خدمات کاشت مو در کلینیک عصر جدید

نمایش ویدیو درباره کاشت مو

کاشت مو

بهترین روش کاشت مو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته

قیمت کاشت مو

بالاترین کیفیت و بهترین قیمت

سعی داریم تا با حفظ کیفیت کاشت مو، بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر بگیرم تا بتوانید با میزان کیفیتی بالا فرآیند و پروسه کاشت مو خود را انجام دهید.

رزرو آنلاین نوبت

همین حالا رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت مو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

کاشت مو با تراکم بالا (جدیدترین متدهای کاشت مو) + نمونه و نظرات

همانطور که می دانید داشتن مو می تواند به عنوان یکی از گزینه های بسیار پر اهمیت جهت افزایش جذابیت و زیبایی افراد باشد، اما در بسیاری از مواقع افراد دچار ریزش موی شدید شده و وضعیت به وجود آمده نارضایتی شدیدی را برای آن ها ایجاد می ‌کند که البته امروزه با توجه به علم بسیار گسترده پزشکی و با استفاده از روش کاشت مو دیگر نگرانی باقی نمی ماند.
لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم در وهله اول باید افراد نسبت به موهای خود رسیدگی های لازم را داشته باشند. چرا که در برخی اوقات عواملی همچون استفاده از وسایلی مانند سشوار، اتو مو، شامپوهای نامناسب و همچنین برخی از چسب موها، ژل و واکس می توانند زودتر باعث از بین رفتن موهای شما شوند. اما در برخی موارد دیگر نیز موردی همچون بیماری های مربوط به ژنتیک و هورمونی باعث خواهد شد که ریشه مو و فولیکول های آن ضعیف شود و احتیاج به پیوند داشته باشد. امروز در این مطلب جامع قصد داریم شما را بطور کامل با جزییات و نکات مهم کاشت مو آشنا کنیم. 

خدمات کاشت مو

بیش از هر چیز لازم است این نکته را بیان کنیم که امروزه یکی از کاربردی ترین عمل های زیبایی که به عنوان یک عمل بسیار محبوب در بین افراد نیز جا افتاده انجام عمل زیبایی کاشت مو می باشد. اما ممکن است برای بسیاری از افراد سوالات بسیار زیادی در رابطه با انجام این عمل و همچنین روش های مختلف آن پیش آمده باشد که در ادامه سعی می کنیم تمامی مطالب لازم را برای آگاهی بیشتر شما بیان کنیم.

کاشت مو چگونه انجام می شود؟ مراحل کاشت مو

عکس قبل و بعد کاشت مو

در مطالب فوق نیز به این نکته اشاره کردیم که برای افزایش جذابیت چهره، داشتن موهای زیبا و پر تراکم کاملاً لازم و ضروری می‌ باشد. امروزه با توجه به روش ها و متدهای کاملا نوین و جدید پزشکی این مورد دور از دسترس نیست. برای انجام کاشت مو معمولاً سه مرحله وجود دارد. در وهله اول از مراحل کاشت مو، سعی می ‌شود واحدهای فولیکولار مو یا همان گرافت مو، از محل مورد نظر اهدا کننده که به آن بانک مو نیز گفته می شود به صورت کامل آماده سازی و در آخر کاشت گرافت انجام خواهد شد.

جهت انجام این عمل زیبایی سعی می شود در وهله اول پیوند مو از طریق موهای طبیعی خود فرد که در قسمت پشت سر او موجود می باشد، استفاده کنند و سایر نواحی مختلف دیگر به دلیل نداشتن گرافت خوب در آخرین اولویت قرار می گیرند. معمولاً نقاطی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد و پزشکان روی این نقاط تاکید دارند، قسمت پشت سر حد فاصل دو گوش و بخشی از زیر گردن می باشد. دلیل انتخاب این قسمت نیز تنها شباهت و یکسان بودن موها به موهای وسط سر، با در نظر گرفتن ضخامت و طول آن می باشد.
در برخی موارد دیگر و در صورت نیاز سعی می شود قسمت های دیگری همچون قفسه سینه نیز برای پیوند مو استفاده شود. در حالت کلی دو روش جهت برداشت گرافت های مو وجود دارد که معمولاً از آن به عنوان دو روش جراحی و روش غیر جراحی نام برده می ‌شود.

آشنایی با بانک مو

بانک مو برای کاشت مو

بیش از هر چیزی لازم است شما با بانک ‌مو نیز آشنایی کامل داشته باشید. برای این مورد نیز لازم است بیان کنیم، ساختمان مو از چندین بخش مختلف که شامل ساقه مو، تار مو و فولیکول مو یا همان پیاز مو است تشکیل شده است. به آن دسته از موهای سر که در یک روزنه قرار گرفتند، گرافت مو یا واحد فولیکولار گفته می شود. هر یک از آن ها نیز به گرافت های تک تار و یا چند تار تقسیم خواهند شد و تعداد آن ها در هر گرافت نیز بین ۱ تا ۵ تار مو می باشد. البته این موضوع در وهله اول به قدرت بانک مو و همچنین تکنیک مخصوصی که برای برداشت گراف در نظر گرفته می شود، بستگی و متفاوت می باشد.

بانک موی موجود در پشت سر افراد، دارای گرافت های ۱ تا ۵ تارمویب می باشد. بانک مویی صورت به طور کلی دارای گرافت های تک تار مویی و دو تار مویی است. بانک موی قفسه سینه نیز گرافت تک تار مویی می باشد.

همانطور که گفته شد سعی میشود برای کاشت مو از دو روش جراحی و غیر جراحی استفاده کنند. در ادامه سعی می‌کنیم هر دوی این موارد را برای شما به طور کامل توضیح دهیم.

روش جراحی کاشت مو

روش انجام کاشت مو

در این روش پزشک متخصص سعی می ‌کند با استفاده از یک نوار ۶ تا ۱۰ اینچی از محل بانک موی موردنظر فرد که معمولاً در پشت سر بیمار می باشد، فولیکول های آن را جدا کرده و این نوار که نام دیگر آن فلپ نیز می باشد را در اختیار تیم جدا سازی واحدهای مربوط به فولیکول مو قرار می دهند تا با استفاده از میکروسکوپ های مخصوصی که در اختیار دارند، بتوانند فولیکول های مربوطه را جدا و برای مرحله کاشت آماده کنند. معمولاً برای اینگونه برداشت گرافت های مو از روش جراحی یا FUT استفاده خواهد شد.

حتماً این موضوع را در نظر داشته باشید که برداشت فلپ از بانک مو، کار کاملاً تخصصی بوده و احتیاج به دقت بسیار بالایی دارد. پیشنهاد می دهیم جهت انجام این کار حتماً به کلینیک عصر جدید مراجعه فرمایید.

روش غیر جراحی کاشت مو

روش غیر جراحی کاشت مو

در ابتدا لازم است بیان کنیم برای انجام روش غیر جراحی دیگر احتیاجی به برداشت فلپ نیست و فولیکول های مو به صورت جداگانه با استفاده از پانچ های دستی یا میکروموتور های اتوماتیک برداشته می شوند.

در وهله اول پزشک ‏سعی می کند از داروی بی حسی در نقاط مد نظر خود استفاده کند.

پس از پشت سر گذاشتن مراحل گفته شده، سعی می شود فولیکول‌های مو را با استفاده از پانچ های مخصوص معرفی شده برای هر یک از این روش ها به صورت واحدهای فولیکولار مو، برداشت کنند.

پس از آن نیز فولیکولار های برداشت شده از بانک مو در یک ماده مخصوص نگهدارنده، در اختیار پزشک متخصص قرار گرفته تا بتواند با استفاده از آن فرآیند کاشت مو را انجام دهد. البته این روش نیز با استفاده از دو تکنیک قابل انجام می باشد. در برخی روش های دیگر مانند FUT، FIT، SUT و… جهت انجام فرایند کاشت مو از تیغ ‌های کاشت برای برش های میلیمتری و قرار دادن فولیکول های مو با استفاده از لنزهای مخصوص در محل مورد نظر استفاده خواهد شد.

در سایر روش‌ها که به عنوان جدیدترین متدهای کاشت مو طبیعی در نظر گرفته می ‌شود، از یکسری دستگاه‌ های خاص به نام ایمپلنتر استفاده خواهد شد که به طور کلی به آن کاشت مو به روش میکروفیت نیز گفته می شود. موارد گفته شده روش های مختلفی از نحوه کاشت مو هستند، اما در هر صورت سعی می‌ کنند بیشتر از پانچ برای انجام این کار استفاده کنند.

آمادگی های لازم قبل از عمل کاشت مو

نکات قبل از کاشت مو

اولین مسئله مهمی که برای بسیاری از افراد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد، این است که چگونه دوره نقاهت خود را به بهترین شکل ممکن بگذرانند و چه کارهایی قبل و بعد از عمل باید انجام دهند تا نتیجه مطلوب مدنظرشان را به دست آوردند. لازم است این نکته را بیان کنیم که تنها نباید روی مراقبت های پس از انجام کاشت تاکید کرد، اگر می خواهید این عمل زیبایی به بهترین نحو ممکن انجام شده و عاری از هرگونه عوارض و خطر جدی باشد، لازم است حتماً به مراقبت های پیش از کاشت مو نیز توجه کامل را داشته باشید. مهمترین مواردی که باید مدنظر داشته باشید عبارتند از:

 • در وهله اول مهمترین نکته ‌ای که می تواند در عمل زیبایی کاشت مو بسیار مهم و تاثیرگذار باشد، انتخاب کلینیک شناخته شده و مناسب است که نقش بسیار پر اهمیتی را در انجام هر چه بهتر پیوند مو به همراه دارد حتماً به این موضوع توجه داشته باشید که وجود هر نوع آگهی در اینترنت به منزله معتبر بودن و کار بسیار خوب آن کلینیک نیست، در قدم اول باید تمامی تحقیقات لازم را در رابطه با آن کلینیک انجام دهید.
 • پزشک مورد نظر باید از تجربه بسیار بالایی در این زمینه برخوردار باشد. پیشنهاد می دهیم قبل از انجام عمل زیبایی کاشت مو حتماً از پزشک متخصص خود بخواهید که نتایج انجام پیوند مو و تصاویر مربوط به عمل های قبلی را به شما نشان دهد که از این طریق با کار پزشک آشنایی لازم را داشته باشید.
 • حتماً در رابطه با انجام این عمل و تکنیک ها و روش های متفاوتی که برای کاشت مو به کار گرفته می شود اطلاعات لازم را کسب کنید.
 • پیشنهاد می شود پیش از انجام کاشت مو، موهای خود را ۲ بار در روز بشویید، اما هیچ گونه اجباری برای انجام این کار وجود ندارد.
 • از مصرف برخی داروها مانند آسپرین یا انواع مختلف آنتی بیوتیک هایی که باعث رقیق شدن خون می شود خودداری کنید و همچنین اگر دارای بیماری خاصی می باشید و با توجه به آن باید داروهای خاصی را مصرف کنید حتما این موضوع را با پزشک در میان بگذارید.
 • یک هفته پیش از انجام عمل پیوند مو، از مصرف هرگونه مواد مخدر و دخانیات مکمل، الکل، سیگار، ویتامین های A، B و غیره خودداری کنید.

پیشنهاد می دهیم که تمام نکات گفته شده را تا حد ممکن رعایت کنید تا پس از انجام عمل زیبایی، هیچ گونه مشکلی برای شما به وجود نیاید.

دوره نقاهت و بهبودی بعد از کاشت مو

زمان بهبودی بعد از کاشت مو

توجه داشته باشید که دوران نقاهت و همچنین چگونگی گذراندن آن و مدت زمان این دوره از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برخی از افراد این تصور را دارند که پس از عمل نباید به دوران نقاهت پس از آن توجه کافی را داشته باشند و تلاش درستی را نیز برای گذراندن این دوره ندارند، اما باید بگوییم که این کار کاملا اشتباه بوده چراکه ممکن است آسیب های زیادی ایجاد شود.

پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو امکان رخ دادن درد در ناحیه مورد نظر وجود دارد و در چنین شرایطی پزشکی سعی می ‌کند داروهای مسکن لازم را برای شما تجویز کند.
جهت جلوگیری از هرگونه آسیب دیدگی فولیکول ها ممکن است برای یک یا دو روز مجبور شوید از باند استفاده کنید. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان برای بازگشت به محل کار خود عجله نکنید و حتماً استراحت لازم را داشته باشید که این مورد می تواند در نتیجه نهایی بسیار تاثیرگذار واقع شود.

مراقبت هایی که پس از انجام عمل کاشت مو باید صورت بگیرد:

 • برای مانع شدن از به وجود آمدن هر گونه عفونت لازم است از آنتی بیوتیک استفاده کنید.
 • سه روز اول را بیشتر استراحت کنید و از انجام هرگونه فعالیت سنگین خودداری کرده و تا جایی که ممکن است به محل کار خود مراجعه نکنید.
 • به هیچ عنوان نباید از لباس هایی همچون روسری یا کلاه و انواع سویشرت استفاده شود چرا که می ‌تواند به فولیکول‌های مو آسیب بزند.
 • انجام تمامی ورزش های سنگین و غیر سنگین به مدت یک ماه ممنوع است.
 • همچنین می ‌توانید از برخی داروهای مخصوص مانند ماینوکسیدیل را برای رشد موهای خود پس از عمل استفاده کنید.

در پایان لازم است این نکته را بیان کنیم که پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو، پزشک با در نظر گرفتن شرایط شما مراقبت های لازم را بیان کرده و موارد تکمیلی را به طور کامل با شما در میان خواهد گذاشت.

کاندید مناسب کاشت مو چه افرادی هستند؟

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی افرادی بپردازیم که بهترین گزینه برای کاشت مو به شمار رفته و با استفاده از این متد می توانند به نتایجی که انتظارش را دارند دست یابند. اولین گام از انجام این روش درمانی این است که تشخیص دهید که آیا شما فرد مناسبی برای استفاده از چنین درمانی می باشید یا خیر.

برخی ممکن است دچاری ریزش مو سکه ای شده باشند و طاسی هایی که بر روی سر آن ها وجود دارند به صورت پراکنده بروز یافته باشند. برای چنین افرادی امکان استفاده از روش های مختلف کاشت مو وجود ندارد زیرا درمان آن ها با استفاده از این روش درمانی امکان پذیر نمی باشد.

همین موضوع شما را ملزم می سازد تا قبل از انجام هر اقدامی به یک پزشک متخصص مراجعه نموده و تمام مراحل مربوط به معاینات بالینی را پشت سر بگذارید تا به این طریق کاندید بودن شما برای انجام کاشت مو مورد بررسی قرار گیرد. طی این معاینات پزشک به بررسی دقیق میزان قدرت بانک مو، جنس موها، سلامت آن ها، وضعیت فعلی و … پرداخته و مشاوره های مفیدی را به شما ارائه خواهد نمود.

توصیه های بعد از کاشت مو

فرقی ندارد که کدام عمل جراحی را انجام داده باشید در هر صورت مراقبت های بعد از عمل از مهم ترین نکاتی به شمار می روند که بایستی در راستای دریافت نتایج بهتر رعایت نمایید. این امر برای ایمپلنت مو نیز صدق می کند و شما در صورتی می توانید از این روش درمانی به انتظارات خود دست یابید که مراقبت های بعد از کاشت مو را به بهترین شکل ممکن انجام دهید. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شوند.

 • حتما برای جلوگیری از ایجاد تورم در ناحیه درمانی از کمپرس های یخ استفاده نمایید.
 • تمام نکات صحیح خوابیدن را رعایت نموده و هنگام خواب در زیر سر خود دو عدد بالش قرار دهید.
 • برای باز نمودن پانسمان حتما به پزشک خود مراجعه نمایید.
 • استفاده از ویتامین ها و رژیم های غذایی مفید و مقوی را فراموش نکنید.
 • با توجه به دستورات پزشک خود تمام داروهای تجویز شده از سوی وی را به طور مرتب مصرف کنید.
 • از انجام ورزش های سنگین بپرهیزید.

اقدمات لازم حین کاشت مو

مجموعه اقدامات در حین کاشت مو که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند شامل حضور یافتن در زمان مقرر شده در کلینیک، شستن موها در روز جراحی و رعایت تمام دستورات پزشک در روز عمل می باشد تا طی جراحی با مشکلات خاصی مواجه نگردید.

انتظارات بعد از کاشت مو

توجه داشه باشید همچون هر عمل جراحی دیگری پس از انجام عمل زیبایی کاشت مو نباید احساس درد و یا ناراحتی را در محل تحت درمان نادیده گرفت و نکته ای که وجود دارد این است این ناراحتی ها طبیعی بوده و تا چند روز پس از عمل نیز ادامه دارند و عادی است. این درها بایستی پس از چند روز از بین بروند اما اگر ادامه پیدا کرد بایستی حتما با پزشک معالج خود صحبت کنید.

از آنجایی که شما پس از این عمل دوران نقاهت خاصی نخواهید داشت، می توانید پس از جراحی به منزل خود بازگشته و استراحت کنید. همان گونه که بیان نمودیم طی این دوران ممکن است در ناحیه درمانی احساس درد و ناراحتی داشته باشید اما با استفاده از داروهای ضد دردی که از سوی پزشک تجویز می گردد می توانید این دردها را کاهش دهید.

این امکان وجود دارد که پس از جراحی خونریزی هایی در محل اهدایی ایجاد شوند و این امر به دلیل برش هایی است که در این ناحیه برای برداشت فولیکول ها انجام می شود. در این زمان بایستی براساس دستورات پزشک خود این خونریزی ها را کنترل کنید. توجه داشته باشید شما زمانی می توانید انتظارات بعد از کاشت مو را تحقق بخشید که بتوانید در گام اول درمان خود را در کلینیک های معتبر طی نمایید، سپس تمام مراقبت ها و دستورات پزشک خود را رعایت کنید.

آزمایشات ضروری قبل از کاشت مو

قبل از انجام عمل کاشت مو شما بایستی مجموعه آزمایشات بسیار مهمی را انجام دهید تا به این طریق وضعیت سلامت جسمانی شما مورد بررسی قرار گیرد. آزمایشات ضروری قبل از کاشت مو شامل موارد زیر می شوند.

 • آزمایش قند خون
 • CBC
 • تست های انعقادی همچون PT و PTT
 • آزمایش های عفونی همچون HBC و HCV
 • تست های آنزیم کبد
 • آزمایش ادرار
 • آزمایش HIV

 محدودیت های کاشت مو

به طور کلی محدودیت های کاشت مو به دو دسته کلی تقسیم می شوند که این دو دسته شامل محدودیت های بیمار و محدودیت های مربوط به روش های کاشت مو می گردند. محدودیت هایی که مربوط به خود بیمار می شوند، تعداد موهای قابل برداشت از ناحیه اهدایی، کیفیت فولیکول های مو و وسعت ناحیه درمانی را در بر می گیرند اما محدودیت های مربوط به روش های کاشت شامل تعداد فولیکول های قابل کاشت، امکان استفاده از روش ها و … می شوند که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

انواع روش های کاشت مو

با توجه به تقاضای بسیار بالایی که برای کاشت مو وجود دارد هم اکنون ما شاهد روش های مختلفی از کاشت مو می باشیم که هرکدام با ویژگی های بارز خود دارای مزایا و معایب مشخصی هستند. از انواع روش کاشت مو موارد زیر را می توان نام برد.

 • کاشت مو به روش SUT

این روش شبیه به روش FIT است اما تفاوت هایی نیز با آن دارد. مهم ترین تفاوت کاشت مو به روش SUT با FIT در استفاده از ابزارها و دستگاه های پیشرفته ای است که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند. این دستگاه ها موجب می شوند تا شما بتوانید از این روش به نتایج بهتری دست یافته و شرایطی عالی تر را تجربه کنید.

 • کاشت مو به روش FIT

این روش به معنای برداشت فولیکول ها به صورت مجزا می باشد که برای اجرای آن از ابزارهای خاصی با نام پانچ استفاده می شود. در کاشت مو به روش FIT این ابزارها برای استخراج نمودن فولیکول ها کاربرد داشته و پس از برداشت فولیکول های لازم در محلول هایی نگهداری می شوند تا قبل از کاشت مو تقویت گردند. در گام بعدی سوراخ هایی در نواحی طاس شده ایجاد می گردد و فولیکول ها در این سوراخ ها جاسازی می شوند.

 • کاشت مو به روش میکروگرافت

ساختار کاشت مو به روش میکروگرافت به این شکل است که پزشکان برای برداشت فولیکول ها از هولدرهای مخصوصی استفاده می کنند که مکانیزم آن ها الکتریکی بوده و خطای انسانی کمتری به همراه دارند. علاوه بر این شما با استفاده از این روش می توانید درمانی را تجربه کنید که طی آن جای هیچگونه اسکار و یا زخمی بر روی سر شما باقی نخواهد ماند.

 • کاشت مو به روش MICRO FIT

این روش برپایه روش FIT است با این تفاوت که در آن از ابزارهای بسیار دقیق و ظریفی برای کاشت مو استفاده می گردد. شما برای اجرای این تکنیک تمام مراحل دیگر روش ها را طی خواهید  نمود اما از دستگاه هایی استفاده می نمایید که بسیار پیشرفته تر می باشند. کاشت مو به روش MICRO FIT از جمله روش هایی به شمار می رود که کاملا کم تهاجمی بوده و می تواند شما را به خط رویشی طبیعی و زیبا برساند.

 • کاشت مو به روش ترکیبی

همانطور که از نام این روش پیداست ترکیبی از روش های مختلفی است که این روش ها شامل FIT و FUT می شوند. با استفاده از این روش شما قادر خواهید بود تا مزیت های هر دو روش بهره مند شده و تعداد بیشتری گرافت را برداشت نموده و کاشت نمایید. کیفیت گرافت های برداشت شده در کاشت مو به روش ترکیبی بسیار بالا بوده و می توانید تراکم مویی بیشتری در موای خود ایجاد نمایید.

 • کاشت مو به روش BHT

این روش مخصوص آقایان بوده و امکان اجرای آن در خانم ها وجود ندارد زیرا در کاشت مو به روش BHT امکان برداشت فولیکول ها از نواحی دیگر بدن همچون ریش ها، سینه و کمر نیز فراهم گردیده است. شما برای دریافت نتایج بهتر از این روش درمانی لازم است حتما نکات مراقبتی مشخصی را رعایت نمایید  و نکته ای که باید بدانید این است که این روش امکان ترکیب با دیگر روش های کاشت مو را دارا بوده و برای افرادی که بانک موی ضعیفی دارند بسیار مناسب است.

 • کاشت مو به روش SUPER FUE

این روش همان روش FUE است اما برای اجرای آن از دستگاه هایی استفاده می شود که کاملا هوشمند بوده و اتوماتیک هستند. در این روش درمانی قبل از انجام فرآیندهای لازم ابتدا آنالیزها و اسکن های مخصوصی انجام می شود تا شرایط پوست سر شما به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد. در کاشت مو به روش Super FUE از فولیکول ها به خوبی نگهداری می شود تا میزان اسیب به آن ها کاهش یابد.

 • کاشت مو به روش DHI

کاشت مو مستقیم یا کاشت مو به روش DHI روشی است که براساس روش FIT اجرا می شود. یکی از مهم ترین مزیت هایی که این روش دارد این است که حدود ۹۵ درصد فولیکول ها سالم باقی می مانند زیرا بلافاصله پس از برداشت در نواحی طاس شده کاشت می شوند.

 • کاشت مو به روش FUE

در کاشت مو به روش FUE فولیکول ها به صورت واحدهایی مجزا برداشت شده و با دقت بسیار بالایی در نواحی طاس شده کاشت می شوند. سوراخ هایی که برای جاسازی فولیکول ها ایجاد می گردند اندازه مشخصی داشته و می توانند شما را به نتایجی که انتظارش را دارید برسانند.

 • کاشت مو به روش FUT

در این تکنیک از کاشت مو برای برداشت فولیکول ها ابتدا برشی بر روی ناحیه اهدایی ایجاد می گردد و از طریق این برش های نواری فولیکول های لازم استخراج می گردند. پس از برداشت فولیکول ها ناحیه اهدایی بخیه زده شده و فولیکول ها با استاده از میکروسکوپ های مخصوصی آنالیز می گردند تا بتوان نسبت به سلامت کامل آن ها اطمینان یافت. کاشت مو به روش FUT از سرعت عمل بسیار بالایی برخوردار بوده و نسبت به دیگر روش هزینه های درمانی کمتری برای شما به همراه دارد.

کاشت مو چند ساعت طول می کشد؟

این پرسشی است که ممکن است شما نیز همچون بیشتر متقاضیان با آن مواجه بوده و به دنبال یافتن پاسخی مناسب برای آن باشید. توجه داشته باشید مدت زمانی که به طور معمول برای کاشت در نظر گرفته می شود با توجه به وسعت طاسی و نوع روشی که برای درمان خود انتخاب می کنید محاسبه می گردد.

چندبار می توان کاشت مو انجام داد؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که شما در راستای انجام مجدد کاشت مو محدودیت خاصی نخواهید داشت اما این امر به عامل های خاصی بستگی دارد که مهم ترین آن ها شامل توانایی بانک موی شما برای اهدای موی بیشتر می شود که در صورتی که در این راستا مشکلی نداشته باشید می توانید بارها کاشت مو را انجام دهید.

کدام روش کاشت مو برای شما مناسب است؟

شما برای انتخاب بهترین روش کاشت مو بایستی حتما تمام معاینات و آزمایشاتی را که در بخش های قبل به آن ها اشاره نمودیم را انجام دهید. انتخاب یک پزشک معالج مجرب و کارآزموده می تواند در این راستا به شما کمک های قابل توجه ای نماید.

آیا کاشت مو ایمن است؟

در گذشته عموم مردم بر این باور بودند که نتایج دریافتی از کاشت مو قطعی نبوده و روشی خطرناک به شمار نی رود در حالی که چنین باوری کاملا اشتباه بوده و باید بدانید که در حال حاضر تکنیک های مختلفی برای اجرای این متد روی کار آمده اند. با توجه به مطالبی که بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که کاشت مو راهکاری کاملا ایمن و بی خطر برای رویش مجدد موهای شما به شمار می رود.

هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت مو

هزینه درمان یکی از مم ترین چالش هایی است که افراد متقاضی کاشت مو با ان مواجه می باشند. توجه داشته باشید که این هزینه ها از یک فرد به فرد دیگر متفاوت بوده و در این راستا نمی توان نظر قطعی داد. به طور کلی هزینه های ناشی از انجام عمل زیبایی کاشت مو به عامل هایی همچون روش درمانی، کلینیک زیبایی، میزان تجارب پزشک، تعداد گرافت های برداشت شده و وسعت طاسی موهای شما بستگی دارد.

هزینه عمل کاشت مو

همانطور که ملاحظه کردید در مطالب فوق سعی کردیم در رابطه با کاشت مو مطالب لازم را برای شما بیان کنیم و لازم است بار دیگر به توضیح این موضوع بپردازیم که مهمترین نکته جهت انجام این عمل زیبایی انتخاب یک کلینیک مناسب می باشد که این امکان برای شما فراهم شده تا با مراجعه به کلینیک عصر جدید از مشاوره‌های لازم برای انجام کاشت مو برخوردار شده و این اطمینان نیز وجود دارد که پزشکان کلینیک بسیار با تجربه و با مهارت بسیار خاصی این عمل را برای شما انجام خواهند داد. همچنین در حین مشاوره قیمت کاشت مو نیز برای شما مشخص خواهد شد. در کلینیک عصر جدید کاشت مو طبیعی و کاشت ابرو با استفاده از جدید ترین متدهای روز امکان پذیر می باشد. می توانید سوالات خود را در رابطه با قیمت کاشت ابرو نیز به طور کامل بپرسید.

ادامه مطلب
آبرسانی

کاشت مو

باجدیدترین متدهای روز دنیا

 • کاشت مو با تراکم بالا
 • خط رویش طبیعی
 • استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو
 • با بیش از ۲۵ سال سابقه در کاشت مو
 • مجرب ترین کادر پزشکی
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت مو

کلینیک تخصصی عصر جدید در زمینه کاشت مو دارای پزشکان با مهارت و با تجربه ای می باشد و جهت به دست آوردن نتیجه ایده آل از کاشت مو سعی می ‌کنند در ابتدا به طور کامل میزان استحکام بانک مو را چک کرده پس از آن نیز شدت ریزش مو را بررسی خواهند کرد با توجه به این موارد نیز بهترین روش کاشت مو را یعنی FIT وFUT یا حتی به صورت ترکیبی البته بر اساس تمامی ویژگی ‌های بررسی شده انتخاب خواهد کرد. لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم کلینیک عصر جدید توانسته با توجه به خدمات کامل و بی نظیری که در اختیار متقاضیان خود قرار دهد در رده پیشتازان عرصه پیوند مو قرار بگیرد و در هر زمانی به عنوان بهترین کلینیک عمل کند.
لازم است بار دیگر این نکته را بیان کنیم کلینیک عصر جدید دارای تیم فوق حرفه ای از پزشکان و پیراپزشکان می باشد که از این امکان برخوردار هستند با بهترین کیفیت ممکن و تراکم بالا زیبایی را به مراجعه کنندگان هدیه دهند.
از جمله خدمات فوق العاده ای که این کلینیک می‌تواند در اختیار زیبا جویان قرار دهد کاشت ابرو، کاشت ریش و کاشت مو به صورت کاملاً طبیعی با استفاده از جدیدترین متدهای روز و بهترین دستگاه های ممکن می باشد و تمامی این موارد توسط تیم فوق حرفه‌ ای پزشکان صورت خواهد گرفت.
شما می توانید با مراجعه به این کلینیک از مشاوره های رایگانی که ارائه می دهند برخوردار شده و از تمامی موارد لازم در رابطه با پزشک مورد نظر و همچنین کلینیک عصر جدید مطلع شوید و بار دیگر باید این نکته را بیان کنیم مجموعه بزرگ کلینیک عصر جدید با ارائه خدمات کاملاً تخصصی کاشت مو و ابرو طبیعی توسط پزشکان دوره دیده می توانند پکیج خدماتی کاملی را در اختیار شما زیبا پسندان قرار دهند.
این اطمینان برای تمامی مراجعه ‌کنندگان وجود دارد که کلینیک عصر جدید تمامی مجوزهای لازم را جهت کاشت مو به همراه داشته و با مراجعه به این کلینیک به خوبی می توانید متوجه تمامی موارد گفته شده شوید.

۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

۰۲۱۲۶۴۷۳۳۵۱

۰۹۱۲۲۶۵۸۰۶۰

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی