جوانسازی پوست

به نظر شما جوانسازی پوست چقدر در زیبایی انسان ها اهمیت دارد؟ چه راهکارهایی می توانند موجب شادابی و نشاط پوست شوند؟ با افزایش سن پوست صورت انسان دستخوش یک مجموعه تغییرات قرار می گیرد که هرکدام اثرات منفی بسیاری بر روی زیبایی آن دارند. پیر شدن پوست از جمله اتفاق هایی است که برای هرکسی در سنین بالا می افتد و این موضوع را نمی توان انکار نمود اما راهکارهایی نیز وجود دارند که می توانند موجب مراقبت از پوست شما و به تعویق انداختن فرآیند پیری پوست گردند.

ممکن است تصور کنید که تنها افزایش سن و یا به عبارتی پیری موجب از دست رفتن نشاط و جوانی پوست می گردد در حالی که عامل های مختلفی بر روی این فرآیند موثر هستند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را تشریح نماییم می توان استفاده از رژیم های غذایی ناسالم، آلودگی هوا، کشیدن سیگار، تغییرات هورمونی و یا قرارگرفتن در معرض نور آفتاب را نام برد که هرکدام به نحوی می توانند پوست شما را چروک و شکننده نمایند.

این موضوع به یکی از دغدغه های بسیار مهم انسان ها تبدیل شده و منجر گردیده تا هر انسانی فارق از جنسیت خود به دنبال راهکارهای مناسبی برای جوانسازی پوست باشد. نیازی که انسان ها به جوانسازی داشته و دارند پزشکان را ملزم ساخته تا از گذشته تاکنون به فکر ارائه راهکارهای مختلفی باشند به همین جهت است که شما هم اکنون می توانید انواع مختلفی از داروها و درمان های کلینیکی مختلف را مشاهده نمایید. پرسشی که مطرح می گردد این است که آیا تمام این روش ها می توانند موجب جوانسازی پوست انسان گردند؟

جوانسازی پوست چیست؟

معرفی جوانسازی پوست

عامل هایی که در بخش ابتدایی نوشتار خود بیان نماییم هرکدام به طریقی می توانند موجب ایجاد چین و چروک، آکنه، لکه، کک و مک و خشکی پوست انسان گردند و زمانی که از همان ابتدا نسبت به آن ها بی اهمیت باشید شدت این عارضه ها افزایش یافته و شرایط بدی را برای شما رقم خواهند زد. این عارضه ها را به عنوان بیماری های شایع پوستی می شناسند که همواره افراد بسیار زیادی به آن ها مبتلا می شوند که می توان گفت نتیجه عدم مراقبت از پوست می باشند.

در واقع این موضوع نشان می دهد که شما با رعایت مراقبت های پوستی از همان زمان جوانی خود می توانید زمینه های جوانسازی پوست خود را فراهم نموده و در روند پیری آن تاخیر ایجاد کنید. ممکن است این موضوع شما را نگران کند و تصور کنید که دیگر کار از کار گذشته در حالی که جای نگرانی نیست چرا که با راهکارها و یا روش هایی که هم اکنون با عنوان جوانسازی پوست شناخته می شوند شما می توانید جوانی و شادابی را به پوست خود بازگردانید.

این روش ها تنها محدود به صورت شما نخواهند شد و امکان استفاده از آن ها برای جوانسازی پوست دست، گردن و بدن نیز وجود دارد تا به این طریق بتوانید نیازمندی های خود را به بهترین شکل ممکن برآورده سازید. جوانسازی راهی است که می تواند بافت های آسیب دیده پوستی شما را ترمیم نموده و زیبایی و جوانی را به شما هدیه نماید اما بایستی کاملا اصولی انجام پذیرد. برای طی نمودن روند اصولی روش های جوانسازی پوست توصیه داریم حتما از کلینیک های زیبایی مجرب کمک بگیرید.

جوانسازی پوست بانوان

علائم و نشانه های پیری پوست

روند پیری پوست دارای یک مجموعه نشانه ها و علائم خاص می باشد که شما با دقت در آن ها می توانید به درمان خود در سریع ترین زمان ممکن کمک های قابل توجه ای نمایید. علائمی که در ادامه تشریح می نماییم از مهم ترین نشانه های پیری پوست به شمار می روند که هرکدام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشند.

چین و چروک های پوستی

چین و چروک پوست

به عنوان اولین نشانه از پیری که می تواند هرکسی را ترغیب به انجام جوانسازی پوست نماید می توان بروز چین و چروک های پوستی را نام برد که شامل خطوط دور چشم، خط خنده، اخم و خطوط پیشانی می شوند که هرچه عمیق تر شوند از بین بردن آن ها سخت تر خواهد شد. در واقع می توان گفت که در ابتدا این خطوط را تنها زمانی می توان مشاهده نمود که حالت چهره خود را تغییر دهید اما زمانی که عمیق شوند به وضوح قابل دیدن هستند.

به طور معمول از ۳۰سالگی به بعد انسان می تواند شاهد بروز این چین و چروک ها گردد و نکته ای که باید بدانید این است که برخی در همان ۳۰ سالگی به این عارضه ها مبتلا می گردند و برخی دیگر نیز سنین بالاتر که این نشان می دهد که زمان ایجاد این چین و چروک ها به ژنتیک بدنی و سبک زندگی شما بستگی دارد. جوانسازی پوست با برداشتن این چین و چروک ها به روش های مختلف می تواند به زیبایی شما کمک های قابل توجه ای نماید.

لاغری و شل شدن پوست

لاغری و شل شدن پوست

ممکن است تصور کنید که این لاغری ها و یا شل شدن های پوستی تنها مربوط به پوست صورت انسان می شوند در حالی که شما می توانید با افزایش سن شاهد لاغرشدن پوست دست خود نیز باشید. بروز چنین شرایطی نیز دلایل خاص خود را دارد که به طور معمول شامل کاهش میزان کلاژن و الاستین، از بین رفتن بافت های چربی، تحلیل ماهیچه های صورت و تغییر فرم استخوان های صورت می شوند که نباید هیچ کدام را نادیده گرفت.

سیستم صورت انسان به گونه ای است که ماهیچه ها در قسمت زیرین بافت چربی قرار دارند و زمانی که این چربی ها از بین روند ماهیچه ها رفته رفته دچار تحلیل شده و از میزان استحکام آن ها کاسته می شود. در چنین شرایطی استخوان ها که به عنوان ساختار اصلی صورت هر انسانی شناخته می شوند نیز تحلیل رفته و به این طریق فرم و زاویه صورت انسان تغییر می یابد. جلوگیری از بروز چنین شرایطی با بهترین روش جوانسازی پوست امکان پذیر می باشد که هرکدام مزیت ها و فواید خاص خود را برای شما به همراه دارند.

تغییر یافتن لایه های پوستی

تغییر کردن لایه های پوستی

پوست هر انسانی دارای سه لایه اصلی است که این لایه ها را با نام اپیدرم، درم و هیپودرم می شناسند. این لایه ها با وظایف بسیار مهمی که بر عهده دارند وظیفه حفظ بافت های چربی و ماهیچه های صورت را بر عهده داشته و متعاقبا می توانند به ترمیم و جوانسازی پوست شما کمک کنند. ساختار پوست به این شکل است که به طور معمول در هر دقیقه حدود ۳۰ هزار سلول پوستی از بین رفته و جای خود را به سلول های جدید می دهند.

مطالعه بیشتر  لیفت صورت یا فیس لیفت چیست؟ مزایا و معایب + روش ها

این روند به خوبی می تواند زمینه های زیبایی پوست شما را فراهم سازد اما همیشگی نیست. با افزایش سن، استفاده از مواد غذایی نامناسب، استعمال دخانیات و … این روند مختل شده و سلول های کمتری تولید می گردند. این شرایط می تواند منجر به تغییر لایه های پوستی انسان شده و فعالیت آن ها را محدود کند و زمانی که چنین اتفاقی رخ دهد شما شاهد ایجاد چین و چروک پوستی و لکه ها بر روی سطح پوست خود خواهید بود که می توانند هرکسی را رنج دهند.

بهترین روش جوانسازی پوست

بهترین روش جوانسازی پوست

حال که با نشانه ها و علائم پیری پوست آشنا شدید قصد داریم تا به بررسی سریعترین روش جوانسازی پوست پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم تا با دید بازتری به انتخاب هرکدام از این متدها برای زیبایی و شادابی پوست خود بپردازید. مهم ترین روش های جوانسازی پوست عبارتند از:

پلاسما جت

ماده اصلی که برای این روش از جوانسازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد را با نام پلاسما می شناسند که از قدرت بسیار بالایی برای حفظ ساختار اصلی پوست برخوردار می باشد. این ماده شبیه به گاز بوده و از میزان حرارت بسیار بالایی برخوردار می باشد. چنین شرایطی منجر شده است تا پلاسما بتواند از خاصیت رسانایی قابل توجه ای برخوردار باشد اما توجه داشته باشید زمانی که وارد بافت های پوستی شما می شود از میزان حرارت آن کاسته شده و سرد می گردد.

دستگاهی که برای این روش جوانسازی پوست کاربرد دارد پلاسما جت می باشد که مواد نام برده شده با استفاده از آن وارد بافت های پوستی شما شده و به نقاط خاصی تابانده می شوند. این شرایط به خوبی قادر است تا چین و چروک های پوستی شما را فراهم سازد اما برخی از ایجاد زخم هایی که پس از درمان دیده می شوند ترس دارند. این زخم ها به طور طبیعی بر روی پوست پس از درمان به وجود می آیند و جای هیچگونه نگرانی ندارند چرا که چند روز بعد از بین رفته و شما صاحب پوستی بسیار زیبا و شاداب خواهید شد.

پلاسماجت کاربردهای بی نظیری در از بین بردن آسیب های پوستی دارد و قابلیت های بی شمار آن می تواند به شما در درمان انواع عارضه های پوستی همچون چین و چروک، جای زخم، آکنه، بریدگی و … کمک های قابل توجه ای نماید. همچنین در حال حاضر افراد بسیار زیادی از این روش جوانسازی پوست برای لیفت بینی وحالت بخشی به آن استفاده می کنند. از مهم ترین مزیت های این متد می توان سرعت بالا، حفظ طراوت و شادابی پوست، از بین رفتن انواع آسیب های پوستی و بازگشت جوانی را نام برد که هرکدام به نحوی می توانند پوستی زیبا و جذاب را به شما هدیه نمایند.

انواع روش جوانسازی پوست

هایفوتراپی

ساختار روش هایفوتراپی به گونه ای است که از دستگاهی با نام هایفو برای ارسال امواج متمرکز فراصوت استفاده می نماید. این امواج با قابلیت های بی نظیر خود قادرند تا یکی از لایه های پوست را مورد هدف قرار داده و دمای آن را افزایش دهند. با افزایش دمای این لایه و رسیدن آن به دمای موردنظر با یک مجموعه ریزآسیب ها مواجه می گردد که این آسیب های کاملا مفید بوده و جای هیچگونه نگرانی ندارد.

ممکن است بگویید که این موضوع کاملا برخلاف روندی است که انتظارش را داریم اما توجه داشته باشید که این آسیب ها بایستی ایجاد شوند چرا که پوست را تحریک نموده و موجب تولید کلاژن و الاستین می شوند. این مواد می توانند به بهترین حالت ممکن جوانسازی پوست با لیزر را انجام داده و سطح کیفیت آن را افزایش دهند. به همین جهت است که تاکید داریم این آسیب ها مفید بوده و برای درمان شما لازم هستند.

هایفوتراپی برای جوانسازی پوست

لیفت صورت

تمام انسان ها به طور غریزی به دنبال زیبایی هستند و این امر به دلیل ذات بی نهایت طلبی آن هاست. قطعا چنین شرایطی هر انسانی را ملزم به استفاده از انواع روش جوانسازی پوست خواهد نمود چرا که پوست با افزایش سن و یا دیگر عامل هایی که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم دچار آسیب شده و موجب می شود تا انسان نیاز به درمان پیدا کند. روش های مختلفی از لیفت صورت وجود دارند که می توانند پوست شما را کشیده تر نموده و حالتی زیبا را به آن ببخشند.

این روش مزیت های قابل توجه ای در راستای جوانسازی پوست دارد که به طور مختصر شامل سفت تر شدن پوست، افزایش اعتماد به نفس، از بین رفتن چین و چروک های سطحی و عمیق، از بین رفتن غبغب، ایمنی بالا، سرعت زیاد و افزایش میزان شادابی و طراوت می شوند که هرکدام هدف نهایی افرادی است که زیبا جو بوده و زیبایی پوست و صورت خود را دوست دارند. انواع روش های لیفت صورت به صورت هایفو، اندولیفت، آر اف فرکشنال، اتیوا و … ارائه می گردند که با انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر می توانید از تمام خدمات مربوط به هرکدام به بهترین حالت ممکن بهره مندشوید.

لیفت صورت برای جوانسازی پوست

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس از مهم ترین راه های تامین زیبایی و برطرف ساختن عیوب صورت می باشد که طی آن موادی با نام بوتاکس به بافت های پوستی شما تزریق گردیده و به این طریق از ایجاد چین و چروک جلوگیری می گردد. براساس این مطلب می توان به این نتیجه دست یافت که این روش از جوانسازی پوست مانع از بیشتر شدن عارضه های پوستی می گردد و همین امر را می توان یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن دانست.

همچنین افرادی که خواستار استفاده از خدمات تزریق بوتاکس می باشند می توانند از این متد برای برداشتن افتادگی های کناره لب، رفع عیوب سطحی بینی و فرم دهی به ابروهای خود نیز استفاده کنند که منجر به هرچه کاربردی ترین شدن این روش درمانی گردیده اند. یکی از ویژگی های بارز این روش غیردائمی بودن آن می باشند به این صورت میزان اثرگذاری آن ۶ ماه بوده و پس از آن بایستی برای تمدید اقدام نمود.

تزریق بوتاکس برای جوانسازی پوست

تزریق ژل

اگر شما نیز جزء افرادی هستید که بوتاکس و تزریق ژل را یکی می دانید، باید بگوییم که کاملا اشتباه می باشید. چرا که این دو متد تفاوت های قابل توجه ای با یک دیگر دارند. این روش درمانی به خوبی می تواند زمینه های حجم دهی به صورت شما را فراهم ساخته و  فرمی زیبا را برای آن ایجاد کند. شما از این روش جوانسازی پوست می توانید برای پرنمودن چین و چروک های پوستی و حجم دهی استفاده نمایید که اگر بخواهیم اشاره ای به دیگر کاربردهای آن داشته باشیم می توان از بین بردن خطوط پیشانی، رفع خطور دور چشم، حجم دهی به لب ها و گونه ها اشاره نمود.

در حال حاضر افراد بسیار زیادی متقاضی انجام تزریق ژل می باشند چرا که قدرت بسیار بالایی برای حفظ شادابی و جوانی پوست شما دارد. ژل های مورد استفاده برای این روش درمانی در انواع مختلفی وجود دارند که میزان ماندگاری و اثر هرکدام از آن ها متفاوت است. شما برای درمانی موثرتر ابتدا بایستی یک کلینیک مناسب را انتخاب کنید تا پزشکان متخصص با مورد بررسی قرار دادن ساختار پوستی، نوع و شدت عارضه بهترین ژل را برای جوانسازی پوست شما انتخاب کنند.

مطالعه بیشتر  تزریق فیلر(ژل): شگفتی بزرگ در زیبایی صورت مهر۱۴۰۱

جوانسازی پوست با تزریق ژل

مزوتراپی پوست

در سال ۱۹۵۲ بود که ایده اصلی مزوتراپی پوست توسط فردی با نام میشل پیستور ارائه شد اما توجه داشته باشید که از این متد در ابتدا تنها برای تسکین درد استفاده می شد و کاربرد دیگری نداشت. با این وجود در آن زمان این روش با استقبال گسترده ای مواجه شد و این موضوع به خوبی اثبات نمود که این متد خواص و فواید بی نظیری در راستای جوانسازی پوست دارد.

این روش را در دسته ی درمان های تزریقی قرار می دهند که با قابلیت های بی نظیر خود موجب ارسال مواد مغذی، ویتامین ها و عصاره های گیاهی به بافت پوست شما می گردد. این مواد به عنوان ترکیباتی با نام کوکتل می شناسند که به لایه میانی پوست تزریق شده و می توانند گردش خون را بهبود بخشند. فراموش نکنید که تزریق این ترکیبات نیاز به دقت و مهارت بسیار بالایی دارد بنابراین حتما آن را به افرادی بسپارید که دانش لازم را دارند.

هدف اصلی از اجرای مزوتراپی صورت از بین بردن چربی های اضافی پوستی، کاهش میزان سلولیت، رفع چین و چروک های پوستی، سفت تر شدن پوست صورت و از بین بردن لکه های تیره پوست می باشد که همگی اثرات قابل توجه ای در زیبایی و جوانسازی شما دارند.

مزوتراپی پوست برای جوانسازی پوست

بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی نوعی عمل جراحی برای از بین بردن افتادگی های پلک می باشد که می تواند زیبایی چشم های شما را افزایش داده و تمام مشکلاتی را که موجب افتادگی پلک های شما گردیده اند را برطرف سازد. شما تحت نظارت پزشکان متخصص می توانید بلفاروپلاستی را بر روی هر دو پلک بالایی و پایینی خود اجرا نموده و از نتایج آن نهایت لذت را ببرید.

این موضوع تنها کاربرد این روش جوانسازی پوست صورت نیست چرا که می تواند مشکلاتی را که مربوط به غدد چربی، زائده های ماهیچه ای و عضلانی می باشند را نیز برطرف ساخته و شرایطی بسیار عالی را پیش روی شما قرار دهد. شما براساس اهداف مختلفی می توانید از این متد استفاده کنید. زیرا هم برای بهبود ظاهر و هم برای از بین بردن تورم بیش از حد پلک ها کاربرد دارد و این یکی از مهم ترین مزایای جوانسازی پوست به شمار می رود.

جوانسازی پوست با بلفاروپلاستی

بوکال فت

افرادی که صورت های گردی دارند و یا چاقی و اضافه وزن آن ها موجب شده است تا از ساختار و فرم صورت خود رضایت نداشته باشند می توانند با استفاده از بوکال فت چربی های اضافی صورت خود را برداشته و برای همیشه از شر این چربی ها خلاص شوند.

این روش را با نام تخلیه چربی نیز می شناسند که هم اکنون مورد استقبال افراد بسیار زیادی از سراسر دنیاست چرا که روشی بسیار سریع و ساده برای جوانسازی پوست به شمار می رود. هدف از انجام این درمان زاویه سازی فک و ایجاد برجستگی های گونه می باشد که اثرات قابل توجه ای در زیبایی انسان دارند.

جوانسازی پوست با بوکال فت

ساکشن غبغب

افزایش سن می تواند موجب افتادگی نقاط مختلفی از بدن شود اما شما ممکن است طی این بازه سنی با تجمع چربی نیز مواجه شوید که از زیبایی ظاهری شما می کاهند. این چربی ها گاهی در قسمت چانه به وجود می آیند که تجمع آن ها را نام غبغب می شناسند. توجه داشته باشید ایجاد غبغب محدودیت سنی ندارد و افراد جوان نیز درگیر آن خواهند شد و این موضوعی است که خوشایند هرکسی نبوده و از آن رنج می برند.

ساکشن غبغب به تخلیه این چربی ها در قسمت زیرچانه پرداخته و موجب بازگشت زیبایی به قسمت صورت و گردن شما می شود. درمان با استفاده از این روش دارای اثراتی دائمی بوده و بهتر است اصلا نگران این موضوع نباشید اما این شرایط تا زمانی ادامه دارد که شما با عدم رعایت مراقبت های لازم موجب ایجاد مجدد چربی های اضافه در چانه خود نشوید. با توجه به این امر اگر شما مراقبت های موردنیاز را رعایت کنید می توانید از ساکشن به عنوان یکی از بهترین روش های جوانسازی بهره های زیادی ببرید.

جوانسازی پوست در منزل

جوانسازی پوست در منزل

در حال حاضر راهکارهای مختلفی وجود دارند که با عنوان جوانسازی پوست در منزل شناخته می شوند. این راهکارها می توانند به شما کمک کنند تا از پوست خود مراقبت کنید. از مهم ترین مراقبت ها در این زمینه می توان به استفاده از روتین های پوستی، مصرف آب فراوان، استفاده از ژل های شستشو، پرهیز از مصرف الکل و استفاده از عینک آفتابی را نام برد که هرکدام با اثرات بی نظیر خود در جوانسازی پوست دست در خانه یا صورت می توانند به شما کمک های قابل توجه ای در راستای زیبایی هرچه بیشتر نمایند.

جوانسازی پوست با دستگاه

جوانسازی و رعایت مراقبت ها در منزل می تواند به درمان پوست شما کمک کند. اما به هیچ سرعت و اثربخشی جوانسازی پوست با دستگاه را نخواهد داشت. در واقع سریعترین روش جوانسازی پوست میتوان گفت، جوانسازی پوست با دستگاه است. شما با استفاده از دستگاه ها می توانید در مدت زمان کوتاهی به اهداف خود دست یابید و از آنجایی که قدرت بسیار بالایی در درمان دارند می توانند شرایط بهتری را پیش روی شما قرار دهند.

سریعترین روش جوانسازی پوست

قیمت جوانسازی پوست

قیمت جوانسازی پوست یکی از چالش های بسیار مهمی است که همواره افراد زیادی با آن مواجه می باشند. توجه داشته باشید که میزان هزینه های درمان شما به عامل های مختلفی بستگی دارد که این عامل ها به طور مختصر شامل کلینیک زیبایی، میزان تجارب پزشک، میزان آسیب های پوستی و روش درمانی می شوند که پس از بررسی تمام آن ها می توان قیمت را برآورده نمود.

انتخاب بهترین کلینیک زیبایی و اهمیت آن

همان گونه که در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم شما با انتخاب یک کلینیک مناسب قادر خواهید بود تا خدمات زیبایی را تحت نظارت پزشکان مجرب و یا استفاده از دستگاه های پیشرفته دریافت نمایید. در چنین شرایطی انتخاب کلینیک های معتبر اهمیت بسیار زیادی می یابد چرا که همه ما به دنبال درمان خود با بالاترین کیفیت می باشیم. کلینیک عصرجدید به عنوان بهترین کلینیک زیبایی از اعتبار فراوانی برخوردار بوده و با داشتن کادردرمانی مجرب و تجهیزات پیشرفته قادر است تا بهترین ها را برای شما رقم بزند.

خدمات دیگر کلینیک زیبایی عصر جدید در حوزه سلامت و زیبایی مو

از دیگر خدمات مجموعه عصر جدید در راستای تامین سلامت و زیبایی موهای شما می توان موارد زیر را نام برد.

کاشت مو

کاشت مو روشی بسیار موثر و عالی برای برطرف ساختن طاسی موها می باشد که انواع مختلفی داشته و به لطف پیشرفت ها و تحولاتی که تاکنون پشت سر گذاشته است، به خوبی می تواند رویای شما را تحقق بخشد.

این متد با کاشت طبیعی فولیکول های مو در نواحی طاس شده قادر است تا خط رویشی بسیار طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا و ویژگی های این متد درمانی و زیبایی می توانید صفحه کاشت مو را مطالعه کنید.

کاشت ابرو

علاوه بر موها، ممکن است ابروهای انسان نیز دچار ریزش شده و متعاقبا از تراکم آن ها نیز کاسته شود. کاشت ابرو متدی است که می تواند موهای از دست رفته ناحیه ابروی شما را بازگردانده و حالتی بسیار زیبا را به آن ها ببخشد.

ما در مجموعه عصر جدید از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای برای کاشت ابروهای شما استفاده می نماییم که برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آن توصیه داریم حتما صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر  مزوتراپی صورت، هزینه ها و نکات مهم آن

کاشت ریش و سبیل

از میان تمام افرادی که از طاسی موهای سر خود رنج می برند می توان افرادی را نیز شاهد بودیم که دارای ریش و سبیل های کم پشت بوده و قصد دارند تا با استفاده کاشت ریش و سبیل تراکم موهای این ناحیه از بدن خود را افزایش دهند.

خدمات ما در عصر جدید شامل کاشت ریش و نیز خواهد شد و شما می توانید تمام مراحل این امر را تحت نظر پزشکان مجرب ما پشت سر بگذارید. اطلاعات دقیق تر درباره کاشت موی این ناحیه را می توانید از صفحه کاشت ریش و سبیل دریافت کنید.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

مزوتراپی مو

مزوتراپی طیف وسیعی از درمان های تزریقی کم تهاجمی است که کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال مزوتراپی مو  یکی از کاربردهای این روش درمانی است که ریزش مو را متوقف کرده و رشد مو را تحریک می کند. در مزوتراپی ترکیبی از مواد سفت کننده مختلف به پوست تزریق می شود. این مواد شامل عصاره های گیاهی، داروهای مختلف، ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها، فاکتورهای رشد و سایر عواملی هستند که می توانند به درمان آلوپسی (ریزش مو یا طاسی) کمک کنند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.