قیمت جوانسازی پوست

جوانسازی پوست چیست؟

قیمت جوانسازی پوست چقدر است؟ چه روش های نوینی برای زیباسازی پوست وجود دارند؟ از گذشته تاکنون علاقه زیاد به داشتن ظاهری زیبا میان عموم مردم وجود داشته است و این امری است که نمی توان آن را انکار نمود چرا که غریزی بوده و همه انسان ها تمایل به زیبایی دارند. همین موضوع موجب شده است تا همیشه پزشکان و یا افرادی که به دنبال زیبایی بوده همواره تمام تلاش خود را به کار گیرند تا از متدهای مختلفی برای هرچه زیباترشدن استفاده نمایند.

قیمت جوانسازی پوست با پلاسماجت

عناصر زیبایی انواع مختلفی دارند اما مهم ترین آن ها در بدن، پوست می باشد که متاسفانه این روزها افراد بسیار زیادی از عدم سلامت پوست خود رنج می برند. عامل ها و فاکتورهای مختلفی می توانند زمینه ساز پیری پوست گردند که اگر با آن ها آشنایی داشته باشید قطعا می توانید آن ها را کنترل نمایید.

نکته ای که وجود دارد این است که عاملی همچون افزایش سن قابل کنترل نیست و به طور طبیعی انسان ها با بالا رفتن سن شاهد ایجاد چین و چروک و یا لک های پوستی در صورت خود خواهند بود. راهی که وجود دارد این است که شما با روش های جوانسازی پوست صورت این چین و چروک ها و آقار پیری را برطرف ساخته و صاحب ظاهری زیبا، جوان و شاداب شوید. شما چقدر با روش ها و قیمت جوانسازی پوست آشنایی دارید؟ ایا تاکنون تجربه جوانسازی پوست را داشته اید؟

کلینیک-زیبایی

اهمیت جوانسازی پوست صورت

این روزها با توجه به پیشرفت های قابل توجه ای که در علم پزشکی برای سلامت پوست و مو شاهد می باشیم می توان از راهکارهای مختلفی برای جوانسازی پوست صورت استفاده نمود که هرکدام با قابلیت ها و مزیت های بی شمار خود قادرند تا بهترین ها را برای شما به ارمغان آورند.
راهکارهایی همچون لیزر، بوتاکس، ژل و تکنیک هایی این چنینی اثرات مثبت و قابل توجه ای بر روی زیبایی ظاهری انسان ها داشته و می توانند شما را بی نیاز از راهکارهای جراحی نمایند.

این روش ها با اثربخشی بسیار بالای خود اصلا تهاجمی نبوده و به خوبی می توانند نیازمندی های شما را برآورده سازند. شما برای اطلاع از قیمت جوانسازی پوست لازم است ابتدا روش درمانی را انتخاب نمایید.

قیمت جوانسازی پوست با هایفوتراپی

جوانسازی پوست می تواند این اعتماد به نفس را به شما بدهد که به راحتی با دوستان و آشنایان خود ارتباط برقرار نموده و از زیبایی ظاهری خود لذت ببرید. به طور طبیعی داشتن پوستی زیبا می تواند به هر فردی این انگیزه را بدهد تا با شور و شعف بالاتری به ادامه زندگی روزمره خود بپردازد. این موارد همگی نشان دهنده اهمیت استفاده از روش های جوانسازی پوست صورت بوده و می توانند شرایطی بسیار عالی را پیش روی شما قراردهند.

مزایای جوانسازی پوست دست

در حال حاضر افراد کمی به زیبایی دست های خود توجه می نمایند در حالی که زیبایی دست ها نیز یکی از ارکان بسیار مهم زیبایی بوده و نباید به سادگی از کنار پیر شدن آن ها عبور نمود ایجاد چین و چروک می تواند موجب پیری دست ها شده و افرادی را که به این موضوع اهمیت می دهند رنج دهد.

اگر شما نیز جزء این افراد می باشید ما به شما نوید می دهیم که جوانسازی پوست دست می تواند به شما در زیبایی دست هایتان کمک های قابل توجه ای نماید. شما با راهکارهای مناسب این امر می توانید چین و چروک های ایجاد شده بر روی سطح پوست خود را از بین برده و اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. قیمت جوانسازی پوست در این شرایط با توجه به روش درمانی و میزان آسیب های پوستی شما برآورد می گردد.

قیمت جوانسازی پوست با لیفت

نشانه های پیری پوست

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به بررسی مهم ترین نشانه های پیری پوست پرداخته و در این زمینه اطلاعات لازم را به شما انتقال دهیم. همان گونه که در بخش های قبل نیز تشریح نمودیم افزایش سن یکی از مهم ترین عامل های پیری پوست شناخته می شود که می تواند اجزای اصلی پوست را که ساختار کلی آن را تشکیل می دهند تخریب نموده و به این طریق شرایط بدی را برای شما رقم بزند.

اگر بخواهیم اشاره ای به ساختار پوست انسان داشته باشیم باید بگوییم که پروتئین های کلاژن و الاستین با قدرت بسیار بالای خود قادرند تا اثرات مثبت قابل توجه ای بر روی زیبایی پوست شما داشته باشند. افزایش تولید کلاژن ها و الاستین ها در بافت پوستی سبب ترمیم و بهبود عارضه های پوستی شما شده و به جوانسازی آن کمک بسیار زیادی خواهد نمود.

از دیگر عامل های موثر بر پیری پوست می توان به سیگار کشیدن، تغذیه نامناسب، کمبود مواد مغذی، تخریب و تحلیل رفتن پوست و قرارگیری در برابر اشعه های مضر آفتاب اشاره نمود. علائم مختلفی می توانند نشان دهنده بروز پیری پوست باشند که در ادامه به بررسی این نشانه ها خواهیم پرداخت.

قیمت جوانسازی پوست با تزریق بوتاکس

• چین و چروک

طی افزایش سن بر روی پوست شما خطوط پوستی خاصی ایجاد می شوند که از مهم نشانه های پیری پوست به شمار می روند. انسان ها به تدریج از ۲۵ سالگی به بعد با این خطوط مواجه خواهند شد و زمانی به عمق آن ها اضافه گردد این خطوط زمینه ساز ایجاد چین و چروک می شوند.

مطالعه بیشتر  جوانسازی پوست + فواید، بهترین و سریعترین روش جوانسازی پوست

شما با استفاده از راهکارهای مختلفی می توانید این چروک ها را برطرف سازید که اثربخشی آن ها می تواند رضایت شما راجلب سازد اما قبل از هرچیز توصیه داریم نسبت به ویژگی ها، مزایا و قیمت جوانسازی پوست با استفاده از هرکدام مطلع گردید.

• کاهش حجم

زمانی که میزان تولید کلاژن و الاستین پوستی کاهش یابد، بافت های پوست شل شده و از حجم آن ها کاسته می شود. به این طریق صورت شما حالت استخوانی به خود خواهد گرفت چرا که استخوان های صورت شما تحلیل رفته اند. به طور معمول چنین شرایطی در بازه سنی ۵۰ الی ۶۰ سال رخ می دهد اما شما با روش های جوانسازی پوست می توانید این تحلیلات را به تاخیر انداخته و مانع از پیری زودرس پوست خود شوید.

قیمت جوانسازی پوست با مزوتراپی پوست

• ایجاد تغییر در لایه های پوستی

سومین نشانه پیری پوست تغییر لایه های پوستی است که برای بررسی هرچه بیشتر آن باید بگوییم که پوست انسان دارای سه لایه اصلی است که این لایه ها را با نام لایه سطحی، لایه میانی و لایه زیرین می شناسند. لایه سطحی لایه اپیدرم است که دارای چند لایه سلول بوده و طی گذر زمان با عارضه هایی همچون خشکی و زمختی مواجه می گردد.

لایه میانی پوست لایه درم می باشد که تمام سلول های سازنده، غدد چربی و بافت های پیوندی در این لایه قرار داشته و وظیفه حفظ سلامت پوست را بر عهده دارد. در واقع به بیان ساده تر این لایه موظف است تا قوام پوست را حفظ نموده و آن را آبرسانی نماید. سومین لایه، لایه زیرین پوست است که با نام هیپودرم شناخته می شود. با افزایش سن از تعداد سلول ها و ضخامت این لایه کاسته شده و همین امر موجب کاهش حجم پوست می گردد.

• از بین رفتن خاصیت کشسانی پوست

اجزای اصلی پوست همواره در تلاشند تا قوام و شادابی پوست شما را تامین سازند که فعالیت آن ها در کنار هم می تواند خاصیت کشسانی پوست را افزایش داده و موجب زیبایی هرچه بیشتر شما گردد. در زمان پیری و با مشاهده افتادگی های پوستی باید بدانید که این افتادگی ها به دلیل از بین رفتن خاصیت کشسانی اتفاق می افتند که نتیجه تحلیل قوام پوست و فرسودگی رشته های کلاژن و الاستین می باشند.

قیمت جوانسازی پوست با مزوتراپی صورت

انواع روش های جوانسازی پوست

حال که با اهمیت جوانسازی پوست و مزایای آن آشنا شدید قصد داریم تا به معرفی روش های مختلف جوانسازی پرداخته و شما را با مزایا و قیمت آن ها بیشتر آشنا کنیم. انواع روش های جوانسازی پوست به سه دسته تقسیم می شوند که این سه دسته را با نام روش های تهاجمی، روش های کم تهاجمی و روش های غیرتهاجمی می شناسند.

ساختار روش های تهاجمی به گونه ای است که شما برای زیبایی خود بایستی از جراحی های پلاستیک استفاده کنید. روش های کم تهاجمی شامل روش های تزریقی می شوند و روش های غیرتهاجمی، مراقبت های پوستی همچون استفاده از کرم ها و اسکراب ها را در بر می گیرند. قیمت جوانسازی پوست با هرکدام از این روشها متفاوت می باشد. در ادامه به معرفی چند روش کم تهاجمی خواهیم پرداخت.

پلاسما جت و قیمت جوانسازی پوست با این متد

این متد یکی نوین ترین روش ها برای جوانسازی پوست به شمار می رود که مراحل آن با استفاده از دستگاه خاصی به نام پلاسماجت انجام می پذیرد. در این روش پوست شما به خوبی آبرسانی شده و زمینه های شادابی و طراوت آن فراهم می گردد.
از مهم ترین مزیت های این روش درمانی می توان به از بین بردن چین و چروک های پوستی، جای جوش و آکنه، بریدگی و افتادگی های پوستی اشاره نمود که هرکدام به طریقی می توانند موجب پیری پوست شوند.

قیمت جوانسازی پوست با بلفاروپلاستی

هایفوتراپی

ساختار هایفوتراپی به گونه ای طراحی شده است که شما برای درمان خود از امواج فراصوت استفاده می کنید، این امواج همان امواجی هستند که در آزمایشات سونوگرافی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. ممکن است بگویید که با این وجود هیچگونه تفاوتی میان این دو متد وجود نخواهد داشت اما باید بدانید که امواج مورد استفاده در هایفو به صورت متمرکز وارد بافت های پوستی شما شده، به این بافت ها انرژی های لازم را انتقال داده و به این طریق موجب فعال شدن رشته های کلاژن و الاستین می شوند. برای دریافت قیمت جوانسازی پوست با این روش و مزایای آن می توانید صفحه هایفوتراپی را مطالعه کنید.

لیفت صورت

اگر به دنبال یک راه حل منطقی برای درمان افتادگی های پوستی خود می باشید ما به شما لیفت صورت را پیشنهاد می نماییم که از بهترین متدهای زیبایی به شمار می رود. این روش با از بین بردن چروک های ریز و عمیق موجب جوان تر شدن پوست شما شده و می تواند پوست شما را کشیده تر نماید.

قیمت جوانسازی پوست با این روش همواره یکی از دغدغه های عموم مردم بوده است اما باید بدانید که برای برآورد این هزینه ابتدا نوع لیفت، ناحیه درمانی و میزان تجارب پزشک مورد بررسی قرار می گیرند. این موضوع به خوبی نشان می دهد که نمی توان در این زمینه نظر قطعی داد. شما با مطالعه صفحه لیفت صورت می توانید به اطلاعات بیشتری در این باره دست یابید.

قیمت جوانسازی پوست با بوکال فت

تزریق بوتاکس

از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست می توان بوتاکس را نام برد که از زمان پیدایش خود تاکنون با استقبال گسترده ای سوی مردم مواجه بوده است. در راستای ساختار بوتاکس باید بدانید که ترکیباتی که تزریق می گردند موجب از بین رفتن خطوط چین و چروک خواهند شد و از سطح ایمنی بسیار بالایی برخوردار هستند. از مهم ترین کاربردهای بوتاکس می توان به موارد زیر اشاره نمود. ما در صفحه تزریق بوتاکس بیشتر به بررسی این متد و قیمت جوانسازی پوست به این روش پرداخته ایم.

• بالابردن گوشه های لب
• برطرف ساختن چین و چروک های پستی
• فرم دهی به ابروها

تزریق ژل و قیمت جوانسازی پوست

تزریق ژل را با نام فیلر نیز می شناسند که با تزریق نمودن ژل های درمانی به لایه های پوستی موجب ترمیم آن ها می شود. به طور کلی سه نوع فیلر را می توان در بازار مشاهده نمود که به صورت فیلرهای دائمی، فیلرهای غیردائمی و فیلرهای موقت به فروش می رسند. توجه داشته باشید استفاده از فیلرهای دائمی عوارض خاصی برای انسان به همراه دارد به همین دلیل مورد استفاده قرار نمی گیرند.

مطالعه بیشتر  زمان اصلاح و نحوه کوتاه کردن مو بعد از کاشت مو + نکات ضروری!

بهترین گزینه برای افرادی که قصد دارند تا از این روش برای درمان خود استفاده نمایند، تزریق ژل های موقت می باشد که کاربردهای مختلفی در راستای جوانسازی پوست دارند. افرادی که متقاضی این درمان می باشند بایستی آگاهی کامل نسبت به قیمت جوانسازی پوست به این روش، مزایا و ویژگی های بیایند. برای این امر ما به شما مطالعه صفحه تزریق ژل را پیشنهاد می نماییم.

قیمت جوانسازی پوست با ساکشن غبغب

مزوتراپی پوست

مزوتراپی پوست روشی است که طی آن ترکیبات خاصی با نام کوکتل به بافت های پوستی شما که همان درم ها هستند تزریق شده و موجب جوانسازی پوستتان می گردد. این روش درمانی بسیار سریع است اما برای دریافت نتایج قطعی با استفاده از آن نیاز به تعداد جلسات مکرر می باشد چرا که تنها با یک جلسه نمی توان عارضه های پوستی را برطرف ساخت. قیمت جوانسازی پوست با این روش براساس کاربرد آن بررسی می گردد زیرا برای نواحی مختلفی همچون موها، پلک، ابرو و صورت قابل انجام است.

مزوتراپی صورت

همان گونه که در بخش های قبل نیز بیان نمودیم مزوتراپی صورت راهی برای جوانسازی پوست شما می باشد که در دسته درمان های تزریقی قرار گرفته است. این متد درمانی مواد مغذی مختلفی همچون ویتامین ها، مواد معدنی، بیوتین، پروتئین و … را وارد بافت های پوستی شما می نماید تا تقویت گردند. برای بررسی قیمت جوانسازی صورت با مزوتراپی نیز با توجه به تعداد جلسات درمانی، تعداد تزریقات، میزان تجارب پزشک و وسعت عارضه عمل می گردد.

انواع روش ها و قیمت جوانسازی پوست

قیمت جوانسازی پوست با بلفاروپلاستی

این روزها افراد زیادی از افتادگی پلک های خود رنج می برند و همین موجب سبب شده تا به فکر راه حلی برای بهبود چنین وضعیتی باشند. بلفاروپلاستی را با نام جراحی افتادگی پلک نیز می شناسند که می تواند تمام مشکلاتی که ناشی از افتادگی پلک ها می باشند را برطرف ساخته و به زیبایی چشم های شما کمک های قابل توجه ای نماید. ما در صفحه مربوط به این درمان بیشتر به بررسی ویژگی ها، شرایط و قیمت جوانسازی پوست با بلفاروپلاستی پرداخته ایم.

بوکال فت

آیا تاکنون نام ساکشن غبغب را شنیده اید؟ چقدر با ویژگی های این درمان آشنایی دارید؟ افتادگی عضلات صورت و گردن از مهم ترین دلایل بروز غبغب بوده که می توانند پوست زیر چانه انسان را شل کنند. این افتادگی ها موجب بهم ریختن زاویه صورت انسان شده و اثرات منفی بسیاری بر روی زیبایی آن ها دارد.

نشانه ها و قیمت جوانسازی پوست

بوکال فت راهی است که به تخلیه چربی های انباشه در ناحیه چانه می پردازد تا به این طریق بتوان برای همیشه از شر این افتادگی ها خاص شد. این درمان ویژگی های خاص خود را داشته و نیازی به بیوهشی ندارد. دوران نقاهت آن کوتاه و طی یک جلسه به پایان می رسد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این متد درمانی، ویژگی ها، مزایا و قیمت جوانسازی پوست می توانید صفحه مربوطه را مطالعه نمایید.

عصر جدید، بهترین کلینیک زیبایی تهران

انتخاب یک کلینیک زیبایی معتبر این امکان را به شما می دهد تا پروسه درمانی خود را تحت نظارت پزشکانی مجرب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته انجام دهید. با وجود تعدد بسیار بالای این مراکز درمانی عموم مردم با این معضل که کدام مرکز معتبرتر است مواجه می باشند. کلینیک زیبایی عصر جدید به عنوان بهترین کلینیک زیبایی تهران تمام امکانات و شرایط لازم را برای ارائه خدمات جوانسازی در اختیار داشته و می تواند به شما کمک کند تا هر چه بیشتر به زیبایی خود بیفزایید.

خدمات دیگر کلینیک زیبایی عصر جدید در حوزه سلامت و زیبایی مو

از دیگر خدمات مجموعه عصر جدید در راستای تامین سلامت و زیبایی موهای شما می توان موارد زیر را نام برد.

کاشت مو

کاشت مو روشی بسیار موثر و عالی برای برطرف ساختن طاسی موها می باشد که انواع مختلفی داشته و به لطف پیشرفت ها و تحولاتی که تاکنون پشت سر گذاشته است، به خوبی می تواند رویای شما را تحقق بخشد.

این متد با کاشت طبیعی فولیکول های مو در نواحی طاس شده قادر است تا خط رویشی بسیار طبیعی و زیبا را برای شما به ارمغان آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مزایا و ویژگی های این متد درمانی و زیبایی می توانید صفحه کاشت مو را مطالعه کنید.

کاشت ابرو

علاوه بر موها، ممکن است ابروهای انسان نیز دچار ریزش شده و متعاقبا از تراکم آن ها نیز کاسته شود. کاشت ابرو متدی است که می تواند موهای از دست رفته ناحیه ابروی شما را بازگردانده و حالتی بسیار زیبا را به آن ها ببخشد.

ما در مجموعه عصر جدید از امکانات و تجهیزات پیشرفته ای برای کاشت ابروهای شما استفاده می نماییم که برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آن توصیه داریم حتما صفحه کاشت ابرو را مطالعه نمایید.

کاشت ریش و سبیل

از میان تمام افرادی که از طاسی موهای سر خود رنج می برند می توان افرادی را نیز شاهد بودیم که دارای ریش و سبیل های کم پشت بوده و قصد دارند تا با استفاده کاشت ریش و سبیل تراکم موهای این ناحیه از بدن خود را افزایش دهند.

خدمات ما در عصر جدید شامل کاشت ریش و نیز خواهد شد و شما می توانید تمام مراحل این امر را تحت نظر پزشکان مجرب ما پشت سر بگذارید. اطلاعات دقیق تر درباره کاشت موی این ناحیه را می توانید از صفحه کاشت ریش و سبیل دریافت کنید.

کاشت مو به روش SUT

کاشت مو به روش اس یو تی در حقیقت بر پایه کاشت مو اف یو ای به وجود آمده است که این روش دارای شباهت های بسیار زیادی می باشند. در این دو روش پزشک از دستگاه هایی به نام پانچ استفاده خواهند کرد که با استفاده از این روش گرافت ها را به صورت دانه ای برداشت خواهند کرد. همین امر باعث می شود که زخم و اسکار بر روی ناحیه اهدایی بیمار باقی نماند همچنین باعث کاهش عوارض بعد از عمل خواهد شد. جهت مطالعه بیشتر این روش به صفحه کاشت مو به روش sut مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر  لیزر موهای زائد بدن | آرامش + افزایش اعتماد به نفس |

کاشت مو به روش fit 

کاشت مو به روش FIT یکی از روش های این متد درمانی است که ویژگی ها و مزایای خاص خود را داشته و برای دستیابی به نتایج عالی با استفاده از آن بایستی حتما از متخصصان فعال در این حوزه کمک بگیرید.

فرآیند کاشت مو به روش FIT به این شکل است که پزشک برای برداشت فولیکول های موردنیاز شما به صورت واحدهای جداگانه عمل می نماید. در واقع به بیان ساده تر می تواند گفت که فولیکول ها به صورت تکی برداشت شده و پس از انجام پالایش های لازم در نواحی طاس شده کاشت می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش fit مراجعه کنید.

مطالعه بیشتر  جوانسازی پوست صورت

کاشت مو به روش میکرو FIT 

در واقع می توان گفت که واژه Micro Fit اشاره به دو نکته بسیار مهم دارد که اگر بخواهیم به صورت اجمالی آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت که این روش با استفاده از دستگاه هایی کاملا دقیق و ظریف انجام می شود و ساختار منطبق با روش FIT برای کاشت مو است. در کاشت مو به روش FIT برداشت گرافت های مو به صورت واحدهای فولیکولی انجام می شود که این واحدها به خوبی می توانند شما را به موهایی زیبا و پرپشت برسانند. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به صفحه کاشت مو به روش میکرو fit مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش ترکیبی 

در بخش ابتدایی نوشتار خود به بررسی هر کدام از روش های FIT و FUT پرداختیم. نکته ای که باید بدانید این است که گاهی لازم است از هر دو روش به صورت همزمان استفاده گردد تا بتوان به نتایج بهتری دست یافت. شما با مشاهده یک نمونه کاشت مو به روش ترکیبی متوجه این موضوع خواهید شد که این روش مزیت های بیشتری نسبت به دو روش نام برده شده دارد. ترکیب این دو روش را با عنوان کاشت مو به روش ترکیبی می شناسند که با قابلیت های بی نظیر خود این توانمندی را دارد تا سطح گسترده ای را پوشش داده و شرایطی بهتر را برای شما به ارمغان آورد.

کاشت مو به روش BHT

BHT یکی از جدیدترین تکنیک های حال حاضر در دنیا به شمار می رود که خدمات آن را می توان در کلینیک های مختلفی دریافت نمود. این روش مزایای بی شماری برای شما به همراه دارد و نکته ای باید بدانید این است که نتایج آن میزان قطعیت بالایی دارند. توجه داشته باشید که برای کاشت مو از موی بدن نیاز به انتخاب یک پزشک بسیار مجرب دارید چرا که بایستی فولیکول هایی برداشت شوند که شباهت بسیار بالایی به موهای سر شما دارند. عدم انتخاب درست این فولیکول ها موجب می شود تا موهای سر شما غیرطبیعی بوده و دارای ساختاری شلخته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش BHT مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش super fue

از میان روش های کاشت موی سر این روش درمانی برتری های قابل توجه ای دارد چرا که استفاده از دستگاه هایی را برای انجام فرآیندها شاهد می باشیم که در دیگر روش ها وجود ندارند. همان گونه که به طور اجمالی بیان نمودیم در کاشت مو به این روش برای برداشت فولیکول های مو از ابزارهای خاصی استفاده می گردد تا به این طریق بتوان فولیکول ها را به صورت واحدهای مجزا استخراج نمود. جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد این روش میتوانید به صفحه کاشت مو به روش super fue مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI را با نام کاشت مو به روش مستقیم نیز می شناسند که این روزها میان عموم مردم و پزشکان محبوبیت قابل توجه ای دارد. این روش درمانی، تکنیکی مبتنی بر روی FUE می باشد که اگر با ساختار این روش آشنایی داشته باشید می‌دانید که برای برداشت فولیکول های مو به صورت مجزا عمل می شود. شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این روش به صفحه کاشت مو به روش DHI مراجعه نمایید.

کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش FUT یکی از محبوب ترین روش های کاشت مو است که در مقایسه با روش های سنتی مانند FUT نیازی به برداشتن نواری از پوست پشت سر ندارد. در واقع این تکنیکی است که بعدها بعد از روش FUT معرفی شد و پزشکان برای رسیدن به نتایجی مشابه روش FUT سعی در رفع نواقص آن کردند و آن را توسعه دادند و در نهایت روش FIT را ایجاد کردند. روش FUE (عصاره واحد فولیکولی) استاندارد طلایی برای کاشت مو بدون باقی ماندن اسکار یا اسکار است.

این روش در واقع یک روش پیشرفته و کم تهاجمی برای ترمیم مو است که نیازی به بخیه در انتهای کاشت مو ندارد و طی آن هر بار یک فولیکول مو از ناحیه اهداکننده سر انسان استخراج می شود. بانک مو، که معمولاً پشت سر است. سپس فولیکول های استخراج شده به مناطق طاس یا در حال عقب نشینی پیوند داده می شوند.

کاشت مو به روش FUE

کاشت مو به روش FUE یکی از جدیدترین روش هایی است که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد و بایستی برای دستیابی به نتایجی مثبت به واسطه آن حتما از تجهیزات مناسبی برخوردار بود. همان گونه که در ابتدای نوشتار خود نیاز بیان نمودیم این روش درمانی، فولیکول های مو را به صورت تکی برداشت نموده، سپس در ناحیه درمانی جاسازی می نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه کاشت مو به روش FUE مراجعه کنید.

مزوتراپی مو

مزوتراپی طیف وسیعی از درمان های تزریقی کم تهاجمی است که کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال مزوتراپی مو  یکی از کاربردهای این روش درمانی است که ریزش مو را متوقف کرده و رشد مو را تحریک می کند. در مزوتراپی ترکیبی از مواد سفت کننده مختلف به پوست تزریق می شود. این مواد شامل عصاره های گیاهی، داروهای مختلف، ویتامین ها، آنزیم ها، هورمون ها، فاکتورهای رشد و سایر عواملی هستند که می توانند به درمان آلوپسی (ریزش مو یا طاسی) کمک کنند.

امتیاز شما به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.