خدمات کاشت مو طبیعی در کلینیک عصر جدید

نمایش ویدیو درباره هزینه کاشت مو طبیعی

کاشت مو طبیعی

بهترین روش کاشت مو طبیعی

ما در کلینیک عصر جدید در تلاشیم تا بهترین خدمات را با به روزترین و مدرنترین امکانات برای شما عزیزان آماده سازیم تا بتوانید پروسه کاشت مو خود را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید.

قیمت کاشت مو

کیفیت بالا و قیمت عالی

سعی داریم تا با حفظ کیفیت کاشت مو، بهترین قیمت را برای شما عزیزان در نظر بگیرم تا بتوانید با میزان کیفیتی بالا فرآیند و پروسه کاشت مو خود را انجام دهید.

رزرو آنلاین نوبت

همین حالا رزرو کنید

شما میتوانید جهت رزرو نوبت کاشت مو، همین حالا از طریق شماره های درج شده در وبسایت یا فرم قرار گرفته شده در همین صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما در اسرع وقت تماس حاصل فرمایند.

کاشت مو طبیعی تراکم بالا (مراحل، تعداد جلسات و مزایا + عکس)

ریزش مو به عنوان یکی از مشکلات فراگیری می باشد که ممکن است برای بسیاری از افراد حتی زمانی که در سنین پایین نیز قرار دارند، به وجود آید. برخلاف باور عموم مردم که فکر می کنند ریزش مو تنها برای آقایان اتفاق می ‌افتد، خانم ‌ها نیز در برخی مواقع دچار ریزش مو و حتی نازک شدن مو خواهند شد. البته لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم در طول شبانه روز ریزش ۷۰ تا ۱۰۰ تار مو می ‌تواند طبیعی باشد. زمانی که ریزش مو بسیار شدید و دردسر ساز شده باشد که در چنین مواردی ممکن است باعث کاهش اعتماد به نفس افراد شده و روی روابط اجتماعی آن ها تاثیر زیادی بگذارد، باید بدنبال راه حلی برای این مشکل بود. در این مطلب قرار است برای شما در رابطه با کاشت مو طبیعی مطالبی را بیان کنیم که می تواند بسیار مفید واقع شود. دعوت می ‌کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای با ما همراه باشید.

خدمات کاشت مو طبیعی
شاید برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده باشد که چرا ریزش مو اتفاق می ‌افتد و در پاسخ باید بیان کنیم، یکی از دلایل بسیار روشن آن که می تواند ساده و موقت نیز باشد، کمبود ویتامین است. در برخی مواقع نیز ممکن است مشکلات پیچیده ای برای این موضوع وجود داشته باشد. اما در اکثر مواقع نیز یکی از عوامل اصلی ریزش مو می ‌تواند ژنتیک باشد.
در هر صورت عوامل مختلف دیگر مانند رژیم غذایی، استرس، بیماری ها، تغییرات هورمونی یا حتی مصرف برخی داروهای خاص نیز می ‌تواند در ریزش مو نقش داشته باشد.
هنگامی که افراد دچار ریزش مو می شوند در وهله اول سعی می کنند به سراغ درمان های پزشکی مانند مصرف دارو یا حتی استفاده از برخی گیاهان دارویی بروند و این امکان نیز وجود دارد که پس از مدتی هیچ گونه نتیجه مطلوبی هنگام استفاده از این روش ها برای آن ها ایجاد نشود و در نهایت نیز خستگی فرد را به دنبال دارد، در چنین شرایطی استفاده از راه حل های دائمی مانند کاشت مو طبیعی که می تواند نتایج کاملا موفقیت آمیز را به همراه داشته باشد بهترین راه حل می باشد.
لازم به ذکر است این نکته را توضیح دهیم ریزش مو می ‌تواند به صورت تدریجی یا حتی ناگهانی رخ دهد، اما در این میان اگر قصد کاشت مو را دارید باید سعی کنید بیش از هر چیزی مناسب ترین کلینیک زیبایی را برای این کار انتخاب نمایید. همانطور که اطلاع دارید امروزه تبلیغات بسیار زیاد و متعددی در فضای مجازی در رابطه با کاشت مو به چشم می ‌خورد و این موضوع در حالی است که شما باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان فریب برخی از تکنیک های تقلبی را نخورید.

نحوه انجام کاشت مو طبیعی
به خوبی این نکته را می ‌دانید که در سال ‌های اخیر پیشرفت های بسیار فوق‌العاده و چشمگیری در رابطه با روش های ترمیم و پیوند صورت گرفته و سعی داریم در ادامه در رابطه با بررسی روش های پیوند مو و همچنین مراحل کاشت موی طبیعی برای شما مواردی را بیان کنیم.

کاشت مو طبیعی به چه صورت انجام می شود؟

هزینه کاشت مو طبیعی

از جمله مورد مهمی که به عنوان یکی از دغدغه ‌های اصلی کاندیدای پیوند فولیکولی در نظر گرفته می ‌شود مراحل مربوط به کاشت موی طبیعی است که در وهله اول باید این نکته را بیان کنیم برای هر متقاضی بسیار مهم و پر اهمیت می باشد که این کار با تراکم بالا صورت بگیرد.
اکثر افراد علاقه دارند تا اطلاعات بسیار کاملی را در رابطه با چگونگی کاشت مو طبیعی به دست آورده و از نحوه چگونگی کاشت نیز مطلع شوند این کار به آن ها کمک می‌ کند تا از استرس به وجود آمده در روز انجام عمل کاسته شود البته باید این نکته را بیان کنیم با توجه به پیشرفت تکنولوژی شاهد استفاده از دستگاه ها و روش های بسیار کاربردی جهت انجام کاشت مو هستیم، اما در هر صورت مراحل پیوند مو در روش های مختلف یکسان بوده و تفاوتی که بین آن ها وجود دارد تنها مربوط به متدی است که در طی آن سعی می شود گرافت ها از بانک مو برداشته و در محل مورد نظر که دچار ریزش مو شده کاشت شود، اما مراحل کاشت مو طبیعی به صورت زیر دسته بندی خواهد شد.

آماده سازی بانک‌ مو

آماده سازی بانک مو برای کاشت مو طبیعی

از جمله مهمترین مرحله‌ ای که جهت انجام کاشت مو طبیعی مد نظر پزشکان قرار می گیرد پیوند فولیکولی مو با آماده سازی بانک مو می باشد که این کار تنها جهت برداشت گرافت ها در نظر گرفته و شروع خواهد شد. در مرحله آماده سازی بانک‌ مو پزشک متخصص می تواند با توجه به صلاحدید خود ناحیه مورد نظر را به طور کامل استریل کرده و سپس از بی ‌حسی موضعی در آن بخش استفاده خواهد کرد. پس از بی‌ حسی کامل بانک ‌مو نوبت به مرحله بعد خواهد رسید.

برداشت گرافت ها از قسمت بانک مو

در این مرحله به برداشت گرافتها از بانک مو خواهیم رسید همانطور که در مطالب فوق نیز بیان کردیم روش های مختلفی برای کاشت مو در نظر گرفته شده و وجود دارد پس با توجه به این موضوع نیز پزشک برای برداشت گرافت ها در هر روش سبک خاص و مورد نظر خود را به کار می گیرد، اما توجه داشته باشید که برای هر یک از روش های مختلف برداشت گرافت ها به دقت و تخصص کامل و بالایی احتیاج دارد. لازم است این نکته را بیان کنیم که پزشک مورد نظر پس از انجام بررسی ‌های لازم و مشاوره هایی که در اختیار بیمار قرار می ‌دهد، پس از شنیدن تمامی نظرات و انتظاراتی که بیمار به همراه دارد می‌ تواند روش مورد نظر را اعلام کند.

آماده سازی گرافت ها جهت کاشت

پس از آنکه برداشت گرافت ها از قسمت بانک مو به صورت موفقیت آمیز انجام شد در این مرحله نوبت به آماده‌ سازی آن ها خواهد رسید که این کار برای قسمت کاشت انجام خواهد شد، به همین دلیل نیز پزشکی سعی می ‌کند گرافت ها را با توجه به متد مورد نظر خود زیر میکروسکوپ قوی قرار داده و تمامی آن ها را به صورت تار به تار در آورده و در نهایت نیز آماده کاشت خواهد کرد.

آماده سازی کامل ناحیه کاشت

پس از پشت سر گذاشتن تمامی مراحل گفته شده نوبت به آماده سازی ناحیه کاشت رسید و عملیات پیوند مو انجام خواهد شد اما لازم است بگویم که پیش از شروع به کار باید منطقه کاشت نیز همانند بانک مو به صورت کامل آماده سازی شود و برای این کار نیز تکنسین سعی می‌ کند ناحیه مورد نظر را به طور کامل استریل کرده و بی ‌حسی موضعی را نیز در این ناحیه اعمال کند.

مراحل کاشت مو طبیعی

مراحل کاشت مو طبیعی

مرحله آخر از کاشت مو طبیعی شامل انجام عملیات اصلی آن می ‌باشد و در آن سعی می شود کاشت گرافت های آماده سازی شده به طور کامل انجام شود و با اتمام این کار نیز کل پروسه انجام کاشت ‌مو به پایان خواهد رسید. لازم است بار دیگر این نکته را بیان کنیم که فناوری های لازم جهت کاشت مو به طور کامل برای تمامی متقاضیان به کار گرفته می شود، اما در هر صورت روش عمل می ‌تواند برای هر یک از بیماران کاملاً متفاوت باشد و این مورد که چه روشی برای آن ها انتخاب خواهد شد به یک سری عوامل مخصوص بستگی دارد که پزشک آن را به طور کامل برای شما توضیح خواهد داد.
لازم است بار دیگر این نکته را بیان کنیم که برای هر یک از متقاضیان این مورد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد که کاشت مو در ناحیه مورد نظر با تراکم بالایی انجام شود که این مورد می تواند تاثیر بسیار زیادی در نتیجه مطلوب کاشت مو طبیعی به همراه داشته باشد.
شما می توانید با مراجعه به کلینیک عصر جدید از مشاوره های رایگان پزشک به صورت کامل برخوردار شده و برای شما توضیحات جامعی در رابطه با نحوه چگونگی عمل زیبایی کاشت مو طبیعی و موارد مربوط به آن بیان خواهد شد. همچنین در این کلینیک کاشت ابرو نیز با جدیدترین متد روز انجام شده و در رابطه با قیمت کاشت ابرو نیز موارد لازم در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

کاشت مو طبیعی با تراکم بالا

به این موضوع اشاره کردیم که خواسته اکثر افرادی که قصد انجام پیوند مو را دارند استفاده از تکنیک‌های کاشت مو با تراکم بالا می باشد. البته این مورد را نیز در نظر داشته باشید که موارد بسیار زیادی می توانند در انجام کاشت مو طبیعی با تراکم بالا تاثیر گذار باشند با توجه به این نکات نیز به شما پیشنهاد می دهیم قبل از اقدام برای کاشت حتماً تحقیقات لازم را در این باره انجام دهید. به طور کلی منظور از تراکم بسیار بالا در کاشت مو طبیعی استفاده از حداکثر تعداد گرافت مویی می باشد که امکان پیوند آن به فرد متقاضی وجود دارد و از لحاظ علمی و پزشکی این رقم با توجه به در نظر گرفتن بانک موی فرد مشخص خواهد شد. پس اگر برخی از کلینیک ها این ادعا را داشتند که با توجه به بانک موی شما می توانند بیش از آنچه که امکان پذیر می باشد در وهله اول حتما نسبت به این موضوع اطمینان کامل را حاصل کنید.

بهترین روش جهت کاشت مو طبیعی با تراکم بالا کدام است؟

به این موضوع نیز اشاره داشتیم که امروزه روش های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن ها امکان کاشت مو طبیعی با تراکم خیلی بالا وجود دارد، اما در بین تمامی روش‌ هایی که پزشکان آن ها را به طور کامل برای شما توضیح می دهند استفاده از روش ترکیبی بهترین انتخاب می باشد و اکثراً نیز آن را توصیه می ‌کنند.
این روش معمولاً ترکیبی از دو روش FUT و FIT از که به عنوان بهترین روش کاشت مو طبیعی با تراکم بالا شناخته شده و سعی می شود که از آن استفاده کنند. معمولاً این روش بیشتر برای آن دسته از افرادی در نظر گرفته می ‌شود که ریزش مو و طاسی آن ها از میزان بسیار بالایی برخوردار می باشد.
از جمله مزایای بسیار خاص و فوق ‌العاده‌ای که روش ترکیبی نسبت به سایر روش های کاشت مو طبیعی با تراکم را بالا دارد می توان به صرفه جویی در زمان و همچنین هزینه بسیار مناسب آن اشاره کرد همچنین این اطمینان نیز وجود دارد که از موفقیت بسیار بالایی نیز برخوردار باشد و همچنین نتیجه مطلبوب و رضایت بخشی را نیز به دنبال دارد.

تعرفه کاشت مو طبیعی چقدر است؟

در رابطه با هزینه کاشت مو با تراکم بالا نیز باید بیان کنیم که عوامل بسیار زیادی در هزینه نهایی آن تاثیر گذار می باشد که از جمله موارد مهم مربوط به آن می ‌توان به قوی یا ضعیف بودن بانک مو، میزان طاسی و همچنین میزان تراکم درخواستی که توسط بیمار ارائه می‌ شود، دستمزد پزشک، قیمت کلینیک با توجه به در نظر گرفتن تمامی خدمات ارائه داده شده و چندین موارد مختلف دیگر اشاره کرد. با توجه به این موضوع نیز پیشنهاد می ‌دهیم پیش از هر کاری کلینیک مورد نظر مراجعه کرده و درخواست مشاوره داشته باشید تا در طی این مشاوره پزشک بتواند بهترین و مناسب ترین روش را برای شما ارائه دهد. در کلینیک عصر جدید این مشاوره ها به صورت کاملاً رایگان برگزار شده و پزشکان متخصص ما تلاش خود را می ‌کنند تا با معقول ترین هزینه پیوند موی با کیفیت را برای متقاضی انجام دهند.

آزمایشات ضروری قبل از کاشت مو طبیعی

یکی از مهم ترین کارهایی که باید قبل از هر عملی صورت پذیرد انجام آزمایشات مرتبط با آن عمل است. درست است که کاشت مو یک عمل سبک و بدون بیهوشی است ولی باید قبل از انجام آن آزمایشاتی مختلفی را انجام داد. این آزمایشات به این دلیل انجام می شوند تا سلامت فرد برای انجام عمل مورد بررسی و تایید قرار گیرد. در سمت مقابل برخی بیماری ها هستند که به علت تماس فرد با خون آلوده به بدن منتقل می شوند که از این جهت ممکن است سلامت پزشک معالج تحت تاثیر قرار بگیرد.

به طور کلی قبل از انجام عمل کاشت برخی آزمایشات هستند که باید حتما آن ها را انجام داد. از جمله مهم ترین این آزمایشات تست انعقاد خون است. برای مثال در افرادی که مشکل انعقاد خون دارند ممکن است خونریزی بعد از عمل قطع نشود و مشکل بزرگی ایجاد کند. در پایان پزشک معالج بر اساس وضعیت شما برخی آزمایشات را تجویز خواهد نمود که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • تست HCV Ab
 • تست HBS Ag
 • آزمایش بیهوشی
 • آزمایش چربی تری گلیسرید
 • تست HIV
 • تست CBC
 • تست FBS

در نظر داشته باشید، نیازی نیست که تک تک آزمایشات بالا انجام شوند. این که چه تعداد از آزمایشات بالا برای شما تجویز شوند به وضعیت سلامت جسمی و پوست شما بستگی دارد. ممکن است آزمایشی برای شما تجویز شود که در لیست بالا وجود نداشته باشد. پس در این زمینه باید به پزشک خود اعتماد نموده و بر اساس نظر ایشان تست های تجویز شده را انجام دهید.

محدودیت های کاشت مو طبیعی

عمل پیوند مو جزء عمل های سبک می باشد. با این حال ممکن است برخی افراد برای کاشت مو با محدودیت هایی مواجه شوند. این محدودیت ها به دو دسته تقسیم می شوند. دسته اول محدودیت های مرتبط با فرد مراجعه کننده و دسته دوم نیز محدودیت های مرتبط با تکنیک های کاشت مو هستند.

محدودیت های کاشت مو مرتبط با مراجعه کننده

محدودیت های کاشت مو طبیعی

 • بانک مو ضعیف است

یکی از بزرگترین دغدغه ها و محدودیت هایی که برای برخی افراد وجود دارد بانک موی ضعیف است. البته روش های نوین کاشت مو توانسته اند تا حد بسیار زیادی این محدودیت را رفع نمایند اما با این وجود همچنان یکی از دغدغه های افرادی متقاضی کاشت مو است.

 • عدم کیفیت موهای قابل برداشت از ناحیه بانک مو

برای آن که موهای کاشته شده رشد خوبی داشته باشند و به تراکم خوبی دست پیدا کنند، لازم است تا موهای ناحیه بانک مو کیفیت بالایی داشته باشند. هرچه موها نازک تر باشند و از سلامت خوبی نیز برخوردار نباشند، نتیجه کاشت نامطلوب تر خواهد بود.

 • گسترش منطقه طاسی

باید در نظر بگیرید که تعداد موهای قابل برداشت محدود است و نمی توان بی نهایت مو از ناحیه بانک مو برداشت نمود. به همین دلیل هرچه قسمت طاسی سر گسترده تر باشد تراکم موهای کاشته شده پس از کاشت کمتر خواهد بود.

 • محدودیت های مرتبط با تکنیک های کاشت مو

از مهم ترین محدودیت های موجود در اینجا، محدودیت در تعداد جلسات کاشت است. باید بدانید که نمی توان بیش از مقدار مشخصی مو از محل بانک مو برداشت نمود.

محدودیت دیگر، نوع روش های موجود می باشد. به عنوان مثال ممکن است برخی روش ها کارایی بسیار خوبی داشته باشند اما نتوان از آن روش برای بعضی از افراد متقاضی استفاده نمود. در واقع یک روش مشخص پاسخگوی نیاز تمام افراد نیست.

انواع روش های کاشت مو طبیعی

به طور کلی روش های کاشت مو به دو دسته تهاجمی و کم تهاجمی دسته بندی می شود. روش تهاجمی که به عنوان روش FUT  نیز شناخته می شود از روش های سنتی کاشت مو است که این روز ها کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. در سمت مقابل مجموعه ای از روش های کم تهاجمی کاشت مو طبیعی وجود دارد که عوارض خاصی برای شما به همراه نداشته و با عاری از هرگونه جای بخیه می باشند.

 • روش های تهاجمی

در این روش که از روش های قدیمی کاشت مو است، بخش هایی از قسمت پشت سر و یا بانک مو را به همراه پوست سر جدا کرده و پس از آماده سازی پوست به محلی که دچار طاسی شده پیوند می زدند. این روش روشی است که همراه با بیهوشی بوده و عوارض زیادی نسبت به روش های کم تهاجمی دارد. از جمله عوارض آن می توان به خونریزی زیاد، به جای ماندن جای بخیه ها، ورم پوست سر و افزایش مدت زمان نقاهت اشاره نمود.

 • روش های کم تهاجمی

همانطور که گفته شد روش های کم تهاجمی مجموعه ای از روش های کاشت مو هستند که عاری از هرگونه درد و خونریزی می باشند. هر یک از این روش ها خواص و ویژگی های خاص خود را دارا هستند. به طور کلی در روش های کم تهاجمی نیاز برداشتن یک لایه از پوست سر و بخیه زدن آن وجود ندارد و در تمام این روش ها سوراخ های بسیار ریزی در سر ایجاد می شود که نیازی به بخیه زدن ندارند و پس از مدت کوتاهی دوران نقاهت نیز به اتمام می رسد. از جمله روش های کم تهاجمی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • کاشت مو به روش FIT

این روش یکی از روش هایی است که امروزه در بسیاری از مراکز زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. کاشت مو به روش FIT برای برداشت و کاشت فولیکول های مو از میکرو پیوند استفاده می شود. استفاده از میکروپیوند باعث می شود تا تراکم موها پس از کاشت از وضعیت مطلوبی برخوردار باشد.

 • کاشت مو به روش SUT

این روش از پیوند مو یکی از روش های جدید در این زمینه است. در کاشت مو به روش SUT از استخراج فولیکول ها برای پیوند زدن آن ها استفاده می شود. در این روش فولیکول ها به صورت تکی و جداگانه کاشته می شوند که تراکم خوبی خواهد داشت.

 • کاشت مو به روش میکروگرافت

این روش از قسمت هایی از موی سر استفاده می نمایند که فولیکول های وضعیت خوبی داشته باشند. کاشت مو به روش میکروگرافت به منظور برداشت و کاشت فولیکول ها از ابزار های اتوماتیک و کاملا برقی استفاده می شود که دقت انجام کار افزایش چشم گیری خواهد داشت.

 • کاشت مو به روش BHT

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که بانک موی ضعیفی دارید به شما پیشنهاد می کنیم از این روش درمانی استفاده کنید. در واقع در کاشت مو به روش BHT می توان از مو های قسمت سینه، ران، ریش و سبیل برای پیوند استفاده کرد که مشکل افراد دارای بانک موی ضعیف را تا حد زیادی حل کرده است.

 • کاشت مو به روش DHI

این روش یکی از روش هایی است که امروزه در کلینیک هایی زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. در کاشت مو به روش DHI از میکرو پانچ هایی با قطری در حدود میلی متر استفاده می شود که باعث می شود تراکم موها پس از کاشت از وضعیت مطلوبی بر خوردار داشته باشد.

 • کاشت مو به روش FUE

این روش از کاشت مو طبیعی را می توان اساس بسیاری از روش های کم تهاجمی در نظر گرفت. در هنگام کاشت مو به روش FUE از پانچ های دستی با قطر بسیار کمی استفاده می شود که آسیب اندکی به پوست سر وارد می کنند و از دقت خوبی برخوردار هستند. این پانچ های به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرند و ممکن است خطاهایی از سمت پزشک صورت گیرد که در نهایت تراکم و خط رویش موها از حالت طبیعی خارج شود.

 • کاشت مو به روش Super FUE

این روش به گونه ای تکمیل کننده روش FUE است. در کاشت مو به روش Super FUE از ابزارهایی استفاده می شود که دخالت پزشک را به حداقل می رساند و باعث حذف خطاهای انسانی می شود.

 • کاشت مو به روش Micro FIT

در کاشت مو به روش Micro FIT از کاشت مو گرافت ها به وسیله ابزاری با قطی برابر با ۰.۶ میلی متر برداشه می شوند. به همین جهت سوراخ های ایجاد شده بر روی پوست سر بسیار اندک بوده و جراحات حاصله عمیق نخواهند بود.

کاشت مو طبیعی چند ساعت طول می کشد؟

به طور کلی نمی توان یک زمان مشخص را برای کاشت مو در نظرگرفت. مدت زمان کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان گفت مهم ترین آن ها تعداد گرفت های مورد نیاز برای کاشت مو باشد. از جمله عواملی که بر مدت زمان کاشت مو اثر می گذارند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • تعداد گرافت های مورد نیاز

هر چه میزان طاسی سر شما گسترده تر باشد برای آن که به تراکم خوبی دست پیدا کنید به تعداد گرافت های بیشتری برای پیوند نیاز دارید. همین موضوع باعث افزایش مدت زمان استخراج و پیوند گرافت ها می شود.

 • روش مورد استفاده

امروزه روش های مختلفی برای کاشت مو وجود دارند. هریک از این روش های ویژگی های خاص خود را دارند. به طور کلی روش های جدید مورد استفاده سرعت و دقت در پیوند مو را افزایش داده اند.

 • تخصص و تجربه پزشک

از مهم ترین موضوعاتی که بر روی کیفیت و سرعت کاشت مو شما اثرگذار خواهد بود تخصص و تجربه پزشک است. هرچه پزشک شما تجربه بیشتری در این کار داشته باشد طبیعتا سرعت و دقت انجام کار افزایش پیدا خواهد کرد.

 • ابزار های مورد استفاده

استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته در هر کاری سرعت و دقت انجام کار را افزایش می دهد. در پیوند مو نیز هرچه از ابزار های جدید و به روز استفاده شود، سرعت انجام کار افزایش پیدا کرده و خطاهای انسانی نیز کاهش پیدا می کند. به عنوان مثال مدت زمان کاشت مو به روش SUT بسیار کم تر از کاشت مو به روش FUE است، زیرا در کاشت به روش SUT از تجهیزات اتوماتیک و پیشرفته ای استفاده می شود.

به طور کلی باید بدانید که افرادی که دارای طاسی گسترده هستند به ۲ الی ۴ جلسه برای کاشت مو نیاز دارند. اما برای افرادی که طاسی متوسط دارند معمولا در یک جلسه ۶ تا ۹ ساعته می توان گرافت های مورد نیاز را پیوند زد. یعنی می توان نتیجه گرفت که حداکثر مدت زمان کاشت مو در یک جلسه در حدود ۹ ساعت است.

نکات قبل از کاشت مو طبیعی

همانند هر عمل دیگری، قبل از عمل کاشت مو نیز شما باید آماده سازی های لازم را انجام دهید. اگر آماده سازی ها به درستی صورت نگیرد موجب می شود تا کاشت مو به موفقیت همراه نبوده و باعث شود فرد متقاضی روحیه خود را از دست بدهد. از جمله اقدامات قبل از کاشت مو طبیعی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • در ابتدا این موضوع را به طور کامل مشخص کنید که آیا به کاشت مو نیاز دارید یا خیر.
 • کلینیک و پزشک مورد اعتماد خود را انتخاب کنید.
 • قبل از هر اقدامی تحقیقاتی در ارتباط با روش های کاشت و مزایا و معایب آن انجام دهید.
 • پس از مشورت با پزشک بهترین روش را بر اساس ویژگی های پوست سر و موهای خود انتخاب کنید.
 • از چند هفته قبل از کاشت مصرف نوشیدنی های الکلی، سیگار و قلیان را متوقف کنید.
 • در صورتی که بیماری های زمینه ای دارید مانند قند خون و فشار خون دارید حتما پزشک خود را مطلع سازید.
 • در صورتی که داروهای غلظت خون و یا آسپرین مصرف می کنید باید مصرف آن ها تحت نظارت پزشک باشد.
 • موهای خود را مطابق با نظر پزشک برای جلسه کاشت آماده سازی کنید.
 • سعی از مکمل های غذایی استفاده نکنید و غذاهای حاوی ویتامین ها را در برنامه غذایی خود قرار دهید.

شامپو مناسب برای بعد از کاشت مو طبیعی

باید بدانید یکی از مراحل بسیار مهم در فرآیند کاشت مو و رشد موهای کاشته شده مراقبت های بعد از پیوند است. از مهم ترین موارد مراقبت های بعد از پیوند مو استفاده از شامپو مناسب است. به طور کلی مراقبت های بعد از کاشت مو نه تنها باعث کاهش دورن نقاهت شما می شود بلکه تقویت فولیکول ها را به همراه داشته و رشد موها بعد از کاشت به سرعت بیشتری انجام می شود.

شما نیاز دارید تا پس از کاشت تمام کار هایی که باعث تقویت فولیکول ها می شود را انجام دهید. از جمله این کارها استفاده از شامپو مناسب می باشد. شامپو مناسب بعد از کاشت مو شامپویی است که مواد شیمایی موجود در آن اندک بوده تا آسیبی به فولیکول های کاشته شده نرساند. در روز های ابتدایی بعد از کاشت فولیکول ها بسیار حساس و آسیب پذیر هستند و مواد شیمایی موجود در شامپو های معمولی به شدت به آن ها آسیب می زند.

معمولا پزشک معالج با در نظر گرفتن وضعیت مو های شما و برخی پارامتر ها شامپو مناسب را برای شما تجویز خواهد نمود. این پارامتر ها شامل:

 • پی اچ مناسب شامپو برای موی سر شما
 • لیپوزیم و آنتی اکسیدان موجود در شامپو
 • چربی و میزان شوره موی سر
 • ترکیبات شیمیایی موجود در شامپو

بعد از کاشت مو به منظور تقویت فولیکول های کاشته شده شما باید تا انتهای دوران نقاهت خود از شامپو های مناسب استفاده کنید. دوران نقاهت نیز برای تمام افراد یکسان نبوده و به وضعیت موهای شما بستگی دارد. به طور کلی می توان گفت نیاز است تا به مدت ۳ تا ۵ هفته بعد از کاشت از شامپو های مخصوص برای شستشوی موهای خود استفاده کنید.

از جمله شامپو های مناسب برای بعد از کاشت مو می توان به شامپو بچه اشاره کرد. شامپو بچه یکی از شامپو های ارزان قیمت بازار است که مقدار مواد شیمیایی موجود در آن نیز بسیار اندک بوده که می تواند گزینه خوبی برای موهای کاشته شده باشد.

همانطور که ملاحظه کردید در رابطه با کاشت مو طبیعی برای شما مواردی را بیان کردیم و به توضیح این موضوع پرداختیم که مهم ترین نکته در کاشت مو و همچنین دریافت نتیجه مطلوب می تواند انتخاب کلینیک مناسب باشد که ما باز هم به شما پیشنهاد می دهیم کلینیک عصر جدید را در اولویت خود برای انجام این عمل زیبایی قرار دهید چرا که متخصصان این کلینیک سعی می ‌کنند از جدیدترین متدهای روز و دستگاه های فوق العاده پیشرفته برای عمل پیوند مو استفاده کنند همچنین این امکان فراهم شده تا در طی مشاوره هایی که در اختیار شما قرار می گیرد به طور کامل از هزینه انجام کاشت و دیگر خدمات نظیر کاشت ابرو مطلع شوید.

ادامه مطلب
آبرسانی

کاشت مو

باجدیدترین متدهای روز دنیا

 • کاشت مو با تراکم بالا
 • خط رویش طبیعی
 • استفاده از جدیدترین روش های کاشت مو
 • با بیش از ۲۵ سال سابقه در کاشت مو
 • مجرب ترین کادر پزشکی
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

۰۲۱۲۶۴۷۳۳۵۱

۰۹۱۲۲۶۵۸۰۶۰

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت مو

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی