بهترین و جدیدترین روش کاشت مو

بهترین و جدیدترین روش کاشت مو


این روزها افراد بسیاری به دنبال یافتن بهترین روش کاشت مو در ایران برای درمان کم پشتی موهای خود می باشند چرا که به واسطه این متدها می توان درمان های اثربخشی را تجربه نمود. ریزش مو به یکی از بزرگترین مشکلات عموم مردم تبدیل شده است و نکته ای که بایستی بدانید این است که حتی کودکان نیز با چنین مشکلاتی مواجه می باشند.

برخی بر این باورند که تنها خانم ها ریزش مو را تجربه می کنند در حالی که این باور کاملا غلط بوده و هم اکنون ما شاهد آقایان بسیاری نیز هستیم که با این معضل مواجه بوده و به دنبال درمانی قطعی هستند. توجه داشته بشید زمانی که ریزش مو در حالت شدید خود اتفاق بیفتد انسان دچار طاسی در قسمت سر خود خواهد شد و همین موضوع می تواند اعتماد به نفس وی را کاهش داده و شرایط بدی را برای او رقم بزند.

دلایل مختلفی می توانند موجب ریزش موهای انسان شوند که اگر بخواهیم به طور اجمالی به بررسی این دلایل بپردازیم می توان عامل های ژنتیکی، بیماری، استرس، تغییرات هورمونی، رژیم غذایی و یا مصرف داروهای خاص را نام برد که هرکدام اثرات قابل توجه ای به همراه دارند.

کلینیک-زیبایی

به لطف پیشرفت هایی که در حوزه پزشکی صورت پذیرفته اند هم اکنون ما شاهد روش های درمانی مناسبی برای خلاصی از ریزش مو می باشیم که به واسطه آن ها می توان به نتایج خوبی دست یافت. بهترین روش کاشت مو روشی است که بتواند درمانی مؤثر را برای شما به ارمغان آورده و شما را متحمل عوارض خاصی ننماید. به نظر شما این روش ها به چه صورت هستند؟

بهترین روش های کاشت مو در دنیا

بهترین روش کاشت مو
خوشبختانه در حال حاضر روش های مناسبی برای کاشت مو وجود دارند که شما می توانید با مراجعه به پزشکان مجرب در این زمینه به بررسی شرایط هرکدام پرداخته و با در نظر گرفتن میزان اثربخشی آن ها اقدام به طی نمودن این متدها نمایید.

این پزشکان با ارزیابی شرایط فعلی شما بهترین روش کاشت مو را انتخاب می نمایند تا در نهایت به موهایی کاملا طبیعی دست یافته و زیبایی خود را تضمین کنید. براین اساس می توان گفت تنها پزشکان متخصص می توانند تشخیص دهند کدام روش برای درمان شما مناسب تر بوده و بهترین نتایج را به همراه دارند.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش Micro Fit + مشاوره رایگان و هزینه های آن

متدهایی که به عنوان بهترین روش های کاشت مو شناخته می شوند کمترین میزان تهاجم را داشته و این نشان می دهد با استفاده از آن ها شما عوارض کمتری را مشاهده خواهید نمود.

ساختار تمام روش های کاشت مو شبیه به هم بوده و در فرآیند آن ها برداشت فلیکول های مو و جاسازی آن ها را می توان دید اما در تکنیک برداشت گرافت با یک دیگر تفاوت دارند. از مهم ترین و یا جدیدترین روش های کاشت مو در دنیا می توان به موارد زیر اشاره نمود که هرکدام ویژگی های خاص خود را دارند.

• روش FUT

• روش Super FUE plus

• روش FIT

• روش SUT

• روش ترکیبی

• روش سوپرترکیبی

• روش BHT

بهترین روش کاشت مو چیست ؟

بهترین روش کاشت مو
هرکدام از روش هایی که در بخش قبل نام برده شد با اثربخشی بسیار بالای خود قادرند تا مجموعه نیازمندی های شما را به بهترین شکل ممکن برآورده سازند. این روش ها به عنوان بهترین روش کاشت مو مزیت های قابل توجه ای به همراه دارند که آشنایی با ویژگی ها و مزایای هرکدام می تواند به شما در راستای انتخاب درمانی موثرتر کمک کند.

علاوه بر این میتوانید جهت اطلاع از هزینه کاشت مو برای سر خود، از طریق شماره های درج شده در وبسایت اقدام نمایید.

متد کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش fut، در این روش برای کاشت مو ابتدا یک برش نواری شکل در قسمت پشتی سر شما ایجاد می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول های موردنیاز را استخراج نمود. پس از برداشت این ناحیه بخیه زده می شود. در مرحله دوم به طور دقیقی فولیکول های برداشت شده در قسمت های طاس سر جاسازی می شوند تا به این شکل قسمت های خالی را پر گردند.

کاشت مو به روش طبیعی

قطعا برای شما هم مهم است تا کاشت مو به روش طبیعی برای شما انجام پذیرید و هرگونه روش های مصنوعی که انتهای آن دچار اختلال و ریزش مجدد مو میگردد را دوست ندارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم که بهترین روش کاشت مو برای خود را انتخاب نموده و آن را به صورت کاملا طبیعی پیاده سازی نماییم.

روش Super FUE pluse

کلینیک های معتبر کاشت مو همچون کلینیک عصر جدید برای انجام فرآیندهای این روش از دستگاه های بسیار پیشرفته ای استفاده می کنند که کاملا اتوماتیک بوده و از سطح هوشمندی بالایی برخوردار هستند. کاشت مو به روش super fue مزیت هایی بی شماری برای شما به همراه دارد که از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود.

مطالعه بیشتر  مراقبت های بعد از کاشت مو + ۱۰ توصیه ضروری که باید بدانید

• امکان تنظیم دقیق دستگاه های استخراج فولیکول

• آنالیز و اسکن دقیق پوست سر

• نگهداری از فولیکول های برداشت شده

• حفظ زاویه رشد موها

روش FIT

کاشت مو به روش FIT روشی است که طی آن فولیکول های مو به صورت واحد و مجزا برداشت می گردند به این صورت که پزشک با استفاده از ابزاری با نام پانچ این واحدهای فولیکولی را برداشت نموده سپس جاسازی می کند. شما دوران نقاهت کمتری را در این روش خواهید داشت و درد و ناراحتی خاصی نیز برایتان به همراه ندارد. توجه داشته باشید یکی از مهم ترین مزیت های این روش عدم بخیه خوردن ناحیه پشت سر می باشد به همین جهت است که از این روش نیز به عنوان بهترین روش کاشت مو یاد می شود که شما می توانید تمام خدمات آن را به بهترین حالت ممکن تحت نظر دکتر وجودی که یکی از بهترین پزشکان کشور می باشند دریافت کنید.

متد کاشت مو به روش SUT

بهترین روش کاشت مو
کاشت مو به روش SUT مشابه روش FIT بوده و تنها تفاوت آن ها در ابزارهایی که برای برداشت فولیکول ها مورد استفاده قرار می گیرند. شما به واسطه استفاده از این روش درمانی صاحب موهایی کاملا طبیعی خواهید شد به همین جهت است که روش SUT به عنوان بهترین روش کاشت مو طرفداران بسیار زیادی در سراسر دنیا داشته و هم اکنون افراد زیادی خواهان درمان خود با این متد می باشند. این روش کاملا غیرتهاجمی بوده و دوره نقاهت آن نیز کوتاه است. در این تکنیک نیز همچون FIT شما شاهد بخیه خوردن ناحیه پشت سر خود نخواهید بود. از مهم ترین مزایای استفاده از روش کاشت مو SUT می توان سرعت بالاتر ، کاهش آسیب به گرافت ها و امکان برداشت فولیکول ها در یک جلسه را نام برد.

متد کاشت مو ترکیبی

این روش کاشت مو ترکیبی است از، روش های FIT و FUT که بیشترین اثربخشی را در کاشت مو دارد. ساختار این روش نیز به گونه ای است که جای بخیه و یا زخم در ناحیه بانک مو باقی نخواهد ماند و شما می توانید به موهایی با تراکم بالا دست یابید.

متد کاشت مو سوپر ترکیبی

این متد شرایط لازم را برای پزشک شما فراهم می سازد تا با استفاده از هر دو تکنیک FUT و BHT برداشت مو را انجام دهد. تفاوت این روش با متد ترکیبی در بخش هایی است که می توان موهای موردنیاز را از آن ها استخراج نمود که از مهم ترین آن ها می توان به خط ریش اشاره کرد.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش سلول های بنیادی از شایعه + واقعیت

متد کاشت مو BHT

براساس مطالبی که در بخش بیان شد ممکن است با این پرسش که متد کاشت مو BHT به چه صورت می باشد مواجه گردید که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که این متد، کاشت مو را از طریق موهای ریش، سینه و کمر را نیز فراهم می سازد و همین امر موجب شده است تا این متد را به عنوان بهترین و جدیدترین روش کاشت مو برای آقایان بشناسند. از مهم ترین مزایای این تکنیک می توان به بهبود تراکم موهای کاشته شده، امکان ترکیب آن با روش های دیگر و مناسب برای افرادی که بانک موی ضعیفی دارند اشاره نمود.

بهترین روش کاشت مو با تراکم بالا

بهترین روش کاشت مو
اگر شما نیز به دنبال یک روش مناسب برای کاشت مو می باشید ما به شما تکنیک SUT را پیشنهاد می نماییم که با مزیت های قابل توجه خود قادر است تا شما را به موهایی با تراکم بالا برساند. کلینیک زیبایی و کاشت مو عصر جدید با بهره‌گیری از تجهیزات پیشرفته خود این توانمندی را دارد تا به شما در دستیابی به چنین امری کمک کند.

بهترین روش کاشت مو برای خانم ها

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی بهترین و بهترین روش کاشت مو برای خانم ها پرداخته و در این زمینه نیز اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. روش هایی که برای کاشت مو زنان مورد استفاده قرار می گیرند همتا با مردان بوده و این بدان معناست که تفاوتی با یک دیگر ندارند. دکتر وجودی پزشک و متخصص مجرب و کارآزموده کلینیک عصر جدید با ارزیابی میکروسکوپی به تعیین محل دقیق نازکی موها و کم پشت شدن آن ها پرداخته سپس با استفاده از روش های نام برده در بخش های قبل به درمان شما به بهترین حالت ممکن می پردازد. اگر شما نیز رویای دستیابی به موهایی پرپشت را دارید ما به شما کلینیک عصر جدید را پیشنهاد می نماییم.

کلینیک-زیبایی

بهترین روش کاشت مو برای شما چیست ؟

اگر به یاد داشته باشید در بخش های قبل نیز بیان نمودیم که برای انتخاب بهترین روش کاشت مو ابتدا بایستی به بررسی دقیق شرایط موها پرداخته سپس دراین زمینه تصمیم گرفت. برای این امر جلساتی تحت عنوان جلسات مشاوره و ارزیابی توسط پزشک شما تنظیم می گردد تا طی این جلسات بتوان به بررسی موها پرداخت. پس از انجام این بررسی ها تعداد جلسات لازم برای کاشت مو و موثرترین و بهترین روش کاشت نیز انتخاب می گردد تا روند درمانی اثربخشی را طی کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.