جدیدترین روش کاشت مو در ایران

چقدر با فاکتورهای جذابیت انسان ها آشنایی دارید؟ به نظر شما انتخاب جدیدترین روش کاشت مو چه اندازه در زیبایی انسان اثر دارد؟ لازم است بدانید که عوامل مختلفی می توانند بر روی زیبایی انسان اثرگذار باشند و مو یکی از مهم ترین آن ها به شمار می رود. این روزها هر فردی با پوشیدن لباس های زیبا و حفظ تناسب اندام خود سعی دارد تا به افزایش میزان جذابیت خود کمک شایانی نماید اما افراد کمی نسبت به پرپشت بودن موهای خود حساس هستند.

با کمی دقت به ظاهر افرادی که در کنار ما عبور می کنند یا با آن ها در ارتباط می باشیم می توان متوجه این موضوع شد که خیلی از آن ها دچار ریزش مو و متعاقبا طاسی موهای سر خود هستند. برخی از این موضوع رنج بسیار زیادی می برند و همواره به دنبال یافتن راهکارهای قطعی برای درمان ریزش موهای خود هستند.

کاشت مو طبیعی راهی است که می تواند به طور قطع و برای همیشه شما را از شر طاسی موهای خود رهایی بخشد اما انتخاب جدیدترین روش کاشت مو و اجرای آن در یک کلینیک مناسب و معتبر موضوعی است که نباید نادیده گرفته شود. به نظر شما این امر چه میزان در نتایج کاشت اثر دارد؟

کلینیک-زیبایی

اهمیت انتخاب جدیدترین روش کاشت مو

به لطف پیشرفت هایی که تاکنون در عرصه کاشت مو صورت پذیرفته اند ما امروز شاهد روش های مختلفی برای این متد درمانی می باشیم که هرکدام با ویژگی ها و مزایای بی نظیر خود این قدرت را دارند تا شما را به تراکم موی دلخواهتان برسانند. در بخش ابتدایی نوشتار خود بیان نمودیم که ریزش مو مشکلی فراگیر می باشد و این موضوع نشان می دهد که افراد بسیاری در سراسر دنیا به این بیماری مبتلا می باشند.

اگر شما نیز دچار ریزش موی سر هستید آیا می دانید که عدم درمان این بیماری می تواند سبب طاسی موهای شما گردد؟ دلایل مختلفی می توانند زمینه ساز ریزش موهای شما گردند که اگر بخواهیم اشاره ای به مهم ترین آن ها داشته باشیم می توان رژیم های غذایی نامناسب، بیماری ها ، تغییرات هورمونی، کمبود ویتامین ها و املاح معدنی را نام برد که هرکدام از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

افرادی که مبتلا به این بیماری هستند می توانند با مراجعه به کلینیک های زیبایی معتبر جدیدترین روش را برای درمان طاسی موهای خود انتخاب کنند. طبیعی است که انتخاب جدیدترین روش کاشت مو از میان تمام روش های پدیدآمده کار ساده نباشد اما شما با استفاده از انجام یک سری معاینات بالینی و بررسی وضعیت موها توسط پزشک می توانید جدیدترین روش کاشت موی سر را انتخاب نموده و صاحب موهایی زیبا و طبیعی شوید.

انواع روش ها و جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو

ما در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به معرفی جدیدترین روش های کاشت مو پرداخته و به این طریق به شما کمک کنیم تا پروسه درمانی بهتری را طی کنید. از محبوب ترین روش هایی که این روزها به طور گسترده ای برای کاشت مو طبیعی مورد استفاده قرار می گیرند موارد زیر را می توان نام برد.

نتایج کاشت با جدیدترین روش کاشت مو SUT

جدیدترین روش کاشت مو

پزشکان برای انجام کاشت مو به روش sut از ابزارها و تجهیزات بسیار پیشرفته ای استفاده می کنند که کاملا اتوماتیک بوده و می توانند نتایجی بسیار عالی را برای شما به همراه داشته باشند. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که طبیعی بودن کاشت برایتان اهمیت بسیار زیادی دارد ما به شما روش SUT را معرفی می نماییم که با قدرت بسیار بالای خود کمترین آسیب را نیز به فولیکول های موی شما وارد می سازد.

مطالعه بیشتر  کاشت مو به روش super fue و نکات مهم این روش

این تکنیک به عنوان جدیدترین روش کاشت مو این قابلیت را دارد بیش از ۱۴۰۰۰ تار مو  را پس از درمان برای شما به ارمغان آورد چرا که با استفاده از آن امکان برداشت گرافت های بیشتر فراهم می گردد. همچنین لازم به ذکر است که کاشت موی سر با این تکنیک کاملا کم تهاجمی بوده و شما برای بهبود خود نیاز به طی نمودن دوره های نقاهت طولانی ندارید.

مزایای کاشت مو با تکنیک SUT

جدیدترین روش کاشت مو

از مهم ترین مزیت های به کارگیری تکنیک SUT می توان موارد زیر را نام برد.

 • کاهش آسیب به گرافت های مو
 • کاشت مو در یک جلسه
 • دستیابی به تراکم موی بالا
 • سرعت زیاد
 • دوران نقاهت کوتاه

کاشت مو به روش FUE

هزینه جدیدترین روش کاشت مو

دومین تکنیکی که قصد داریم تا به بررسی ویژگی های آن بپردازیم FUE می باشد که از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و می تواند شرایطی بسیار عالی را برای شما رقم بزند. این روش، جدیدترین روش کاشت مو در دنیا به شمار می رود که قبل از انجام آن بایستی آنالیزهای دقیقی را به واسطه پزشک خود انجام داد.

در این آنالیزها پزشک براساس وضعیت خونرسانی به موها، میزان چربی، خشکی پوست و نوع پوست از ابزارهای خاصی جهت کاشت استفاده می نماید. این امر موجب می گردد تا تعداد گرافت های موردنیاز برای کاشت مو دقیق تر انتخاب شوند.

مزایای FUE، جدیدترین روش کاشت مو

این روش نیز همچون دیگر روش های کاشت موی سر دارای یک مجموعه مزایای بی نظیر می باشد که می توانند شما را برای کاشت ترغیب سازند. از مهم ترین مزایای کاشت مو به روش fue موارد زیر را می توان تشریح نمود.

 • حفظ زاویه رشد موها
 • کاهش میزان آسیب به فولیکول ها به دلیل نگهداری از آن ها
 • امکان تنظیم دقیق ابزارها برای کاشت طبیعی موها
 • دوره های نقاهت کوتاه
 • عوارض بسیار کم

کاشت ترکیبی جدیدترین روش کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو

کاشت مو به روش ترکیبی، تکنیکی است که روش های FUT و FIT را با یک دیگر ترکیب می نماید تا بتواند به خوبی نیازمندی های شما را برآورده سازد. این روش جدیدترین روش کاشت مو برای خانم ها نیز به شمار می رود که می تواند شما را به تراکم موی دلخواهتان برساند. براین اساس برای کاشت با این تکنیک ابتدا گرافت ها با استفاده از روش FUT و به صورت نواری برداشت می شوند.

پس از کاشت این گرافت ها با استفاده از روش FIT تراکم مو را می توان افزایش داد. از مزایای بی نظیر کاشت مو با جدیدترین روش کاشت یعنی تکنیک ترکیبی می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • کیفیت بسیار بالای گرافت ها
 • امکان دستیابی به تراکم موی بسیار زیاد
 • پوشش دهی بسیار عالی نواحی طاس شده
 • بهره مندی از مزایای روش های FIT و FUT

بهترین زمان برای کاشت طبیعی موها چه موقع است؟

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

این پرسشی است که ممکن است شما نیز با آن مواجه باشید و در پاسخ به آن باید بگوییم که بهترین زمان برای کاشت موی سر، ۲۵ سالگی به بعد است. توجه داشته باشید می توان ۱۸ سالگی به بعد نیز این درمان را شروع نمود اما پزشکان بر این باورند که در این سن همچنان امکان ریزش موها وجود دارد و این امر می تواند شرایط بدی را برای دریافت نتایج اثربخش به ارمغان آورد. براین اساس توصیه داریم برای کاشت موهای خود حتما از ۲۵ سالگی به بعد اقدام نمایید.

هزینه های کاشت موی سر در تهران

جدیدترین روش های کاشت مو

در راستای میزان هزینه کاشت مو نمی توان نظری قطعی داد چرا که این موضوع براساس مجموعه عامل ها و یا فاکتورهای مشخصی تعیین می گردد. از مهم ترین فاکتورهایی که می توانند بر روی قیمت انواع روش ها و بهترین روش کاشت مو اثر داشته باشند می توان به میزان تجارب پزشک، تعداد گرافت های کاشت شده، وضعیت بانک مو، وسعت طاسی و روش درمانی اشاره نمود که هرکدام از اهمیت بسیار بالایی برخوردارمی باشند.

کلینیک عصر جدید، ارمغان آورنده موهایی طبیعی و پرتراکم برای شما

به دلیل تنوع بسیار زیادی که در روش های کاشت مو شاهد باشیم انتخاب کلینیکی که بتواند تمام این تکنیک ها را به بهترین حالت ممکن اجرا نماید اهمیت بسیار زیادی دارد. این روزها افراد بسیاری متقاضی کاشت مو در شهر تهران می باشند اما با چالش انتخاب کلینیکی مناسب برای دریافت خدمات بهترین روش کاشت مو در تهران نیز مواجه می باشند.

کلینیک زیبایی و کاشت مو عصر جدید با سوابق درخشان خود در حوزه کاشت یکی از بهترین کلینیک کاشت مو در تهران می باشد که از یک مجموعه تجهیزات پیشرفته و کادر درمانی باتجربه برای اجرای بهترین روش کاشت مو برخوردار می باشد. دریافت خدمات این کلینیک تحت نظارت دکتر وجودی که از بهترین پزشکان کشور می باشد راهی هموار برای دستیابی به موهایی طبیعی و پرتراکم به شمار می رود که می تواند در مدت زمان کوتاهی رویاهای شما را تحقق بخشد.

مطالعه بیشتر  مزونیدلینگ مو : روشی نوین برای رشد مو در علم پزشکی ۱۴۰۱

دلایل اصلی ریزش موی سر

جدیدترین روش کاشت مو

به طور معمول ریزش موی سر به دلایل مختلفی اتفاق می افتد که اگر بخواهیم اشاره ای به مهم ترین آن ها داشته باشیم می توان بیماری، استرس، اضطراب، عامل های ژنتیکی، تغییرات هورمونی و عامل های ژنتیکی را نام برد که هرکدام اثرات خود را در این راستا دارند.

این شرایط ممکن است هرکسی را نگران کند اما جای نگرانی نیست چرا که با وجود پیشرفت هایی که در عرصه کاشت صورت پذیرفته است، روش هایی جدیدی را برای این متد درمانی شاهد می باشیم که همگی می توانند به شما کمک کنند تا برای همیشه از شر طاسی موهای خود خلاص شوید.

جدیدترین روش کاشت مو چیست؟

قبل از بررسی جدیدترین روش های کاشت مو لازم است بدانید که روشی را می توان جدید دانست که نسبت به روش های قبلی میزان اثربخشی بیشتری داشته باشد. چنین روشی به طور قطع عوارضی برای شما به همراه نخواهد داشت و هنگام جراحی نیز شما درد کمتری را تحمل می کنید.

برای بهره مندی از مدرن ترین روش های کاشت مو در دنیا بایستی ابتدا بتوانید یک پزشک مناسب و یک کلینیک مجرب را برای درمان خود انتخاب کنید اما چرا؟ پزشکانی که تجارب بسیار بالایی در حوزه کاشت مو دارند، توانمندی های لازم برای انجام ارزیابی ها و معاینات اولیه را دارند.

لازم است بدانید که این معاینات از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند چرا که تنها به این طریق است که پزشک می تواند تشخیص دهد که شما شرایط لازم برای کاشت با جدیدترین روش کاشت مو را دارید یا خیر؟ روشی هایی که به عنوان بهترین تکنیک های کاشت مو قلمداد می گردند دارای یک مجموعه ویژگی های خاص می باشند اما همگی با یک هدف مورد استفاده قرار می گیرند.

تکنیک های جدید کاشت مو و ویژگی های هرکدام

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی جدیدترین روش کاشت مو در دنیا پرداخته و در این راستا اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. این روش ها به شرح زیر بوده و همانگونه که بیان نمودیم هرکدام ویژگی های خاصی دارند.

کاشت مو به روش FIT

یکی از بهترین روش های کاشت مو، FIT می باشد که طی سالیان اخیر توانسته است به محبوبیت بسیار زیادی دست یابد. در این روش فولیکول ها به صورت جداگانه از ناحیه بانک مو برداشت شده و در ناحیه طاس شده کاشت می گردند.

این روش دارای فرآیندهای مشخصی است که بایستی تمامی آن ها را تحت نظارت پزشکان مجرب انجام داد تا در انتها به نتایج دلخواه خود دست یافت. از مهم ترین مزایای کاشت مو به این روش موارد زیر را می توان نام برد.

 • عدم ایجاد اسکار در ناحیه درمانی
 • عدم نیاز به جراحی برای برداشتن فولیکول ها
 • دوره نقاهت کوتاه
 • شدید نبودن عوارض

کاشت مو به روش FUT

در این روش برای برداشت فولیکول های مو به صورت نواری عمل می گردد به این صورت که برش هایی بر روی ناحیه اهدایی ایجاد شده و فولیکول ها به صورت نواری استخراج می گردند. این روش به عنوان جدیدترین روش کاشت مو در جهان می تواند شما را به تراکم موی بسیار بالایی برساند چرا که تعداد بسیار زیادی گرافت را می توان از ناحیه اهدایی برداشت نمود.

کاشت مو به روش ترکیبی

همان گونه که از نام این روش پیداست ترکیبی از چند تکنیک می باشد اما چه تکنیک هایی؟ برای کاشت مو به روش ترکیبی، دو روش fit و fut را با یک دیگر ترکیب می نمایند تا شما بتوانید تراکم بیشتری را برای موهای خود شاهد باشید.

ساختار این روش که جدیدترین روش کاشت مو در ایران می باشد به این صورت است که ابتدا به روش fut نوارهای فولیکولی برداشت و سپس کاشت می شوند. در گام دوم به روش fit تراکم موها افزایش می یابند.

کاشت مو به روش sut

کاشت مو به روش  sut به عنوان جدیدترین روش کاشت مو در دنیا یاد می شود و نکته ای که باید بدانید این است فرآیندهای این روش هیچ تفاوتی با روش fit ندارد اما برای برداشت و کاشت فولیکول ها از ابزارها و دستگاه های بسیار پیشرفته ای استفاده می گردد. همین امر موجب می گردد تا شما بتوانید به واسطه این روش درمانی به موهایی پرپشت و کاملا طبیعی دست یابید.

همچنین لازم است بدانید که برخلاف روش fut شما پس از برداشت فولیکول ها با هیچ گونه جای بخیه ای مواجه نخواهید شد. اگر بخواهیم اشاره ای به مهم ترین مزایای این روش داشته باشیم می توان سرعت بسیار بالاتر، امکان برداشت گرافت ها تنها در یک جلسه و کاهش آسیب به گرافت ها را نام برد.

مطالعه بیشتر  شامپو مناسب بعد از کاشت مو؛ بهترین + ارزانترین

کاشت مو به روش سوپر ترکیبی

در این روش پزشک می تواند از هر دو روش BHT و FUT برای استخراج فولیکول ها استفاده نماید. توجه داشته باشید در این روش می توان برای کاشت موها علاوه بر ناحیه سر از موهای نواحی دیگر بدن همچون ریش، سینه و … نیز استفاده نمود.

کاشت مو به روش میکروفیت

از دیگر روش هایی که با عنوان جدیدترین روش کاشت مو شناخته می شود می توان میکروفیت را نام برد که طی سالیان اخیر با استقبال بسیار زیادی مواجه شدده است. این روش را در واقع می توان آخرین دستاورد علم کاشت مو دانست که کاملا بدون جراحی انجام شده و عاری از هرگونه درد و خونریزی برای شماست.

همچنین لازم به ذکر است که کیفیت برداشت گرافت ها در روش میکروفیت افزایش قابل توجه ای یافته است و این موضوع می تواند انعطاف پذیری آن را نیز افزایش دهد. ن

کاشت مو به روش BHT

اگر روش قبلی را با دقت مطالعه نموده باشید بیان نمودیم که با توجه به استفاده از کاشت مو به روش BHT در کاشت موی سر سوپر ترکیبی می توان از موهای نواحی دیگر نیز برداشت نمود. این ویژگی منحصر به فرد روش BHT است که موجب شده است تا این روش که جدیدترین روش کاشت مو بدون درد می باشد، تنها برای آقایان قابل استفاده باشد.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مستقیم نیز می شناسند که روشی بسیار پیشرفته بر پایه روش FUE می باشد. ساختار این روش به گونه ای است که فولیکول ها پس از برداشت سریعا در حفره های مربوط به نواحی طاس شده جاسازی می شوند و این امر می تواند بر روی سرعت کاشت اثرات مثبتی داشته باشد.

کاشت مو به روش Super fue

اساس کار کاشت مو به روش fue کاملا شبیه به روش fue  می باشد اما در این روش تمام مراحل مربوط به برداشت فولیکول ها، اماده سازی و کاشت آن ها با استفاده از تجهیزات هوشمند انجام می پذیرد. این روش باکیفیت ترین تکنیک در میان روش های کاشت مو به شمار می رود که مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد.

کاشت مو به روش میکروگرافت

اگرشما نیز جزء افرادی هستید که به دنبال روشی برای کاشت مو طبیعی می باشید ما به شما کاشت مو به این روش را پیشنهاد می نماییم که یکی از جدیدترین روش های حال حاضر در دنیا به شمار می رود. در کاشت مو به روش میکروگرافت پزشک از ابزارهای بسیار پیشرفته ای برای کاشت مو استفاده می نماید که بهترین راهکار برای درمان طاسی مو برای هر جنسیتی است.

اهمیت انتخاب جدیدترین روش کاشت مو

طی پروسه کاشت مو طبیعی پزشک ابتدا به بررسی و آنالیز مو می پردازد تا به این طریق بتواند از روش های مختلفی برای این امر استفاده کند. این روزها تکنیک هایی متفاوتی با عنوان جدیدترین روش کاشت مو بدون بانک مو وجود دارند که نشان می دهد حتی افرادی که بانک موی قوی نیز ندارند می توانند از برخی روش ها برای دستیابی به موهایی پرتراکم استفاده کنند.

همین مطلب که نشان می دهد که بایستی روش درمانی به درستی انتخاب شود اما چگونه؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که انتخاب یک پزشک مجرب می تواند به شما کمک قابل توجه ای نماید و بهتر است در این راستا هرگونه سهل انگاری را کنار بگذارید. انتخاب درست جدیدترین روش کاشت مو ارتباط مستقیمی با کیفیت خدماتی که دریافت می کنید دارد.

اهمیت انتخاب جدیدترین روش کاشت مو

طی پروسه کاشت مو طبیعی پزشک ابتدا به بررسی و آنالیز مو می پردازد تا به این طریق بتواند از روش های مختلفی برای این امر استفاده کند. این روزها تکنیک هایی متفاوتی با عنوان جدیدترین روش کاشت مو بدون بانک مو وجود دارند که نشان می دهد حتی افرادی که بانک موی قوی نیز ندارند می توانند از برخی روش ها برای دستیابی به موهایی پرتراکم استفاده کنند.

همین مطلب که نشان می دهد که بایستی روش درمانی به درستی انتخاب شود اما چگونه؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که انتخاب یک پزشک مجرب می تواند به شما کمک قابل توجه ای نماید و بهتر است در این راستا هرگونه سهل انگاری را کنار بگذارید. انتخاب درست جدیدترین روش کاشت مو ارتباط مستقیمی با کیفیت خدماتی که دریافت می کنید دارد.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.