هزینه مزوتراپی صورت

هزینه مزوتراپی صورت چقدر است؟ چه فاکتورهایی می توانند بر روی این هزینه ها موثر باشند؟ این پرسش هایی است که ممکن است شما نیز همچون برخی کاربران با آن مواجه باشید زیرا میزان هزینه های یک درمان از مهم ترین دغدغه هایی به شمار می روند که متقاضیان سعی بر برطرف ساختن آن دارند.

کلینیک-زیبایی

این روزها افراد بسیار زیادی خواهان انجام متد مزوتراپی صورت می باشند چرا که وجود هرگونه لک، تیرگی و یا چین و چروک می تواند زیبایی انسان را تهدید نماید. دلایل مختلفی می توانند موجب ایجاد لک و چین و چروک های پوستی شوند که اگر بخواهیم به صورت اجمالی به بررسی آن ها بپردازیم می توان افزایش سن، عامل های ژنتیکی، بیماری های خاص و… را نام برد که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

با توجه به پیشرفت هایی که در عرصه پزشکی شاهد بوده ایم راهکارهای مختلفی برای درمان این عارضه های پوستی روی کار آمده اند اما نباید انتخاب یک درمان با اثربخشی بالا و دائمی را فراموش کرد. برخی از این راهکارهای دائمی شما را متحمل هزینه های بسیار زیادی می نمایند اما نتایج قابل توجه ای به همراه نخواهند داشت به همین جهت است که توصیه داریم حتما در انتخاب آن ها دقت عمل لازم را به کار گیرید.

قیمت و هزینه مزوتراپی صورت

مزوتراپی چیست؟

قبل از بررسی درمان صورت با استفاده از این روش لازم است به طور اجمالی به تشریح ساختار مزوتراپی  بپردازیم تا با میزان اطلاعات بیشتری ادامه این مطلب را مطالعه نمایید. به طور کلی این متد راهی برای جوانسازی پوست و مو می باشد که کاربردهای درمانی مختلفی داشته و می توان آن را برای نواحی خاصی از بدن مورد استفاده قرار داد. ساختار مزوتراپی به گونه ای است که مایعات ویژه ای به بافت پوستی شما که همان درم می باشد تزریق می گردند.

ممکن است بپرسید که چرا لایه درم؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که پوست هر انسانی دارای سه لایه اصلی است که لایه میانی آن را با نام درم می شناسند. تزریق ترکیبات نام برده شده به این لایه می تواند زمینه های جوانسازی و زیبایی هر انسانی را فراهم سازد چرا که سلول های این لایه را تقویت می سازند. این امر برای مزوتراپی صورت نیز صدق می کند و طی فرآیندهای این روش درمانی ترکیباتی با نام کوکتل به لایه درم پوست شما تزریق و انتشار می یابند.

برای این کار بایستی حتما از پزشکانی کمک بگیرید که دانش و تبحر لازم را برای تزریق کوکتل ها دارند چرا که هرگونه بی دقتی می تواند عوارض بسیار زیادی برای شما به همراه داشته باشد. این کوکتل ها حاوی مواد مغذی و تقویت کننده ای می باشند که همگی اثرات مثبت و قابل توجه ای بر روی سلامت صورت شما دارند. با توجه به مزایایی که این روش درمانی برای شما دارد هزینه مزوتراپی صورت متعارف بوده و می توانید به راحتی از این روش درمانی استفاده کنید.

مطالعه بیشتر  انواع روش های جوانسازی پوست

فواید و هزینه مزوتراپی صورت

هزینه مزوتراپی صورت چقدر است؟

در بخش ابتدایی نوشتار خود نیاز بیان نمودیم که عامل های خاصی می توانند بر روی قیمت مزوتراپی صورت موثر بوده و شرایط متفاوتی را برای شما رقم بزنند. بر این اساس می توان به این نتیجه دست یافت که در راستای میزان هزینه های این درمان نمی توان نظر قطعی داد. برخی شرایط پوستی بسیار بدتری نسبت به دیگر متقاضیان دارند. به طور طبیعی هزینه مزوتراپی صورت برای این افراد بیشتر خواهد بود و این موضوعی است که نمی توان آن را انکار کرد.

عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی صورت

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین فاکتورها و یا عوامل موثر بر هزینه مزوتراپی صورت پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. این عامل ها عبارتند از:

ترکیبات تزریقی

به عنوان اولین عامل موثر بر هزینه هرجلسه مزوتراپی صورت لازم است اشاره ای به ترکیبات تزریقی داشته باشیم که از یک فرد به فرد دیگری متفاوت است. توجه داشته باشید در حال حاضر برندهای مختلفی کوکتل ها را تولید و به بازار عرضه می نمایند.

به طور طبیعی خرید کوکتل هایی که مقوی تر بوده و توسط برندهای بسیار معتبری تولید شده باشند هزینه های بیشتری برای شما به همراه خواهند داشت. همچنین میزان کوکتل های تزریقی نیز می توانند بر روی هزینه مزوتراپی اثر داشته باشند.

کاشت مو و قیمت مزوتراپی صورت

میزان آسیب دیدگی و وسعت آن

همان گونه که در بخش قبل نیز بیان نمودیم میزان آسیب و یا وسعت آن می توان موجب متغیر شدن هزینه مزوتراپی صورت گردد بنابراین افرادی که پوست آن ها لک و یا چین و چروک بیشتری دارد بایستی برای درمان خود میزان بودجه بیشتری را در نظر بگیرند.

ناحیه درمانی

از دیگر فاکتورهای موثر بر هزینه مزوتراپی صورت می توان ناحیه درمانی را نام برد. در این راستا پزشکان با بررسی نمودن ناحیه درمانی و شرایط آن قیمت نهایی را برآورد می نمایند و این موضوع نشان می دهد که قیمت مزوتراپی هر ناحیه متفاوت است.

نواحی و هزینه مزوتراپی صورت

میزان تجارب پزشک

نکته ای که نباید فراموش کنید این است که بایستی حتما برای درمان خود پزشکانی را انتخاب کنید که از میزان دانش بسیار بالایی برخوردار بوده و می توانند با تکیه بر این دانش خود شرایطی بسیار عالی را برای شما رقم بزنند. درمان تحت نظارت این پزشکان می تواند میزان هزینه مزوتراپی صورت را افزایش دهد.

کلینیک زیبایی

در حال حاضر کلینیک های بسیار زیادی را می توان در سطح کشور مشاهده نمود که خدمات مزوتراپی را ارائه می نمایند اما پرسشی که پاسخ به آن اهمیت دارد این است که آیا تمام این کلینیک ها کیفیت و اعتبار لازم را دارند؟ قطعا خیر! این موضوع به خوبی می تواند به شما اثبات نماید که باید هنگام انتخاب این مراکز دقت کنید. میزان اعتبار و پیشرفته بودن این کلینیک ها فاکتوری است که می تواند بر روی قیمت مزوتراپی اثرگذار باشد.

مطالعه بیشتر  هزینه فیلرمو + ویژگی ها و تعداد جلسات این درمان

اقدامات و هزینه مزوتراپی صورت

تعداد تزریق ها

به طور طبیعی شما برای درمان خود نیاز به چند جلسه پی در پی دارید که بایستی در بازه های زمانی مشخصی انجام پذیرند. در این جلسات براساس شرایط پوستی شما کوکتل ها به تعداد مشخصی تزریق می گردند اما ممکن است برخی برای درمان خود نیاز به تعداد تزریق های بیشتری داشته باشد. افزایش تعداد تزریق ها می تواند بر روی هزینه مزوتراپی صورت موثر بوده و آن را متغیر سازد.

تعداد جلسات مزوتراپی

به عنوان آخرین عامل موثر بر هزینه مزوتراپی صورت لازم است اشاره ای به تعداد جلسات درمانی شما داشته باشیم. به طور معمول شما برای درمان خود نیاز به ۳ تا ۵ جلسه درمانی دارید اما ممکن است با توجه به شرایط پوستی شما این تعداد افزایش یابند. این امر می تواند هزینه های درمانی شما را افزایش دهد.

هزینه مزوتراپی صورت برای لک

هزینه مزوتراپی برای لک صورت

لک های پوستی یکی از عارضه های پوستی شایع به شمار می روند که افراد بسیار زیادی از آن رنج می برند. خواصی که مزوتراپی صورت به همراه دارد به خوبی می تواند این لک ها را از بین برده و پوستی شفاف و صاف را برای شما به ارمغان آورد. پزشکان برای رفع این لک ها، کوکتل ها را در لایه درم پوست شما تزریق می نمایند تا به این طریق به محو شدن آن ها کمک گردد.

ساختار این درمان به گونه ای است که پوست را در جریان یک مجموعه تحریکات پوستی قرار می دهد. این تحریکات به واسطه سوراخ های ریزی که بر روی پوست شما ایجاد می گردند رخ داده و می توانند تولید کلاژن را افزایش دهند.

زمانی که این کلاژن ها افزایش یابند، ترمیم پوست شما نیز ساده تر خواهد بود. با مطالعه این مطلب ممکن است تصور کنید که هزینه مزوتراپی برای لک صورت بیشتر می باشد در حالی که این هزینه ها تفاوتی ندارند اما میزان لک ها می توان آن ها را تغییر دهد.

اقدامات بعد و هزینه مزوتراپی صورت

فواید مزوتراپی برای درمان عرضه های پوستی

شما به واسطه مزوتراپی قادر خواهید بود تا از مزایا و فواید بی شماری بهره مند شوید. این مزیت ها موجب محبوبیت بی شمار این روش درمانی شده اند و این موضوع را نمی توان نادیده گرفت. از مهم ترین فواید مزوتراپی موارد زیر را می توان نام برد.

 • دریافت ویتامین های موردنیاز پوست
 • جایگزینی بسیار عالی برای درمان های جراحی
 • شفاف شدن پوست
 • روشن شدن پوست
 • کمک به حفظ رطوبت و آبرسانی نمودن پوست
 • برطرف ساختن نیازهای پوستی

اقدامات قبل از مزوتراپی صورت

مراقبت ها و اقدامات قبل از مزوتراپی صورت از جمله نکات بسیار مهمی هستند که رعایت ننمودن آن ها می تواند بر روی نتایج دریافتی اثرات منفی بسیار زیادی داشته باشد. این اقدامات عبارتند از:

 • پرهیز از مصرف داروهای مسکن همچون ایبوپروفن
 • پرهیز از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین
 • اگر سابقه پزشکی خاصی دارید حتما به پزشک خود اطلاع دهید.
 • در صورت مصرف داروهای خاص حتما اطلاعات لازم را در اختیار پزشک خود قرار دهید.
مطالعه بیشتر  بهترین دکتر و کلینیک کاشت مو در تهران و ایران

مراقبت های بعد از مزوتراپی صورت

حال که با مراقبت های قبل از این درمان آشنا شدید لازم است به بررسی مراقبت های بعد از مزوتراپی صورت نیز بپردازیم. این مراقبت ها شامل موارد زیر می شوند.

 • تا ۱۲ ساعت مانع ازتماس پوست خود با آب شوید.
 • از گرفتن دوش یا حمام با استفاده از آب داغ تا ۱۲ ساعت بپرهیزید.
 • استفاده از کمپرس سرد را فراموش نکنید.
 • از اصلاح پوست خود و یا انجام لایه برداری پوست به مدت ۱ هفته بپرهیزید.

هزینه مزوتراپی صورت برای هر جلسه

مزوتراپی در چه نواحی انجام می شود؟

علاوه بر صورت، مزوتراپی کاربردهای درمانی دیگری نیز دارد که همگی می توانند به زیبایی و جذابیت شما کمک های قابل توجه ای نمایند. از دیگر کاربردهای این متد درمانی موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • درمان سلولیت و افتادگی پوست
 • برطرف ساختن پف های دور چشم
 • برطرف ساختن غبغب
 • درمان نمودن ریزش موها
 • درمان چاقی های موضعی بدن
 • مزوتراپی مو

محتویات محلول مزوتراپی

همان گونه که بیان نمودیم محلول مزوتراپی را با نام کوکتل می شناسند که دارای یک مجموعه مواد تقویتی برای پوست می باشد. محتویات محلول مزوتراپی شامل مواد زیر می شود.

 • ویتامین ها
 • پروتئین ها و آسیدهای آمینه
 • عصاره های گیاهی
 • اتساع دهنده عروق
 • داروهای هورمونی
 • بی حسی های موضعی
 • مواد معندی
 • بیوتین
 • سدیم

کلینیک زیبایی عصرجدید، بهترین کلینیک تهران در حوزه مزوتراپی

با توجه به مطالبی که تا به این بخش از نوشتار بیان شد می توان به این نتیجه دست یافت که انتخاب یک کلینیک معتبر که دارای تجهیزات پیشرفته و کادر درمانی مجرب باشد می تواند بر روی نتایج دریافتی اثرات مثبت و قابل توجه ای داشته باشد. در حال حاضر کلینیک های بسیار زیادی حوزه فعالیتی خود را به ارائه خدمات مزوتراپی صورت اختصاص داده اند اما نمی توان تمام آن ها را معتبر دانست.تزریق محلول و هزینه مزوتراپی صورت

به همین جهت توصیه داریم حتما هنگام انتخاب این مراکز دقت عمل لازم را به کار گیرید. کلینیک عصر جدید با سال ها سابقه درخشان خود در حوزه زیبایی پوست و مو یکی از بزرگترین و معتبرترین مراکز زیبایی کشور می باشد که در شهر تهران فعالیت دارد.

کادر درمانی ما در مجموعه عصر جدید دانش و تجارب بسیار بالایی برای درمان با استفاده از مزوتراپی صورت را دارند و شما به این واسطه می توانید شرایطی بسیار عالی را برای خود رقم بزنید. علاوه بر این عصرجدید خدمات متنوع دیگری همچون کاشت مو، فیلر، لیزر و … را نیز برای شما در نظر گرفته است تا بتوانید نیازمندی های خود را به بهترین شکل ممکن برطرف سازید.

دیگر خدمات کلینیک عصر جدید برای مراجعین عزیز

شما میتوانید علاوه بر دریافت خدمات مزوتراپی صورت، در کلینیک عصر جدید از سرویس های مزوتراپی ابرو، مزوتراپی مو نیز استفاده نمایید. شاید برای شما سوال پیش آید که هزینه مزوتراپی مو، ابرو و صورت به چه صورت بوده  و چکونه مشخص می گردد. برای پاسخ به این سوالات کافی است تا با مشاورین ما صحبت نموده و به صورت رایگان بررسی های لازم برای شما صورت پذیرد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.