کاشت مو به روش سوپر fue

به نظر شما با پیدایش کاشت مو به روش super fue کیفیت کاشت مو چقدر افزایش یافته است ؟ آیا این متد کارآمدی لازم را برای رشد طبیعی موها دارد ؟ از گذشته تاکنون با ورود تکنولوژی های مختلف به زندگی انسان ها همواره با پیشرفت های قابل توجه ای مواجه بوده اند و این امر برای حوزه کاشت مو نیز صدق می کند. کاشت مو به روش super fue یکی از جدیدترین راهکارها برای رشد طبیعی موها با تراکم بالا می باشد که به عنوان یک تکنولوژی بسیار جدید توانسته اند این عرصه را با تحولات قابل توجه ای رو به رو سازد.

کلینیک-زیبایی

این متد با قابلیت های بی نظیر خود فولیکول ها را به صورت جداگانه استخراج نموده و ساختاری شبیه به fue  دارد اما تفاوت هایی نیز میان این دو روش وجود دارد و آن استفاده از دستگاه های پیشرفته ای است که در کاشت مو به روش super fue کاربرد دارند. این دستگاه ها به عنوان مدرن ترین دستگاه های روزدنیا برای کاشت مو شناخته می شوند که استفاده از آن ها مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد. با توجه به این مطلب می توان متوجه این موضوع شد که این روش از کاشت مو به خوبی می تواند نقایصی را که دیگر روش ها دارند برطرف ساخته و شرایطی بسیار عالی تر را برای شما به ارمغان آورد.

آنچه در این مطلب می خوانید... نمایش

کاشت مو به روش super fue چیست ؟

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود.

استفاده از دستگاه های هوشمند و پیشرفته در کاشت مو به روش super fue موجب شده است تا این روش از کیفیت بسیار بالاتری نسبت به روش fue برخوردار باشد و مورد استقبال افراد بسیاری نیز قرار گیرد. البته باید بدانید که این تجهیزات تنها عامل دستیابی به موهایی طبیعی نیستند بلکه لازم است در انتخاب کلینیک های زیبایی و پزشکان فعال در این حوزه نیز دقت نمود. این کلینیک ها و کادر درمانی آن ها ارتباط مستقیمی با نتایج کاشت مو به روش super fue دارند بنابراین توصیه داریم به سادگی از کنار آن ها عبور ننمایید.

مراحل کاشت مو به روش super fue

کاشت مو به روش super fue

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین مراحل کاشت مو به روش super fue پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. به طور معمول پزشکان این نوع درمان را طی ۶ مرحله انجام می دهند و باید بدانید دقت عمل بالا اصلی اساسی برای دستیابی به نتایج طبیعی به واسطه کاشت مو به این روش می باشد. این مراحل به شرح زیر هستند.

 • انجام معاینات بالینی و طراحی خط رویش طبیعی موها

معاینات بالینی یکی از مهم ترین مراحل کاشت مو به روش super fue به شمار می روند که پزشک در اولین گام انجام می دهد تا به این طریق بتواند بهترین روش را برای کاشت مو طبیعی شما انتخاب کند. در این جلسه آنالیزهای لازم انجام شده و شرایط موهای شما مورد بررسی قرار می گیرند.

 • ضدعفونی نمودن پوست سر

در جلسه اصلی کاشت مو ابتدا ناحیه درمانی ضدعفونی می گردد تا در ادامه درمان دچار عفونت نگردد. در این مرحله پزشک با استفاده از مواد خاصی این ناحیه را با دقت استریل می کند. با مشاهده فیلم کاشت مو به روش super fue میتوانید بیشتر با این مراحل آشنا شوید.

 • تزریق بی حسی

تزریق بی حسی و یا استفاده از بی حسی از این جهت اهمیت دارد که در ادامه درد چندانی را نکشید. تزریق بی حسی در کاشت مو به روش super fue موجب می شود تا با خیالی آسوده و بدون هیچگونه درد و یا ناراحتی درمان خود را ادامه دهید.

مطالعه بیشتر  کاشت مو برای کوتاهی پیشانی بلند زنان و مردان + هزینه و مزایا

توصیه های قبل از کاشت مو به روش SUPER FUE

 • برداشت فولیکول های مو از ناحیه دهنده

در این مرحله از کاشت مو به روش super fue پزشک از ابزارهای دقیقی برای برداشت فولیکول ها استفاده می کند. ساختار این روش به گونه ای است که امکان برداشت فولیکول ها به صورت چندتایی نیز وجود دارد و با استفاده از دستگاه های اتوماتیک انجام می شود. این دستگاه ها برای برداشت فولیکول ها مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان برخورداری از قابلیت تنظیم زاویه، کمترین میزان خونریزی، دقت بسیار بالا در برداشت فولیکول ها و و کمترین میزان آسیب به فولیکول ها اشاره نمود که هرکدام اهمیت بسیار زیادی دارند.

 • آماده سازی فولیکول های مو

نگهداری از فولیکول ها در فاصله برداشت تا کاشت اهمیت بسیار بالایی داشته و بایستی از وارد شدن هرگونه آسیب به آن ها خودداری نمود چرا که کیفیت کاشت مو به روش super fue را کاهش خواهد داد. در این مرحله برای نگهداری فولیکول های برداشت شده از دستگاه های خاصی استفاده می شود که این دستگاه ها ویژگی های بارزی همچون سربسته بودن و برخورداری مواد مغذی را دارند. به همین دلیل است که از این روش با عنوان بهترین روش کاشت مو در دنیا یاد می شود.

 • کاشت فولیکول ها در ناحیه درمانی

در آخر نوبت به کاشت فولیکول های برداشت شده می رسد که برای کاشت مو به روش super fue در این مرحله نیز از دستگاه های بسیار پیشرفته ای استفاده می شود. در این روش استفاده از دستگاه ایمپلنتر کاربرد قابل توجه ای دارد و نکته ای که باید بدانید این است که استفاده از چنین دستگاهی موجب  می شود تا موهای شما به تراکم بیشتری رسیده و کاملا طبیعی رشد کنند

مزایای کاشت مو به روش super fue

کاشت مو به روش super fue

از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش super fue می توان موارد زیر را تشریح نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

 • این روش به عنوان بهترین روش کاشت مو در دنیا عاری از هرگونه درد و خونریزی است.
 • رویش موها به واسطه این روش کاملا طبیعی می باشد.
 • تراکم موها با کاشت مو به روش super fue، ۴ تا ۵ برابر بیشتر از دیگر روش های کاشت موی سر است.
 • در کاشت مو به این روش می توان طی ۶ الی ۹ ماه نتایج کاشت را مشاهده نمود در حالی که در روش دیگر این زمان حدود ۱۲ تا ۱۴ ماه می باشد.
 • انتقال هرگونه بیماری در این روش صفر است چرا که ابزارهای مورد استفاده یک بار مصرف هستند.
 • کاشت مو به روش super fue عاری از هرگونه زخم، اسکار و یا التهاب است.
 • به واسطه این روش می توان کاشت ریش و سبیل و ابرو نیز انجام داد.

 مراقبت های قبل از کاشت مو به روش SUPER FUE

معایب کاشت مو به روش super fue

مجموعه معایب کاشت مو به روش super fue نسبت به دیگر روش ها بسیار کمتر است به گونه ای که می توان آن ها نادیده گرفت. به طور کلی این معایب شامل موارد زیر می شوند.

 • در کاشت مو به روش super fue بایستی موها کوتاه شوند.
 • ممکن است به دلیل استفاده از بی حسی با واکنش های آلرژیک مواجه شوید.

عوارض کاشت مو به روش super fue

توجه داشته عوارض کاشت مو به روش super fue زمانی بروز می یابند که درمان خود را در کلینیک های نامعتبر و تحت نظارت پزشکان بی تجربه انجام دهید. عوارضی که ممکن است به دلیل عدم انتخاب کلینیک و پزشکان نامناسب با آن ها مواجه شوید مواردی همچون  تورم ، کبودی و بی حسی را در بر می گیرند.

 مراقبت های بعد از کاشت مو به روش SUPER FUE

تفاوت کاشت مو به روش super fue و fue

در بخش های قبل نیز تاکید نمودیم که تفاوتی میان این دو روش از نظر ساختاری وجود ندارد و هر دو کاملا شبیه هم هستند. تنها تفاوت کاشت مو به روش super fue و fue در ابزارهای پیشرفته ای است که در این روش مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند شما را به نتایجی کاملا دقیق و طبیعی برسانند.

هزینه کاشت مو به روش super fue

فاکتورهای مختلفی می توانند بر روی هزینه کاشت مو به روش super fue اثرگذار باشند و آن ها را متغیر سازند. این فاکتورها به صورت زیر هستند.

 • روش کاشت مو
 • میزان تخصص پزشک
 • امکانات و تجهیزات کلینیک زیبایی
 • وضعیت بیمار
 • تراکم مورد انتظار
 • میزان برداشت و کاشت فولیکول های مو

شما میتوانید جهت کسب اطلاعات کامل درمورد میزان هزینه کاشت مو سر خود، از طریق شماره های درج شده در وبسایت اقدام نمایید و از مشاوره رایگان مجموعه استفاده نمایید.

 مرحله های کاشت مو به روش SUPER FUE

توصیه های قبل از کاشت مو به روش SUPER FUE

زمانی که شما جلسات مشاوره ای را با دقت پشت سر گذاشتید نیاز به رعایت یک مجموعه مراقبت های قبل از کاشت مو دارید که اهمیت بسیار بالایی در افزایش میزان اثربخشی درمان شما دارند. این نکات ارتباط مستقیمی با سلامت بدنی شما دارند بنابراین بهتر است هرگونه سهل انگاری در رعایت نمودن آن ها را کنار بگذارید. از مهم ترین توصیه های قبل از کاشت مو به روش SUPER FUE موارد زیر را می توان تشریح نمود.

مطالعه بیشتر  سریعترین و بهترین درمان کاشت مو در جای شکستگی

• اگر به داروی خاصی همچون آنتی بیوتیک حساسیت دارید حتما با پزشک خود در این باره مشورت کنید.

• در صورت استفاده از مکمل های مختلف و یا داروهای خاص حتما جزئیات مصرف و دلایل آن را برای پزشک خود توضیح دهید. علت این امر در واقع عدم استفاده از برخی داروها قبل از جراحی می باشد چرا که می توانند در ادامه خطرات قابل توجه ای برای شما به همراه داشته باشند.

• حداقل ۱۰ روز قبل از جراحی استفاده از داروهای رقیق کننده خون همچون آسپرین را کنار بگذارید زیرا این داروها می توانند خونریزی شما را افزایش داده و شرایط بدی را پیش رویتان قرار دهند.

• یک شب قبل از جراحی موهای خود را شستشو دهید تا اگر آلودگی و یا گرد و غباری بین تارهای مویی شما وجود دارد برطرف گردد.

• اگر از درمان خود ترس دارید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

زیت های کاشت مو به روش SUPER FUE

توصیه های بعد از کاشت مو به روش SUPER FUE

مراقبت ها تنها محدود به دوره قبل از درمان نمی شوند بلکه شما برای دریافت نتایچ موثرتر بایستی نسبت به مراقبت های بعد از کاشت مو نیز بی توجه نباشید. مهم ترین مراقبت های بعد از کاشت موی SUPER FUE عبارتند از:

• اگر پزشک دارویی را برای تسکین درد تجویز نمود، حتما تمام داروهای خود را به طور مرتب مصرف نمایید.

• در فواصل زمانی منظمی از آنتی بیوتیک ها استفاده کنید چرا که این داروها می توانند مانع از بروز عفونت در نواحی درمانی شما گردند.

• نکته ای که نباید فراموش کنید این است که حتما در جلسات معاینه پس از کاشت شرکت کنید. در این جلسات پزشک به بررسی کیفیت درمان پرداخته و در صورت بروز مشکل خاصی آن را برطرف می نماید.

• اگر قصد دارید تا فعالیت های ورزشی خود را شروع کنید باید حتما در این باره با پزشک خود مشورت کنید. به طورکلی بهتر است تا بهبود کامل از انجام فعالیت های ورزشی سنگین بپرهیزید.

• استفاده از رژیم های غذایی مقوی را فراموش نکنید.

• موهای خود را حتما با شامپوهای مخصوص شستشو دهید.

 اهداف کاشت مو به روش SUPER FUE

اهمیت انتخاب یک کلینیک معتبر برای کاشت مو به روش super fue

همان گونه که بیان نمودیم انتخاب کلینیک های مناسب برای کاشت مو اهمیت بسیار بالایی دارد و این امر برای کاشت مو به روش super fue نیزصدق می کند. درمان در کلینیک های معتبر شرایطی را برای شما رقم می زند که می توانید از دستگاه ها و تجهیزات پیشرفته استفاده نموده و تمام فرآیند کاشت مو را تحت نظارت پزشکان و کادردرمانی مجرب انجام دهید.

کلینیک زیبایی عصر جدید از جمله کلینیک های فعال در حوزه کاشت مو می باشد که بهترین گزینه برای افرادی است که قصد دارند تا کاشت مو در تهران را انجام دهند. اگر شما نیز جزء این افراد هستید ما به شما کلینیک زیبایی عصر جدید را پیشنهاد می نماییم. این کلینیک تمام خدمات خود را تحت نظر دکتر وجودی ارائه می نماید که یکی از بهترین پزشکان شهر تهران به شمار می رود. کاشت مو به روش super fue در تهران همراه با دکتر وجودی به شما کمک می کند تا در مدت زمان کوتاهی رویای داشتن موهایی زیبا و پرپشت را برای خود تحقق بخشید.

دیگر خدمات مهم کلینیک زیبایی عصرجدید برای کاشت مو

کاشت مو به روش SUT

تراکم بالا و دستیابی به خط رویشی طبیعی و زیبا دیگر با کاشت مو به روش SUT تنها یک رویا نیست بلکه شما به این طریق می توانید صاحب موهایی شوید از میزان حجم بالایی برخوردار بوده و می تواند به میزان جذابیت شما بیفزاید. کاشت مو به این روش مزایای قابل توجه ای برای شما به همراه دارد که همگی را می توانید در کلینیک عصر جدید دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این تکنیک صفحه کاشت مو به روش SUT را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش FIT

این روش درمانی از میزان دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و در بلندمدت به خوبی می تواند نیازمندی های شما را برآورده سازد. در این روش گرافت ها به صورت جداگانه و با استفاده از ابزارهای خاصی با نام پانچ برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می گردند. شما با مطالعه صفحه کاشت مو به روش FIT بیشتر می توانید با این روش درمانی آشنا شوید.

اهمیت کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش میکروگرافت

از مهم ترین مزیت های این تکنیک که موجب برتری آن نسبت به دیگر روش های درمانی شده است می توان به اجرای مراحل کاشت مو به صورت اتوماتیک اشاره نمود که این امکان را برای شما فراهم می سازد تا فولیکول های موردنیاز برای پرپشت شدن موهای خود را با ظرافتی به اندازه میکرو کاشت نمایید. این روش عاری از هرگونه استفاده از تیغ بوده و درد و ناراحتی خاصی برای شما به همراه نخواهد داشت. اطلاعات بیشتر درباره این تکنیک را می توانید در صفحه کاشت مو به روش میکروگرافت دریافت نمایید.

مطالعه بیشتر  ترمیم مو به روشHRT با ۱ جلسه: شایعه + واقعیت

کاشت مو به روش MICRO FIT

این روش جدیدترین دستاوردی است که تاکنون در حوزه کاشت مو شاهد بوده ایم که از معروف ترین و یا محبوب ترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود. پزشکان برای اجرای این روش از ابزارهایی استفاده می کنند که از دقت و ظرافت بسیار بالایی برخوردار هستند. این روش نیز دارای مراحل مشخصی است که اطلاعات بیشتر درباره آن را می توانید از صفحه کاشت مو به روش MICRO FIT دریافت نمایید.

شرایط کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش ترکیبی

در تکنیک ترکیبی برای کاشت موها روش های FIT و FUT با یک دیگر ترکیب می گردند تا به این طریق بتوان به نتایج مثبت بیشتری دست یافت. با این تکنیک امکان برداشت گرافت های مو تا ۵۰۰۰ گرافت وجود دارد که این تعداد در انتها می توانند حدود ۱۲۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ تار مو را به همراه داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره توصیه داریم صفحه کاشت مو به روش ترکیبی را مطالعه نمایید.

کاشت مو به روش BHT

آقایانی که متقاضی ایمپلنت مو با استفاده از تکنیک BHT می باشند باید بدانند که پایه و اساس این روش، تکنیک FIT می باشد با این تفاوت که در این روش امکان برداشت فولیکول ها از نواحی دیگر بدن همچون ریش، سینه، کمر و … نیز امکان پذیر می باشد. همین امر موجب شده است تا این روش درمانی تنها به آقایان اختصاص یابد. اگر راغب به انجام این روش هستید می توانید در صفحه کاشت مو به روش BHT بیشتر با این متد آشنا شوید.

کاشت مو به روش SUPER FUE

در این روش درمانی برای کاشت موها قبل از درمان اسکن های دقیقی از تارهای مو انجام می شود تا بهترین گرافت ها برای برداشت انتخاب شوند به طور طبیعی چنین شرایطی به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید به موهایی پرتراکم تر دست یابید. ما در صفحه کاشت مو به روش SUPER FUE به بررسی هرچه دقیق تر این روش پرداخته ایم.

نکات کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش DHI

این روش را با نام کاشت موی مستقیم نیز می شناسند که پایه و ساختار آن براساس روش FUE طراحی گردیده است. در این متد برای برداشت فولیکول ها به صورت مجزا عمل می گردد و پس از برداشت این فولیکول ها در حفره های ایجاده در ناحیه درمانی کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این روش درمانی می توانید از طریق صفحه کاشت مو به روش DHI اقدام نمایید.

کاشت مو به روش FUE

این تکنیک با قابلیت های بی نظیر خود به برداشت فولیکول ها به صورت مجزا می پردازد. افرادی که از کم پشت بودن موهای خود رنج می برند می توانند به واسطه این روش به موهایی طبیعی و زیبا دست یابید چرا که بهترین گزینه برای این متقاضیان می باشد. متخصصین ما در صفحه کاشت مو به روش FUE بیشتر به بررسی این تکنیک پرداخته اند.

دانستنی های کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش FUT

برداشت نواری پایه و اساس این تکنیک است که موجب شده تا بتوان تعداد گرافت های بیشتری را برای کاشت برداشت نمود. در این روش ابتدا برش هایی در بانک مو ایجاد شده سپس از طریق این برش ها نواری از فولیکول ها برداشت می گردد. افرادی که قصد دارند تا از این متد برای درمان خود استفاده کنند بهتر است حتما صفحه کاشت مو به روش FUT را مطالعه نمایند.

کاشت مو به روش طبیعی

در حال حاضر متدهای مختلفی وجود دارند که می توانند به شما در کاشت طبیعی موها کمک های قابل توجه ای نمایند آشنایی با این متدها به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین روش را انتخاب کنید. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که به دنبال دستیابی به موهایی طبیعی هستید از صفحه کاشت مو به روش طبیعی غافل نشوید.

آشنایی با کاشت مو به روش SUPER FUE

کاشت مو به روش FCI

کاشت مو با این تکنیک را با عنوان کاشت سلولی فولیکولی نیز می شناسند که تقریبا کم تهاجمی بوده و برای درمان شما از روش سلول درمانی استفاده می نماید. در این روش از طریق دریافت پاپیلای پوستی و گسترش آن ها موهای از دست رفته شما مجددا رشد خواهند نمود. در صفحه کاشت مو به روش FCI بیشتر می توانید با این روش آشنا شوید.

کاشت ابرو

کاشت ابرو طی سال های اخیر میان خانم ها به محبوبیت بسیار زیادی دست یافته است چرا که دیگر روش ها برای پرپشت نمودن موهای ابرو کاملا غیردائمی بوده و اثرات قابل توجه ای به همراه ندارند. این نوع کاشت را بایستی به روش های خاصی انجام داد که ما در صفحه کاشت ابرو به بررسی هرچه بیشتر آن ها پرداخته ایم.

کاشت ریش و سبیل

در میان تمام اقایانی که ریش هایی پرپشت دارند می توان افرادی را نیز شاهد بود که به دلایل مختلفی موهای این ناحیه از بدن آن ها دچار ریزش شده و متعاقبا تبدیل به طاسی گردیده اند. متد کاشت مو راهکارهای بسیار عالی است که به شما کمک می کند تا ریش هایی پرتراکم به زیبایی خود بیفزایید. اطلاعات بیشتر درباره این روش را می توانید در صفحه کاشت ریش و سبیل دریافت نمایید.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.