هزینه پی آر پی ( PRP)

هزینه پی آر پی

هزینه پی آر پی

بهترین روش PRP

در کلینیک عصر جدید سعی داریم با جدید ترین متودهای روز دنیا فرآیند پی آر پی را به صورت طبیعی برای شما انجام دهیم. شما میتوانید بهترین خدمات ابرو را از ما دریافت کنید.

رزرو نوبت آنلاین 

همین حالا رزرو کنید.

شما میتوانید جهت دریافت نوبت برای دریافت خدمات پی آر پی همین حالا از طریق سایت اقدام نمایید و فرم مربوط به رزرو آنلاین را تکمیل نمایید.

مشاوره رایگان

مشاوره رایگان قبل از رزرو نوبت

با توجه به اینکه ممکن است قبل از اقدام به PRP، سوالاتی برای شما پیش آمده باشد، شما میتوانید از طریق شماره های درج شده داخل سایت با ما در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

clinic4
عصر جدید

سلام مراجعه کننده عزیز

خدمات پی آر پی PRP

کلینیک تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر عصر جدید دارای تیم تخصصی کاشت و پیوند مو، با همکاری متخصصین پوست، مو و زیبایی و سایر پزشکان سال ها در زمینه پیوند مو فعالیت داشته و افتخار دارد خود را به عنوان یکی از بنیانگذاران کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolated Transplantation) FIT) و follicular unit Transplantation) FUT) و combination (ترکیبی ) در ایران معرفی نماید.

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند. کلینیک تخصصی پوست ، مو و زیبایی عصر جدید در سالیان فعالیت خود به مقوله یادگیری جدیدترین متدهای جهانی این عرصه اهمیت فراوان داده و با سفر به نقاط مختلف جهان، تحقیق، مصاحبه و حضور در جلسات کاشت و پیوند مو اعضاء خود را از نظر علمی به روز نگه داشته، تا بتواند در کوتاهترین زمان ممکن طبیعی ترین نتیجه کاشت و پیوند را داشته باشد و در نهایت به هدف اصلی تمامی اعضاء کلینیک رضایت خاطر مراجعه کنندگان نائل آید.

در این کلینیک تخصصی از پانچ الکترو مکانیکی برای انجام اعمال خود استفاده میشود که سرعت و دقت آن چندین برابر پانچ دستی میباشد.

ادامه مطلب
۲۰+سال تجربه
۲دکتر متخصص
۱۸هزار نفرمراجعین راضی
آبرسانی

با جدیدترین متدها

تزریق پی آر پی

  • تراکم بالا
  • طبیعی بودن
  • دائمی بودن
  • طراحی دلخواه شما
  • خواب طبیعی
DR
پزشکان

پزشکان متخصص

آشنایی با پزشکان

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

دکتر انور وجودی

جراح ، مدرس کاشت مو

درخواست سریع یک رزرو نوبت

شما می توانید یک مشاوره کاملا رایگان با متخصصان کلینک عصر جدید داشته باشید

رزرو وقت مشاوره رایگان

"*" indicates required fields

بیماران
برخی از بیماران راضی از ما

بیماران ما

دکتر انور وجودی جراح ، مدرس کاشت مو در دانشگاه علوم پزشکی میباشد. این کلینیک تخصصی با تجربه چندین ساله خود، دارای بالاترین رکورد تعداد افرادی (بیش از ۱۶۰۰۰ نفر تا پایان سال ۹۸ ) است که تحت عمل کاشت و پیوند موی طبیعی قرارگرفته اند.

خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
خانم محمدی
خانم محمدیخدمات آبرسانی پوست
بیشتر بخوانید
من از خدمات آبرسانی پوستم خیلی راضی بودم و تشکر میکنم از دکتر انور و مجوعه کلینیک عصر جدید، امیداورام که همیشه سلامت و موفق باشید
قبلی
بعدی

هزینه پی آر پی مو (PRP)، جلسات و قیمت تزریق پی آر پی ۱۴۰۱

هزینه پی آر پی مو

اگر قصد دارید از تمامی نکات لازمی که می تواند در هزینه پی آر پی تاثیر داشته باشد به طور کامل مطلع شوید پیشنهاد می ‌دهیم تا انتها با ما همراه باشید.
به خوبی این نکته را می دانید برای خانم ها و آقایان البته علی الخصوص خانم ها حفظ زیبایی و جوانسازی پوست و مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. پس با توجه به این نکته نیز در هر شرایطی سعی می کنند با استفاده از عمل های مختلف این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. همانطور که اطلاع دارید عمل ها به دو صورت تهاجمی و غیر تهاجمی انجام می ‌شود که امروزه با توجه به پیشرفت هایی که در علم پزشکی رخ داده جهت راحتی حال متقاضیان سعی می شود از عمل های غیر تهاجمی که عوارض جانبی بسیار کمی را به دنبال دارند استفاده کنند.
البته این عوارض جانبی ممکن است در صورت مراجعه به کلینیک های ناشناخته رخ دهد. در هر شرایطی اولین موضوعی که ذهن مراجعه کنندگان برای انجام عمل زیبایی به خود مشغول می کند، هزینه مربوط به آن می باشد که البته این مورد به عوامل مختلف و متفاوت زیادی بستگی دارد. امروز در این مطلب قصد داریم برای شما تمامی موارد موثر در هزینه پی آر پی مو را به طور کامل توضیح دهیم.

عوامل موثر در هزینه پی آر پی

تعرفه پی آر پی

در ابتدا لازم است این نکته را بیان کنیم که این سری از عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه پرداخت نخواهد شد. با توجه به این موضوع، بسیار مهم است که قبل از اقدام جهت انجام پی آر پی، حتماً در رابطه با قیمت پی آر پی اطلاعات لازم را کسب کنید. همانطور که می ‌دانید نمی توان هزینه مشخصی را در اینجا بیان کرد چرا که بر اساس عوامل مختلفی در نظر گرفته می ‌شود. در ادامه سعی می‌ کنیم این موارد را به طور کامل توضیح دهیم.

تعداد جلسات مورد نیاز

اولین نکته ای که برای انجام پی آر پی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و شما می توانید از آن نتیجه مطلوبی را دریافت کنید گذراندن دوره درمانی آن به صورت کامل می باشد. این مورد توسط پزشک شما مشخص خواهد شد که برای پشت سر گذاشتن دوره کامل به چه تعداد جلسه‌ ای جهت تزریق پی آر پی احتیاج دارید. با توجه به موارد گفته شده نیز طبیعی از هرچه تعداد جلسات پی آر پی (PRP) بیشتر شود قیمت مربوط به آن نیز افزایش پیدا کند.

محل مورد نظر برای تزریق

همانطور که می ‌دانید پی آر پی پلاسمای غنی از پلاکت خون می باشد و آن را در محل های مختلفی مانند سر و بدن تزریق می کنند. در برخی ناحیه ها حساسیت تزریق بسیار بالا بوده و باید دقت بیشتری به آن اختصاص داده شود. پس به همین دلیل نیز محل مورد نظر برای تزریق می تواند در هزینه prp تاثیرگذار باشد. لازم به ذکر است این نکته را بیان کنیم به هر میزان که محل تزریق وسیع تر باشد طبیعی است که پزشک وقت و انرژی بیشتری را نیز به آن اختصاص دهد، پس با توجه به این موضوع نیز هزینه افزایش پیدا می ‌کند.

کیتی در دستگاه سانتریفیوژ قرار داده می شود با توجه به نوع برند آن می‌تواند در هزینه تاثیر مستقیمی به همراه داشته باشد.

کلینیک پی آر پی PRP

این امکان وجود دارد که در کلینیک های مختلف هزینه های متفاوتی نیز به شما ارائه داده و با یکدیگر یکسان نباشند. در رابطه با این موضوع باید بیان کنیم برخی از کلینیک ها دارای امکانات و تجهیزات بسیار مجهزی بوده و ممکن است در برخی دیگر به این صورت نباشد. خدمات و تخصص و مهارت پزشک نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و روی هزینه پی آر پی تاثیر زیادی به همراه دارد. در حالت کلی باید این گونه بیان کنیم به هر میزانی که کلینیک مورد نظر شما پیشرفته تر باشد هزینه آن نیز افزایش پیدا می ‌کند. این موضوع می‌ تواند روی نتیجه نهایی کار ارتباط مستقیمی داشته باشد. پس با توجه به این موضوع نیز پیشنهاد می‌ دهیم که حتماً به کلینیک عصر جدید جهت دریافت راهنمایی و مشاوره کامل مراجعه فرمایید.

نواحی مختلف تزریق پی آر پی و هزینه آن

تزریق پی آر پی نواحی مختلف

شاید به خوبی این نکته را بدانید که تزریق پی آر پی prp برای ناحیه های مختلفی همچون سر، صورت، از بین بردن گودی زیر چشم، جوانسازی پوست و غیره استفاده خواهد شد و برای هر یک از آن ها نیز هزینه متفاوتی دریافت می شود. در این قسمت نمی ‌توان به طور کامل هزینه هر یک را بیان کرد و برای این کار لازم است که حتماً در ابتدا به کلینیک عصرجدید مراجعه کرده و تمامی موارد لازم را در اختیار پزشک قرار داده تا پس از آن هزینه هر ناحیه برای شما به طور کامل مشخص شود.

مدت زمان بهبودی پی آر پی چقدر است؟

توجه داشته باشید با توجه به در نظر گرفتن موارد متفاوت مدت زمان بهبودی برای هر فرد می ‌تواند متفاوت باشد. پس اگر می ‌خواهید بهبودی خود را پس از تزریق prp سریع تر به دست آورید باید تمامی موارد لازم را قبل و بعد از انجام عمل به طور کامل انجام دهید، در غیر این صورت و بی ‌توجهی به موارد توصیه شده از سوی پزشک امکان بروز عوارض مختلفی برای شما وجود دارد. اما در حالت کلی شما پس از تزریق می توانید به زندگی عادی خود ادامه داده و برخی از فعالیت های روزانه را انجام دهید.

مراقبت های بعد از پی آر پی PRP

یکسری موارد یا مراقبت های بعد از پی آر پی وجود دارد که باید به طور کامل رعایت شوند. در ادامه آن ها را به طور کامل بیان خواهیم کرد.

  • بعد از گذشت ۷۲ ساعت لازم است هر دو الی سه ساعت یک ‌بار حتماً از یک کیسه یخ روی محل تزریق استفاده کنید.
  • توجه داشته باشید که ۱۲ الی ۲۴ ساعت پس از اتمام تزریق لازم است محل زخم را خشک و تمیز نگه دارید.
  • سه الی چهار روز پیش از آنکه برای تزریق اقدام کنید باید از مصرف داروهای ضد التهابی و یا برخی دیگر مانند آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن و غیره خودداری نمایید.
  • این امکان وجود دارد که در محل تزریق به مقدار کمی تورم و کبودی ایجاد شود که البته پس از یک مدت زمان به طور کلی برطرف خواهد شد.

لیست قیمت پی آر پی PRP

در موارد فوق نیز به این نکته اشاره کردیم که انتخاب یک کلینیک مناسب نسبت به قیمت پی آر پی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. پس با توجه به این موضوع پیشنهاد می ‌دهیم حتماً بهترین کلینیک زیبایی را در اولویت خود برای تزریق پی آر پی قرار دهید. یکی از بهترین کلینیک های انجام دهنده خدمات پی آر پی، کلینیک زیبایی عصر جدید می باشد. این کلینیک دارای مجهزترین دستگاه سانتریفیوژ برای جداسازی پلاکت خون جهت تزریق می باشد. همچنین دارای پزشکان با تجربه و با مهارتی است که مشاوره‌ های لازم را به متقاضیان ارائه داده و این کار در نهایت باعث خواهد شد مراجعه کننده با اطمینان خاطر بیشتری به کلینیک مراجعه کرده و اجازه انجام عمل را به پزشک بدهد‌.

منابع: healthline | hss

ادامه مطلب