خدمات کاشت مو طبیعی در کلینیک عصر جدید

پخش ویدیو

کاشت مو طبیعی

بهترین روش کاشت مو طبیعی

ما در کلینیک عصر جدید در تلاشیم تا بهترین خدمات را با به روزترین و مدرنترین امکانات برای شما عزیزان آماده سازیم تا بتوانید پروسه کاشت مو خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.

قیمت کاشت مو

کیفیت بالا و قیمت عالی

سعی داریم تا با حفظ کیفیت کاشت مو، بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر بگیرم تا بتوانید با میزان کیفیتی بالا فرآیند و پروسه کاشت مو خود را انجام دهید.

رزرو آنلاین نوبت

همین حالا رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت مو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

خدمات کاشت مو طبیعی

ریزش مو به عنوان یکی از مشکلات فراگیری می باشد که ممکن است برای بسیاری از افراد حتی زمانی که در سنین پایین نیز قرار دارند به وجود آید و برخلاف باور عموم مردم که فکر می کنند ریزش مو تنها برای آقایان اتفاق می ‌افتد خانم ‌ها نیز در برخی مواقع دچار ریزش مو و حتی نازک شدن مو خواهند شد. البته لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم در طول شبانه روز ریزش ۷۰ تا ۱۰۰ تار مو می ‌تواند طبیعی باشد، اما مطلب ما برای زمانی است که ریزش مو بسیار شدید و دردسر ساز شده باشد که در چنین مواردی ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس افراد شده و روی روابط اجتماعی آن ها تاثیر زیادی بگذارد. امروز در این مقاله قصد داریم برای شما در رابطه با کاشت مو طبیعی مطالبی را بیان کنیم که می تواند بسیار مفید واقع شود دعوت می ‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

هزینه کاشت مو طبیعی
شاید برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده باشد که چرا ریزش مو اتفاق می ‌افتد و در پاسخ باید بیان کنیم یکی از دلایل بسیار روشن آن که می تواند ساده و موقت نیز باشد کمبود ویتامین است و در برخی مواقع نیز ممکن است مشکلات پیچیده ای برای این موضوع وجود داشته باشد، اما در اکثر مواقع نیز یکی از عوامل اصلی ریزش مو می ‌تواند ژنتیک باشد.
در هر صورت عوامل مختلف دیگر مانند رژیم غذایی، استرس، بیماری ها، تغییرات هورمونی یا حتی مصرف برخی داروهای خاص نیز می ‌تواند در ریزش مو نقش داشته باشد.
هنگامی که افراد دچار ریزش مو می شوند در وهله اول سعی می کنند به سراغ درمان های پزشکی مانند مصرف دارو یا حتی استفاده از برخی گیاهان دارویی بروند و این امکان نیز وجود دارد که پس از مدتی هیچ گونه نتیجه مطلوبی هنگام استفاده از این روش ها برای آن ها ایجاد نشود و در نهایت نیز خستگی فرد را به دنبال دارد، در چنین شرایطی استفاده از راه حل های دائمی مانند کاشت مو طبیعی که می تواند نتایج کاملا موفقیت آمیز را به همراه داشته باشد بهترین راه حل می باشد.
لازم به ذکر است این نکته را توضیح دهیم ریزش مو می ‌تواند به صورت تدریجی یا حتی ناگهانی رخ دهد، اما در این میان اگر قصد کاشت مو را دارید باید سعی کنید بیش از هر چیزی مناسب ترین کلینیک را برای این کار انتخاب نمایید. همانطور که اطلاع دارید امروزه تبلیغات بسیار زیاد و متعددی در فضای مجازی در رابطه با کاشت مو به چشم می ‌خورد و این موضوع در حالی است که شما باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان فریب برخی از تکنیک های تقلبی را نخورید.

قیمت کاشت مو طبیعی
به خوبی این نکته را می ‌دانید که در سال ‌های اخیر پیشرفت های بسیار فوق‌العاده و چشمگیری در رابطه با روش های ترمیم و پیوند صورت گرفته و سعی داریم در ادامه در رابطه با بررسی روش های پیوند مو و همچنین مراحل کاشت موی طبیعی برای شما مواردی را بیان کنیم.

کاشت مو طبیعی، تراکم بالا، هزینه، قیمت + مشاوره رایگان:

کاشت مو طبیعی

در این بخش قصد داریم برای شما توضیحات لازم در رابطه با موارد گفته شده را بیان کنیم.

کاشت مو طبیعی به چه صورت انجام خواهد شد؟

هزینه کاشت مو طبیعی

از جمله مورد مهمی که به عنوان یکی از دغدغه ‌های اصلی کاندیدای پیوند فولیکولی در نظر گرفته می ‌شود مراحل مربوط به کاشت موی طبیعی است که در وهله اول باید این نکته را بیان کنیم برای هر متقاضی بسیار مهم و پر اهمیت می باشد که این کار با تراکم بالا صورت بگیرد.
اکثر افراد علاقه دارند تا اطلاعات بسیار کاملی را در رابطه با چگونگی کاشت مو طبیعی به دست آورده و از نحوه چگونگی کاشت نیز مطلع شوند این کار به آن ها کمک می‌ کند تا از استرس به وجود آمده در روز انجام عمل کاسته شود البته باید این نکته را بیان کنیم با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد استفاده از دستگاه ها و روش های بسیار کاربردی جهت انجام کاشت مو طبیعی هستیم، اما در هر صورت مراحل پیوند مو در روش های مختلف یکسان بوده و تفاوتی که بین آن ها وجود دارد تنها مربوط به متدی است که در طی آن سعی می شود گرافت ها از بانک مو برداشته و در محل مورد نظر که دچار ریزش مو شده کاشت شود، اما مراحل کاشت مو طبیعی به صورت زیر دسته بندی خواهد شد.

آماده سازی بانک‌ مو:

رزرو نوبت کاشت مو طبیعی

از جمله مهمترین مرحله‌ ای که جهت انجام کاشت مو طبیعی مد نظر پزشکان قرار می گیرد پیوند فولیکولی مو با آماده سازی بانک مو می باشد که این کار تنها جهت برداشت گرافت ها در نظر گرفته و شروع خواهد شد. در مرحله آماده سازی بانک‌ مو پزشک متخصص می تواند با توجه به صلاحدید خود ناحیه مورد نظر را به طور کامل استریل کرده و سپس از بی ‌حسی موضعی در آن بخش استفاده خواهد کرد. پس از بی‌ حسی کامل بانک ‌مو نوبت به مرحله بعد خواهد رسید.

برداشت گرافت ها از قسمت بانک مو:

در این مرحله به برداشت گرافتها از بانک مو خواهیم رسید همانطور که در مطالب فوق نیز بیان کردیم روش های مختلفی برای کاشت مو در نظر گرفته شده و وجود دارد پس با توجه به این موضوع نیز پزشک برای برداشت گرافت ها در هر روش سبک خاص و مورد نظر خود را به کار می گیرد، اما توجه داشته باشید که برای هر یک از روش های مختلف برداشت گرافت ها به دقت و تخصص کامل و بالایی احتیاج دارد. لازم است این نکته را بیان کنیم که پزشک مورد نظر پس از انجام بررسی ‌های لازم و مشاوره هایی که در اختیار بیمار قرار می ‌دهد، پس از شنیدن تمامی نظرات و انتظاراتی که بیمار به همراه دارد می‌ تواند روش مورد نظر را اعلام کند.

آماده سازی گرافت ها جهت کاشت:

پس از آنکه برداشت گرافت ها از قسمت بانک مو به صورت موفقیت آمیز انجام شد در این مرحله نوبت به آماده‌ سازی آن ها خواهد رسید که این کار برای قسمت کاشت انجام خواهد شد، به همین دلیل نیز پزشکی سعی می ‌کند گرافت ها را با توجه به متد مورد نظر خود زیر میکروسکوپ قوی قرار داده و تمامی آن ها را به صورت تار به تار در آورده و در نهایت نیز آماده کاشت خواهد کرد.

آماده سازی کامل ناحیه کاشت:

پس از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل گفته شده نوبت به آماده سازی ناحیه کاشت رسید و عملیات پیوند مو انجام خواهد شد اما لازم است بگویم که پیش از شروع به کار باید منطقه کاشت نیز همانند بانک مو به صورت کامل آماده سازی شود و برای این کار نیز تکنسین سعی می‌ کند ناحیه مورد نظر را به طور کامل استریل کرده و بی ‌حسی موضعی را نیز در این ناحیه اعمال کند.

انجام مرحله کاشت مو طبیعی:

کاشت مو طبیعی

مرحله آخر از کاشت مو طبیعی شامل انجام عملیات اصلی آن می ‌باشد و در آن سعی می شود کاشت گرافت های آماده سازی شده به طور کامل انجام شود و با اتمام این کار نیز کل پروسه انجام کاشت ‌مو به پایان خواهد رسید. لازم است بار دیگر این نکته را بیان کنیم که فناوری های لازم جهت کاشت مو به طور کامل برای تمامی متقاضیان به کار گرفته می شود، اما در هر صورت روش عمل می ‌تواند برای هر یک از بیماران کاملاً متفاوت باشد و این مورد که چه روشی برای آن ها انتخاب خواهد شد به یک سری عوامل مخصوص بستگی دارد که پزشک آن را به طور کامل برای شما توضیح خواهد داد.
لازم است بار دیگر این نکته را بیان کنیم که برای هر یک از متقاضیان این مورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که کاشت مو در ناحیه مورد نظر با تراکم بالایی انجام شود که این مورد می تواند تاثیر بسیار زیادی در نتیجه مطلوب کاشت مو طبیعی به همراه داشته باشد.
شما می توانید با مراجعه به کلینیک عصر جدید از مشاوره های رایگان پزشک به صورت کامل برخوردار شده و برای شما توضیحات جامعی در رابطه با نحوه چگونگی عمل زیبایی کاشت مو طبیعی و موارد مربوط به آن بیان خواهد شد. همچنین در این کلینیک کاشت ابرو نیز با جدیدترین متد روز انجام شده و در رابطه با قیمت کاشت ابرو نیز موارد لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کاشت مو طبیعی با تراکم بالا:

به این موضوع اشاره کردیم که خواسته اکثر افرادی که قصد انجام پیوند مو را دارند استفاده از تکنیک‌های کاشت مو با تراکم بالا می باشد. البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید که موارد بسیار زیادی می توانند در انجام کاشت مو طبیعی با تراکم بالا تاثیر گذار باشند با توجه به این نکات نیز به شما پیشنهاد می دهیم قبل از اقدام برای کاشت حتماً تحقیقات لازم را در این باره انجام دهید. به طور کلی منظور از تراکم بسیار بالا در کاشت مو طبیعی استفاده از حداکثر تعداد گرافت مویی می باشد که امکان پیوند آن به فرد متقاضی وجود دارد و از لحاظ علمی و پزشکی این رقم با توجه به در نظر گرفتن بانک موی فرد مشخص خواهد شد. پس اگر برخی از کلینیک ها این ادعا را داشتند که با توجه به بانک موی شما می توانند بیش از آنچه که امکان پذیر می باشد در وهله اول حتما نسبت به این موضوع اطمینان کامل را حاصل کنید.

بهترین روش جهت کاشت مو طبیعی با تراکم بالا کدام است؟

به این موضوع نیز اشاره داشتیم که امروزه روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها امکان کاشت مو طبیعی با تراکم خیلی بالا وجود دارد، اما در بین تمامی روش‌ هایی که پزشکان آن ها را به طور کامل برای شما توضیح می دهند استفاده از روش ترکیبی بهترین انتخاب می باشد و اکثراً نیز آن را توصیه می ‌کنند.
این روش معمولاً ترکیبی از دو روش FUT و FIT از که به عنوان بهترین روش کاشت مو طبیعی با تراکم بالا شناخته شده و سعی می شود که از آن استفاده کنند. معمولاً این روش بیشتر برای آن دسته از افرادی در نظر گرفته می ‌شود که ریزش مو و طاسی آن ها از میزان بسیار بالایی برخوردار می باشد.
از جمله مزایای بسیار خاص و فوق ‌العاده‌ای که روش ترکیبی نسبت به سایر روش های کاشت مو طبیعی با تراکم را بالا دارد می توان به صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه بسیار مناسب آن اشاره کرد همچنین این اطمینان نیز وجود دارد که از موفقیت بسیار بالایی نیز برخوردار باشد و همچنین نتیجه مطلبوب و رضایت بخشی را نیز به دنبال دارد.

هزینه کاشت مو طبیعی با تراکم بالا:

در رابطه با هزینه کاشت مو با تراکم بالا نیز باید بیان کنیم که عوامل بسیار زیادی در هزینه نهایی آن تاثیر گذار می باشد که از جمله موارد مهم مربوط به آن می ‌توان به قوی یا ضعیف بودن بانک مو، میزان طاسی و همچنین میزان تراکم درخواستی که توسط بیمار ارائه می‌ شود، دستمزد پزشک، قیمت کلینیک با توجه به در نظر گرفتن تمامی خدمات ارائه داده شده و چندین موارد مختلف دیگر اشاره کرد. با توجه به این موضوع نیز پیشنهاد می ‌دهیم پیش از هر کاری کلینیک مورد نظر مراجعه کرده و درخواست مشاوره داشته باشید تا در طی این مشاوره پزشک بتواند بهترین و مناسب ترین روش را برای شما ارائه دهد. در کلینیک عصر جدید این مشاوره ها به صورت کاملاً رایگان برگزار شده و پزشکان متخصص ما تلاش خود را می ‌کنند تا با معقول ترین هزینه پیوند موی با کیفیت را برای متقاضی انجام دهند.

سخن پایانی:

همانطور که ملاحظه کردید در رابطه با کاشت مو طبیعی برای شما مواردی را بیان کردیم و به توضیح این موضوع پرداختیم که مهم ترین نکته در کاشت مو و همچنین دریافت نتیجه مطلوب می تواند انتخاب کلینیک مناسب باشد که ما باز هم به شما پیشنهاد می دهیم کلینیک عصر جدید را در اولویت خود برای انجام این عمل زیبایی قرار دهید چرا که متخصصان این کلینیک سعی می ‌کنند از جدیدترین متدهای روز و دستگاه های فوق العاده پیشرفته برای عمل پیوند مو استفاده کنند همچنین این امکان فراهم شده تا در طی مشاوره هایی که در اختیار شما قرار می گیرد به طور کامل از هزینه انجام کاشت مو مطلع شوید.

ادامه مطلب
آبرسانی

کاشت مو

باجدیدترین متدهای روز دنیا

  • کاشت مو با تراکم بالا
  • خط رویش طبیعی
  • استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو
  • با بیش از ۲۵ سال سابقه در کاشت مو
  • مجرب ترین کادر پزشکی
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

۰۲۱۲۶۴۷۳۳۵۱

۰۹۱۲۲۶۵۸۰۶۰

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت مو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی