن کنار آمده و درد زیاد و غیر قابل تحمل را پس از عمل احساس نمی کند.

کاشت ابرو به روش FIT

• در پیوند ابرو به روش اف آی تی این امکان فراهم شده تا حداکثر تراکم را به وجود آورد با توجه به این موضوع نیز آن دسته از افرادی که علاقه دارند ابروی زیبا و پرپشت داشته باشند، استفاده از این روش می تواند برای آن ها بسیار مناسب باشد.

• این امکان فراهم شده تا تمامی افراد اعم از خانم ها و آقایان و آن دسته از افرادی که دارای بیماری های خاصی نیز هستند و همچنین افرادی که احتیاج به تقویت ابروهای خود دارند از این روش استفاده کنند.

• کاشت ابرو به روش fit بدون بیهوشی صورت گرفته و پس از پایان یافتن عمل پیوند ابرو بعد از این قابلیت برخوردار می‌باشد که به زندگی عادی خود بازگردد. در هر صورت بهتر است یک روز استراحت داشته باشید، اما حال عمومی متقاضی دچار مشکل خاصی نخواهد شد.

• چنانچه انجام این روش کاشت ابرو به صورت کاملاً درست و در کلینیک های معتبر و شناخته شده انجام شود پس از پایان یافتن دوره رشد به خوبی می توانید نتیجه کاملاً طبیعی و استاندارد از آن دریافت کنید به صورتی که چنانچه کسی شما را ببیند متوجه کاشت ابرو روی صورت شما نشود.

کاشت ابرو به روش fit، قیمت و هزینه ها:

کاشت ابرو به روش FIT

همانطور که می‌ دانید امکان این موضوع که هزینه را به صورت کلی در اختیار شما قرار دهیم وجود ندارد و در وهله اول شما باید به کلینیک مراجعه کرده و پس از انجام مشاوره‌های لازم با توجه به در نظر گرفتن تمامی موارد ممکن هزینه برای شما مشخص خواهد شد. در طی مشاوره با پزشکان کلینیک عصر جدید می توانید از قیمت کاشت ریش و سیبیل مطلع شوید.

سخن پایانی:

همانطور که ملاحظه کردید در مطالب فوق تمامی موارد لازم در رابطه با کاشت ابرو به روش fit را در اختیار شما قرار دادیم، اما مهمترین نکته که می ‌تواند باعث نتیجه مثبت یا منفی عمل پیوند ابرو شود انتخاب کلینیک مناسب می باشد که در این رابطه ما به شما پیشنهاد می دهیم برای انجام مشاوره به کلینیک عصرجدید مراجعه کرده و در آنجا به خوبی متوجه مهارت و تجربه بالای پزشکان خواهید شد. همچنین این کلینیک مناسب ترین هزینه را برای تمامی خدمات خود در نظر گرفته گرفته و می توانید این اطمینان را نیز داشته باشید که نتیجه نهایی کار شما به بهترین نحو ممکن صورت می گیرد.

ادامه مطلب