مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

مراحل رشد مو بعد از کاشت مو یکی از مهم ترین دغدغه های افرادی است که قصد دارند تا با استفاده از این متد درمانی به نتایجی که انتظارش را دارند دست یابند. همان گونه که می دانید در حال حاضر افراد بسیار زیادی متقاضی کاشت مو می باشند چرا که اثرات و نتایج این روش درمانی دائمی بوده و می تواند خیال انسان را راحت کند.

کلینیک-زیبایی

ساختار روش ایمپلنت مو به گونه ای است که بیمار بایستی مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته و طی این مراحل براساس دستورات پزشک خود عمل نماید چرا که این دستورات اثرات مستقیمی بر روی نتایج دریافتی دارند.

آشنایی شما با مراحل رشد مو بعد از کاشت مو یکی از مهم ترین ضرورت های این درمان است که نباید نسبت به آن بی تفاوت بود چرا که در این پروسه اتفاقاتی طبیعی رخ خواهد داد که ممکن است شما را نگران کنند در حالی که جای هیچگونه نگرانی ندارند.

در این راستا پزشکانی که تجارب بسیار بالایی در حوزه کاشت مو دارند می توانند به شما کمک کنند تا مراحل رشد مو بعد از کاشت مو را پشت سر گذاشته، چرا که تمام اصول و مراقبت های لازم را یادآوری نموده و در تمام مراحل درمانی تا بهبود کامل شما را همراهی خواهند نمود. با توجه به این موضوع توصیه داریم حتما برای درمان خود از کلینیک های معتبر و پزشکان مجرب و کارآزموده کمک بگیرید.

ریزش و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

دائمی بودن نتایج کاشت مو

ریزش موها یکی از مهم ترین عامل های ایجاد طاسی در ناحیه سر انسان به شمار می رود که هیچ کسی از آن راضی نبوده و از آن رنج می برند. از گذشته تاکنون راهکارهای مختلفی برای برطرف ساختن و یا درمان ریزش موها پدید آمده اند اما اینکه کدام متد درمانی اثرات دائمی و موثر به همراه داشته باشد از اهمیت قابل توجه ای برخوردار بوده و همواره مورد توجه این افراد قرار داشته است. دائمی بودن کاشت مو موجب شده است تا این درمان از جمله روش های درمانی بسیار موثر و سریعی شناخته شود که با قابلیت های بی نظیرخود این توانمندی را دارد تا شما را به آنچه که در رویای خود دارید برساند.

دائمی بودن و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

برخی از شرایط این متد درمانی همچون آسان بودن و نتایج سریع آن در گذشته موجب شده است تا افراد بسیار زیادی نتایج دریافتی از این روش را موقتی بدانند اما در حال حاضر با توجه به پیشرفت هایی که در این زمینه صورت پذیرفته است می توان گفت که ایمپلنت مو یکی از بهترین روش ها برای رویش مجدد موهای از دست رفته می باشد. شما طی مراحل رشد مو بعد از کاشت مو دچار ریزش مو خواهید شد و همان گونه که بیان نمودیم خیلی از بیماران از این قضیه بسیار ناراحت می شوند.

 

نکته ای که وجود دارد این است که موهای شما پس از درمان در حالت شوک قرار می گیرند و این ریزش ها نتایح واکنشی است که بدن شما به کاشت نشان می دهد. با توجه به این موضوع توصیه داریم اصلا نگران نباشید چرا که براساس مراحل رشد مو بعد از کاشت مو، موهای شما طی یک بازه زمانی مشخص مجددا رشد خواهند نمود.

دلایل ریزش موها بعد از کاشت مو

پرسشی که باید در ابتدای این عنوان مطرح نماییم این است که چقدر باور دارید که ریزش موها طی مراحل رشد مو بعد از کاشت مو طبیعی است؟ توجه داشته باشید این متد درمانی بهترین گزینه برای افرادی است که موهای نازکی داشته و درگیر ریزش مو هستند اما شما با استفاده از این روش نمی توانید از ریزش مجدد موهای خود جلوگیری نمایید.

کاربرد اصلی کاشت مو رویش مجدد موها و رفع طاسی های ایجاد شده می باشد اما پروسه ریزش آن ها در مراحل رشد مو بعد از کاشت مو امری است که امکان مقابله با آن وجود ندارد. براساس مراحل رشد مو بعد از کاشت مو، شما پس از دو هفته دچار ریزش در موهای خود خواهید شد. این ریزش برای موهایی اتفاق می افتد که به تازگی کاشت شده اند به همین دلیل است که عموم مردم از این موضوع بسیار نگران می شوند.

مطالعه بیشتر  ویتامین ها برای جلوگیری از ریزش مو: نخور تا کچل شوی!

نتیجه مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

توجه داشته باشید ریزش مو بعد از کاشت اتفاقی موقتی است که پس از طی نمودن مراحل خود متوقف شده و دوباره موهای شما رشد خواهند نمود. در بخش قبل اشاره نمودیم که پس از درمان موها در حالت شوک قرار می گیرند و این امر می تواند زمینه های ریزش مو بعد از کاشت را در مراحل رشد مو بعد از کاشت مو فراهم سازد.

در این پروسه موهایی که به تازگی کاشت نموده اید طی ۲ الی ۳ هفته شروع به ریزش می کنند و جالب است بدانید این ریزش ها می توانند راه های موثری را برای رشد موها باز کنند. بنابراین کاملا طبیعی بوده و اثرات مثبت و قابل توجه ای نیز دارند. پس از پایان این دوره و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو، شما رشد موهای خود را در ماه هشتم تا دوازدهم مشاهده خواهید نمود.

مدت زمان ریزش موها بعد از کاشت مو

شما با مطالعه بیشتر کاشت و مراحل کاشت رشد مو بعد از کاشت مو به خوبی می توانید متوجه این موضوع شوید که این روش درمانی خطرات چندانی برای شما به همراه نخواهد داشت اما از حساسیت بسیار زیادی برخوردار می باشد. همین موضوع تمام متقاضیان را ملزم ساخته که برای درمان خود به سراغ کلینیک هایی بروند که از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند.

ممکن است بپرسید که علت این امر چیست؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که شما با انتخاب این مراکز می تواند مراحل رشد مو بعد از کاشت مو را بدون عوارض جانبی خاصی پشت سر گذاشته و به این طریق بهترین ها را تجربه کنید. البته نکته ای که باید بدانید این است که چنین امری نمی تواند مانع از قرارگرفتن موهای شما در حالت شوک شود چرا که این دوره برای هر فردی اتفاق می افتد.

برای بررسی مدت زمان ریزش موها بعد از کاشت مو لازم است است بگوییم که در طی مراحل رشد مو بعد از کاشت مو، موها حدود ۲ هفته بعد از کاشت روند ریزش خود را آغاز می نمایند. در این روند موهای کاشته شده شما دچار ریزش خواهند شد و این شرایط ۴ الی ۶ هفته طول خواهد کشید. توجه داشته باشید که در این مدت تمام موهای کاشته شده شما ریزش می نمایند اما جای نگرانی نیست چرا که پس از گذشت ۸ هفته، موها مجددا رشد نموده و وارد دوره جدیدی از رویش می شوند.

سیکل و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

آیا ممکن است موها بعد از کاشت رشد نکنند؟

ما در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که نتایج دریافتی از کاشت مو از اثربخشی بسیار بالایی برخوردار هستند و همین امر می تواند نشان دهنده این موضوع باشد که حتما موهای شما رشد خواهند نمود. با این وجود بازهم افراد بسیار زیادی را می توان مشاهده نمود که این دغدغه را دارند که آیا طی مراحل رشد مو بعد از کاشت مو و ریزش موهای کاشته، مجددا امکان رویش موها وجود دارد؟

نکته ای که باید بدانید این است که چنین اتفاقی هرگز رخ نخواهد داد مگر اینکه شما پروسه های درمانی خود را تحت نظارت پزشکان مجرب طی ننموده باشید. برخورداری از خدمات کلینیک های معتبری که از تجهیزات بسیار پیشرفته ای برخوردار می باشند شرایطی را برای شما رقم خواهد زد تا بتوانید صاحب موهایی بسیار زیبا و طبیعی شوید و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو را با خونسردی بیشتری طی کنید. براساس مطالبی که بیان شد باید در پاسخ به این پرسش که چرا موهای کاشته شده رشد نمی کنند؟ باید بگوییم که بروز این اتفاق بسیار نادر است.

نحوه و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

چگونگی رشد و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی نحوه رشد موها بعد از کاشت مو پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. برخی بر این باورند که بایستی به صورت آنی نتایج درمانی خود را مشاهده نمایند، در حالی که این باور کاملا اشتباه بوده و مشاهده نتایج براساس الگوهای مشخصی رخ می دهد.

زمانی که عملیات های مربوط به کاشت طبیعی موها به پایان رسید بایستی دوره نقاهت را پشت سر گذاشته و در این دوره بر اساس دستورالعمل های مشخصی پیش بروید تا بتوانید به نتایج مورد انتظار خود دست یابید. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که شما برای دریافت نتایج اثربخش از این متد درمانی باید صبر و حوصله به خرج دهید چرا که طی نمودن مراحل رشد مو بعد از کاشت مو به سرعت انجام نخواهد شد و باید چرخه رشد موها سپری گردد.

در این دوره بایستی با انجام مراقبت ها از ایجاد زخم در نواحی درمانی جلوگیری نمایید چرا که ممکن است با درد، خارش و پوسته پوسته شدن این نواحی مواجه گردید. دوره ای که با عنوان مراحل رشد مو بعد از کاشت مو شناخته می شود پس از یک هفته از ایمپلنت موها آغاز می گردد زیرا در این مدت زخم ها و التهابات بعد از عمل بهبود می یابند.

مطالعه بیشتر  ریزش مو، دلایل ریزش مو و روش های درمان

کاشت و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

در این دوره یعنی پس از یک هفته، موهای شما تا هفته سوم از مراحل رشد مو بعد از کاشت مو رشدی طبیعی و قابل توجه دارند اما پس از سه هفته شاهد ریزش آن ها خواهید بود. این مرحله که همان مرحله شوک ریزشی است اصلا نگران کننده نیست چرا که طبیعی بوده و نشان دهنده این است که تمام مراحل کاشت موهای شما به درستی انجام پذیرفته اند.

پس از اینکه موها به طور کامل ریزش را تجربه نمودند تا ماه هشتم تا ماه دوزادهم، رشد مجدد آن ها اتفاق خواهد افتاد و شما در ماه پایانی می توانید نتایج درمان خود را مشاهده نمایید. با این تفاسیر رشد نکردن موهای کاشته شده در ماه های سوم تا هشتم و یا ریزش آن ها کاملا طبیعی بوده و باید حتما اتفاق افتند.

سیکل رشد مو بعد از کاشت مو

برخی با این پرسش که سیکل رشد مو بعد از کاشت به چه صورت می باشد مواجه هستند. در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که شما در ایمپلنت موها نیز مانند هر روش درمانی دیگری برای بهبود خود نیاز به زمان دارید. شما نتایج کاشت موهای خود را می توانید تا حداکثر یک سال مشاهده نمایید که کیفیت آن ها بستگی به نحوه درمان شما و میزان تخصص پزشک متخصص بستگی دارد.

زمانی که شما به دانش لازم درباره مراحل رشد مو بعد از کاشت مو دست یابید، دوران نقاهت خود را با اضطراب سپری نخواهید نمود و این موضوع می تواند کمک های قابل توجه ای به شما نماید. براساس الگوی مشخص شده ای که تشریح نمودیم شما در بازه زمانی ۲ الی ۳ هفته با شوک ریزش مواجه شده و این روند به مدت یک ماه ادامه می یابد. پس از گذشت ۳ ماه یعنی با ورود به ماه سوم درمان خود موها یک سانت رشد نموده و نهایتا پس از یک سال کامل می گردند.

چگونگی مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

نتایج رشد مو بعد از کاشت مو

شما نتایج رشد مو بعد از کاشت مو را از ماه هشتم به بعد می توانید مشاهده کنید، البته این امر در ماه دوازدهم تکمیل خواهد شد. براین اساس رشد موهای شما در ماه دهم بسیار بیشتر شده، در ماه یازدهم قسمت های بالایی سر به حالت عادی خود بازگشته و در ماه دوازدهم بهبود کامل شما اتفاق می افتد. این موضوع به خوبی بیانگر نتایج کاشت مو بعد از یکسال خواهد بود که پس از این مدت یعنی با ورود به سال های دوم و سوم شما صاحب موهای بلندتر و زیباتر خواهید شد.

مدت زمان لازم برای مشاهده نتایج کاشت مو

نکته ای که باید به آن توجه داشته باشید این است مراحل رشد مو بعد از کاشت مو برای فولیکول هایی که به تازگی رشد نموده اند نسبت به موهایی که از قبل داشته اید طولانی تر می باشند زیرا شما باید مدت بیشتری برای افزایش تراکم موهای خود و رشد این فولیکول ها صبر کنید. به طور کلی شما پس از ۱۲ ماه می توانید ثمره درمان خود را دریافت نمایید چرا که در این بازه موها ضخیم تر شده و تغییرات قابل توجه ای در آن ها اتفاق می افتد.

نتایج مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

کلینیک زیبایی عصرجدید ، پیشرفته ترین کلینیک کشور

در حال حاضر در سراسر کشور می توان کلینیک های زیبایی مختلفی را شاهد بود که خدمات کاشت مو را ارائه می نمایند. این کلینیک ها با توجه به میزان تجهیزات و کادردرمانی خود معتبر شناخته می شوند و طبیعی است که اگر یک مرکز زیبایی از تجهیزات پیشرفته و پزشکان مجرب برخوردار نباشد معتبر شناخته نشود.

کلینیک زیبایی عصر جدید از جمله کلینیک های زیبایی معتبر در شهر تهران می باشد که با ارائه خدمات متنوع کاشت مو تمام شرایط لازم را برای دستیابی به موهایی طبیعی برای شما فراهم ساخته است. تمام خدمات ما در مجموعه عصر جدید براساس جدیدترین استانداردهای روز دنیا ارائه می گردند و کاملا تحت نظارت دکتر وجودی انجام می شوند.

اگر با این پزشک آشنایی داشته باشید قطعا می دانید که یکی از بهترین پزشکان کشور در این زمینه به شمار می رود. شما با استفاده از خدمات مشاوره ای ما می توانید به اطلاعات دقیق تری درباره روش ها، مزایا و هزینه کاشت مو نمود دست یافته و پروسه درمانی بهتری را پشت سر بگذارید.

دلایل ریزش و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

عصرجدید ارائه دهنده تکنیک های مختلف کاشت مو

کاشت مو به روش SUT

از جدیدترین تکنیک های روز دنیا به شمار می رود که خدمات آن در کلینیک عصر جدید با استفاده از ابزارها و تجهیزات بسیار پیشرفته ای ارائه می گردند. شما با استفاده از این روش درمانی که از دقت و ظرافت بسیار بالایی برخوردار می باشد قادر خواهید بود تا به خط رویشی کاملا طبیعی از موهای خود دست یابید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این متد می توانید صفحه کاشت مو به روش SUT را مطالعه نمایید.

مطالعه بیشتر  بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران و ایران

کاشت مو به روش FIT

برداشت فولیکول ها به صورت جداگانه و مجزا، از مهم ترین اصول و ساختار این روش درمانی به شمار می رود که بایستی با دقت بسیار بالایی انجام شود. در این روش شما هیچگونه درد و ناراحتی را احساس نخواهید نمود و متدی بدون خونریزی با دوران نقاهت کوتاه به شمار می رود اطلعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت مو به روش FIT  دریافت نمایید.

اهداف و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

کاشت مو به روش میکروگرافت

میکروگرافت با دقت بسیار بالای خود یکی از جدیدترین و موثرترین روش های درمانی به شمار می رود که تجهیزات مورد استفاده برای اجرای آن بسیار پیشرفته و مدرن می باشند. با استفاده از این روش درمانی دستیابی به تراکم بالای موها دیگر دست نیافتنی نخواهد بود چرا که قابلیت های قابل توجه ای برای ما به همراه دارد. اطلاعات بیشتر درباره این روش را در صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت دریافت نمایید.

کاشت مو به روش MICRO FIT

پایه و اساس این روش بر مبنای روش FIT طرح ریزی شده است اما این روش از دقت و ظرافت بیشتری برخوردار بوده و برتری های قابل توجه ای نسبت به دیگر روش ها دارد. نتایج دریافتی از این روش کاملا طبیعی بوده و به خوبی می توانند نیازمندی های شما را برآورد سازد. ما در صفحه کاشت مو به روش MICRO FIT بیشتر به بررسی این روش درمانی پرداخته ایم.

کاشت مو به روش ترکیبی

اگر شما نیز به دنبال روشی برای افزایش تراکم موهای خود می باشید ما به شما تکنیک ترکیبی را پیشنهاد می نماییم که ترکیبی از روش های fit و fut بوده و می تواند آرزوی شما برای داشتن موهایی طبیعی را برآورده سازد. در این روش درمانی ابتدا تعداد گرافت های بسیار زیادی با استفاده از روش fut  کاشت شده سپس با روش fit افزایش تراکم موها رخ می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش حتما صفحه کاشت مو به روش ترکیبی را مطالعه نمایید.

روش ها و مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

کاشت مو به روش BHT

این روش درمانی مخصوص آقایان بوده و امکان برداشت فولیکول ها از نواحی دیگری همچون سینه، کمر، ریش و … را نیز فراهم می سازد. ساختار این متد به گونه ای طراحی گردیده است که شما بتوانید در مدت زمان کوتاهی نتایج دریافتی را مشاهده نموده و از طبیعی بودن موهای خود نهایت لذت را ببرید. شما با مطالعه صفحه کاشت مو به روش BHT می توانید جامع تر این روش را بررسی کنید.

کاشت مو به روش SUPER FUE

تفاوتی که این روش رمانی با روش FUE دارد، این است که برای اجرای مراحل این روش پزشکان از تجهیزات پیشرفته ای استفاده می کنند. به طور طبیعی استفاده از این تجهیزات مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که نمی توان آن ها را نادیده گرفت. بررسی هرچه بیشتر این روش درمانی در صفحه کاشت مو به روش SUPER FUE امکان پذیر می باشد.

کاشت مو به روش DHI

اگر تاکنون نام کاشت مو به روش مستقیم را شنیده باشید قطعا می دانید که روش DHI همین روش درمانی بوده و مراحل آن به گونه ای است که پزشک پس از برداشت فولیکول ها بلافاصله آن ها در اختیار تیم پزشکی خود قرار می دهد تا در نواحی طاس شده کاشت شوند. چنین روندی سرعت درمان را افزایش داده و می تواند به شما کمک های قابل توجه ای نماید. اطلاعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت مو به روش DHI دریافت نمایید.

اثرات مراحل رشد مو بعد از کاشت مو

کاشت مو به روش FUT

برداشت نواری فولیکول ها ساختار اصلی کاشت مو به این روش می باشد که امکان برداشت بیشتر گرافت ها را فراهم می سازد. در این روش پزشک ابتدا برشی را در ناحیه اهدایی موهای شما ایجاد نموده سپس از طریق این برش به صورت نواری تعداد بالایی از فولیکول ها را استخراج می نماید. در صفحه کاشت مو به روش FUT  می توانید بیشتر با شرایط و ویژگی های این روش درمانی آشنا شوید.

کاشت ابرو

همان گونه که می دانید در حال حاضر روش های مختلفی برای پرپشت نمودن و حالت بخشی به ابروها وجود دارند اما از میان آن ها تنها ایمپلنت ابرو است که دارای نتایجی دائمی و موثر می باشد. در این روش فولیکول های مو از ناحیه بانک مو برداشت شده و در ناحیه ابرو کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر ما را در صفحه کاشت ابرو دنبال کنید.

کاشت ریش و سبیل

کاشت ریش و سبیل این امکان را به آقایانی که دچار طاسی در این نواحی شده اند می دهد تا برای همیشه از شر این طاسی ها خلاص شده و به ریش هایی بسیار زیبا و طبیعی دست یابند. این متد درمانی با مزیت ها و ویژگی های بی نظیر خود یکی از بهترین راهکارها برای رشد مجدد موهای ریش و سبیل به شمار می رود که در صفحه کاشت ریش و سبیل بیشتر می توانید با آن آشنا شوید.

 

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.