جدید ترین روش کاشت مو

جدید ترین روش کاشت مو


همه ما می دانیم که داشتن موهایی پرپشت در زیبایی چهره بسیار اهمیت دارد، افرادی که دارای مشکلاتی همانند ریزش و کم پشت بودن مو را دارند به دنبال روش هایی می باشند که این مشکلات خود را هر چه سریع تر حل کنند. یکی از روش هایی که شما بتوانید در کلینیکی های تخصصی کاشت مو مانند کلینیک عصر جدید این مشکلات خود را حل کنید کاشت مو به روش های مختلف است، یکی از این روش های مدرن کاشت مو می توان به کاشت مو به روش sut اشاره کرد. یکی از روش های جدید و مؤثر در جهان روش sut معرفی شده است که این روش مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکا می باشد. این روش تا کنون توانسته است رضایت بسیاری از مردان و زنان را به خود جلب کند، کاشت مو به روش sut توانسته جای متد های قدیمی را بگیرد.

کلینیک-زیبایی

کاشت مو به روش SUT چگونه است؟

از اصلی ترین ویژگی هایی که این روش نسبت به روش های دیگر دارد این است که این تکنیک با استفاده از ابزارهای مدرن و میکرو موتورهای اتوماتیک به جای هولدرهای دستی بهره مند شده است. کاشت مو به روش sut به دلیل آن که با تکنولوژی روز دنیا در حال انجام شدن می باشد در نتیجه عملکرد سریع تری نیز نسبت به دیگر روش ها دارد. در این روش شما تراکم موی بیشتری نسبت به دیگر روش ها را مشاهده خواهید کرد.
جدید ترین روش کاشت مو که همان تکنیک sut است امروزه توانسته از استقبال بسیار بالایی در میان کاربرانی که قصد این کار را دارند مواجه شود، در این روش هیچ جای اسکار و زخمی برای آن ها باقی نخواهد ماند و دارای دوره بسیار کوتاهی در بهبودی را به همراه دارد. یکی از ویژگی هایی که این روش دارد این است که می توان به این اشاره کرد که احتمال آسیب رساندن به گرافت های مو توسط جراحی بسیار پایین تر از دیگر روش ها می باشد. فولیکول ها با استفاده از ابزارهای پیشرفته از بانک مو استخراج خواهد شد و همین امر باعث می شود که به آن ها آسیب وارد نشود. اگر افرادی که قبلاً از روش های دیگر استفاده کرده اند که نتیجه دلخواه نگرفته اند می توانند با استفاده از روش اس یو تی استفاده کنند و از بانک موی خود از این کار بهره ببرند و نتیجه مطلوبی را از این راه بگیرند.
هنگامی که بیمار دارای بانک موی متراکم و قابل قبولی باشد این امکان برای وی به وجود می آید که در هنگام جراحی حتی ۱۴۰۰۰ تار مو برای وی پیوند زده شود که همین امر ویژگی بسیار قابل بیانی برای روش اس یو تی می شود، قابلیت کاشت مو در این روش ۳ برابر دیگر روش های موجود است. به صورت کلی می توان گفت این روش به دلیل دارا بودن ویژگی های منحصر به فرد خود نتیجه کاشت را برای بیماران خود طبیعی تر می کند و نشانی از کاشت مو بر بدن آن ها جای نخواهد ماند. این تکنیک یکی از بهترین و جدید ترین روش کاشت مو از نظر متخصصین پوست و مو معرفی شده است.

 

متقاضی مناسب برای کاشت مو تکنیک اس یو تی

جدید ترین روش کاشت مو

برای آن که شما بتوانید از کاشت مو خود به روش اس یو تی نتیجه مطلوبی داشته باشید بهتر است شرایط زیر را داشته باشید تا متقاضی مناسب تری برای این کاشت مو باشید. این شرایط عبارت اند از:

 • متقاضی باید سن بالاتر از ۲۵ سال را داشته باشد
 • افرادی که توقف کامل ریزش مو و تعیین نهایی الگوی ریزش دارند
 • افرادی که به الکل و دخانیات اعتیاد ندارند
 • افرادی که دارای بانک موی مناسب بر روی سر و یا بدن خود هستند

افرادی که دارای شرایط ذیل میباشند نباید کاشت مو به روش sut را انجام دهند زیرا دچار بروز مشکلات فراوانی خواهد شد. این شرایط عبارت اند از:

 • بیماری پوستی و التهابی
 • دیابت
 • بیماران مبتلا به بیماری‌های قلبی عروقی
 • فشار خون
 • افراد طاس با حاشیه مویی مشخص
 • مشکل انعقاد خون مانند کمبود فاکتور ۸

 

نکات قبل از پیوند مو به روش SUT

جدید ترین روش کاشت مو

برای این که برای بیمار بتوان نتایج کاشت مو بهتری را رقم زد و در حین و بعد از عمل کاشت مو عوارض کمتری را برای وی مشاهده کرد بهتر است برخی از نکات را قبل از انجام کاشت مو به روش اس یو تی را به صورت اجباری عمل کند. این نکات در جلسه های مشاوره قبل از کاشت مو در کلینیک عصر جدید به مراجعه کننده ها گفته خواهند شد که باید در رعایت آن ها توجه زیادی را خرج دهند. در ادامه به چند مورد از مهم ترین این نکات اشاره خواهیم کرد:

 • متقاضی کاشت مو باید تا ۱ هفته قبل از کاشت مو هیچ گونه مشروبات الکی و دخانیات را مصرف نکند
 • عدم مصرف داروهای مختلف بدون هماهنگی با پزشک خود که این دارو ها حتی می توانند ویتامین ها و داروهای دیگر باشند
 • تغییر رژیم غذایی به سبک سالم تر
 • هیدراته نگه داشتن بدن قبل از عمل
 • گرفتن دوش قبل از مراجعه به کلینیک برای شروع کاشت مو
 • بهتر است در هنگام پیوند مو لباسی با یقه گشاد و دکمه دار را تن کنید
 • اطلاع دادن به متخصصین در خصوص حساسیت های دارویی و یا ماده بی حسی
 • اطلاع دادن به پزشک در خصوص ابتلا به بیماری های خاص و صدمات جسمی

 

مزایای کاشت مو به روش SUT

جدید ترین روش کاشت مو

کاشت مو به روش sut به دلیل آن که جدید ترین و مدرن ترین روشی است که به این منظور در دنیا محبوبیت پیدا کرده است تمامی معایب روش های دیگر در این روش تا حد ممکن برطرف شده است. در کلینیک عصر جدید کاشت مو به این روش سعی در این دارند که فولیکول ها را به گونه ای استخراج کنند که بافت پوستی خیلی کمی همراه آن برداشته شود، به بیان ساده تر جراح سعی دارد تا هنگام انتقال فولیکول ها به تنهایی و بدون اتصال به بافت پوست سر این عمل را صورت دهد تا بتواند حداکثر تعداد فولیکول ها را به کاشت برساند.
همین امر یکی از عواملی است که بر روی نتیجه کاشت مو به روش sut تأثیر گذار خواهد بود. لازم به ذکر است در کاشت مو به روش fit نیز تا حدودی این امر صادق می باشد، اما در کاشت مو به روش sut به دلیل آن که تمامی فرایند استخراج به صورت کامل با دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد نتیجه نهایی آن نیز به مراتب بسیار بهتر و طبیعی تر مشخص خواهد شد. به این نکته نیز توجه داشته باشید که در روش sut بیمار به هیچ عنوان بیهوش نخواهد شد و صرفاً بی حسی موضعی مورد استفاده قرار می گیرد.
در این روش ابزارهایی که متخصص از آن ها استفاده می کند به صورت کامل اتوماتیک می باشد به صورتی که تمامی مراحل اعم از استخراج، جمع آوری، نگه داری، کاشت و… به صورت اتوماتیک و تحت نظارت متخصص صورت می گیرد. دستگاه هایی که در کاشت مو به روش اس یو تی مورد استفاده قرار می گیرند سرعت کاشت و برداشت را نسبت به دیگر روش ها به صورت قابل توجهی بالا برده است. علاوه بر این امر این دستگاه ها امکان ایجاد خطا و آسیب به فولیکول ها را به پایین ترین درجه خود رسانه اند.
در روش کاشت مو به روش اس یو تی به دلیل آن که از پانچ های نوک تیز به صورت دستی استفاده نمی کنند، در نتیجه درد و یا خون ریزی و یا اسکار را بیمار مشاهده نخواهد کرد. این روش، روشی کم تهاجمی نامیده شده است و یکی از روش هایی است که بدون عمل جراحی صورت می گیرد. بیمار در کاشت مو به این روش هیچ گونه درد، خون ریزی، بیهوشی های عمل و… را تجربه نخواهد کرد. دوره بهبودی بعد از کاشت مو برای بیماران در این روش بسیار کوتاه تر از دیگر روش ها می باشد. سوراخ های ایجاد شده در بانک مو بیمار تا ۷ روز و در ناحیه کاشت حداکثر تا ۱۴ روز بعد از روند کاشت بهبود خواهند یافت.
از دیگر مزیت های کاشت مو به روش اس یو تی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • در صورت امکان، برداشت مو از مناطقی چون زیر ریش هم در این تکنیک مجاز است.
 • بلافاصله بعد از عمل، درد و ناراحتی وجود ندارد یا بسیار کم است.
 • بعد از درمان معمولاً محدودیتی برای انجام فعالیت های روزمره وجود ندارد.
 • جای زخم یا اسکار ایجاد نمی‌ شود.

 

معایب کاشت مو به روش SUT

معایب در این روش به دلیل جدید بودن و مدرن بودن تکنولوژی مورد استفاده در آن به کمترین حد خود رسیده است. اما لازم به ذکر است برخی از موارد ذیل ممکن است برای برخی از متقاضیان رخ دهد که اگر این اتفاق بیافتند به صورت خفیف می باشد و طی چند روز تا چند هفته به صورت کامل برطرف خواهد شد، این موارد عبارت اند از:

 • رشد نابرابر و با تأخیر در موهای کاشته شده
 • تورم ناحیه ی پیشانی
 • احساس بی حسی در ناحیه ی اهداکننده که پس از چند هفته ناپدید می شود.

 

مراحل انجام کاشت مو به روش SUT

جدید ترین روش کاشت مو

به صورت کلی تمامی مراحل کاشت مو به روش sutبه صورت زیر توسط جراح متخصصین کلینیک عصر جدید صورت خواهد گرفت:

 

معاینات بالینی و آزمایشات اولیه

در اولین مرحله متخصص کلینیک عصر جدید معاینه های بالینی را به صورت اولیه انجام خواهد داد و آزمایش های لازمه را برای متقاضی تجویز می کند. متقاضی مجبور است قبل از کاشت مو برخی از آزمایشات را به صورت اجباری انجام دهد، بعد از انجام آزمایش های لازمه نتایج را باید به متخصص ارائه دهد. بعد از انجام این مراحل نوبت به بررسی بانک مو متقاضی توسط متخصص می شود که این بررسی ها بر روی وضعیت چربی پوست سر، کیفیت بانک مو، وضعیت منطقه کاشت، عمق ریشه های مو، تعداد فولیکول های لازم برای درمان منطقه بی مو، کشسانی پوست سر توسط متخصص انجام می شود.
یکی از اصلی ترین مزیت هایی که این روش دارد این است که متقاضی می تواند برای استخراج از بانک مو به سراغ ناحیه های دیگر بدن مانند سینه، بازو، ریش و.. برود. بعد از بررسی های لازمه با استفاده از برنامه های پیشرفته کامپیوتری طراحی خط رویش مو صورت خواهد گرفت. خط مو در این روش از کاشت مو حالتی طبیعی را به خود خواهد گرفت. بر اساس این طراحی انجام شده فولیکول های لازمه برای کاشت، هزینه و… به صورت کامل مشخص خواهد شد.

 

تزریق بی حسی موضعی و استریل پوست سر

این مرحله که بی حسی پوست سر نام دارد برای این امر انجام می شود که هنگام کاشت بیمار دردی را حس نکند. بعد از تزریق بی حسی موضعی بیمار هیچ گونه درد را هنگام برداشت و کاشت فولیکول ها احساس نخواهد کرد. بعد از بررسی های لازمه در مرحله قبل نواحی اهدا و کاشت به صورت کامل تراشیده خواهد شد و سپس استریل می شوند.

 

برداشت مو از منطقه اهدا

بعد از آن که نواحی مورد نیاز پزشک تراشیده و استریل شد در این مرحله پزشک با استفاده از دستگاه هاش پیشرفته گرافت های مو را از محل اهدا استخراج خواهد کرد و تعداد زیادی گرافت را در مدت کوتاهی برداشت خواهد کرد که این امر خود باعث سرعت بخشیدن به این روند می شود.
برداشت گرافت ها از بانک مو متقاضی یکی از مهم ترین مراحل کاشت مو می باشد. دقت و مهارت متخصص در این مرحله باید به قدری بالا باشد که به فولیکول ها آسیبی وارد نشود. در صورتی که این مرحله بدون دقت و مهارت کافی انجام شود این امکان وجود دارد که موهای منطقه اهدا به صورت کامل کم پشت شود و باعث آسیب به بافت پوست می شود. از طرف دیگر ممکن است فولیکول های برداشت آسیب جدی ببیند و متقاضی نتیجه مورد نظر خود را نگیرد.
اگر پزشک متخصص شما دارای تجربه و مهارت کافی در این حوزه می باشد این مرحله بدون بروز هیچ گونه مشکل و آسیبی به بالاترین کیفیت صورت خواهد گرفت. در نتیجه انتخاب پزشک و کلینیک کاشت مو نیازمند به توجه ویژه ای است و شما باید آن را به صورت وسواس گونه انتخاب کنید. در کلینیک عصر جدید متخصصین با استفاده از دانش بالا و سال ها تجربه مفید در این راه بهترین و به روز ترین تکنیک های کاشت مو را برای متقاضیان انجام خواهند داد. نتیجه تلاش های متخصصین کلینیک عصر جدید در کاشت مو به روش اس یو تی درصد بالای رضایت تمامی متقاضیان در مراجعه به این کلینیک می باشد.

 

انتقال و جاگذاری فولیکول ها در منطقه کاشت

فولیکول هایی که پزشک آن ها را با استفاده از دستگاه های پیشرفته برداشت کرده است برای کاشت در منطقه بی مو و یا طاس آماده خواهند شد. در ناحیه کاشت متخصص باید شکافی به عمق حدود ۰٫۷ میلی متر را ایجاد کند و فولیکول های برداشته شده را در این شکاف به دقت قرار دهد.
کاشت فولیکول ها در منطقه مورد نیاز بیمار نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. برای آن که متخصص بتواند خط مو بعد از کاشت را به صورت طبیعی تر جلوه دهد در مناطق خط مو از فولیکول هایی استفاده می کند که به صورت تک تار مویی هستند. در بخش های عمیق تر از فولیکول هایی که دارای ۲ تا ۴ تار مویی هستند استفاده خواهد کرد. در این روش از کاشت مو به نام اس یو تی نیز شناخته می شود خط مو به صورت کاملاً طبیعی جلوه خواهد کرد.
می دانیم که موهای افراد به صورت تک تار مویی و یا چند تار مویی رشد خواهند کرد. اگر ۲ فرد را در نظر بگیریم که یکی از آن ها دارای رویش موی تک تاری و دیگری دارای رویش مویی چند تاری باشد، اگر از هر دوی این افراد ۲۰۰ گرافت مو برداشت شود، برای فرد اول ۲۰۰ تار مو و برای فرد دوم ۴۰۰ تار مو قابل کاشت در منطقه مورد نیاز می باشد. پس متخصص باید به این توجه داشته باشد که متقاضی مراجعه کننده باید دارای تراکم موی بیشتری در بانک موی خود باشد.

کلینیک-زیبایی

بهترین مرکز کاشت مو SUT در تهران

 

متقاضیانی که قصد کاشت مو به روش sut را دارند بهتر است قبل از اقدام به هر گونه عمل به کلینیکی مراجعه کنند که دارای سابقه کاری طولانی مدت در زمینه کاشت مو می باشد و از آخرین تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا در تیم خود در هنگام کاشت مو استفاده می کند و علاوه بر این موضوع شما باید راجع به متخصص نیز بررسی های لازمه را صورت دهید.
انتخاب بهترین کلینیک کاشت مو به روش sut در تهران یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین مراحلی است که شما آن را تجربه خواهید کرد و در کلینیک عصر جدید تمامی متقاضیان مراجعه کننده به صورت جداگانه توسط متخصص مشاوره داده خواهند شد و بعد از جلسات مشاوره متخصص آن ها را با استفاده از آزمایش های مختلف مورد بررسی قرار می دهد.
پزشک متخصص قبل از اقدام به کاشت مو برای متقاضی تمامی جزئیات کاشت را به صورت کامل برای متقاضی شرح خواهد داد تا تردید های احتمالی را که برای آن ها پیش آمده است را به صورت کامل رفع کند. بعد از این کار از قسمت های مشخص شده که به آن بانک مو گفته می شود با استفاده از دوربین های حرفه ای عکس برداری های لازمه انجام خواهد شد. در جلسات مشاوره متقاضی می تواند مناسب ترین زمان ممکنه برای انجام کاشت مو به روش اس یو تی را برای کلینیک مشخص کند.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.