لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

بهترین روش لیزر موهای زائد

در کلینیک عصر جدید سعی داریم با جدید ترین متودهای روز دنیا فرآیند لیزر موهای زائد را به صورت اصولی برای شما انجام دهیم. شما میتوانید بهترین خدمات لیزر را از ما دریافت کنید.

رزرو نوبت آنلاین 

همین حالا رزرو کنید.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت برای دریافت خدمات لیزر موهای زائد همین حالا از طریق سایت اقدام نمایید و فرم مربوط به رزرو آنلاین را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان قبل از رزرو نوبت

با توجه به اینکه ممکن است قبل از اقدام به لیزر موهای زائد، سوالاتی برای شما پیش آمده باشد، شما میتوانید از طریق شماره های درج شده داخل سایت با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات لیزر موهای زائد

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

لیزر موهای زائد

 • تمیز کردن کامل پوست
 • ماسک صورت
 • بخار پاکسازی
 • ماساژ صورت
 • درمان با فلوراید
 • ماسک یخی
 • با محیطی آرامش بخش
 • و...
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور وجودی

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

لیزر موهای زائد (مزایا، مراحل و رفع دائمی موهای زائد + عکس)

لیزر موهای زائد از جدیدترین متدها و روش های روز دنیا برای از بین بردن موهای زائدی است که به صورت ناخواسته در بدن انسان رشد می کنند و موجب اذیت و آزار وی می گردند. این متد با قابلیت های بی نظیری که دارد می تواند به صورت دائمی موهای زائد بدن را از بین برده و به این طریق شرایط بسیار مطلوبی را برای شما رقم بزند. طی سالیان اخیر، افراد بسیاری متقاضی حذف موهای زائد بدن خود با استفاده از متد لیزر موهای زائد بوده اند. چرا که این متد هیچگونه درد و یا ناراحتی به همراه نداشته و با توجه به پیشرفت هایی که در حوزه تولید دستگاه های لیزرتراپی صورت پذیرفته اند، می توان تجهیزاتی را شاهد بود که از قدرت بالایی برای حذف این موها برخوردار می باشند.
لیزر شرایطی را برای شما فراهم می کند که برای همیشه از شر موهای زائد بدن خود خلاص شوید اما چگونه ؟ اگر با ساختار این متد آشنایی داشته باشید می‌دانید که از پالس های قدرتمند نوری استفاده نموده و فولیکول های مو را تحت تاثیر خود قرار می دهد. این پالس ها پس از انتقال به بافت های پوستی به حرارت تبدیل شده و فولیکول های مو را که عامل رشد موهای بدن می باشند را می سوزانند. از بین بردن این فولیکول ها موجب می گردد تا رشد موهای بدن شما برای همیشه قطع گردد اما در صورتی که بتوانید از یک مرکز لیزر معتبر و مجرب کمک گیرید. در حال حاضر مراکز بسیاری را می توان مشاهده نمود که با عنوان کلینیک لیزر موهای زائد بدن فعالیت دارند اما نمی توان تمام این مراکز را معتبر دانست به همین جهت توصیه داریم در انتخاب این مراکز دقت کنید.

لیزر موهای زائد بدن به صورت دائمی و قطعی

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد بدن را با عنوان پرتوهای نوری نیز می شناسند که این پرتو دارای انرژی بسیار بالایی بوده و با بهره‌گیری از ویژگی های فیزیکی خود قادرند تا اثرات بی نظیری را بر روی رشد موهای زائد بدن داشته باشند. این روزها علاوه بر علم پزشکی، از این پرتوها در صنایع مختلف نیز استفاده می گردد. چرا که کاربردهای خاصی داشته و تنها محدود به حذف موهای زائد بدن نمی شوند. در حال حاضر این متد از فناوری های مختلفی برای رفع دائمی موهای زائد بدن استفاده می کند که هرکدام از این فناوری ها ویژگی های خاص خود را دارند. اما به طور کلی با یک هدف مورد استفاده قرار می گیرند.

اگر بخواهیم به طور اجمالی یکی از این فناوری ها را نام ببریم، می توان الکساندریت را نام برد که این روزها طرفداران بسیار زیادی داشته و به طور گسترده ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد. توجه داشته باشد الکساندریت با قدرت بسیار بالای خود بیشتر برای افرادی مناسب است که دارای پوست هایی روشن هستند و عامل هایی که موجب تفاوت در این فناوری ها می شوند، خواص فیزیکی لیزرها هستند که با عنوان فرکانس و طول موج شناخته می شوند.
از لیزر موهای زائد با عنوان یک روش دائمی یاد می شود چرا که ساختار آن به گونه ای طراحی شده است که می تواند بر روی فولیکول های مو اثر گذاشته و فعالیت آن ها را متوقف سازد. پالس های نوری لیزر موجب داغ شدن پیاز مو شده و به این طریق به فولیکول ها آسیب می رسانند و این امر به معنای توقف فعالیت فولیکول ها در جهت رشد موهای زائد بدن می باشد. ممکن است تصور کنید آسیب به فولیکول های مو موجب وارد شدن آسیب به دیگر نقاط بدن می گردد در حالی که لیزر این توانمندی را دارد تا آسیب ها را انتخابی وارد سازد. این ساختار نشان می دهد آسیب به فولیکول ها موجب آسیب به پوست و دیگر بافت های بدن مجاور نخواهد شد بنابراین جای هیچگونه نگرانی نیست.

مزایای لیزر موهای زائد و تاثیرات آن

مزایای لیزر موهای زائد بدن

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مزیت های استفاده از متد لیزر موهای زائد پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. این متد نسبت به دیگر روش های حذف موهای زائد برتری های ویژه ای دارد که آشنایی با آن ها می تواند به شما کمک کند تا بهترین روش را انتخاب کنید. از مهم ترین مزایای لیزر موهای زائد بدن موارد زیر را می توان تشریح نمود که هرکدام از اهمیت قابل توجه ای برخوردارمی باشند.

 • لیزر موهای زائد بدن روشی است با اثربخشی بسیار بالا می تواند برای همیشه شما را از شر موهای زائد بدنتان خلاصی بخشد. براین اساس می توان گفت اثرات این متد دائمی بوده و این موضوع بسیار حائز اهمیت است.
 • شما با این متد دیگر نیازی به استفاده از روش های دیگر برای از بین بردن موهای زائد خود نخواهید داشت.
 • در لیزر محدودیتی را شاهد نمی باشیم چرا که این روش با قدرت بسیار بالایی که دارد قابل استفاده برای مناطق مختلفی از بدن شما همون پاها ، زیر بغل ، گردن ، شکم و … بوده و وسعت بالایی دارد.
 • این متد تنها با استفاده از پالس های نوری موهای زائد بد شما را از بین می برد و این امر نشان می دهد بر روی بدن شما هیچگونه زخم و یا جراحتی ایجاد نخواهد شد.
 • شما در یک پروسه درمانی می توانید ۴۰ تا ۸۰ درصد از موهای زائد بدن خود را از بین برده و شرایطی بسیار مطلوب را تجربه نمایید.
 • لیزر موهای زائد قدرت بسیار بالایی داشته و می توان از آن برای هر نوع پوستی استفاده نمود. این متد از فناوری های بسیار ویژه ای استفاده می کند به همین دلیل است که محدودیتی در نوع و رنگ پوست افراد وجود ندارد و همه می توانند از این روش استفاده کنند.
 • رفع موهای زائد با لیزر یک روش بسیار سریع است و شما هیچگونه خستگی را احساس نخواهید نمود. البته باید بدانید برای از بین بردن موهای زائد بدن خود نیاز به چند جلسه دارید که این کاملا طبیعی بوده و بایستی تمام این جلسات را مرتب پشت سر بگذارید.
 • پس از پایان فرآیند لیزر نیازی به بستری شدن نخواهید داشت و می توانید با خیالی آسوده بلافاصله فعالیت های روزانه خود را انجام دهید.

انواع پوست و رنگ مو برای لیزر موهای زائد

نوع پوست و رنگ مو برای لیزر موهای زائد بدن

برای تشخیص نوع و رنگ پوست جهت لیزر موهای زائد بدن بایستی ابتدا با رنگدانه های پوستی آشنا شد. به طور کلی این رنگدانه ها شامل ملانین یا قهوه ای، کاروتن یا زرد و هموگلوبین یا قرمز می شوند که با ترکیب این سه رنگ می توان پوست را ایجاد نمود. پزشکانی که در حوزه لیزر موهای زائد فعالیت دارند فرآیند درمانی شما را با تعیین نوع پوست آغاز می نمایند چرا که بر این اساس باید نوع دستگاه مورد استفاده را انتخاب کرد.
استفاده از یک دستگاه مناسب جهت لیزر به شما کمک می کند تا در نهایت اثربخشی قابل توجه ای را برای حذف موهای زائد بدن خود شاهد باشید به همین جهت است که توصیه داریم حتما به پزشکان مجرب مراجعه کنید. این پزشکان با دانش بسیار بالایی که در این حوزه دارند قادرند تا بهترین دستگاه را انتخاب نموده و شرایطی ایده آل را برای شما به ارمغان آورند.

بهترین لیزر برای از بین بردن موهای زائد

بهترین لیزر برای رفع موهای زائد

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم، در حال حاضر فناوری های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارند که هرکدام با اثربخشی های قابل توجه ای که دارند می توانند نتایجی فوق‌العاده عالی را برای شما به همراه داشته باشند. الکساندریت یکی از جدیدترین فناوری های حال حاضر در دنیا می باشد که دستگاه آن این قابلیت را دارد تا طول موج های مختلفی را برای حذف موهای زائد بدن مورد استفاده قرار داد. دستگاه لیزر الکساندریت با قابلیت های بی نظیری که دارد با هر نوع پوستی سازگار بوده و از یک سیستم خنک‌کننده بسیار قوی برخوردار می باشد. این سیستم مانع از سوختن پوست شما می گردد و این موضوع نشان دهنده امنیت بسیار بالای استفاده از دستگاه های الکساندریت می باشد تا لیزر موهای زائد بدن خود را با درصد کارایی بسیار بالایی انجام دهید.

لیزر موهای زائد در نواحی مختلف بدن

لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن

شما با انتخاب یک دستگاه مناسب لیزر موهای زائد قادر خواهید بود تا لیزر موهای زائد نواحی مختلف بدن خود را بخوبی انجام دهید و از اثربخشی بالای این متد نهایت لذت را ببرید. در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که این متد محدودیتی ندارد و می تواند با وسعت بالایی موهای نواحی مختلف بدن شما را از بین ببرد.

لیزر موهای زائد یا لیزر موهای دست

دست ها یکی از نواحی می باشند که این روزها افراد بسیاری خواهان از بین بردن موهای آن ها با استفاده از متد لیزر می باشند. این متد یعنی لیزر موهای دست با قدرت بسیار بالای خود، این توانمندی را دارد تا طی چند جلسه متداول برای همیشه موهای ناحیه دست شما را از بین برده و راحتی قابل توجه ای را برای شما به ارمغان آورد.

لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان

برخی ممکن است براین باور باشند که تنها خانم ها می توانند از متد درمانی لیزر برای از بین بردن موهای زائد بدن خود استفاده کنند در حالی که این باور کاملا اشتباه بوده و آقایان نیز می توانند از مزایای این روش بهره‌مند گردند. در این راستا نیز ابتدا بایستی به یک پزشک مجرب مراجعه نموده و پس از دریافت مشاوره های لازم از لیزر موهای زائد استفاده کرد.

لیزر موهای زائد چقدر طول می کشد؟

زمان لیزر موهای زائد بدن

این پرسشی است که ممکن است شما نیز همچون برخی کاربران با آن مواجه بوده و به دنبال دریافت پاسخی مناسب برای آن باشید. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که به طور معمول شما برای رفع موهای زائد با لیزر به ۶ تا ۸ جلسه درمانی نیاز دارید. عامل های مختلفی می توانند تعداد جلسات لیزر موهای زائد را دستخوش تغییر قرار دهند که به طور اجمالی شامل جنسیت، سن، ناحیه موردنظر، رنگ پوست، رنگ و ضخامت موها، عوامل ژنتیکی و الگوی رشد نرمال موها می شوند.

نکات مهم قبل از لیزر موهای زائد بدن

توصیه های قبل از لیزر موهای زائد بدن

برای دستیابی به نتایجی عالی از لیزر موهای زائد بدن بایستی مجموعه مراقبت ها و یا نکات بسیار مهمی را قبل از لیزر رعایت نمایید که این نکات شامل موارد زیر می شوند.

 • به هیچ عنوان پوست خود را برنزه نکنید.
 • استفاده از کرم های برنزه موقت و یا دائم را کنار بگذارید.
 • از بند انداختن و یا اصلاح بدن خود با ایپلاسیون و یا وکس بپرهیزید.
 • از آرایش کردن و یا استفاده از لوسیون دو روز قبل از لیزر بپرهیزید.
 • حداقل تا ۲۴ ساعت نوشیدنی های الکی و یا کافئین دار مصرف ننمایید.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد بدن

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

علاوه بر نکات مهم قبل از لیزر، لازم است مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد را نیز رعایت نمایید که این نکات به شرح زیر می باشند.

 1. مانع از گرم شدن پوست خود شوید.
 2. به هیچ عنوان در معرض نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.
 3. محل های تحت درمان را زیر لباس قرار دهید.
 4. برای ناحیه هایی که امکان پوشاندن آن ها وجود ندارد از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید.
 5. استفاده از سولاریوم را پس از لیزر نیز کنار بگذارید.
 6. حداقل ۴ الی ۵ روز از مواد آرایشی استفاده نکنید چرا که این مواد موجب سوزش پوست شما می شوند.
 7. مقدار فراوانی آب بنوشید.
 8. به مدت ۴۸ ساعت به استخر نروید.
 9. لباس های گشاد بپوشید.
 10. از حمام و دوش آب گرم خودداری فرمایید.

کلینیک عصر جدید؛ بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

با مطالعه مطالبی که در بخش های قبل بیان شد ممکن است شما نیز به دنبال یافتن یک کلینیک مناسب برای لیزر موهای زائد خود باشید. کلینیک زیبایی عصر جدید یک مرکز کاملا مجهز برای لیزر موهای زائد به شمار می رود که با بهره مندی از تجهیزات روز دنیا و پزشکان مجرب این توانمندی را دارد تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آورده و شرایطی بسیار عالی را برایتان فراهم سازد. این مجموعه به عنوان بهترین کلینیک زیبایی در تهران شناخته می شود که به خوبی می تواند نیازمندی های شما را برآورده سازد.

ادامه مطلب