کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل

بهترین روش کاشت ریش و سبیل

در کلینیک عصر جدید سعی داریم با جدید ترین متودهای روز دنیا فرآیند کاشت ابرو را به صورت طبیعی برای شما انجام دهیم. شما میتوانید بهترین خدمات ابرو را از ما دریافت کنید.

رزرو نوبت آنلاین 

همین حالا رزرو کنید.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت برای دریافت خدمات کاشت ریش و سبیل همین حالا از طریق سایت اقدام نمایید و فرم مربوط به رزرو آنلاین را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان قبل از رزرو نوبت

با توجه به اینکه ممکن است قبل از اقدام به کاشت ریش و سبیل، سوالاتی برای شما پیش آمده باشد، شما میتوانید از طریق شماره های درج شده داخل سایت با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات کاشت ریش و سبیل

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

کاشت ریش و سبیل

  • اجرا توسط تیم مجرب
  • مشاوره رایگان قبل از عمل
  • با جدیدترین روش ها
  • کیفیت عالی
  • مناسب ترین قیمت
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور وجودی

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

کاشت ریش و سبیل؛ مراحل و هزینه کاشت ریش و سبیل در تهران ۱۴۰۱

اگر می خواهید در رابطه با کاشت ریش و سبیل موارد لازم را بدانید، دعوت می ‌کنیم تا انتهای مطلب ما را همراهی نمایید. می توان اینگونه بیان کرد که ریش و سیبیل به عنوان یکی از ارکان زیبایی صورت مردان محسوب شده و تاثیر بسیار زیادی روی جذابیت آن ها به دنبال دارد. اما در این میان ممکن است تمام آقایان خوش شانس نباشند و ریش و سبیل آن ها یک سری مشکلات را به همراه داشته باشد یا از یکنواخت نبودن آن رنج می ‌برند.

انجام کاشت ریش و سبیل

لازم به ذکر است بیان کنیم برای بسیاری از افراد داشتن ریش یکنواخت و زیبا از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. اما در این میان ممکن است به صورت تکه تکه روی صورتشان قرار گرفته باشد یا حتی با توجه به وجود مشکلات وراثتی، رویش زیادی نداشته باشند که در این صورت سعی می‌ کنند به دنبال راه حل مناسبی باشند.

با توجه به موارد گفته شده نیز سعی می شود از روش هایی همچون کاشت ریش و سیبیل که در بین آقایان محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده استفاده کنتد. کاشت موی صورت که همان پیوند ریش و سبیل هم نام دارد جهت ترمیم یافتن موهای از دست رفته صورت می باشد و بیشتر برای آقایانی توصیه می‌ شود که دارای ریش و سبیل های کم پشت یا آن دسته که موی صورت آن ها هیچ گونه رشدی به همراه ندارد.

به طور کلی می ‌توان اینگونه بیان کرد انجام این عمل برای کسانی که ریش یا سبیل ندارند و از نداشتن آن رنج می ‌برند به عنوان یک معجزه می باشد که اگر می خواهید اطلاعات کامل و جامع تری در رابطه با کاشت ریش و سبیل به دست آورید حتماً تا انتهای مطلب ما را همراهی کنید.

کاشت ریش و سبیل بین آقایان

عمل کاشت ریش و سبیل

یکی از عوامل بسیار مهمی که می ‌توان از آن به عنوان عناصر زیبایی ساز برای مردان نام برد ریش و سبیل می باشد و این امکان وجود دارد با بلند یا کوتاه کردن آن ها تغییرات بسیار خاص و منحصر به فردی برای چهره خود ایجاد کند همچنین در جذابیت چهره مردان نیز نقش بسیار مهم و کاربردی به همراه دارد. شاید به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که داشتن موهای پرپشت در زنان بسیار مهم می باشد و با توجه به این مورد می توان بیان کرد که داشتن ریش و سیبیل نیز برای اکثر مردان تا این حد مهم است و این در شرایطی می‌ باشد که برخی از آقایان با توجه به در نظر گرفتن دلایل مختلف دارای ریش و سبیل کم پشتی هستند که امروزه با پیشرفت قابل ملاحظه ای که در علم و تکنولوژی رخ داده این مسئله نیز قابل حل می باشد.

کاشت سیبیل و ریش

یکی از خدمات مختلفی که کلینیک عصر جدید برای مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد کاشت ریش و سبیل می باشد. همانطور که در مطالب فوق نیز به این موضوع اشاره داشتیم، برخی از آقایان در ناحیه صورت خود دارای کمبود مو هستند، البته در ی موارد به صورت مقطعی و در برخی دیگر نیز به صورت کامل می باشند، پس با توجه به این موضوع نیز انتخاب طبیعی ترین روش ممکن یعنی کاشت ریش و سبیل می ‌تواند یک راه ‌حل کاملا مناسب و بدون خطر باشد چرا که با استفاده از این روش می توانید زیبایی و جذابیت خاصی را به چهره خود هدیه دهید.

این نکته را در نظر داشته باشید کاشت ریش با توجه به دلایل متعددی صورت می‌ گیرد. در برخی از افراد ممکن است مشکل ژنتیکی باعث تراکم موی کمی در ناحیه صورت آن ها شده باشد و همین مورد نیز ناهمگونی و ناهماهنگی در ریش و سبیل افراد را به دنبال خواهد داشت.

یکی از موارد مثبت عمل پیوند ریش و سبیل احتیاج نداشتن به بخیه روی صورت می باشد چرا که در حین انجام این عمل می‌ش ود فولیکول های پوست پشت سر را به طور مستقیم از سر جدا کرده و در ناحیه مورد نظر کاشت کنند. با توجه به همین موضوع نیز هیچگونه بخیه ای هم برای آن به کار گرفته نخواهد شد. پس با توجه به موارد گفته شده می توان این نتیجه را گرفت که شما در حین انجام کاشت کمترین درد را به همراه دارید.

در این بخش سعی می‌کنیم تمامی موارد لازم و نکاتی که بسیار مهم و حائز اهمیت می باشد را در اختیار شما قرار دهیم.

کاشت ریش و سبیل به چه صورت انجام خواهد شد؟

نحوه کاشت ریش و سبیل

به طور کلی می توان اینگونه بیان کرد کاشت ریش و سبیل نیز مانند سایر روش های کاشت مو می باشد و لازم است برای آن یک بانک مو در نظر گرفته شده و گرافت های مو از آن ناحیه برداشت شده و در ناحیه مورد نظر یعنی ریش و سبیل انتقال پیدا کند.
معمولاً در بیشتر مواقع می شود به دلیل شرایط بسیار مناسب و لازم پشت سر از آن به عنوان بانک مو استفاده کنند. این امکان نیز وجود دارد که بسیاری از افراد با این نوع فرآیند آشنایی لازم را نداشته باشند چرا که معمولاً برداشت گرافت ها را برای برخی روش ‌های دیگر مانند کاشت مو یا کاشت ابرو شنیده باشند، اما امروزه افراد بسیار زیادی وجود دارند که به شدت علاقه دارند فرم بسیار خوب و مطلوبی برای ریش های خود در نظر بگیرند که انجام کار می تواند بهترین روش برای آن ها باشد.
به صورت کلی باید این نکته را نیز بیان کنیم عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می ‌تواند موجب ریزش بخشی از ریش و سبیل شود یا حتی در برخی مواقع نیز ریزش کلی آن را در پی خواهد داشت که در نهایت می ‌تواند باعث ظاهری ناخوشایند در صورت آقایان شود پس با توجه به این موضوع نیز این امکان فراهم شده تا با استفاده از روش کاشت ریش و سبیل که به عنوان یکی از روش های بسیار عالی و کم دردسر از آن نام برده می‌ شود برای رفع این مشکل اقدام کند.

در رابطه با کاشت باید این نکته را نیز بیان کنیم که وضعیت فولیکول‌های ناحیه دهنده مو بسیار مهم و حائز اهمیت هستند چرا که هر چه مطلوب تر باشند فرآیند کاشت به شدت آسان‌ تر صورت خواهد گرفت.

مراحل کاشت ریش و سبیل

آن دسته از آقایانی که از بانک موی خوبی برخوردار می باشند اولین مرحله از مراحل کاشت ریش و سبیل را به راحتی و خوبی را پشت سر گذاشته اند شاید به خوبی متوجه این موضوع شده باشید که موهای پشت سر در برابر ریزش مقاومت بسیار خوبی از خود نشان می دهند و به همین دلیل نیز باعث شده تا از آن ناحیه به عنوان بانک مو استفاده شود اما چنانچه در صورت وجود هرگونه مشکلی امکان برداشت گرافت از این ناحیه وجود نداشته باشد ممکن است اوضاع کمی تغییر کرده و پیچیده شود.

کلیت کار به این شکل است که در ابتدا از ناحیه مورد نظر که همان بانک مو نام دارد مو برداشته خواهد شد و پس از آن نیز تمامی گرافت های آماده شده به همراه ناحیه کاشت را به طور کامل آماده سازی خواهند کرد و فولیکول ‌های مو را نیز به آن قسمت منتقل می کنند.

لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم با توجه به روش کاشت ممکن است تفاوت‌ هایی نیز در این میان وجود داشته باشد، اما در هر صورت روند عادی و کلی کاشت ریش و سبیل به همین ترتیب می باشد. انجام این نوع کاشت نیز شباهت بسیار زیادی به کاشت مو دارد، اما در این میان باید حساس بودن صورت و همچنین اهمیت خط رویش مو زاویه خواب را نیز در نظر داشت و بر اساس آن ها برای کاشت اقدام کرد.

آن دسته از آقایانی که سعی می ‌کنند به کلینیک ‌های شناخته شده و معتبر مراجعه کرده و زیر نظر یک پزشک متخصص عمل کاشت را انجام دهند، طبیعی است که بهترین نتیجه را نیز از آن به دست آورند. چرا که این کار نیز دارای پیچیدگی ‌های خاص خود می باشد و افراد متقاضی باید تحقیقات لازم را در رابطه با پزشک و کلینیک مورد نظر انجام دهد که در این میان کلینیک عصر جدید در هر شرایطی ثابت کرده می تواند بهترین امکانات را به عنوان کلینیک زیبایی در تهران در اختیار متقاضیان قرار دهد.

مراقبت های قبل از کاشت ریش و سبیل

مراقبت های قبل از کاشت ریش و سبیل

اگر آقایان می ‌خواهند به نتیجه کاملا مطلوب و ایده‌آل و مورد انتظار خود از انجام این عمل برسد توصیه می ‌کنیم یکسری مراقبت های قبل از عمل را رعایت کنند.
حتما این نکته را در نظر داشته باشید که پیش از عمل کاشت یک یا چند جلسه مشاوره با پزشک می تواند به شما کمک کند در رابطه با چگونگی عمل و سوالات احتمالی در ذهن خود پاسخ های مناسب را دریافت کنید. همچنین به خوبی این امکان فراهم خواهد شد تا از پیشینه ی پزشک مورد نظر نیز اطلاعات لازم را به دست آورید. یک سری آزمایشات نیز در این میان باید انجام شود تا در صورت لزوم اگر داروی خاصی احتیاج است در حین عمل کاشت ریش و سبیل برای شما استفاده شود. پیشنهاد می دهیم یک شب قبل از انجام عمل استحمام کنید.

لیست یک سری داروها که شامل مکمل و ویتامین می شود نیز به شما داده می شود که باید چند روز قبل از عمل از استفاده آن ها خودداری کنید چرا که ممکن است افزایش خونریزی به همراه داشته باشد. در صورت مصرف هر نوع دارو باید آن را با پزشک خود در میان بگذارید تا در صورتی که لازم است آن را قطع کنید.

مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل

آن دسته از مواردی که مربوط به مراقبت های بعد از کاشت ریش و سبیل می شوند و باید رعایت شوند، عبارتند از:

  1. در حالت کلی انجام عمل کاشت ریش و سیبیل، ممکن است ۴ الی ۸ ساعت طول بکشد. البته یکسری موارد خاص دیگری همچون کم پشتی مو وجود دارد که می ‌تواند ساعت عمل را تغییر دهد. توصیه می کنیم که حتما یک نفر را به همراه خود داشته باشید تا پس از اتمام عمل شما را همراهی کند.
  2. توجه داشته باشید که در طی روزهای بعد از عمل روی صورت نخوابید تا فشاری به ناحیه کاشت وارد نشود.
  3. توجه داشته باشید که یک سری داروهای مخصوص نیز توسط پزشک برای شما تجویز خواهد شد که می توانید از آن جهت شستشوی بانک و دریافت کننده مو استفاده نمایید.
  4. یکی از موارد مهمی که پس از عمل کاشت ریش و سیبیل باید به آن توجه زیادی شود و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می ‌باشد، تمیز نگه داشتن صورت است. چرا که در صورت بی‌ توجهی به این مورد امکان بروز عفونت‌ در ناحیه کاشت مو وجود دارد.

فواید و مزایای کاشت ریش و سبیل

در مطالب فوق نیز به توضیح این موضوع پرداختیم وجود ریش و سبیل پرپشت مزایای بسیار زیادی برای آقایان به همراه داشته و باعث می شود که در دوره‌های مختلف زندگی بتوانند چهره های متفاوتی را برای خود داشته باشند.
همانطور که می‌ دانید موی صورت مردان به عنوان یکی از موارد مهم در جذابیت آن ها به شمار می ‌آید و کاشت ریش و سبیل در نهایت باعث خواهد شد که آقایان ریش و سبیل کاملاً یکدست و مرتبی داشته باشند. این امکان برای شما وجود دارد که طرح مورد نظر را با پزشک در میان گذاشت وحتی طراحی کنید، البته فواید کاشت ریش و سبیل تنها به جنبه زیبایی آن ختم نمی ‌شود و در بسیاری مواقع از نظر سلامت نیز تاثیر خاص خود را به همراه دارد چرا که وجود ریش و سبیل می‌ تواند مانع از به وجود آمدن برخی از بیماری ‌های پوستی شود.

در کلینیک عصر جدید این امکان فراهم شده که علاوه بر کاشت ریش و سبیل، کاشت ابرو و کاشت مو طبیعی نیز با استفاده از دستگاه های فوق العاده پیشرفته انجام بگیرد.

هزینه کاشت ریش و سبیل

هزینه کاشت ریش و سبیل

همانطور که ملاحظه کردید در مطالب فوق سعی کردیم تمامی موارد لازم در رابطه با کاشت ریش و سبیل را در اختیار شما قرار دهیم، اما در این میان شاید برای بسیاری از افراد این سوال به وجود آمده باشد که هزینه کاشت ریش و سبیل چقدر می باشد که در پاسخ باید بیان کنیم شما می توانید با مراجعه به کلینیک عصر جدید و انجام مشاوره های لازم، با توجه به در نظر گرفتن تمامی موارد در پایان هزینه آن را برای شما مشخص خواهند کرد و این اطمینان نیز برای شما وجود دارد که مناسب ترین قیمت را ارائه خواهند داد. قیمت کاشت ابرو نیز از این طریق و با پشت سر گذاشتن مراحل کامل مشاوره برای شما مشخص می شود. در هر صورت کلینیک عصر جدید با توجه به امکانات عالی که در اختیار متقاضیان قرار می دهد مناسب ترین هزینه را نیز دریافت خواهد کرد.

ادامه مطلب